Kazeta rolety

Kazeta rolety

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kazeta rolety

Rolety kazetové typu představují harmonickou kombinaci stylového designu a funkčnosti. Páska, která zakrývá celou roli, je velmi kompaktní, což umožňuje, aby celá konstrukce organicky zapadají do vnitřního prostoru objektu. Tento typ okna dekor je ideální pro domácnosti a kanceláře.

Konstrukce klastrových závěsy na oknech

Uzavřená kazeta záclona v okně jsou velmi časté a velmi snadno použitelný roleta laskavé, designový prvek, který je box vyroben z hliníku, který je místem pro uložení válečku hadrem.

Stejná páska je self-aretací mechanismus pro zvedání a spouštění z hedvábného papíru.

[Stextbox id = »vazhno»] přístroj umístěn uvnitř boxu, umožňuje stanovit tkaniny v jakékoliv výšce - vodítka snadno držet rovnoběžně tkaniny na parapetu, bez ohledu na úhel sklonu rámu okenního křídla [/ stextbox].

Vzhledem k správně sestavit mechanismus uvnitř boxu a vedení, které účinně zacelil mezeru po stranách, kazetové válcové závěsy jsou má jednotnou konstrukci, která je velmi harmonicky do okenního prostoru. To je důvod, proč často instalují takové záclony na balkon nebo balkony.

Vlastnosti a druhy kazetové rolety

jedinečný Funkce role závěsy kazetové typu je to, že tento návrh může být snadno namontovat na téměř všechny druhy oken (plast, dřevo, hliník, atd), snadno ovladatelný a usnadňuje nastavení jasu ceně pokoje.

[Stextbox id = »zapomnit»] Vodítka nezasahují větrání místnosti, a neumožňují prohýbání hedvábného papíru. [/ Stextbox]

Zvláštní pozornost je věnována materiálu, ze kterého je nejčastěji vyroben magnetofonové závěsy na oknech. Je pokryta speciální vodoodpudivou složení, která chrání textilie z blednutí a znečištění, takže můžete snadno zvolit tyto závěsy pro kuchyni.

[Stextbox id = »interesno»] Navíc, moderní výrobci nabízejí širokou škálu barev, v různých stylů a barev, což vám umožní vybrat nejvhodnější možnost pro každé místnosti. [/ Stextbox]

K dnešnímu dni, identifikovat několik typů kazetových záclon, mezi nimiž vyniká následující:

  • První typ - mini. Jedná se o nejlevnější možnost rolí záclony, které lze namontovat i bez vrtání do rámu okna. Tato struktura může hospodařit speciálním uzavřeném kruhu, řetězy. Výhodou tohoto typu je taková, že clona může být zavěšen na prakticky všechny typy oken malé velikosti;

  • Druhý typ - kazetové rolety „Bottom“. To je nejvíce populární a snadno použitelný typ záclon [stextbox id = »opasno»] Látka není jen zabalené do role. - Fabric je umístěn ve speciálním boxu (kazety) a pohybuje podél vodicích kolejnic. [/ Stextbox]

  Díky tomuto materiálu je chráněn před prachem a špínou, a tkanina sama o sobě nebude prohýbat s otevřeným oknem. Tento typ role záclon, podle pořadí, se dělí na dva typy: UNI 1 a UNI 2. Jsou to různé formy vedení a kazeta způsob uchycení.

  • Třetí typ - panelové závěsy Lovolayt. Tento design je ideální pro okenní otvory velkých rozměrů (až 3,5 m). Klíčovým rysem těchto záclon je možnost výroby dekorativních krabiček a nižších lamel. Tento typ je často používán k dekoraci oken obchodů a různých obchodů.

 • Kazetové závěsy typu „Day & Night“. Tento druh záclony se na trhu objevily v poslední době. Charakteristickým rysem této struktury - schopnost kontrolovat světelný tok.

Když je potřeba, aby se dosáhlo v místnosti plné efektu stmívání, můžete použít záclony blackout. Více informací o vlastnostech těchto žaluzií lze nalézt zde.

Výhody a nevýhody clusteru závěsy

Moderní okenní závěsy mají mnoho výhod, mezi nimiž vyniká nejdůležitější:

 1. možnost montáže téměř všechny typy konstrukcí okna;
 2. Optimální poměr ceny a kvality;
 3. široká škála tvarů, barev a provedení konstrukce, která umožňuje záclony clusteru v každém pokoji (dětský pokoj, kuchyně, kanceláře, atd ...);
 4. Konstrukční vlastnosti a vodicí kanál, který zabraňuje kontaminaci a smáčení tkaniny, a také usnadňuje otevření okna, aby se zabránilo prohýbání materiálu;
 5. Válet clony se perfektně hodí do interiéru, ale také účinně chrání objekt před nadměrným slunečním zářením a zvědavýma očima.

Kromě zřejmých výhod, Konstrukce seskupení pro okna mají několik nevýhod nepodstatných, které by měly splňovat předem:

 1. V malé místnosti takové záclony bude „jíst“ prostor, to znamená, že opticky snižovat prostor. Opticky rozšířit prostor musíte zvolit tu správnou barvu záclon na tapety tón o tom, jak to udělat správně, naleznete v tomto článku.
 2. V některých variantách použitého pásu hedvábného papíru, které se obtížně čistí před znečištěním, a tak se rozhodli, že je vhodnější použít materiály, které lze snadno čistit;
 3. když je clona spuštěna do nejnižší polohy, otevřít okno nebo okno bude velmi problematické, že narušuje normální ventilaci místnosti;
 4. Nevýhodami takových struktur mohou být počítány - dostatek možností pro konstrukci objektu.

V každém případě, kolečkové záclony typ kazety jsou optimální pro tento moderní okenní dekorace.

[Stextbox id = »vazhno»] V závislosti na specifika interiéru, si můžete vyzvednout originální model, který nejen chrání prostor před nadměrným slunečním zářením, ale účinně zdůrazňovat stylistický směr designu. [/ Stextbox]

Kam instalovat klastru závěs

Na první pohled se může zdát, že váleček závěs určený pro kancelářské prostory, ale moderní design a textury textilie umožňují montáž kazetovou konstrukci prakticky v každé místnosti.

[Stextbox id = »interesno»] Dětský pokoj, kuchyň, výloha nebo kosmetika - to není kompletní seznam míst, kde kazeta opona zdůrazňují Prostorově [/ stextbox].

Kazetové typu záclony válec - je pohodlný a důmyslné řešení pro moderní interiéry. Tyto návrhy umožňují efektivně zdůraznit stylistický směr interiéru, stejně jako pohodlné nastavení úrovně světelného výkonu.

Moderní kazetové clony: funkce a instalace

Kazetové rolety dokonale kombinovat požadovanou funkčnost a originální design. Plátno je ukryt v kompaktní kazety, což umožňuje design snadno vejde do interiéru domova, stejně jako kancelářské prostory.

Kazetové závěsy - to je snadno ovladatelná a obyčejný druh záclony. Jejich hlavním rysem je v krabici z hliníku, který je sídlem váleček s textilním hadříkem. Zde je blokovací zařízení, které snižuje a zvyšuje látku.

Mechanismus uvnitř boxu umožňuje stanovit látku v jakékoliv výšce - s pomocí vodítka, je snadné být rovnoběžně s okenním parapetu, to nezávisí na stupni otevření okna.

Průvodců a moudře založena mechanismus zcela pokrývat boční štěrbinu a válcované závěsy jsou samy o sobě jednotné konstrukce okenního prostoru. Proto kazetové žaluzie jsou často používány na balkonů a lodžií.

Materiál použitý pro výrobu záclon, si zaslouží zvláštní pozornost. Má vodoodpudivým povlakem speciálního složení, který chrání tkaninu před nečistotami a vyblednutí, takže závěsy clusteru lze použít v kuchyni. Kromě toho, obchody nabízejí širokou škálu barev, který je vyroben v různých stylů a je vhodný pro každý interiér. Třeba kreslení vzorů, které odpovídají dekoru nebo Fotoprint, ale přesto by se měli vyhnout složité konstrukce.

Výrobci dnes produkují různé typy závěsů, ty hlavní patří následující:

 • Kazeta mini záclony - je volba rozpočet pro instalaci není nutné vrtání otvorů v rámu. Struktura je řízen s dlouhým řetězcem. Mezi výhody je poskytnout možnost používat okna jsou malé.
 • Universal Kazetové záclony, jejíž cena začíná od 1300 rublů, jsou nejpohodlnější a populární volbou. V důsledku tkanina neprohýbá speciální konstrukci a materiál je chráněn před vniknutím nečistot a prachu do krabice. Na druhé straně, jsou rozděleny do dvou typů, které se liší podle způsobu instalace a zařízení průvodci.
 • Kazetové rolety „Lovolayt“ jsou ideální pro velké okenní otvory. Možnost tvorby ozdobné lišty spodní a krabice - to je hlavní rys záclon. Nejčastěji se nacházejí v oblékání salónech a výklady.
 • Žaluzie „den-noc“ bude v obchodech v poslední době. Toto provedení se vyznačuje schopností přizpůsobit sluneční světlo.

