Kazetové dřevěné stropy

Kazetové dřevěné stropy

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kazetový strop ze dřeva a sádrokartonu s rukama a na zakázku, cena montáže

Použijte kazetový strop výzdobu místnosti - to znamená vytvořit neobvyklou konstrukci stropu, který, pokud je to nutné, skrýt paprsek, snížit výšku nebo prostě udělá vnitřek originality. Starověký způsob všeho, co se dříve zapotřebí k usnadnění stavebních prací, se stala vyhledávaným architektonickým metoda.

Před několika staletími, v architektuře velkých budov použity paprsky. Bez nich by bylo nemožné vytvořit oblouky, kopule, klenby. Tyto návrhy byly velmi těžké a není moc hezké, takže další zátěž hmotnost stavby pro jejich maskovací mistrů nemohla dovolit. Pak se začaly používat kesony na strop, což je přírodní prohlubně vytvořené paprsky, a úspěšně ztrácí míč. Oni umožnilo snížit hmotnost konstrukce, uložení nosnost a zároveň přispěly ke vzniku nové dekorace.

Jedním z dobře zapomenuté, ale stále populárnější projekční techniky v interiéru, se dotkne stropu. Místo toho, vyvrtávání sádrokartonu, montáž varianty, dřevo a nosníky mohou být použity kesony. Jsou používány pro dekoraci, aby bylo možné snížit strop příliš vysokých prostor, skrýt nesrovnalosti, dává na pokoji bohatý vzhled. Před několika staletími, tento návrh byl k dispozici pouze šlechtici. Moderní stropní s kesonech mohou být vyrobeny ze dřeva, sádrokartonové desky, je polyuretan, omítky a dokonce i možnosti pěny dostupné pro každého.

Nejušlechtilejší a není levná varianta - kazetovým dřevěné stropy. Mohou být vyrobeny na zakázku v truhlářství, pak použít pro instalaci na firmy, které se specializují na toto. Ceny za kazetových stropů pole budou záviset na druhu stromů. Vysoce ceněný dub, akát, habr. Ne méně nákladné a hodnotné - jasan, buk, jilm, bříza, osika. Výhodou dřevěných stropů v jejich trvanlivost, přírodní krásy struktury, stejně jako dobré chránit domy z jakýchkoliv deformací, které nevyhnutelně nastanou v průběhu času.

V některých případech levnější stropní konstrukce z MDF. To je do značné míry nižší než na krásu přírodního dřeva, nemusí jít do jakékoliv srovnání síly, ale je také možné vytvořit vysoce kvalitní a atraktivní kryt, nejsou zmenšuje na rozdíl od dřeva. Kazetový strop MDF je velmi snadná instalace, takže je schopen udělat na vlastní pěst, pokud je to žádoucí. Zastavení na výběr z tohoto materiálu, měli byste pamatovat na jeho nedostatky, jako jsou nízké vlhkosti a vysokou hořlavost. Kromě toho se snadno deformuje.

Sádrokartonové desky - ideální materiál, který vytváří strop v jakékoli podobě. Práce s obtížné a časově náročné, ale to bude vytvořit design pro každý vkus. Kazetové stropy ze sádrokartonu mají řadu výhod:

 • Zcela eliminovat případné závady.
 • Jsou snadno instalovat všechny druhy světelných zdrojů.
 • Dále zvýšit tepelnou a zvukovou izolaci.
 • Poskytují příležitost často měnit jarní druh kvůli malování.

Další verze původního návrhu - kombinace podhledů a kesonu. Používá se v případech, kdy pokoj má vlastní tvar, máme co do činění s komplexními linek a úhlů. Pokud je předpoklad pravidelného geometrického tvaru, ale také snadnější vytvořit originální design. Specialisty s rozsáhlými zkušenostmi vám nabídne duplex kazetové stropy zdobené umělecké reprodukce, podsvícený LED diodami.

Každý, kdo se chce dostat připraveni navrhnout a rychle se vypořádat s prací, vyberte kazetový strop vyrobenou z polyuretanu. Štuková tohoto materiálu se skládá z velkého množství stylů: baroka, empíru, vždy populární klasiky. Můžete ji použít najít tu správnou velikost, a to i pro místnosti s nízkými stropy. Dobře zvolené tvar kesony snadno lepené a dát možnost, aby se zabránilo úpravy částí. Polyuretan, stejně jako sádrokartonové desky, umožňují montáž požadované podsvícení poskytuje v obraze. Na rozdíl od druhé, je odolná proti vodě a nehoří.

Jedním z nejjednodušších možností designu - kazetový strop pěny. Lehké panely musí být potažena lepidlem a holí. Ve snaze vyrovnat se s prací Dá osoby bez pomoci. Výhodou tohoto materiálu je velmi významné: nízké náklady, odolnost proti vlhkosti a bohatý výběr. Pěna panel s odpovídajícím vzorkem zcela nahradit dřevěné konstrukce, když finance jsou omezené. Široký pěna podstavec umožňují montáž kesonech požadovaného tvaru.

Etapy tvorby stropu závisí na materiálu, ze kterého je vyroben. Pokud se jedná o dřevěný verzi, budete potřebovat bednu z desky, sádrokarton je třeba kovový rám, ke kterému bude připojen návrh kazetové stropy. Nosníky vytvořit skříňové konstrukce. Čím složitější konstrukce, tím obtížnější instalace nosníků. Velké části jsou připojeny pomocí hřebíků nebo šroubů, menší, ozdobnou hůl. Tyto materiály se často kombinují: dřevo s sádrokartonu nebo MDF, pěny a tapety.

Práce začíná s přípravou starých nátěrů. Je třeba čistit a nátěrem nebo pereshpaklevano. V případě, že stavba budoucnu uzavře nesrovnalosti je třeba předem jejich odstranění. Montáž kazetových stropů začíná s výkresem, který pak musí být správně převedeny do stropu. Kresba je aplikován od středu, který vytvoří správné rozložení a krásný design. Označením připojený nosník nebo rám. Používáte-li hotové desky, jejich připevnění také začíná od středu.

Máte-li dělat všechnu práci sami, sledovat návrh zvážit výšku stropu. Chyby mohou vést k tomu, že v místnosti je „lisovací“ ů nebo pocit, že strop je asi na podzim na hlavu. Chcete-li kazetový strop s rukama, připravte následující sady:

 • keson;
 • Reiki pro nosníky;
 • Pro vašeho bytí jako klíště materiálů;
 • nářadí (kladivo, hřebíky, ruční pila);
 • Ruleta, čtverečních.

Pokud se budete držet krok po kroku, budou všechny fáze montážní práce za správné a dostanete požadovaný výsledek.

 1. Přilepen připraveného povlaku tapety, které slouží jako základní pozadí;
 2. Na tapety se aplikuje značení, které ukazují, kde k upevnění stojanu; Začnou platit, musí být u středu místnosti, došlo k odchýlení od stěny 10-20 cm.
 3. Dále nainstalujte stojan - podporu pro kesonech.
 4. Kancelářské sponky a hřebíky nést caisson upevnění panelů.
 5. S náplní zavřít všechny zbývající trhliny a nerovnosti.

Po základní operace zdobení krok začíná. Za tímto účelem, bagety, že držet v prohlubních. Poslední krok, který dá navrhnout kompletní formu, je malování. Nejlepší ze všeho bude vypadat kontrastní barevné kombinace, v nichž vedoucí bílou a hnědou barvu. V případě, že samotné keson jsou světlé, což je ideální vyrazit své zlaté prvky.

Cenové rozpětí pro kesonu obrovského stropu. Cena je závislá na materiálu výroby, správné instalace, rozlohy, hloubky a designu. Luxusní dřevěné panely lze zakoupit za desítky tisíc rublů. Sádrokartonové desky, polyuretan, MDF, a, kromě toho, méně nákladné pěny. Nejdražší - malované výrobky, které jsou vyrobeny pouze jednotlivé příkazy a ručně malované.

