Kombinovaný stropní sádrokartonové desky a napětí s podsvícením

Kombinovaný stropní sádrokartonové desky a napětí s podsvícením

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak spojit sádrokartonu a podhled

Kombinovaná sádrokartonové stropy nebo napětí nyní stalo téměř povinným prvkem dekor v moderním designu interiérového designu. Kombinace těchto struktur a správná světel poskytuje působivý efekt, rozšířit prostor a zdůrazňují individualitu místnosti.

Pokud se chystáte zkombinovat tyto typy stropů je třeba vědět, jak to udělat, s přihlédnutím ke všem nuance techniky.

Úplný obsah materiálu

Kombinovat stropy sádrokartonové desky, je třeba vzít v úvahu některé základní nuance, jinak výstup nelze zcela získat očekávaný výsledek.

 1. Hlavním a základním pravidlem, začnou natahovat montáž na strop je nutné pouze po sestavenou krabici od GCR a držel plný dekorace (až malovat).
 2. Vždy stojí za to předem vypočítat umístění úrovní stropu. Sádrokartonové podhledy po pokoji bude nižší, než napětí. Například plánovaná montážní reflektory, pro jejich instalaci je třeba sádrokarton krabice byla pod úrovní nosného přesahu o 100 mm. Namáhání současně umístěna ve vzdálenosti nejméně 30 mm od hlavního stropu. Výsledkem je, že box sádrokartonu je umístěna na 130 mm od stropu.
 3. Je třeba vzít v úvahu a zajištění budoucnosti úsek stropní lišty. Je připevněna pomocí šroubů ke svislé stěně skříně, a jsou spolehlivé, pokud jde o upevnění zařízení umístí rámových profilů. Aby byla zajištěna vynikající upevnění lze umístit do rámu kolejnic hypoték. Když velká plocha napětí filmu je nutné, aby se ujistil!
 4. V případě osvětlení skryté LED pásků je třeba navrhnout sádrokartonové krabici s výklenky pro jejich instalaci. Tento osvětlovací systém je instalován po dokončení všech prací na stropě, a proto v procesu montáže je nutné provést zjištění na základě elektroinstalace svítidel.
 5. stojí také za to, že sádrokartonové boxy, které kombinují protáhnout stropy, nemají ostré hrany, budou bránit instalaci těchto baget a webu.

Také, kromě těchto nuancí, je třeba myslet dopředu, jak bude poskytovat osvětlení v místnosti, a v procesu instalačních prací udržet vedení, takže svá zjištění ve světle reflektorů.

S ohledem na tyto faktory kombinují prvky napětí a sádrokartonovým stropem ve sklepě.

Práce na stavbě kombinovaných stropních konstrukcí je rozdělen do dvou fází: montáže sádrokartonové konstrukce a montáž tkaniny natažené stropu. První box je namontován na rámu s GCR a držel povrch. Teprve potom pokračovat v instalaci napnutí pásu.

Seznam potřebného materiálu a nástrojů je stejná jako u všech ostatních sádrokartonových konstrukcí. Rám shromažďovány dva typy profilem a vodicím stojanu (UD a CD označování, v uvedeném pořadí). U zakřivených obrysů políček v průvodci, můžete jednoduše zkrátit regálů a ohněte do požadovaného tvaru.

Svorky se neliší: Kotva - hřebíky pro upevnění přímé závěsy, šrouby pro GCR a chyby pro připojení rámu kovové díly dohromady.

Krok za krokem montážních instrukcí boxů:

 1. Zpočátku, aby značky na obvodových stěnách, kde budou vodítka stanovených na základě základnové krabičky. A rovněž je třeba, aby se značka na stropě, které určují budoucí uspořádání sádrokartonových kompozitního prvku struktury.
 2. Značkami stěny kotvy - nehty sestaven vodicích profilů. Na stropě, je-li to nutné, nastavte zakřivené části.
 3. Pro bezpečnou montáž v místech, kde bude namontováno podélně stojan na strop stanovený přímé závěsy.
 4. Rack základna je vložen do vodítek (s, které jsou připojeny chyby) a upevněny na závěsných svítidel s využitím malých kovových šroubů.
 5. Pro stropní kolejnice připevněny segmenty rack profil. V budoucnu bude připojen k tiscích napětí nitě, takže se vzdálenost mezi těmito prvky může být snížena na 150 mm. Můžete si udělat hypotéku dřevěných lamel, léčených ochranných materiálů.
 6. Všechny tyto kolejnice jsou spojeny v rohu další vedení, které, pokud je to nutné, ohnout do požadovaného tvaru.
 7. Je-li snímek připraven, skrze něj připravit kabeláž pod stropem budoucnosti osvětlení.

