Kombinovaný stroj na dřevo

Kombinovaný stroj na dřevo

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Stroje dřevoobrabějící kombinované Home

K dnešnímu dni, koupit dřevoobráběcí stroj v domě, z nichž každý je schopen. S ním můžete provádět celou řadu funkcí. Pracovní výše uvedených zařízení jsou schopné bezpečně překližky, třískové desky a různé jiné dřevitého materiálu. V velikosti stroje jsou zcela odlišné, jakož i v jejích funkčních částí. Jmenovitý výkon zařízení se pohybuje kolem 2500 w.

V závislosti na jeho změn a pracovní frekvence modelu. Mnozí spotřebitelé při výběru zařízení pro domácnosti, dávat pozor na řezání rozsah úhlů. Důležitou roli hraje i velikost tabulky přímo. Hloubka řezu může být různý, a to je třeba vzít v úvahu.

Použití dřevoobráběcí kombinované soustruhy, se může provádět úhel spojovací. Přesto tento proces je známý jako hoblování. Hrana obrobku mohou být umístěny bezpečně.

Pokud sběr malých rozměrů, je možné provést hoblování hran. Při řezání totéž lze provést různými způsoby. V některých případech je nutné, aby bylo na zrna. Používáním správných nářadí, změna polohy obrobku je vždy možné bez problémů. Bylo by také provést řez přesně podél dřevěných vláken.

Zpracování dřeva v kombinaci (univerzální) této velikosti jsou optimální. Pro spárování, mnoho modelů jsou ideální. Maximální řezný průměr je přibližně 250 mm. Hloubka řezu je možné nastavit pomocí páky. Konec mlýn instalovány ve všech modelech s průměrem 12 mm.

Pila tabulka je součástí stavebnice je docela příjemné. Regulovat to prázdné může být naprosto v klidu. Nominální počet otáček je 7.000. Otáček. Napětí zařízení je v průměru kolem 230 V. Systém ochrany ve všech modelech spolehlivé.

„Starman“ Společnost kombinovaný dřevoobráběcí stroje klientů jsou dobré, a mnoho kupujících raději modely od této značky, protože pohodlí jejich používání. Úhly lze nastavit snížit jakýkoli. Pro hoblování rovina Tesaři kombinované stroje jsou ideální.

Také mohou být zapojeni do frézování, a to je třeba vzít v úvahu. Oplocení pro pilový list je standardně vybaven. Také nastaven na počítači, můžete najít štípací klín. Pro příčné řezání dřeva výrobci poskytli speciální držák. Jeho úhel lze také upravit. Z nože hřídele na stroji je oplocen.

Dřevoobráběcí Drtička D300 na parametrech jsou poměrně nižší než moderní protějšky. To je způsobeno v první řadě k nízkému výkonu zařízení na 1500 wattů. Dále upozorňujeme, že mezní frekvence tohoto mechanismu je sotva 40 Hz. To znamená, že minuta hřídel dělá malé zatáčky.

Pilou na dřevo maximální úhel je možné nastavit 45 stupňů. Průměr řezací kola dřevozpracující stůl stroje (kombinované) je 125 mm. Povrchová úprava otvor stanoveno určenou výrobcem. Hoblovací hloubka v tomto modelu může být nastavena vzhledem k ovládacím ramenem.

Mnozí zákazníci zvolit dřevoobrabějící kombinované stroje značky díky své vysoké kvalitě. Většina modelů je možné použít pro přímé impregnace dřeva. Spárovací obrobku pod úhlem může být také provedeno. Motory jsou umístěny pouze asynchronní typ a jmenovitý výkon v průměru se pohybuje kolem 2300 w.

Zařízení vybavené ochranným pouzdrem. Připojte vysavač do mechanismu, je možné, bude to díky pracovišti vždy bez prachu. Běží dřevoobráběcí stroje se provádí pouze jednofázové sítě. Jedna minuta hřídel schopný vykonávat více než 5 tisíc. Rev. Sklíčidlo standardně opatřeny o průměru 15 mm. Pracovní kmitočet zařízení je v oblasti 45 Hz.

