Krabice s vlastním rukama

Krabice s vlastním rukama

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vytvořit sadu nástrojů sami?

Abyste neztratili čas hledáním nástrojů (kladivo, šroubovák, řezačka drátu), měli byste je skladovat na jednom místě. Ale co mám dělat, když jsou všechny regály a skříně v domě plné? Vynikajícím řešením tohoto problému bude samoobslužná skříňka nástrojů. Nepotřebujete zvláštní znalosti a dovednosti. Proces výroby přenosné krabice trvá nejdéle 3-4 hodiny.

První věc, o které se musíte rozhodnout, je velikost krabice. Zde vše závisí na velikosti, množství a celkové hmotnosti nástrojů, které budou v něm uloženy. Pokud jde o konfiguraci, nezáleží na tom. Hotový výrobek může mít čtvercový, obdélníkový a jakýkoli jiný tvar. Jak si přejete.

Domácí krabice s náčiním jsou obvykle vyrobeny z řeziva nebo umělého dřeva (deska OSB, překližka, dřevotříska). Často používaly různé kovy a plasty s vysokou pevností. Pro začátečníky je obtížné pracovat s těmito materiály. Proto upřednostňují strom.

Jak vytvořit schránku s nástroji: poradenství odborníků

Pokud nechcete dělat hrubé chyby a ztrácet čas, poslouchejte níže uvedená doporučení. Pouze v tomto případě můžete počítat s dobrým výsledkem.

1. Pro vytvoření pohodlné a spolehlivé schránky s vlastním rukama musíte nejprve nakreslit návrhový výkres. To je provedeno s přihlédnutím k typu, počtu a celkové hmotnosti nástrojů.

2. Obvykle jsou krabice vyrobené z desek, které byly dříve používány v jiných provedeních. Před opětovným použitím jsou čistí z prachu a nečistot. U lehkých nástrojů je lepší převádět překližky a těžké nástroje - tvrdé desky.

3. Všechny detaily krabice jsou vyznačeny na dřevěných površích. Dále řezte obrobek pomocí vyvrtávací pily nebo pilou s malými zuby.

4. Chcete vytvořit sami otevřenou schránku? Tento design poskytuje centrální rukojeť. Chcete-li jej nainstalovat, musíte vyvrtat 2 slepé otvory.

5. Sestavení detailů se provádí pomocí šroubů a samořezných šroubů. Zajistěte rukojeť bezpečně a lepte všechny švy.

6. Vytvoření schránky s vlastními rukama je jen polovina bitvy. Stále mu musíte dát atraktivní vzhled. Povrch zásuvky můžete zakrýt barvou nebo speciálním lakem.

Velmi brzy začneme praktickou část, ale prozatím připravíme vše potřebné. Takže pro práci potřebujeme:

 • vrtačka;
 • lepidlo PVA;
 • překližka (tloušťka 12 mm);
 • pilový kotouč pro dřevo;
 • kladivo;
 • skládačka s funkcí řezání pod úhlem 45 stupňů;
 • lak na dřevěné povrchy;
 • vrtáky;
 • několik pruhů 15x15 mm;
 • Svěrky;
 • malé nehty.

Vytváříme schránku s vlastními rukama: krok za krokem

S čím bychom měli skončit? Dřevěná konstrukce, kde budou v budoucnosti uloženy kleště, šroubováky, kladivo a další nástroje. Akční plán je následující:

Číslo kroku 1. Nejprve převezeme překližku do rukou. Budeme ji používat k vytvoření bočních stěn krabice. Ke konci jsou dobře ukotveny spolu, potřebují trochu prořezávání a umisťují pilový kotouč pod úhlem 45 stupňů. Podobný typ dokování se nazývá spojení specialistou.

Krok č. 2. Povrchy rozšiřujeme lepidlem. Pokud se vám to nepodařilo nikde koupit, použijte PVA.

Krok 3. Pokračujeme k sestavení celé struktury. Aby se detaily nerozpadaly, je třeba je upevnit lepicí páskou. Ujistěte se, že stěny jsou hladce spojeny. Nyní čekáme, až náš obrobek vysuší.

Číslo kroku 4. Do stávajícího návrhu nalepíme lamely, které drží dno zásuvky. Zde musíte být opatrní, protože nehty jsou velmi malé.

Číslo kroku 5. Vytvořte spodní část krabice a poté ji přilepte k kolejnicím. Používáme stejný PVA.

Číslo kroku 6. Pro pohodlné nošení krabice vytvoříme kliku. Vezmeme tenkou desku. Elektrická skládačka na ní vyřezala. To je velmi důležité. Také nezapomeňte vystřihnout malé obdélníky z každého rohu držadla. Jejich hloubka se rovná tloušťce překližky, z níž jsou vyrobeny boční stěny.

