Keramické topné desky

Keramické topné desky

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Plošné vytápění - komfort, spolehlivost a krásu!

Plošné vytápění - moderní alternativa k obvyklým radiátory. Teplo je přenášeno pomocí vody nebo elektřiny, a panel sám o sobě může být umístěna na stěnách, pod podlahou, nebo se schovat za podhledu.

Elektrický topný panel

Výhody použití topných panelů

Topný panel může zcela nahradit baterie, bude teplo z něj být více než dostačující pro příjemný pocit.

Ale má řadu výhod:

 • Účinná regulace teploty. Chladiče vede k tomu, že v blízkosti radiátoru - horké rohu - za studena. systémová deska rovnoměrně distribuuje teplo v místnosti a umožňuje udržovat stálou teplotu.
 • Úspory energie. Úspora energie dnes - velmi důležitý aspekt, který odráží jakýkoli pečlivé majitele. Elektrický topný panel může výrazně snížit náklady na vytápění.
 • Šetří drahocenný prostor a estetický vzhled místnosti. Každý ví, že baterie zabírají místo a nevypadají moc hezky. Panel je prakticky neviditelné pro oko, které mohou být použity v kombinaci s jakýmikoli krytiny podlah a stěn.
 • Při použití plošné vytápění žádný vliv studené stěny.

V rámci plošné vytápění pochopit různé typy systémů. Jejich společným znakem - nedostatek radiátorů a vytápění povrchů místnosti. V závislosti na chladicí vody a izoluje elektrické topení.

Voda sálavé vytápění

Zařízení k povrchovému ohřev vody je systém potrubí s teplou vodou pod podlahy nebo obkladu. Podlaha, takový systém se používá častěji než stěna.

Podlahové vytápění umožňuje, aby člověk cítit pohodlně iv nejkrutější zimě. On to příjemné chodit, je namontován na celé ploše místnosti, takže není žádné studené a teplé zóny. V tomto případě se může teplota nesmí překročit 30 stupňů, jinak to bude nepříjemné pro pěší.

Sálavé podlahové vytápění

Nevýhody tohoto systému patří obtíže instalace: tento rozsáhlé práce, které vyžadují demontáž starých pražců a pokládání potrubí a izolační vrstvu. Při poruchách, Vyhřívané podlahové topení obtížné napravit, protože je nutné odstranit podlahovou krytinu a potěru.

Elektrický ohřev infračervenými panely

V poslední době získávají na popularitě zejména sálavý panel topný systém - zásadně nového systému distribuce tepla. V případě, že normální baterie ohřívá vzduch, a teplo se přenáší z jeho předmětů, elektrické infračervené panel vydává teplo plochy v místnosti, a které již ohřátý vzduch. Princip fungování infrazářičů v topném systému se zobrazí videa připojený k článku.

Nejčastěji se tyto ohřívače:

 1. Keramické topné panely různých firem kombinovat konvektoru a infrazářič. Přední panel je vyroben ze sklokeramiky, je topné těleso s nízkou spotřebou elektrické energie má koeficient přenosu vysokou tepelnou.

Zadní strana je opatřena povlakem ke kumulaci tepla a vytváří přirozenou konvekci.

 • Topné panely STEP - jeden z nejúspornějších typů ohřívačů. Tělo je vyrobeno z pozinkovaného kovové krabice, že se nachází v výkonným topným prvkem a reflexní izolační vrstvy.

  Záření ze zařízení přímo ohřívá předměty v místnosti. Můžete ji použít v jakékoli místnosti, protože je zcela bezpečný.

 • Panel STEP topidlem

  1. Topné panely EINT - dlouhovlnné infračervené ohřívače. Tam stropní, podlahové a stěnové panely, které mohou být použity v bytech a soukromých domech a kancelářích. Jsou spolehlivé a bezpečné, nemají sušení vzduchu a nevytvářejí ani nejmenší nebezpečí vzniku požáru.

  Jak nainstalovat topných panelů?

  Pokud se instalace podlahového vytápění s rukama provést dostatečně tvrdý, elektrické topné panely lze snadno nainstalovat kdykoli. Jednoduché akce pod silou i člověk, daleko od opravy nebo stavebních prací.