Pokud máte v plánu na světlo skryté, pak se políčka s určitými rozdíly. Pro LED pásek připravit výklenek v rámu, který je pak do pochvy sádrokarton.

Po sestavení základní a kabeláže by mělo obbit sádrokartonu a držet dokončovací tmel. Úhelníky kanál s perforovanou posílit rohy a spoje mezi jednotlivé listy vyztuženého pásu serpyanku.

Strop v kuchyni je nejlepší pochvy vlhkosti odolné sádrokartonové desky, to samé platí pro koupelny.

Proshpaklevat povrch utřít, který je naplněn a maloval.

Poté můžete přistoupit k instalaci napnutí pásu.

Hlavně pro montáž napětí filmu pozváni odborníci. Technologie je obtížné bez zkušeností a speciální vybavení, aby se jejich vlastních rukou poměrně obtížné instalace.

Stretch stropy jsou dvojího druhu: film a textilie. Mezi nejčastější jako první, kteří namontována třemi způsoby: vačkovou, klín nebo harpunu.

Instalace stretch stropu

Montážní algoritmus napětí tkanina je následující:

 • Po obvodu krabice sádrokartonové desky kolem svislé plochy je nastaven bageta (hliník nebo plast). To je připevněn pomocí šroubů, které upevňují krycího rámu kovu. Chcete-li strávit montáž přímo na sádrokarton, pak použijte speciální hmoždinky pro tento materiál (slunečníky, motýly, atd);

Pokud je podhled namontován na sádrokartonové desky, prováděné prostřednictvím bezrámových, listy z materiálu, by měly být nutně dodatečně zajištěna hmoždinek k nosné konstrukce!

 • Na obdélníkové krabice namontovaný plátno v následujícím pořadí. Na počátku je panel je připojen diagonálně v rozích místnosti. Potom opravit protilehlých rohů stejného schématu. Na lisování pomocí speciální stěrkou, naplňte jednoho okraje, a otepluje vzduch z horkovzdušnou pistolí, vytáhněte opačnou stranu látky. Tyto postupy se provádějí a další dvě strany stropu.

Při tvorbě vrásek, vyhlazení je pomocí fén vytápění objektu.

 • Visí další řezná hrana s nožem a bagety zavřít dekorativní desky.

Když je instalace dokončena tkaniny pro dokončení povrchovou úpravu kompozitní struktury. Instalovat bodová světla v sádrokartonové krabice, držák LED pásek se skrytým osvětlení, připojte napájení.

Kombinovaná sádrokarton a napínání fólie na správnou úpravu, vyvážené barevné spektrum a sofistikované osvětlení poskytuje ohromující vizuální efekt. Napínací plátno nemusel skončit, se nebojí vlhkosti a vše péče je snížena na otření povrchu nahromaděného prachu. Ale jsou tu i některé nevýhody, nelze použít k čištění agresivní čisticí prostředky a ostré předměty, které zkazit drahé tkaniny.

Životnost takové kombinace vzorů desítky let bez větších oprav.

Kombinovaný stropní sádrokartonové desky a napětí (viz foto). Jak vytvořit kombinovanou strop

Ještě před několika desítkami let, dekorace stropy nezpůsobila žádné problémy majitelů domů: prostě odbarvené nebo barvené v jasných barvách. Dnes je obrovské množství moderních dokončovacích materiálů vytvořit nejneuvěřitelnější stropní konstrukce, což naše babičky nemohli ani snít o.

Kombinované stropy, fotky, které se stále častěji objevují na stránkách publikací o designu, dnes doplňkovou strukturu sádrokartonové desky. Tato kombinace vypadá velmi stylově a originální. Tento způsob zápisu umožňuje vytvářet složité tvary se zajímavým pozadím a originální osvětlení, což podtrhuje interiér každé místnosti. Dnes je to velmi časté technikou v domácí vybavení - kombinované stropů (sádrokarton a napětí), fotografii, který můžete vidět v tomto článku.