Prvotřídní kazetový strop - móda za starých časů: 10 Pravidla registrace

Elegantní a krásné k dekoraci vnitřního prostoru lze použít kazetový strop vnitřní výzdobu moderních domácnostech - to není jen odrazem vnitřních světových mistrů, ale také vyjádřením jejich kreativní nápady s nádechem stavu materiálu. Jeden způsob, jak bohatě vyzdobit byt, kazetový strop, který může být krásný a neobvyklý dekorační prvek.

Kazetový strop - to není nic nového

Kazetový strop je nějaká struktura skládající se z podélných a příčných nosníků s zdobené vybrání mezi nimi. Jinými slovy, jedná se o kostkovaný konstrukce, skládající se z dekorativního zahloubení buněk.

Vybrání může mít jakýkoliv tvar:

Nejčastějším z nich je strop kesonu vybrání čtvercový tvar

Takový ústupek se nazývá caisson uvedeny výše není všech možných formách, bez omezení, jen tak ukázat, představivost. Její původní podoba a výzdoba stropu a aby to zajímavé a neobvyklé. Kazetový strop - nejedná se o moderní vynález. Zdálo se, jak brzy jako 7. století BC ve starověkém Řecku, byl široce používán ve výstavbě středověkých hradů a nyní opět přicházejí do módy, jako dekoraci moderních domovů. Nicméně, pokud se před tento strop byl funkční, ale má nyní pouze dekorativní roli.

Nyní kazetový strop je ukazatelem stavu počítačů, a to zejména pokud si ji z drahých materiálů. Ale nezapomeňte, že levnější analogy vypadají velmi působivé, pokud je používáte správně a vkusně.

Vzhledem ke své speciální konstrukci kazetovým stropem lze instalovat pouze v prostorách více než 2,5 metru na výšku, v opačném případě bude vytvořen lisováním pocit.

V závislosti na materiálech, z nichž kazetových stropů, vylučují jejich druhů může být vyráběn.

 • dřevěná;
 • MDF;
 • sádra;
 • polyuretan;
 • Karton.

Samozřejmě, že volba nejdražší a vysoce kvalitní je strop ze dřeva. Je šetrný k životnímu prostředí, bezpečné a odolné, a to je důvod, proč strop bude ukazovat na vysoké postavení majitele bytu. To je obzvláště dobře hodí pro klasické interiéry.

Moderní a stylový interiér vypadá kazetový strop sádrokarton

Dobrý analogového Dřevěné caisson Strop je vyroben z MDF. Tato varianta je samozřejmě levnější, ale také kratší než délka života. To je vzhledem ke struktuře materiálu, který je vystaven vlhkosti, zatímco spalování vydává štiplavý zápach. Sádra kazetové stropy - ideální rozpočtu řešení. Zvláště dobré strop, takže je snadno nainstalovat sami. Konstruovány sádrokartonových listů paprsků se může měnit k dekoraci v souladu s obecným stylem místnosti.

Polyuretan kazetový strop - jedná se o velmi lehký design, který je prostě děje z různých dekorativních bloků. Tato možnost je nejdražší, ale nejluxusnějším, zvláště pokud je výhodný vstup do příslušné světelný design. Specifických požadavcích a kazetové stropy ze stavebních desek. Tato volba je snadná instalace na jeho vlastní a nevyžaduje významné finanční náklady, ale je to krátkodobá a její ozdobné vlastnosti mírně horší než jejich dražší protějšky.

Bez ohledu na druh materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, že keson, že je možné získat velmi pěkný design s řádnou registraci.

Make kazetový strop, můžete podle svých chuťových preferencí.

Dekompresní strop opticky zvětšit prostor, je-li problém ve světlých barvách

Nicméně, to je doporučeno dodržovat následující jednoduchá pravidla pro více velkolepé výsledky:

 • V malých místnostech, je lepší, aby se strop bílou barvou, což opticky zvětšit prostor;
 • Kazetový strop by měl být dokonale symetrický, jinak bude návrh vypadat směšně;
 • Zahájit montáž stropu, je lepší se uprostřed místnosti;
 • Nerovnoměrné rohy lepší využití širokých desek zakrýt štěrbiny;
 • Keson dokonale zakrývá nerovnosti tohoto stropu, takže dokonale sladit stropní deska není nutná;
 • Způsob upevnění na stropní trámy by měla záviset na závažnosti složení materiálu, aby bylo bezpečné;
 • Nedělají nízký počet bílých kazetový strop s cílem snížit výšku místnosti, jak se může dostat pocit padajícího stropu, je lepší, aby se barva keson dřevo kolem samotné dlaždice, což snižuje prostor pouze vizuálně;
 • Na lehké konstrukci není nutné instalovat těžké výzdobu;
 • stropní konstrukce by měla odrážet stylistické design celé místnosti;
 • V některých moderních pokojích zařízených kazetový strop je prostě mimo mísu, například v místnosti ve stylu hi-tech.

Při instalaci kazetový strop je nutné zajistit osvětlení funkce, jak správně napsaný osvětlení dát dokončené stavby. Malovat nebo vložit přes kazetových stropů je třeba po jejich instalaci, maskovat všechny chyby při instalaci.

Velmi působivý vzhled kontrastní konstrukce stropu s dřevěnými trámy a lehkých depresích, ale konstrukce musí být vždy individuálně.

Nejlepší kazetové dřevěné stropy

Kazetové dřevěné stropy jsou drahé a velmi efektivní varianta konstrukce domů.

Typicky, takové konstrukce jsou vyrobeny z těchto materiálů:

Mnoho lidí raději vybrat kazetový dubový strop, protože vypadají drahé a elegantní

Dřevo - nejbezpečnější pro zdraví a šetrné k životnímu prostředí materiálu o. A vzhledem k jeho užívání v návrhu samozřejmě vhodnější méně bezpečných protějšků. Vytvoření kazetový dřevěný strop ve dvou směrech. Nejdražší a náročná na zdroje - je tradiční volba, když je doba výstavby domu stropu namontovány nosníky, ale tato metoda není zisková, a proto se používá jen zřídka.

Druhý způsob - to klenot existující strop nad hlavou dřevěné kesony. Strom - to je těžká věc, takže instalace dekorativního stropu je třeba myslet předem, například připojit dřevěné trámy na strop pomocí šroubů.

Pouze strop s původními dřevěnými trámy lze nazvat keson jiné podobné dekorativní nátěry zvané caisson, ale tyto pojmy jsou vyrovnány v každodenním životě.

Jak vyrobit kazetový strop s rukama

Samozřejmě, že vytvoření kazetovým stropem je lepší se obrátit na odborníky, ale emisní keson stávající strop pokrytí, můžete vlastních rukou.

Je jen důležité postupovat podle těchto jednoduchých pravidel:

 • Před umístěním stropní povrch dlaždic, musí být připraven ji zúčtování před prachem a špínou;
 • Vyrovnání drobné vady je volitelný, ale je třeba pokrýt velké trhliny;
 • Ujistěte se, že ošetřený povrch, a ve zvláštních případech dokonce dvakrát;
 • Nejlepší ze všech plemen kesonech se lepí na papíře, ale proto, že na stropní desky lze lepit tapety na papír, aniž by převážná část kreseb;
 • Poté, lepené nebo sestaven paprsku;
 • Na konci instalace přistoupit k návrhu kesonech víčko dekor, dekorační fólie nebo barvy.

Kazetový strop místnosti je skvělým řešením konstrukce z praktického hlediska, protože do prázdných krabic nosníky mohou skrýt elektroinstalace, komunikační linka nebo klimatizační systém komponent.

Obsah kazetový strop může být nezávisle na sobě, hlavní věc - myslet dopředu jeho designu

S self-montáž stropu ve své konstrukci může zahrnovat všechny ty odvážné nápady, to je jen důležité myslet lo detailů předtím, než přistoupí k opravě. Pokud se vyskytnou problémy s uměleckou chuť návrhu projektu, můžete se obrátit na profesionály specializovaných firem. Nejjednodušší materiál na opravu stropu - je to sádrokartonové desky. S ním můžete dělat téměř jakoukoli formu, se dokonale skrývá veškeré nárazy a navíc je jednoduché a poměrně levné.

