Kartáč na mytí oken na obou stranách

Kartáč na mytí oken na obou stranách

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat houbu na mytí oken na obou stranách magnetů - přehled nástrojů s funkcí a cenami

Mycí plastová okna stále přináší mnoho obtíží? Pak WindowWizard speciálního přístroje - magnetický kartáč na mytí oken uvnitř i venku - je vyroben speciálně pro vás. Spolu s prostředky na čištění to bude snadné, protože mytí oken nebude trvat dlouho. Využívat tohoto čisticího zařízení, nebudete už chtít vrátit ke starým způsobům! Naučte se, jak si vybrat a kde koupit kartáč na mytí oken s magnetem a již trpí domácí práce.

Kartáč na mytí oken na obou stranách - je novinkou ve světě výrobků pro domácnost. V současné době se stala populární, a to vše díky tomu, že zvláštní houba je snadno ovladatelný. Skládá se ze dvou částí, které jsou vzájemně propojeny magnet: umožňuje montáž zařízení uvnitř i vně areálu neumožňuje padat. Při jízdě na sklo veškeré nečistoty se odstraní z povrchu.

Dva kusy těchto položek ze speciálního materiálu, který je odolný. Uvnitř jsou pěnové pásky a profily z plsti, chtěl vymazat zbývající vlhkost - pomáhají čistit staré a sušené bláto, magnety Kromě dvě čelisti jsou vzájemně propojeny pomocí speciálního drátu, jakási mini-lana, čímž je zajištěna bezpečnost. Jestliže jeden sklouzne během mytí, bude to, aby nespadla. Magnetická houba na mytí oken jsou vždy prodávány společně s pokyny uvedenými v soupravě obsahuje dvě náhradní pěnový prvek.

Princip fungování takového zařízení je velmi jednoduchá, a sekvence akcí je následující:

 • Sklo musí nejprve dobře navlhčit obě strany detergentů pro čištění oken.
 • Pak následuje dvou samostatných kartáče na mytí sklenic.
 • Za to, že budete potřebovat houbou namočený ve vlažné vodě tak, že absorbuje vlhkost a byl schopen odstranit i ty notorický a špíny s dvojitými okny.
 • Pak kartáček by měla být umístěna na obou stranách - vnitřních i vnějších. Po těchto manipulací můžete bez obav začít mýt okna.

Výsledkem houbou s magnetem pro mytí oken vám dá. Hlavní věc je, že takové zařízení je naprosto bezpečný: můžete pečlivě umýt sklo na obou stranách, i když jste na střeše vysoké budovy. Kartáč nevyžaduje použití dalších předmětů, jako jsou noviny, papírové ručníky, toaletní papír nebo látkou. Použití tohoto zařízení sami - a již nepotřebná čistič oken. Ale pamatujte, že kartáč není vhodný pro jiné interiérových prvků - nábytek nechcete vyčistit.

Koupit magnetický kartáč na mytí oken

Plastové izolační výrobci skla produkují velké množství kartáčů na mytí oken. Houby jsou nejen firmy, které jsou vyrobeny, ale také se liší v ceně, jejich charakteristiky a doporučení k použití. Každý takový výrobek má své výhody a nevýhody. Koupit kartáč na mytí oken, je třeba najít nějaký související internetový obchod.

Požádají možné, aniž by vzhlédl od domácí práce, je třeba věnovat procesu jen pár minut. Postup prodeje a dodání zboží je stejný téměř ve všech místech. Za to, že váš nový pomocník při objasnění skla před nečistotami přichází v e-mailu. Dodávka je velmi jednoduché a levné. Níže je mini-revizi všech stávajících modelů zdvojených houby na mytí oken.

