Klíč je uvíznutý v zámku při jeho vytažení.

Klíč je uvíznutý v zámku při jeho vytažení.

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Co když je klíč zablokován v zámku?

Zkuste zaplnit závitový otvor při zpracování technického oleje. Pokud klíč po tomto kroku neprochází, zpracujte oblast zámku klávesou s foukací lampou, která se objeví. Hlavní věcí je zahřát se na správném místě a poznat elementární fyziku. Z topení nebo chlazení, pokud nedošlo k mechanickému poškození, se vše vrátí do normálu. A pokud jste ji trochu zkroucili nebo jste ji ohýbali. Možná, že jazyk hradu křoví a nenechá se jít ..

Je-li klíč strčil do zámku, můžete se pokusit stříkající oleje v mezeře (nejlépe do strojů, ale pokud ne, pak zelenina bude dělat), a pak se vrátit klíč do každého. Potom, po N-počtu pohybů, může klíč náhodně uspořádat tak, aby mohl být vytažen. Pokud tam šel, pak může opustit stejnou cestu, to znamená, že je ve stejné pozici, jako když byl. Výjimkou, když je klíč není vytažen - je-li něco změnilo, to znamená, že brána je otočen v zámku byl zlomený zámek nebo klíč po vstupu do klíčové dírky. Pokud jednoduše otočíte spoušť, můžete ji zkusit otočit zpět. A pokud si rozbít zámek, pokud nedostanou klíč vytáhnout (a v případě, že zámek je rozbité, pak vytáhněte klíč nemá smysl, protože klíč je již zapotřebí žádné), pak volání službu, která je unesen, pokud nechcete vstoupit do jeho bytu. To se obvykle dělá mechanik z zhilkontory doprovodu obvodu nebo MŽP, je-li naléhavá potřeba vstoupit do bytu a zhilkontora a okresní není v současné době pracuje. Buď sousedé mohou pomoci, pokud dávají vrtačku, kterou můžete vrtat zámky. Ale to nejlepší z MŽP, jako v případě, že zámek není příliš chytrý, ale nelze otevřít ho lámání.

za prvé, v žádném případě ji nepoškodit))) nejpravděpodobněji zkadeřil jeden z kolíků nebo občerstvení klíčem. pokuste se tahat tam a zpět. Obvykle pomáhá. pokud to nepomůže, zavolejte "správně; souseda. Pokud tomu tak není, pak ministerstvo pro mimořádné situace. Obecně platí, že zatímco klíč v zámku a dveře jsou otevřené, za přítomnosti elementární rovnosti rukou, můžete vyměnit larvu zámku, pokud klíč v zásadě odmítá vytažení

Pokud se to stalo jednou, pak se to může snadno stát znovu. A nejen v nejnepříznivější chvíli. Takže je nejlepší vyměnit jádro zámku, takzvanou larvu. Vytahuje se docela snadné. Blokovací šroub se odšroubuje od konce zámku a vystupuje larva. K tomu je však nutné, aby klíč byl otočen v zámku. To má dát jazyk larvy ve vzpřímené poloze, odstranit ji z převodovky s mechanismem samotného zámku.

Pomalu ho nerozbijete a jeho tahání nahoru a dolů obvykle pomáhá, pokud nemůžete zavolat mistra a obvykle by vám měli pomoci v této situaci.

Co dělat, když je klíč v zámku zablokován: instrukce

Někdy světské situace nás nutí jednat netradiční. Takové situace zahrnují například klíčovou dírku v klíčové dírce. Pokud k tomu dojde, nebude mít možnost vstoupit do bytu nebo opustit. Co dělat v tomto případě a jak se dostat domů - dozvídáme se z článku. Podíváme se na všechny způsoby vyjímání klíče z klíční dírky z klíče dírky.

Zjistíme, jaké příčiny nejčastěji způsobují zámek klíčů v zámku.

Nejčastěji je nepříjemná a obtížná situace způsobena použitím klíče, který není určen k jeho účelu. Někdy jsou pivní lahve otevřené, něco je narušeno, otevřeno. V důsledku takových manipulací může klíč kloubat, deformovat. To se často stává příčinou jeho zaseknutí v klíčovou dírku.

Ale co dělat, když zámek dveří je zaseknutý, a jak můžete s takovým problémem vyřešit sám, pomůže pochopit tento článek.

Se silnými ostrými bavlněnými dveřmi s klíčem v zámku může mechanismus zablokovat. V důsledku toho nemůže být klíč vytažen.

A jak vypadá rukojeť s uzávěrem vnitřních dveří a jak je instalováno ve dveřích, můžete se z článku seznámit.

