Kord pro pletení koberců

Kord pro pletení koberců

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kordy pro pletení koberců, pytlů, přehozů atd.

Polyesterové šňůry s jádrem pro pletení

Nedávno se polyesterové šňůry na háčkování nebo jak se nazývá také "šňůra v šňůře" získávají popularitu v zahraničí.

Profesionálové, amatéři a dokonce i ty, kteří se teprve začíná učit plést budou moci snadno připojit velkolepé, krásné, módní ručně polyesterový kord: pletené koberce, tašky, kryty, stopy a další. Zde si můžete nejen vidět a číst, co je polyester kabel, který lze mimo to svázaná, jak tvrdě pracovat s ním a kde koupit polyesterovou šňůru v Almaty v Kazachstánu.

Každý den se zvyšuje zájem o řemeslné práce v interiéru. A to je pochopitelné. Koneckonců, ručně vyrobené věci nejen zdobí interiér - naplňují ji teplem a útulností, nesou pozitivní energii řemeslníka a vytvářejí v domě naprosto jedinečnou atmosféru. Ale existují věci, které navíc způsobují opravdovou radost a bouřku emocí - překvapení, obdiv a dokonce nedůvěru! Jedná se o pletené koberce z polyesterového kabelu.

Chcete-li vázat koberec, potřebujete pouze dvě věci: polyesterovou šňůru s jádrem, hákem nebo paprskem. S hákem nebo paprskem je vše jasné - každý, dokonce i nezkušený pletař, má celý dům "collection9raquo; tyto nástroje různých velikostí. Ale co je to "polyesterová šňůra", doposud mnoho vědců není známo.

Kde se příze pro pletení prodala v Almaty, nenajdete ji! Kordy pro pletení koberců k nákupu v Kazachstánu je stále obtížné. Ale možná v obchodě FantasyArt! Zde můžete okamžitě koupit hák pro pletení. Kuriér online obchodu vám rychle doručí vše a můžete pokračovat!

V katalogu internetového obchodu "FantasyArt.kz9raquo; existuje celá sekce, kde se shromažďuje sbírka kabelů různých barev. A jestli mezi nimi nenajdete ten odstín, který potřebujete - vždy si můžete objednat kabel z palety barev, která je také na webu. 31 stín - i duha závidí takovou hojnost!

Levandule, broskev, káva, prášek, ledu a víno - odstíny jsou tak krásné, že jediným problémem bude vybrat si jeden! Jasný a pastelový, nasycený a akvarel, neutrální a přírodní "natural9raquo; barva - můžete koberec kravatu pro ložnici a školku, obývací pokoj a vilu!

Polyesterová šňůra se někdy nazývá "šňůrou v šňůře" - kvůli jádru. Ve skutečnosti je to další kabel, jen menší průměr, který je zabalen v opletení z polyesterových vláken. Díky tomu, reliéfní koberce z šňůry, háčkované, dokonale drží tvar a nedeformují se během provozu.

Koberce, pletené z polyesterového kordu, je nejen velmi krásné a originální, ale také příjemný na dotek, a reliéfní vzory pro bosé nohy jsou nádherné „massazherom9raquo; (mimochodem, po nasáknutí produktu roztokem mořské soli dostanete domácí "solnou jeskyni").

Nezapomeňte na hypoalergenní povahu tohoto materiálu. Tak, jak vidíte, tento ručně vyráběný koberec je nejen exkluzivní součástí interiéru, ale také velmi užitečnou věcí pro zdraví.

A samozřejmě, jakákoliv domácka má zájem o to, jak velká péče o takový koberec je komplikovaná. Odpověď je velmi jednoduchá! Výrobky z polyesterové šňůry:

 • nezachyťte prach;
 • nikdy nemají roztoč;
 • lze umýt i v pračce při t 30 ℃ (bez leštidla);
 • po umytí "neseděte";
 • velmi rychle vysušte (můžete se okamžitě rozložit na podlahu, úhledně vyrovnávat vzorek);
 • dokonale zachovat svou původní podobu;
 • zachovat sytost odstínu po praní a po čase.

