kombinovaná strop

kombinovaná strop

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kombinovaný stropní sádrokartonové desky a napětí (viz foto). Jak vytvořit kombinovanou strop

Ještě před několika desítkami let, dekorace stropy nezpůsobila žádné problémy majitelů domů: prostě odbarvené nebo barvené v jasných barvách. Dnes je obrovské množství moderních dokončovacích materiálů vytvořit nejneuvěřitelnější stropní konstrukce, což naše babičky nemohli ani snít o.

Kombinované stropy, fotky, které se stále častěji objevují na stránkách publikací o designu, dnes doplňkovou strukturu sádrokartonové desky. Tato kombinace vypadá velmi stylově a originální. Tento způsob zápisu umožňuje vytvářet složité tvary se zajímavým pozadím a originální osvětlení, což podtrhuje interiér každé místnosti. Dnes je to velmi časté technikou v domácí vybavení - kombinované stropů (sádrokarton a napětí), fotografii, který můžete vidět v tomto článku.

Výhody a nevýhody stavby

Podle návrhářů, tak složitý design vypadá vítěze v téměř každém interiéru. Kombinovaný strop (sádrokarton web napínání) má několik výhod, mezi které poukazují:

Tento způsob může vytvořit vlastní konstrukce, mající rám s napínací sádrokartonové desky potažené uvnitř složitých labyrintů GCR, složité tvary, které mohou být formulovány podle šumivé, lesklý, matný nebo zrcadlové fólie.

Metoda umožňuje použití různých typů osvětlení. Podhledy nemají prakticky žádná omezení při výběru osvětlovacích zařízení, na rozdíl od napětí. Vzhledem k tomu, vysoce výkonné žárovky může být namontován v krabici ze sádrokartonu.

Kombinované stropy, fotky, které již byly uvedeny v učebnicích na design, dobré tím, že pomocí různých barev a textur materiálů, stejně jako reflektory, můžete místnost do funkčních oblastí (rekreace, práce) rozdělit.

Tento design vám pomůže snadno skrýt potrubí, elektroinstalace a vzduchotechnického potrubí.

delší životnost

Při správné instalaci a péče o kombinaci strop bude sloužit po dlouhou dobu: nejméně dvacet let. Nemusíte aktualizovat skončit tak často, jako je tomu v případě obílená, malované nebo tapetových povrchu. Instalovat takovou konstrukci nevyžadují perfektní zarovnání povrchu podkladu.

Existují nějaké nevýhody stropu?

Nepochybně některé nevýhody, jako je pokrytí. Jsou podstatně nižší než ve věci samé, ale měly by být brány v úvahu při plánování rekonstrukce v domě. Nevýhody tohoto způsobu jsou:

Téměř jakýkoli návrh dvouúrovňový zabírá plochu asi 10 cm výška místnosti. Výjimkou není ani a kombinované strop. Navíc, pokud máte v úmyslu zdůraznit osvětlení, dokonce i na první úrovni to bude vyžadovat alespoň deset centimetrů. Z tohoto důvodu může být žádných pochyb o instalaci stropu, například v Chruščova.

Kvalita plátně a listů sádrokartonu, profilů, bude stát mnohem dražší než kombinace dvoustupňové sádrokartonových stropů (foto můžete vidět v tomto článku).

Teplota a vlhkost

PVC a Napínací zařízení tkaniny sádrokartonu je provozován při určité teplotě a vlhkosti. Pokud tyto údaje jsou výrazně vyšší než standard, pak se materiál může být deformován.

Varianty kombinovaných stropů

Kombinace zavěšených konstrukcí ze sádrokartonu a strečových pláten na stropě s vhodným výběrem vám pomůže vytvořit krásné optických efektů. V tomto případě, různé možnosti jsou k dispozici jak z skryté i otevřené osvětlení.

Tak jsme se vám představit nejpopulárnější možnosti pro kombinované stropy sádrokartonové a stretch tkaniny.

