Krabička do koupelny

Krabička do koupelny

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat funkční box pro koupelny

Koupelna v každém bytě má různé funkce. Jedná se především místem pro každodenní hygienu, druhý a třetí - pro ukládání špinavého prádla a skladování chemikálií v domácnosti. Je důležité umístit harmonicky ve stejném prostoru v koupelně zásuvky pro oblečení a sanitárního vybavení.

Soubor nábytku pro koupelny

Jak si vybrat funkční box pro lázně

Koupelnový nábytek je jich tolik. Sluchátka, individuální suspenze a podlahových prvků ve velikostech určených pro velké prostory a pro vzájemně toalety. Jakékoliv barviv, druhy, vyrobené zcela nebo rozpočtu provedení. Jaká kritéria by měla být vedena v poli výběru pro koupelny?

Namontované skříňky v koupelně

 • závěsné skříňky;
 • podlaha skříň;
 • pouzdro na tužku;
 • regály;
 • noční stolek;
 • koš na prádlo;
 • vestavěná skříň;
 • pořadatelé.

Uvažujme každý druh zvlášť.

 1. Skříňka - nenahraditelné nábytku v malých prostorách s pevně obsazenou plochu podlahy. Ideální pro skladování čistých osušek, chemikálie pro domácnost, výrobků pro osobní péči. Dvířka skříněk jsou zavěšeny nebo posuvné, což je také důležité v přeplněné místnosti. Venku na dveře mohou být integrovány zrcadlo. Výška upevnění takového nábytku plánu se zaměřením na pohodlí rodinných příslušníků.
 2. Spodní skříňka - dobře kombinovat se závěsnými prvky nábytku. Často komodnogo, police nebo smíšený typ. Mělo by to být box pro ukládání špinavého prádla, stejně jako chemikálie pro domácnost a sanitární úklid bytu. Osobní hygieny položek rodinní příslušníci mohou být umístěny na horní ploše skříně pultu ve speciálním pořadatele.
 3. Pěna do koupelny - je nejlepším řešením úzké koupelny, kde se nábytek neztrácí svou pracovní prostor díky růstu ve výkresu. Funkce je stejná jako u venkovního nábytku, dodatečný bonus může být integrováno zrcátko a police pro uložení zubní kartáčky, zubní pasty, holicí strojky pro skříňové dveře a zmizel z dohledu.
 4. Rack - prakticky stejný tužku, s dobře větraných a snadno přístupných policích. Výhod - vzdušný prostor a méně traumatizující. Z nevýhody - kompletní viditelnost obsahu skříní.
 5. Noční stolek se zásuvkami zabudovaných do koupelny pod dřezem. Skvělým řešením pro úsporu místa. Vzhledem k tomu, ze sanitárních armatur v něm je obtížné uspořádat prostor. V tomto případě se za pomoci různých organizátorů, které mohou být umístěny na stěnách skříně uvnitř a křídlovými dveřmi skříně.
 6. Koš na prádlo - může být nezávislý prvek a v kombinaci s interiérem, nebo může být organizátorem pro ostatní koupelnového nábytku. Velké a hluboké copánky jsou určeny pro skladování špinavé prádlo, malé a střední podniky - pro ukládání ručníků a županů.
 7. Vestavěné (nebo tajné) šatní skříň shromažďovány lokálně nebo upravené pro tento účel, penály, je-li koupelna má konstrukční výklenek. Aby bylo možné efektivně využít prostor na stěny drážky doplňují police, šuplíky, křídlové dveře. Vnitřní rozměry skříňky a její funkčnost závisí na velikosti původního výklenku. V každém případě se jedná o rozumné řešení pro optimalizaci prostor koupelny.
 8. Pořadatelé - skvělý pomocník pro uspořádání a rozdělení na místě všechny potřebné údaje související se sociálním zařízením. Košíky, krabice, věšáky, malé police, držáky nápojů, lepené, a jiné varianty organizátorů budou moci nejvíce funkčním způsobem uspořádat místní úložného místa pro koupelnové doplňky a jiné prostředky, zejména pokud se používá v kombinaci s jinými typy nábytku.

Kontejnery na prádlo

Koupelna - místo s vysokou vlhkostí

Zvláštní pozornost při výběru nábytku je třeba věnovat materiálů, ze kterých je vyroben. Mezi nejoblíbenější materiály jsou:

 • plastu;
 • dřevo, MDF, dřevotřískové desky;
 • sádrokartonové desky repelent;
 • ratan, bambus;
 • kov;
 • skla.

Nejčastěji visící zásuvky v koupelně je vyroben z plastu. To se vysvětluje tím, vodoodpudivost a chemickým neutrality materiálu. Z nevýhody - nestability a křehkosti struktury.

Skříňky pod dřezem je vyroben z odolnějšího materiálu - dřeva nebo jeho derivátů: a dřevotřískové desky nebo dřevovláknité desky. Ale jako zásuvkové vložky použití plastových panelů k ochraně materiálů před vlhkostí. Dřevěný nábytek je odolný, i když strach z vody, ale MDF a dřevotřísková deska pod vodou může začít delaminaci v průběhu času.

Na povrchu panelů visí nábytek mokré částice shromažďují páry. Pro dlouhodobý provoz kloubových krabic třeba plot od zbytku části lázně prostorem pláště nepromokavé závěsem.