Stroje umožňují společnost je velmi výhodné pro nastavení úhlu řezu. V tomto případě jsou klipy jsou docela spolehlivé. V důsledku toho je možné obrobek opravit studnu při práci. Hoblík na rovině se dá dělat. Pro přímé hoblování Stroje dřevoobrabějící kombinované hodí špatně. Nicméně, spojovací okraje může být provedeno velmi efektivně.

V klidovém stavu hřídele za minutu činí více než 5500 otáček za minutu. Hoblování hloubky rovnající se maximálně 3 mm. délka čepele, která je k dispozici v sadě, je 240 mm. Pilový kotouč, má typicky tloušťku 1,8 mm. Mezi nedostatky je třeba poznamenat, hlučnost nástroj. Ve vzdálenosti 10 metrů zařízení výstupy průměrnou 89 dB.

Jaké jsou charakteristiky obráběcích strojů „JET“?

Motory ve všech modelech instalován jednofázové. Provozovány kondenzátory, které obsahují řadu „C6“. Model Jmenovité napětí je okolo 230 V. Odchylka tím i maximální může být až do 10 V. Pracovní kmitočet mechanismů je 43 Hz. Rozměry tabulky jsou různé.

Nastavte polohu držáku obrobku je možno používat. Ochranný kryt v dřevoobráběcích strojů nainstalován. Rozsah úhlů řezu obrobku pohybuje v rozmezí od 0 do 45 stupňů. Průměr otvoru je 30 mm. Na druhé straně, je tloušťka řezacího kotouče je 10 mm. Hloubka řezu u všech modelů lze nastavit.

Modelem této značky nejvhodnější pro frézování. Impregnace dřeva na rovině se dá dělat. Navíc dřevoobráběcí stroje v domácím prostředí jsou často používány pro podélné řezání obrobku. Aby bylo možné na roh nebo hranu. Jmenovitý výkon modelů - kolem 2450 wattů. Motory jsou namontovány na rámu výhradně asynchronní.

Při volnoběžných otáčkách hřídele voliče dostatečně rychle. Maximální hloubka impregnace dřeva se rovná 3 mm. Pilový kotouč součástí sestavy 250 mm v průměru. Připojení vysavače k ​​zařízení, jako je to možné. V tomto případě se prach během provozu je absorbován okamžitě.

Ruský výrobce „Energomash“

Mnoho dřevozpracující stroje (kombinované) na této značky doma se liší od jiných zařízení s jeho výkonem. To je do značné míry v důsledku instalace dalších kluzných ložisek. Distanční vložky na dřevozpracující stroje schopny zajistit upevnění tuhost obrobku. Bezpečnostní systém je instalován ve všech modelech. Při sebemenším selhání v mechanismu zámku se aktivuje okamžitě.

Spodní rám je svařena na strojích, a liší se vysokou spolehlivost a je schopen odolávat těžkých břemen. Přesnost zpracování dřeva poskytuje držáku. Úhel může být nastavena jejich změnou polohy páky. Frézovací práce mohou být prováděny na strojích měnit. Hoblování úhel výše uvedené modely se vešly dobře. Navíc, životní podmínky mají schopnost snadno zapojit jak v podélné a příčné řez pilou polotovarů.

Dřevoobráběcí stroje „Titan“

Maximální šířka hoblování u modelů firma vyrábí v průměru asi 200 mm. V tomto rozsahu hloubky může být nastavena od 0 do 5 mm. Průměr pilového kotouče max. 200 mm. Konec velikost mlýn sada 12 mm a montážní otvor pilového kotouče - 32 mm. Stoly existují různé rozměry.