Pokud jste objednali nový klíč od velitele a vyzkoušeli jste nový produkt k otevření vchodových dveří, může dojít k situaci s jeho rušením. Porucha je špatná kvalita otáčení materiálu. Pokud je tvar klíče prázdný, může to také způsobit nepříjemnou situaci.

Možná a vadná závada zámku. V tomto případě však klíč musí být přilepený brzy po instalaci nového mechanismu. Pokud používáte hrad více než rok, důvod je pravděpodobně jiný.

Možná budete mít také zájem dozvědět se více o tom, jak nainstalovat bezdrátové video dveře pro vstupní dveře a co je pro ně potřebné.

Na videu, proč klíč uvízl:

Někdy dochází k rušení kolíků (bloků) uzamykacího mechanismu. V důsledku toho se zdá, že klíč je upnutý v zařízení bez možnosti volného opuštění.

Někdy příčinou rušení klíče může být i sklon dveří. Pokud do klíče vnikne nečistota nebo nečistoty, může to vést k rušení mechanismu.

Někdy, když se pokoušíte otočit klíč ve studni, rozbije se. Výsledkem je, že fragment vypadá uvnitř, a v našich rukou máme většinu klíče s hlavou.

Pokud se totéž nepodaří vyřešit problém a musíte odstranit zámek, je důležité pochopit, jak nainstalovat zámek na kovové dveře.

Pokud klíč uvízl a vytáhl nebo otočil, nefunguje, musíte provést řadu postupných kroků. Popište je podrobněji.

První věcí je uklidnit se a pokusit se shromáždit, odhodit paniku.

Pokud k problému dojde, když jste uvnitř bytu, můžete hledat kapalinu WD-40, která se často používá k opravám. Jádrem tohoto řešení je petrolej, který může "oživit" uvíznuté prvky zařízení. Kapalina z tohoto by měla být jednoduše posypaná na studnu a chvíli počkat.

Také by vás mohlo zajímat informace o instalaci dveřního zámku pro dřevěné dveře.

Na video, jak získat klíč z zámku:

Při nepřítomnosti takové kapaliny můžete použít mechanismus pro mazání motorovým olejem nebo dokonce rostlinným olejem. Dokonce i takové nástroje mohou pomoci starým a možná hrdzavým údajům o hradě, aby opět získali. Kromě petroleje, oleje a speciálního roztoku můžete také zámek mazat pevným nebo kapalným silikonem.

Mechanismus namažte hadříkem, který nepouští vlákna, nebo jen prst, ale nemůžete používat bavlněné podložky, tampony a tyčinky. Skutečnost, že materiál vilu se může dostat do mechanismu, a pak je již zcela zaklíněný.

Poté, co jste vhodným nástrojem namazali studnu, počkejte trochu a poté začněte jemně klouzat klíčem do stran.

Namažte zámek a pokuste se jej vyjmout. Je žádoucí, aby se současně houpal a vyhýbal se. To zvýší pravděpodobnost úspěšného výsledku "operace". Ale příliš se nepohne, protože existuje riziko úplného zlomení klíče, a pak bude mnohem obtížnější.

Pokud se ruce sklouznou nebo neposlouchají, vysuňte klíč pomocí kleští pouze bez trhnutí, ale hladce. Pokud takové manipulace vedou k úspěšnému výsledku, musí být zámek změněn: již nelze naděkovat. Při příštím vyloučení klíče, je lepší předem upozornit problém.

Pokud je klíč vytvořen novým, možným důvodem, proč je k zablokování, je, že ještě nebyl "pritersya" zámku. Zavedení motorového oleje do klíční dírky může pomoci. V tomto případě musí být kleště lehce uvolněny a klíček vytažen. A pokud je záležitost v tom, že zámek je velmi starý a jeho vnitřní mechanismus zrezivěl, bude nutné drobet. Je nutné vyplnit otvor s motorovým olejem a současně míchat klíč. Okamžitě varujte, že v tomto případě se rychle nemůže vypořádat: pokud je zámek velmi hrdzavý, pak možná bude trvat několik hodin.

Pokud nebylo provedeno jednoduché vytažení, budete muset provést složitější kroky, abyste získali klíč. Zvažme tyto metody podrobněji.

Pokud se klíčovým klíčem nepodaří, a jejich studny nebudou opouštět, bude nutné dosáhnout jádra mechanismu. Tato metoda je vhodná, pokud je zámek válcem. Chcete-li se dostat do části válce, je třeba uvolnit larvu některými improvizovanými prostředky. S úspěšným hithem se larva rozpadá na dvě části.

Poté se z hradu snadno dostane. Vezměte si šroubovák a zatlačte jej na desku s klíčem a pokoušejte se zatlačit jazýček. Po několika pokusech (nebo dokonce s prvním) se dveře obvykle otevírají.

