Kód intercom návštěva

Kód intercom návštěva

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Programování Interkomy Vizit, nebo jak se dostat domů bez klíče

Intercom systém - v současné době nejlepší ochranou před nežádoucími hosty v domě. S tímto přístrojem můžete sledovat vstupní dveře, pro záznam na kameře všem, kdo se k ní přiblížil. Ale existují případy, kdy majitel domů nemůže jít domů. Proto bude tento článek říct o tom, jak otevřít bez klíče interkomu Vizit. Tato firma získala oblibu mezi uživateli.

Všechna zařízení tohoto typu samy o sobě k programování, který umožňuje zakázat ochranné zařízení. Stačí zadat požadovaný kód.

U starších modelů

U nových modelů

Ale je třeba připomenout, že tyto kódy jsou standardní a jsou často nahrazeny zaměstnanci společnosti, chránit své uživatele před hacking. Je-li tomu tak je právě teď, nebuď rozrušený. Tam je další způsob, jak se dostat domů bez rozbití dveří.

kód # 999 Pojďme do menu pro zavedení nové nastavení. V případě, že kombinace pracoval, následovaný dvěma signály. Nyní máte možnost vstoupit do hlavní kód: 9999, 6767, 11639, 3535, 12345, 0000. Můžete také vyzkoušet nastavení hesla:

 1. Vstoupit do menu.
 2. Stisknutím tlačítka "2".
 3. Pauza.
 4. Stisknutím tlačítka "#".
 5. Pauza.
 6. Kliknutím na tlačítko „3535“ (je to jen otevřít dveře).
 7. Připevněte nový klíč k zařízení a stiskněte tlačítko „3“ (pro nový klíč předem naprogramováno).
 8. Stisknutím tlačítka „4“ (vymazat všechny klíče ze zařízení).
 9. stiskněte tlačítko „*“ (na výstupu).
 10. stiskněte tlačítko „#“ (pro potvrzení).

Obtíže s programovacími telefonů, pokud nemají displej a LED diody. Tyto přístroje používají univerzální klíč. Pokud tomu tak není, pak se přihlásit do servisního menu a stiskněte tlačítko „1“. Ale to nemusí vždy fungovat.

Chcete-li změnit univerzální kód bytů nebo vypnout, nemusíte pro vstup do menu nastavení. V nezvládá sám. Pro tuto operaci je potřeba dva lidé:

 • poprvé vstoupí do výše uvedené kombinace na panelu;
 • druhý trvá a není zavěsit do 5 sekund, a potom šestkrát lisy otevření zámku.

Pokud se to udělá správně, bude kontrolka rozsvítí, a poté zadejte číslo bytu a nový kód. Tato akce však nekončí:

 • Uložte změny kliknutím na „otevřených dveří“;
 • Krátký zvukový signál pro potvrzení úspory.

Nebo koupit univerzální klíč k otevření interkomu ve společnosti za platnou cenu.

Domácí telefony - ochrana proti nežádoucím návštěvníkům a lidem, kteří se snaží o nezákonný vstup na soukromém pozemku. Ale tato zařízení se stane překážkou pro majitele prostory, kteří zapomněli nebo ztratili klíče.

Aby se předešlo takové případy vymyslel speciální kódy a stopy, které pomohou, aniž by škody na majetku, jak se dostat dovnitř. Je lepší vytvořit univerzální kód při připojení interkomu. Toto opatření ušetří čas a nervy.

© Copyright 2018. Všechna práva vyhrazena. Kopírovat materiály pouze s aktivním odkazem na zdroj.

Jak otevřít telefon dveře bez klíče pomocí tajného kódu?

Každý výrobce Interkomy sad pro své výrobky speciální kód, s vědomím, že je možné otevřít bez klíče interkomu. Ale možná je to jen v tom případě, je-li instalační program nemění hlavní heslo pro instalaci. V opačném případě otevřete dveře mnohem obtížnější bez vstupu do nastavení systému je nemožné provádět.

Použít speciální kódy otevřít, musíte mít na paměti, že musí být použity pouze tehdy, pokud to nezbytně nutné. Použitím kódu ze sobeckých důvodů, se trestá podle zákona.

K dispozici je kód pro každý druh telefonů, univerzální kód pro všechny značky telefonů neexistují.

Aby bylo možné otevřít interkom VIZIT, to trvá trochu více úsilí, než otevření jinou intercom. Kódy jsou různorodé, a někdy na klávesnici namísto z «* ​​9raquo klíče; used „S9raquo, ale místo toho,« # 9raquo; - „K9raquo;.