Ale tento lehký materiál není nutné přiložit těžkých ozdob, jako jsou štukové omítky. V tomto případě je lepší věnovat pozornost vyjících plastové protějšky, kteří jsou nadměrně zastoupeny na trhu dekorativních materiálů.

Montáž kazetových stropů (video)

Kazetový strop je dokonalým designem apartmány pro každý vkus a rozpočet. Dovedný master může projevit jeho montáž.

Kazetový dřevěné stropy 85 povrchových úprav pro opravdové aristokratů

V moderním interiéru jedné z nejzajímavějších rozhodnutí byl kazetový strop

Moderní a osobité kazetové dřevěné stropy - je možnost navrhnout svůj domov skutečně unikátní a luxusní. Velkou roli v interiéru hrají často stropy. Čím větší je místnost, nad stropem je prostornější to bude vypadat v místnosti vizuálně.

Strop v interiérovém designu hraje obrovskou roli

Wonderful Living ve venkovském stylu

Luxusní kazetové dřevěné stropy v interiéru obývacího pokoje

Každý rok, na místě sádrokartonových a zavěšené podhledy nápady mnohem zajímavější a stručné. V místnosti, kde výška stropu přesahuje 2,70 m, ideálním řešením by bylo keson stropy ze dřeva. Kesony - je namontován vybrání nebo mezery, které jsou vyrobeny spojením nosníky. Hlavní výhodou je, že tvar a dekorace může být velmi rozmanitý:

Stylový obývací pokoj v bílé barvě s vysokými stropy

Kazetový strop se přidat do unikátní interiér

Krásná kazetový strop s ornamenty ve tvaru kosočtverce

Čímž se vytváří strop s projektem keson, je třeba dávat pozor na možnost, že budou krást od 10-25 cm z celkové výšky. Kazetové stropy jsou vyrobeny ze dřeva, jehož cena je vždy závislá na materiálu a náklady na dřevo, mají různé tvary a vzory.

Jaké jsou stropy z kesony

Zónování strop pomocí keson strukturu

typů stropních mohou být vyrobeny z různých materiálů. Nejušlechtilejší vzhled, samozřejmě, dříví. provedení:

 • Classic. Nejpříjemnější a stylový design stropu je vyroben ze dřeva. Chcete-li získat co nejvíce harmonické kombinace stropu svých vnitřních prostor je třeba myslet předem harmonie barev a tvarů na jeho výrobu. Po vytvoření průvodcem layout make montáž stropu, který bude plně ze dřeva.

Útulný obývací pokoj s klasickým kazetovým stropem

 • Kombinovaná kombinace dřeva a MDF. Tato technika je velmi podobná klasické, jediný rozdíl je, že ne všechny stropu je vyroben ze dřeva, to je také používáno MDF. V rámci kvalitativního výrobě i zkušeného mistra není vždy schopen určit, jaké druhy zahrnují práci. Vizuálně tento typ neliší od klasické varianty.
 • Kazetové stropy a lišty ze sádrokartonu. Tato varianta je zdaleka rozpočtu, ale není vhodný pro vlastní montáž. Tato práce je velmi složité v provedení, a rukojeť profesionální budou moci k ní pouze.

Kazetové stropy ze sádrokartonu v interiéru studio apartmány

Zajímavá kombinace kesonech a vitráže v konstrukci stropu

Interiér ve světlých tónech vypadá nejen krásná, ale také pomoci rozšířit prostor vizuálně

Klasický výroba dřevěných kazetových stropů a tradiční vzhled dodá svému pokoji jedinečný design. Ale další Výhodou těchto stropů mohou být volány a originalitu designu. Zde si budete moci realizovat své nejodvážnější řešení, vytvořit strop pro vlastní konstrukce a vkusu. Zde jsou některé způsoby, jak si můžete vytvořit jedinečnou možnost ve svém prostoru.

 1. Ostré hrany. S touto volbou je kladen důraz na izolaci jednoho prvku: horizontální konec celé ploše nebo může být izolován odstín. V takovém kazetovým stropem ze dřeva, fotky, které si můžete prohlédnout na webových stránkách, jako hlavní úkol - označit jasný rozdíl.