Otáčení hoblovací mohou hrát s jedinou pákou. Motory ve všech modelech poskytnutých výrobcem asynchronního typu. Kondenzátory v nich jsou označeny „C6“. Jmenovité napájecí napětí se pohybuje kolem 200 pracovní frekvence V. Indikátor je při 30 Hz.

Mnoho zákazníků si vybrat domácí kombinovaná dřevozpracující řekl společnost díky své univerzálnosti. Práce mohou provádět celou řadu. Ochranný kryt pro všechny modely poskytnutých výrobcem. Odsávání vysavač s mechanismem je možné připojit. Sklíčidlo standardně je 15 mm v průměru. pohánějí motory v průměru se pohybuje kolem 2500 w. Na volnoběh hnacího hřídele za minutu činí více než 5 tisíc. Rev.

Přesnost zpracování dřeva zajišťuje vysoký. Nastavte úhel řezu na všech modelech je to možné. držáky na stolech jsou stanoveny velmi pevně. Vzhledem k tomu, obrobek může být instalován v téměř libovolné poloze. Mechanismus pro změnu úhlu řezu tam i stráže jako standard hotelu. V důsledku toho lze říci, že modely této značky jsou stejně účinné schopnost vyrovnat se s hoblování, spárování, a viděl řezání dřeva.

Kombinovaný stroj na dřevo: Oblíbené modely a ceny

Mnoho domů mistři v arzenálu multifunkční stroj pro dřevo obchodech. To vám umožní provádět různé operace. Tak může být použit k výrobě různých výrobků ze dřeva.

Také toto zařízení je třeba považovat za nástroj pro realizaci tvůrčích nápadů. Jeho použití v jeho domácím studiu, je možné vyrábět podélné, příčné a úhlové řezání pilový list.

Druhy kombinovaných strojů pro zpracování dřeva

Také tyto stroje umožňují rovinné části letadla a jeho boku. A v modelech moderních multifunkčních strojů, které jsou nabízeny za různé ceny, je možné, že mechanické součásti.

Na tuzemském trhu existuje několik druhů těchto zařízení, což umožňuje účinně řešit problémy pro obrábění dřeva. Existuje několik modelů, že spotřebitelé jsou nejžádanější.

Multifunkční stroj Corvette 322

To by mělo být vnímáno jako model kombinovaného zařízení pro obrábění dřeva. Při použití tohoto zařízení, můžete provést velké množství různých operací.

Použitím kombinace stroj ve své domácí dílně, můžete produkují zpracování řeziva. Toho je dosaženo v důsledku přítomnosti v vlastností řady Corvette 322:

 1. Krájení podél vodicí kolejnice.
 2. Hoblování tloušťku.
 3. Příčné a podélné řezání.

Také tato zařízení mohou být použity k provedení vrtání a frézování. Pokud je omezený prostor, použití takového stroje zvýšit výrobní kapacitu v domácí truhlářské dílně, protože je kompaktní a nezabírá mnoho místa. Byl to i v malém prostoru může pojmout bez problémů.

Vzhledem k tomu, elektrárny, což vede k pohybu stroje, působí v tomto modelu indukční motor. Pro bezpečné použití má magnetický spouštěč. Díky němu vyloučit situaci s spontánní běžícím motorem, pokud dojde k výpadku napájení.

Díky pásu hnacím motorem chráněn proti přetížení. Vytvoření výrobce ploše jako materiál použitý šedé litiny. Desk cast nebo leštěné.

 • Pokud mluvíme o konfiguraci zařízení a poté vyberte přítomnost v zařízení tohoto modelu, tři nože, přes kterého je ochranný pásek.
 • Je také vybavit tento model má paralelní vedení, které umožňuje řezání a impregnace detailů.
 • Další dvě rozšíření určené pro stolní počítače.
 • Také kombinovaný stroj s pilovým kotoučem, po kterém je nainstalován ochranný kryt. Kromě toho existují tři hubice pro vysavač.

