Klasické sedací soupravy

Klasické sedací soupravy

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Klasické sedací soupravy v interiéru. Vlastnosti klasický styl

Classic - to slušnost. Takový styl je volen lidmi důvěru a následující tradice. Klasický styl je také spojena s spolehlivost, stabilitu a bohatství. Ale je tu v něm a note konzervatismu, a náznak stagnace. Proto, pokud chcete vytvořit v domě pocit modernity, dynamika; naplňte ji s jasnými akcenty, nebo jít do těch jednoduchých a čistých linií „bez všech přebytek“, který je vhodnější moderní. A v případě, že cíl - vzbudit dojem luxusu a solidnosti, klasika - přesně to, co potřebujeme.

V klasickém stylu, může být vydán do každé místnosti v domě, až do koupelen: výrobce nábytku a doplňků stanovené pro tento účel všechny příležitosti. A rozhodl se uspořádat v obývacím pokoji v tomto stylu, najdete mnoho modelů klasických sedacích souprav. Existují značky čalouněného nábytku, které produkují pouze klasiku, ale jsou i tací, kteří vyvíjejí samostatný řádek v tomto stylu. Je třeba zvolit jen to, co se hodí do obývacího pokoje o velikosti, materiálu a designu.

Rysy sedací soupravy v klasickém stylu

Klasické sedací soupravy v interiéru moderního bytu - to je nábytek v tradiční podobě, ale se zcela moderním plnění a lisování materiálů. Existuje styling, které jsou stejné jako historické vzory (premium kůže modelu s přírodním dřevěným rámem a výplní), ale je jich málo. Zpravidla v rámci některého z pohovky tytéž mechanismy a plniva, které v dnešní. Proto hlavní rozdíl mezi nimi - ve formě a barev čalounění a dekorativních detailů.

Vypadá to, že klasické pohovky?

 • Tradiční forma (obdélníkový sedadla, zaoblené nebo zakřivené opěradlo, loketní opěrky, noha)
 • Umírněný barvy (základní bílo-šedé a hnědé, béžové paleta, minerály barva tmavě zelená, tmavě modrá, fialová).
 • Retro tiskne: malý květinovými, damašků, proužek
 • Některé klasické pohovky a ozdobné předměty používané pro obývací pokoj: nohy vyřezávané, područky, opěrák rámec; vložka; kování.

Pod názvem „klasickém stylu“ v kombinaci několika směrů v designu převažující v různých epochách. Je baroko, rokoko, gotický, Empire.

Barokní: masivní nábytek s hladkými liniemi, bez nádherné výzdoby, ale častěji se závitem.

Rokokové: výrobky s bohatou výzdobou (řezbářství, lisování, vzory), a obvykle v jasných barvách.

Gothic: strohý luxus. Nábytek v tmavých barvách, s komplexní textury čalounění (samet, tapisérie), často kovářských prvků.

Empire: pompézní monumentální styl. Dozvíte pohovku dojmem luxusu, který se vyrábí a použití drahých potahových látek a kovových vložek. Colours of říše - stříbrná, slonová kost, světle dřeva.

Čisté vzorky styly jsou vzácné, obvykle od specializovaných výrobců nebo jednotlivých tematických vládců. Nejčastěji budete muset vidět neoklasicistní (moderní klasické pohovky): směr designu, který kombinuje nejtypičtější znaky všech těchto stylů. V interiéru se zaměřuje na britských a italských modelů začínajících a uprostřed XX století.

Milovníci gurmán atmosféře mohou zapálit představu o přesné styling místnosti v jedné z klasických stylů. V obývacím pokoji, jako místnosti v Louvru, nebo v ložnici, jak na středověkém hradě - skvělý nápad! Ale pamatujte: Komfortní normy v průběhu posledních dvou staletí hodně změnil, a nábytek, plně stylizovaných historických vzorů, není vždy pohodlné v moderním slova smyslu.