 1. Po místnosti sádrokartonové konstrukce boxu. PVC tkaniny je v tomto případě připevněn uvnitř boxu, rozměry, které se mohou lišit. Nicméně, existují určitá pravidla. Pokud potřebujete vizuálně zvýšení stropu, s důrazem na krásu obrazů, pak GCR panel vyrobený tenký. Vynikající vizuální efekt se dosáhne, když je uvnitř boxu namontovány reflektory.
 2. Ovál nebo kruh ve středu stropu je dobrou alternativou k obvyklému sádrokartonářů obdélníku se nachází na obvodu místnosti. Uvnitř namontován napínání plátna. Takový kombinovaný strop často simuluje denní nebo noční oblohu. Nicméně, tento strop není vhodná pro malé místnosti: to bude zdát ještě menší, protože všechny jeho úhly jsou uzavřeny s sádrokartonové desky.
 3. „Tabletka9raquo; - to je zajímavý stropní konstrukce. sádry kruh je založen na středu stropu. Zde je namontován lustr. Veškerý zbytek prostoru zaujímá na plátně. Variantou tohoto řešení může být považován za „kruh v kruhu.“ V tomto případě je obvod místnosti je instalován přídavný kanál sádrokartonu.

Než můžete vytvořit kombinovanou strop, je nutné vyklidit prostor na nábytek, výtah záclony a závěsy, osvětlení a obrazů, izolovat konce vodičů, ležel film podlahy.

Příprava základní plochy je stejná jako před zahájením instalace jakékoliv zavěšení nebo pružinové struktury:

 • odstraněny staré povlakové vrstvy;
 • špachtle vyčistit volné omítky;
 • temný velká mezera plnivo na bázi cementu;
 • základním nátěrem nátěr.

Potřebné materiály a komponenty

Chcete-li nastavit snímek sádrokartonové desky, které budete potřebovat:

Kombinovaná stropy v hale (fotografie jsme zveřejnili v tomto článku), ložnice nebo jiné obývací pokoj může být vyrobena z běžného sádrokartonu. Je-li činnost prováděna v kuchyni nebo v koupelně, pak dát přednost sádrokarton. Tyto fólie mají další silikonové pelety a protiplísňové aditiva mající zvýšenou odolnost proti vodě.

Chcete-li vytvořit napětí struktury budou potřebovat:

 • Hliník bageta;
 • lopata pro naplnění web;
 • spojovací materiál, uchycení sádrokartonových desek pro bagetou;
 • horkovzdušná pistole (pro jednorázové použití je lepší k pronájmu).

Nyní je potřeba zvolit strukturu materiálu - tkaniny nebo fólie. První z nich - odolnější, ne příliš nebojí změny teploty, film je obrovské množství atraktivních barvách, textury, zvýšenou odolností proti vlhkosti.

Ano, před zahájením montážních prací je nutné vytvořit požadovanou obvodů na papíře. Za tímto účelem musí být splněny následující podmínky:

 • měření délky stěn, výšku rozích a uprostřed místnosti;
 • uvedeno ve výšce schématu první úrovně (krabice sádrokartonové) a vzdálenosti mezi napínací čepelí a základní plochou;
 • aplikován na obvod výkresu hranice mezi oběma vrstvami a upevňovací profily nosné vodící linií s krokem 60 cm (podélný) a 40 cm (do kříže);
 • Označte umístění závěsů upevňovacích a pokládání komunikace.

Za to, že všechny linie kresby se převedou na stěnách stropu. Nezapomeňte, že, jak správně použít značkovací záleží na dalším průběhu prací. Podle plánovaných linek mnohem jednodušší nastavit rám. Pro okruh aplikací s využitím stropu otbivochnogo kabel, vody nebo ruletu laserové úrovni.

Pokud sádrokarton hranic a úsek strop je ve tvaru kruhu, a pak se na strop, může být převedena pomocí šroubu zašroubován do středu, který je spojen s řetězci požadovaného poloměru s pevně na konci tužky. Chcete-li použít křivky, je nutné, aby se polotovar z kartonu a snížit kolem něj na stropě.

Design v kombinaci strop může být odlišná. Často je výběr vhodné varianty závisí na vaší fantazii a dovednosti (pokud máte v plánu instalovat sami).

Prvním krokem je, aby se ujistil, že vodicí profilové otvory pro spojovací prostředky. Jejich krokem by mělo být od 0,3 do 0,4 metru. Pokud ne, budete muset použít vrtačku a aby byly jejich vlastní.

