Kód intercom Vizit bez displeje

Kód intercom Vizit bez displeje

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak otevřít telefon dveře bez klíče pomocí tajného kódu?

Každý výrobce Interkomy sad pro své výrobky speciální kód, s vědomím, že je možné otevřít bez klíče interkomu. Ale možná je to jen v tom případě, je-li instalační program nemění hlavní heslo pro instalaci. V opačném případě otevřete dveře mnohem obtížnější bez vstupu do nastavení systému je nemožné provádět.

Použít speciální kódy otevřít, musíte mít na paměti, že musí být použity pouze tehdy, pokud to nezbytně nutné. Použitím kódu ze sobeckých důvodů, se trestá podle zákona.

K dispozici je kód pro každý druh telefonů, univerzální kód pro všechny značky telefonů neexistují.

Aby bylo možné otevřít interkom VIZIT, to trvá trochu více úsilí, než otevření jinou intercom. Kódy jsou různorodé, a někdy na klávesnici namísto z «* ​​9raquo klíče; used „S9raquo, ale místo toho,« # 9raquo; - „K9raquo;.

Pro otevření dveří je nutné použít kód: «* # 42309raquo,,« 12 # 3459raquo, pro nově instalované intercoms často přicházejí kódy «* # 4239raquo; a „67 # 8909raquo;.

Můžete také otevřít dveře pomocí servisního menu. Postupujte takto:

 1. vstup do menu napsáním «# 9999raquo ;;
 2. Poté, co dva signály zadat kód «12349raquo; vyčkejte krátkou vrzání;
 3. pokud je charakteristická skřípání je slyšet, a ne dva zvukový signál, můžete se pokusit sbírat další standardní kódy: «67679raquo,« 35359raquo, «99999raquo,« 123459raquo; nebo «116399raquo ;;
 4. Za to, že musíte zadat kombinaci „2 - pauza - # - pauza - 3535“

Aby bylo možné otevřít interkom Metacom, musíte vytočit jedním z těchto kódů:

 • klepněte na tlačítko „V9raquo; - počet bytů, což je první u vchodu - „V9raquo; (Zobrazují «COD9raquo) - kód 5702;
 • vytočit kód 65535 - tlačítko „V9raquo; - 1234 - „V9raquo; - 8;
 • nebo kód 1234 - „V9raquo; - 6 - „V9raquo; - 4568.

Pro model vrátného / lze použít MK-20 M T kódy: „V9raquo; - 27 - „V9raquo; - 5702 nebo „V9raquo; - 1 - „V9raquo; - 4526.

Domácí telefony značky Eltis je natolik jednoduchý, že do otvoru. Můžete použít jeden ze dvou kódů, které se lehce prasknout interkomu:

Pokud se vám nepodařilo otevřít dveře pomocí těchto kódů můžete použít interkom kódy níže uvedené cyfral.

 • Pro telefonů instalovaných ve dveřích, kde čísla plochou kolo (100, 200, 300, atd.), Je možné použít kód „volání - kód 1 - Call - kód 2“. "Kód 1" udává počet bytů (100, 200, atd), a "kód 2" - code DOORPHONE «23239raquo;« 72729raquo; nebo «72739raquo;.
 • Pro intercom, v označení, které má písmeno „M9raquo; můžete použít kód“ úkol - 41 - Challenge - 1410“. Některé dveře se otevírají při použití kódu «070549raquo;.
 • Intercoms CCD modely - 2094.1M může otevřít soubor „výzva - 0000“ kódem, který otevře dveře buď okamžitě, nebo vám umožní přístup do menu (na displeji se zobrazí «ON9raquo). Poté klikněte na tlačítko «29raquo; - dveře se otevřou. Pokud vidíte «OFF9raquo, to znamená, že přístupové kódy byly změněny instalačním programem během instalace.
 • Pro dorozumívací modely CCD - 2094M zadání kódu „0000 -. Na výzvu“ Po objevení «cod9raquo, zadejte kód‚123456 - výzva ‚nebo‘ 456 999 - výzvu.‘ Můžete také použít kód „123400 - výzvu.“ Po nápisu «f09raquo; zadejte« 6019raquo kód;.