Kazetové rolety mají mnoho výhod, z nichž hlavní jsou:

 • Rozsáhlá škála designů, barev a tvarů, což může být instalován v místnosti s jakýmkoli účelem.
 • Dostatečné rovnováhy kvality a nákladů.
 • Může být instalován na všech oknech.

Ne bez vady, například i přes širokou nabídkou, je obtížné vybrat konkrétní volbu pro některé styly. Při použití na starém stylu okna, pokud se závěsy zcela vynechány, to je dost obtížné pro otevření okna, které brání řádně větrejte. Také, v některých low-end modely se používá látka, což je špatné pro čištění skvrn, je třeba věnovat pozornost při nákupu záclony do kuchyně. V malé místnosti není žádoucí použití kazety záclony, protože jsou schopni vizuálně snižují prostor.

Si můžete vyzvednout původní verze, v závislosti na funkci místnosti, která efektivně alokovat interiéru styl a ochranu před nadměrným slunečním zářením. Pro interiér ve „derevenskom9rdquo, minimalistické nebo klasický styl se perfektně hodí bavlna, len, bambus, nebo smíchaný materiál.

Aby bylo možné stanovit univerzální kazetové závěsy na oknech, připevněte plastový box. V závislosti na konstrukci, může zůstat na oboustranné lepicí pásky, nebo na šrouby. Páska role kůží a průvodců se lepí na rám perliček. Pro montáž mini rolety jsou použity svorky a speciální suché zipy.

Chcete-li na zakázku záclony, je důležité, aby se odstranily všechna měření, včetně vzdálenosti mezi rukojeťmi a okna, jakož i tloušťkou instalovaných zasklívací lišty.

Je možné zvolit pásy různých hustotách a složení, které se liší oba indikátory osvětlení a dekorativní vlastnosti. Většina záclon je ošetřovací prostředky antistatické a proti prachu, což zvyšuje životnost a snadnou údržbu. Mezi běžné materiály, je třeba poznamenat, len, bavlna a směsové tkaniny, polyester a nylon.

Fashion kazetové rolety - obraz modernosti

S pomocí clusteru rolet může měnit interiér Je-li to nezbytné, dům nebo byt, aby se velké rekonstrukci nebo prostě diverzifikovat interiéru kazeta rolety - přesně to, co potřebujete. V současné době, závěsy tohoto typu je velký zájem, což je pochopitelné: oni mají mnoho výhod, mezi nimiž jsou pohodlné, praktické a samozřejmě pro snadnou údržbu. A to je jen několik z nejvýznamnějších výhod, později se podíváme na zbytek.

Takže, pojďme se podívat na záclony kazetového systému Windows. Tento typ závěsů je dost praktické, snadno se instaluje snadno a nevyžadují zvláštní péči pro udržení čistoty v domácnosti. Obvykle jsou tyto závěsy jsou stanoveny zvlášť pro každou tabuli skla, nikoli za samotný zdi a nepotřebuje podgardinnik je. Tato skutečnost určuje faktor použitelnosti a snížit pravděpodobnost poškození přímo závěsy. V důsledku toho se počet těchto žaluzií se bude rovnat počtu dvojitá okna ve vaší domácnosti a jejich dlouhodobé užívání není předmětem jakýchkoliv pochybností.

Záclony rozptylu světla tkáně jsou optimální pro tmavší místnosti

Existuje několik způsobů, jak opravit tyto závěsy.

Vezměme si ty nejběžnější:

 • První varianta založené na instalaci speciálních dílů na okenního profilu, jak to udělat, je nutno vyvrtat otvor v podstatě stejným způsobem jako u žaluzie, záclony a pak opravit kazetu pomocí speciálních spojovacích prvků.
 • Druhý způsob upevnění - dle přání zákazníka velmi pohodlné a praktické. Ukazatel - není potřeba vrtání profilu. V roli primárního upevnění zde je oboustranná páska, má pevné pěny základní materiál, který může být snadno a bezpečně spojuje závěsy systémem zpracování dat s oknem profilu. Zabezpečení objektů v tomto případě nevyžaduje mnoho času a navíc se jedná o druh třídy specifické.

Kazeta rolety (video)

Kazetové rolety na oknech

Jak již název napovídá, dojdeme k závěru, že systém těchto závěsů je přímo ze zásobníku, který sváže do látkových poměrných částech vedení, jen upevnění tkaniny, aniž by nechali skákat z drážek a samotného materiálu. Pás je v tomto případě rovnoběžná k oknu, zůstat v nezměněném stavu při otevření oken.

Můžete si vybrat typ role rolety různých typů tkanin a materiálů. Výběr barev je také rozmanitý. Druhy malby natolik, že se objevují možnost, dokonale hodí pro každý styl vašeho interiéru.