Magnetický kartáč bude čistit skla během několika sekund, a nebudete ohrozit váš život, protože si můžete umýt okna, ani se vyklání mimo něj. Používání tohoto zařízení, můžete nejen zkrátit čas na úklid, ale také ušetřit peníze na zavolání zaměstnance úklidové firmy. Stručný popis výrobce:

 • Model name: WindowWizard.
 • Cena: 1490 rublů. Tyto náklady se mohou lišit v závislosti na tloušťce magnetů. Některé internetové obchody mohou sdílet a prodeje, zkontrolujte výsledky vyhledávání, než si koupit.
 • Vlastnosti: hmotnost - 520 gramů, rukojeť je vyrobena z plastu, a pracovní část z mikrovlákna - speciální materiál, velikost -10,5x11x6,5 cm pěny v plné míře, magnetů a bezpečnostní lano.
 • Pros: ekologická čistota materiálu, čištění oken v nejvzdálenějších koutů.
 • Nevýhody: může být použita pouze pro jednokomorového skla, jejíž tloušťka nepřesahuje 2-3 mm.

Takové zařízení není použito v domácím prostředí. Kartáč vhodný pro vozidla, aby se vám umožní vyčistit čelní sklo. Pomocí tohoto nástroje můžete obnovit účinnost stěračů. Stěrače bude fungovat jednodušší a lepší, protože povrch je zrušeno, a to i z dlouhodobého vysušené bahnem. Doplňující informace:

 • Název modelu: redukční WiperWizard stěrače.
 • Cena: 1000 rublů.
 • Vlastnosti: velikost - 24h16h6 cm, hmotnost - 118 g, výrobce - Čína, balení - blister zahrnuty jsou ubrousky.
 • Výhody: kompaktní rozměry, možnost vícenásobného použití, výkonnost, tichý chod údržbáři, šetrnost k životnímu prostředí.
 • Nevýhody: Nebyl nalezen.

Hlavní rozdíl mezi tímto magnetickým kartáčem je za rozumnou cenu. Ale tento stěrač je vhodná pouze pro jedno dvojskla. Klíčové vlastnosti:

 • Model name: GlassWiper.
 • Cena: 500 rublů.
 • Vlastnosti: velikost - 11,5h11 centimetrů, výrobce - Čína.
 • Pros: úspora pracích a čisticích prostředků, mytí procesní bezpečnosti, příznivou cenu, dvakrát snižuje pracovní plochu, dostupnost pojistného lana.
 • Nevýhody: pro použití na oknech, které nejsou silnější než 4 milimetry.

Charakteristickým znakem tohoto zařízení je, že mohou být použity v izolačních skleněných tloušťky. Tento model se skládá ze dvou částí, má pěkný design a snadno se vejde do ruky. Informace o populárních produktů:

 • Model Name: Tuttle.
 • Cena: od 2490rubley.
 • Vlastnosti: materiál - plastové, hmotnost - 790 gramů, výrobce - Rusko (Moskva), rozměry - 120h115h110 mm.
 • Pros: neopustí skvrny, je bezpečné čištění oken, šetří čas na úklid, různých modelů.
 • Nevýhody: vysoké náklady, zařízení je v případě potřeby drahých čisticích prostředků, vzhledem k velikosti není možné mýt rohy.

Toto magnetické kartáč je populární nejen kvůli přijatelné ceny, ale také z důvodu různých modelů a magnetů. Stručný popis:

 • Model name: DoubleSidesGlassCleane.
 • Cena: 500 rublů.
 • Vlastnosti: velikost - 115h110h70 mm Hmotnost - 430 gramů, materiál - plasty, regenerované celulózy.
 • Výhody: K dispozici je bezpečnostní kabel, solidní rukojeť, nízké náklady, pryžové vložky pro odstranění rozvodů a leštění skla.
 • Nevýhody: použít pouze na jednotlivých tabulí až dva milimetry silný,

To je ideální pro ty, kteří chtějí rychle umýt dvojité či trojité zasklení. Konkrétní struktura kartáč s magnetem povolit přístup k nejodlehlejších koutech a držet mytí oken důkladněji. Stručný popis produktu:

 • Název modelu, označení: kartáč s magnetem více skel.
 • Cena: od 4000 rublů, ale tam jsou prodeje a slevy.
 • Vlastnosti: velikost - 120h115 mm, hmotnost - 570 gramů, materiál - plast výrobce - Čína.
 • Výhody: možnost opakovaného použití, čištění oken na obou stranách, čištění dvojitého a trojitého izolačního skla do 6 mm.
 • Nevýhody: vysoké náklady na výrobu, je obtížné kontrolovat kartáč kvůli silným magnetem není vhodný pro mytí oken o tloušťce menší než 2 mm.