Pro otevření dveří je nutné použít kód: «* # 42309raquo,,« 12 # 3459raquo, pro nově instalované intercoms často přicházejí kódy «* # 4239raquo; a „67 # 8909raquo;.

Můžete také otevřít dveře pomocí servisního menu. Postupujte takto:

 1. vstup do menu napsáním «# 9999raquo ;;
 2. Poté, co dva signály zadat kód «12349raquo; vyčkejte krátkou vrzání;
 3. pokud je charakteristická skřípání je slyšet, a ne dva zvukový signál, můžete se pokusit sbírat další standardní kódy: «67679raquo,« 35359raquo, «99999raquo,« 123459raquo; nebo «116399raquo ;;
 4. Za to, že musíte zadat kombinaci „2 - pauza - # - pauza - 3535“

Aby bylo možné otevřít interkom Metacom, musíte vytočit jedním z těchto kódů:

 • klepněte na tlačítko „V9raquo; - počet bytů, což je první u vchodu - „V9raquo; (Zobrazují «COD9raquo) - kód 5702;
 • vytočit kód 65535 - tlačítko „V9raquo; - 1234 - „V9raquo; - 8;
 • nebo kód 1234 - „V9raquo; - 6 - „V9raquo; - 4568.

Pro model vrátného / lze použít MK-20 M T kódy: „V9raquo; - 27 - „V9raquo; - 5702 nebo „V9raquo; - 1 - „V9raquo; - 4526.

Domácí telefony značky Eltis je natolik jednoduchý, že do otvoru. Můžete použít jeden ze dvou kódů, které se lehce prasknout interkomu:

Pokud se vám nepodařilo otevřít dveře pomocí těchto kódů můžete použít interkom kódy níže uvedené cyfral.

 • Pro telefonů instalovaných ve dveřích, kde čísla plochou kolo (100, 200, 300, atd.), Je možné použít kód „volání - kód 1 - Call - kód 2“. "Kód 1" udává počet bytů (100, 200, atd), a "kód 2" - code DOORPHONE «23239raquo;« 72729raquo; nebo «72739raquo;.
 • Pro intercom, v označení, které má písmeno „M9raquo; můžete použít kód“ úkol - 41 - Challenge - 1410“. Některé dveře se otevírají při použití kódu «070549raquo;.
 • Intercoms CCD modely - 2094.1M může otevřít soubor „výzva - 0000“ kódem, který otevře dveře buď okamžitě, nebo vám umožní přístup do menu (na displeji se zobrazí «ON9raquo). Poté klikněte na tlačítko «29raquo; - dveře se otevřou. Pokud vidíte «OFF9raquo, to znamená, že přístupové kódy byly změněny instalačním programem během instalace.
 • Pro dorozumívací modely CCD - 2094M zadání kódu „0000 -. Na výzvu“ Po objevení «cod9raquo, zadejte kód‚123456 - výzva ‚nebo‘ 456 999 - výzvu.‘ Můžete také použít kód „123400 - výzvu.“ Po nápisu «f09raquo; zadejte« 6019raquo kód;.

Chcete-li otevřít dveře, které je vybaven interkomu faktoriál, musíte zadat šestimístné kód: «0000009raquo; nebo «1234569raquo;. Ale často hacking interkomu není možné vzhledem k tomu, že nezbytným předpokladem pro zřízení služby je nahradit tento kód.

Můžete zkusit následující sekvenci příkazů: „klíč« 59raquo; - na displeji se zobrazí servisní zpráva - 180180 - výzva - klíč «49raquo; - výzva ".

Pomocí univerzálního klíče

To může být také použita pro otevírání dveří univerzální klíč, který je možné otevřít většinu domácích telefonů různých výrobců. Tyto klávesy jsou velmi užitečné a pomáhají pošťáci, kurýrní služby, jakož i zaměstnanci jiných služeb přicházejí u všech vchodů a nenosí zároveň svazek klíčů.

S tímto klíčem, není potřeba přemýšlet o tom, jak otevřít telefon dveře bez klíče, zapamatovat a zápas kódy služeb. Koneckonců, v univerzálním způsobem položeny informace intercom čte v normálním režimu, a pak porovná ji s informacemi u firmwaru CPU. V případě, že informace shoduje se dveře otevřou.

Univerzální klíč je vyráběn v několika formách: tabletu, dva kontaktní spínač, Rádio - zástupné klíčenky. Univerzální klíč může být zcela legálně využívají odborníci z různých služeb:

 • lékaři ambulance;
 • okrsku;
 • reklamní agenti;
 • kurýři;
 • pošťáci;
 • Pracovníci bydlení.