Automatické přivádění obrobku v kombinovaném zařízení je k dispozici pro měřidla. Kromě toho je možné nastavit výšku čepele. Svorka je k dispozici na posuvném stole. Díky tomu, že za předpokladu, robustní upínání obrobků Při plnění úkolů na svém řezu.

Chcete-li frézovací a vrtací operace na tomto kombinovaném zařízení může majitel použití stopkové frézy. Jsou-li použity na ploše obrobku se může otáčet jednou za tři výstupky.

Jednou z funkcí tohoto zařízení je velká hmotnost stroje. Proto vibrace v průběhu jeho práce je vyloučeno.

Pokud budeme mluvit o technických vlastností tohoto modelu, bereme na vědomí, že Corvette 322 je napájen síťovým napětím 220V. Síla tohoto přístroje je 2,2 kW. Vřeteno rychlost otáčení má čtyři tisíce. Ot / min.

Kombinovaný stroj Zenitech MFL-300A

Další populární model zařízení pro zpracování výrobků ze dřeva - Zenitech MFL-300A. Je navržen tak, aby provést celou řadu operací.

Zejména může být vytvořen: příčné a úhlové řezání; hoblování; frézování; nudný.

Pokud jde o jeho technických parametrů, má mnoho společného s modelem popsaným výše. Rozměry tohoto přístroje v následujících případech: 1130x800x700 mm. Jeho hmotnost - 200 kg. Toto zařízení je napájen 220V sítě. Síla tohoto modelu je 3,2 kW.

V modelu na trh navrhovaný za cenu 2600 dolarů. Při provádění operace na této kombinované vřetena soustruhu se otáčí rychlostí 4000 ot / min.. Při vybavení stroj má 3 lopatek.

Tento model je horší z hlediska výkonu diskutovaných výše. Nicméně, pokud si přečíst návod k obsluze stroje, pak obecně z hlediska jeho technických vlastností je příliš neliší od svého bratra. Spotřeba energie v tomto modelu níže - 1,5 kW.

Může být připojen k síťovému napětí 220V. Jeho rozměry jsou 920x1210x970 mm. Co se týče hmotnosti, hmotnost této kombinace zařízení je 145 kg. Toto nastavení lze použít pro následující činnosti:

Kombinovaný stroj ML 292M-2

Tento model truhlářského vybavení patří také do skupiny multifunkčních zařízení. S tímto přístrojem lze provádět širokou škálu zpracování operací na dřevěných obrobků.

Samozřejmě, že jako každá jiná zařízení, tento model může být použit pro následující operace:

Pokud jde o hodnotu tohoto kombinovaného přístroje je k dispozici pro většinu domácích řemeslníků. Na trhu je nabízena za cenu 700 dolarů. Uplatnění ji provádět různé operace jsou povoleny v vrtáků na stromě.

Tento kombinovaný stroj má 1000x910x390 Rozměry mm. Jeho kapacita je 1,5 kW. To může fungovat od napájecího napětí 220V. Když se hřídel otáčí okolo 3580. / min. K vybavení tohoto kombinovaného přístroje tam je okružní pila s následujícími rozměry 1x6 x 250 x 35 mm.

Kombinovaný truhlářské stroje MLQ 343

Ti, kteří hledají pro svou dílnu dřevoobráběcích strojů kompaktní velikosti za přijatelnou cenu, měli byste dávat pozor na modelu MLQ 343.

Hlavní výhodou tohoto zařízení je jeho kompaktní velikost, takže jej lze instalovat i v malé dílně, aniž by to vyvolalo nějaké nepříjemnosti pro sebe.

Tento stroj má rozměry 1210x1050x810 mm. Pokud jde o jeho hmotnost, tento model je 190 kg. V modelu na trh navrhovaný za cenu 1390 dolarů. Tato cenovka je docela rozumný, přičemž v úvahu, že tento model patří do skupiny profesionálních zařízení.

