Kombinační zámek na dveřích Mechanické

Kombinační zámek na dveřích Mechanické

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Mechanický kombinační zámky na dveřích, vhodnost jejich použití a instalace algoritmu

Kombinace dveřního zámku může být dobrou alternativou k těžkým svazkem klíčů drnčení v kapse. Zejména proto, že klávesy mají tendenci být ztracena a kód není příliš těžké si vzpomenout.

Tyto zámky jsou navrženy tak, aby se zabránilo hacking a nežádoucímu vniknutí do vašeho vlastnictví.

Vyberte číselný kód nebo zámku zlom kódu v relativně krátkém čase, je prakticky nemožné, a to umožňuje mu mnohokrát zvýšit bezpečnost vašeho domova.

Mechanické a elektronické kombinační zámky

Mechanický kombinační zámek na dveřích je vhodnější pro místnosti, které jsou použity mnohokrát za den. Například - bytového domu schodiště.

Elektronický kombinační zámek se liší od něj spolehlivější, ale omezený počet případů použití po celý den. Tento zámek je určen pro soukromé domácnosti.

Zámky se liší různým stupněm náročnosti, ale také složitosti při údržbě. Nejnovější příklady elektronickými zámky, kód, který lze měnit tak často, jak je požadováno, ideální pro ochranu high-bezpečnostní zařízení.

Mechanický kombinační zámky a jejich výhody

Mechanické produkty, změnit kód, ke kterému chcete fotografovat hrad, najít použití v garážích, ve výrobních, skladovacích a tambour pokojů. Nemusíte dělat klíč pro každého zaměstnance nebo kódu klienta budou pro všechny stejné.

Také výhody mechanických zámků dáme něco, co nepotřebují moc a stát mnohem méně elektronické.

Instalace a opravy mechanického zámku dveří také levnější, protože tento proces je méně časově náročné a levnější komponenty. I když to není příliš složitý mechanismus tohoto hradu je méně náchylná k poruše a fyzickým poškozením zvenčí. Jedinou hrozbou - být zmraženy při příliš nízké teplotě v zimním období

Navíc tím, že připojení některý z zámků do zabezpečovacího systému, můžeme dále zlepšit bezpečnost chráněné krajinné oblasti nebo území.

Kódový zámek Zadlabaný vyráběné a povrchově typu. Chcete-li nastavit tloušťku dveří by měly splňovat určité standardy - 30-60mm.

Chcete-li nastavit kód zámku dveří, je lepší se obrátit na odborníky, ale s patřičnou dovedností mechanickým zámkem na dveřích lze nastavit nezávisle na sobě.

Algoritmus nainstalovat mechanický kombinační zámek na předních dveřích:

 • Výběr správného druhu použití kódu pro konkrétní dveřích;
 • Předpokládá se k domu hlavním mechanismem, maté a čárový kód;
 • Vyvrtat čtyři otvory dělat hlavní část našeho kódu zámku;
 • Připojit panel kód, který učinil požadované před otevřením;
 • Spojovací prvek je vložen do blokovacího mechanismu našeho kódu, a dveřního křídla pro upevnění hlavní jednotky;
 • Mate nachází na boční ploše boxu;
 • Provádět kontroly - zda náš zámek funkcí.

Zámky pro posuvné dveře - nezbytnou součástí moderního interiéru. Při výběru takového zámku je třeba věnovat pozornost funkčních vlastností dveří a materiálu, z něhož je vyrobena, stejně jako principy působení různých typů zámků pro posuvné dveře.

Magnetické zámky instalované na interiérové ​​dveře jsou klasifikovány jako spolehlivého zablokování nové generace přístrojů. Tyto zámky zajistit absolutní tichý chod, který je mnohem důležitější v tzelem počtu pokojů.

Při instalaci dveří, jsme se poprvé přemýšlet o tom, jak moc je to spolehlivé. Mezitím, hlavní obránce našeho domova nelegálního invaze - mortise zámku. Aby však bylo neudělat chybu v jeho volbě, musíte vědět, jaké typy zadlabací zámky existují a jak se liší od sebe navzájem.