  Nabízíme pokyny pro instalaci na stěnu topných panelů.

  1. Vyberte umístění pro zařízení. Elektrický topný panel dát, zpravidla na chladných vnějších stěnách, v blízkosti balkónových dveří u lůžek v ložnicích a t. D. Celkový výkon se určí z rychlosti 50-100 wattů na metr čtvereční.

  Umístění panelů na vnější stěně

  Pokud potřebujete topenářskou zónu, panel může být umístěn na podlaze.

  Tento kompaktní teplý ‚koberec‘, je velmi vhodné, například v blízkosti počítačového stolu, aby při práci necítí strach.

  1. U stěnového vytápění panel je připevněn snadno. Souprava obsahuje speciální zařízení, které bude bezpečně připevnit přístroj. Vyvrtat otvor ve stěně 4 v požadované vzdálenosti a pomocí šroubováku a 4 šrouby šroubové upevnění.
  2. Připojte panel k ukotvení.
  3. Připojte jej do sítě. Aby se zlepšila bezpečnost drát se doporučuje se schovat do krabice na stěně nebo pod podstavci. Postupný proces topných panelů připojena, můžete vidět na fotografii.

  Montáž topného panelu

  Infračervené panel - přístroj s překvapivě decentní design. Spojují v sobě dokonale každého interiéru místnosti a nepřitahují mnoho pozornosti. Ale také může být obrácená do dalšího dekorativní prvek. V současné době v prodeji najdete bar, s podšívkou z přírodního kamene a dalších krásných materiálů, mohou mít různé barvy.

  Tip! Při výběru dekorativní řídí barvy podlahy a závěsy. Poté se panel organicky zapadá do interiéru, stává její podstatná část.

  Moderní topný panel může zcela nahradit tradiční radiátory a mnoho dalších vlastností i předčí. Cena infračervených zařízení nejsou tak vysoké, a to zejména s ohledem na úsporu elektrické energie. Můžeme předpokládat, že po několika desetiletích baterie zmizí z našich domovů, protože zcela nahradit topných panelů.

  Keramické radiátory - krásné, jednoduché, ekonomické!

  Vytápění byla vždy vážný a zodpovědný, a dnes se stal jedním z nejdůležitějších hledisek - náklady za vytápění, například soukromý dům 250-300 m2 otázka provozních nákladů, které se konkrétní tvar a umožňuje přístup k výběru topných těles velmi opatrně.

  Představuje keramické panely

  Nejdůležitějším rozlišovacím znakem keramického ohřívače je symbióza mezi konvektorem a infrazářič. Mezi přední a zadní dílů umístěných PETN. Čelní panel, který je plochý, hladký povrch ze sklokeramiky. Odvod tepla z materiálu, je velmi vysoká, a chladič zařízení připojené k keramický panel funkce infračerveného vysílače. Na zadním panelu směřující k přednímu panelu sklokeramickou se vztahuje ke kumulaci tepla vrstvy, a také odráží teplo do místnosti, ale jako konvektoru.

  Zjišťujeme veškeré tonkoti o tom, jak udělat instalace topných systémů pro rodinné domy na vlastní pěst.

  Víte, hodně o Baxi kotle? Chyba E35 a jeho řešení zde.

  Hlavním rozlišovacím znakem a keramické desky je jejich tepelná kapacita. Výpočet spotřebu tepla, přičemž normativní hodnoty 100 W tepla na 1 m2 podlahové plochy při instalaci konvenční radiátory, ale v případě, že keramický, standardní rychlost je 50 W / m2, tj. Úspora 50%.

  Keramické baterie přístroje

  Spotřeba energie keramika - 0375 kW / h při teplotě ohřevu + 80 ° C (pro srovnání, ohřívač olej se 1,5-2 kW / h). Velikost keramických panelů 0,6 m x 0,6 m x 0,12 m. Jedna skupina obogreet volně v nepřítomnosti jiných zdrojů tepla v oblasti 10 m2.