Jak otevřít interkomu VIZIT bez klíče - různé způsoby

Existuje několik způsobů, jak otevřít dveře domácí telefon bez nutnosti použití klíče nebo telefonování obyvatel, což vysvětluje důvod pro použití mikrofonu k rozpaky.

Zákonnost otevření bez klíče telefonů

Existuje mnoho způsobů, jak otevřít zamčené dveře. V závislosti na tom, co jsou tyto dveře chráněny a kde jsou, a bude náležitě potrestán za jejich objev.

Obyvatelé Verandy často vyjadřoval extrémní nespokojenost s tím, že území přiléhající k jejich majetku - schodiště - party lidí spadnout. V těchto případech je možné tvrzení nemůže sloužit jako základ pro obvinění, i když jen po proniknutí do vstupu nebyl poškozen majetek ostatních obyvatel.

Aby nedocházelo ke konfliktům s obyvateli a problémy s donucovacími důležité vědět, jaké území a jak to může vniknout, a to, co - no.

V některých případech, to je legální:

 • Intercom byl otevřen pomocí kódu, nastaveného interního systému;
 • Intercom byl otevřen s univerzálním klíčem.

V některých případech, to je nezákonné:

 • Intercom systém byl hacknut pomocí šrotu / páčidlo / kladivo, atd, že mu dal zcela mimo provoz, jinými slovy, rozbité intercom;
 • Intercom zamknout dveře do soukromých nebo veřejných prostorách (domů, garáží, muzea, atd.).
 • Intercom systém byl hacknut sekerou brousit (vloupání, atd)

Otevření interkom pomocí kódu

Navzdory skutečnosti, že hlavní výrobci INTERPHONE zámky skoro běží nejuznávanější jen málo, takže je dost znát základní kódy. Zbytek je prostě není vhodná - příliš vzácné. Pokud máte to štěstí, že narazí na takové zařízení - nebojte se, nejvhodnější kód základny více než 90% případů.

Podstatou objevu interkomem pomocí kódu, který, kromě kódu pro obyvatele, který se používá při systémy domácího bez tlačítek prášky, existuje jiný kód, která zavádí systém technické připravenosti státu - jinými slovy, v přednastavený režim.

Tak, jeden z nejběžnějších typů zámků zvaných palubního Vizit. Tento hrad je slavná odemknout kódy, které se liší jen změnami modelů - od starší k novější.

Chcete-li otevřít klasickou interkomu Vizit, je nutné provést následující kroky:

 • Napsáno na klávesu na klávesnici za sebou 12 # 345
 • Pokud tento kód nefunguje, zkuste jiný: * # 4230
 • Pokud tento kód není vhodné, pak před interkomu později. V tomto případě kód bude vypadat následovně: # 67 890 nebo tak nějak * # 423

Tyto kódy by měly fungovat v každém případě, pokud, jak je uvedeno výše, hlavní nenahrazuje při instalaci kódovou základnu.

Pokud žádný z těchto kódů nepomohlo, není vše ztraceno: můžete se pokusit vstoupit do menu předvolby pro toto:

 • Dial # S trochou štěstí, uslyšíte pípnutí potvrdit, že to fungovalo.
 • Jakmile jste v nabídce, zadejte standardní kód. Obvykle to je 1234 nebo 0000, 9999 nebo jakoukoli jinou kombinací opakovaných čísel. Také často mistři používají čísla domu nebo vchod, nečíslované bytů. Například na číslo 7, se vstupem do seznamu bytového 1-16, kód může být kombinace 01/07/16.
 • Pokud uslyšíte pípnutí po uplynutí nastaveného kódu - on pak byl správný.
 • Zadejte 2 # 3535, spustit systém nouzového otevření - otevírá dveře s charakteristickým zvukem jako aplikovaných hlavních nebo vpravo pilulky volaných kód.

V některých situacích je klíč nefunguje

Bohužel, tyto kódy jsou základní, a pokud nelze odhadnout přeprogramovat kód, který může být cokoli - a to nejen číslování bytů nebo domů, ale prostě rokem průvodce instalací narozeninám, které lze jen těžko odhadnout, náhodné, pak uvnitř kódu, nebudete klesat.

Nicméně, to není důvod k zoufalství: kód - není jediný způsob, jak se dostat za zavřenými dveřmi.

Téměř na každém rohu vidíme volně stojící stan nebo malé firmy zabývající se výrobou klíčů. Existuje mnoho firem na internetu, jeden má jen kopat do vyhledávače - Dodání kurýrem nebo poštou provádět bez problémů, za příplatek.

