Koberce z kožešin

Koberce z kožešin

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Koberec z umělé kožešiny kožešině. Koberec z ovčí kůže. medvěd Skin

Nejlepší způsob, jak v místnosti teplé, útulné a elegantní - pro použití v interiéru srsti. V dávných dobách lidé severních zeměpisných šířkách umístěné v domech a zvířecích kůží tímto způsobem snadno zažil těžkou rýmu. Dnes mnozí návrháři interiérů jsou rádi používají koberce v podobě vzhledů z přírodní a umělé kožešiny vytvořit stylové a netradiční interiér.

Koberec v podobě zvířecí kůže: výhody

Koberce z kůží zvířete - skutečný poklad, a to nejen pro fanoušky etnické, ale také všem ostatním. Tento produkt má několik výhod, bez ohledu na to, zda je umělý nebo přírodní.

 1. udržování tepla. Koberec bude hodný alternativou k podlahové vytápění. Zvlášť důležitá je tato charakteristika bude pro dětský pokoj.
 2. Měkkost. Výrobci nabízejí široký sortiment výrobků s krátkou, střední a dlouhé vlasy. Koberec v živém kůži krbu nebo na televizní obrazovce bude útulné místo k pobytu vsedě nebo vleže.
 3. Estetický vzhled. Tento produkt vypadá atraktivní a neobvyklé. To vám pomůže vytvořit originální iv nejnudnější interiéru.
 4. Univerzálnost. Akvizice bude mimochodem v každé místnosti bytu či domu (s výjimkou koupelny).

Umělé koberce z kůží zvířat získala velkou popularitu v uplynulých letech. Tyto výrobky mohou uspokojit přání téměř každého kupujícího. Koneckonců, mají následující vlastnosti:

 1. Vzhledu. Moderní výrobní metody umožňují dosáhnout vysoce kvalitní hotové koberce. Výrobky externě téměř k nerozeznání od přírodních kožešin, aby pozorně dívat a drahé.
 2. Příznivá cena. Náklady na umělé produktu je několikanásobně nižší, než je přirozené. Tak, aby se na kůži tygra nemůže každému, ale sen tisíců svých zákazníků. Koberec z umělých kožešin Pelt e ffektivno tento problém vyřešit.
 3. Lidstvo. Mnoho lidí, věděl, jak způsob, jak získat přírodní koberec, může dojít k nepříjemné pocity nebo dokonce strach. Při nákupu umělou kůži, můžeme vyřešit několik problémů najednou: aby místnost stylové a pohodlné, a zůstat věrný své víře.
 4. Snadno se čistí. Na rozdíl od kožešiny, umělé naprosto nenáročný v provozu. Je to rychlé a snadno se čistí, nepotřebuje speciální jemné produkty péče.

Přírodní kůže medvěda nebo zebra v interiéru - skutečná věc je stav, index bohatství, nepřekonatelná chuť a smysl pro styl. Cena takového nabytí je vysoká. Nicméně, velké množství výhod plně ospravedlnit náklady.nádherný výhled. Přírodní kůže jako pokrývky nebo potahy může stát hlavní důraz v interiéru. Lesk vlna, původní barvy zcela transformovat místnosti.

teplo. Pokud jde o udržení tepla - pak je nejlepší volbou je prostě není k nalezení. Přírodní vlna mohla zahřát i na nejchladnější zimní noci.

život. Zvířecí kůže mají vysokou odolnost proti opotřebení. Při správné péči, bude tento koberec trvat desítky let a neztrácí svou krásu a lesk.

