Kinder vajíčka

Kinder vajíčka

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Videa o Kinder Překvapení sledovat online

YouTube videa s Kinder Překvapení si můžete prohlédnout zde. Připravili jsme pro vás rozsáhlou sbírku všech nejlepších filmů o čokoládová vajíčka. Nyní máte příjemné místo, kde se můžete dívat s potěšením vše na jednom místě. Otevřená Kinder Surprise jste s naším videem.

Video Kinder Překvapení pro děti můžete sledovat on-line přímo zde v ruštině. Tyto válečky jsou vhodné pro dívky i pro chlapce. Chcete-li zobrazit video, nemusíte registrovat, vše k dispozici v jednoduchém režimu. Musíte vybrat požadovaný filmový a stiskněte tlačítko přehrávání.

Čokoládová vejce: výhody a nevýhody. Čokoládová vejce „Kinder Surprise“

Sladkosti - je to skvělý požitek pro celou rodinu. V obchodech nyní reprezentována svým obrovským souborem. Nicméně, čokoládové vajíčko za posledních několik desítek let je obrovským úspěchem. Pojďme se bavit o tom, co tyto produkty jsou schopny přilákat kupce.

Možná, že pro každou osobu fráze „čokoládové vajíčko“ je spojován s „Kinder Surprise“ značku. To je jeden z nejpopulárnějších společností, které poskytly mnoho dětí i dospělých na stránkách báječný svět sladkostí a hraček.

Čokoládová vajíčka - skvělý dárek pro vaše dítě. Kromě sladkostí, dostane i malý hračku. V závislosti na druhu by mělo být, nebo sestavit svůj vlastní, nebo odebrání již hotového výrobku. Takové překvapení jsou pro rozvoj dítěte motorické schopnosti z rukou a fantazie. Čokoládová vejce „Kinder9raquo; - To je skvělé řešení pro ty, kteří chtějí dát svému dítěti spoustu radosti a jasných emoce, a ne trávit spoustu peněz na nákup.

V poslední době se obchody byly první soutěž „Kinder“. Tato čokoládová vejce „Chupa Chups“. Dříve se společnost pokusila soutěžit s „Kinder“ jiným způsobem: udělali lízátka ve velkém balení, ve kterém se skrývá malou hračku. Nicméně, výsledky nebyly nijak zvlášť působivá. Proto je „Chupa Chups9raquo; a tak jsme se rozhodli uvolnit své čokoládové vajíčko.

Na rozdíl od obvyklého „Kinder“, nové sladkosti s překvapením jsou vyrobeny pouze z jednoho druhu čokolády - mléka. Nicméně, to není odradit kupce, rodiče šťastné kupovat tyto a další výrobky v jejich děti. Čokoládová vejce „Chupa Chups“ je menší než hlavní konkurent. V důsledku toho, že má nižší hmotnost a cena.

Hlavním konkurence mezi výrobci dětské čokolády s překvapením probíhá samozřejmě o hračkách. Šampionát je určen pro ty, kteří jsou rychlejší a lépe chytit populární postavy u dětí a vytvářet překvapení ve své formě.

Jak již bylo řečeno, čokoládová vajíčka „Kinder Surprise“ obsahuje malou hračku. Podle mnohých, nejnovější kolekce není nijak zvlášť působivá. To je zvlášť patrné u dětí a rodičů devadesátých let. Vzhledem k tomu, že v té době bylo hodně zajímavých hraček: automobily týmy, žraloci, hroši, zářící ve tmě obsazení, žáby, koťata, prefabrikované figurky zvířat, které jsou schopny se pohybovat jejich ocasy, a otevřela ústa, jako by se usmívá dítě a další.

Podíváme-li se na to, co se nyní nabízí čokoládové vajíčko jako „překvapení“, že mnoho rodičů, alespoň vyjádřit zmatek. Skutečnost, že moderní televizní produkce pro děti se skládá výhradně z různých Smeshariki, dokonalých robotů, víly a hmotností nesrozumitelná pro mnoho lidí hrdiny. V důsledku toho, v „nachinku9raquo; čokoládová vajíčka prakticky ustal přidat hračky, které mají být shromažďovány ve splátkách. Pro klasickou „Kinder“ není to pravé ořechové.

V současné době existuje jasná tendence rozdělit veškeré zboží, včetně potravin, do dvou skupin: na „holky“ a „kluci“. Podle mnoha rodičů, že to není ta nejlepší volba. To je obzvláště všiml těch, kteří se narodili ve stejném devadesátých let, a nyní je zvýšit vlastní děti už.