Elegantní pohovky empíru a luxusní nábytek ve stylu rokoka nebyl posuvné mechanismus, takže tento nábytek můžete použít výhradně pro sedadlo. Navíc, historie zná jen přímé klasické sedací soupravy. Hranaté tvary, bez kterých je těžké si představit moderní interiér, se objevil a začal masivně používán až do poloviny XX století.

Pokud hledáte pro pohodlí a funkčnost - například, pro vás je k pražci v obývacím pokoji nebo maximální využití prostoru důležité - by měli podívat na neo-klasický. Využívá všechny výhody moderního nábytku, ale zachovala tradiční estetiku.

Z toho, co vytvořil moderní klasiku

Většina klasických sedacích souprav patří do prémiového segmentu nábytku. Z tohoto důvodu se používají drahé přírodní materiály k nim.

Za rámec: Většinou dřevo, zpravidla cenných druhů (ořech, dub, buk, pistácie dřevin tisu, kaštan, třešeň). Ve vzácných případech - překližky nebo kovu.

Pro plnění: jednotlivých pružin a latexu pěny. Jako další materiály - hollofayber nebo husté pěny (polyuretanové pěny).

Padding: většina z nich je vyrobena z kožené sedací soupravy v klasickém stylu. Ale také modely s textilním čalouněním dost. Obvykle jsou pokryty silnou tkaninou drahého italského nebo francouzského původu.

Takové materiály dávají nábytku slušný vzhled a nechte ho dokonale kombinovat s jinými atributy rafinovaného interiéru: skříňový nábytek z přírodního dřeva, drahé tapety a masivní závěsy.

Výhody a nevýhody klasických sedacích souprav

Ti, kteří kupují sedací soupravy v klasickém stylu, obvykle zamiluje se svým luxusním vzhledem. Ale když si koupíte, že je důležité vzít v úvahu dalších parametrech, a zvážit výhody a nevýhody, protože je to drahý kus nábytku, který je určen pro použití v průběhu několika let.

Plus klasické sedací soupravy - jejich životnost. Tento nábytek nestárne psychicky, protože je vždy v módě. Silná přírodní materiály zajišťují dlouhou životnost k ní.

Nevýhodou je složitost obnovy (dále jen dražší model, tím více to bude stát čalounění a doprava výměnu dřevěných částí), dopravu a vysokou cenu obtíží.

Žijící hodné královských osobností

Na obývací pokoj s rozkládacím klasický vzhled harmonický styl, to brát s vládne vytvoření takového interiéru.

První tip - barvy. Považován za klasiku paleta v decentních barvách: bílá, mléčná, slonová kost, béžová, čokoládová, hnědá, černá. To odstínech přírodního dřeva a kůže. Jako kovy používané bronz, mosaz, zlato, cín, měď a jejich varianty patina. Chrom a poniklované povrchy je třeba se vyhnout. V roli barevnými akcenty mohou být přírodní odstíny zelené, modré, vínové; cihel a okrové barvy.

Druhý tip - textil. V klasickém interiéru běžně používaných tkanin. Koberce, záclony, přehozy - to vše by mělo být doplněno vytvořit pocit hojnosti a luxusu. Textil by mělo být těžké a drahé vypadající. Ale pozor, v kombinacích barev a tisků, aby se zabránilo směsici.

Nabídka nábytku je také důležité. Mělo by být také klasický, dřevěný, nebo dokonce fasády pole. Dobré rozhodnutí - italské rámové fasády. Doplňky v podobě sloupů, portály, vyřezávané sloupy, také by bylo vhodné.

A konečně, detaily: Mají být opatrní. Brát velmi vážně, aby při výběru lampy, figurky, obrazy, zrcadla a vázy, které ozdobí váš obývací pokoj.

Představa, že klasický - styl pro obrovský obývací pokoj, není tak docela pravda. Masivní nábytek a skříně nebude opravdu se v malé místnosti, ale můžete udělat obývací pokoj do budoáru styl, zvedl malou pohovku nebo rohová sedací souprava klasické a několik skříní kompaktní.