Připojit dolní okrajový profil pro spuštění předem aplikován značení linií. Otvory na označených místech k upevnění a zajištění sekci podpory na obvodu místnosti pomocí rozšířeným hmoždinek.

Na tahu kontury hranic a stropní ploše základny instalovat vodící profil. Pokud to potřebuje ohýbání, je nutné, aby se rány na opačné straně a ohněte ho ve správném směru. Označené oblasti jsou pevné suspenze.

Nyní je třeba vytáhnout nylonové vlákno pro stropní profily a vložte je do vedení. Zajistěte ramínka. Na koncích nosných profilů, musí být připojen oříznut průvodce. Musí následovat obrysy UD profilem, které jsou umístěny na stropě přesně. Připravte části stropního profilu. Jejich délka by měla odpovídat výšce krabice sádrokartonové desky. Na jedné straně snížit boční části.

Spojují dolní a horní vodicí profily. K tomu, snížit horní musí být vložen do vodícího profilu a šroub spodní rovinu, která byla vytvořena po odstranění propojky.

Po instalaci rámce sádry by se měly zaměřit na položení komunikací. Vodiče byly umístěny v plastové vlnité trubky a připevněte ji k ploše základny, takže závěry v těch místech, kde je plánovaná instalace svítidel. Tyto práce jsou prováděny po odpojení elektrické energie v místnosti.

Tato práce by měla být provedena s asistentem, protože sádrokartonové desky - docela těžké věci, a vyrovnat se s ní, je velmi obtížné připevnit. První filtr je upevněn v rohu místnosti. Pokud je to nutné, na list aplikuje na šablony obrysu a potřebné díly jsou řezány. Šrouby se ponořit do materiálu, ale ne moc, aby nedošlo k jeho roztržení. Druhý list je připevněn na zbývající polovině profilu, který je připevněn k prvnímu pásu.

Mezi stěnou a sádrokartonu je nutné nechat mezeru o asi 0,5 cm. Stejným způsobem se celá oblast pochvy. Nyní můžete připojit sádrokartonové desky do svislé části potrubí. Na zakřivených úsecích své ohnuté, což mělké rány na zadní straně.

Po rámu pokovování musí lepit spoje mezi fólií a stěna serpyanku karet. Mezery a upevňovací body jsou aplikovány tmel pomocí malého špachtle. Lap vytapetovaný vertikální a horizontální skleněné-box. V oblastech překrytí kanceláři nožem dělat řezy a odstranění nadbytku.

Je na čase, aby se otvory pro příslušenství. Chcete-li to budete potřebovat vrtačku s korunou. Shpaklyuem povrchové úpravy vrstvy, ne silnější než půl centimetru. Pokud je prostředek ve zcela suchý, vyhladit své jemnozrnný brusný papír.

Odstraňte z povrchu vysavače prachu nebo suchým hadrem. Nakonec naneste vrchní nátěr. Typicky, v kombinaci strop pokryty (omítka část) akrylové složení.

Odborníci doporučují výběru film s přílohou harpuny: je považován za nejspolehlivější. Mark na svislé části úroveň listu početně umístění boxu. V tomto směru, připojte bageta s krokem 7. Pokud máte v plánu vidět zakřivené konstrukce. - Chcete-li řezy profil, proužek brusného papíru nebo souboru a ohýbat do požadovaného směru.

Horkovzdušná pistole pro zahřátí místnosti 40 ° C a rozšířit plátno. Pokud je to lesklý, pak použijte rukavice na žádné stopy. Tkanina by neměla přinést v blízkosti horkovzdušnou pistolí - tmavé skvrny se mohou objevit na něm. Je-li v místnosti se zahřeje na 60 ° C, harpunová můstky základní úhel (což je výrobce) chytové tisky. Jen pevné diagonálně protilehlý roh, a pak zbývající dva.

Po tomto byste měli začít utahování v bageta harpunou na úrovni perimetru. Pak zahřát celý povrch horkovzdušnou pistolí. Nebojte se, pokud po instalaci najdete vrásky na povrchu - jsou opět snadno hladký, teplý nekvalitní půda.

