Knauf pěna

Knauf pěna

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Pěna, vzniklá Knauf

Široce používán stavební materiál, který je vyroben ze suspenze polystyrenu za použití moderních zařízení bez lisování, pod značkou desky PSB-C. Knauf pěna obsahuje 98% vzduchu, a 2% PS, takže jeho konstrukce vnitřních vlastností, které se získaly celkové hodnocení ve stavebnictví. Je vyrobena jako tuhá pěnových termoplastických slitina obsahující granule, z nichž každá je zastoupena hustým rovnoměrného mikroskopické vzduchem plněné buňky.

Knauf Therm - pěnový polystyren je vyroben ze suroviny s přidáním zpomalovače hoření, což je hořlavý. mark deska M15, 25 se používají v průmyslových, občanských a administrativních budov, jako izolační materiál pro tepelnou izolaci stěn, střech, podlah, základů, v chladírnách.

Knauf vytváří pěnu, soulad s normami EU a specifikace standardní velikosti a má následující charakteristiky:

 • hustota je od 15,1 do 25,1 kg / m3 při nízké hmotnosti;
 • vlastnit přiměřenou pevnost v tlaku délkových deformací 10%, což je 0,10 MPa a 0,024;
 • pevnost v ohybu rovný 0,18-0,045 MPa;
 • tepelná vodivost v suchém stavu - 0,039-0,047 W / mK při teplotě +5 až +25 ° C;
 • Doba úměrné samovznícení spalovací desky, která se rovná 4 sekundy;
 • vlhkost desky při přepravě ke spotřebiteli, je 12%;
 • absorpce vody během jednoho dne - 2,0%.

Zpětná vazba od Knauf pěny - pohodlné a šetrné k životnímu prostředí materiál, který má izolační vlastnosti, odolnost proti zapálení, snadné a rychlé instalaci, které se používají ve všech provedeních.

 • nízký koeficient tepelné roztažnosti;
 • vysoká prodyšnost, což umožňuje zdění „dýchat“;
 • odolnost proti chemikáliím, zásadám, anhydrit, solné roztoky, kyselina, alkohol roztoků živičných vodní bázi silikonové oleje;
 • odolnost proti biologické organismy;
 • trvanlivost, spolehlivost, trvanlivost, šetrnost k životnímu prostředí;
 • odolnost proti kondenzaci;
 • dlouhá životnost, údržba nevyžaduje mnoho úsilí a dodatečné náklady.

V přehledu výrobku Knauf stavitelé a majitelé domů, říkají jeho pozitivní vlastnosti, z nichž jeden je nízká tepelná vodivost umožňuje významné úspory nákladů na energii.

Cena z tuhé, Knauf, závisí na vlastnostech listu. Jeho hodnota je uvedena v tabulce.

K dnešnímu dni, čedičové izolace je nejoptimálnější.

K dnešnímu dni, výrobci nabízejí širokou škálu izolačních materiálů.

Zateplování budov umožňuje nejen snížit náklady na energii dále.

Desky polystyrenu značky Knauf

Tepelně izolační materiály německé firmy Knauf pevně přijato své místo stavebního trhu od 30 let. Knauf Therm pěna je vyráběna na high-tech zařízení bespressovochnym způsobem. Vlastnostmi nejsou horší vytlačování polystyrenu obsahuje 98% kyslíku. Všechny pelety naplněné vzduchem, rovnoměrně rozděleny podle objemu. Ruský zástupce zavedly standard, podle kterého pěnové desky v souladu s regulačními požadavky. K dispozici je speciální oddíl s konstruktivními řešeními pro každý typ.

Společnost Knauf Insulation se liší od tradičního polystyrenu skutečnosti, že výrobce při navrhování zohlednit všechny nedostatky a položil důraz na bezpečnost. Vyrobeno opustil použití freon a formaldehydem, chlor odstraněn a eliminuje hořlavosti. Vlastnosti pěny výrazně zvýšila, materiál se stala ještě více populární, a to navzdory zvýšení nákladů. Knauf ekvivalentní hustota extrudovaný polystyren. Indikátor je 15-50 t / m2, koeficient propustnosti pro vodní páry je 4 krát vyšší. Vzhledem k tomu, výroba ořezávání se nepoužije, který zajišťuje integritu buněk, stanovení absorpce vody méně než 2%. To vám umožní pracovat s pěnou firmy Knauf v podmínkách s vysokou vlhkostí.