Kolekce pro chlapce a dívky jsou velmi odlišné. Podíváte-li se na situaci z oblasti psychologie, malé krásky na pleně zvyklá na život v přepychu a budoucích obránců vlasti - ve válečných her a zápasů. Figurky malých barevných víly karikatury, oblečený v elegantním oblečení, Disney Princezna příběhů, děsivých monster programů dnešních populárních dětských. To vše neumožňuje děcka vyvinout dostatečně.

Kromě toho, je-li dobrý pohled na hračky, které nedávno šel na prodej s čokoládové vajíčko, můžete vidět, že ani fantazii od výrobce je u konce, nebo je to nějaký druh „vtip“: sbírka hraček v „čokoláda“ se opakují. V tuto chvíli na prodej „Kinder Boys“, které jsou skryté žraloci a Hippo. Přesně stejné hračky lze zakoupit v obchodech v 90. letech.

A co si lidé myslí o maminky a tatínky o čokoládová vajíčka, které bezpečně koupit vaše dítě? To znamená, že většina rodičů si myslí, že to nemá smysl utrácet spoustu peněz na sladkosti, mimo jiné na „Kinder“ (cena je nyní velmi vysoká). Nicméně, nákup „překvapení v čokoládě“ Je to nutné, protože děti mají velký zájem a nadšení pro to, co se skrývá uvnitř, a sice, hračku. Ale za cenu, že jsou požádáni o čokoládové vajíčko, můžete si koupit vaše dítě plně mléčnou čokoládu, která se neliší od „Kinder“. Nicméně, pro dítě to není závažný důvod, a pořád se ptá sladkost s skryté hračkou v něm. Tak, čokoládové vajíčko „Kinder Surprise“ dodnes zůstává dobrý dárek pro každé dítě.

Jako dospělí se domnívají, že většina moderních hračky vypadat směšně a jsou vyrobeny z nekvalitní. Například v komentářích maminky a tatínky, často odkazoval se na „rodné“ kolekci panenek, princeznami Disney World. Podle nich mají téměř žádné tělo hračky, obrovský, nepřiměřené hlavu se stejnými velkýma očima. Nic jiného než společné rysy s kreslenými princezny nemají žádné údaje.

Ať to bylo cokoli, jen vy můžete rozhodnout, zda chcete hýčkat vaše dítě čokoládová vajíčka, nebo ne. To je nejlepší používat jako odměnu nebo povzbuzení, namísto nákupu pokaždé, když se s dítětem jít do obchodu.

Workshop: Jak vydělat více Kinder Překvapte své ruce

Fotografie z webu: youtube.com

Dárky a překvapení, jako jsou děti v jakékoliv zemi a naše potomstvo s vámi není výjimkou z pravidla, a pokud jde o Kinder-překvapení, pak jistě. Původní vajíčko čokolády uvnitř je zábavná hračka, ale co hádejte těžko dostat, dokud se neotevře. Nicméně, existují způsoby, jak zjistit, jaký druh tajemného pokladu plná Kinder Překvapení a informace lze nalézt na našich webových stránkách, ale teď nebudeme vědět. Snad každý rodič je vidět na fotografii sítě obrovský, jen obrovský Kinder Surprise, a přemýšlel, jak udělat Kinder Překvapení doma, a zda je taková klika je to vůbec možné. Odpověď na tuto otázku je kladná, dělat takový dar je docela možné, a dokonce i mnoho úsilí by bylo zapotřebí platit.

Krok za krokem pokyny pro všechny: jak velký Kinder Surprise ruce

Foto od: babyblog.ru

Opravdu skvělé Kinder Surprise - prostě ztělesňuje sen o jakékoliv dítě, protože je to tak skvělé, získat dar, větší než fotbal. Vymyslet, jak udělat velký Kinder pro moudrý zkušeností dospělého nebude vůbec jakékoliv práce, ale ještě víc, když jako dítě mu již podařilo se seznámit s touto technologií, jako je papírová hmota, protože tímto způsobem bude vesta nebo cockleboat své obří varle.

V rozporu s tím mylné, papírová hmota techniku ​​nebyl vynalezen ve Francii, kde však bylo okamžitě zvedl a začal dělat velké panenky, a v Číně, asi dvě stě let před křesťanskou érou. Použité zařízení není vytvořit hračky vyrobené z papírová hmota, aby se krásné klobouky a robustní brnění, které byly navrženy pro ochranu bojovníka v boji. Nicméně, pro Průvodce používat látky a laků, ne papír a pasty.