Klasické sedací soupravy pro obývací pokoj: 4 charakteristických rysů

Sedací soupravy vyrobené v klasickém stylu, dobře zapadá do každého interiéru díky široké škále modelů, které se liší barvou a tvarem klasické sedací soupravy udržuje vyskakování v interiérech moderní bydlení, které se perfektně hodí do interiéru jako moderního obývacího pokoje, stejně jako tradiční. Jsou k dispozici v různých tvarech a barvách, takže je snadné najít perfektní čalouněného nábytku pro konkrétní konstrukci. Takže, tady jsme podrobně analyzovat druhy klasických sedacích souprav a jejich správné umístění ve vnitřním prostoru v obývacím pokoji.

Sedací soupravy pro obývací pokoj v klasickém stylu

Čalouněný nábytek pro obývací pokoj je rozdělen do následujících typů stylů vztahujících se ke klasickému směr designu v klasickém stylu.

Mezi hlavní rysy klasické sedací soupravy Čalouněný třeba poznamenat, a přítomnost velkého množství polštářů

Všechny tyto styly jsou klasický design, ale také má charakteristiku nejčastěji vyjádřena v čalouněný nábytek charakteristik.

Jasné rozdíly klasické pohovky

 1. Pohovka v neoklasicistním stylu vypadá elegantně a jednoduše, většina vzduchu má tvar podobný tradiční britské nábytku.
 2. Baroko je různé hladké linie a masivní, malé množství šperků, ale krásné řezbářské práce. Je to neobvyklé, jemný závit vám umožní najít pohovka v barokním slohu druhého. Také v tomto stylu sedací soupravy jsou praktické a pohodlné.
 3. Klasické sedací soupravy v období gotiky se liší neobvyklé barvy čalounění, jako pravidlo, fialové, černé a červené, vzít pro tyto účely často sametu. Pohovky v tomto stylu vypadá docela přísný a luxusní, zdobené ostré prvky, kované železné nohy.
 4. Pohovky v empírovém slohu vypadají velmi zajímavě. Čalounění je často strakatý se spoustou různých dekorací. Pohovky v tomto stylu mohou často být viděn v paláci, to je také nejdražší ze všech druhů klasických sedacích souprav. Jsou zdobí krásné řezbářské práce, desek kovu. Tyto soupravy jsou schopny přinést do interiéru luxus a bohatství.

Dá se říci, že všechny pohovky v klasickém stylu, vypadají skvěle, ale musíte vědět, že jsou poměrně drahé a může si dovolit, ne všechny.

To hraje důležitou roli, a vnitřek místnosti, krásné a vysoce kvalitní tapety, tlusté závěsy, drahé tabulky a obrázky by měly být kombinovány s krásným pohovkách v klasickém stylu.

Moderní klasické rohové sedací soupravy pro obývací pokoj

Úhlová classic sofa je mnohem kompaktnější než konvenční. V této moderní výrobci produkují čalouněný nábytek sedací soupravy v klasickém stylu, a hranatý tvar, který umožňuje umístit krásné a drahé sofa, ani v malém obývacím pokoji. Rohové sedací soupravy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních textilií a kůže, povlečené, a rám je vyroben pouze z kvalitního dřeva. Nejideálnější a praktickou volbu rohová sedačka je nábytek, které mají schémata polštáře.

Rohové sedací soupravy jsou velmi kompaktní, takže jsou ideální pro obývací pokoje s malou plochu

Také tyto sedací soupravy mají následující výhody:

 • Šetří místo, což je zvláště důležité v malém bytě;
 • Umožňují skrýt některé z věcí, ve vnitřní paměti;
 • Umožňují umístit několik lidí, když jsme rozšířit sedací souprava, to dopadá široký a pohodlnou postel pro pár lidí;
 • Široká škála čalounění si můžete vybrat ten správný styl pro každého obývacího pokoje.

V současné době je velké množství úhlové pohovky, protože jsou velmi pohodlné, praktické, hodí do interiéru jako moderního obývacího pokoje, stejně jako klasiku.

