Kdy sázet tulipány na podzim, v jakém měsíci

Kdy sázet tulipány na podzim, v jakém měsíci

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

V jakém měsíci zasadit tulipány na podzim

Tulipány, samozřejmě, můžete ozdobit každý infield. K dispozici jsou všechny druhy odrůd těchto květin, které se liší v barvě, tvaru a velikosti pupenů. Výsadba tulipány se nejlépe provádí na podzim na jaře získat dobrou úrodu těchto barev.

Je velmi důležité vybrat ten správný čas výsadby tulipán, aby se zabránilo zamrznutí. Proč je nejlepší zasadit tulipány na podzim, spíše než na jaře?

Při sázení tulipány - podzim nebo na jaře

Výsadba tulipány na podzim To je považováno za nejvýhodnější, než na jaře. Existují dva důvody:

 • Nejprve zasadil v podzimních květin bude kvést mnohem dříve, než jsou vysazeny na jaře;
 • Za druhé, pro vývoj rostlin potřebuje speciální látky, které jsou vyráběny v žárovek v zimě, chlazení v období.

Navíc na jaře a na podzim dovoleno výsadbu tulipánů v zimních měsících, je to nejlepší v prosinci. Výsadba by mělo být provedeno pod sněhem na vrcholu lůžku budete muset pokrýt suchým listím.

Jak určit čas podzimní výsadbu tulipánů

Vzhledem k tomu, výsadbu tulipánů se s výhodou provádí na podzim, musíte zvolit konkrétní data správně. Cibule musí mít čas „usadit“ v zemi před mrazem. Ale ve stejné době, brzy výsadbu je nežádoucí, protože v tomto případě postel je schopen zarostlé plevelem před chladným počasím. V případě předčasného výsadbu tulipánů mohou klíčit na podzim a zmrazit s nástupem chladného počasí.

V teplých oblastech Ruska, včetně Moskvy, toto období svědkem konec září - začátek října. Tyto časy se mohou lišit v závislosti na počasí. To je nejlepší zaměřit se na kalendář, zatímco teplota země. Je nutné pravidelně měřit ji v hloubce 15-20 cm. Je-li teplota udržuje na zhruba 10 stupňů po dobu několika dnů, je možné spustit srážení tulipánů. Nejlepší je, když se tak děje v asi 3 týdny před sněžení, takže byste se měli zaměřit nejen na teplotě půdy, ale také na počasí.

připravit půdu pro pěstování tulipánů

Dobrá úroda závisí na kvalitě půdy. Je proto velmi důležité, aby byla připravena pro výsadbu žárovky. Zpracování půdy by měla být provedena v předstihu, je to nejlepší, aby to po dobu 1-2 měsíců před výsadbou tulipány.

Půda by měla být vykopané do hloubky nejméně 30 cm, a aby hnojivo. Hnojivo se liší v závislosti na typu půdy. Můžete použít speciální hnojivo pro cibuloviny nebo jednu z následujících možností:

Proces podzimní výsadbu tulipánů

Ve snaze získat krásné kvetoucí tulipány na jaře, je třeba, aby se jim pád fit správně. K tomu, že je k provádění jednoduchých pravidel důležité.

 1. Je důležité vybrat pouze největší a nejvíce zdravý žárovek pro výsadbu. V případě, že žárovka je nezdravé, může infikovat sousední, kvůli tomu, co udělal ztrácí úrodu.
 2. Doporučuje se léčit žárovky před výsadbou se slabým roztokem manganistanu draselného nebo speciálním nástrojem. Tím se zabrání poškození žárovky s různými nemocemi a chrání proti parazitům.
 3. Je třeba věnovat zvláštní pozornost výběru míst přistání. Musí být chráněny před větrem a mají dobré osvětlení.
 4. kvality půdy pro pěstování - je další velmi důležitý faktor. Pro získání vynikající výtěžností barviva, je nezbytné stanovit jim dobrou půdu vrstvy alespoň 0,3 m tlustou. Je třeba pečlivě kopat a oplodnit.
 5. Hloubka výsadby by měla být asi 15 cm. To je optimální hloubka, která bude chránit žárovky před mrazem v zimních měsících
 6. Žárovky musí být zasazeny ve vzdálenosti 10 cm od sebe. U malých žárovek, tato vzdálenost může být o něco méně. Pro větší pohodlí jsou k dispozici speciální zásobníky. Díky jejich použití lze získat velmi hladký a krásný záhon s tulipány, Paleta je mříž v každé buňce, kam chcete umístit jednu žárovku, pak stačí odstranit mřížku.
 7. Pokud zasadil několik druhů tulipánů, je nejlepší zasadit do samostatných skupin. Tak to bude mnohem jednodušší, aby potřebnou péči o rostliny.
 8. S nástupem zimy je žádoucí skrýt lůžko ze slámy, sušených listů nebo rašeliny. To pomůže chránit před mrazem žárovky. S nástupem jara chcete otevřít postel zahřát na zem rychleji.
 9. Po výsadbě tulipány je třeba se postarat, aby byly chráněny před myší a jiných škůdců.