Chcete-li otevřít dveře, které je vybaven interkomu faktoriál, musíte zadat šestimístné kód: «0000009raquo; nebo «1234569raquo;. Ale často hacking interkomu není možné vzhledem k tomu, že nezbytným předpokladem pro zřízení služby je nahradit tento kód.

Můžete zkusit následující sekvenci příkazů: „klíč« 59raquo; - na displeji se zobrazí servisní zpráva - 180180 - výzva - klíč «49raquo; - výzva ".

Pomocí univerzálního klíče

To může být také použita pro otevírání dveří univerzální klíč, který je možné otevřít většinu domácích telefonů různých výrobců. Tyto klávesy jsou velmi užitečné a pomáhají pošťáci, kurýrní služby, jakož i zaměstnanci jiných služeb přicházejí u všech vchodů a nenosí zároveň svazek klíčů.

S tímto klíčem, není potřeba přemýšlet o tom, jak otevřít telefon dveře bez klíče, zapamatovat a zápas kódy služeb. Koneckonců, v univerzálním způsobem položeny informace intercom čte v normálním režimu, a pak porovná ji s informacemi u firmwaru CPU. V případě, že informace shoduje se dveře otevřou.

Univerzální klíč je vyráběn v několika formách: tabletu, dva kontaktní spínač, Rádio - zástupné klíčenky. Univerzální klíč může být zcela legálně využívají odborníci z různých služeb:

 • lékaři ambulance;
 • okrsku;
 • reklamní agenti;
 • kurýři;
 • pošťáci;
 • Pracovníci bydlení.

Kódy intercoms VIZIT

Naše univerzální klíč otevře následující modely domácí telefon:

Jak víte, k úpravě interkomu je nezbytná pro vstup do programovacího režimu, který je nutné zadat instalační kód, tj zadejte heslo. Vstupu do programovacího režimu, velitel obdrží veškerá práva ke změně funkce celého interkomu.

Proto výrobci zaplatili intercoms interkomu tuto část programování dostatek pozornosti. Ale realizován - odlišně.

Považovány za domácí telefony pro bytové domy, dostal rassprostronenie v Rusku. Nechceme vědomě privdim jsou kódy, které nejsou k otevření dveří, a ke konfiguraci a které nemusí inženýr kromě výtržnictví.

Poskytuje informace o prolomení následující domácí telefon:

Bariéra II a IIM, 4

VIZIT (různé modely)

Cyfral (různé modely)

Za prvé, otázka, zda existují zvláštní - interkomů kódy pro otevření speciální služby dveří? Správná odpověď zní: ne, v moderní systémy domácího žádné takové kódy (kromě Barrier lim). Ale je tu zapomnětlivost inženýrů, kteří se obvykle nemění pána - heslo v průběhu instalace.

Breaking intercoms Barrier II a IIM

Nezapomeňte, že se jedná o starý "sovětský " domácí telefon s mechanickými zámky a ploché magnetické klíče? Pro non-vyměnitelná tam 2M přístupový kód - 1013. Byly však vzácné tehdy a teď ještě víc. Obecně tyto intercoms magnety 2, například rozebraném klíče. Jen vozish jim na místě klíč k odpovědi.

Totéž, pouze bez (jediného uživatele, je zaměřen na přední straně s recepce). V klíčovém magnetem 3.

Obecná poznámka: Je-li klávesnice * a # nebude, namísto C a K. S - * K - #.

Bezhlavý modelu LED (SM / M / N 100-200):

V případě, že výchozí nastavení nemění kód * # 4230 # nebo kód 12 345 vedlo k objevu interkomu.

Čerstvě instalován dorozumívací systémy pravděpodobně kód * 423 # a 67 # 890

Můžete se přihlásit do servisního menu:

# 999 piknet 2 raza- (master kód, implicitně 1234) -piknet 1 krát. Pokud kód není správný pak piliknet dva tón. Tento kód může být 1234, 6767, 3535, 9999, 12345, 0000, 11639.