Provozovat tento stroj na stromě může být od napájecího napětí 220V. Její spotřeba energie je 1,5 kW. Při provozu zařízení vřeteno otáčí rychlostí 3100 ot / min. Tyto operace mohou být prováděny s použitím tohoto zařízení:

Použití multifunkčního zařízení v praxi

Multifunkční dřevoobráběcí stroje - poměrně složité zařízení, takže byste se měli dříve, než začnete přečíst návod pro jejich použití, aby nedošlo k narazit na problémy nebo potřebu opravy. Informace o tom, jak používat taková zařízení, ví, že ne každý zkušený tesař.

Z tohoto důvodu studie průvodce je nutností. Nicméně je třeba poznamenat, že bez ohledu na výrobce, všechny modely mají multifunkční stroje stejný princip činnosti. Na praktickém uplatňování tohoto zařízení budou popsány níže. Jako příklad, se multifunkčního Performax PKM stroj 300.

Mezi všemi funkcemi posedlých moderního typu zařízení na obrábění dřeva, nejoblíbenější je dělení materiálu. To není překvapivé, protože většina z nich jsou velmi moderní jednotky velký pracovní stůl, která vám umožní snadno provést řez polotovarů.

Pokud potřebujete snížit výrobků ze dřeva v nejvyšší možné míře, v tomto případě je důležitým bodem je šířka obrobku. Význam tohoto faktoru je důležité z toho důvodu, že stroj různé velikosti stolních počítačů.

Většina současných modelů dřevoobráběcích strojů je možné snížit dřevěné polotovary pod určitým úhlem, a dokonce naklonit.

To je zajištěno tím, že pilový list je přítomen v zařízení tesařských zařízení lze otáčet. Možnost otáčení plochy je k dispozici pouze u některých modelů.

Nicméně, ne všechny stroje víceoperační pilový list lze otočit. Někteří výrobci nezavádějí do svých modelů příležitost pro toho důvodu, že To komplikuje konstrukci stroje. Přesto, světlo sklizeň, se příliš neliší hmotnost a rozměry, že je možné, aby se rozpustil v úhlu, přes ně, na straně opěry, který lze naklápět.

Dojde-li k samostatný pohyb vodicí tyč doraz, na němž je měřítko, toto zařízení může být považována nejlepší domácí dělník. A to všechno proto, že by ji používat, ale majitel je schopen zablokovat obrobku v požadovaném úhlu.

V některých případech zastavení mohou být přesunuty na rovinu řezu. V tomto případě nastavení se provádí pomocí přístroje určené k měření.

Všechny víceoperační stroje pro dřevěné těžby plánujeme funkci. Drahé modely jsou vybaveny povrchovou měřidla. Díky tomu je možné provádět úpravy obrobků.

Pokud jste si zakoupili počítač má sklopný doraz, největší výzvy zkosené nebo vrstva v letadle nebudete mít. ale je to lepší stojí na straně stroje ze strany, která je blíže k pilovým kotoučem.

Chcete-li zvýšit hloubku hoblování v jednom průchodu, můžete provést manipulaci zvyšováním a snižováním pracovní plochu. Každý výrobce na výrobu truhlářských zařízení staví do svých strojů desktopy seřízení. Nicméně, hlavní obtíže s konfiguraci prvku. S, který zvládne i začátečník.

Každý kutil poměrně často budou muset vypořádat s prováděním operací zpracování dřevěných polotovarů. Mnoho lidí je použít k provedení známý pilku na železo nebo rovinu.

Nicméně, tyto problémy mohou být značně zjednodušena, pokud použijte truhlářské vybavení dříví. To šetří čas významný domácí dělník, a navíc umožňuje bez velkého fyzického úsilí plnit úkoly pro vrtání, řezání a vysekávání.

Trh nabízí široký výběr takové zařízení v různých cenových relacích. Spolu s modely domácích firem, pro každého k dispozici a jejich zahraničními protějšky. Která možnost si vybrat - každý rozhoduje sám za sebe, a to na jejich finančních možnostech.

Ale pro správnou volbu je třeba se zaměřit nejen na cenu, ale i na funkčnost. Koneckonců, každý jistě chce mít doma studio stroj, který lze použít k provádění Široké spektrum aplikací. Proto funkce soustruhu je rovněž třeba věnovat pozornost.

Současné modely zařízení liší cenou a funkcemi, takže si každý může vybrat podle svých finančních možností vhodný modelu soustruhu.

Který sloužil po dlouhou dobu, a během jeho používání neměl problémy, mělo by být po instalaci a do elektrické sítě pečlivě přečíst návod Provozu. Pak budete vyhnout se mnoha problémům.

Univerzální víceúčelový dřevoobráběcí stroje pro domácnost

Univerzální stroj na zpracování dřeva úspěšně nahradit mini-workshop. Z velkého množství multifunkčních zařízení je třeba vybrat ten správný podle povahy práce a typů materiálů. V neposlední řadě při nákupu hraje workshop plochu. Koneckonců, multifunkční stroje na dřevo může být desktop v mini formátu nebo plné podlaze. Ačkoli podlahové modely jsou dostatečně kompaktní pro domácí, potřebují prostor kolem pro snadné umístění a pohyb přířezů průvodci.

Ve většině případů, dům master musí vypořádat se zpracováním dřeva a prkna. Vzhledem k tomu, kombinované zařízení musí nutně obsahovat kruhovou pilu. To je užitečné pro řezání dlouhé dřevo vytvářet volná místa pro nábytek, to znamená, že jakákoliv manipulace primárního dřeva.

Další obrobky zpružnit hladce na frézky, v případě, že zařízení zahrnuje značení měřidlo, obrobek se obrobí na požadovanou tloušťku. Řezba se provádí pomocí skládačky, která je často stanovené v návrzích multifunkčních. Stacionární Jigsaw mnohem jednodušší do ruky, že neuzavírá mistra přezkoumat pásu materiálu, se nemusíte starat o průběhu pily, protože všechno předem za předpokladu, zařízení.

Kromě toho, zařízení na dřevo vybavené příslušenství pro vrtání, frézování, broušení, falcování a drážek. K dispozici jsou modely, které kombinují až 5 různých funkcí, zatímco jiní poskytují pouze 2.

Často, kombinace mnoha funkcemi prováděna na úkor kvality! Šance je, že práce dokonale kruhový pila není dostatečně silný. Proto je žádoucí, aby přestal na zařízeních známých výrobců.

Multifunkční zařízení

Doma nebo ve stáji, za použití univerzální zařízení lze provést zpracování na profesionální úrovni. dřevoobráběcí stroje pro domácnost umožňují provádět tyto operace:

 • řezání podél a přes vlákno použité pro řezání dílů, řezání desek a řezání;
 • hoblování, včetně velikosti zarovná desky (fošny, bary a panely) a na profilu rovině;
 • vrtání - bourání;
 • Broušení - otřepy jsou odstraněny z povrchu, SAG, přepětí, ostré hrany, jsou odstraněny, jsou položky upraví na požadovanou velikost a drsnosti;
 • frézování - výrobu složitých součástí, profily vzory řezání
 • Brousit - Léčba válcové části.

Existují dvě hlavní kategorie multifunkčních strojů:

 • výkonné orgány jsou nahrazeny typem rámu příloh kuchyňském robotu: Nastavte měnič - získat cirkulárku, nastavte mlýn - mlýn. To je nejkompaktnější Mini model určený pro malé pomocné práce;
 • Všechny komponenty jsou umístěny na rámu, hlavní se pohybuje od jednoho do druhého. Tento design je možné od podlahových jednotek. Jsou silnější a snadnější k použití. Realizace každého uzlu se provádí efektivně, což umožňuje provádět poloprofesionální úkoly.

