knihovna interiér

knihovna interiér

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Vytvořit místo pro vaše oblíbené knihy - domácí knihovnu

Pokud si chcete přečíst, nebo jen nenasytný čtenář, je pravděpodobné, že v průběhu let života jste shromáždili značnou sbírku knih. A pokud máte ještě nevyvinutý domácí knihovnu, pak je tento článek právě pro vás.

Jehož hlavní funkcí je prováděna home knihovna - organizace svého knižního fondu tak, aby bylo snadnější najít knihu a čtení se stal veselý, bezstarostný a pohodlný. V tomto článku najdete několik tipů na organizaci vaší domácí knihovnu.

Místo v domě pro domácí knihovny

Ideální místo pro pořádání knihovny v bytě nebo domě je domácí kancelář. V něm budete moci číst nebo dělat důležité věci v uvolněné atmosféře.

Druhou, neméně atraktivní možností, jej home knihovna v obývacím pokoji. Toto řešení bude zajímavé zejména pro ty, kteří nemají volný prostor pro domácí kancelář.

A konečně, kompaktní verze domácí knihovny - je její zlepšení v některé z místností. To může být polička v ložnici místo pro čtení, je knihovna v rohu kuchyně nebo domácí knihovny v dětském pokoji. Jedná se o velmi nákladově efektivní řešení pro malé byty nebo v nepřítomnosti obývacím pokojem. Také můžete využít prostor pod schody, je tu vestavěný nastavení knihovnu.

Fotografie domácí knihovny

Fotografie domácí knihovny

Fotografie domácí knihovny

Doma ve své kanceláři knihovny může trvat jeden, dva nebo dokonce tři strany. S vloženými policemi od podlahy ke stropu, můžete umístit do požadovaného počtu knih. Mít domácí knihovnu v kanceláři mluví o vytříbený vkus a intelektuální rozvoj svého majitele.

Styl interiéru domácí kancelář s knihovnou může být velmi pestrá, od koloniálních do ultramoderní. Bohaté a elegantní vzhled domů knihovna starožitný nábytek - masivní dubový stůl, kožená křesla a židle s dřevěnými područkami, gauč, potažený kůží, konferenčním stolkem a vysoké až ke stropu skříní pro domácí knihovny.

Interiér knihovny kabinet

Interiér knihovny kabinet

Interiér knihovny kabinet

Pokud jste zastáncem modernější styl, design organizovat své domovské knihovny v kanceláři pomocí neobvyklých regály, pohodlné pohovky, křesla neobvyklého tvaru v high-tech a dalšími stylovými kusy nábytku a doplňků.

Interiér knihovny kabinet

Interiér knihovny kabinet

Efektní regály

Obývací pokoj - to je jedna z nejvhodnějších míst pro přesídlení pohodlné a funkční knihovny. Jeho hlavním prvkem bude regály, stejně jako místo pro čtení a relaxaci. Při organizaci domácí knihovny v obývacím pokoji může být dovoleno běžet divoké fantazie naplno, protože to je místo, v domě, kde je snadné vytvořenou všechny interiérové ​​a designové nápady.

Interiér knihovny obývací pokoj

Interiér knihovny obývací pokoj

Police na knihy mohou být zapuštěny, stěny nebo podlahy. Máte-li sbírku starých předmětů a knih, které prostě chtějí mít, používat prosklené police nebo skříňky pro domácí knihovny. Pokud je výška polic ke stropu, budete určitě potřebovat žebřík. Vyberte jej tak, aby odpovídal styl interiéru a nábytku domácí knihovně.

Interiér knihovny obývací pokoj

Interiér knihovny obývací pokoj

Knihovny mohou ozdobit osobní věci - zarámované fotografie, upomínkové předměty, dekorativní talíře. Mohou být příjemné ke zředění řady knih, a v případě rozšíření kolekce budete mít prostor pro nové položky.

Fotokniha police

V obývacím pokoji místo stolu je nejlepší používat konferenční stolky, takže interiér bude více harmonický a útulný. Tím spíše, že váš obývací pokoj je také používán jako místo pro setkání, rauty a relaxovat. Můžete si dát plazmové televize v obývacím pokoji, útulnou sedací soupravou a gauč.