Výhody a nevýhody stavby

Podle návrhářů, tak složitý design vypadá vítěze v téměř každém interiéru. Kombinovaný strop (sádrokarton web napínání) má několik výhod, mezi které poukazují:

Tento způsob může vytvořit vlastní konstrukce, mající rám s napínací sádrokartonové desky potažené uvnitř složitých labyrintů GCR, složité tvary, které mohou být formulovány podle šumivé, lesklý, matný nebo zrcadlové fólie.

Metoda umožňuje použití různých typů osvětlení. Podhledy nemají prakticky žádná omezení při výběru osvětlovacích zařízení, na rozdíl od napětí. Vzhledem k tomu, vysoce výkonné žárovky může být namontován v krabici ze sádrokartonu.

Kombinované stropy, fotky, které již byly uvedeny v učebnicích na design, dobré tím, že pomocí různých barev a textur materiálů, stejně jako reflektory, můžete místnost do funkčních oblastí (rekreace, práce) rozdělit.

Tento design vám pomůže snadno skrýt potrubí, elektroinstalace a vzduchotechnického potrubí.

delší životnost

Při správné instalaci a péče o kombinaci strop bude sloužit po dlouhou dobu: nejméně dvacet let. Nemusíte aktualizovat skončit tak často, jako je tomu v případě obílená, malované nebo tapetových povrchu. Instalovat takovou konstrukci nevyžadují perfektní zarovnání povrchu podkladu.

Existují nějaké nevýhody stropu?

Nepochybně některé nevýhody, jako je pokrytí. Jsou podstatně nižší než ve věci samé, ale měly by být brány v úvahu při plánování rekonstrukce v domě. Nevýhody tohoto způsobu jsou:

Téměř jakýkoli návrh dvouúrovňový zabírá plochu asi 10 cm výška místnosti. Výjimkou není ani a kombinované strop. Navíc, pokud máte v úmyslu zdůraznit osvětlení, dokonce i na první úrovni to bude vyžadovat alespoň deset centimetrů. Z tohoto důvodu může být žádných pochyb o instalaci stropu, například v Chruščova.

Kvalita plátně a listů sádrokartonu, profilů, bude stát mnohem dražší než kombinace dvoustupňové sádrokartonových stropů (foto můžete vidět v tomto článku).

Teplota a vlhkost

PVC a Napínací zařízení tkaniny sádrokartonu je provozován při určité teplotě a vlhkosti. Pokud tyto údaje jsou výrazně vyšší než standard, pak se materiál může být deformován.

Varianty kombinovaných stropů

Kombinace zavěšených konstrukcí ze sádrokartonu a strečových pláten na stropě s vhodným výběrem vám pomůže vytvořit krásné optických efektů. V tomto případě, různé možnosti jsou k dispozici jak z skryté i otevřené osvětlení.

Tak jsme se vám představit nejpopulárnější možnosti pro kombinované stropy sádrokartonové a stretch tkaniny.

 1. Po místnosti sádrokartonové konstrukce boxu. PVC tkaniny je v tomto případě připevněn uvnitř boxu, rozměry, které se mohou lišit. Nicméně, existují určitá pravidla. Pokud potřebujete vizuálně zvýšení stropu, s důrazem na krásu obrazů, pak GCR panel vyrobený tenký. Vynikající vizuální efekt se dosáhne, když je uvnitř boxu namontovány reflektory.
 2. Ovál nebo kruh ve středu stropu je dobrou alternativou k obvyklému sádrokartonářů obdélníku se nachází na obvodu místnosti. Uvnitř namontován napínání plátna. Takový kombinovaný strop často simuluje denní nebo noční oblohu. Nicméně, tento strop není vhodná pro malé místnosti: to bude zdát ještě menší, protože všechny jeho úhly jsou uzavřeny s sádrokartonové desky.
 3. „Tabletka9raquo; - to je zajímavý stropní konstrukce. sádry kruh je založen na středu stropu. Zde je namontován lustr. Veškerý zbytek prostoru zaujímá na plátně. Variantou tohoto řešení může být považován za „kruh v kruhu.“ V tomto případě je obvod místnosti je instalován přídavný kanál sádrokartonu.

Než můžete vytvořit kombinovanou strop, je nutné vyklidit prostor na nábytek, výtah záclony a závěsy, osvětlení a obrazů, izolovat konce vodičů, ležel film podlahy.

Příprava základní plochy je stejná jako před zahájením instalace jakékoliv zavěšení nebo pružinové struktury:

 • odstraněny staré povlakové vrstvy;
 • špachtle vyčistit volné omítky;
 • temný velká mezera plnivo na bázi cementu;
 • základním nátěrem nátěr.