Potřebné vybavení a materiál pro práci: jak udělat Kinder Surprise papírová hmota

Za tímto účelem se vše dokonale, je třeba si připravit potřebné materiály, a pak mít nějaké volby, o kterých budeme vyprávět. Ve většině případů, to je nejlepší použít tkáně nebo novinový papír pro hlavní části řemesel, ale ten, kdo nebyl po ruce, je možné použít konvenční listy pro tiskárnu. Nicméně, jejich promachivaya lepidlo třeba pohrát, ale to není to nejhorší, co se může stát v životě, ale jak se dělá velký Kinder Překvapení pak můžete říct všem svým přátelům a známým.

Foto od: podelki-doma.ru

 • Dostatečně velké velikosti balónku. Nezáleží na tom, jaká barva to bude tak dlouho, jak on byl ve formě podobné jako vejce, velmi velké kuře, a možná pštros.
 • Nějaký papír: to může být noviny, listy pro tiskárnu, A4, hedvábného papíru a tak dále. Připravte se, že to může vyžadovat hodně.
 • Tenká tkanina, pokud chcete, aby skořápka vajíčka je tvrdší druh její zpevnění.
 • Voda je obvykle z kohoutku.
 • Tisk s názvem Kinder překvapení. To může být barevné nebo černobílé ženy, které mohou být barevné nezávisle na sobě.
 • Nůžky, kontejner čistou vodou, jehly a nitě a akvarely, a ještě lépe, kvaš plakát, který je v každém obchodě. Barva její světlé a nasycený a náklady je docela rozumné.

První verze nápisu na Kinder Surprise.

Že druhá varianta štítek, který bude zábavné malovat, pokud je inspirací i pro volný čas.

Potřebujete i lepidlo a pak mají několik možností. Za prvé, můžete si vzít nejvíce obyčejný PVA lepidlo je na tento úkol, stejně jako je to možné, ale v ideálním případě pasta se měli připravit. recept není složitá, a každý může vyzkoušet.

Pasta z kukuřičného škrobu pro výrobu skořápka vejce

Ve skutečnosti, vše je jednoduché, ale za práci, bude muset koupit v obchodě nejběžnější kukuřičný škrob ve výši až půl kilogramu. To vše záleží na tom, jak velká je vaše Kinder Surprise nakonec. Čím větší je velikost budoucí dar, tím větší dodávky, které budete potřebovat, pak je lepší koupit s rezervou, a pak uložena v těsně uzavřené nádobě nebo sáčku.

Foto od: liveinternet.ru

Nabízíme vám minimální množství lepidla, které se nachází v procesu může být vařené několikrát, hlavní věc, jak udržet proporce.

 • Vezměte jednu polévkovou lžíci škrobu lžičku s horní a promícháme s dvěma lžícemi takové obyčejné vody z kohoutku.
 • Dále je nutno ředit získaný bez hrudek, směs půl šálku vroucí vody.
 • Dát hrnec na mírném ohni a opatrně míchejte, dokud naše pasta nebude výrazně zhoustne.

Jemně, ale pevně, smícháme trochu vychladnout a celou pastu vytvořit vajíčko Kinder překvapení připraven!

Kinder Surprise papírová hmota: master class pro každého

Když jsou všechny použité materiály jste zakoupili a připravená lepidla, nebo jen koupit v obchodě přijde čas pustit se do práce samotné, to není tak složité, jak by se mohlo zdát na první pohled. Je dobré vědět, že budete určitě potřebovat hodně trpělivosti, jako je potřeba strávit dobrý večer do práce. Nicméně, je to rozhodně stojí za to, ale při pohledu na potěšení své dítě, kterým by neměl tušit, jak dělat Kinder doma. Nafouknout předem připravit míč do požadované velikosti, a její špička je vázací nitě. Aby lépe pouta krajky, bude snadné uvolnit, pokud chcete vyhodit míč. Ujistěte se, že velikost a tvar, vejce musí nutně připomínají svůj přirozený protějšek.

Foto od: liveinternet.ru

Veškerý papír, který máte, je třeba pečlivě nakrájíme na kousky, a čím menší jsou, mohou být vytvořeny ideální formě. Pro poměrně hrubé práce, jako velké Kinder překvapení by bylo dostatečné kusy straně pět až deset centimetrů. Mnohem menší kusy, protože není nutné řezat, protože mají velmi dlouhou dobu vrtat, ale pokud jste v náladě, můžete zkusit.