Vytvořte kombinovanou strukturu sádrokartonu a napínací tkaniny není snadné. To je pracný proces, který vyžaduje nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti. Věříme, že výše uvedené návrhy a fotografie, které vám pomohou vypořádat se s touto prací a efektivně vykonávat to.

Různá provedení kombinované stropu

Je to již dlouho žádným překvapením multilevel stavba, sestavený na plochým stropem. Ale pokud dříve, tyto prostředky jsou určeny převážně sádrokartonu, je nyní mnohem větší popularitu získal kombinovaný strop, asi jako je v níže uvedené fotografii.

Hodně záleží na rozpočtu, který je přiřazen k opravám. Náklady na různých materiálů se výrazně liší. Instalace také vyžadují určité náklady a všechny tyto faktory dohromady, může být rozhodující při výběru výchozího materiálu.

Mezi typu low-cost této konstrukce, je možno uvést rack design. Lze je kombinovat ve velkém počtu variant. Docela jednoduše sestavit stojan a pastorky kompozici, která bude obklopovat cílovou sádrokartonové desky, a mohou být použity dřevěné povrchy. K dispozici jsou volby, ve kterých používají pouze nosič. Kombinace provedena instalace proužky o různých šířkách a s různými povlaky.

Samozřejmě, že ne ztratila na významu a sádrokartonové desky. Z ní stále sbírají velmi krásné stropní řešení. Ale mají určité nevýhody, s přihlédnutím k tomu, že je stále klesající popularita tohoto způsobu dekorace.

Z tohoto důvodu, mnoho druhů úpravou, která doplňuje napětí sádrokartonové podhledy kombinované. To otevírá obrovský prostor pro nejodvážnějších kousků či myšlenek v designu.

Nejpopulárnější jsou dnes kombinované stropy. Ty umožňují vytvořit rovný povrch, který bude mít několik barev a textur. Různé fólie nebo textilie mohou být umístěny na různých úrovních, vytváří velmi zajímavou kombinaci.

V zásadě je možné kombinovat naprosto jakékoliv designu a provedení. Hlavní věc je, že se vzájemně doplňují a v kombinaci s dalšími detaily v interiéru.

Můžete vybírat širokou škálu vzorů, pomocí několika materiálů. Ale ne všechny z nich bude dobře kombinovat navzájem navenek. Nejúspěšnější kombinace diskutovány dále.

Několik druhů napětí tkaniny

Ideálním řešením. Můžete uspořádat povrch, použití více barev a textur. Dobře promíchejte ojíněný okrajové pásy s centrální části lesklý. Takové řešení má další výhodu - v místnosti bude zdát vyšší.

Velmi oblíbená kombinace. Typicky, jedna vrstva je vyroben výhradně z sádrokartonové desky, druhá je natažené fólie. Roztok se optimálně hodí pro malé prostory, které chtějí udělat něco vyšší vizuálně.

Přidáte-li chuť, můžete si vzít film černé barvě a učinit z ní jakési temné zrcadlo, rám v rámu FCL. Často existují i ​​mnohem prozaičtější volby, v nichž se používají GCR skrýt veškerou komunikaci a nastavit podsvícení po obvodu místnosti.

V takovém složení, můžete kombinovat několik materiálů. K dispozici jsou kombinace od GCR a textilní podlahoviny, stropy a někdy dochází, ve kterých několik úrovní fólie PVC. Vzhledem k všestrannosti materiálu a jeho snadnou instalaci, tyto možnosti jsou velmi snadno sestavit a jsou levné.

Zakřivené možnosti designu

Zde se vedení bude opět na PVC fólie a textilních potahů. Ty vám umožní získat požadované zakřivení trati a získat co nejvíce neobvyklé kombinace barev a textur. Žádný jiný materiál nebude dávat tolik svobody ve struktuře sestavy.

Je to stojí za úvahu pouze nejpopulárnější řešení v designu, protože více exotické volby jdou normálně, a to buď na žádost nebo pod dohledem zkušeného designéra, který ví, co chce přijímat.

Vzhledem k tomu, nejžádanější jsou kombinovány stropy, měli byste začít s přehledem fotografiích je takové povrchové úpravy.