Potřebné materiály a komponenty

Chcete-li nastavit snímek sádrokartonové desky, které budete potřebovat:

Kombinovaná stropy v hale (fotografie jsme zveřejnili v tomto článku), ložnice nebo jiné obývací pokoj může být vyrobena z běžného sádrokartonu. Je-li činnost prováděna v kuchyni nebo v koupelně, pak dát přednost sádrokarton. Tyto fólie mají další silikonové pelety a protiplísňové aditiva mající zvýšenou odolnost proti vodě.

Chcete-li vytvořit napětí struktury budou potřebovat:

 • Hliník bageta;
 • lopata pro naplnění web;
 • spojovací materiál, uchycení sádrokartonových desek pro bagetou;
 • horkovzdušná pistole (pro jednorázové použití je lepší k pronájmu).

Nyní je potřeba zvolit strukturu materiálu - tkaniny nebo fólie. První z nich - odolnější, ne příliš nebojí změny teploty, film je obrovské množství atraktivních barvách, textury, zvýšenou odolností proti vlhkosti.

Ano, před zahájením montážních prací je nutné vytvořit požadovanou obvodů na papíře. Za tímto účelem musí být splněny následující podmínky:

 • měření délky stěn, výšku rozích a uprostřed místnosti;
 • uvedeno ve výšce schématu první úrovně (krabice sádrokartonové) a vzdálenosti mezi napínací čepelí a základní plochou;
 • aplikován na obvod výkresu hranice mezi oběma vrstvami a upevňovací profily nosné vodící linií s krokem 60 cm (podélný) a 40 cm (do kříže);
 • Označte umístění závěsů upevňovacích a pokládání komunikace.

Za to, že všechny linie kresby se převedou na stěnách stropu. Nezapomeňte, že, jak správně použít značkovací záleží na dalším průběhu prací. Podle plánovaných linek mnohem jednodušší nastavit rám. Pro okruh aplikací s využitím stropu otbivochnogo kabel, vody nebo ruletu laserové úrovni.

Pokud sádrokarton hranic a úsek strop je ve tvaru kruhu, a pak se na strop, může být převedena pomocí šroubu zašroubován do středu, který je spojen s řetězci požadovaného poloměru s pevně na konci tužky. Chcete-li použít křivky, je nutné, aby se polotovar z kartonu a snížit kolem něj na stropě.

Design v kombinaci strop může být odlišná. Často je výběr vhodné varianty závisí na vaší fantazii a dovednosti (pokud máte v plánu instalovat sami).

Prvním krokem je, aby se ujistil, že vodicí profilové otvory pro spojovací prostředky. Jejich krokem by mělo být od 0,3 do 0,4 metru. Pokud ne, budete muset použít vrtačku a aby byly jejich vlastní.

Připojit dolní okrajový profil pro spuštění předem aplikován značení linií. Otvory na označených místech k upevnění a zajištění sekci podpory na obvodu místnosti pomocí rozšířeným hmoždinek.

Na tahu kontury hranic a stropní ploše základny instalovat vodící profil. Pokud to potřebuje ohýbání, je nutné, aby se rány na opačné straně a ohněte ho ve správném směru. Označené oblasti jsou pevné suspenze.

Nyní je třeba vytáhnout nylonové vlákno pro stropní profily a vložte je do vedení. Zajistěte ramínka. Na koncích nosných profilů, musí být připojen oříznut průvodce. Musí následovat obrysy UD profilem, které jsou umístěny na stropě přesně. Připravte části stropního profilu. Jejich délka by měla odpovídat výšce krabice sádrokartonové desky. Na jedné straně snížit boční části.

Spojují dolní a horní vodicí profily. K tomu, snížit horní musí být vložen do vodícího profilu a šroub spodní rovinu, která byla vytvořena po odstranění propojky.

Po instalaci rámce sádry by se měly zaměřit na položení komunikací. Vodiče byly umístěny v plastové vlnité trubky a připevněte ji k ploše základny, takže závěry v těch místech, kde je plánovaná instalace svítidel. Tyto práce jsou prováděny po odpojení elektrické energie v místnosti.