Pohodlná pohovka v obývacím pokoji - klasika v interiéru

Klasický interiér pokoj - to je elegantní a věrný tradici. Krásné a drahé materiály jsou výborně v kombinaci s praktickými a trvanlivé prvky. Je zbytečné říkat, drahý nábytek v klasickém stylu by měla odpovídat stejným luxusním interiéru. Jak vytvořit rafinovaný obývací pokoj s krásným bytový textil?

Klasické sedací soupravy mají dobré estetické vlastnosti díky elegantními křivkami a přítomnost dřevěných prvků s řezby ze dřeva

Můžeme dát nějaké tipy na uspořádání místnosti:

 1. Klasický design bydlení přebírá plnou symetrii v místnosti, jako jsou židle, často proti sobě, konferenční stolek ve středu. Lampy, jako jsou lampy, stojací lampy, koupil ve dvojím provedení a jsou umístěny na obou stranách čalouněného nábytku.
 2. Použitím rohové pohovky členění umožňuje prostor pro takové pohovek často umístit jídelní stůl a židle.
 3. Velké množství různých lamp jsou také ódou na klasických skladeb z obývacího pokoje. Krásné a těžkopádné lustry visí nad každou z oblastí místnosti.
 4. Také v klasickém obývacím pokoji jsou jemné a uklidňující barvy: bílá, béžová, světle modrá, růžová, žlutá. Stylů mohou být přítomny, stejně jako nasycené červené, jako je gotický a barokní tmavé barvy. Ale hodně z vnitřku klasického obývacího pokoje postaven na lehkosti a vzdušnosti.
 5. Vypadají skvěle v klasických knihovnách, moderní drahé vybavení.
 6. Materiály na úpravu povrchu musí být také kvalitních tapet klasiků často tkaniny, luxusní, drahé parketové podlahy a tmavé dřevo.

V klasickém interiéru soupravy v obývacím pokoji nuancí, že se správným přístupem, můžete být v kontaktu a elegantní design, který nikdy zastaralé. By the design obývacím pokojem určitě potřebovat zodpovědný přístup, bude jinak drahé sofa vypadat směšně v jednoduchém prostředí.

Klasické sedací soupravy pro obývací pokoj ruské výroby

Klasické sedací soupravy ruské výroby nemají připustit, měkký nábytek Itálie a dalších evropských zemí. Ruští pohovky mají pevné rámy a čalounění vytvoří nejlepší kvalitních materiálů. Rusko vytváří praktické a pohodlné pohovky, krásné a půvabné siluety propletené s elegantní čalouněný sametem nebo satén. Relaxovat na pohovkách takové potěšení.

Klasické sedací soupravy ruské výroby není horší kvality, které jsou vyráběny v zahraničí

Výroba klasických sedacích souprav dobře organizovaných v těchto městech Ruska:

Dodávka se uskuteční v zemi, výrobu sedací soupravy na zakázku. Obecně platí, že koupit klasické sedací soupravy v Rusku je možné a nutné, jsou stejnou kvalitu a komfort, stejně jako Evropan.

Pravidla pro výběr: klasické sedací soupravy pro obývací pokoj (video)

Na závěr je třeba říci, že klasické pohovky - poměrně drahé, ale jsou vysoce kvalitní a jemné linky. Kvalitní potahové látky a odolný rám ze dřeva zajišťuje dobrý odpočinek. Je také třeba si uvědomit, že tyto soupravy hodí do interiéru dobře zařízených obývacích pokojů, tak interiérového designu a je třeba s ním zacházet opatrně, pečlivě vybrané úpravy materiálů, osvětlení a závěsy, pak perfektní a skvělého designu klasické obývací pokoj vás potěší po celá léta.

Klasické sedací soupravy

Pokud chcete, obývací pokoj, pracovna, jídelna a kuchyň všeho druhu zdůraznil svůj stav a respekt, pak byste se měli podívat na klasickém stylu výzdoby interiéru. Je to vždy na vrcholu popularity a poptávky, jeho prvky lze nalézt iv nejmodernějším bytu, nemluvě o venkovské domy, oblast, která umožňuje realizovat i ty původní interiér designové nápady.