Interiér knihovny obývací pokoj

Remíza design interiéru obývací pokoj s knihovnou můžete použít obrazy, dekorativní vázy s květinami, záclon, krbů a dalších dekoračních předmětů.

Interiér knihovny obývací pokoj

Interiér moderní knihovny

Obzvláště příjemné vypadat vysoké vázy a květináče na podlaze v obývacím pokoji, stejně jako originální rohoží blízkosti pohovku nebo krbu.

Interiér moderní knihovny

Při výběru osvětlení, dávají přednost lamp, které vám umožní vidět i ty nejmenší font čitelný text. čtecí lampa by měla být umístěna přes rameno, takže světlo nesvítí přímo do očí. Základní domácí knihovna osvětlení by nemělo být příliš jasné, bude to mít negativní vliv na bezpečnost knih. Skvělá volba osvětlení pro pohodlné čtení - stojací lampa v pohodlném ergonomickém pantografu, který lze otáčet v libovolném směru.

Interior Design Library

Interiéry jsou moderní knihovny

Home Photo Library

Dítě, které miluje číst, má jistě spoustu knih ve svém pokoji, a které jsou vedeny tak, aby se organizovat dětské domácí knihovnu. V interiéru dětského pokoje může být doplněna originálními současných regály nebo skříňky. I když je vaše dítě nemá zájem o knihách, atraktivním místem ke čtení může dramaticky změnit situaci ve svém pokoji.

Děti v předškolním věku jsou ideální pro policemi, které poskytují pro uložení knih pokrytí-to-face. Jsou vybaveny speciálním planochki který drží knihu. Dítě bude vždy schopen ho snadno najít knihu na obrázku na obálce.

Domácí knihovna pro děti

Dětský regál

Dětský regál

Původní vzhled dětské police ve tvaru písmen abecedy nebo police skleníků.

Dětský regál

Dětský regál

Dětský regál

Zajímavou variantou modulární dětského nábytku, který za předpokladu, regály v kombinaci s lůžkem.

Postýlky s policemi

Postýlky s policemi

Regály pro děti by měly být přizpůsobeny k růstu dítěte. Starší děti mohou nabídnout odklápěcí poličky nad stolem nebo v posteli.

Domácí knihovna pro děti

Domácí knihovna pro děti

Domácí knihovna pro děti

Domácí knihovna pro děti

Jednou z možností pro umístění polic jsou dětské postýlky, lávky opatřena drážkami pro regálech, stejně jako vestavěné police ve výklenku nebo pod okenní parapet. Jedná se o vhodné řešení pro malý prostor dětského pokoje, který bez ohledu na velikost by měla být jak funkční a pohodlné pro dítě a prostorném dětského pokoje, který umožňuje použití různých variant nábytku.

Postýlky s policemi

Postýlky s policemi

Postýlky s policemi

Existuje mnoho možností, designových domácích knihoven, které jsou vysvětleny v jednom článku je nemožné. Použijte naše tipy, viz fotografie domácí knihovny, jakož i realizovat své vlastní představy o uspořádání stylové a moderní domácí knihovně ve vašem interiéru.

Krásné obrazy, ale já jsem nenašel to, co hledá.

Máme tu blshoy chodbě a police s knihami jsou tam. Nyní můžeme objednat nové.

Vzhledem k tomu, umístění knih v jednom ryad- znemožňuje dát všechno. Proto nařizuji tyto police, které mohou držet knihy ve dvou řadách, přičemž zadní řada knih lze vidět taky. Vzhledem k tomu, že druhá série knih je umístěna výš, jak to bylo, na schod.

Je mnohem výhodnější používat nové regály dovolí.

Papírové knihy nikdy nezemře! Jako divadlo! A my stačí najít své právoplatné místo v našem domě!

Já používám hodně polic nad pohovek, křesel, ačkoli sen z prvotřídní stojanu a útulné, odlehlém místě ustoupit s knihou

Regály je užitečné, že lze přistupovat ze dvou stran

62 nápadů pro domácí knihovny

Snažíme se být užitečné pro vás, drazí účastníků, pokud jde o konstrukci odlišnou funkční účel prostor. V současné době nabízíme výběr zajímavých nápady knihoven, které by vás mohly zaujmout.