Kontrastní kazetový strop v kanceláři designu

Provence styl v interiéru jídelny

Krásná obývací pokoj ve venkovském stylu

Kazetový strop, ačkoli tam byl dlouho, ale začíná získávat popularitu v interiéru je teprve nyní

Krásné kombinace kazetové stropy a nádherné lustry

Vlastní montáž kazetových podhledů

Kazetový strop je lepší instalovat v místnostech s vysokými stropy

Kazetové stropy - velmi rozmanité ve své výrobě výkonu stropních prvků. Jsou stejně fit pěkně ve venkovském domě a bytě, kde to umožňuje výšku stropů. Základním pravidlem produkce - je správně zvolený materiál a tvar, který nejlépe vyhovuje pěkně do interiéru.

V případě, že nechcete používat profesionální stavitelé budou moci, aby se jejich vlastní strop. Chcete-li to provést, je nutné důkladně připravit a dodržovat základní pravidla a jsou k dispozici pro všeobecné návodu k použití. A není na škodu se poradit s odborníkem, který může říci, co je požadováno za svůj pokoj.

Bílé paprsky na pozadí pastelové modré barvy vypadají velmi hezky

Příjemné bydlení v moderním stylu

Kazetový strop ze dřeva s rukama nad hlavou obsahuje několik výrobních fází: příprava, výběr materiálů, výrobu rámu a správnou instalaci hotových desek.

Etapy přípravných prací

Interiér velké místnosti kazetovým stropem mohou být vyrobeny ze stejné barvy jako základní nábytek

V prvé řadě je nutné vyhodnotit prostor, kde plánujete nainstalovat stropu kesonech. Nezapomeňte, že nízký strop, je tento design není vždy vhodné. Minimální výška by měla být v ideálním případě alespoň 2,5 metru. Při navrhování je třeba dodržovat toto pravidlo: čím více a více prostoru, tím větší je počet paprsků mohou být použity v návrhu. Univerzální a standardní pruhy 12-15 cm, jsou použity pro optimální výkon.

V místnosti s relativně nízkými stropními trámy umístit stojany na dveřích okna nebo dveří, tlačení a rozšiřuje prostor. Není nutné plánovat kazetový strop v místnosti, kde nábytek a stěna barva je tmavá, protože bude jen zátěž interiéru.

Často kazetový strop je symbióza nosné konstrukce s jedinečnou výzdobou

kazetový strop konstrukce musí být v souladu s celkovým interiérem

Chic kazetový strop ze dřeva bude hlavní ozdobou interiéru místnosti

Za druhé, existuje několik tajemství při výběru barev. Například, pokud si vyberete bílou barvu a posunout dolů proudění může být dosaženo náhodou účinek „padající strop“, takže je třeba dávat pozor při výběru barev a odstínů. Chcete-li vytvořit v komfortním pokoji, volba se zastavil na teplé hnědé tóny a tapety oblek s jemným ornamentem. Ve středu stropu lze bezpečně provést zvýrazňující barvu, aplikace nebo původní výběr tvarů.

Stavební materiály potřebné pro provoz

Hra kontrastů v konstrukci skříně

Po výběru barvy a tvary je třeba stanovit celkovou kompozici a vypracovat podrobný nákres, který musí obsahovat všechny výpočty vzít v úvahu výšku od podlahy až ke stropu, protože to by mělo získat co nejvíce krásné a harmonické. Chcete-li správně vypočítat správné množství materiálů, náčrtek by měl být co nejpřesnější.

Před zahájením prací je třeba provést podrobný nákres budoucího kazetovým stropem

Nákup materiály nesou výkres. Pro univerzální možnost se nejlépe hodí světlé tapety se vzorem, nebo ne, která bude přilepena na spodní části stropu. Tím snazší je, že je tapeta, o to zajímavější, že bude vypadat jako strom na jejich pozadí.

Nosníky zdobené z polyuretanu na kazetový strop

Dále věnovat pozornost výběru sochory, z nichž bude vytvořena celá struktura. Nejjednodušší možností pracovat vlastníma rukama je koupit ready-made jednotlivé moduly, které slouží jako kesonech s vámi přímo na stropě. Krok muniční vozy se pohybuje od 80-100 cm, s ohledem na to, že výška vaší úrovni stropu.