Jak si vybrat magnetické kartáč na mytí oken

Při výběru kartáčku, je třeba jasně pochopit jejich potřeby a správně vybrat cenová. Rozhodněte se, kde koupit magnetický kartáč na mytí oken. Kromě toho je nutné znát tloušťku svého izolačního skla, nebo magnety některých modelů, které jsou určeny pro méně než jeden milimetr, potom nebude držet. Základní principy výběr, jsou následující:

 • Pokud je vaše sklo je menší než nebo rovná tloušťce asi 5 mm, je to dost nejběžnější a jednoduchý model, který je určen pro práci na tenkých ploch. Cena těchto zařízení není příliš velká.
 • Sklo od 0,5 do 1 cm, což je často instalovány ve výlohách nebo dveří, vyžadují silnější magnety.
 • Je-li tloušťka zasklení je větší než 4 cm, budete potřebovat speciální zařízení s vylepšeným magnetem. Takový kartáč na mytí oken na obou stranách a nákladů bude radikálně odlišný od ostatních, bude cena slušná. Ale stojí to za to, oboustranný kartáč na čištění oken děl.

recenze

Victoria, 34 let

Moje rodina žije v 14. patře v Petrohradu! Dvojité sklo není nijak zvlášť pomoesh. Magnetický kartáč GlassWiper okna - můj zachránce. Nelituje rozhodli pro tento produkt! Je sice pravda, jak moc - já nevím. Za celou tu dobu, že mohu použít, nikdy nezmizí. Easy-to-použití. Myje všechny vodosgon žádné problémy!

Bydlím sám v high-vzestup. No, samozřejmě, i když starý mládenec, ale je potřeba uklidit. Objednal jsem WindowWizard, protože špinavé windows nelze přidat krásu do domu. Myslel jsem si, že magnetické kartáč na mytí oken a týdnech nebude sloužit. Nic spadl, tak i vymylos perfektně na první pokus! Šíleně spokojený s tímto nákupem.

Zdravotní sestra pracuje v mateřské škole. Falls několikrát na jaře pro mytí skla v rámech. Nesmírně rád, že výbor rodičů mi dal magnetický kartáč na mytí skla. Je pozoruhodné promyty, nezanechávají žádné špinavé místo. A doba čištění byla snížena. Doporučuji mytí oken - žádný problém!

Jsem velmi rád, že k tomuto nákupu! Bydlím není tak vysoká - ve třetím patře a okna je třeba omýt a lodžie (mám tam zimní zahrada). Koupil jsem si nejlevnější kartáčem a použít jej odplaví každý vzdálený roh. Velmi rychle se pět minut a jednu skleničku již svítí. Nemůžu uvěřit, že jsem použít hadry a noviny ve stejnou dobu. I poradí všechny kartáč na mytí oken!

Magnetický kartáč na čištění oken na obou stranách: výhody a znaky používání

Každým rokem je zde více a nové nástroje a přístroje na mytí oken. Jsou výrazně zjednodušit proces čištění skla, pomáhají čistit nejvíce vzdálených míst oken. Jeden z nejjasnějších příkladů zahrnují magnetický kartáč.

Jaké jsou magnetické kartáč

Nejdůležitějším úkolem magnetického kartáče - bezpečné čištění oken dálkovým venkovních ploch. Koneckonců, někdy tak hrozné vyčistit okénko v 9. patře činžovního domu. Tam bylo hodně úrazů, kdy lidé vypadli z okna při mytí oken. Druhou důležitou výhodou pomocí magnetických kartáče - šetří čas a námahu. Výrazně snižuje během sklizně jednoho okna. A tato činnost již nezdá tak monotónní a nezajímavá.