Mít domácí knihovnu, dům se zdá být elegantní a bohatá. Mnoho funkcí knihovny provádí obyčejnou místnost se starožitným nábytkem, psacím stolem a velké množství knih. Pokusit se vzdáleností od klišé, vymýšlení vlastních představ.

Ve svých domovských vysoké stropy? Po schodech.

Tradiční domácí knihovny se vyznačuje tmavými skvrnami dřevěným nábytkem a luxusními detaily v interiéru.

Po schodech do knihovny, a získat jedinečný design knihovny.

Symetrie rozvržení a design vytváří dojem prostorově působivé.

Neztrácejte prostor marně, uvádějí policemi nad dveřmi.

Navštívit knihovnu může být v domácí kanceláři. Můžete udělat to tak, že bude vypadat opravdu profesionálně.

Váš domov může být jednoduchý čtecí oblast knihovna s policemi, které sahají až ke stropu.

Můžete vytvořit pomocí polic, celou stěnu knih a časopisů.

Home Knihovna - Centrum nálada. Správně zvolená osvětlení dává nádech tajemna.

Spojují vlastnosti knihovně je integrována do stolu.

Schodiště - praktické a módní doplněk, když police dosáhnou až ke stropu.

V místnosti s vysokým stropem prostor nad dveřmi je ideální pro police.

Umístěte útulnou čítárnu u okna.

Vysoké stropy dodávají Domů Knihovna klasický vzhled připomínající veřejnou knihovnu s policemi až ke stropu. Budete potřebovat žebřík se dostat do knih. Schodiště může zajímat v interiéru domácí knihovny, stejně jako umožnit využití dostupného prostoru pro uložení literatury.

Plocha pod schodištěm je malý, ale dost vytvořit útulný koutek na čtení.

Cubbies postavené pod schody může být ideálním řešením pro ukládání knih.

Box pod schody v útulném čtenářském koutku s vestavěnými policemi, velkou možnost. Pokud není žádný prostor pro domácí knihovny, můžete improvizovat. Nebojte se kombinovat funkce, včetně skříněk v návrhu obývacím pokoji. Prostor pod schodištěm je ideální pro tento účel.

Starožitný nábytek a ohniště dát home office staromódní druhu.

Krásná šedá knihovna umožňuje knihy vlastně být jako venku.

Home office, knihovna nemusí být uzavřeny v určitém uzavřené místnosti.

Pokud jste poměrně prostorné home office, mohou tam ubytovat posezení.

Zapněte tuto místnost pracovního prostoru útočiště.

Tradiční home office knihovna vypadá vizuálně obývací pokoj.

Wood opravdu pomáhá home office vypadat působivé a elegantní.

Myšlení v domácích kancelářích a knihoven mají mnoho společného, ​​přijde nápad spojit dvě mezery. Můžete si dát stůl nebo vybudovat útulný koutek pro čtení. High knihovna umožní mít několik polic pro ukládání literaturu.

Stojací lampa je povinný atribut studovny.

Vytvořit prostor, kde se budete cítit pohodlně. Umístěte pohovka číst, nebo dokonce postel.

Nechť mysl vytvoří jakousi projekčního řešení, bude ztělesněním která moci potěšit oko a umilyat pohodlí.

Podkroví je ideálním místem pro vytvoření komfortní čítárnu.

Domácí kancelář může snadno stát místo ponoření do fascinujícího čtení románů, detektivek.

Každý roh prostoru se dá proměnit v místo pro čtení fascinující a informativní literaturu.

Umístěte dvě židle, pokud někdo chce připojit.

Osmanská může být vynikající náhradou za konferenční stolek, stejně jako komfortní opěrka pro nohy.

Malovat strop tajemné tóny, takže v místnosti bude vypadat magická a stylové.

Uspořádat samostatnou čítárnu v rodinném domě. Zde si můžete strávit nějaký kvalitní čas se svou oblíbenou knihu.

Otevřené police, aby v místnosti prostorné a jsou velmi praktické.

čítárna prostor lze přizpůsobit pomocí tapety se zajímavým vzorem.

Zvolit tradiční vzhled knihovny s použitím dřevěného nábytku tmavých odstínů.