Classic sofa můžete ozdobit nejen docela obyčejný pokoj, budou svědky vynikající chuť a zdůrazňují luxus a exkluzivitu místnosti, ve které mají bydliště.

Zjednodušeně řečeno, klasické pohovka - je to drahé prvkem interiéru, který umožňuje nakupovat pouze bohatí lidé mohou. Ale dnešní výrobci čalouněného nábytku, kopírovací klasické prvky produkují relativně možnosti low-cost, které lze koupit rodinu, se neliší o více příjmů.

Můžete snadno vybrat klasickou pohovku z množství dalších modelů na trhu, pokud víte, jeho hlavní rysy:

 • Klasická forma - předpokládá, že přítomnost nastavitelná obdélníkový tvar, zaoblený nebo zakřivený sedadlo, loketní opěrky a nohy (u některých modelů, které mohou být skryty).
 • Mírná barevná paleta - zahrnuje použití jako základ šedé a bílé a hnědé a béžové tóny a přírodní odstíny minerálů: smaragd, safír a vínově tóny.
 • Vzory a dekorace v retro stylu - květinové nebo damašek tisk, proužek.
 • elementy dekoru - aplikace vyřezávané nohy, loketní opěrky, rámec pro opěradla, vykládání polodrahokamy nebo barvy slonoviny kováním.

Classic v sobě spojuje několik stylistických směrů, podle toho, který je nábytek vyznačuje určitými charakteristikami, a může být proveden různými způsoby:

 • Empire. Sedací soupravy z stylistického směru jsou elitní postavení a nábytek. Luxusní robustní články v empírovém slohu zdůraznit jejich příslušnosti k majiteli vysoké společnosti. Materiálů pro výrobu takových produktů jsou vybírány s velkou péčí. Jako dekorace použity nitě, podšívka, vyrobená z mosazi a bronzu, drahého dřeva, zdobené drahými kovy a drahokamy. Mezi hlavní barvy - je stříbrný tón, slonová kost, dřevo, světlé odstíny. Vidět velké množství dekorativních prvků a nějaké barevné čalounění, máte dojem, že tento nábytek byl přinesen z královského paláce.
 • Baroko. Pohovky tento styl jsou měkké a hladké linie. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a zdobené řezbami. Podobný styl se týká ergonomie. Můžete si objednat tento produkt speciálně pro jejich fyziologických funkcí, a pak budete mít velkou radost, lenošení na nábytku v tomto stylu.
 • Rococo využívá velké množství okrasných atributy: carving, štukatérské práce, různé vzory. Nejčastěji se tento nábytek je vyroben v jasných barvách.
 • Gotický zahrnuje použití drahého sametu, který je vyroben v tmavé barvě, například červené, fialové a černé odstíny. Navzdory skutečnosti, že produkty z tohoto stylistického směru není tolik zdobený vyřezávanými prvky, které jsou více masivnost ve srovnání s jinými oblastmi sedacích souprav. Spolu s tím, jak ozdoby pokovené výlisků, nebo se může použít kované prvky.
 • Neoklasicismus. Sedací soupravy vyrobené v tomto stylu, lišící se od hladké linie, elegantní a vzdušné než ostatní zástupci klasiků. Tento prvek interiéru může být snadno spojena s tradičním anglickým a italským nábytkem, neboť obsahuje hlavní rysy prvních čtyř stylů.

Vzhledem k tomu, že se sofa, vyrobený v klasickém stylu, často odkazují na prémiové třídě a jsou exkluzivní modely, drahé přírodní materiály použité k jejich výrobě.

Pro výrobu základních prvků klasické pohovce použité:

 • rám Je vyrobena z cenných druhů dřeva, jako například ořech, dub, tisu, kaštan. Někdy to může být aktivován také překližkové nebo kovové doplňky (pro možnost rozpočtu).
 • pro výplň použít jednotlivé pružinové mechanismy, latexové pěny. Pro další prvky, jako jsou polštáře a područkami, že může být použit hollofayber polyuretan nebo zhutněného.
 • jako čalounění použitá kůže nebo drahé textilie vyrobené v Itálii nebo ve Francii, například, to může být brokát, samet nebo satén tkaniny.
 • pro zdobení kromě vyřezávané štukových prvků a vlastností použitých slonoviny nebo shell želvy. Jsou-li přítomny takové části, pak náklady na čalouněného nábytku je několikanásobně zvýšil.