Kartáč je vyroben z odolného plastu. Na vnitřní pracovní plochy jsou plsť a pěnovou vložkou. To je přes je to čištění skla prováděny účinně. Obvykle jsou přítomny konfigurační odnímatelné prvky pěny. Není pochyb o tom, že tento produkt bude trvat dlouhou dobu.

by neměl mít strach o výskytu rozvodu. Gumové pásky na okrajích dokonale shromažďovat zbytky čisticího prostředku z čištění povrchu.

Jak fungují: dílo mechanismus magnetického kartáče

Hlavní rozdíl mezi magnetickým kartáčem z jiných zařízení pro čištění brýlí spočívá v tom, že skříň je připojen speciální magnet, přičemž jeden kartáč s jinou, která je mimo. S ohledem na bezpečnost hustým lesem a mají trvalé popruh pro připevnění kroužku, aby se zabránilo potenciální pád.

Jak používat magnetické kartáč

Důležitou otázkou pro paní stává o jaký typ kapaliny je nejlepší používat na mytí oken. Je třeba poznamenat, že samotná struktura magnetického kartáče a bez speciálních čisticích prostředků dokonale odstraňuje nečistoty. Proto můžete provést obyčejnou vodu z kohoutku.

Vnitřní části obvykle navlhčí kapalinou. Poté se na vnitřní straně skla je využit jeden kartáč a druhou protilehlou první pevné přesně. S vnějším prstenci je pevná krajka kartáč.

Rada. Pro rychlé separace magnetických kartáčů, musí být jeden z nich otáčí o 90 °, a druhý, aby se ve stejném stavu. To znamená, že účinek kartáče magnetem a uvolňuje snadno odpojena.

Za to, že všechno je stejné jako normální mytí oken. Druhý kartáček jasně následovat první, také sběr nečistot z povrchu skla.

Výhody a nevýhody magnetického kartáče

obrys hlavní přínosy Použití těchto zařízení je na mytí oken:

 • Simultánní čištění oken na obou stranách;
 • Bezpečnost a snadnost použití magnetického kartáče. To má vysokou míru ergonomie, neklouže z rukou, to je pevně;
 • Snadná obsluha s magnetickým kartáčem. Nemá smysl hledat a číst návod k použití;
 • Žádné pohyblivé díly, což má pozitivní vliv na životnost na aplikační zařízení;
 • Ušetřit čas a námahu. Produktivita práce na čištění brýlí zdvojnásobí;
 • Není potřeba hledat oddělený prostor pro uskladnění magnetických kartáčů;
 • Čištění nejen sklo, ale i z plastu, textit povrchy v důsledku přítomnosti praktické pracovní povrchu výrobku;
 • Vysoký výkon magnety čistič skla do tloušťky 32 mm;
 • Pracovat na vlastní pěst, bez zapojení vnější pomoci.

Stejně jako jakýkoli jiný produkt, máme magnetický kartáč řada nedostatků:

- Při výběru špatného kartáč produkt zůstane špatné. U velmi silných skleněných nebo dvojité zasklení pevnost magnety jednoduše „ne dost“;

- Náklady magnetického kartáče. Speciálně pro čištění dvojskla.

Nyní se obrátit na recenze z nejpopulárnějších značek magnetických kartáčů.

Kartáč tato značka je více souvisí s rozpočtovou modelu. Nejdůležitější z jeho negativní - pracovní neschopnosti se sklem. Je vhodnější pro čištění zasklené balkony či stará dřevěná okna.

Vnitřní plochy jsou opatřeny pěnovou vložkou, předkládaný flexibilní škrabka na odstranění zbytkových množství pěny. To také odstraňuje přebytečnou tekutinu z skla.

Stejně jako ostatní modely v křoví má dlouhou šňůru s kroužkem pro upevnění na ruku.

Důležité. Průvodce Windows - nejsou určeny k mytí skla, jen jednoduchý jediný skla.