Tento materiál není schopen zapálit v důsledku výkonu antiperenovym přísad. Ale když jsou vystaveny vysokým teplotám a silnému ohni, to začne tát, uvolňuje toxické látky do prostoru. hustota pěnového polystyrenu, je od 10 do 25 kg / m3. Nízký součinitel tepelné vodivosti odpovídají podobným sklolaminátových výrobků. 0,038-0,043 parametr může být použit v různých klimatických podmínkách. Můžete si koupit Knauf fasády nebo vnitřní izolace. To zachovává své vlastnosti při teplotě v rozmezí od -140 do + 80 ° C,

Přední pěna poskytuje hladký povrch, díky své dobré přilnavosti, není nutné dále zpracovávat smirkový papír. Když se přístroj vícevrstvé omítky stěn 20 mm nebo více silné Všechny materiály jsou stanoveny upevnění výztužného pletiva pro fasády.

Pěna je uváděn na trh ve formě desek se speciálními drážkami. Tyto drenážní drážky zrušit pomocí membrány, která má relativně vysoké náklady.

Popis typů a aplikací

Firma Knauf vytváří pěnu pro všechny práce související s tepelnou izolací budov. Tak byla vytvořena řada Knauf Therm, přičemž každá podskupina, která je určena pro konkrétní účel a má své vlastní charakteristiky:

1. Mark Střecha se používá k izolaci střechy venku. S výhodou se používají pro ploché typ struktur. Střecha Light měl koupit pro vnitřní zateplení střechy a šikmých plochách. Podle provedených zkoušek a na základě zpětné vazby od zákazníků, deska vydrží těžkých břemen, bouřlivý poryvy větru, nereagují na dešťové srážky.

2. Pěna stupeň Knauf 5 1 - výrobek, který má nejvyšší hustotu. Zvýšená pevnost zahrnuje montáž fasády, nadace a podlahou. COMPACK považována za univerzální názor, že je možné zakoupit pro instalaci na jakémkoli povrchu, ale obecně je vhodný pro izolaci střech.

3. pěna Knauf pro ochranu proti chladu uvnitř domu má nízký koeficient absorpce vody, že se nebojí kondenzát. Značka patro umístěn na podlaze, má pevnost v tlaku 150 kPa, je prakticky není deformován pod tlakem hmotnosti vydržet těžké potěru.

4. Desky izolace stěn používá ve stěnách. Jsou zvláště účinné při vytváření vícevrstvé struktury, kde základna slouží jako cihlové povrch. Drží dobře se všemi ozdobných materiálů, rovněž použity pro opláštění fasád.

V závislosti na zamýšleném použití a vlastnostech značek jsou určeny, a hodnota se vytvoří pro každý typ výroby polystyrenu Knauf, jak je uvedeno v tabulce:

Knauf Therm - polystyren, produkoval nejnovějším vývoji. Hlavním rysem je udržet a zlepšit ekologickou stabilitu. Za každou plochu v domě je značka s řadou ukazatelů. Výrobky jsou vhodné pro instalaci ve vnitřním i venkovním prostředí, poskytuje ochranu před chladem, není schopen zapálit, nepřenáší vlhkost.

Důležitou etapou výstavby je považován dům oteplování. stroytovarov trh je bohaté nabídky.

Za účelem udržení mikroklima v domě, různé značky ohřívačů.

Montáž tepelně izolační vrstvy na stěnách obytných budov je vždy, bez ohledu na to.

Přehled ohřívač vody Thermex

Sálavé podlahy s rukama

čedičové izolace

Přehled zateplení značky Techno-Nicole

Tepelná izolace z pěnového polystyrenu Knauf

Pěna - jeden z mála skutečně šetrných k životnímu prostředí polymery. To neodpařuje fenoly, formaldehydy, chlor a další nebezpečné pro lidské toxiny. Výrobce podařilo vytvořit konkurenční extrudovaný polystyren, i když jeho hodnota z tohoto důvodu výrazně zvýšil. To bylo více „dýchá“ s jinými podobnými charakteristikami Knauf.

Sortiment výrobků německé značce má 14 titulů zateplování budov.

1. Knauf Therm pro integrovanou tepelnou izolací:

Lehký materiál hustota 10 kg / m3 pro izolační rám a sendvičové stěny, vnitřní přepážky, odvětrávané fasády. Desky jsou dobré ukazatele tvrdosti a tlaková vydrží až do 60 psi. Tepelná vodivost je také docela přijatelný (0,04 W / mK). Pokud jde o dimenzování, je dostatečně velký, i když ne vždy pohodlné: polystyrénové desky délka se pohybuje v rozmezí 600-3000 mm, šířka - 200-1200, tloušťka desky - 20-1000. K dispozici také v Knauf Wall Pro modifikace velikosti 1000h1200 jednotné a vyšší hustotou (12 kg / m3).