Kompetentní péče je nutné ve všech stadiích vývoje květu. Jakmile se první výhonky, je třeba identifikovat a vykopat žárovky, které nebyly klíčit, takže to bude možné, aby se zabránilo kontaminaci zdravé rostliny. Ve všech fázích růstu by měly být pravidelně uvolnily půdu, bude to zlepší zásobování vodou a kyslíku žárovek.

Dbejte na to, že půda byla vlhká, ale před květem musí být napojena střídmě tulipány. Jakmile se objeví první výhonky, je třeba, aby minerální doplňkové krmivo pro půdy. Příští krmení by měla být provedena, když pupeny začínají objevovat.

Během kvetení tulipány potřebují zvláštní péči. Potřebují hojnou zálivku a voda by neměla být zima. Při zalévání v horkém počasí, se snaží udržet vodu z pádu na listech, aby se zabránilo popálení rostlinou. Po každém zalévání je nutné uvolnit půdu. Plevele by měly být odstraněny podle potřeby.

Na květ trvala déle, je nutné, aby se hnojivo jakmile pupeny kvést. Hnojiva musí obsahovat prvky, jako je bor, zinek a mangan.

Je třeba provádět pravidelné kontroly všech rostlin, včas odhalit nemocné. Tyto květiny musí být okamžitě odstraněny, aby se zabránilo infikovat ostatní.

Po tulipány vybledlé, musíme se držet je napojena hojně. To pomůže tvorbu zdravých žárovek. Za účelem zjištění, zda jsou žárovky jsou zralé, budete muset sáhnout jeden. Pokud by se vytvořila kořeny, pak žárovky jsou zralé a připravené ke kopání. Vykopat žárovky by měli být opatrní, abyste je nepoškodili. Po kopání, by měli být dobře suší se, že je vhodné, aby to na slunci, když počasí dovolí.

Tulip - velmi krásné a nenáročné květiny, což je oblíbený pro pěstování v příměstských oblastech. Existuje mnoho různých druhů tulipánů.

Všechny z nich jsou rozděleny do čtyř skupin:

V každé z těchto skupin se skládá z několika druhů květin. Mohou se měnit tvar, barvu a velikost pupeny. K dispozici jsou hladké a multi-barevné tulipány. Povrchové pupeny mohou být hladké, nebo mají krásné třásně. Je čas vysadit na zahradě různých druhů tulipánů a vytvořit originální složení květů různých tvarů a barev.

Rozmanitost druhů tulipánů vysvětluje jejich široké použití v designu krajiny a více populární mezi vlastníky soukromých pozemků.

Jak je výsadba tulipánů na podzim?

Výsadba tulipány na podzim vždy předchází různými jarní barvy, různé formy, elegance kreslení okvětní lístky těchto elegantních barvách připomínajících slavnostní brýle. Chcete-li si nádheru na jaře, je vhodné vysadit tulipány v zimě, když jsou v nouzi odpočinku chladném období. Pro některé to může zdát nepříjemné: kopat, suché, třídit, a pak znovu zasadil žárovky v ledovém terénu není příliš příjemné počasí. Ale všechny tyto problémy budou zapomenuta na jaře, kdy bude jejich jasný krása být první dar na zahradě je stále prázdná.

Výsadba tulipány na podzim je nezbytné pro „zbytek“ žárovek, jejich kořenů, růst výměně hlavního žárovky děti. Posílení vývoj nadzemních částí květu začíná v první polovině jara, kdy je příliš horká a půdní kapiláry naplněna životodárnou vodu. Od konce léta kvetoucích. Kořeny, stonky a listy tulipánu formy. Hluboko v zemi je pouze žárovka - chovatel všechny nahromaděné během vegetačního období živin.