Krok 7. V bočních stěnách vyvrtáme a vyřízneme zářezy pod rukojetí. Ujistěte se, že nic není volné. Na straně rukojeti a stěnách krabice musí být zaslepené otvory pro vložení hmoždinek.

Číslo kroku 8. Pokračujeme k sestavení držadla. Všechny jeho spoje na bočnicích, stejně jako boční stěny se stěnami, jsou důkladně potlačeny PVA. Postupně shromažďujeme části rukojeti. Postavíme jeho polohu svorkami.

Krok č. 9. Vše, co nám zbývá, je držák kompasu, dláta a šroubovák. Budeme používat překližky. Vyřezáme z něj pás, jehož šířka činí 4-5 cm a délka je rovna vnitřnímu rozměru dlouhé stěny krabice. Potom vyvrtejte otvory pro nástroje. Pás je potažen lepidlem a připevněn k jedné ze stěn pomocí svorek. Jakmile je lepidlo zcela suché, můžete začít povrchovou úpravou povrchu krabice. Pro tento účel je vhodný lak nebo barva.

Nyní víte, jak vytvořit sadu nástrojů sami. Není nic složitého. Hlavní věcí je striktně dodržovat výše popsané pokyny. Materiály, z nichž je návrh vytvořen, lze snadno zakoupit v libovolné stavbě.

Nipponese> Blog> Tool box s vlastními rukama.

Pokud někdo ví, jak udělat ručně, pak můžete uspořádat své pracoviště. Chtěl jsem vám ukázat krabici, kterou jsem si vyrobila vlastním rukama, a v podstatě jsem nechtěla používat hotové krabice, které mám. Box z nejvíce levného materiálu z 6mm překližky, která byla po ruce, která byla ponechána z různých projektů, a rozhodl se je aplikovat v praxi. Vzhledem k tomu, jakékoli velikosti, jsem neměl v plánu, jsem vyložil všechny nástroje na podlaze a asi nastínit pole a můžete vrtat pod požadovaným razmer.U jsem se otočil 50 14 40. Působil jako skládačka, i když je možné řezat jednoduché postaru. Pro lepení použitého německého truhlářského lepidla Poufas. Krabice byla velmi silná, i když původně jsem si myslel, že si hraje na 8 mm překližky, ale chtěl jsem se do boxu a byl lehký a odolný. Můžete to bezpečně stát. Totéž nemůže být řečeno pro hotové čínské boxy. Zde řezané a pak shromážděné a vidět výsledek. Nyní, když je box, jak uspořádat své pracoviště? Co můžete dělat, aby bylo snadné a pohodlné najít všechno, co je k dispozici?

Jak skladovat přístroj tak, aby nedošlo k rozptýlení a rozptýlení? Nejprve je uložili do kufru v jednoduchém celofánu a nejčastěji používané nástroje byly prostě ztraceny na silnici, u dachy. Jedním slovem není pohodlné ani profesionální ukládání. Je nezbytné, aby každý nástroj byl na svém místě a není-li na svém místě, je nutné najít a dát na své místo, a nesmíme zapomenout na silnici nebo horší za kopotnom. Zjistil jsem soubor nástrojů, které jsem použil 2-3 roky. Takže je to pro mě výhodné a tam je téměř vše potřebné. Problémem je, jak budou udržovat vše v pořádku, aby se nezamíchaly a nástroje nevypadaly? Abych to udělal, udělal jsem podíl 1,5 cm jóga. Na začátku značka provedla značení přístroje a pak ho ořízla ostře malým ostřím. To může být úhledně umístit všechny své nástroje krabici a nebojí se, že budou vypadávat, samozřejmě s výjimkou kohoutku, protože je velmi těžké a padá po celou dobu. Ahh. Přikládám fotografii samotného procesu. V tomto pořadí a pracoval a shromažďoval všechno. Poté požádal, aby se dostal kryt a lak s barvou. Přestože je profesionálním baskytaristou a nemá volný čas, po tom, jak moc požádal, souhlasil, že mi pomůže, protože je také časem a dobrým malířem. Přiložil pohodlnou rukojeť, nyní můžete pohodlně přepravovat krabici a uložit potřebné nástroje do ní. Díky tomuto zvláštnímu díku Arturovi, za hraní na kytaru v noci a malování mého kufru během dne. Teď v autě je taková domácí sada. Tam je také jednoduchý dědeček kopeček set s chrastítka. A doma je tu sada Toptul, která se skládá ze 130 předmětů. Tato sada je nejoblíbenější a pro konkrétní opravy a kvalitu je také na úrovni. Všichni zatím.

Nástroj musí být uložen v garáži

Také jsem se udělal.

