Krabice na boty

Krabice na boty

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Botníky - 60 Možnosti

Hlavní tajemství chodba všechno v dnešní době - ​​počet viditelných věcí by měla být omezena na minimum.

Dříve v bytech jednoduchých polic stál u vchodu, nyní v sálu vychloubá ploché boty skříňku, kde jsou vaše boty bezpečně ukrytý ze všech očí.

Boty v moderním skříňce je umístěna ve svislém směru, která šetří místo. Můžete si vybrat šatní skříň na boty s 2-3-4 kancelářemi. Patrová police pro 10-12 párů - další běžné konfigurace "rychlá šatník" bota.

Obvykle jsou vyrobeny z umělé hmoty nebo kovu, takže je lze snadno udržovat v čistotě. Můžete si koupit i miniaturní skříň s křídlovými dveřmi.

Odděleně, můžete říci o "uzenkih9quot; Skříň s křídlovými dveřmi (otevření 45 stupňů). To je ideální pro malé chodby. Jsou-li boty uspořádány na pultech, neztrácí tvar, to není zmačkat, ne sedá prach. Nicméně, podle kabinetu ztrácí prostornost tradiční obuvi palce.

Místo boty mohou být umístěny pod lavice, noční stolek, nebo slouží jako podpora pro zrcadla. Ale zpravidla na špinavé boty, jako nábytek není určen, a proto se v břečce botách bude stát na prahu a police - prázdná. Je chodníků v Evropě jsou čisté, a hostitelka nabízí pouze prach z bot, které přišli. V Rusku, boty obvykle odstraněny u dveří.

Proto každé domácnosti by měl mít dvě speciální místa pro boty a boty. One - u vchodu - je určena pro pár, který jsme střelbu, se vrátil do ulic. Za druhé - pro tuto botu, která je určena pro další sezonu. Pro uložení špinavé boty hodí pro oboustranný tisk Pad s vinylovým povlakem a palety, která se snadno sejmout a vyprat. Boty stát na tomto rychle schnou. Lze zakoupit i speciální skříň s větráním a baktericidní lampy.

Dobrý botník musí nutně obsahovat prostor pro boty, který bude poskytovat malý věšák s měkkými kolíky. Tyto desky jsou upevněny na čase "prostoya9quot; Boots neváhal zvednout. Obuv s vysokými vrcholy vytáhnout na speciální podložku, aby jej před ztrátou tvar.

Chcete-li umístit boty ve skříni, pak by měla být poskytnuta rovná hloubce polic o krabici od bot. Mohou být až ke stropu (pokud je jich několik stovek párů bot) a v několika řadách v dolní části - pod paží na svrchní oblečení. Boty mohou být uspořádány pro posuvné dveře na kovových regálech. Zatahovací stánek s držiteli více pevnými polštářky, ale pomáhá udržet tvar boty (ačkoli vysoké boty jsou všechny nebudou moci dát stejný).

A můžete použít drát stoupenci držáky na přísavky, které můžete připojit k jakémukoli povrchu. a pro Společenská dámské boty jsou dobré otevřené police nebo regály otočné vitríny - ventilátor "shoe poklad" tato výstava bude rozveselit!

Výběrem stylovou Botník

Hromada bot blízko vchodových dveří je častým problémem v mnoha domech a bytech. Chcete-li uložit celý sortiment obuvi je velmi obtížné najít, zvláště pokud máte velkou rodinu a malou chodbu. A pokud jste žena módy, která má obuv pro každý šaty je potřeba místo pro ukládání boty ještě oprávněné. Velkou řešení tohoto problému - botník, Koneckonců, to může být výhodné a kompaktní umístit všechny druhy obuvi pro každého člena rodiny.

Skříňka na boty bude vždy lokální kus nábytku, ať už se jedná o malou předsíň, úzká chodba a velký sál. Hlavním pravidlem v interiéru - všechno musí být na svém místě, včetně bot. Zvolit obuvnitsy nebo skříňky na boty v závislosti na stylu vašeho interiéru, velikosti rodiny a počtu modelů obuvi. Ale nezapomeňte vzít v úvahu, jak často návštěvníci přijít k vám na místo v botě skříni bylo dost pro všechny.

Mezi nejoblíbenější modely skříněk na boty

Tyto botníky jsou velmi pohodlné. Jsou vyrobeny na základě pouhých oken, dveří. Velkým plusem modely Bona skříně - to je jejich velká kapacita. V těchto skříní podešve není deformovaný a schne dobře.