Přidejte kapku barevných nejoblíbenějších uměleckých děl za použití světlé skvrny čalouněného nábytku. Malý pokoj s policemi na bočních stěnách, útulný sedačka, křeslo mezi nimi - to skvělý nápad. Vyberte knihu a přenese se do tajemného světa fantazie.

Nainstalovat otevřené police na knihy a vytvořit tak stylový interiér. A ještě mít možnost vychutnat si pohled zespodu. Takový druh podkroví tvaru chodby, když jdete nahoru po schodech. Tento prostor je ideální pro domácí knihovny nebo čítárně. Podívejme se, co někteří police na stěně nad židli může proměnit tuto oblast do další místnosti.

Knihovna nebo místo pro čtení, je-li umístěn na podlaze, se stává samostatnou prostor.

Prosklené stěny, od podlahy až ke stropu panoramatický výhled na okolní krajinu.

Tmavá barva a minimalistický dekor může vypadat moderně.

Použijte stěny, které jsou většinou prázdné. Například, jak je v hale.

Oddělte knihovnu obývacího pokoje vytvořit intimní prostor pro čtení a relaxaci. Chcete-li mít doma knihovnu v moderním domě? Pak budete muset přistupovat kreativně - Vyberte otevřený prostor obývacího pokoje, nebo útulný koutek s terasou.

Můžete nainstalovat police nad dveřmi v kterékoli místnosti v domě - skvělý způsob, jak ušetřit místo ve vaší domácí kanceláře.

Můžete si dát regály, a to i v kuchyni nebo na chodbě.

Prostor nade dveřmi je ideální pro instalaci poličky. Zpravidla je to vždy prázdná. Chcete-li ušetřit místo - je to skvělý nápad pro malé místnosti. Konstrukce umožňuje vytvořit kompaktní konstrukci nástěnných polic, pokud není prostor pro uložení díla svých oblíbených autorů.

Knihovna můžete uspořádat kolem sloupu bez prostoru.

Vertikální knihovny lze snadno instalovat v jakékoli místnosti vypadají skvěle v rohu.

Vytvořit útulný obývací pokoj a čtecí koutek s vertikálním knihovnou v centru odděleného prostoru.

Najít místo pro snadné vertikální knihovny Murphy nebo na volném polici skříně.

Můžete použít stěnu za postelí, ačkoli tam je malá pravděpodobnost, že zemětřesení, které mohou narušit mír.

Jakékoli stěna ložnice je ideální pro umístění knihovničky.

Ušetřit místo instalací police nad nebo kolem oken.

Knihovny mohou rozhodnout myšlenku oddělení místnosti.

Pokud si chcete přečíst před spaním, proč ne uspořádat knihovnu v ložnici? Je to mnohem praktičtější, než jít přes knih v knihovně, a pak se vrátit do ložnice. Knihovny by měly být tak blízko k posteli, takže to bylo snadné získat knihu, nebo dát na svém místě.

Interiéry knihoven v jídelně u klasických milovníky

10 inspirativní nápady pro interiéru domácí knihovny

Kniha - nejlepší přítel a učitel: inspirativní nápady pro navrhování dětského útulné zákoutí pro čtení

Moderní pokoj bibliophile: nástěnný Můj systém Space den pro ty, kteří milují své knihy

Ráj pro milovníky knih: žebříku podél stěny knih z Platform 5 architektů

Tento článek bude užitečné pro ty, v jejichž domě spoustu knih. Ukazující v podstatě příklady toho, jak celý pokoj může trvat knihy, navrhovat vhodné pro velké domy. Ale existují části možností designu dostupné pod místo pro čtení. Podle mého názoru, hnědé tóny jsou obzvláště dobře hodí pro konstrukci knihovny.

Samozřejmě, většina z možností v článku zvoleného pro soukromé domy, které mají prostor pro vytváření rozsáhlých knihoven nebo dokonce samostatné pokoje. Jsem větší zájem o variantách vertikálních polic, které lze umístit na libovolné prázdné oblasti vašeho bytu či domu.

Chodba - tvář našeho domova, to je nejčastěji vidět přicházející k nám neznámé lidi. Tak to by mělo být perfektní. Více funkční a dělat to - není snadný úkol, takže díky autorovi kolekci zajímavých nápadů.