  Montáž keramických těles

  O výhodách keramických topidel

  Takové množství výhod není jeden typ ohřívače:

  • Účinnost (dvakrát ziskový olej);
  • Tepelný účinek se projevuje rychle (teplota oplatky + 80 ° C);
  • kompaktnost;
  • schopna pojmout nejen na stěnu, ale i na strop;
  • stylový vzhled;
  • suší se žádný vzduch;
  • Absolutní bezpečnost (schváleno pro centra péče o děti);
  • tichý provoz;
  • neuvolňují žádné pachy;
  • vybavená regulace teploty;
  • zahlcení sítě nevnímají;
  • vhodný jak pro rezidenční a kancelářské či jiných prostor;
  • se zárukou 5 let, životnost - až 30 let;
  • vyroben z ekologicky šetrných materiálů.

  Keramické baterie může nahradit topného zařízení v celém domě

  Je-li byt fungovat ohřívače absorbující kyslík a suší se na vzduchu, můžete použít novinku a pověsit keramické zvlhčovače k ​​baterii. To je skvělý způsob, jak se obejít bez dalšího elektrického zařízení a zvýšit procento vlhkosti. Funguje to takto: keramickou nádobou naplněnou vodou a připojené k chladiči; voda se odpařuje a nasycuje vzduch s vlhkostí.

  Si můžete vyzvednout keramické zvlhčovače na baterii, v jakékoliv formě, je nejblíže styl a barvu, jako je zařízení nejen kazit interiéru, naopak - přidat kouzlo. Jakost vody pro tento účel nezáleží, kapacita není nebezpečný ani pro děti, ani pro zvířata.

  Keramické baterie mají odlišný design pro každý vkus

  Nejlepší modely keramických panelů

  Keramické baterie můžete koupit TEPLOKERAMIK (Ukrajina), bude to také dobrá volba. Tyto panely jsou označeny a prodávány PEPC výstupní výkon 0,27 kW / hod do asi 0,5 kW / h, za zahřívání na 4m2 ploše 10 m2. Náklady se stejnými vlastnostmi identické panely «Hybrid», ale nižší než v designu.

  Nevím, co suché opálení? Přečtěte si článek, co Kotel vyschnout PETN.

  O instalaci nuance a radiátory najdete zde.

  Kupodivu, že ohřívače vodorovná vody Elektrické ohřívače jsou stále populární na trhu. Měli byste si ho koupit? Podrobné informace o odkazu: http://prootoplenie.com/otopitelnoe-oborudovanie/vodonagrevateli/gorizontalnye.html

  Keramická topná tělesa je třeba koupil ve specializovaných obchodech

  Radiátory termoglassa výhradně v konstrukci stropu, nabízeny pod značkou vyrobené v Rusku pivoňky. Náklady na takové zařízení drahá polovina předchozími verzemi.

  Mírně odlišný design, tam jsou radiátory keramické bsdt Model R500 / 95a, vyrobené v Číně. Jsou méně efektivní ukrajinských modely, spotřeba energie - 500 W / hodina, náklady zhruba na stejné úrovni.

  Vyberte si ten správný model a koupit keramické topné těleso může být internetový obchod, což šetří nejen peníze, ale i čas.

  Je třeba si uvědomit, že poslední model efektivní a účinné keramické radiátory skutečně předčí všechny předchozí generace ohřívačů. Kompaktní, vhodný pro montáž na stěny, stropy a rychle ohřívá vzduch, spolu s regulace teploty keramické radiátory jsou schopny sloužit jako stand-alone bytovém domě topení a přídavného zdroje tepla, pokud není dostatek vytápění bytů.

  Navržen v podobě obrazů, bude taková zařízení zdobit a vhodně doplní interiér bydlení a úspor energie převyšovat definitivně naklonil misky vah k výběru kvalitních radiátorů.

  Podívejte se na video recenzi keramických topných těles:

  Toto video obsahuje podrobnosti o keramických topných baterií.

  Přidat komentář zrušení odpovědi

  Pro přidání komentáře se přihlašte.

  • Baterie (radiátory) (18)
  • ohřívače vody (9)
  • Krby (12)
  • Kotle (29)
  • Pec (17)
  • Solární kolektory (5)
  • Trubky (13)

  Kalkulačky

  předplatné

  Zadejte svůj e-mail dostávat nový článek

  Copyright 2014 Pro vytápění / Kontakt / O / 105077, Moskva, ul. Průměrná Pervomayskaya. 3

  Energeticky keramické radiátory

  Úspora paliva, vysoká účinnost, malé počáteční investice - všechny tři složky, aby každý spotřebitel chce vidět ve svém domě, když přijde na vytápění. Mohl bych uvést mnoho příkladů, které by se vešly do těchto parametrů. Ale máme zájem v tomto článku elektrickým topným systémem, který byl nedávno získává na popularitě. A v tomto případě máme zájem o keramické radiátory. Co to je a jaké jsou vyrobeny?