Takové návrhy jsou velmi rychlá instalace a jsou poměrně levné. All přidané výhody a schopnost zvýšit strop s několika úrovních. Každý může mít svůj vlastní barvu a texturu.

Malá výška místnosti může opticky zvětšit pomocí lesklého PVC fólie. Je-li doplněk maluje další úroveň, je možné výrazně zvýšit účinek získaný. Dokonce i kombinace matný povrch na okrajích místnosti s lesklou fólií ve středu, přidejte výšku místnosti.

V další fotografii - kombinovaná podhledu, která doplňuje sádrokarton použitý pro konstrukci nižší úrovni. Takové řešení se nechá umístit prvky podsvícení vrstvě sádrokartonové desky, což je celková kompozice větší funkčnost a výrazně zlepšit vnímání místnosti obecně.

Ne každý si může dovolit nainstalovat napínací potah. V těchto případech jsou zde možnosti kombinované vzory, které používají sádrokartonové desky a suspendované některé z jiného materiálu. Například, můžete dokonale kombinovat GCR a skleněné nebo akrylátové vložky.

Zakřivené linie lze získat i ze sádrokartonu, ale proč dělat sami více složitosti, zpracování Podobně nepoddajné materiál? Můžete jednoduše sbírat podhled je požadovaný tvar. Chcete-li takový výkon není ani nejzkušenější master a profesionální stráví minimum času.

Vzhled může být izolována z pozitivních vlastností těchto rozhodnutí. Viz vše v pohodě. Zbývající kladné straně se může lišit v závislosti na materiálech použitých v kombinaci.

Film a textilní potahy mají řadu výhod, necharakteristické jiné typy povrchových úprav. Například nemají močení, a v případě zaplavení z vrcholu, vybavení pokojů a zbytek do cíle nebudou ovlivněny. Kromě toho je instalace je velmi rychlá a zároveň neexistuje prakticky žádný odpad.

Sádrokartonové desky mohou být přičítáno nejvíce levných materiálů pro sběr strukturu suspenze. Kombinací s jinými dokončovací materiály, můžeme získat pěkné tok, který také bude přijatelná.

Pastorek povlak lze rozlišit jako nejvíce levnou verzi provedení, což umožňuje získat kombinovanou plochu. Stačí koupit několik různých typů panelů. Hlavní věc - mají stejný upevňovací systém.

Tam jsou nevýhody jsou v těchto prostředcích. Základní instalace je velmi časově náročné a v některých případech, neschopnost samostatně namontovat požadované struktury. V podstatě se odkazuje na typy napětí povlaků.

Vlastnosti kombinovaná podhledů: v interiéru foto

Stretch stropy jsou dokonale kombinovat s suspendovaných staveb sádrokartonové Moderní technologie umožňují zvolit jakýkoliv typ pojištění dnes, který bude skvělý doplněk k celkové styl interiéru. Nejpopulárnější úsek a zavěšené podhledy. Velmi často spotřebitelé zaměnit dva typy konstrukcí. Předtím, než si vytvořit svůj výběr: Stropy zavěšené podhledy, je lepší dozvědět se o výhodách a nevýhodách jednotlivých druhů a vybrat nejlepší možnost. Je důležité, že strop je dokonale hodí k celkovému stylu interiéru. Chcete-li to ze stropu pohledy třeba rozhodnout před zahájením opravy.

Hlavní rozdíly v úseku a zavěšené struktury

Pokud je to nutné, provádět opravy, mnoho z nich se potýkají s výběrem stropních úprav. Mnozí prostě nechápu, její formy, takže si vybrat vhodnou může být docela obtížné. Aby se zabránilo dlouhé hledání můžete předem určit typ konstrukce.

Dnes oblíbený úsek a zavěšené podhledy. Mají několik podobných a různých funkcí, aby zvážila při nákupu.

Instalovat podhledy vyžaduje méně času než visí

Tyto typy stropů se staly populární díky rychlou a snadnou instalaci. Spolehlivost a praktičnost. Strop volby závisí na mnoha nuancí. To je ovlivněno celkové plochy objektu, stavu materiálu a chuťových preferencí majitelů areálu.