Stává se také, že klíč je uvíznutý v zámku a dokonce jste ani nezavřeli dveře. V takovém případě si můžete myslet, že máte velmi štěstí. Stejně jako u tohoto scénáře je mnohem snazší dostat se do klíče: nepotřebujete klepat ani nic vyrazit. Na konci dveří otevřete mechanismus úhledného zámku a odšroubujte uzávěr, který zabraňuje vytažení klíče. Po vyjmutí klíče je nutné vyměnit larvu v zámku: po všech manipulacích již starý nebude fungovat.

Na videu je klíč v zámku zablokován, jak jej vytáhnout:

Pokud klíček uvízne pouze při otevření a zavření dveří a při otevření dveří v otevřené poloze mechanismus funguje bez problémů, není to v zámku: je to vadný rám se šikmými dveřmi. Faktem je, že pokud západka mechanismu zámku selže, nemůže se dostat do správného otvoru na rámu, takže klíč nefunguje v režimu otevření / zavření. Situaci lze napravit vyvrtáním souboru nebo vrtáním rámu s otvorem pod jazykem. Důkladná korekce situace eliminuje deformaci dveří. Ale tato záležitost je vážná, vyžadují určitou zkušenost s dovednostmi a tesařstvím, takže bez přípravy na opravu zkosení se nedoporučuje: je lepší najmout si mistra.

Zjistíme, jaké užitečné nástroje a zařízení pomohou vyřešit problém, který vznikl. Takže toto je:

 • šroubováky: křížové a ploché;
 • pila a pila z ní;
 • Pila-Bulharská pro těžké případy;
 • šídlo;
 • kladivo klepání dolů zámek, pokud žádné jiné metody nepomohou;
 • vlásenka nebo kancelářské sponky;
 • vrtačka;
 • pinzety;
 • kleště nebo kleště pro snadné vytažení klíč;

Všechny tyto věci, samozřejmě, nebude nutné, ale dva nebo tři z nich bude velmi hodit.

Pokud se to nepodaří, žádný z prostředků uvedených výše, a musíte se dostat domů nutně potřebují, aby tak není nejjednodušší, ale je to docela naléhavé a drastická opatření.

První věc, která přijde na mysl - klepat na dveře násilím. Můžete také snížit brusku nebo pily na kov závorou. Ale pro to, že je nutné, aby tytéž paprsky jsou viditelné v mezeře mezi dveřním křídlem a rámem. Můžete zcela snížit celý hrad, ale to je velmi kazí dveře. V zásadě vhodné vložení odpovídajícího kovu, přivařené k deformované části pak skrýt „důkaz trestného činu.“

Samozřejmě, použití kterékoliv z těchto extrémních metod za následek následné povinné výměny zámek. Nicméně, v okamžiku, kdy se dostanete do domu, který jsme chtěli dosáhnout.

Po tom všem práce na zámku, může být nutné nainstalovat překrytí na kovové dveře.

Na videu, jak je možné vrtat zámek:

Jaké jsou některé jednoduché preventivní opatření pomůže zabránit situaci z neuvízly klíč do klíčové dírky.

Čas od času je třeba čistit a mazat jakýkoliv zámek. Mechanismus železa, a proto náchylný ke korozi - zvláště levná. Pravidelné čištění prachu, špíny, mastnoty nebo oleje pomůže zabránit selhání petrolej výstupních dílů.

Úklid probíhá následujícím způsobem:

 • Klíčová dírka je naplněna čistící kapaliny nebo jednoduchý petrolej.
 • Pak se vloží klíč a obrátila několikrát do polohy otevírání a zavírání.
 • Po každých dvou až tří otáček dosáhnout na klávesy, a otřete ji před nečistotami.
 • Toto se opakuje až do té doby, dokud je klíč z otvoru v čistém stavu.
 • Nalijte do dobře motorové nafty, a klíčové několikrát znovu zapnout.
 • Poté, co že je potřeba zničit všechny suché znečištěné části zámku a klíče.

Možná byste také být užitečné vědět, jak nainstalovat elektronický zámek s vlastníma rukama, a před tím, aby se dozvěděli o tom, jak si vybrat přesně to, co potřebujeme.

Takový bezelstný čištění ušetří nějaký čas od nepříjemného zásahu vyšší moci.

Také vyžadují pravidelnou léčbu inhibitor koroze, a (v případě, že zámek je přímo na ulici) - prostředek polevou.

video vstup na prevenci hradu:

V případě, že zámek (například garáže) je mechanismus pro ochranu před nečistotami, prachem a deštěm, na něj lze umístit na horní části kanystru nebo jiných bezelstný ochranu.