Foto od: podelki-doma.ru

Namáčení každý kus papíru do nádoby naplněné teplou vodou, budete muset nějakou dobu počkat, aby se papír dostal za mokra. Speciálně pro některé suché a měkčenou kousky papíru stačí připojit k míči, se navzájem překrývají, dokud celý povrch je pokryt vrstvou papíru úplně. Učinit vše nezbytné, aby rychle, jako papír a samo o sobě vede k příliš rychle vyschnout a může odloupnout. Aby se tomu zabránilo, můžete jemně navlhčit již vložené listy, namáčení jim trochu vody.

Poté, co první vrstva zaschne, je třeba, aby to stát přibližně patnáct až dvacet minut. Teprve potom můžete pokračovat v práci, kartáčování celý proužek nebo vložte připravené předem, podle receptu téměř starověkých čínských mistrů, nebo PVA lepidla. Na vrcholu je nutné vložit novou vrstvu papíru, a ujistěte se, že lepidlo bylo dost, to je důležité, protože to musí prostupovat celou papír.

Foto od: podelki-doma.ru

Pokud chcete posílit svou skořápka vejce, budete muset udělat speciální výztužnou vrstvu, která je jistě zlepší prasknutí povrchu. Chcete-li to provést, můžete použít kousky tenkou látku, pokud měla dobrou schopnost absorbovat. Tkanina je také skládací střecha potažena lepidlem a nechte zaschnout po dobu několika minut. Nicméně, to není nutné, můžete provést stejný papír.

Foto od: podelki-doma.ru

Na vrcholu tkaniny, pokud jej používá, překrývající vrstvu papíru znovu a po něm, a třetí, do vajíčka Kinder Surprise se ukázalo, docela těžké a ne dostat přes v místech, kde budete mít ruce. Sušený vaječný tato potřeba, přinejmenším od večera do rána, to je osm až deset hodin. Pokud tomu tak není dobře vyschne, to může zlomit při odstraňování žárovku, a to bude všechno pokazit, a budete muset opakovat znovu.

Foto od: podelki-doma.ru

Je-li výrobek bude zcela vyschla budete muset držet „provoz“ na těžbu vnitřní dutiny míče, který sloužil nás šablony Kinder překvapení. Za tímto účelem shnurochek nebo vlákno bude muset uvolnit, a pokud ne, jednoduše propíchnout bublinu s jehlou a pak držet ocas, postupně nechat vzduch ven. Tahat míč ve vypuštěném otvorem nebude představovat velké potíže, to je jisté, ale velmi díra je třeba okamžitě utěsnit papír.

Zdobení - to je důležité: jak velké Kinder podobná současné

Foto od: podelki-doma.ru

Poté, co papír vajíčko je zcela připraven, stačí jen, aby to tak podobný skutečnému Kinder Surprise, to znamená, že barva je i lepidlo v předem zkopírované a vytištěné na tiskárně štítků - původního loga. A to nebolí naslouchat dobrých rad a doporučení, aby si to nejkrásnější a atraktivní.

Foto od: liveinternet.ru

 • Vajíčko může být zcela malovat bílou barvu, aby to vypadalo více hladký a rovný.
 • Vystřihnout dopisy, a pokud je to nutné, malovat je na modelu, který je plný internet.
 • Všechny nápisy písmeny je třeba snížit tak přesně, jak je to možné, s výjimkou míst, kde jsou v kontaktu spolu navzájem. Vzhledem k tomu, nápis bude na kulové ploše rovnoměrněji.
 • Přilepit písmena na papír vejce, starat se, aby to rovný, jinak to nebude vypadat upraveně.
 • Bottom Kinder vajíčka s překvapením lze natírat s červenou barvou, a můžete odejít a bílé, je tu všechno nepovinné.

Foto od: babyblog.ru

Když je vše zcela připraven, budete potřebovat kancelářskou nožem v zadní řemesel snížit velkou díru, která improvizované Kinder Surprise může selhání boční síť, sladkosti, hračky a další skvělé dárky. Pokud je „cap“, pak nechtějí držet jednoduchého přilepíte na kazetu, takže to bude vhodné otevřít a opět zavřít. Takže si můžete být jisti, že nic komplikované, ale dítě potěšení vám přesně zaručena.

Fotografie z webu: youtube.com

Děkuji za master class. Velmi informativní, jak je popsáno podrobně všechno, co chci teď běžet do obchodu pro koule, pasty a papír!) Brzy nutně dělat dárek pro dítě. Možná i na Nový rok!)

Děkuji moc za článek, se svou ženou a synem dělal všechno! - od syna balónku velmi mnoho, a moje žena ještě rád něco střih a barva papíru

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + 8 =