Hlavní rozdíly stropy:

 • Instalace podhledu bude trvat déle, než montážního napětí.
 • Instalace stretch stropu netrvá déle než tři dny.
 • Podhledy snazší instalaci. S jejich instalací, si každý může zvládnout sami.
 • Chcete-li nainstalovat podhledů lépe přizvat odborníky.
 • Napínacích stropů vyžadují minimální údržbu.
 • Pozastavení v případě poškození mohou být opraveny částečně, ale podhled bude muset zcela odstranit.

Konstrukce podhledů jsou dražší. I když dnes cena je značně snížena z důvodu velké popularitě. Nicméně, na základě výpočtu života, náklady lze považovat za ještě méně.

Kombinovaná stropy: kombinující možnosti

Dnes populární kombinace stropů, je to web z různých materiálů, které spojují dohromady. Tak to dopadá původní konstrukce obrazů různých barev a dokonce i textury. Tento strop se může skládat z různých druhů z spojily materiály.

Kombinace materiálů k provádění jedné úrovně a víceúrovňových konstrukcí podhledů.

Velmi populární je kombinace stropy

Kombinovat použití různých druhů PVC fólie: matný, lesklý, saténové. Také použít kombinaci textilie a filmových pásů. obrazů kombinace se používají pro různé druhy staveb: rovných a zakřivených.

Možnosti kombinace obrazů:

 • Podhledu a sádrokartonové desky;
 • Zavěšeným podhledem a zrcadla;
 • Podhled vyrobený z tkaniny a PVC.

Díky kombinaci barev je důležité dodržovat pravidla harmonie. Není nutné použít kombinaci jasných barev také. Barva stropu by měl být kombinován s celkovými dekorace, nábytek a položky výzdoby.

Různorodé konstrukce Podhledy

Před provedením konečné rozhodnutí ve prospěch napětí nebo závěsných struktur, je důležité, aby prozkoumala možnosti jejich designů. Konkrétně navržení a jeho kombinace s celkovým stylem interiéru bude rozhodujícím faktorem. Aby bylo možné vypořádat se s možností, je třeba seznámit se s těmito dvěma typy struktur.

Tahové struktury se dělí na dva typy: fólie a tkaniny. Zavěšené konstrukce se může skládat z dlaždic, pásy, desky, sádrokartonové desky.

Konstrukce stropu mohou být kombinovány v různých materiálů a barev

Design napínacích tkanin může být velmi pestrá. To může být vytvořena v jedné barvě nebo různé barvy kombinovat. version tisk libovolný obrázek je také k dispozici.

Podhledy mají menší výběr. Mohou být ve formě desek různých barev, nebo obložení proužky. Nejpopulárnější k výzdobě pokoje jsou zvukově-izolační panely.

Krásná kombinace stretch stropu

Vzhledem k velkému výběru materiálů tahových konstrukcí lze různě kombinovat. To vám umožní uspořádat místnost stylový a originální. Tyto typy vzorů používaných k výzdobě stropu v domě, byt, restaurace a koncertní sál. Si představit budoucí strukturu, je nutné stanovit kombinace doplňků.

Nejprve je třeba určit typ systému. To může být multi-level a single level.

Zajímavé je, že vypadá podhled, kombinuje kontrastní barvy

Víceúrovňové systémy zahrnují vytváření více úrovní. Mohou jít jeden po druhém, vytvářet krásné houpačky. Tyto stropy umožňují vytvářet původní systém osvětlení.

Provedeních kombinační sourozenec stropy:

 • Připojení přímku;
 • Sloučenina křivka.

Široce populární dnes používají kombinaci různých materiálů. Například, kombinace závěsných a napínacích struktur. Design zahrnuje vytvoření krásné černobílé a barevné vzory. Dnes v módě a kontrastní kombinace. Musí být opatrný - kontrastní barva musí být harmonický, jinak strop bude bez chuti.

Dvoubarevná stropy (video)

Dnes je v módě úseku a podhledy. Většina z jejich výběru závisí na konstrukci a kombinaci s celkovým stylem interiéru. Volba provedení může také ovlivnit stav stropu, velikost a tvar místnosti, množství přidělených finančních prostředků. Tyto povlaky jsou druhy běžných i charakteristickými rysy, které byste měli vědět, než si vytvořit svůj výběr.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

65 − = 59