Pokud máte šatnu, na Botník boom může být bez dveří. Recepce vitrína s botou v tomto případě by bylo ideální pro toto.

Skříň pro Bon boty

Skříň pro Bon boty

Skříň pro Bon boty

Šatní skříň tenký boty je velmi kompaktní a prostorný. Je vyrobena s shrnovacích dveří, které se otevírají na 45 ° nebo 90 °, v závislosti na modelu. Šířka skříňky nepřesahuje 30 cm, takže je ideální i pro nejmenší haly.

Boty štíhlý kabinet nejsou prach a kompaktně uloženy. Je však třeba poznamenat, že bota dát do Sliema pouze sušené a čisté, jinak druhý pár bot, a to kabinet, bude kontaminovaná. Z tohoto důvodu, a to bez sušení nebo otevřené police na boty nemůžete udělat.

dřevo obvykle používá pro výrobu dřevotřískových desek nebo tenkých-skříní. Jejich barvy jsou velmi různorodé, takže můžete snadno zvednout variantu botníku, které se hodí do každého interiéru chodby.

Slim skříňka na boty

Slim skříňka na boty

Slim skříňka na boty

Nejpopulárnější dnes je považován za skříň na boty. Moderní, estetická forma, řada konstrukčních řešení, aby bylo možné dokonale vybavit prostor haly, předsíně či chodby. To Botník je prakticky nijak neliší od běžného šatníku, pouze namísto oddíly pro oblečení postavené police na boty, které mohou být pevné a výsuvné. Police na boty může být tak dlouho, jak je to nutné, ale zároveň, v obuvnickém skříni-prostoru mohou být uloženy i jiné věci - krabice na boty, prostředky na obuv, kabelky a další doplňky.

Existují také kombinované skříně. Tato možnost je velmi originální a velmi praktické. Na jedné straně je vhodné pro uložení obuvi a ve druhé polovině - oblečení a klobouky.

Skříň na boty

Skříň na boty

Skříň na boty

Skříň na boty

Výrobci nábytku jsou nyní nabízí mnoho možností zrcadlová skříňka na boty. Taková skříň stane nepostradatelným atributem nábytku, pokud nemáte toaletní stolek nebo šatnu se zrcadlem. Kromě toho je zrcadlový povrch je vždy opticky zvětšit prostor a vytvořit design interiéru lehčí a pohodlnější.

Pokud ukládáte své boty v šatně, by bylo vhodné, aby tam není ani šatní skříň, a některé originální police na boty, které doplní stylový interiér obvaz.

Obuvnitsa předsíň

Police pro fotografii boty

Skříňka pro foto boty

Botník otevřený

Botník otevřený

Neobvyklý botník

Šatní skříň, skříň na boty obvykle malé velikosti a je určena pro sezónní obuvi. Dveře jsou zavěšeny v takovém kabinetu a police 2-3 bota umístěna uvnitř. Téměř vždy podstavce na boty jsou prodávány společně s náhlavní soupravou, skříně, toaletní stolek nebo závěsů, a mohou být prováděny v polstrované stoličky s polstrovaným sedadlem, nebo tabulek, které si můžete dát parfémy, kosmetika a dekorativní prvky - vázy s květinami, zarámovaných fotografií, dekorační mušle, ekibany divokých květin a uši, velmi často používán při konstrukci vnitřku podzimu, a mnoho dalšího.

Šatní skříň, skříň na boty

Šatní skříň, skříň na boty

Šatní skříň, skříň na boty

Šatní skříň, skříň na boty

Nejjednodušší možností nábytku pro botník - skříň Botník (nebo kaloshnitsa). Tato možnost je ideální pro skladování a sušení obuv pro volný čas. Jedná se o otevřený regál s policemi, které mohou stojí v chodbě nebo koridoru, pokud si to bude sloužit jako sušák na boty, neexistuje lepší místo než na balkon nebo lodžie, nenajdete. Botník - to je vynikající alternativou k botníku pro malé byty.

Šatní Botník Shoe

Botník bota

Krabice od bot - je nejen zásadním prvkem nábytku, ale také součástí interiéru. K dekoraci a zdobí Botníky pomocí nitě, tkané složení ratanu a bambusu, zrcadla, sklo, textilních vložek, dekorační samolepky. Různé modely obuvi skříní a zajímavých konstrukčních řešení vám pomůže vytvořit jedinečný a harmonický interiér chodby.