Uvedené kartáče jsou k dispozici v pěti různých provedeních. Vzata v úvahu tloušťku skla.

 1. 1 - sklo 3-5 mm;
 2. 1+ - skla 3-10 mm;
 3. 2 - 16-24 mm na sklo;
 4. 2+ - na sklo 22-28 mm;
 5. 3 - 28 až 32 mm pro sklo.

Tuttle - kartáč vyrábí v Rusku, které jsou dražší než Číňané. Modely vyrobené z odolného plastu. Cena od 1900 rublů (pro jeden sklo) a až do 4900 rublů za nejsilnější.

Kartáč se skládá z 2-čtvercové kusy pevně propojených magnetů umístěných pod krytem. A obě poloviny jsou vyrobeny z odolného plastu a vypadá úplně stejně. Na vnější straně je ergonomická rukojeť, a na vnitřní straně - ubrousek na mytí skla a plastovou škrabkou pro odstranění přebytečné vlhkosti.

Důležité. Pro bezpečné z možných pádů na straně výrobku, je připojen tenký drát s kroužkem na konci.

Glass Viper - magnetický kartáč čínské produkce pro mytí malých oken. Na pracovní plochy jsou uspořádány pěnovou vložkou. Vzhledem k tomu, skvrny na skle vyrovnat flexibilních napojení na okrajích.

K dispozici jsou tři modely pro různé tloušťky skla:

 1. Sklo 3-6 mm
 2. na sklo 15-25 mm,
 3. na sklo 20-30 mm.

Důležité. Kartáč lze bezpečně použít pouze pro čištění oken určité tloušťky. A v každém případě na straně druhé. Nejsilnější model pro použití na jemnější brýlí zde nebude fungovat.

Magnetic Brush Oboustranné Glass Cleaner určený pro oboustranný čističi skla a skla. Existuje několik různých variant, založený na síle magnetů:

 1. pro jeden skla o tloušťce 4 mm,
 2. pro tloušťku skla 18-35 mm.

Rozměry: 10,5 x 11 x 6,5 cm.

Kartáč Oboustranné Glass Cleaner prezentovány v podobě dvou magnetů opatřeny vhodným ergonomickou rukojetí a speciální kabel pro upevnění zápěstí. Délka speciálně koncipován pro důkladné čištění oken struktury ze dvou stran. Všechny prvky kartáče těsně vedle sebe, což umožňuje mytí sklenic kvalitativně.

Více jednotek sklo (pro dvojité zasklení)

Kartáč dvojskla. Vhodné pro dvojsklem 24 až 35 mm.

Takový kartáč, navzdory tak velké množství výhod nabízených na trhu za rozumnou a konkurenceschopnou cenu. Každá žena si může dovolit dům v takovém příslušenství. Po použití magnetického hubice na mytí oken, už nemusíte riskovat své životy pro čištění konstrukce oken. Nestojí více demonstrovat zázraky akrobacie po dvoře, se vyklání z okna, stejně jako hrát roli horolezce, horolezectví hadrem a speciálním čisticím prostředkem na vysokou parapet.

Kromě toho, takové nádherné kartáč vám pomůže rychle a bez jakéhokoliv dodatečného úsilí k vyplavení všech oken najednou na obou stranách. Teď to lze provést pohodlně a rychle! Dvakrát tak možné ušetřit čas a energii k provádění čištění skla postupů.

Magnetický kartáč - ideální volbou pro rychlé a snadné na mytí oken postupu. Pohodlné a snadno použitelný produkt - opravdu věc, která je užitečná v každé domácnosti.

Bydlím v Novosibirsku. Potřebují kartáč pro mytí triple-okenní skla. Prosím, řekněte mi cenu a zda je přítomnost?

Musím kartáč pro dvojsklem

Musím kartáč pro dvojsklem, chtějí znát cenu a zda je sleva pro důchodce?