Tato řada se používá hlavně pro zateplování fasád, balkonů a lodžií. Také je dovoleno používat na svazích střešních a přízemí. Pevnostní charakteristiky jsou stejné vlastnosti stěn, ale tato značka je již lepší (0,032 W / m · K), pokud jde o tepelnou izolaci. Talíře Dům je možné koupit pouze v jedné velikosti 1000h600h50 mm.

Nejslabší materiál napříč spektrem výrobce doporučuje používání nebytových budov, jakož i pro vyplnění dutin v domácím poli. Tepelná vodivost je dostatečně vysoká - 0,05 W / mK, a pevnost v tlaku - je 20 kPa. Tyto desky jsou k dispozici ve dvou velikostech a 1000x1000 1000h1200 tloušťky od 50 do 200 mm.

2. Přední pěna.

Série Knauf Fasádní hustota 13 kg / m3 je určen pro vnější izolační omítky, protože má minimální absorpci vody (1%) a dobré pevnostní vlastnosti. Tlaková vydrží až do 100 kPa, a jeho tepelná vodivost je 0,038 W / mK. Desky jsou délku od 60 cm do 5 m a šířce 200 až 1200 mm, tloušťka - 20-1000 mm. V modifikaci Pro hmotnosti 17 kg / m3 má melkofakturnuyu povrch poskytuje lepší přilnavost k montážním a navařování řešení. Celá řada má dobrou propustnost pro páry, čímž se snižuje riziko kondenzace.

3. Knauf Therm zastřešení.

To má podobné vlastnosti jako zateplení fasád, ale i menší absorpci vody - pouze 0,8%. Maximální délka desek je rovněž snížena - až 3 m Střešní Series nalézt použití v betonu izolaci plochých střech a šikmých ramp .. Ve verzi Pro pevnost pěny zvýší na 130 kPa ve srovnání s 100 v základním provedení, neboť tepelná vodivost je významně snížena (0,035 W / m · K namísto 0,039).

4. Knauf podlahy.

Therm podlaha ve skutečnosti může být použit nejen pro ohřev zatížena podlahu, ale i v mrtvém prostoru, jakož i pro izolaci svislých stěn základny a založení do hloubky 3 m pevnost v tlaku desek -. Asi 12 t / m3, což jim umožňuje, aby volně nést váhu betonového potěru. Tepelná vodivost je blízká Epps - 0,031 W / mK.

5. Knauf Therm pro založení.

Tyto Pro pěnové desky řady byly ještě silnější: má zatížení konstrukce na náměstí. m bylo 15 tun. Plechy vyrobené v délkách 1, 2 nebo 3 m, šířka pouze jeden - 1200 mm. Tloušťka izolace se pohybuje od 20 do 600 mm. Rozsah odborné izolaci nejsou rozšířeny, ale zvýšil cenu - 300 rublů / m3.

6. Obvod modelu je jasně uvedeno zlepšení:

 • Maximální zatížení rostla a dosáhla bodu 17 m / m2.
 • Tam byl ve tvaru písmene L hrana-krok, který umožňuje položit souvislou vrstvu Knauf bez malty.
 • Pro zjednodušení rozložení byla použita k řezné ploše.
 • Plechy získané výraznou adhezi textura zlepšující k řešení.

Tepelná vodivost v obvodu řady 0,032 W / mK, a absorpce vody snížil na 0,1%. Proto výrobce musí udržovat poměrně slušné paropropustnost na 0,023 mg / m · h · Pa. Takový materiál je možné zakoupit nejen izolaci, ale také jako přetlakové vrstvy. Desky polystyrenu Knauf obvodu vyrobené v jedné standardní velikosti 1000h600h50 mm a aplikované s izolací:

 • čepice a slepý prostor;
 • ploché střechy;
 • fasády;
 • balkonů a lodžií;
 • zahradních cest a auto vchody.

7. Také na trhu si můžete koupit výrobu polystyrenu Knauf určen pro montáž sendvičových panelů. Její síla je 80 až 100 kPa, a tepelná vodivost je nižší než 0,036 W / mK. Nabídka se sestává ze tří typů desek: Therm panelu (báze), Lite a Pro.

Tloušťka pěnové hmoty 50 a 100 mm, se považuje za optimální pro soukromé.

Pěny Grade PSB-S-25 se připraví suspenzní polymerací bespressovoy: speciální napuštěné.

Epps je multifunkční izolace velmi jemné buněčné struktury s uzavřeným z.

Jaký lepší pěna nebo pórobetonu?

Použití DSP ve stavebnictví

Leave a Comment

Your email address will not be published.

64 + = 65