Obuvnitsa: pro každodenní obsah boty, sušení a dlouhodobé skladování obuvi

Hrabě Monte Cristo chybí 12 párů obuvi pro každou příležitost. Sir Henry Baskerville v létě stojí 2 páry bot, poloviční i odcizení. Dnes 20 párů bot v rodině není neobvyklé, ale byt či dům - ne Baskerville Hall nebo pohádkové paláce. obuv kvalita je drahé a rozpočet s cílem ospravedlnit, musí vzdálit alespoň sezónu. V souvislosti s touto myšlenkou výroby obuvnitsy vlastních rukou má zvláštní význam.

Samotný pojem „obuvnitsa“ se objevil relativně nedávno popsat složitý zajišťující řádné uložení obuvi mimo sezónu a správné údržby obuvi nosí na denní bázi. Ten, jak je známo, závisí do značné míry na dlouhou životnost a trvanlivost boty. Nicméně, pro věci prádlo příslušenství omezující obchodní přirážky neplatí, a pro jednoduchý obuvnický skříňky, které řemeslník člověk je docela schopný dělat vlastníma rukama, obchodníci chtějí 5000 rublů. a více, i když materiály pro něj v maloobchodu, se můžete setkat v 1500-2000 a méně. Jak? Faktem je tento článek.

Výkresy boty police z překližky

Tradiční, nejjednodušší a nejlevnější varianta nádoby konvenční moudrosti obuvi na chodbě - 2-řady podlahy pluku 6-10 mm překližky; viz obrázky. Obr. Správně. Na vyčnívající části dal boty s vysokými vrcholy nebo bertsami (Cord topy s jazyky). To vše bota police je dobré, kromě jednoho: 10 párů bude muset zaplatit téměř 0,5 metrů čtverečních. m životní prostor. A co je ještě horší, 400 mm - minimální možný takového výkonu. A je-li šířka celá chodba 1,25 m? Proto je hlavním trendem moderního designu obuvnits - kompaktnost tahem na výšku a používání jednoduchých mechanismů.

Poznámka: v závislosti na dostupnosti volného místa lze jednoduchou polici pro boty provést jinými způsoby, viz např. další. video.

Police na boty s vlastními rukama (video)

Hlavní modul kompaktní boty - úložná skříňka na boty, která není v souladu se sezónou (položka 1 na fotografii) s odnímatelnými přihrádkami bez vysokého vrcholu a s vrchními částmi. První je obvykle provedena 3 (jaro, léto, podzim), ale vysoká, ale žijící v zemi potřebuje 4 nízké a 2 vysoké kanceláře; "Nadbytečné" pro umístění pracovní obuvi. Nebudou zasahovat do města, na dětské boty.

Bota je přidána do chodby, pokud je k dispozici dost místa, lavička nebo banket pro pohodlí boty / trhání. Pod sedákem je vhodné vytvořit jemné police pro sušení bot (položka 2), ale obvykle sušit boty, zejména pro obyvatele země, je lepší použít samostatnou sušičku, viz níže.

Kresba pouffe na chodbě s příslušenstvím pro péči o boty

Je-li místo velmi malé, namísto lavičky je to možné. Pod jeho sedadlem se může stát, že jediný majitel nebude boty pro sezónu (bod 3), ale podmínky pro jeho uložení v tomto případě nejsou zcela příznivé. Je lepší držet příslušenství pro péči o boty v pupe (viz nákres na obrázku vpravo) a položte obuv do samostatného pořadatele, viz níže. Pokud jsou zbytečné boty stále ve vánku, měla by být jeho větrací skříň opatřena otvory ve spodní části a pod sedákem je nutné vystřihnout výbuchy.

Šířka sedačky a obvyklé lavice je cca. 400 mm. V úzké chodbě s nimi na chodbě je méně než ergonomie vyžaduje, a dokonce i věšák s oblečením tam. Proto v současné době tzv. Takzvané " boty okvětních lístků (položka 4); boty v nich jsou uloženy ve vzpřímené poloze na regálech závěsných táců, zesílené mezi sektorovými otočnými bočními stěnami - plátky. Vytvořte botu typu okvětní lístky, která je možná 250-260 mm široká: dostatečně se posaďte a na chodbě o šířce 1,25 m je průjezd cca. 1 m, což je přijatelné. Kromě toho okvětní lístek poskytuje dobré větrání obsahu v uzavřených i otevřených zásobnících. A pokud je táček vyhozen, pak boty v něm suší lépe než na polici pod lavicí.