Prompt kartáče stojí za triple dvojskla, a které jsou na skladě

Potřebuji účet pro triple-dvojskla. TK Three glass

Pro jednokomorového skla (sklo 2) a s dvojitou komorou stelkopaketov (3 okna) vhodné kartáč s regulovatelným výkonem 24-40mm.

Koupil jsem si magnetické 18-30mm kartáč na jednokomorový skla (sklo 2) Všechny myje dokonale.

Pomocí magnetické kartáč na mytí oken, známých modelů

Dávejte pozor! Objednat magnetický kartáč na mytí oken může být na těchto odkazech:

Pro mnoho lidí, úklid apartmánu nastavenou na stálý proud, protože jediný způsob, jak žít v čistotě a pořádku. Čas od času se objeví netradiční práci, která je v případě potřeby provést. Jedním z těchto opatření - mytí oken.

Tento proces je poměrně složitý, pokud se provádí obvyklými způsoby, ale v případě použití moderních nástrojů a mechanismů, práce se stává snadné a zábavné. V dnešním článku se budeme hovořit o magnetický kartáč, neobvyklý moderní nástroj pro čištění oken, svých možností, o tom, jak nejlépe použít na okna ve svém domě zářící čistotou.

Za starých časů, jen prací prostředek může být vybrán v obchodě, některá zařízení, které usnadňují práci nebyl. Ale není to tak dávno na trhu spotřebního zboží byly magnetické kartáč určený pro mytí oken. Tento kus se skládá ze dvou identických kartáče, ve které jsou vloženy magnety. To umožňuje, aby magnety pro upevnění konstrukce na pracovní plochu na obou stranách. Poté, co se děje mytí mýdlo kartáček a sbírání nečistot z okna.

I když máte silný dvojskla, sílu magnet dostatečně pevně držet přístroj na skle. Na první pohled se zdá, že byl zázrak, a kartáč je držen, ale ve skutečnosti se jedná o banální fyzika.

Zařízení je vybaveno omezovač, který je upevněn na jednom z kartáčů. Tato část by měla být namontována na vnější straně, ale to, co kabel bude udržovat ji, pokud z nějakého důvodu, odpojte kartáč. Podle odborníků z úklidové firmy jsou aktivní použití těchto zařízení pro práci ve výškových budovách, štětcem zmizí ze skla je velmi vzácné.

Dříve jsme se umyl okna jen s rukama, ale teď, když mám takové zařízení, můžete je vybrat a slavnostně svěřit veškeré obtíže boji s nečistotami na svých bedrech. Vezměme si základní výhody a nevýhody pomocí magnetického kartáče.

Jak jste pravděpodobně uhodli, hlavní výhoda kartáče - zjednodušení práce dvakrát, protože při použití tohoto zařízení, je čištění obousměrný sklo.

Zbytek ctnosti tohoto seznamu:

 • Myšlenka magnetické kartáč je velmi jednoduchá a přímočará, respektive okamžitě jasné, jak ji používat. Jednoduché, pohodlné, co potřeboval na farmě.
 • Bezpečnost při čištění oken - velmi důležitý bod. S magnetickým kartáčem nebudeme muset vylézt z okna, postavit se na kluzkém parapetu, dokonce tupý zasklení jsme pomyje bez jakýchkoliv problémů, stojící na jednom místě. Ještě že nám pomůže silný magnet pevně drží kartáč na druhé straně skla.
 • Mytí oken se postupem času snižuje, možná ne dvakrát, podle údajů výrobce, ale také pro úkoly mnohem rychleji, než při práci s obyčejným hadrem nebo stěrkou. Měli byste zvolit tento přístroj tak, aby ušetřit čas banální.
 • Zařízení je vyrobeno z odolného plastu. To není rez, nepraskne, nestárne, mechanismus pracovního života velmi dlouho. Kromě ztrácí jednu část, kterou nelze, protože přístroj je vybaven provazu, užitečné věci, tak jako tak.
 • Zařízení obsluhovaná kartáčem s pevnou štětinami, je-li to žádoucí, je možné čistit druhý plochý povrch, jako je plast nebo rámu okna parapet, jejímž úkolem je odstraňování nečistot tento kus rukojeť.
 • Malá velikost kartáč nebere pryč od vás cenné místo ve skříni nebo na polici. Bez ohledu na stísněné podmínky ve svém bytě, bude kartáč najít své místo.
 • Modely magnetické kartáče se liší v silové magnety tloušťkách sklo pokryté nich od 3 do 32 mm. Kartáč na mytí silných skleněných jednotek se liší od jednoduchých zařízení pro brýle silnějších magnetů.
 • Zařízení se prodává v obchodě a ne příliš drahé, to může dovolit nikomu trochu oslabení peněz. Služba v mytí oken z úklidové firmy na trvalé povahy by stálo vás mnohem dražší.

