Koláž obrazů

Koláž obrazů

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Koláž obrazů

Tento malý art dostupné pro každého zdarma. Se službou, můžete snadno lepit od 2 do 6 fotografií vodorovně nebo svisle, v různých kombinacích. Vše, co potřebujete - zvolit vhodnou šablonu pro koláž, nahrát své oblíbené fotografie a zařídit jim tolik.

Skládat koláže on-line raduyte a své přátele!

Po výběru šablony lze stáhnout z 2 až 6 fotografií (ve formátu JPG, velikosti až 1 MB). Po načtení horní linie bude jejich menší protějšky. Chcete-li odstranit z trati jeden z fotografií, vznášet se nad ní a klikněte na tlačítko „Delete“.

Udělat koláž z nich, můžete přetáhnout obrázky do každého pole šablony. Táhnout fotografie nemůže být jen prázdná pole, ale také tam, kde je již obraz - tak tam je výměna jedné fotografie na druhou.

Chcete-li vytvořit krásné koláže, musí fotografií zcela pokrývat pole, ve kterém existují. Chcete-li to provést, můžete změnit velikost fotografie v šabloně: umístěte myš na obrázek okraj, natáhnout nebo ji snížit. Také přesunout fotografii do oblasti ponechat viditelný pouze požadovanou část.

Pokud tento krok vidět, že vzorek není zcela vhodné pro vaše fotografie, můžete kliknout na „šablony“ a zvolit jiný. Po kliknutí na „Fotografie“ a nadále vytvářet koláže s stejné fotografie.

Po kliknutí na „Vytvořit“, budete přesměrováni na stránku s hotovou koláž. Chcete-li uložit kliknutím na koláže, klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Uložit obrázek jako ...“, určete složku pro uložení. New koláž je připraven!

Ve stejném kroku se můžete vrátit do bloku výběru pro šablonu koláže, takže všechny dříve nahrané fotografie a provést stejné Další koláž. Nebo jít na novou koláž z jiných fotografií.

Koláž obrazů

(Šablony budou vymazány!)

(Šablony budou vymazány!)

(Šablony budou vymazány!)

rychle a snadno vytvářet fotografické koláže. Aplikovat efekty, oříznout fotografii, měřítko, ty překvapivé! (Beta)

fotografické koláže

Volný on-line nástroj pro vytváření koláží!

  • classic koláž
  • Koláž ve stylu „funky“
  • šití fotky

Vytvořte si fotografické koláže ve 4 krocích

Světoznámá collage maker FOTOR nejen vám dává možnost vytvořit úžasné koláže online, ale také umožňuje skládání svůj vlastní unikátní šablony a téma koláž s kompletní exkluzivních filtrů a efektů

Otevřené vybrané obrazy v koláž tvůrce FOTOR

Drag and drop své fotografie do koláže buňky

Můžete změnit zázemím, hranice, a přidat efekty, nálepky a texty.

Uložte svou práci zadáním požadovaný formát a kvalitu

Nastavených funkcí. Optimalizovat a zlepšit

FOTOR platforma má řadu možností, jako je fotografické efekty, nálepky a text,

které vám umožní vytvořit koláž a design dát dokonalý vzhled. Vyzkoušejte je a experimentovat dosáhnout dokonalost image!

FOTOR vám nabízí celou škálu značek, může uspokojit vaše potřeby v procesu úpravy fotografií, včetně základní podobě, speciální odznaky a samolepky s cílem zapojovat ručně, které jsou speciálně navrženy podle našich umělců ...

Fotor.com zdarma nabízí různé efekty a filtry všechny druhy online, vyzkoušet naše funkce edit „Photo Effects“ a cítit sílu zážitku.

Funkce „Fototekst“ Vám nabízí k použití písma přímo z vašeho počítače, stejně jako z naší kolekce fontů online. Můžete si on-line zdarma přímo přidání textu do obrázků.

Režim „HDR-střelba“ používá jinou úroveň osvětlení pro zlepšení obrazu, odhalil hlubší barvy, více detailů a zdůrazňovat všechny prvky obrazu, zlepšení její kvality.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =