Kované květinové dívky

Kované květinové dívky

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kované květináče: staré řemeslo zdobí náš způsob života

Mnozí z těch, kteří sledují trendy módy v interiéru a krajinářská architektura, je třeba poznamenat, zajímavý jev: produkt vyrobený tímto způsobem, jako umělecké ruční kování, jsou v poslední době stále více a více populární a poptávky. Kované kovy jsou stylové. To je známka sofistikovanosti a aristokracie. Mělo by se také vzít v úvahu, že takový konzervativní materiál jako kov je velmi obtížně zpracovatelný a vyžaduje absolutní respekt.

Obnova starověkých řemesel

Zdá se, že v postindustriální éře nikdo nebude pamatovat takové věci jako kladivo a kovadlinku. Ale módní trendy nejsou tak zřídka velmi nečekané. A dnes kované květináče se nacházejí častěji a na různých místech - od elitních kancelářských center až po venkovské domy. Jejich formy často ohromí představivost svou rozmanitostí, pretenčností. Vyjadřují svou exkluzivitu. Samozřejmě, že moderní kovář není technicky vyzbrojen svým středověkým protějškem, moderní technologie z počátku 21. století jsou na jeho straně. Mnoho výrobků je opatřeno výtiskem jednotlivých řemesel kováře, který ztělesnil jasný plastický obraz návrháře. Často se článek řemeslníka stává uměleckým dílem. Proto, kované květináče - víc než jen módní knickknacks. Měli byste se na ně blíže podívat.

Kované pěstitelky jsou jistě jasným a pútavým prvkem interiérové ​​výzdoby venkovského domu a krajiny kolem něj. Výrobky však musí být organicky začleněny do jediného konceptu architektonického návrhu. Kované květinářka prostě musí být provedena ve stejné stylistické žíly s ostatními kované kovovými prvky interiéru či zahradní architektury: pergoly, krby a ozdobné mříže, zábradlí, ploty a markýzy naddvernymi. Všechny detaily a prvky musí být pečlivě promyšleny na úrovni projektu. Dříve se můžete podívat na stránky zvláštních publikací a po zvážení různých kovaných květin, jejichž fotky jsou v hojnosti, přidejte svou vlastní verzi.

Můžete zkusit svou ruku

Práce s kovem vyžaduje dovednosti, kvalifikaci a dostupnost nejrůznějších speciálních nástrojů. A také speciální místnost vybavená topnou pecí a pracovním stolem. Pro lidi, kteří se kdysi snažili kovat, toto povolání se často stává jakousi koníčkem. Starověké řemeslo v nových technologických podmínkách zaujme jak vlastní pracovní proces, tak i výsledky, které v něm dosáhly. A tady kované květináče - jenom zvláštní případ. S vlastními silami můžete udělat hodně. Práce zaměřené na vytváření vlastního pohodlí a pohodlí přináší s sebou nesrovnatelné potěšení. Komplexní součásti a komponenty lze snadno zakoupit. Jsou v širokém sortimentu výrobků na stavebním trhu.

Kované květináče: staré řemeslo zdobí život

  • Kované květináče: staré řemeslo zdobí život
  • Jak vyšít
  • Jak nakreslit vázu

Kované květináče v interiéru a krajině

Dům, ve kterém je mnoho místností a řezaných květin, je krásné samo o sobě. Ale pokud je dáte do jemné kované cihly nebo na stojan, interiér se stává jednoduše neopakovatelným. Kromě toho jsou kované výrobky velmi praktické. Nebojí, nerozpadají, nejsou náchylní k hnilobě.

Hlavní výhody kované květináče

Moderní kovář je technicky mnohem více vybavený než jeho kolegové z Antické Rusi nebo středověkých měst západní Evropy. Proto mnohé z dnešních ručně kovaných výrobků jsou originálními uměleckými díly. Kované květináče lze vidět na různých místech, od elitních kanceláří až po venkovské domy. Jejich formy jsou nápadné v rozmanitosti a sofistikovanosti. Kromě tradičních kovářských výrobků motivem Twining stonky, které mohou být zdobené stylizovanými listy a poupat nebo zcela vyrobené v podobě zvířete (zvláště atraktivní vzhled miloval mnoho koček).

Forged Flower Girl - fotografie

Kované květinové dívky pod květináči a krabicemi různých tvarů a výšek - bude sloužit jako spolehlivá podpora pro vaše květiny. Kované stojany na květiny vhodně do každého interiéru obývacího pokoje, dětské nebo zimní zahrady. Flower Stand někdy sotva viditelný pod vinnou révou, ale v případě, že květiny v květináčích bez plíživé výhonky, tím více zdobené tepaného železa květin, estetického celkový pohled na rohu, kde stojí. Kování pro květiny obecně je velmi populární av obvyklých kvetinových obchodech je vždy k dispozici kované květináče z drátu. Květinová podlaha by měla být stabilní a trvanlivá, takže je lepší vyrobit z tlustých kovaných tyčí. Kované výrobky pro květiny by neměly spadnout, takže nohy jsou široké, volné. Kované květináče se širokými nohami vyžadují spoustu místa a nemohou se vejít do obyčejného bytu. Kované květiny-dívky mohou být namalovány v různých barvách, ale obvykle malované v černé, hnědé, zelené. Kované květy na okně nemohou být poplácány, protože za živými květinami je pod listí a větvími ztracena polovina rámu květinové dívky.

  • Cena je uvedena za jeden kus, s přihlédnutím k obrazu.
  • Pro květinářství pro truhlíky mají omezení - v případě, že délka je menší než jeden metr květinářství, květiny cena se nesníží, je stejná jako cena za metr čtvereční, je-li více než jeden metr, cena za metr čtvereční vynásobená délkou květin.
  • Často kladené otázky: kolik to bude stát na květiny kovaných 1 metr, odpoví - všechny závěsné květináče na balkony jsou cena za 1 metr běh, i když méně, cena se nemění, je-li více, vynásobená délkou.
  • Okamžitě si můžete koupit kytarový stánk, pokud máte rádi variantu v naší kanceláři v sekci "Sklady hotových výrobků".
  • Fotografie s imitací jízdního kola ukazuje, že pokud si přejete, můžete udělat nějakou náčrtek simulací jakéhokoli předmětu pod květinovou dívkou.
  • Nástěnné kvetinové stojany mohou obsahovat velké množství hrdelních kroužků, v tomto případě je důležité mít dobrou připevnění k opěrné stěně.

Nekopírovat fotografie a texty z místa, které je předmětem autorského práva a chráněné zákonem Ruské federace „On autorských práv a souvisejících práv“ (v červených číslech. Federálního zákona z 19.07.1995 N 110-FZ ze dne 20.07.2004 N 72-FZ)

Leave a Comment

Your email address will not be published.

61 + = 67