Kvůli kompaktnosti a velkému objemu jsou boty okvětních lístků často spojeny do monobloků s jiným nábytkem pro chodbu. Společnou možností je noční stolek na chodbě s obuví, pos. 5. V rozměrech (600-800) x (250-270) mm se jedná o boty malé rodiny. Když je dostatek prostoru (asi 1,1 x 0,4 m v plánu), kandidánek je doplněn sedákem (položka 6).

Oplocení okrouhlé police na boty

Pokud má chodba neohrabaný roh nebo mezeru (což není ve starých domech neobvyklé), je vhodné skladovat boty v karuselu, představuje. 7. Oddělení obsahu na 4 ročních obdobích v obuvi karuselu se získá nejpřirozenějším způsobem. K uložení zimní obuvi (boty, boty) jsou regály nevyváženy asymetricky, viz Obr. vpravo.

Poznámka: poměrně prostorný roh na chodbě si zaslouží víc než skladování bot. Například vidět jiné video - jak vybavit rohové skříňky s obuví na chodbě.

Skříň s oddělením pro boty s vlastními rukama (video)

Materiály a sloučeniny

Správně sušené boty (pro podrobnosti o sušičkách a sušičkách pro ně, viz na konci) v dobře větraném úložišti lze okamžitě uložit. V tomto případě může být obuv vyrobena z dřevotřísky o tloušťce 12 mm; na obličeji si můžete objednat dražší, ale i velkolepější MDF. LDPE pro botu musí být po uplynutí doby platnosti sloučenin obsahujících fenol (E1 nebo E2) odebráno ze středních tříd. "Dětská" dřevotříska třídy E0 je drahá a křehká a levnější nižší třídy E3 a E4 vyzařují příliš mnoho par fenolové pryskyřice. Pro obuv z kůže, syntetické a lepidlo, nejsou o nic méně škodlivé než pro nás. Ze stejného důvodu není OSB vhodný pro botu - jde o konstrukční stavební materiál, který během výstavby vyzařuje nadbytek fenolu.

Poznámka: boty vyrobené z kovu a plastu se otvírají pouze volně větrané. Důvodem je, že pokud je dřevotříska alespoň trochu, ale dýchá včas s obuví, pak kov a plast neumí vůbec.

Pokud jde o podrobnosti obuvnitsy sloučeniny, mohou být jakékoli v čalounění :. Shkantah na, šroub, držák / krycí plechy na hrot, tykadlový, nábytku sešívačka sešívá, atd. Obecně platí, schopný, a sbírat. Pro mobilní připojení bot na okvětních lístcích viz níže.

Petály

Obalové botky na plátně jsou nejdokonalejší, a tak začneme s nimi. Nejvíce (na první pohled komplexní (a drahé při nákupu soupravy v maloobchodě) díly - boční lalůčky - lze vyrobit ručně z plechu nebo tvrdého plastu o tloušťce 4 mm. Rovněž je možné řezat okvětní lístky z překližky o tloušťce 6 mm, dvakrát namočené vodou ředitelným akrylovým lakem dvakrát zředěným. V tomto případě je zapotřebí impregnace, aby se zvýšila tuhost dílu. Lak se zředí destilovanou vodou!

Výkresy obuvi okvětních lístků jsou uvedeny na obr. níže. Každý zásobník je dvouvrstvý (jaro-podzim a letní). Pro vysoké boty budete muset přidat skříňku, boty s vrcholky a boty v zásobnících se nemohou vejít; to je možná jediná nevýhoda obuvi okvětních lístků. Celková výška jedné části H je od 300 mm. Horní a spodní mezery mezi krytem zásobníku a čelním panelem boty jsou potřebné pro větrání nejméně 6 mm. Pro tentýž účel musí být také ventilační kapsa "sinus" nad horním zásobníkem. Za tímto účelem se v horní části zadní stěny vyrobí řada otvorů o průměru 40 mm vyrobených z dřevotřískové desky nebo je zbylá mezera. V položce A střední police (označené červenou šipkou) jsou instalovány kuličkové zámky nebo odnímatelné kolíky pro nastavení polohy střední police podle obsahu.