Po mírné babí léto je chladné dny a ještě chladnější noci. To bylo pak, a je třeba zasadit tulipány, narcisy, krokusy. Žárovky by měla být držena v zemi nejméně šest týdnů před prvním mrazem. Jedná se o nahromadění silných kořenů. Žárovky nemohou být zasazeny brzy, pak půjdou k růstu a spadají do prvních mrazů. Bude přejděte na místní klimatické podmínky a charakteristiky zemi, které musí ochladit na teplotu + 12 ° C,

Optimální načasování pro výsadbu cibulovin - září do začátku listopadu (v závislosti na oblasti pěstování), což je doba, kdy je povrch půdy zmrazená, a příprava jam pro výsadbu nezpůsobí významné problémy.

Na jaře v tulipány, výsadbu, která jsou vázána na chladné, čas k vytvoření všechny budoucí komplexní systém orgánů, včetně embryonálních dceřiných cibulek. Podávání z mateřského žárovky, které získávají sílu a vypusťte jej zároveň. Základní deska výměna žárovek „dcery“ na zimu výrazně roste, před všemi svými dalšími protějšky. V očekávání zimy se objevují sazenice květin, téměř až na povrch půdy.

Před výsadbou tulipány, budete muset přemýšlet o tvorbě high-grade žárovky. Odříznutí květy na stonku by mělo být ponecháno po dobu alespoň dvou listů, které i nadále paliva rostlinu. Kdy a jak se zasadit, znát všechny zahrádkáře, ale ne všechny z nich věnovat pozornost načasování kopání tulipány nebo tak neučiní během několika let vůbec.

Odborníci se domnívají, že některé druhy žárovek žádoucí pravidelně „zvýšit na povrch.“ Hybridy, například, může kvést dvě nebo tři sezony v řadě bez tohoto postupu, ale jsou vyčerpány, ztratil v kráse a velikosti květu, takže roční výsadba je relevantní na rozdíl od biologických a běžných tulipány.

Po zbývající žloutnutí listů a květin stonky jsou vykopány a před výsadbou žárovky, které se suší ve stínu a očistili od kořenů, listí a starých nátěrů vloček, dát do gázy pytlů pro skladování. Uloží výsadbu baňatý větrané suché prostředí, kde je teplota 20 ... + 25 ° C při relativní vlhkosti 60-70%. Osvětlení rozptýlené výhodnější. Tyto podmínky se udržují po dobu asi dvou týdnů, a pak se teplota sníží na + 17 ° C, Někteří zahrádkáři doporučujeme před výsadbou žárovky se dále chladí tím, že je drží v lednici po dobu 8-12 dnů.

Celá doba skladování až do doby, kdy je možné, aby rostlina tulipán procházení žárovek, odstranit postižený, zkažené a infikovány houbou (plísně). Správné skladování - klíč k budoucnosti kvetoucích rostlin.

Jestliže se předpokládá, že růst z materiálu vyráběného v dětském pokoji nebo zakoupené v obchodě květina, vybrané tulipány, výsadbu, které jsou zaručeny dát dobrý výsledek. Je důležité, aby se:

 1. 1 Vyberte žárovka s tenkou, ale pevné kůže (blízký luku nebo balicí papír), hladký na dotek, bez viditelného poškození.
 2. 2 Culling měkké nebo scvrklá žárovky.
 3. 3 Určete umístění tulipánů v květinových záhonů a rabatkah na načasování kvetení.
 4. 4 Vyberte si optimální dobu, kdy je lepší sázet tulipány, a pre-připravit místo.
 5. 5 Ujistěte se, dezinfekce rozmnožovacího materiálu.

Před výsadbou žárovky po dobu 15-20 minut vyrytý do 0,4-0,6% roztoku m TMTD - dezinfekční prostředek s baktericidní a fungicidní účinek.

Jak zasadit tulipány není pro destilaci, a nádherné jarní květu? Mnozí lidé se domnívají, že růst v jakékoliv půdě, a pečlivá příprava k výsadbě není nutné. Ale právě při pěstování tulipány na podzim, vyberte stránky dobře osvětlené, ploché, odvodněné, není zaplaven v každém ročním období, s hladinou podzemní vody ne větší než 70 cm. Reakce půdní prostředí by měl být neutrální nebo mírně zásadité (pH 7-7,5).

A to je docela dobrá, pokud je zasazen materiál umístěn na písečné podpovrchovým horizontu a úrodné vrstvy minimálně 40 cm. Na chudých půdách tulipánů rychle a degenerovaný zmenšuje. Hubení plevele a čištění kamenů, také nemůže ublížit.