Jak můžete vidět působivý seznam výhod, většina z nich není nasáván z prstu, a je opravdu charakteristické vlastnosti přístroje. Nedostatky v křoví na magnet příliš krátký.

 • Hlavní nevýhoda spočívá v technických funkcích přístroje. Jak jsme již bylo uvedeno výše, magnetické kartáč sada magnetů různých výkonů. Pokud máte silnější skleník, než je uvedeno v návodu, magnety nelze pevně utáhnout obě strany zařízení, takže kartáč bude klesat nebo neplatí. Je třeba pečlivě zkoumat tloušťka skla, izolační skla, před zakoupením takového zařízení.
 • Magnetický kartáč se silnými magnety jsou slušné peníze, což je srovnatelné s náklady konvenčních magnetů této velikosti. Proto, pokud je třeba, aby čištění extra silným dvojitá okna, bude muset vidlice. Chcete-li získat vlastnost zařízení bezpečně a bez větších fyzické práce umýt okna domu.
 • Nedostatky ve funkčnosti štětcem na magnetu existuje jen málo, kromě toho, že to není vyrovnat se s obtížnými míst. Mluvíme o oblastech rámem a skleněnou přílohu. Stejný nedostatek robotů pro čištění skla, podobný funkčními jednotkami, jejichž konstrukční prvky prostě nedávají možnost mýt v takových místech. Pokud však provádět pravidelné čištění, nečistoty v rozích, budete moci odstranit, je vždy snazší, aby se odstranily nečistoty čerstvé než starý.

Možná je to všechny nedostatky zařízení, které loví do oka, další drobné problémy se vám může stát, dokud se naučíte, jak umýt okna jednotku.

Příjemná Faktem je, že velké množství modifikací magnetického kartáče je již přítomna na ekonomickém trhu.

Kartáč na okno Průvodce mytí oken umožňuje umýt okna ze dvou stran. Vydáno kartáče tloušťka skla 24 mm a 32 mm. Podle prohlášení mnoha uživatelů kartáč na okno Průvodce mytí oken až 24mm, který je schopen mýt silnější okno do 32th, hlavní věc sledovat techniku ​​mytí popsané v návodu.

Magnetický kartáč na okenní mytí oken průvodci o 32 mm se používá výhradně pro mytí velkých skleněných jednotek. Wash úzké sklo se nedoporučuje, protože magnety jsou drženy pohromadě velmi pevně, že je obtížné řídit design skla, aby totéž při upevnění obou polovin, je snadné trpí nejvíce, špetka prsty. Soudě podle názorů mnoha spotřebitelů magnetickým kartáčem pro čaroděje oken mytí oken je výborným řešením pro mytí neslyšící velká zasklení balkonů a lodžií.

Magnetický kartáč na mytí oken skla stěrače tak široce zastoupena v domácích železářství. Jak bylo popsáno výše závodníka, je určen pro mytí oken na obou stranách. Takové zařízení je velmi zachraňuje obyvatele bytových domů, které jsou velmi obtížné umýt okna. Podívejte se z okna s 30 nebo 40 pater, zda chcete dostat ven za ním?

Kartáč na mytí oken skla stěrače vám pomůže rychle a přesně mytí oken, dvojitá okna. Nicméně, to funguje pouze na jediném listu. Opěrný bod ve dvojitém zasklení neumožňuje sílu magnetu.

Všimněte si, že takové zařízení se používá mnoho úklidové firmy, a oni opravdu vědí hodně o kvalitní a rychlé čištění.

Další dobrý příklad - kartáč Tuttle od tuzemských výrobců, v posledních letech je v poptávce.

Před použitím je vhodné seznámit se s návodem k použití přístroje, protože tam jsou některé nuance v jeho práci.

 • Pro mytí oken pomocí magnetického čistícího roztoku štětcem požadujeme. Aby bylo možné z vody a normální čistící prostředky oken.
 • Pokud jsou připojeny obě poloviny kartáčů, musí být odděleny. Dali jsme jim, aby máčet v čisticím prostředku v čase. V dalším kroku je třeba připevnit kartáč na sklo na obou stranách.
 • Kartáč s rukojetí je připevněna ke sklu zevnitř kartáčem s bezpečnostním lanem venku. Uvázat lano zábradlí ovládat štětec ven. Jakmile se magnet spojuje obě poloviny kartáčku rovnoběžně s sklo můžete pustit rukojeti.
 • Kartáč je připraven k použití Nyní bude provedena přímo na mytí oken. Uchopte držadlo musí neustále pohybovat kartáč na sklo, a tak ji mytí uvnitř i vně současně jako druhý, vnější části kartáčku bude opakovat pohyb.

Všimněte si, že nejlepší trajektorie kartáče je uvedeno v návodu, takže pro dobré mytí by bylo dobré, aby se jím řídit.

Obě poloviny jsou vybaveny speciálním kartáčem látky nebo houby, který absorbuje čistící roztok, a pak se použije ji k povrchu skla. Na druhé straně kartáče umístěné škrabkou (stěrkou), se zachycuje nečistoty a vodu ze skla. V tomto případě je výkon práce na již vyčistili sklo, driving slouží jako leštičky.

Přístroj je velmi snadné, není obtížné používat to, přilepená na skle, a moje zdraví. Během své krátké historii, to nashromáždil dostatečný počet pozitivních recenzí, které lze nalézt na různých webových stránkách.

nemusí být nutně pro mytí sklenic v dnešní době používat metody své babičky a lidových prostředků, zkuste moderní, nádherné zařízení, jako jsou magnetické kartáčem.

Velmi úžasná věc, která vám umožní rychle a snadno umýt okna. S časem přichází dovednost a získat lepší a lepší))

Testovány na jejich silných magnetů (vyschnout udržet dobře - a nezůstane mokrá na skle). Co se děje? To je, jak si dát peníze a hodit kartáč.

My kartáč druh magnetů uvnitř struktury tak, aby vlhkost nejsou hit během mytí. Bude nutné také kontrolovat jejich magnety ještě zajímavé.

Nařízeno, aby se dvojitá okna to není to, co si objednali, slíbil, že změní během dvou týdnů, dva týdny splnily volání neberou telefon, Nedoporučuji kupovat kompletní odpadky.

Není třeba kupovat datový kartáč na místě z jedné stránky, kde není žádný kontakt a právní informace. Na stránkách musí být 8-800 číslo, na kterém můžete volat kdykoliv a ne mobilní a pevné linky telefonů. Všechny magnetické kartáče mají znaky moci, není-li uvedeno - to je přesně to, podvádění. Mám magnetický kartáč 18 - 30mm, zakoupené v obchodě Ryazan mi dal v Moskvě druhý den a při přípravě nechá připojit k oknu a zkontrolovat sílu, to je servis.

Nyní je čínský hovno. Neobjednávejte vůbec.

Za mých oken je běžná věc, umýt důstojně, přestože úsilí na to asi stejné, jako když jsem umyl skla obyčejné hadříkem nebo noviny.

Dostal kartáček na zuby, umýt okna není tak, jak v reklamě, ale docela slušné, hlavně mě na mém vyšším patře se dostat ven oknem vůbec nechci ...

Leave a Comment

Your email address will not be published.

7 + 1 =