V prodeji najdete mnoho druhů koberců z kůží zvířat, takže někdy těžké si vybrat. Je možné vybrat z nejpopulárnějších možností, že původní vzhled a hodí se do každé místnosti. Druhy kůží:

 • kráva. Koberce z hovězí kůže - nepochybné lídry v počtu prodejů. Jejich předností je relativně nízké náklady, pevnost, měkkost a nečistoty barvení lehkost. Pomocí speciálních výrobců nátěrových může nabídnout zákazníkům koberce přirozené barvy a více originálních verzí.
 • medvěd. Je-li nutné kombinovat nízkou cenu, trvanlivost a teplo retenci, tato varianta by byla nejlepší. Vysoká pevnost zaručuje dlouhou životnost. Je však třeba brát v úvahu: vlny z kůží medvěda docela těžké, takže byste měli zvolit koberec tak, aby odpovídal interiéru (podkroví, grunge, etnických).
 • ovce. Měkký, hypoalergenní, měkké na dotek vlny ovcí činí tento koberec je ideální pro všechny místnosti (včetně dětského pokoje). Nízká cena - další pěkná vlastnost koberce z ovčí kůže.
 • vlk. Jedná se o výběr z těchto vůdců, lovce, na ty, kteří jasně vědí, co chtějí v životě dosáhnout. Vlk kožešina je relativně mírné, vyznačující se tím, dlouhým vlasem. Tato pleť bude skutečnou ozdobou každého interiéru.
 • exotické. Na kůži tygra, zebry a další exotická zvířata. Tyto možnosti vypadají velmi originální, neobvyklé, zářivě. Vzhledem k vysokým nákladům na takové akvizice není k dispozici všem.

Při nákupu výrobků dávat pozor nejen na základě původu (přírodní nebo umělé), ale také v barvě, velikosti, tvaru koberce.

Tradiční formy lze označit za čtverec, obdélník, kruh. Takové variace jsou díval lakonicky a elegantní. Zároveň mohou být bezpečně umístěny ve většině místností.

Koberec v podobě zvířecí kůže - zcela originální rozhodnutí. Prvkem interiéru okamžitě přitahuje pozornost, ale není vhodný pro všechny veřejné styly.

Poskytování rad na umístění koberců, návrháři se doporučuje, aby se zabránilo pokoj kuchyň a koupelna. Nadměrná vlhkost nepříznivě ovlivňuje vzhled srsti a kratší životnost.

Salonek - ideální místo pro koberce z ovčí kůže, kůže krav a jiných zvířat. Produkt může být umístěn v blízkosti pohovky před aktuální nebo elektrický krb nebo před televizní obrazovky. Ve všech těchto případech je koberec nejen ozdobí interiér, ale také dát teplo, měkkost a pohodlí. Ložnice - ne méně než ideální pro koberci umělých nebo přírodních kožešin.

Jedním z nesporných výhod těchto výrobků - univerzálnost. Kůže může bezpečně koupit pro interiér ve stylu dodatky:

 • klasicismus;
 • avantgarda;
 • Art Deco;
 • eklekticismus;
 • Scandinavian;
 • eco-design;
 • grunge;
 • loft;
 • high-tech;
 • minimalismus.

Jedna věc k zapamatování: budete muset vyzvednout koberec do již zdobený interiér. Pouze tímto způsobem lze dosáhnout perfektní kombinaci.

Žádné zvláštní požadavky pro péči o koberce, skrývá tam. Stejně jako jakýkoli jiný koberec, umělé a přírodní kůže potřebuje pravidelné čištění. Když skvrny je třeba očistit co nejdříve. V tomto případě, času a úsilí o odstranění znečištění bude potřebovat méně a produkt zůstane déle atraktivní a svěží.

Neagresivní kapaliny a prášky na čištění lépe vyloučit - mohou zkazit vzhled tkaniny. Nejlepší variantou by bylo profesionální čistírna. Nyní se náklady na tuto službu je snadno dostupné pro každého, takže vážné škody to nepřinese rodinný rozpočet.

Koberec kůže - opravdu velmi originální a ergonomický doplňkem interiéru pro všechny místnosti. Umělé a přirozené, živé a klasický, s krátkým a dlouhým vlasem - sortimentu dnes není omezen. Aby však bylo možné skutečně vybrat ten správný koberec, zvážit vlastnosti a charakteristiky každého z nich svého druhu.

Koberec-skin interiér, moderní a velmi pohodlné!