Tajemství kódové zámky

Zdokonalení metod a prostředků ochrany objektů vedla k vytvoření blokovacích zařízení bez klíčů, které mohou zlepšit Dveře proti vloupání všeho druhu.

Kombinační zámek na dveřích se objevil na trhu poměrně nedávno, ale již stala populární mezi spotřebiteli. Důvodem pro tuto speciální konstrukci mechanismu, která není upravena v klíčové dírky. To usnadňuje proces otevírání a zavírání dveří, a zlepšuje funkci bezpečnostní západky.

Kód dveřní zámky jsou pochybné popularitě: někteří nepopírám pohodlí kódu aplikace, ale stále loajální ke starým a spolehlivých mechaniky, jiní jsou přesvědčeni, že je to moderní elektronické prostředky jsou schopny chránit svůj majetek a varovat proti nedovolenému vstupu.

Moderní dveřní zámky s kódem na základě práce, kromě kódu mechanického zámku je nejběžnější, jsou rozděleny do elektronické a elektromechanické.

V mechanickém informace kódové kombinace zámku uloženého ve specifické poloze mechanických prvků mechanismu (svorky nebo kruhů). zácpa Odemknutí současným stiskem na několik předprogramovaných kódů prvků.

Elektronický kombinační zámek na dveřích pracuje na principu skladování kódu ve speciální elektronické paměti a vstup z klávesnice.

Elektromechanický dveřní zámek kód má složitější zařízení. Princip činnosti je založen na okrajových nosníků, které působí na ovládací mechanismus pružiny a opravit, ale jsou dveře zavřené. Energetické usnadňuje odhazovat příchytný důsledku pružiny šroub jde uvnitř pouzdra zámku, a tím otevře dveře.

Zajištění výrobci nabízejí procesní drážku a režijní kombinační zámky.

 1. Zadlabací zámek typ lze použít pro libovolný typ dveří, včetně těch, namontované na bráně plotu. Tento typ je univerzální mechanismus, který vykonává dvě funkce: kontrola zámku přes interkom, klávesnice nebo paměťové karty a bezpečné zámkových dveří.
 2. Typ kombinace povrchu zamknout funkčně a způsob instalace není příliš odlišný od standardního režii blokovací zařízení. V případě nouze, z bezpečnostních důvodů se ve většině modelů kódovými zámky režie mechanické otevření zámku je zajištěno pomocí jednoduchého klíče.

Tam, kde se setká s mechanický kombinační zámek?

Chcete-li otevřít kód mechanický zámek musíte zadat konkrétní číselný kód současným stisknutím několika tlačítek. Tento druh kombinace zámky pro více než rok, a je docela rozšířený. Zpravidla jsou instalovány ve dveřích, které jsou často otevřeny a uzavřeny.

Tyto zámky jsou uloženy na:

 • přední vstupní dveře;
 • dveře skladu a průmyslové prostory;
 • kancelářské dveře;
 • gate předměstské oblasti;
 • chráněné objekty;
 • pokoj s omezeným přístupem (laboratoř, kancelářské prostory, atd.)

Namontované na předních dveřích, na pravé straně a na levé straně pohonu dveří. Instalace se provádí na kovové nebo dřevěné dveře a vrata. Uvnitř místnosti jsou dveře odemknout stisknutím speciálního tlačítka nebo páčky.

Zavřít dveře, ale stačí jen zabouchnout dveře a zámek přejde do režimu ochrany. Stejně tak je možné sdílet mechanický kombinační zámek s dalšími ochrannými zařízeními.

Všichni souhlasí s tím, že nosit v kapse sadu klíčů do vašeho domova, kanceláře, auto, chatu, atd absolutně žádné potěšení. A nastavení mechanismu kód zámku podstatně zlepší situaci, zbavit se některých poměrně velké, ale důležitých klíčů.

Výhody, které se může pochlubit mechanickým zámkem, je dostatečná pro to by upřednostňovat tento typ ochrany:

 1. Možnost ztráty a odcizení klíče, z prostého důvodu - není tomu tak. Vzhledem k tomu, otevření dochází prostřednictvím kódu, který odkazuje na informačním světě, ukrást, nebo vytvořit duplikát je to prostě nemožné. Klíčem k úspěchu je vy, a to váš RAM.
 2. To zaručuje spolehlivost hacking. Rychle dostat dovnitř, používat primitivní zámku výběr, nepovede. Číslic pro zadání kódu pouze šest, ale počet možných kombinací více než 100 milionů, fyzicky rychle najít správný kód není možné.
 3. Při správné instalaci a provozu, mechanismus opravy často není nutné, protože to je málokdy selže.
 4. Schopnost často změnit kód, pokud to nutné a žádoucí.
 5. Ochrana proti vandalismu. Design struktura některých modelů, aby se zabránilo kroucení a tahání systém z dveřního křídla.
 6. Možnost přenosu „klíč“ k ostatním, bez duplikace.

Ačkoli provést správnou montáž a opravy, se všemi pravidly, se zárukou může pouze elektrotechnický inženýr, ale je to stojí za to.

Bohužel i přes zámku-úcta, má určité nevýhody, protože ideální zámky nebyl vynalezen. Samozřejmě, že kód může být zapomenuta, a to zejména pokud nechcete pravidelně otevřít data vrat, někdy heslo stačí vyletět z mé hlavy.

Stejný kód může špehovat třetí stranu, a pokud chcete zachovat mlčenlivost, zadejte ji bez dalších lidí. Kromě toho, v případě, že kód nebyl změněn na dlouhou dobu, a je používán intenzivně povrch často volaných tlačítka bude svítit a samozřejmě dát to, co je stanoveno skrýt.

Na rozdíl od elektronického zámkem na dveřích, pro mechanické potřeby použít fyzickou sílu, aby ji otevřít a při změně kódu bude muset být zcela odstraněny ze zámku dveřního křídla.

Je nepravděpodobné, že mechanický zámek kódu vám může narušit jeho zhroucení, ale v případě poruchy, je nutné neprodleně kontaktovat servis opravy, obstarávat vašeho zámku dveří.

Opravy a montáž mechanického zařízení s kódem je mnohem dražší než tradiční zámky. To je v důsledku komplexní struktury a součástek vysoké náklady. Oprava překódování mechanický typ zámku vyžaduje jeho rozebrání, což není vždy pohodlné.

Hodnotit tento článek: (1 hlasů, průměrná známka: 5.00 5)

Přehled mechanických kombinačních zámků

Můžete zlepšit funkci všech produktů díky ochranné na kombinaci algoritmů ochrany. Jejich ergonomie jsou oblíbené u mnoha zákazníků. Všechny mechanické systémy jsou prováděny na nejvyšší úrovni. Tento pojem je často používán ve speciálních bezpečnostních zařízení strojů. V tomto případě obvyklé imobilizéry jsou doplněny řídícího modulu. Často jsou tato zařízení slouží k ochraně soukromých budov. Kombinační zámek na dveřích lze nalézt v každém městě v kterékoli zemi.

Jak funguje systém zámku? Jeho mechanické ovládací panel je pod kontrolou setu. V důsledku toho bude provoz zařízení musí být pohodlné a bezpečné, jak je to možné. Nicméně taková zařízení mají své nevýhody. Co?

Článek popisuje obecné charakteristiky zařízení. Jak je nastavení provedeno pro změnu kódové slovo, a také jaký model je považován za nejlepší?

Mechanický kombinační zámky, jejichž cena je zcela adekvátní mít jednoduchou strukturu. Skládá se z komponent, které fungují pod vlivem elektroniky. Mele zámky, pružiny, páky a ferule kolíky. Na trhu najdete i jiná řešení - nestandardní modely. Musíte vědět, jaké jsou rozdíly mezi elektronických a strojírenských výrobků. Co je jejich rozdíl? To spočívá v tom, že první z nich mají speciální kombinaci regulátoru. Mechanický provedení uložit požadovanou sekvenci ve správném umístění výše uvedených složek. Když uživatel klikne na tlačítko, došlo k posunu a západka uvolní svorku.

U dveří mechanický zamykací kód nastaven často. Je tedy třeba rozlišovat mezi dodacím listem a sklopného typu. Splachovací systémy mohou zajistit maximální spolehlivost konstrukce. Uzly jsou popsány zámek bude fungovat jednotná a harmonicky. Konfigurací mechanismus může být instalován do dveří, v daném pořadí, mezera je zcela vyloučen. lock Panel zůstane na přední straně. code - to je tam, že data jsou zadána.

Nicméně, tam jsou ty modely, které obdržely jiný způsob instalace. Tato situace je přirozená mechanismy s typem kontaktu. Často se používají podobný systém, v případě, že způsob instalace zadlabací je prostě nemožné. Například se často vyskytuje na takový zámek schématu namontované na bránu. V takových případech je mechanický přístroj a všechny jeho součásti jsou na ulici. Proto bude úroveň zabezpečení bude nižší. Nicméně, je zde výhoda - montážní práce tak jednoduché, jak je to možné. Po mechanickým zámkem na dveřích bude mnohem jednodušší instalaci.

Jak již bylo uvedeno výše, jsou zde namontovány model. Jsou mobilní a nemusíte instalovat. Zácpa je jakýkoliv řetězec nebo smyčky. Hlavní věc je, že jsou robustní a spolehlivé.

Než začnete s instalací mechanický kombinační zámek, je nutné identifikovat bod fixace. Jak se to dělá? Na plátně je třeba provést výběr s drážkami a ve výklenku způsobem pro západky uspořádání. S cílem snížit stromu je lepší použít model pily (přímočaré) na baterii nebo kabelové možností. Zajistěte montážní proces bude snadné. Přes toto rozhodnutí o zahájení řízení bude přesnější.

Zbývá stanovit laťku zámku a zácpa. Položte poslední by měly být označeny na obalu. Musíte dodržovat správné rozměry. Mezi bar a na konci zámku by měl zůstat menší než 5 mm. Pak to, co by mělo být hodnota pro konkrétní model lze nalézt v návodu k němu. Po instalaci mechanický kombinační zámek, je nutné zkontrolovat jeho výkon. Na první pohled to je děláno s otevřenými dveřmi, pak - zavřeno. V případě, že západka řádně a snadno vstupuje do mezery a vytáhnout lehce, instalace provedena správně. Při nákupu mechanickou instrukci kombinace zámku je připojen. Proto jsou všechny údaje o instalaci, můžete se z ní poučit.

Během operace s kombinovanými zámky třeba, aby je v provozu neustále monitorují. Proč je to tak důležité? Skutečnost, že konvenční páka a systém válec nemá takovou dobrou práci všech prvků. Běžní uživatelé budou moci udržet zámek v provozuschopném stavu pomocí mazivo. Existují také speciální fondy. Jsou určeny pro zpracování spon a šroubů. Pokud máte žádnou touhu nebo schopnost používat tyto nástroje, můžete použít konvenční motorový olej. Pokud se budete držet tohoto pravidla, bude zámek vydrží dlouhou dobu bez jakýchkoliv poruch a oprav.

I s tím, že všechny modely by měly sloužit různými způsoby, všechny mají společnou konfiguraci, a proto jediné doporučení. Chcete-li například otevřít dveře během znaková sada není nutné.

Tato kombinace může mít více znaků. Jejich počet závisí na modelu hradu. Zpravidla kód obsahuje 3 nebo více znaků. Aby bylo možné změnit, je třeba odstranit šrouby a montážní pružina páky. Kódování se provádí pomocí řadicí páka částí v samotné konstrukci. A dosáhl všechny tajemství.

Nejpopulárnější je považován za „METTEM“ mechanický kombinační zámek. Nemá rozkládají v tomto procesu, je schopen vydržet po dlouhou dobu, a také umožňuje, aby byla zajištěna bezpečnost obyvatel bytu či domu. Na internetu si můžete přečíst spoustu názorů o tomto zařízení. Všechny z nich jsou pozitivní.

Cena mechanismu použití kódu začíná od 4 tis. Rublů. Za peníze si můžete koupit kvalitní výrobek.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

51 − 41 =