S pomocí clony s tisk fotografií, můžete dramaticky změnit „výhled z okna“

V návaznosti na záclony mohou doplňovat nejvýraznější prvky interiéru

Vzhledem k hojnosti typy tkání mohou uspokojit své touhy, dokonce i nejnáročnějšího kupujícího:

 • Jeden poddruh tkáně - rozptyl materiálu. Tento elegantní tkanina umožňuje světlo lépe než ostatní. Pokud jste milovníkem zůstat doma v jasných možností osvětlení, bez obav, aby se závěsy z tohoto konkrétního tkáně.
 • Druhý typ materiálu - hustá textilie difuzér. Není to tak propustný jako první možnost, a má průměrnou světlo nosnost. Pokud si nevyžadují zvláštní úroveň osvětlení, jedná se o možnost, kterou pravděpodobně bude líbit.
 • Dalším typem tkaniny rolety - to neodráží světlo na věci. Pokud budete potřebovat určitý čas zachránit den dokonalou temnotu v místnosti, je ideální. Také, pokud jste milovníky spánku během dne, tento druh uživatelsky přívětivých závěsy, zakrývá slunce, budete mít.

Všimněte si, že každý z typů tkání mohou být prezentovány na vás ve zcela libovolném barevném designu a stylu.

Žaluzie v interiéru (video)

Kazetové žaluzie pro plastová okna

Tyto závěsy jsou připevněny k plastovému oknu ještě lepší než dřevo, a vypadat slušný. Moderní plastová okna nenechte studený a oni nepotřebují schovávat se silnými závěsy, jako tomu bylo dříve, než se udržet teplo v domě.

 • Zdůrazňují plastová okna a dát je v příznivějším světle jen lepší s takovými inovacemi jako jsou rolety.
 • Dříve, při instalaci na plastových oken žaluziemi objednané, ale oni se hromadí prach a nemají dostatek nastavení světla. Kromě toho jsou rolety nejsou dostatečně silné a náročné na údržbu. I v tomto případě těžit kazetové závěsy.

Mechanizmus pro montáž rolety nevykazuje obzvláště komplikované konstrukce

Použití klastrových rolet

Použití clusteru záclony může být velmi pestrá, jako znak obecnosti není účastníkem konal:

 • Například, můžete úspěšně nainstalovat tyto rolety v dětských pokojích a naléhavé použití tkanin s plnou úrovní osvětlení, protože děti potřebují plnou světla. Také školka je žádoucí koupit záclony s veselou a jasnou barvu znaků, takže dítě bude rád, Bole, jako praxe a výzkumu.
 • V domácí kino, ložnice a sály různého charakteru je také často používán kazetové rolety. Dálkové ovládání poskytuje komfort při užívání a nemusí mít pokaždé vyšplhat až ke stropu. Pro lepší sledování filmů nebo nové prezentaci projektu stačí nepřítomnost světla, a tyto závěsy dát tuto neuvěřitelnou příležitost. Více informací závěsy vyrobené z hustého materiálu, zachráněné z letních veder místnosti, s výhledem na slunné straně.
 • Výhodou pro ženy v domácnosti, pokud nechcete používat digestoř v kuchyni, často při vaření je potřeba větrat místnosti, tady jste jen závěsy pomoc. Jak? Když vysílat všechen tuk prochází oknem, ale vybrat ten správný žaluzie, můžete se vyhnout zbytečným potížím s prádlem.

Mechanizmus pro montáž rolety nevykazuje obzvláště komplikované konstrukce

Pro ochranu před sluncem Před použitím barevných fólií na okna, ale všichni si pamatujeme své zjevné nedostatky, které poslali nádech minulosti. Namísto vynálezů minulého století konečně přišel na kompaktní a snadno ovladatelný moderní závěsy.

Bez ohledu na to z okna plastické vy, nebo ne dosáhnout požadovaného výsledku ve vhodně zvolené přirozené osvětlení pro každou místnost je nyní možné s pomocí záclony. Abych to shrnul - místo pro používání tohoto typu záclony celý masových, je dlouhodobé užívání, snadno se instaluje, atd ..

Montáž kovových a plastových žaluzií na okně (video)

Je to stojí za to koupit podobný stín, nebo ne - soukromá záležitost, ale zkušenosti ukazují, že tento typ má mnoho výhod oproti jiné možnosti zdobení oken. Pevné výhod pro děti i jejich rodiče, a k odpočinku v temném místě během dne. Neexistují žádné skutečnosti proti tomuto druhu záclon. Hodně štěstí při výběru záclon a jiných atributů Útulný interiér vašeho domova.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + 1 =