Tato práce by měla být provedena s asistentem, protože sádrokartonové desky - docela těžké věci, a vyrovnat se s ní, je velmi obtížné připevnit. První filtr je upevněn v rohu místnosti. Pokud je to nutné, na list aplikuje na šablony obrysu a potřebné díly jsou řezány. Šrouby se ponořit do materiálu, ale ne moc, aby nedošlo k jeho roztržení. Druhý list je připevněn na zbývající polovině profilu, který je připevněn k prvnímu pásu.

Mezi stěnou a sádrokartonu je nutné nechat mezeru o asi 0,5 cm. Stejným způsobem se celá oblast pochvy. Nyní můžete připojit sádrokartonové desky do svislé části potrubí. Na zakřivených úsecích své ohnuté, což mělké rány na zadní straně.

Po rámu pokovování musí lepit spoje mezi fólií a stěna serpyanku karet. Mezery a upevňovací body jsou aplikovány tmel pomocí malého špachtle. Lap vytapetovaný vertikální a horizontální skleněné-box. V oblastech překrytí kanceláři nožem dělat řezy a odstranění nadbytku.

Je na čase, aby se otvory pro příslušenství. Chcete-li to budete potřebovat vrtačku s korunou. Shpaklyuem povrchové úpravy vrstvy, ne silnější než půl centimetru. Pokud je prostředek ve zcela suchý, vyhladit své jemnozrnný brusný papír.

Odstraňte z povrchu vysavače prachu nebo suchým hadrem. Nakonec naneste vrchní nátěr. Typicky, v kombinaci strop pokryty (omítka část) akrylové složení.

Odborníci doporučují výběru film s přílohou harpuny: je považován za nejspolehlivější. Mark na svislé části úroveň listu početně umístění boxu. V tomto směru, připojte bageta s krokem 7. Pokud máte v plánu vidět zakřivené konstrukce. - Chcete-li řezy profil, proužek brusného papíru nebo souboru a ohýbat do požadovaného směru.

Horkovzdušná pistole pro zahřátí místnosti 40 ° C a rozšířit plátno. Pokud je to lesklý, pak použijte rukavice na žádné stopy. Tkanina by neměla přinést v blízkosti horkovzdušnou pistolí - tmavé skvrny se mohou objevit na něm. Je-li v místnosti se zahřeje na 60 ° C, harpunová můstky základní úhel (což je výrobce) chytové tisky. Jen pevné diagonálně protilehlý roh, a pak zbývající dva.

Po tomto byste měli začít utahování v bageta harpunou na úrovni perimetru. Pak zahřát celý povrch horkovzdušnou pistolí. Nebojte se, pokud po instalaci najdete vrásky na povrchu - jsou opět snadno hladký, teplý nekvalitní půda.

Vytvořte kombinovanou strukturu sádrokartonu a napínací tkaniny není snadné. To je pracný proces, který vyžaduje nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti. Věříme, že výše uvedené návrhy a fotografie, které vám pomohou vypořádat se s touto prací a efektivně vykonávat to.

Kombinovaný stropní sádrokartonové desky a napětí

 • Krém na Ekzomin houby nohou
 • Kapsle z Vetoksik parazitů
 • Komplex Sustalayf obnovit klouby

GCR a PVC plátno pro strop v posledních letech stále více využívány. Kombinace sádrokartonových podhledů - docela populární způsob výzdoby, protože tímto způsobem si můžete vytvořit originální design multi-level a realizovat zajímavé nápady.

Výhody a nevýhody kombinované stropu

Montáž napínacích tkaniny a krabic GCR ve stropě není marná je populární, ve skutečnosti má řadu výhod, mezi něž patří:

 1. Různé formy. Tímto způsobem je možné nejen vytvářet standardní konstrukce se sádrokartonovými deskami rámu a napínání povlaku uvnitř, ale i složitých labyrintů GCR zajímavé tvary, rámovaná lesklý, šumivé, zrcadlo film.

Mezi nedostatky tohoto způsobu ukončení uvolňování stropní:

 1. snížení výšky. Stejně jako u jiných dvoustupňovou strukturu, bude kombinovaný stropní trvat minimálně 10 cm. V případě, že se předpokládá instalace reflektorů, je to pouze první úroveň bude potřebovat 10-15 cm.

Rozhodnete-li se vybavit strop dvouúrovňové sádrokartonu a na plátně, ujistěte se, že si váží všechny „výhody“ a „nevýhody“.