Tmavé trámy na světlém pozadí dodá výrazný interiér

Malý, ale velmi útulný obývací pokoj v námořní téma

Kazetový strop ze dřeva s vyřezávanými prvky vypadá chutné

Pokud jde o velké místnosti, pak nejlepším řešením je zakoupení borovice nebo jakékoliv jiné ze světlého dřeva. Samozřejmě, že může být použita i léčba přírodní dýhou buku a smrku, dubu, pak koupit další odvolání a styl. Kromě tapet a dřeva, vhodná i lepicích nátěrů nehty.

Vytvoření rámce pro stavbu

Instalace kazetovým stropem lze provést vlastníma rukama

Pro maximální pevnosti a spolehlivosti v montážním povrchu materiálu ošetřený rychlým namáčení a sušení musí být aplikována na dvě vrstvy. Pak lepené tapety je jednodušší dělat společně pro maximální hladký napětí.

Penetrace povrch pro tapetování

Dále, na tapety, které musí sušit, měli byste použít štítek: na ně bude připraven být aplikován na konstrukce ze dřeva. Je lepší začít s centrem hlavního nosníku. Hlavní část celé konstrukce - k nosníku, který má složitou strukturu krabice. Je připojen ke stropu v požadované způsobem, čímž se získá se požadovaný vzor. Poté, co je definováno místo instalace hlavní části, budete muset začít vytvářet box dřevo. Za tímto účelem je bar je řez podél baru, kde boční desky pečlivě plněné malým ve stejné vzdálenosti.

Instalace centrálního nosníku

Další sestavený rám je připevněn pomocí hřebíků na stropě, přísně sledovat připravené rozvržení. Dále měří je řez a pásku, pokrývající boční konstrukce. Po absolvování práce rámu uzavřít spodní desky co nejvíce blízko. Hlavní věc, aby striktně dodržovat pokyny a zamýšlený výkres, stejně jako vybrané kvalitní materiály.

Dalším krokem je vytvoření skříňových nosníků a jejich umístění na stanovené centrální struktury paralelně po náčrtu. Po upevnění všech podélné prvky musí přejít na instalaci příčných struktur. Použít vše by mělo být striktně na štítcích, se zvláštním zřetelem na rozích, protože to vytváří dokonalou přesnost krásný výsledek.

Instalační krabice nosníky

Pro léčbu úzkými štěrbinami použije maximální tenkých lamel, které nejen pomáhají utěsnění mezery, ale také, čímž se konstrukce dodatečný objem. Stropní může být úplně malovat stejnou barvu nebo vyzkoušet složení několika barvách, vytváří kontrast a velikost celkové stropní konstrukce.

Kazetový dřevěný strop: montáž hotových desek

Kazetový strop s osvětlením vypadá velmi originální

V případě, když začnete pracovat s hotovými deskami, takže vaše návrhy získat co nejvíce hladká, první struktura je uložena ve středu, ze kterého budete mít snazší odrazit a dodržovat vzor. Držet je bezpečně a snadno pomocí montážní lepidlo. Potřebujete rychle a přesně pracovat, bez znečištění tapety a dřevěné stěny.

Struktura kazetovým stropem dřeva

Desky mohou být připojeny k sobě navzájem pomocí svěrek, a spojení - speciální falešné hroty. Některé moduly plug-in hroty nemusí stačit. Složení vypadala nejkrásnější a úplný, je nutné použít dekorativní lištu, která může být vložena do mezery způsobené během instalace.

Jídelna, v kombinaci s obývacím pokojem s kazetovým stropem sádrokartonu

V obývacím pokoji v odstínech šedé ve stylu art deco

Tloušťka pásů by mělo být takové, aby bylo možné uzavřít všechny nedostatky a možné polstrování. To pomůže vytvořit vzhled stropu možného kompletní, což umožňuje najít potřebné atmosféru. Chcete-li doplnit složení sádrových prvků, to je nejlepší, aby jim připevnit pomocí šroubů, ale pro lepenkové prvky vhodné stavební lepidlo.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

55 + = 59