Odpověď na otázku, jak pěstovat tulipány, odborníci doporučují začít připravovat půdu pro výsadbu v předstihu, mít naplněné velkým množstvím organických hnojiv nebo rašeliny kompostu. V době výsadby, které by měly být plně perepret. Než budete sázet tulipány na podzim, to znamená, že v průběhu preplant obdělávání půdy, půdní doplněk kompletní minerálních hnojiv. V suchém počasí je půda navlhčí.

Rozhodnutí o tom, jak hluboko zasadit tulipány, vzít v závislosti na typu půdy. Heavy jsou vysazeny blíže k povrchu světlu, snadno zmrazování, - hluboké. Obecná doporučení vařit až do hloubky 12-15 cm. To má hodnotu a žárovky velikost. Nizozemští odborníci doporučují kopání studny až do vzdálenosti 20 cm od žárovky základny, čímž se hodnota jeho výšky. Tedy, když je výška tří centimetrů žárovek třeba jámy hloubky 23 cm.

Když se hodil tulipány, jsou odstraněny z jamek kořenů, velké kameny a jiné nečistoty, které by interferovat s růstem tulipánu. Ale štěrk, cesmína listy platanoides, větve trnité keře, úhledně uspořádané na dně jámy a kolem Tulipán, chrání nově vysázených květinu z myší a dalších hlodavců, poškození žárovky. Blokovat přístup k žárovky v dobře pomoci tenkého kovového drátu nebo síťoviny v dolní části přistání.

Na těžkých půdách (hlína) se doporučuje k vyplnění na dno jámy jemného říčního písku (3 díly na 1 díl na zem). Pokud toto místo 5-6 roky vzrostl tulipány, na místo, které chcete změnit nebo přidat na zem trochu hnojivo. Žárovka opatrně umístí na dno jamek ve svislé poloze, pozor, aby ji dent do země.

Seat květiny by měla být ve vzdálenosti 10-20 cm od sebe. V takovém přistání s 1 čtvereční. m plocha osázená žárovky na jaře zahradník získat asi 50-60 světlé krásné květiny. Malé žárovky mohou být zasazeny v oblasti 3 až 7 cm.

Po výsadbě by měly vyčistit všechny váhy tulipánů, ostatní odmítají materiál, aby nedošlo k přilákání na tomto místě možné milenci žárovek mezi drobnými hlodavci.

Při sázení tulipány podzim padá na souši, měly by být napojena hojně. To je důležité, protože tímto způsobem rostlina je dán signál ke spuštění růstu. Ale na deštivý podzim zalévání nepraktické: žárovky je dostatek vlhkosti. Z jeho přebytek žárovky hnít a umírat. Dostat se z obtížné situace zpracují pouze odvodnění.

Je-li zapotřebí zavlažování, je výhodné, aby vytváření spreje, nikoliv silným proudem z hadice. Jakmile chlazené ornice výsadby mulčovací listy torfokroshkoy, jehličí. V drsné, zasněžené zimy, ale jsou pokryty rašeliny, humus, listí, sláma, vrstva 10-12 cm.

Early Spring všechny typy úkrytů odstraní a tulipány produkují první přívod (na 1 čtvereční.):

Je-li půda je chudá, vyčerpání, prvním krmení na každý čtvereční metr se přidá k 20 g dusíkatých hnojiv. Následující oplodnění dochází v období pučení a kvetení ve stejných poměrech, ale dusíku doplňky se nedoporučuje.

Malý jarní mráz nepoškodí žárovky, ale mohou zničit ledviny otevřené. Nicméně, příroda vytvořila tulipány schopen přežít. Časný teplé jaro může způsobit žárovky kvést dříve, ale nezpůsobí žádné škody na samotné žárovky.

Otázkou je, jak se zasadit tulipány, se neomezuje pouze na hloubku výsadby a vzdálenost mezi žárovkami. Je to stojí za to přemýšlet o umístění těchto světlých kvetoucí tulipány v celé zahradě webu. Vysazeny v pravidelných řadách, které nepřinášejí do krajiny originalitu designu, bude nuda sledovat v květinových záhonů a rabatkah.

Tulipány jsou dobré vytvořit brilantní barevný efekt. V raznotsvete společné podesty ztratili individualitu květ, její půvab a eleganci. Proto k vytvoření barevné skvrny by měly být pole tulipánů stejné barvy, výšky a květu. Zvlášť vhodné pro tento účel jasný čistý sklenice červená, bílá, žlutá, tmavě fialové odstíny. Neméně zajímavé jsou dva barevné a pestré tulipány, lilie a papoušek druhů.