Varianty kombinované konstrukce stropu

Kombinace napínacích tkanin a závěsných konstrukcí z sádrokartonové podhledy v úspěšné kombinaci mohou vytvářet velké optické efekty. Slouží k provádění některého z fantastických možností - jak se skrytým, a otevřené osvětlení.

 • Box of GCR po místnosti. V tomto případě je web PVC pevně uvnitř boxu. Rozměry druhé se může lišit. Ale existují určitá pravidla. Takže, pokud chcete trochu opticky zvednout strop a zvýšit krásu napínací nože, boční panel FCL mělo stačit. Dobrý vizuální efekt je dosaženo, je-li uvnitř krabice namontovaný reflektory.

Nejjednodušší možností, který je schopen vytvořit i začátečník - struktura s potrubním sádrokartonu po celém obvodu místnosti.

Přípravné práce před instalací kombinovaného stropu

Pre-potřeba uvolnit prostor na velké kusy nábytku, aby se odstranily záclony, obrazy a osvětlovací zařízení, izolační konce drátů, pokrývat podlahu novin nebo filmu.

 1. Vyjměte starou obložení vrstvu.

Sklad příslušenství pro montáž podhledů. Vytvořit rámec pro návrh sádrokartonové desky bude potřebovat: výchozí profil (návod) - UD, nesoucí profil (strop) - CD, konektor sourozence ( „krab“), šrouby, hmoždinky vzplanul.

Navrhování kreslení kombinovat stropem a povrchové značení

Než začnete pracovat, musíte vytvořit schéma návrhu na listu, který dodržovat následující pokyny:

 1. Změřte délku všech stěn, výšku všech rohů a středu místnosti.

Next, převést výkres se všemi linkami na stěnách a stropu. Správnost prokládání závisí celý další průběh prací. Podle označeném prostoru je mnohem snazší vytvořit rámec, který bude výrazně urychlí celý proces. Chcete-li to provést, použijte svinovací metr, malovat otbivochnogo šňůru a laserové nebo vodní hladinu.

 • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
 • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

Mřížka montáž technologií pro kombinovanou strop

Před zahájením montáže vodicí profil, ujistěte se, že to dělat otvory pro spojovací prostředky se stoupáním 0,3-0,4 metru. Pokud tomu tak není, pak udělej si vrtačku.

 • Dali jsme na spodní hranu startovacího profilu na označování linek. Průchozí otvory pro spojovací prostředky na zdi, aby se značka s tužkou.

Jak pochvy kombinovaná sádrokartonové podhledy rámeček

Před nanesením sádrokarton materiál rám musí být dostatek času, aby se přizpůsobily podmínek teploty a vlhkosti v místnosti, proto, že při montáži rámu může být ponechán ležet v místnosti. Skladovat plechy zakázané. Mohlo by dojít k jejich deformaci.

 1. My upevnit šrouby první list v rohu místnosti. Pokud je úroveň plochy menší v rohové oblasti desky, předem potažené na vzoru obvodu a nařezané části nich. Poznámka víčko šrouby potřebné k prohloubení v materiálu, ale nepřehánějte to, aby nedošlo k jeho přerušení.

Jak připojit PVC tkaninu na kombinovanou stropě

Pro práci s tímto materiálem budou potřebovat ventilátor topení. Doporučuje se, aby si vybrat film z typu harpuny připojení, protože je považována za nejspolehlivější. Kromě toho, takový film, pokud je to nutné, lze snadno odstranit a znovu nastavit.

 • Mark na svislé části potrubí o umístění tkaniny úrovně GCR.

Specifika instalace pásu hedvábného papíru na kombinovanou strop

Chcete-li roztaženého stropní tkaniny nevyžaduje speciální vybavení a plátno je vyřešen v následujícím pořadí:

 1. Nastavení úrovně vyznačenou na svislé části potrubí sádrokartonových šroubů profil pro západkový tkáně.

Jak vytvořit kombinovanou strop - Podívejte se na video:

kombinovaná technika ze sádrokartonových podhledů - proces časově náročný, komplikovaný a vyžaduje určité znalosti a dovednosti. Aby bylo možné vykonávat práci, musíte najít kvalitní materiál, přesný graf, použijí správné znaky, aby mohl spolehlivě rámec správně upevnit listů sádrokartonu, a v souladu se všemi technologickými nuance roztáhnout tkaniny. Tato doporučení, pokyny a fotografie duplex sádrokartonové desky a podhledy pomůže vám neztratí v procesu a provést instalaci vlastních rukou.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

79 − 71 =