Co může být vázáno z polyesterového kabelu?

Už jsme zmínili úžasné pletené koberce. Představte si, jak jemně a nádherně bude bílý ručně vyrobený koberec ve vaší ložnici vypadat! Oválný reliéfní koberec v odstínech hnědé a béžové hodí do interiéru každého obývacího pokoje a malý polštářek barevné čtverce motivy bude přínosem pro vaše dítě - ve skutečnosti hrají tak jemný a veselý mat - opravdový požitek!

A kromě toho, polyesterové kordy s jádrem mohou být použity k propojení ohromující krásu deku na posteli, úžasné ozdobné polštáře, módní kabelky, a dokonce gaučem pro kočku!

Nebojte se zkusit - technika pletení z polyesterového kabelu je stejná jako při pletení běžných ubrousků (mimochodem, jehličí ženy velmi účinně používají pro tento účel obvyklé schémata "napkin9raquo").

To je jen výsledek, který uvidíte mnohem rychleji - protože tloušťka šňůry - 5 mm., A hák bude potřebovat poměrně silný - od čísla 6 a výše. Čím větší číslo háčku - tím menší je hustota vazby a větší průměr dostane koberec.

Koupit šňůry pro pletení koberců v internetovém obchodě FantasyArt v libovolném počtu. Pro pohodlí jehelních žen se šňůra prodává ve svitcích 100 a 200 m.

 • Vázat malý "tile9raquo; mat 55cm. x 55 cm, stačí jen 200 metrů. kabel (to je jen 1 praže!).
 • Pro kruhový koberec o průměru 1,06 m. bude potřebovat asi 600m., pro kulatý reliéfní koberec o průměru 1,5m. - 750 m. kabel.
 • Na jednoduché pravoúhlé rohoži 70cm. x 80cm., spojené s reliéfními pruty, bude 600m. kabel,
 • ale na největším 2 metrech "Grand9raquo; - 2000m.

(Měřidlo je uvedeno jako reference, spotřeba materiálu závisí na vzoru, způsobech a hustotě pletení).

Polyesterové šňůry pro pletení koberců s vlastními rukama - to je skutečný nález pro ty, kteří rádi dělají kreativitu a ocení unikátní a jedinečné věci!

Článek využívá fotografie koberců vyrobených z polyesterového kabelu v internetovém obchodě Fantasyart.kz.

Nezapomeňte, že si můžete koupit šňůry pro pletení koberců, tašek, přehozů a dalších krásných a módních věcí v Kazachstánu pouze v internetovém obchodě FantasyArt.kz.

Vyberte si a objednejte si polyesterový kabel pro vaše budoucí mistrovská díla! Internetová adresa internetového obchodu: https://fantasyart.kz/g1144353-shnur-dlya-vyazaniya

Počet názorů na tento článek - 25039

Dekorujeme dům ručně vyrobenými výrobky: háčkované háčkované háčkované vzory

Doporučujeme začít s přehledem vlastností materiálu a seznámit se s některými vzory pletacích koberců z háčkované šňůry.

Koberce háčkované z šňůry, foto

Tradiční materiál používaný v těchto pracích je polyesterové šňůry pro pletení koberců. Tyto nitě jsou syntetická vlákna, sto procent se skládá z polyesteru.

Díky pružné struktuře materiálu rohože jsou elastické a když se tahání snadno vrátí do původního tvaru.

Polyesterové šňůry na pletení koberců

Na fotografii výše - polyesterová šňůra na pletení koberců a koberců vlastními rukama o průměru 6 mm, cena balení - 280 rublů na 100 metrů. Kolik kabelu potřebujete pro koberec?

Za zmínku stojí užitečné vlastnosti polyesterových šňůr:

 • Dlouhá životnost a odolnost proti oděru;
 • materiál neabsorbuje vlhkost, rohože rychle uschnou;
 • odolnost vůči tvorbě plísní;
 • vysoká pevnost výrobků;
 • soft invoice.