A jak důležité je mít kleště, svorky, kolumbie?

Nenosím kufry. Cívka je šroubovákem a dvojicí klíčů.

Pak je mi líto, je to jiné. Takže je to jen kufr na objednávku a "jen pro případ"

A jak jsou nástroje pevné? těžké - kladiva, oje ...

Kladivo nespadá jako matice s trubkou. Když je třeba provádět práci a pak auto a moto zařízení, vezmu si svůj kufr do garáže. V zimě jsem byla většinou doma. Od jara začnu znovu vyrábět motocyklu K 750 a bez těchto sad nepůjdu do garáže.

Já sám jsem udělal formu pro hlavy za malou maličkost od montážní pěny, která se na výstupu téměř nerozšiřuje. Otočily hlavy do pláště a vylévaly pěnu. Po několika hodinách se čepel nastavil na rozměry, malý tmel, nátěr a barvu a možná si myslíte, že je to jako tovární výroba. Fotografie bohužel ne, díky hlouposti to rozbilo.

Sada nástrojů s vlastními rukama je praktičtější než utrácet peníze v obchodě

Obraz velitele je neoddělitelný od skříně nástrojů, kterou drží v ruce.

A to není jen prvek jemného folkloru, ale funkční adaptace. Dřív nebo později dosáhne množství nástroje kritické hmotnosti a toto bohatství musí být vyřešeno jako něco na pořádek.

Kromě toho existuje nástroj, který nelze jednoduše uložit do hromadné knihy. Například soubory nebo cvičení. Od tření proti sobě jsou tyto věci nudné. Během práce, ležet jako nástroj, vás nutí ztrácet čas hledáním.

Je-li to nutné, vydejte se na opravu na silnici, například - jdete na víkendy do svého domu, potřebujete kontejner pro přepravu. Nebo chcete oddělit kovové a tesařské nástroje. A garážová sada by neměla zasahovat do ostatních příslušenství pro domácí opravy vůbec.

Takže - potřebujeme krabici pro uložení potřebných svítidel, spotřebního materiálu a spojovacích prostředků. K dispozici jsou různé možnosti, pohodlné, kompaktní, praktické. Některé jsou skutečnými uměleckými díly. Stáli však určitou částkou peněz.

Pouze jedna cesta ven - aby se nástroj box s rukama

Za prvé, definovat účel. Jak se obecně může být schránka na nářadí?

Je umístěn malý počet pacientů, obvykle odpovídá charakteru pracovního zařízení. Tato kolonka musí mít pevný hrad, takže se neotevřel náhodně během přepravy. Během pohybu nástroje by neměla servítky dovnitř, každý prvek má své místo, a zajištěny jak je to možné.

Nicméně, to je relativní pojem. Jen box nenese s sebou na místo výkonu práce. To může být přesně pohybovat v dílně. V takovém uspořádání neposkytuje pro upevnění nástroje, ale jsou uspořádány do sekcí a jsou obvykle rozděleny do skupin.

Na rozdíl od prvního a druhého provedení, například pro ukládání je určena pro určitou skupinu zařízení. Například, klíče, nebo sada bitů a vrtáků pro šroubovák. Kromě hlavní obsah, tyto boxy jsou obvykle dát do provozu a materiály.

Tyto všestranné zařízení mnohem pohodlnější, ale oni potřebují pár kousků.

Proto před výrobou, je nutné zjistit, která verze je potřeba. Chcete-li začít s, soupis svých nástrojů. Uspořádat je do skupin a velikostí. A budete okamžitě jasné, kolik krabic a co budete potřebovat velikost.

Jak vyrobit skříňka na nářadí

 • Zásuvkou na kovových nástrojů. Ať je to tak snadné není. To může vyžadovat svařování. Self-made box oceli by bylo příliš těžké nést, ale má také výhody.

Těžký a těžkopádný nástroj není tak rychlý protiútok buňky. Nemůžete příliš brzy přesně stohovací klíčem 38h52 vážící půl kila. Statný set spojovacích hlavic nejsou zlomí dřevěnou podlahu.

Ale i pro zařízení s akutní ostření, nebo souboru - to nebude fungovat. Nejlepší volbou - instalace zásuvky pod lavici. Jen je třeba nastavit omezovač na těžký pan spadl vaše nohy.

Tím, že mobilní nebo přenosné volby - můžete používat tenký papír a vykonat příklad krabice tovární vzorů.

Další možností pro imitaci - ocelový vozík se zásuvkami na nářadí a příslušenství. Tento design je populární v autoopravárenství. Pro domácí studio - to je ideální, ale výroba je spojena s technickými obtížemi;

 • Pokud potřebujete stejnou sílu a funkčnost - snažit, aby krabici s nářadím překližky. Síla mírně klesá, ale zvládnout takový materiál mnohem jednodušší.