Vybavit svůj domov, aby bylo útulné a milí lidé začali ve starověku. Dokonce i jeskynní lidé začali používat kůže mrtvých zvířat, a to nejen naplnit teploty v domě, ale také, aby bylo útulné.

Koberec skin - velmi módní a teplé trend

S rozvojem technologií kůže, trofeje byly vyměněny koberce. Oni jsou nyní považovány za nepostradatelnou součástí každého interiéru. Zvířecí kůže se postupně proměnil v luxusním koberci kožešin. Tento koberec bude dům teplé, útulné a velmi módní a bohatá.

Až donedávna se nejpopulárnější byly považovány kožešinové koberce vyrobené z leopardí kůže, zebra a Astrachaň. Dnes se však tento seznam je doplněn koberců kožešinové poníci a krávy. Význam posledně je zcela oprávněné. Zaprvé, cenová úroveň postupu níže, který umožňuje větší rozsah ty, kteří chtějí, aby si je mohli koupit. Za druhé, srst krávy nejvíce odolné proti opotřebení, takže koberce jsou vyrobeny z této srsti je mnohem praktičtější a mají dlouhou životnost. Výhody z nich je ještě v tom, že kožešina kráva a pony neabsorbuje pachy.

Nejnovější módní trendy jsou koberce vyrobené z kožešin proteiny, Fox, zlatá a norkový, činčila a králíků. Původní vzhled produkty vyrobené známou technikou „patchwork“. Ty představují jedinečnou kompozici vytvořenou z různých kousků kůže. Lehkost a měkkost koberce přinese vnitřní kráse a jedinečný smysl pro styl a individualitu. Vhodné pro tyto koberce rafinovaný interiér. Představitelé exotiky ocení koberce z kůží na sněžný levhart a tygr. Kožešinové koberce mohou mít různé délky piloty - od velmi krátká a téměř hladké extrémně dlouhá.

Výrobky nejsou nižší poptávky ze umělé kožešiny. Nezpůsobují alergie, na rozdíl od srsti a jsou proto vhodné pro všechny lidi, a to i ti, kteří mají vážné problémy se zdravím. Kromě toho, že jsou velmi praktické a nevyžadují žádnou zvláštní péči. V tomto případě umělé koberce v žádném případě horší kvality a vzhledu svých přirozených protějšků. Péče o tyto koberce je podobný čištění koberců.

Barevnost moderní kožešiny koberec je velmi rozmanitá. Zde, stejně jako na černobílých modelů - od lehkých až extrémně jasných barev a barevné, malované, mozaikovým rastrem. Zajímavé vzory s geometrickými vzory - v kleci pásu. Zejména v poptávka koberce v přírodních barvách. Pro výrobu koberců, někteří výrobci používají další materiály - tapisérie, krajky. Díky tomuto řešení koberce získat zajímavý pohled neobvyklé a originální.

Tam, kde to není nutné položit koberec-kůže:

Nepokládejte na slunném místě, protože teplo a světlo může způsobit vysychání pokožky, což způsobuje praskliny.

Není Stela je na podlaze v místech s vysokým provozem, by to vedlo k rychlému tření.

Nepokládejte koberec schovat ve vlhkém nebo mokrém prostředí. Příliš vysoká vlhkost může způsobit plíseň růst.

Kožešinové koberce bude nádherný přírůstek do jakékoliv řešení interiérů. Kobercové pravidelné geometrické tvary v přírodní barvě, nebo naopak světlé, chytlavý doplňkem interiéru, zdobené v avantgardním stylu. Těžké formy, teplé barvy udělá kus pohodlí a tepla do chladného high-tech nebo zředěný přísný minimalistický. Bez kožešinové koberce nemožné si představit, art deco a klasický styl. Barevnost se prezentovali své černé nebo hnědé barvy. Je dobře zapadají koberce, imitujících zebra vzor. Koberec z ovčí kůže dokonale zdobí rustikální zemi.