Kromě běžného rezidenční duplikátu klíče zde také interkom klíče tablet. Máte-li zájem je klíčem vašich dveří vchodových dveří - můžete zavolat na službu, která se zabývá instalací přístroje.

Obvykle číslo technické podpory se nachází přímo na interkomu na typovém štítku nebo popelnic k dispozici na správce budovy nebo vedoucích na verandu. Nicméně, pokud máte zájem o univerzální klíč k interkomu - může proměnit v takové společnosti.

Univerzální klíče jsou tři hlavní typy:

 • ti, kteří pracují se systémy společností, bez ohledu na to město,
 • ti, kteří pracují v rámci určitého města,
 • a to i těch, které fungují jen v určité části dané lokalitě. Firmy tyto klávesy jsou vyrobeny jen pro speciální služby, kteří se potřebují dostat řadě povinnosti v uzavřeném verandy pro čištění, opravy a jiné práce.

Je důležité vědět, že výroba těchto klíčů, nejsou v rozporu s právem. Navíc v takovém případě nouze „dveřní telefony prášky“ jsou policisté, bydlení oddělení, ambulance a mnoho dalších služeb.

Univerzální klíč vypadá jako normální klíčových telefonů. Hlavním rozdílem je, že otevírá dveře telefony několika značek. Obvykle se jedná o hlavní podniky, včetně výše zmíněného Vizit.

Kromě univerzálních klíče nejsou tak dávno, tam byl takzvaný „regionální“, a to zejména v poptávce ve velkých městech, kde, jako pravidlo, protože ve velkém měřítku, město je rozděleno na oblasti dorozumívací podniky služeb stejným způsobem, jako je například Internet poskytovatelů. Regionální klíče na záruka výrobce, nabídne více než 85% interkomu určenou oblast města.

Ty jsou klíčem k maximálně pět set rublů, v závislosti na společnosti a schopností. Nejskromnější univerzální klíče mohou být vyrobeny z dvě stě rublů za kus, pro velkoobchodní objednávky, výrobci nabízejí slevy.

Tyto klávesy jsou také používány reklamních agentů, dopravců, zaměstnanců, rozdávat letáky v poštovních schránek a jejich branže.

Jiné způsoby otevírání interkomu

Můžete také naprogramovat vrátného přečíst klíč, i když je klíčem k jiným zařízením. Postupujte takto:

 • V interkomu Vizit, po vstupu do menu přednastavení pro kód #&99;
 • stiskněte tlačítko „3“;
 • a uplatňovat stávající klíč;
 • stiskněte #;
 • Připravte se! Klíčové záchvaty.

* Tlačítko můžete opuštění tohoto menu a stisknutím tlačítka „4“ pro vymazání všech existujících záznamů klíče.

Nejběžnější způsob obyvatel, kteří zapomněli nebo ztratili klíče, hovory jsou všichni sousedé zase - no, pokud čas není v noci a vy se otevře, v opačném případě, i když se bude čekat na odpověď, že bude s největší pravděpodobností není moc příjemné.

Náhradní klíče jsou také mezi uklízeči, pokud určitý prostor daný náboj určité osobě.

Co když nikdo cesta nefunguje

Bohužel, žádná z metod nemůže poskytnout plnou záruku na výše uvedené. Ve velkých městech, montéři již víme, že objev základních kódů systémech palubního telefonu jsou známy nejen dobré občany, ale také podvodníkům a hooligans, takže kódy jsou často nahrazeny ve fázi interkomu instalace.

Pokud žádný z těchto řešení nedal výsledky, můžete zkusit volat zákaznický servis palubního společnosti a pokusit se zjistit kód ji z této jednotky. Ale být připraven, že budete vyžadovat osobní údaje, nebo dokonce popřít službu - v tomto případě jsou nároky vůči společnosti, pro kterou jsou přítomny, samozřejmě nemůže, protože fungují v mezích zákona.

K dispozici jsou také soukromé společnosti zapojené Interkomy vloupání a opuštění země pro každé volání jednotlivě - cena těchto služeb se liší v závislosti na konkrétní organizaci. Samozřejmě, že v takových případech je třeba dávat pozor, a pochopit, že odpovědnost za jakékoliv provinění může ležet na vás jako zákazníka.

Není třeba propadat panice a spěch. Nezapomeňte, že elektronický systém nemůže fungovat napoprvé.

 • HQsignal - kamerový systém. Všechna práva vyhrazena. Kopírování materiálu je možné s aktivním odkazem na náš zdroj webu.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  50 − = 41