  Před provedením box s rukama - paint výkresů. Hack by měl být čistý a odpovídala velikosti vašeho nářadí.

  Chcete-li zvolit tloušťku hlavního tělesa 8-10 mm. Kola (pokud je potřebujete) můžete koupit u zboží obchod pro domácnost. Všechny spoje by měly být na šrouby. Nehty rychle uvolnit. Spoje dále plášť s PVA lepidla.

  Krabice s buňkami může dělat jejich překližka 6-8 mm. Montovaná stěna materiál tlustší dno a tenčí buněk. V případě, že nástroj není příliš těžké - jako vodicí lišty vyberte tvrdého dřeva. Můžete připevnit kovové rohy.

  Pak nebudete mít strach, že box vám spadne na nohy. Široké a nízké vaničky dokonale rozdělen do sekcí s vnitřními přepážkami. Čím více - tím lépe třídit nástroje a spotřební materiál pro daný účel. Skříňka na nářadí, vyrobený vlastníma rukama - poskytuje dostatek příležitostí pro kreativitu.

 • Dřevěný box s rukama. Jedná se o klasický truhlářství. Výkresy přenosné úložiště byly publikovány v časopise „Mladý technik“ před 50 lety.

  Potřebný pro výrobu desek 10-20 mm tlusté a pilové na dřevo. Je to vlastně všechno. Z tohoto důvodu, a to navzdory mnoha moderních designů, mistři staré školy zvolit tuto možnost.

  Klasická konstrukce neposkytuje prostory a zda jiné funkční zařízení. Jen hluboký box a pohodlné uchopení po celé délce.

  Tato forma rukojeti má praktický význam. Je-li hmotnost nástroje rozložen rovnoměrně, můžete vždy najít místo těžiště, takže medvěd box vždy výhodné.

  Praktickým doplňkem k vložce s vlastním držadlem, že úprava má 50% z pole. Tato vložka se používá pro jemné nástroje (šroubovák, šídlo, mollových tóninách) a spotřebního materiálu (vrtáky, bity a tak dále.). To může být vyroben z překližky nebo tenkého dřeva.

  Dno (zem) je hlavním nástrojem prostor. Kladivo, vrtačku, hoblík, velké kleště;

 • V případě, že bedna nevyžaduje neustálé nošení - můžete vytvořit okno s posuvným víkem. Taková plavidla dělat více o stejné velikosti. Ty jsou umístěny na regálech, na konci zásob se provádí, tam jsou některé obsah.

  můžete vytvořit zcela jinou strukturu ze dřeva a překližky. Box-stojany (pouze bez zrcadla).

  Dveře jsou další buňky, které tvoří podložku při otevírání velikosti nástrojů se zadní stěně pracovního stolu. Krabice není určen pro přepravu, ale z místa na místo je přesně lze upravit. Proto je nejvyšší má rukojeť.

  Vnitřní část může zkomplikovat malou krabičku, ve které jsou vytvořeny nejmenší položky. Není-li příliš těžké nářadí - sloučeniny, stejně jako v předchozím příkladu provedení, PVA lepidla a vrutů.

 • V kombinaci tool box s rukama

  Adaptace bude mnohem praktičtější, pokud se blížíme k tomu, aby jej kreativně. Můžete použít celou řadu materiálů - dřeva, překližky, kovu, plastu hotových úseků. Na obrázku vidíme příklad integrovaného přístupu.

  Hlavní část a část pro velké velikosti nástroje je vyrobena z desky o 12 mm. Na výkon stěny publikoval organizátor závodu, koupil zboží obchod pro domácnost. Hliníkové kousky vyrobené ploché krabice s skládacím mechanismem ve tvaru písmene Z. Umístěna vrtné, vruty, šrouby a matice.

  Proveďte držadlo z krabice je nesmyslné. Byl příliš těžký, aby se stal mobilní. Nicméně, můžete vždy dát to, kde je nástroj by měl být po ruce.

  Jestliže bit nástroje - mají kompaktní design. V tomto poli je vhodné použít při práci, a to je docela snadné přenášení. Překližka je tvořena z 6-8 mm tlustý. Toto je vhodnou volbou pro skladování nebo balkon. to je příliš malý na dílně.

  Nebo zcela originální design, sestaven z překližky bez jediného hřebíku.

  Jak můžete vidět, i jednoduché atributem domácího pracovníka jako schránka na nářadí - může mít mnoho variant. Který z nich si vybrat - můžete se rozhodnout.

  Organizér pro nástroj. Video pohodlnější montážní krabice s redukcí metod pro velikost a ve výrobě.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  35 − 26 =