Domácí šicí stroje na zpracování dřeva v dvoufázovém síťovým napětím 220 V, dostatečně ekonomické, tak populární mezi vlastníky venkovských domů a domků.

Pohony universální

Multifunkční zařízení pro obrábění dřeva pomocí:

Kromě toho budou moci vyměnit řezný nástroj, zcela přeorientování zařízení, můžete nastavit hloubku řezání nebo frézování: pracovní deska stolu se pohybuje ve vertikálním směru. Vzhledem k tomu, že je mobilní, že je důležité věnovat pozornost k tuhosti a kvalitní zipy. Případné vibrace jsou zcela odstraněny, protože porušují přesnost. Vysoce odolné slitiny jiný rám. Pohyb řezného nástroje je napájen elektrickým motorem. Záleží na jeho výkonových schopností zařízení.

Výhody multifunkčních zařízení

V malé domácí dílně je mnohem snazší umístit ruční zařízení: cirkulárky mlýn, vrtačku a skládačky. Ale dřevoobráběcí stroj otevírá mnoho příležitostí v přední části jeho vlastní:

 • Práce na počítači je snadnější než držet nástroj na váze. Provozovatel unaví, mohou dělat chyby nebo zranit, takže pokud plánujete řady obrobků, dát přednost stroji;
 • Podrobnosti získat vyšší kvalitu. I bez speciálních dovedností, na dřevoobráběcích strojů můžete udělat slušný produkt. Při práci s ručním nářadím je nutné současně monitorovat polohu obrobku a nástroje. Zatímco v průběhu obrábění vyžaduje pozornost jen na materiálu, který má pozitivní vliv na kvalitu hotových výrobků;
 • To snižuje čas na zpracování jednoho kusu, takže si můžete udělat několikrát větší než ručně pomocí ručního nářadí.

Se všemi výhodami univerzálních strojů na dřevo mají jeden vážný nedostatek: je možné dosáhnout zpracování v profesionální kvalitě a vysokou přesnost. Proto průmysl raději používat speciální vybavení. Navíc, domácí spotřebiče neposkytují pro náročné použití a může rychle selhat při velkém zatížení.

Některé z populárních modelů univerzálních soustruhů

Tento dřevoobráběcí stroj je speciálně navržen pro domácí použití. To vám umožní provádět různé práce:

 • řezání všech druhů dřeva v libovolném směru;
 • hoblík;
 • žlábkování;
 • frézování;
 • výroba drážek, oka, sekání;
 • ostření vrtáků a fréz.

Obrobek může být krmena ručně nebo automaticky. Deska stolu je rozdělena do tří částí, z nichž každá má pohodlnou spojovací materiál. Všechny ovládací prvky jsou pokryty ochrannými štíty, které se pohybují společně s obrobkem. Spodní trubka je k dispozici pro připojení vysavače.

Technické parametry Ráže domácí dřevozpracující stroje Sedm 2200

 • Otáčky vřetena 4100;
 • Výkon motoru 2,2 kW;
 • počet nožů pro spojování - 3;
 • Nejvyšší šířka hoblování - 25 cm;
 • hoblovací hloubka na průchod - 0,3 cm;
 • Maximální hloubka řezu - 7 cm;
 • Průměr kruhu pily - 25 cm;
 • největší průměr svorky pro frézování - 13 MM4
 • tloušťkování hloubka na jeden průchod - 0,3 cm;
 • Maximální výška obrobku - 12 cm.

Stroj za dům je vybaven dvěma noži, cirkulárky, dvě brusná kola, vrtačky, frézy, vodící doraz a rychlosklíčidlem.