Výkresy boty na chodbě

Zařízení a rozměry tohoto typu zásobníku pro ukládání obuvi do výklenku na stěnu s hloubkou pouze 200 mm jsou uvedeny na následující stránce. Obr. Zvláštnost tohoto provedení - otočné čepy otočných závěsů (viz níže) jsou vytvořeny jednoduše ve formě otvorů v konzolách ocelového rohu, které jsou zesíleny zevnitř na předním skořepině výklenku. K nim jsou také upevněny sponky ležící, pokud mají boční stěny výklenku. V tomto provedení může být přední kryt zásobníku libovolně vysoký, takže tato varianta obuvi může být vyrobena pro vysokou obuv. Jedna podmínka - přední skořepina výklenku by měla být dostatečně silná, ne křehká. Sadrokarton, například, v tomto případě není dobré.

Zařízení boty ve výklenku

Poznámka: pokud vlastníte ruce, dostanete se do úzkého podstavce pro boty, podívejte se na hlavní třídu níže.

Skříňka na boty pro boty s vlastními rukama (video)

V petálech a některých dalších botách (viz níže) se skládacími dveřmi je ještě na první pohled bizarní montážní jednotka - otočný závěs. Zdá se, že není nic, s výjimkou toho, jak si je koupit, ale přesto to dokážete sami. Jsou potřebné pouze kusy tenkostěnných bezešvých trubek, lepší mosazné části rukojeti s kuličkovými ložisky, kolenní konektory starých spřádacích tyčí atd. Výborné kufříky některých odrůd kubánských doutníků, ale ceny pro ně nyní - nikoli do noci. A vlastně postup výroby domácího závěsu skládací patky boty je následující:

  • Odřízněte od trubkové části délku rovnající se hloubce zásuvky závěsu. Obvykle - v tloušťce 1 / 2-2 / 3 boční stěny boty, ale ne menší než 10 mm. Stěny za hnízdí by měly zůstat nejméně 5-6 mm. Budou to klipy hnízd, potřebují 2 pro každý závěs.
  • Shaber (shabrovka, rimer), stejně jako použitý, řekněme, pro instalaci / demontáž potrubí klimatizačních jednotek, odstraníme zevnitř sklíčidla zkosení o 0,25-0,35 mm.
  • Vybíráme šrouby s kulatou hlavou tohoto průměru, která se vejde do klece s mezerou až 0,5 mm. Očistěte na hlavě šroubů (pokud je štěrbina rovná), vyjměte soubor nag. Nazhdachkoy, pokud je to nutné, můžete nasadit hlavu do klece.
  • Pro vrták Forstneru vrtáme otvory do klips; Vrtačka je žádoucí, aby takový průměr (nebo zvednout trubky pro svorky) tak, aby svorky těsně vstoupily do otvoru.
  • Zatlačte svorky do otvorů. Pokud vstoupíte volně, můžete lepidlo přilepit na kov.
  • Šrouby jsme položili v souladu s normou. otvory okvětních lístků, utáhněte matice s pružnými podložkami - závěsy sestavy jsou připraveny.

Obuv, které se dlouho nenosí, se s výhodou skladují ve stabilním příznivém mikroklimatu (viz výše). Také podstavec nebo botnická skříň, která není v sezóně v jiné místnosti, je nutná, pokud na chodbě není dostatek místa. Obecně platí, že dlouhé nošení obuvi v chodbě, aby zůstaly nežádoucí, zejména v soukromém domě, kde přes otevřené dveře může zemřít za studena nebo namočit.

Schémata otevřeného stojanu pro dlouhodobé skladování obuvi a kompaktnější obuv se sklápěcími dveřmi jsou uvedeny na obr. nad a pod. Stojan poskytuje optimální podmínky pro dlouhodobé ukládání až 30 párů nebo více bot, ale vyžaduje cca. 0,6 m2. m. S minimální ergonomií pro tento regál potřebujete šatní skříň od 6 m2 m. Na regálech není zadní stěna, je upevněna na stěnu pomocí ocelových rohů a samořezných šroubů 6x70 v plastových hmoždinkách. Materiál polí a stěn je deska nebo dřevotříska o rozměrech 20 mm a nosník 30x30 mm. Regály pro lepší větrání, z ocelového pletiva na dřevěných rámech.

Schémata a výkresy regálů a polic pro ukládání obuvi

Poznámka: tento stojan je univerzální. Vysoké a nízké úseky lze přidat bez šířky a výšky bez omezení, pokud je pouze místo. Kvůli rozptýlení upevňovacích prvků může být stěna za stojanem například slabá. přepážka pěnobetonu nebo pórobetonu.