Mnozí používají polyesterovou šňůru s jádrem pro pletení koberců: uvnitř je tenčí šňůrka zabalená do vláken. Právě tato struktura materiálu mu poskytuje maximální odolnost proti opotřebení a odolnost proti deformaci.

Koberečky, spojené s takovým materiálem, tě potěší a snadná péče. Nehromadí prach, takže prachové roztoče neohrožují vás.

Chcete-li vyčistit povrch koberce, stačí ji umyt v pračce při teplotě 30 stupňů, a po ukončení mytí - rozložit na rovný povrch.

Materiál tohoto typu je šetrný k životnímu prostředí, nealergický, kvalitativní a příjemný na dotek, ale vypadá to jako přírodní suroviny, takže rohože se vejdou do jakéhokoliv interiéru.

Koberce z polyesterové šňůry, foto

Pro vytvoření háčkovaných háčkovaných vzorů z šňůry lze také použít bavlněné materiály. Bavlněná šňůra má také příjemnou texturu a nevyžaduje příliš komplikovanou péči. Takže můžete hledat takové materiály pro vyšívání.

Předtím, než přistoupíme k schématu a popisu háčkovaných háčkovaných háčků, zjistíme, kolik materiálu potřebujeme.

U kulatých výrobků doporučujeme použít velký hák (alespoň - č. 4 nebo 5). Od 800 metrů kabelu se objeví koberec s průměrem přibližně 1100 m.

Vezměte prosím na vědomí, že s nárůstem počtu složitých a objemových vzorků na povrchu koberce bude růst i potřeba surovin. Hmotnost tohoto domácího koberce bude nejméně 3 kg.

Začátek pletení koberců z háčkování je nutný od středu. Ale kvůli tomu není třeba vytvářet vzduchové smyčky: doporučujeme použít jinou techniku. Dvakrát vítr okraj krajky na ukazováčku a prostředníčku, a pak se jejich odstranění a plést do požadovaného počtu sloupců (například jako podložku na fotografii níže - 20 nakida kolon v prvním řádku).

Co dělat dále:

 • tři vzduchové smyčky (VP) pro zvedání, po kterém se na konci řady vytvoří čtyři smyčky vzduchu a sloupec s háčkem (CCH);

Vzhledem k tomu, že okruh má zúbkovanou vnější řadu, váš koberec vypadá jako květina.

Schémata pletených koberců ze šňůry

Jiné schémata jsou podobné a dokonce můžete použít šablony k vytváření ubrousků, změnám jejich parametrů.

Pokud chcete v těchto schémat připojit polokruhový koberec, proveďte následující operace:

 • první řádek se připojuje pouze s polovinou požadovaného počtu sloupů háčkem;

Postup pletení tedy nebude v kruhu, ale vytvořením přímých a vratných řádků se smyčkami.

Koberce z kordu, foto

Vzhledem ke své struktuře bude hrát i roli masážního nohy, takže bude mít relaxační efekt.

Při použití této schématu můžete vázat koberec o průměru 1 metr. Pro pohodlí můžete použít video-instrukce, které jsou na Internetu mnoho. Zde je jeden příklad takového video koberce z háčkované šňůrky:

Další populární variantou pletení je "Grand" schéma. Takový koberec bude mít průměr asi 2,3 metru. Pro pletení potřebujete kabel o délce 2200 m. Hmotnost bude od 9 kg.

Koberce ve velkém stylu, které mohou být rozloženy v každém obývacím pokoji: nejenže aby se interiér pohodlnější, ale také naplnit to s novými pestrými barvami a výraznými ornamenty. Stejně jako u předchozího modelu pletení Velký vám umožní zažít účinek masáže na nohou.

Mimochodem, tento typ obvodu, může být nahrazena jakoukoli jinou. Dokonce můžete zůstat u šablon pro páření ubrousky - a vytvořit nové, jedinečné ozdoby.