Pro výsadbu v otevřeném terénu vhodných odrůd tulipánů Darwin a triumf skupiny, jakož i různých vysokých hybridů. V skalky a skalní zajímavé biologické kompozice s tulipány, podměrečných druhů, například tulipány Greig, Kaufman a kol Torda.

V uplynulých letech, mnoho chovatelů pracuje s centrálním druhů asijských tulipánů. Pomáhají vytvářet nové udržitelné, pestrobarevné druhů této květiny. Genofond chovatelské práce má Tulipa sylvestris s jednotlivými žlutými květy, hvězdy se svěšenými pupeny, které jsou předmětem zájmu obou nejdříve, ačkoli jejich účast byla vytvořena a novější odrůdy.

Při plánování květinové pole mixborders a inkluze na trávníky hledání předmětu pozornosti se stává harmonické kombinace těchto barev s narcisy, Pushkina, Muscari, tetřevů, okrasné cibule (Allium) Camassa.

Tulipány může být součástí stávajícího porostu, prorazit pokrytí půdy rostlinami a rozkvětu jejich nabídkových zelené barvy, rostou na úpatí dosud rozkvetl stromů a keřů nebo se usadit v květináči. Ale v tomto případě, barvy by měl být ztlumen tóny, měkký.

Tam by měl pracovat fantazii pěstitele. Je pouze nutné vědět, kdy zasadit cibule tulipánů, jak hluboko, jak se připravit na webu, zvolte požadovaný barevný pole a výšku rostlin. doba květu tulipánu - asi dva týdny. Výsadba tulipány na podzim - brzy, srednetsvetuschih, pozdně, divoký - vytvoří iluzi neustálého květu na jaře.

Příběh jednoho z našich čtenářů Irina Volodina:

Zvláště sklíčený oči, obklopené velkými vrásky Plus Temné kruhy a otoky. Jak úplně odstranit vrásky a kruhy pod očima? Jak se vyrovnat s otokem a zarudnutím? Ale nic není tak starý nebo mladý člověk jako jeho oči.

Ale jak se osvěžit? Plastická chirurgie? Naučil jsem se - ne méně než 5000 dolarů. Hardwarové ošetření - omlazení, plyn-kapalina peeling, radiolifting laser facelift? O něco více cenově - náklady na kurz 1,5-2 tisíc dolarů. A celou tu dobu, kdy najít? Ano, a stále velmi drahé. Zvlášť teď. Proto je pro sebe, jsem si vybral jinou cestu.

Kdy sázet tulipány na podzim, v jakém měsíci

Tulip - Je to vytrvalá rostlina. K dnešnímu dni existuje asi 130 druhů. Nenáročný kulturu, tak populární u zahrádkářů. Tulipány - na výsadbu a péči v otevřeném poli - v našem článku.

Rysy pěstování tulipánů

Rostliny vás potěší svými květy, by měla posoudit jejich zemědělské techniky. Kdy bude provedena výsadba tulipánů v otevřeném terénu, je třeba dávat pozor na údržbu.

 1. Při vývoji výživy rostlin vstoupila 3krát.
 2. Je zakázáno použít jako hnojivo čerstvého hnoje.
 3. Vzhled samotného květu vyzve ve kterém nutriční prvky potřebuje. S nedostatkem dusíkatých hnojiv listy jsou úzké a nemají udržet vzpřímenou polohu. Pokud jsou okraje listoví tvořena kousky modři, by měly být vyrobeny z fosforu a draslíku hnojiv.
 4. Po rozřezání rostliny by měly zůstat 2-3 list k žárovce mohly dále růst.

Tulipány - pokud zasadit žárovky na podzim?

Nejlepší doba pro výsadbu tulipánů je na podzim sezóny. Poté, co v půdě, zasadit čas žárovky růst malé kořeny, a pak při nízké teplotě svého života se zastaví. Na jaře se začínají objevovat mladé stonky a jsou tvořeny pupeny. Po skončení období květu rostliny kopal Lukavica a uloženy až do podzimu.

Při sázení tulipány na podzim, v jakém měsíci?

Kultura Čas vylodění v zemi závisí na klimatických podmínkách v daném regionu. Ve středním pásmu může začít výsadbu Lukavica ve třetím zářijovém týdnu, v jižních oblastech - od začátku října. Optimální načasování výsadby tulipány na podzim - od poloviny září do začátku listopadu.