  Myšlenka vytvoření takového ohřívač došlo již v roce 1949. První blok byl vyroben a patentovaný «Elstein-Werk». Ale z neznámých důvodů se tento vynález nebyl nalezen jejich masové spotřebitele. Nové technologie, nové materiály a nový přístup se rozhodli celou věc, a keramické ohřívače nedávno znovu objevily na světovém trhu. Společnost prodala patent na výrobu, tak dnes, v obchodech najdete keramické radiátory od různých výrobců.

  To znamená, že se ukáže, že keramické baterie rozlišuje dva druhy teplo: konvekce a radiace. Nejdůležitější je, že keramická deska vyzařuje infračervené paprsky, že vzduch uvnitř neohřívá a ohřívá objekty obklopující baterii. Toto je nejlepší volba, pokud jde o účinnost vytápěcího systému. V tomto případě je chladič, abych tak řekl - dva v jednom.

  Varování! Keramická topná tělesa mají velmi nízkou spotřebu zdrojů energie na vysoké energii tepelnou nárazu. Při srovnání s jinými elektrickými topnými zařízeními, ve kterých se výpočet z hlediska spotřeby elektrické energie je bráno jako 100 W / m, potom se keramická složka je 50 W / m.

  Již jsme se zmínili, že výrobci keramického hodně chladiče. Každý z nich má svou vlastní modelovou řadu, která je odlišná od ostatních. Proto je na trhu poměrně široká škála zařízení, například podle kritérií velikosti a designu, a za cenu.

  Podívejme se na dvě značky, které jsou dnes lídři v této oblasti: Hybrid a PEPC.

  • . Rozměry zařízení: 60 x 60h1,2 vidět tloušťku poznámka - jsou kompaktní radiátory.
  • Teplota keramický štít a polymerní pouzdro 70 / 90S.
  • Power - 375 Wattů.
  • Je možné vytápět velikosti místnosti a 2-7 metrů.
  • IP44 třída ochrany.
  • Hmotnost výrobku - 10 kg.
  • Chcete-li připojit potřebné obvyklé výstupy - 220 V.
  • Rozměry - 50 x 100h1,5 cm.
  • Teplota 80/90 ° C.
  • Výkon 500 wattů.
  • Objem vytápěného prostoru až 30 m³.
  • IP44 třída ochrany.
  • Hmotnost - 14 kg.
  • Power - zásuvka 220 V.

  Paleta barev a velikostí

  Dodat, že designéři se snaží najít optimální řešení ohřívače může přesně hodí do jakéhokoli vnitřního prostoru. Proto je malován ve dvou základních barvách: bílé a černé. V současné době se hodně změnilo, takže přístup k řešení problémů spojených s původními konstrukčních řešení, umožňuje spotřebiteli, aby příkaz k individuálním designem keramického radiátoru. V tomto smyslu neexistují žádná omezení.

  • Prostorové vytápění prostoru dochází v důsledku mírného tepelného toku. Lékaři tvrdí, že je to ideální stav, při kterém lidské tělo cítí dobře.
  • Úsporu energie nosiče.
  • Duální princip tepelné energie výstup.
  • Tyto radiátory nejsou spalují kyslík.
  • Je-li jejich práce nezvýší prach.
  • Keramické vzduchové baterie nejsou vysuší, takže se udržuje konstantní mikroklima.
  • Toto kompaktní zařízení.
  • Účinnost 97-99%.
  • Snadná instalace. Obvykle keramické radiátory - o nástěnné radiátory, sada, která obsahuje všechny potřebné montážní materiál. Každý muž s montážním rukojetí bez problémů.

  Nezapomeňte ohodnotit tento článek:

  Keramický topný panel «Hybrid9raquo; Kde koupit v St. Petersburg?

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  76 − = 73