Všechny tyto prvky jsou navrženy tak, aby důraz na luxus a vnitřní slušnost. V kombinaci s sedací souprava z přírodního dřeva, exkluzivní tapety a těžkými závěsy budou classic sofa vytvoří elegantní komplet pro sofistikované místností.

Je velmi obtížné zůstat lhostejní k vidět takový luxusní pohovku. Ale kupovat drahé a někdy i exkluzivní klasické sedací souprava, musíte zvážit výhody a nevýhody takového nákupu.

Mezi hlavní výhody klasického nábytku patří:

 • dlouhá životnost - pomocí přírodního dřeva je produkt schopen sloužit více než deset let.
 • Trendy prvkem interiéru - klasika nikdy nevyjdou z módy, takže pohovka, která by v podobném stylu bude vždy v módě vrcholem místnosti.
 • Má vysoký komfort a pohodlí, protože mnoho prvků jsou vyráběny ručně.

Takový výrobek může být hrdý na to, ukázat, dokonce i Royals, protože se bude klást důraz na vysoké postavení svého majitele.

Mezi hlavní nevýhody rozkládacími klasiky zahrnují:

 • obrovské výdaje na nákup těchto výrobků.
 • Drahé restaurátorské práce dražší a exkluzivní model si zakoupíte, tím dražší to bude stát oprava a výměna dílů ze dřeva, odvoz čalounění.
 • Potíže v dopravě a přepravě kvůli velkým rozměrům a konstrukci, která prakticky nerozumí.

I přes vysoké náklady, tento prvek interiéru se může stát rodinné dědictví a předává se z generace na generaci, který symbolizuje bohatství a prosperitu rodiny.

Chcete-li vytvořit chladnou design, vyrobený v klasickém stylu, trochu jedním pouze koupit pohovku, musíte se řídit určitými pravidly kombinace nábytku a jeho umístění:

 • Poměr barev. Tradiční barvy klasiky vyžadují použití přísných odstínech bílé, mléko, béžová, hnědá, černá tóny. Jak je použit bronz, mosaz, zlato, cín a měděné prvky, jako jsou atributy kovů. Chrome nebo poniklované povrch bude vypadat nepatřičně a způsobit nesoulad v takové situaci, aby z něj by mělo být upuštěno. Chcete-li přiřadit barevné akcenty, vyberte textilie vyrobené v zelené, modré, kaštanové nebo terakotových tónů.
 • Závěsy jsou základním prvkem klasiky. Chcete-li dojem luxusního hojnosti, na podlaze, prostírání, pověsit na okna těžkými závěsy, použijte jemný deku. Textilie by měla být masivní a drahé vzhled. Měli byste být velmi opatrní, který kombinuje různé barvy a vzory, aby nedošlo, aby se místnost opticky příliš okázalé a barevné na pohled.
 • Výběrem nábytku také důkladné přístupu. Mělo by být také v klasickém stylu a je vyrobena z masivního dřeva a různých dřevěných frontách. Nejlepší volbou může být italské rámové fasády. Jako další prvky, můžete použít sloupce, Krbové portály, vyřezávané sloupy.
 • Podrobnosti by měly být zvoleny s chutí. Různé lampy, sochy, obrazy, zrcadla a vázy se přirozeně doplňují výzdobu a zařízení, který je vyroben v klasickém stylu.

Classic sofa mohou být umístěny nejen v nóbl stavu a obývací pokoj, kožená sedačka bude skvělým místem k relaxaci a energie náboj v kanceláři, a malý rohová sedačka se pohodlně usadí v kuchyni nebo jídelně. Správně vybrat a kombinovat prvky výzdoby, a váš pokoj bude závidět i royals.

V tomto videu uvidíte sedací soupravy v klasickém stylu.

Všechna práva vyhrazena, 14+

Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 46 = 48