Zařízení pro domácnost Corvette 320 odkazuje na univerzální kategorie, takže umožňuje následující typy zpracování řeziva:

 • řezání podél a napříč vláken;
 • prostrugivanie podél kolejnice;
 • vrtání děr;
 • různé frézovací povrchy.

Je velmi kompaktní mini zařízení pro domácnost, která je určena pro provoz v oblastech nevýhodě. Překonfigurovat mini stroj je velmi jednoduchá a rychlá, poháněný asynchronním elektromotorem, který je prostřednictvím pohonu pásu zajišťuje pohyb nástroje ovládací. Pracovní deska z litiny a je vybaven průvodcem pro řezání a hoblování, transportirnym důraz. Hoblovací nože hřídel vztahuje ochrana. Odstranění pilin vyrobené připojen na speciální konektor s vysavačem. Je možné změnit výšku čepele pily a koncového frézování.

 • Výkon motoru 1,5 kW;
 • Otáčky vřetena 3500 otáček za minutu;
 • počet nožů pro spojování - 3;
 • Nejvyšší šířka hoblování - 20 cm;
 • hoblovací hloubka na průchod - 0,3 cm;
 • Maximální hloubka řezu - 7 cm;
 • Průměr kruhu pily - 25.5 cm;
 • řezání pod úhlem až 45 °;
 • Maximální hloubka řezu - 9 cm;
 • průměr vrtání - až 1,3 cm.

Corvette 320 pro dům je vybaven rychlosklíčidlem, dvě svorky, vodítky, vrtačky, kotoučové pily Circle rasklinivatelem, posuňte pilu a vrtačku.

Mini jednotka je speciálně navržena pro domácnosti nebo malé dílny. Vlastnosti tohoto modelu:

 • řezání přířezů příčně podél vláken, jakož i na požadovaném úhlu;
 • hoblíku podél hrany a rohy.

Léčba může být jakýkoliv druh dřeva, jakož i lisované desky (OSB, MDF), laminát, překližky, lepenky a plastu. Přístroj je vybaven asynchronním elektromotorem. Kompaktní rozměry usnadňují přesunout. Pila kruh transparentní bezpečnostní stíněné pouzdra vybavena deska vodítko svorky, pásky a zařízení pro příčné řezání rohu. Čepel hřídel také dbá, aby nedošlo ke zranění. Pro odstranění čipu za předpokladu spojení vysavače. Zařízení pro obrábění dřeva rychle seřídit.

 • Příkon - 2,4 kW;
 • Maximální hloubka hoblování - 0,3 cm;
 • Průměr kruhu pily - 25 cm;
 • rychlost otáčení kola - 2850 otáček za minutu;
 • Možnost řezání v úhlu 45 stupňů;
 • Maximální hloubka řezu - 9,7 cm;
 • hoblík hřídel rotační rychlost - 7700 otáček za minutu.

Dřevozpracující Belmash domácnost jednotka pro dům je vybaven pilovým kotoučem, spojovacího materiálu. hmotnost stroje 45 kg, je určen k namontování na pracovní stůl.

Tipy pro práci na univerzálních dřevoobráběcích strojů

 • Před použitím odstranit sponky, šrouby nebo hřebíky z obrobku, očistěte ji na zem;
 • silně deformované části prostrugivayte několikrát v mělké vodě;
 • Sloužit kus plynule stejným tempem, drží ji oběma rukama, změnou polohy rukou, jakmile jedna z nich je výkonným nástrojem;
 • pracuje s malými obrobků, pomocí tlačných remorkérů a ustalovače;
 • pro zlepšení kvality zpracování, podporovat položku podél vláken;
 • Chcete-li zpracovat velmi dlouhé díly, provést další zálohy;
 • Čtvrtina vybrat při nízkých rychlostech posuvu;
 • Nezapomeňte možný dopad obrobku v rychlém kontaktu s kotoučovou pilou, ale snížit rychlost posuvu.

Několik videí na kombinované dřevoobráběcích strojů:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

84 − 80 =