Doporučujeme vám začít s následujícími režimy háčkování z pupečníkové koberců:

Užitečné video a master-class koberec pletení kabel háček:

Grand mat nebo jakýkoli jiný může být optimalizován s ohledem na velikost a parametry svého pokoje. Často vzory rozšířit vytvořit oválný tvar. Stáhnout koberec pletení schéma háčku na kabel volně na internetu, nebo si vybrat něco z níže uvedených možností.

Tato podložka má rozměry 1,05 o 1,4 m. U něj budete muset utkat bavlna nebo polyester Délka přívodního kabelu 700 m. Konečný produkt váží asi 3 kg.

Díky dobré hustoty vlhkosti a stabilitu, kterou lze rozšířit nejen v ložnici, obývacím pokoji nebo školky, ale i u vany nebo sprchového koutu.

Pokud víte, že základy háčkování, vytvořit stylový koberec ruční domů bude snadné.

Pletení můžete použít řetězce jasných barev a dokonce i kombinovat mezi sebou s cílem vytvořit elegantní a pozitivní design. Tato podložka bude skvělý dárek pro Kolaudační párty či jiné příležitosti, takže budete moci potěšit nejen sebe, ale i své přátele a příbuzné.

Doporučujeme, abyste se dívat na další video - MK koberec hák kabelu:

Praktické a pohodlné oblečení pro děti s rukama: Jak uvázat paprsky oblek pro novorozence 0-3 měsíců

Háčkování chňapky s popisem a diagramů: jednoduchá a zajímavá řešení pro váš domov

Jednoduché pletení technikou v patchwork a podrobných schémat

Nějaký čas si užil takový koberec - i když ne jeho vlastní práce, moje babička, - ale nemůžu si pomoct, ale dávat pozor na některé detaily: koberce, samozřejmě, velmi rychlé schnutí, ale dát je ve vaně, nebo, jak je uvedeno v článku, vedle sprchy, I já bych ještě nedoporučuje. Celá ta věc, samozřejmě ve spojení s vlhkostí prachu a nečistot: oni jsou obvykle, poražena pod koberec a rychle se jí do kordu. Prádelna určitě pomohlo, ale ne úplně. posunul jsme koberec, rubová strana se nyní snaží, aby otočit.

Děkuji za informativní článek a schémat. S vaší pomocí jsem sebrala sílu a trpělivost přijde, a jeho celoživotní sen spojovat to. V našem domě nebylo koberec, ale dítě začalo školku pokupat.V rozhodli spojit sama vybrala objemová kresba nit odešel hodně .Ale jsem chtěl, aby se tento koberec pro dítě masážní podložka pod nohy, vzor vzal .Rebenok cyklus je jen začátek procházky a on opravdu rád krok na výdutě a iti na kreslení. Na podlaze vypadá efektno není zadiraetsya. Pouze negativní pro mě, nejsem pohodlné vysávání ji a většina vytlouct její není snadné.

dobrý po celý den. Vzpomínám si, jak naše babičky, prababičky byly kruhy na podlaze, na židlích, ale všude. Vzpomínám si, že bylo mnoho. No, oni byli právě připojen, bez ozdob a vzorů. Tak tady to je přišroubován k módě. V článku jsou uvedeny nejmódnější možnosti schémat pro jejich vytvoření. Stejně jako mnoho jiných, vzal jsem si příklad z vašich vlastních stránek. a nechal takové dílo. Můj pokoj v odstínech modré a bílé pletené koberec jen metr v průměru. Ten leží v posteli. Kombinace jako chladné barvy a způsob jejího objemu. pletení Samozřejmě ne rychle, a to zejména jako na začátku hodu, i když to začalo být jasné, vzor se chtěl co nejdříve dokončit to. Děkuji za režimu koberce. Teď jsem plést objednat přítele

normalizovaný obal;normalizovaný obal;