Koberec z kožešiny - je užitečným a krásný kus nábytku, navržen tak, aby zdůraznil svou vynikající chuť.

Koberce z kožešin

Koberce zvířecí srst je velmi populární. Kožešiny koberec či deku není neobvyklé v bytě. To není překvapivé. Produkt je vyroben z přírodních materiálů výrazně překonává podobnou věc ze syntetiky.

Takový koberec přinese do situace pokoj Komfort, styl a komfort. Podlahové krytiny z kožešiny harmonický a elegantní vzhled v obývacím pokoji, ložnici, kanceláři.

Použití kůže pro různé účely je hluboké kořeny ve starověku. Primitivní předci žijící v jeskyních nebo v otevřených prostorách, používá kožešiny a kůže ze zvířat zabitých při lovu na vytápění.

Hledali úkryt, stéle na kamennou podlahu z domova nebo na zemi, stavět stany jsou krycí chránit před studený vítr a déšť. Zatímco v otázce stylu a designu, samozřejmě, ještě nebyla aktivována.

Chůze časy a lidstvo k přesunu do jednotlivých domácností. Potřeba udržovat teplo zůstalo, ale také zvýšila přirozenou lidskou touhu vyzdobit váš domov. Zvířecí kůže a kožešiny koberce zdobí hrady rytířů ve středověku. Paláce šlechty v Evropě a Rusku jako bylo rozhodnuto na výzdobu různých dekorativních prvků z kůží.

Rusko bylo vždy mimořádně bohaté na kožešinových zvířat. Zvířete kůže pokračoval dělat oblečení, ale krásný a model. Pokaždé, když má svou módu z přírodního materiálu věcí.

Moderní spotřebitelé jsou možná nejvíce důmyslný v různých modelů a typů koberců ze zvířecí srst. Vzhledem k vysoké kvalitě výroby, pokrývající z kožek mohou nejen v teple. Staly se plnohodnotným a závažná část interiéru prostoru.

Moderní koberce mohou být vyrobeny z přírodního materiálu, nebo může být uměle.

Umělý koberec, samozřejmě, bude stát mnohem méně. Mnohé modely jsou velmi dobré napodobovat skutečné kůže a kožešiny. Při jejich výrobě netrpí zvířat, která je pro některé lidi velmi důležitá.

Umělý koberec s jejich vzhled napodobující přírodní materiál. To může být „bílý vlk“ obraz „tygr‚‘šedě“ nebo ‚horská koza‘.

Nejpopulárnější a nejvyhledávanější druhů koberců z přírodních kožešin, zahrnují následující možnosti:

 1. Přírodní nátěry jsou nejoblíbenější výrobky z kůží krav, ovcí a králíků. Jedná se o nejlevnější přirozených variací, ale není horší než na ně v kvalitě. Taková praktická podlahy, půjčují sebe dobře přemalovat jinou barvou, pokud je to nutné.
 2. Koberce z lýtkových a krávy kožek dobře zapadá do téměř jakéhokoli interiéru.
 3. Ovčí kůže jsou obvykle používány jako malý koberec nebo několika kůže všité do jednoho koberce
 4. Věci králík jsou také švů.
 5. Oblečení do kůže dražší. Mají hnědou barvu a dlouhou zdřímnout. Používá se v takových případech často specifických interiérů. Jsou vhodné pro dekoraci venkovského domu, lovecký klub nebo v kanceláři.
 6. Často kůže hlavy zvířete tam. V bytech, tyto věci se nevyskytují často.

Nejvíce vzácné jsou medvědí kůže s bílou srstí.

Koberce z kůžích vlka také zřídka používané v domácnostech. Worth v tomto materiálu je o něco kratší. Wolfskin může být šedá, černá nebo bílá, stejně jako smíšené barvy.

Fur divokých zvířat společně s hlavovou částí je často umístěna na stěnách a podlaze lovců jako poháry.

Některé funkce srsti divokých zvířat.