Pokud z nějakého důvodu toto nemohlo být provedeno, je možné zasadit cibulky v půdě na začátku prosince. Tak nemají zmrazit, musíte zamulchirovat půdy suché trávy, dřevní štěpky, přikryjeme a smrkové větve pokryté sněhem.

Čas na výsadbu tulipánů na podzim

Když se teplota půdy v hloubce 10-15 cm poklesu na 7-10º, může přistoupit k přistání Lukavitsa zemi. Pokud je vyšší, sazenice klíček, který nepřežije zmrazení. Když 6º a dolní žárovky nemají čas zakořenit v zemi před zimou, a tak zpomaluje jejich rozvoj a do budoucna nemají kvést. První výhonky jsou vyráběny v 3-4 týdnů.

Výsadba cibule tulipánů na podzim

Před výsadbou tulipány v zemi je třeba správně zvolit umístění na webu. Musí být chráněna před silnými větry a dobře osvětlené slunečním světlem. Kulturu preferuje růst na neutrální nebo mírně zásadité půdy. 4 týdny před přistáním by kopat půdu v ​​hloubce 20-25 cm a aby hnojivo v dávce 1 m:

 • dolomit mouky - 500 g;
 • kompost - 20 kg;
 • popel - 200 g;
 • draslíku a fosforu prvky - 30 g;
 • dusičnan amonný - '25

Pak budete muset projít vykopali žárovky a dal poškozené, nebo se mohou stát zdrojem nákazy pro zdravé lidi.

Jak zasadit tulipány na podzim?

. Vzdálenost mezi lůžka musí být 70-90 cm, které mají být provedena před výsadbou brázdy příčnou šířku pro velké cibule 25 cm pro malé - 15 cm se potom rozloží na jejich velké žárovky rozmístěných -. 15 cm, malý - 7-10 cm, lisování v jejich v zemi. Pokud velikost pozemku nemůže vytvořit takové podmínky, aby mohly být zasazeny ve skupinách kolem stromů, v skalky nebo na lůžko. V tomto případě je šířka na výsadbu otvory by měla být 30 cm. Aby nedošlo k stagnovat podzemních vod, na dno díry budete muset nalít písek nebo štěrk.

Jak hluboko zasadit tulipány na podzim. Standardní pro velké žárovky 15 cm, malá - 5-8 cm, ale toto nastavení se může lišit (v závislosti na typu půdy).

Připraví se před výsadbou otvory by měly být léčeny s horkým roztokem manganistanu draselného.

Jak pečovat o tulipány?

Léčba začíná po výsadbě tulipány na podzim bude v zemi.

Tulipány milují vlhkost, takže zavlažování je důležitým agro-technický proces. Četnost a množství vody závisí na zemi stát. Většina plodiny potřebuje zalévat během očkováním a 14 dnů po odkvětu. Vlhkost se pak vztahuje na celé hloubce kořenů, takže optimální množství se považuje za 2-4 kbelík vody o teplotě místnosti za 1 m. Aby nedošlo k opaření, by se voda neklesne na křídlo krycím květu.

Okopávání a pletí provedena po zavlažování nebo přírodní srážky, půda změkne, takže snadno odstranit plevel a netvoří škraloup hlíny. Chcete-li vyloučit z pravidelného pracovního pletí, je nutné mulčovat půdu kolem květin.

Hnojení tulipány provádí třikrát. První z nich - na jaře, kdy jsou první výhonky tvořen (obsahující dusík, fosfor a potaše hnojiva v poměru 2: 2: 1 v množství 50 g na 1 m). Druhá - vzhled poupat (stejné komponenty jako poprvé, ale v poměru 1: 2: 2). Třetí - po odkvětu (směs draselný-fosforečné v poměru 1: 1 až 35 g na 1 m).

Existují dva způsoby, jak po transplantaci růží: obnova půdy a stěhování na jiné místo. Nejlepší volbou je považován za druhou, i když přidáte novou půdu, za 3-4 roky se nelze vyhnout transplantace. Viz také: Když vyhrabání žárovky po odkvětu jeřábek lesní

Kdy zasadit cibule tulipánů v zemi, a dále péči jste se už naučili. Pokud se budete řídit všechna výše uvedená pravidla, budou zdobit vaše stránky od začátku května do konce června.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Kopírování, obsah republication webu bez souhlasu správy je zakázáno. V případě pojistné události, obraťte se na správce webu

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 5 =