 • audio knihy (1)
 • batika (7)
 • zvířata ve světě (57)
 • kočky (8)
 • Psi (27)
 • plstění (23)
 • Virtuální prohlídka (33)
 • vitráže malba (21)
 • Vyšívání kuličky (24)
 • další výšivka (60)
 • koberec steh (8)
 • Cross steh (110)
 • Vyšívání stuhy (73)
 • Háčkování (1062)
 • pro děti (281)
 • Pouzdro (218)
 • pro ženy (388)
 • Kabelky (49)
 • a obvod vzory (156)
 • Pletení lekce (79)
 • Květiny (38)
 • pletací jehly (787)
 • Pouzdro (90)
 • pro muže (52)
 • pro psy (5)
 • Kabelky (42)
 • vzory (247)
 • pletení pro děti (528)
 • Dívky kabát bunda Pláštěnka (23)
 • dívčí šaty, halenky, sukně (90)
 • pro dívky svetr halenka (122)
 • dívčí šály čepice (176)
 • pro děti do jednoho roku (168)
 • pro chlapce (85)
 • Hračky (26)
 • botičky trepka ponožky (41)
 • pletení pro ženy (1858)
 • vesty, bundy Bolero (304)
 • papuče ponožky (43)
 • kabát Pláštěnka plášť (77)
 • tuniky tuniky šaty sukně (284)
 • pulovr, svetr propojka (532)
 • Vest vrcholy (262)
 • Čepice šály šátky těsnění (538)
 • decoupage (27)
 • Denim změna (37)
 • obraz (114)
 • časopisy na ruční práce (2)
 • vtipné video (10)
 • obchodování na internetu (3)
 • Zdraví (11)
 • osobnosti (6)
 • Ilustrace (73)
 • zajímavý svět (73)
 • vnitřní (44)
 • fotografie pro tvůrčí činnost (170)
 • kreativní (27)
 • recepty (430)
 • pečení (100)
 • dezerty (33)
 • polotovarů (59)
 • občerstvení (29)
 • houby (8)
 • Kuře (20)
 • maso (34)
 • zeleniny (43)
 • Ryby (22)
 • z těsta (41)
 • Nápoje (11)
 • bezmasá jídla (10)
 • saláty (21)
 • Polévka (15)
 • sýry (12)
 • koláče (49)
 • lití (34)
 • jílu polymeru (14)
 • soli těsta (22)
 • Master Classes (621)
 • Svět v obrazech (54)
 • moje obrázky (1)
 • music (3)
 • Požadovaný odkaz (46)
 • Origami Kvilling (28)
 • změna (42)
 • tkaní novin (26)
 • dary s rukama (201)
 • řemesla s rukama (523)
 • pro děti (26)
 • kuliček (27)
 • papíru (156)
 • plastových lahví (29)
 • vyrobeny z přírodních materiálů (49)
 • na straně druhé (97)
 • tkaniny (103)
 • tkaniny a plst (30)
 • lampa armatury stínítka (11)
 • Mozaika (3)
 • Nástroj (54)
 • objednat v domě (4)
 • dovolená (571)
 • 1.září (8)
 • Feb. 23 (4)
 • 8.března (12)
 • Valentýna (64)
 • New Year (404)
 • Easter (74)
 • vzdělávací knihy a hračky pro děti (21)
 • misc Crafts (41)
 • rostliny v domě (6)
 • malování (48)
 • barevné sklo, sklo (20)
 • keramika (7)
 • Tkanina, batika (11)
 • malovaný na kamenech (9)
 • bod (4)
 • ovocný sad a zahrada (112)
 • nápady pro vily (85)
 • umělecká (33)
 • Země a města (42)
 • obvody pro deníku (11)
 • Lear (4) Cvičení
 • květy a luky můstků (110)
 • šití (576)
 • pro děti (163)
 • pro ženy (175)
 • Vnitřní (70)
 • Kuchyňská linka (45)
 • pro muže (6)
 • hračky (86)
 • patchwork, patchwork (106)
 • Polštář (42)
 • Kabelky (74)
 • humor (8)