 • Podlahové krytiny z jelena jsou podobné výrobky z kůže skotu. Jelen zdřímnout měkčí a příjemnější na dotek. Zbarvení se může měnit. Takové materiály mohou být zesítěny do značné koberec nebo být malý polštářek jedné kůže.
 • Výrobky z alpaky kožešiny nejvíce měkké, jemné, příjemné na dotek. Jsou velmi podobné koberci činčily. Prvky přírodní koberce může být vytvořena ve vzoru, nebo opakující se geometrické tvary. Barvy jsou obvykle měkký bílý, světle šedý nebo světle hnědý.
 • Relativně nová a módní trend začal koberců a podlahových krytin, Fox, sobolí a norkové. Mají propracovaný vypadat hezky a jemný na dotek hromadu. Tyto koberce jsou ve vysoké cenové kategorii.
 • Obzvláště populární jsou koberce z kousků šité kůže, ve formě motivu nebo vzoru. Velikost a tvar výrobku se mohou lišit podle vašeho přání.
 • Nejdražší možnosti jsou koberce vyrobené z Mouton, činčila, sobolí nebo sněžný levhart. K dispozici jsou modely nejsou všechny vzhledem k vzácnosti a jedinečnost srsti zvířat používaných. Nicméně, tyto věci jsou v poptávce, protože jsou vhodné pro poskytování rafinovaný design a styl interiéru.
 • Mezi vzácné a drahé koberce jsou vyrobeny z kůží bílý tygr.
 • Koberce mohou být vyrobeny pouze ze zvířecích kůží a neobsahuje srst na povrchu. Takové varianty jsou nejvíce hypoalergenní. hovězí kůže nebo krokodýlí kůže se nejčastěji používá.

Dále se podívejme kritéria pro výběr kvality koberce z kožešiny.

 • Nejprve je třeba se rozhodnout: umělá nebo přírodní koberec spadá vaše preference. Pro lidi, kteří nepřijímají usmrcování zvířat, volba v tomto případě je zřejmý.
 • Druhým kritériem - tato cena kategorie. Jak již bylo zmíněno, umělé koberec nejlevnější a cenově dostupné. Dále, náklady se liší v závislosti na požadované velikosti a tvaru tkaniny složitost hodnoty zvířecí srst.
 • Samozřejmě, že důležitou roli hraje i vzhledu výrobku, jeho barvy, délky piloty. Volba podlahové krytiny bude záviset na vašich přání a interiéru. Můžete konzultovat s projektantem.
 • Dispozice rozvržení prostoru je možné objednat také v počítačovém programovém specialista v oblasti designu a zvolit vzhled koberce, které nejlépe vyhovují interiér vašeho domu či bytu.
 • Je-li dům nebo byt obývané lidmi, kteří jsou náchylní k alergiím na zvířecí srst, výběr koberec je složitá. Budete pravděpodobně muset sklonit před pokrytí nákupu kůže a kožešiny, který nepouští vlákna, nebo zůstat na možnost umělého materiálu.
 • V případě, že domov má malé děti, je to stojí za to přemýšlet o optimální délky kobercového vlasu, který máte v plánu ji položit. Na jedné straně se dítě plazit na pěkné měkké nadýchané povlak na podlaze. Nicméně, velmi malé děti, všichni se snaží táhnout v ústech, takže vlas koberce může být také tam.

 • Mezi další faktory, jako je přítomnost domácích zvířat v domě, průměrná běžná pokojová teplota a vlhkost stejně, aby zvážila.
 • Mnoho kobercové krytiny z přírodních kůže, zejména vzácných a drahých, vyžaduje zvláštní péči a dodržování určitých podmínek provozu. Zkuste to jen myslet.
 • V dětském pokoji jsou k dispozici potažený silueta zvířat nebo fantasy postavy. Dokonce i v případě, že koberec je umělé, bude dítě být zábavné a příjemné procházet podél krásné modré jezero a zelené louce na podlaze svého pokoje.
 • Ložnice vypadá dobře švů koberec kozích kůžích, nikoliv světlé barvy. Deka z kozy je možné pokrýt z postele.