2 + + # 3535 Zahájení interkomu.

3 - Programování pro vstup klíče. (Připojit klíč + #, vyčkejte pískot + *).

4 - vymazání z paměťového klíče.

* - Exit.

Pro doorphone NÁVŠTĚVA BVD-3xx (bez displeje a LED diod) (pravá nebo centru Prahy tablet)

otevírání dveří - v menu, stiskněte tlačítko 1.

To nemusí vždy fungovat v BVD-34x (s levým přijímačem)

Programování Interkomy Vizit, nebo jak se dostat domů bez klíče

Intercom systém - v současné době nejlepší ochranou před nežádoucími hosty v domě. S tímto přístrojem můžete sledovat vstupní dveře, pro záznam na kameře všem, kdo se k ní přiblížil. Ale existují případy, kdy majitel domů nemůže jít domů. Proto bude tento článek říct o tom, jak otevřít bez klíče interkomu Vizit. Tato firma získala oblibu mezi uživateli.

Všechna zařízení tohoto typu samy o sobě k programování, který umožňuje zakázat ochranné zařízení. Stačí zadat požadovaný kód.

U starších modelů

U nových modelů

Ale je třeba připomenout, že tyto kódy jsou standardní a jsou často nahrazeny zaměstnanci společnosti, chránit své uživatele před hacking. Je-li tomu tak je právě teď, nebuď rozrušený. Tam je další způsob, jak se dostat domů bez rozbití dveří.

kód # 999 Pojďme do menu pro zavedení nové nastavení. V případě, že kombinace pracoval, následovaný dvěma signály. Nyní máte možnost vstoupit do hlavní kód: 9999, 6767, 11639, 3535, 12345, 0000. Můžete také vyzkoušet nastavení hesla:

 1. Vstoupit do menu.
 2. Stisknutím tlačítka "2".
 3. Pauza.
 4. Stisknutím tlačítka "#".
 5. Pauza.
 6. Kliknutím na tlačítko „3535“ (je to jen otevřít dveře).
 7. Připevněte nový klíč k zařízení a stiskněte tlačítko „3“ (pro nový klíč předem naprogramováno).
 8. Stisknutím tlačítka „4“ (vymazat všechny klíče ze zařízení).
 9. stiskněte tlačítko „*“ (na výstupu).
 10. stiskněte tlačítko „#“ (pro potvrzení).

Obtíže s programovacími telefonů, pokud nemají displej a LED diody. Tyto přístroje používají univerzální klíč. Pokud tomu tak není, pak se přihlásit do servisního menu a stiskněte tlačítko „1“. Ale to nemusí vždy fungovat.

Chcete-li změnit univerzální kód bytů nebo vypnout, nemusíte pro vstup do menu nastavení. V nezvládá sám. Pro tuto operaci je potřeba dva lidé:

 • poprvé vstoupí do výše uvedené kombinace na panelu;
 • druhý trvá a není zavěsit do 5 sekund, a potom šestkrát lisy otevření zámku.

Pokud se to udělá správně, bude kontrolka rozsvítí, a poté zadejte číslo bytu a nový kód. Tato akce však nekončí:

 • Uložte změny kliknutím na „otevřených dveří“;
 • Krátký zvukový signál pro potvrzení úspory.

Nebo koupit univerzální klíč k otevření interkomu ve společnosti za platnou cenu.

Domácí telefony - ochrana proti nežádoucím návštěvníkům a lidem, kteří se snaží o nezákonný vstup na soukromém pozemku. Ale tato zařízení se stane překážkou pro majitele prostory, kteří zapomněli nebo ztratili klíče.

Aby se předešlo takové případy vymyslel speciální kódy a stopy, které pomohou, aniž by škody na majetku, jak se dostat dovnitř. Je lepší vytvořit univerzální kód při připojení interkomu. Toto opatření ušetří čas a nervy.

© Copyright 2018. Všechna práva vyhrazena. Kopírovat materiály pouze s aktivním odkazem na zdroj.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 62 = 66