Miluju knihy! Dokonce i ve věku elektronické přednost papíru. Mám jich spoustu. Sním o jejím útulném rohu, kde bych byl obklopen jen knihy. Je to škoda, protože místo v bytě to není, ale jednou ...

Všiml jsem si, že dům knihovny se staly velmi populární. Ale kvůli tomu, že jsou velmi stejný typ všude. Ale v tomto článku jsem našel několik neobvyklých a originálních domácích knihoven. A myslím, že i v již vyčerpaný návrhu knihovny mohou inovace tím, že najde původní nábytek pro knihovny. Já osobně rád police na knihy, což je nad úrovní podlahy, protože se zdá, že vytvoření samostatné zóny v místnosti a pod schody knihovny.

Zajímavý článek. Rád čtu, ale nemohl jsem si představit, že je možné, aby knihovna tak atraktivní. Schodiště do každého interiéru jako zvýraznění. Opírá se zvláštní pozornost designu tmavě hnědé dřeva s starožitného nábytku. Já bych to ani vyjít z této místnosti.

Moderní životní rytmus určuje opuštění papírových knih, ale ne pro všechny je to přijatelné. Správně vestavěné skříně do domu knihovny může zcela změnit interiér areálu. V závislosti na zvoleném modelu knihovny může vypadat jako stará hnízda nebo moderní pokoje s minimem nábytku.

To, co potřebujeme skříně pro domácí knihovny? Mohou být velmi odlišné, a to od klasických regálů v oddělené místnosti a konče regálech v jedné stěně, mini knihovna pod schody, atd.

Velké domácí knihovny - můj sen. Výběr skříní pro knihy představil chytrý, mohu povzdechnout jen těžce a pokusit se realizovat svůj sen. Děkuji za inspiraci.

Vítejte na stránkách portálu konstrukce místnosti! Zde najdete sbírku interiérů bytů a jednotlivých místností. Začátek vaší cesty po světě designu s námi!

kategorie

zpětná vazba

adresa: Ul. Nižší Syromyatnicheskaya 10, Building 2.

knihovna interiér

knihovna interiér by měla být inspirující i uklidňující zároveň, aby přišel do knihovny, můžete si přečíst svou oblíbenou knihu, aniž by byli rušeni vnějšími otázkami. Každoročně se čtenáři běžných knih je stále méně a méně.

Namísto elektronického papírové knihy přijít, který již zabírají mnoho místa. Přesto stále existují místa, kde jsou knihy uloženy na policích. A někdy tyto případy jsou tak obrovské, že budete potřebovat speciální nebo žebříky, aby si knihu z horní police.

Kdo je interiér moderní knihovna? Stejně jako před tím, než policemi na knihy pro své studovny. Jediná věc, která se změnilo, je knihovna interiér, která využívá nové materiály a dekorace, moderní nábytek.

Většina z nás má doma svůj pracovní prostor, místo, kde jsme se milovali.

Nejčastěji se při navrhování koupelnového designu s využitím obkladů. A to je považováno.

Office Astral Media Company přestěhovala do nového umístění - v centru města Montreal a skončil tam.

Dnes, v populárních časopisech, televizních pořadech a na internetových stránkách - hodně.

Každý, kdo má rád pohrává nutné v ekonomice věc samotnou, je velmi důležité mít dobře.

Každý mladý člověk chce vytvořit speciální interiér v mém pokoji, neměl rád a nedá srovnávat.

Skleníky termoska - skleník, což výrazně šetří spotřebu energie na vytápění.

Chtěli byste okořenit nebo upgrade vašeho obývacího pokoje? Pokud ano, viz příklad fotografií.

V poslední době, kdy ptát: „Co byste si vybrali podlahy“ - konvergovat.

Budování vlastních rukou trny zabývat kuriózní a zajímavé. Každý z nás může vyzkoušet.

Na vytvoření malé a komfortní dům manželky pracoval s radostí a zájmem. Domů.

Tato jedinečná černobílý interiér bytu může být volba pro ty, kteří mají rádi futuristický.

Zábava prostor, pravděpodobně nejdůležitější součástí obývacího pokoje. Obvykle se ve středu obývacího pokoje.

Nádherné dětský pokoj by měl potěšit nejen dospělé, ale i děti. Kromě krásy potřeby.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 59 = 61