Skříň bot je kompaktnější a je umístěna v průchodu o šířce 1,5 m. Délka obrubníku je až 2 m. Police mají stejnou konstrukci jako v předchozím. případ; jsou upevněny na bočních stěnách hmoždinkami, rohy, frézovanými drážkami nebo na pravidelných držácích polic. Zadní stěna je odvětrávaná, jako botka na okvětní lístky (viz výše). Možnost ventilace téměř jako stojan - obrubník bez zadní stěny s mezerou mezi obrubníkem a stěnou od 40 mm (pro šířku podlahového pláště). Poté se sestava podstavce podle schématu v dolní části na obr. Podšívka na zádech - ze stejné desky jako police s přepážkami.

A co když vůbec není místo pod topánky? V tomto případě bude organizátor pomáhat při dlouhodobém skladování bot, které se v současné době nenosí. Nicméně, v prodejnách nábytku, budete s největší pravděpodobností bude nabídnuta speciální boty skříň organizátor (poz. 1 na obr.), Která bude trvat, s široce otevřenými dveřmi, kdekoli od 2 metrů čtverečních. m. Ale v galanterie a obchodech s oblečením najdete nesrovnatelně levnější boty na organizéry - kufřík z látky, poz. 2, umístěné pod postelí. Kromě toho, boty v něm volně dýchá.

Organizátoři na boty

Ale organizátor, nemůžete koupit tašku, pokud existuje dostatečný počet bot boxů. Jsou jednoduše slepeny, poz. 3. Shine dýchat tím, že pořadatel není vůbec těžké, a to je snazší tlačit do výklenku podkrovatnogo boxu. Soft-trunk organizátor pak často přilepená.

Obuvnitsu organizátor lepenky může být také slepené, například. do země, poz. 4. fikce navržena, to může být docela na místě a v bytě, je-li na chodbě je vhodný výklenek položka. 5. Poté obuvnitsu kartonu nische by měly být umístěny v tahu k bočním výklenky vyztužuje celý článek. Ze stejného důvodu se kartonových přířezů 2-3 krát na obou stranách se impregnuje vodou zředěný polymerní emulze nebo voda 2-3 krát PVA.

Mokré boty sušit před dát do obuvnitsu nebo skladování. Ale - nekupujte domov Elektrické sušárny pro boty (viz obr.).! Jejich účel - rychlé sušení pracovní obuv do cesty, pole nebo polních podmínkách, kdy je nutné vyměnit rýč, nebo, řekněme, jít na měření minutu a náklady na pracovní obuv předem se zapisují do rozpočtu, nebo provozní výdaje.

Obuv pro volný čas sušit na vnitřní straně nemůže být ani doroguschih značkové výrobky před uplynutím záruční doby může prasknout horní nebo odlepení podešve. Odborníci v maloobchodních prodejnách v takových případech neprodleně určí - líto, non-záruční případ. Tady to máte - návod s obrázky. Ty tak byly vysušeny, jak je zde napsáno?

Každodenní obuv je třeba sušit, nebo v nakloněné poloze nohou dolů (poz. 1 na obrázku níže), nebo lepší, o hmotnosti (ale ne pro tkaničky nebo kolíky / tlapky!) Pos. 2 a 3, nebo, ještě lépe, od podešví, pos. 4. Stylový sušička organizér pro boty na poz. 2 technologie není příliš obtížné, pokud víte, jak se vypořádat s plechu plastu nebo nerezové oceli.

Jak sušit každodenní boty

Nicméně, nejvíce efektivní absorpční sušič na poz. 4: úplně mokré boty zaschnout 2-4 hodin při pokoj Teplota! Jak víte, tím rychleji se sušení namočené boty bez přitápění, tím déle to je používáno.

Tajemství absorpčních sušení obuvi - v kamenném a plnicí přesnost: před uvedením boty na sušení, je třeba umýt. Drcený potřebu absorpční sušičky dolomitu apod. S dostatečně silnou a chemicky aktivního malého kamene s vlastními nasákavost víc. Aktivní uhlí (ne farmaceutické tablety!) Nebo silikagel vysuší boty ještě rychleji, ale sami nejsou zaschnout a pak snazší než obnovit staré krabice uhlí masku. Nejlépe vyplněním absorpční sušičky pro obuv - mušle nebo po moři zaoblené oblázky. Životnost zimní obuv a pracovní obuv, pokud po celou sezónu, navíc k využití času, aby na plnění, téměř zdvojnásobil.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

75 − 71 =