-Odebírat e-mailem

-Pravidelní čtenáři

-statistika

Výběrem šňůry pro pletení koberců

http://www.livemaster.ru/topic/1588051-vybiraem-shnury-dlya-vyazaniya-kovrov

Chcete-li plést prolamované koberce, musíte nejprve určit typ materiálu a najít vhodnou šňůru:

Pokud dáváte přednost přírodním materiálům, a pak se podívat na šňůra bavlněná. Přírodní materiál mluví za sebe, ale rysy tohoto typu materiálu jsou: vyšší spotřeba Pletací, vyšší cena ve srovnání s syntetických analogů, pletení otočí tvrdší, a proces o něco těžší, protože bavlna kabel není tak pružný. Produkt získaný z těžší bavlny a pěkně sedí na podlaze. Barevnost je omezen na mě, například, jsem se setkal s bavlněnou šňůru pouze přírodní odstíny.

Co se týče výběru barev syntetické šňůry mnohem zajímavější, protože si můžete vybrat barvu koberec, což je ideální, aby splynuly s Váš interiér nebo se stát jasný akcent. Pak budu asi neobjektivní, ale moje preference ze strany syntetických kabelu.

Syntetické šňůry jsou dvojího druhu - polyester a polypropylen. Na začátku mého výzkumu, jsem si koupil polypropylenové šňůru, protože to se ukázalo být správnou barvu pro mě, a já jsem se dávat pozor na jeho složení. Nemohu říci, že to není přijatelným řešením pro pletení, ale rozdíl mezi polypropylenu a polyesteru šňůru - a to jak mezi akrylu a vlny. Polypropylenové lesklé a nepříjemné creaks pletení skluzavky.

Polyester - úžasně pěkné věci! Příjemné to, že se cítí velmi měkké, a to i se podobá přírodní materiál. Polyesterový kord má vynikající vlastnosti, je elastická, pružná, dobře drží svůj tvar. Rohože, pletené z polyesteru objemný a načechraný. Polyesterové vlákno je zajímavé, protože to nehoří, neshromažďuje prach na značce a není pod proudem!

Nesmí být zaměňována ve jménech a průměry, protože názvy šňůry od různých výrobců se mohou lišit! Můžete narazit jako „kabelové duše“ a „šňůra na šňůře“, a to je totéž. Tam jsou pletené pásy a bez jádra, ale pletařky koberce souhlasí s tím, že koberec je stále lepší používat ty jádro. Šňůra jádro - je tenká šňůra pletená, takže to drží svůj tvar lépe. Nicméně, kordy bez jádra může být použita pro pletení, jsou levnější, a produkt bude méně objemné a trochu protahování.

Poiefirnye šňůry s jádrem kabelu v kabelu

Šňůry Coreless: vápno polyesteru a bavlny, a světle šedý

Pokud jde o průměr šňůry, pak od různých výrobců lze nalézt kabely různých průměrů. Hlavně prodávat a používat kabelu 5 mm v průměru, ale existují výrobci, kteří vyrábějí kordy s jádrem z 4,5 mm. Jsou o něco levnější, ale rozdíl mezi kordy 4,5 mm v průměru a 5 mm jsou prakticky neviditelné. V případě potřeby můžete použít kabely z většího či menšího průměru, které vám umožní vytvořit produkt více či méně s použitím stejného schématu. Nicméně, když je žádoucí, aby dodržovaly pletení kordů jednoho výrobce, protože barev a odstínů, a způsobu výroby z nichž každý má své vlastní výrobce.

Polyester barva šňůra ice - 5 mm. Polyesterové kordy fialové, bílé a hnědé - 4,5 mm.

Také radím hledat šňůry v internetovém obchodě šicích doplňků, kde jsou často prezentovány v „oblečení šňůry“ nebo „stavební materiály“, protože ve skutečnosti, šňůry, které jsou nyní prodávány jako „struny pro pletení koberců,“ ty nebyly zpočátku.

Doufám, že některé z mých zkušeností bude užitečné a zajímavé, jděte do toho, experiment a stát se vzorem!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 2 =