Odborníci doporučují vybavit předním dveřím dva zámky. To pomůže zamknout dveře, když první hrad najednou zasekl klíč: je třeba jít a pracovat, a další naléhavé záležitosti může být. Dva zámky se „pojistit“ mezi sebou, a umožňují vyloučit beznadějnou situaci, kdy a ne opustit byt, a čeká na naléhavých případech.

Možná budete také inteersno li se dozvědět více o tom, jak vypadají neviditelnosti zámek na dveře, a jak je tato nainstalován, můžete si o tom přečíst v recenzi.

Mají telefonní číslo, vizitku nebo zvláštního průvodce služby, které mohou pomoci v případě takového zásahu vyšší moci. Tím ušetříte si nervové buňky, a musí být schopen rychle vyřešit tento problém. A v nejhorším případě, když tam je absolutně žádné nářadí, žádné sousedy, a to je venku zima a dveře mohou být napadeny hackery. Ale pouze v případě, že je dřevo: to je stěží možné vyrovnat se s modelem kovu samotného, ​​a to zejména v případě, že se otevírá směrem ven.

Podívali jsme se na různé způsoby, jak extrahovat uvízl v zadání klíče. Nyní můžete zcela kompetentně vypořádat s tímto problémem, pokud vznikne. Naše tipy vám pomohou vyrovnat se se zámkem jakéhokoliv druhu - tak s tímto článkem, budete tak jako tak, ale budou moci vrátit domů.

Mohu uvíznou klíč ze zámku?

All Good Time Of Day!

Možná, že někdo bude schopen poradit, co lze udělat, pokud strčil klíč do zámku?

Je možné vytáhnout klíč ze zastravschy?

Klíčové zatáčky na larvy "close-otkryvaet9quot, ale vytáhnout ho ven nemůže.

asi měsíc vložení klíče do vnitřními dveřmi. Hrad, Nový larvy.

Opatrně odstraňte larva s klíčem a změnit obchod v rámci záruky.

Samozřejmě chápu, že klíče musí vytáhnout. Ale měsíc není tak dlouhá doba. Zejména za normálních podmínek v místnosti.

Mám od začátku v hlavě zablesklo, že nějaký čas může být vysoká vlhkost a teď v létě a teplo v 28-NIL. V místnosti, samozřejmě, nižší, ale stále suše.

Předtím rouškou pracoval bezchybně.

To znamená, že se ukáže, že není možné udělat cokoliv, aby si klíč z masky?

No, stále se můžete nalít ze zadní části injekční stříkačky kapalného lubrikantu (jako vazelíny variantu), opakovaně otočit klíčem v zámku a necháme vsáknout po dobu jedné hodiny v mechanismu. Pak se snaží vytáhnout klíč klíč, například kleště. Je jen důležité, aby to zlomit ..

WD-40 ke stříkání?

Značka (nejlepší způsob):

Opatrně odstraňte larva s klíčem a změnit obchod v rámci záruky.

Přilévá olej nebo něco jiného by k ničemu. A pull je nepravděpodobné, že bez poškození zámku nebo klíče. Pravděpodobné zlomil pružina podle některého z zaseknutých kolíků a kolíky v otevřené poloze, ale dolů neumožňuje sestupovat. Nebo z důvodu špatné kvality hradních materiálů (příliš měkké) a nízkou přesností montážní "razvaltsevalsya9quot; spodní konec horních kolíků (tvořen hrana), které opět neumožňuje, aby se dostat do kanálů.

Klíčovým 2SilverHear se snadno vytáhnout kleštěmi (nemáte dost sil).

V některých larev (xs, kdo je výrobcem) proces "vynimaniya9quot; Klíčem citlivý na svou pozici. tj to nemusí být horizontální (3 nebo 9 hodin), a to vertikální (6 nebo 12 hodin), a trochu + -5minuta otáčet tam a zpět.

Nejdůležitější je, aby se odstranily možné při stejné válcových otvorů. ve válci s otvory. larvy v těle a odpruženými kolíky volně přesunout.

tj pokud existuje něco, co uvízl - pak IMHO, potrubí (levný design) a práci nebo to nebude vám dolů ve správný okamžik. Změna larva.

Je možné vytáhnout klíč ze zastravschy?

Je to možné. Za prvé, nalít do zámku VD40, pak použijte hadřík ručním skládačky. Plátno, pokud nechcete plést se do mezery mezi maskou a klíčem Potřebujete více výchovy na smirkový papír. Plátno se vloží do dostupného slotu zuby k sobě a typu jako Harpoon zabírá čip. Tiše zastavit. To může být ještě tenkou jehlou z injekční stříkačky pritaplivat kolíky ..oblomok jít jednodušší

2Paletsky zlomil klíč není

to je klíč nepřerušuje

Ano, děkuji. něco, co provtykal tuto firmu

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 4 = 1