Moderní koberce kůže a zvířecí kůže jsou prezentovány ve velmi široké škále barev. Přirozená barva srsti může být zesílené nebo modifikované podle údajů výrobce.

Někdy fur rozpadat v poměrně jasných a exotické barvy. Velmi populární koberce v blízkosti přírodních barvách. zvířecí kůže může také sloužit jako deku na posteli.

Koberce klasické čtvercové nebo obdélníkové tvar s geometrickými vzory harmonicky zapadá do jakéhokoli interiéru. Pro tyto produkty nevyžadují zvláštní styl místnosti, naopak, je organicky a doplňuje stávající situaci.

Koberce světlé barvy, hladké nebo vzorované model vhodný pro obývací pokoje nebo školky. Forma může být klasický nebo oválný, kruhový nebo asymetrické.

Odvážných rozhodnutí v podobě zvířecí kůže v plné velikosti s hlavové části bytu se používá jen zřídka. Jsou vhodné do stylu venkovských domů, loveckých chat, kanceláří, budov tematických klubů či restaurací.

Podlahové krytiny z pravé kožešiny se nedoporučuje být umístěny v místech, kde se často vystaveny přímému slunečnímu záření. Kožený základ systematického vystavení slunci může vyschnout, začne praskat a zlomit.

Také byste měli vyhnout místům, kde bude koberec muset chodit hodně, včetně bot. Kožešiny a pile rychle zhoršovat a vypadnout ze stálého tření bot chodidlech a domácností.

Významnou roli v odolnosti a bezpečnosti přírodního koberce hraje vlhkost. Ve vlhkém prostředí je-li výrobek na formě vytvoří rychle.

Pokud srsti, ze kterého produkt je velmi jemný a měkký, je nutné chránit nátěr před příliš časté čištění a proplachování.

Chemikálie mohou značně poškodit hromadu, ale časté sušení a spřádání urychlit ztrátu srsti z koberce. Pokud se předpokládá, že podlaha bude často chodit, to je nejlepší zvolit tmavší tón a pevné vlna hrubý, vzhledem k časté mytí a opotřebení.

Výrobky z pravé kožešiny může být vysáván, ale zahrnují vysavač na nízkém výkonu a nepoužívejte mycí techniku.

Odstranění malých nečistot se nedoporučuje používat agresivní chemické látky: prášky, bělidla. Lepší využití měkkých vlhčené ubrousky nebo navlhčené vodou (nebo jemným mýdlový roztok) bavlněnou látkou.

V případě, že znečištění nemůže být odstraněna nezávisle jemné prostředky, je nezbytné provést koberec do čistírny, kde se odborníci budou schopni odstranit skvrnu vhodný pro metodu vlněného typu.

Nemyjte Nevysávejte koberec příliš často. Čištění se provádí podle potřeby a reálné znečištění.

Pokud by byla napojena na kůži nebo srst, musí být vysušený vlhký část:

 • Zvedněte syrové kus koberce umístěním na tlustou knihu nebo jiných trojrozměrných objektů.
 • Vysušit obě strany podlahové krytiny s vysoušečem vlasů.
 • Ujistěte se, že koberec produkt odpaří s dostatečným předstihem před dolní ho na podlahu.
 • V přírodní usně a kůže s vysokou vlhkostí rychle rozvíjí formy.

Na závěr můžeme říci, že podlahová krytina s umělou nebo přírodními štětinami - jedná se o velmi praktické a stylové detaily. Není divu, že v posledních letech tento druh koberců opět aktivně poptávka po oceli.

Moderní výrobní a projekční technologie umožňují vyrábět model pro každý vkus. Nejnovější technologie barev umožňuje nejen zastavit přirozené barvy. Je zcela možné, kvalita překreslit přirozené nebo umělé kožešiny v dokonalé barvě nebo vzor.

V následujícím videu můžete vidět odrůdy koberec kožešiny v interiéru.

Všechna práva vyhrazena, 14+

Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 72 = 80