Sádrokartonové desky - je to jeden z nejvíce kontroverzních materiálů pro použití v koupelně. A ačkoli to odpuzuje vodu a změny nezbytné k tomu, aplikovat se zvýšenou opatrností. Má jeden velký mínus - její křehkost. Pro stavbu zavěšených skříněk či zásuvek je lepší zvolit jiný materiál. Ale zakotven v návrzích se vejde výklenek.

Přírodní materiály z bambusu a ratanu jsou velmi dobré s úložným prostorem oblečení. Jejich životnost je závislá na vodu odpuzující impregnačních materiálů a pečlivým přístupem. Dělají dobré box-organizátory.

Skříně nebo zásuvky pod umyvadla v koupelně bývá vyrobena z kovu. To je speciální povlak nebo chrom. Takový nábytek vypadá velmi stylově. Hlavní věc - ne poškrábání povrchu. Tento nábytek je mnohem dražší než plast.

Další neobvyklý materiál - sklo. To vytváří zajímavé a avantgardní design. U nábytku používá tvrzené sklo, ale stále nebezpečný pokles na něj těžké předměty. A sklo je tu další vlastnost - je na zrcadlo, zobrazit všechny skvrny a barevnosti a skleněné krabice neskrývají své náplně.

Vybavit svůj koupelnový nábytek, zvažte bezpečných montážních krabic a elektrickou izolaci svítidel a zásuvek. Vypočítat délku zásuvek otevřené, otočné dveře skříňky. Představte si, jak to bude umístěna v malém prostoru koupelny. Čím menší prostor pro experimentování, že je třeba úžeji souvisí s detaily.

10 řešení pro „chytré“ skladování v koupelně

Vnitřní uspořádání skříněk a zásuvek pomáhá, aby se nový pohled na úložný prostor v koupelně problému

Vysoušeč vlasů, kulmy a rovnání vlasů, elektrický zubní kartáček a holicí strojek potřebujeme každý den. Nicméně, pokud si je uložit pod širým nebem, je pocit, že v koupelně trvalou poruchu.

V domě jsou malé děti, které je obtížné dosáhnout dřezu? Anebo si sami těžké získat předměty z horních polic? Zapomeňte na přetahování stoličky z jedné místnosti do druhé, protože řešení tohoto problému více elegantně. Pull-out nebo rozkládací krok je nutný, co v koupelně, který je používán všemi členy rodiny (a každý má svůj vlastní růst). Umístěte ji přímo pod dřezem nebo vysoké skříně, a vaše dítě by se dostal vše, co potřebuje.

Nebudete tomu věřit, ale pořadí v zásuvkách mohou být vyvolána jednou pro vždy, pokud používáte vnitřní příčky a děliče. Vše, co potřebujete - je řadit všechny položky v koupelně na „témat“ (hřebeny, strojky, výrobky pro péči o tělo a podobně) a vyčlenit samostatnou sekci pro každou skupinu. Podívejte se, jak to funguje. Alespoň jeden fasády, tři zásuvky, přičemž každá z nich má vložku, která lze odstranit najednou, a pak čisté místo. Příčky a odlučovače pracují na principu konstrukce, to znamená, že budete vždy moci uspořádat prostor zásuvky, aby vyhovovala vašim potřebám.

Koupit model s inovačním vedením a závěsů.

Mnoho lidí vstávat dříve než jejich příbuzní, a ve spěchu jít do práce. Jsou samozřejmě velmi ocenil a miloval, ale jen velmi málo lidí příjemné probudit, aby se řev bouchání zásuvek a dveří. A už vůbec nikdo pěkné pinch prsty jsou příliš ztuhlé zásuvky. To je důvod, proč inženýři vyvinuli moderní, měkké kolejnice a závěsy pro nábytek, zavírače dveří a systém «Push-open», působící na principu „tlaku otevřít.“ Všechny tyto inovace jsou obzvláště cenné v rodinách, kde jsou děti a starší lidé. Nábytek s „nádivka“ je klidný, bezpečný a spolehlivý.

Skříň se zrcadlovými dveřmi - klasika pro každé koupelny. Ale pokud budete aktualizovat interiéru, hledat nebo si objednat model, ve kterém je zrcadlo nejen zvenčí, ale i uvnitř. Proč? Za prvé, vnitřní zrcátko rychle najít skryté v hlubinách maličkosti. Za druhé, budete mít možnost podívat se na sebe z boku a zezadu, což je v případě velmi důležité pro vás, například, dělá složitý účes. Model představený v tomto obrázku je také zvětšovací zrcadlo, nepostradatelná při použití make-up. A díky vedení, na němž zrcadlo posouvá nahoru a dolů, budou moci vychutnat i mladé dámy.

Váš byt je malý a není místo pro prádelny? Pak nezbývá, jak registrovat pračku v koupelně nic. Jen ho schovat do skříně. V zavřeném stavu, vypadá to, že podstole komoda s šesti šuplíky. Ale ve skutečnosti, celá pravá strana - falešné dveře na třech frontách zásuvek, svázány. Její skryta vestavěná pračka.

Už jste někdy bojoval hlavou na otevřené dveře skříně v koupelně? Nebo možná se vám nelíbí, skládací dveře, protože se týkají revize a po celou dobu zasahovat projít? V každém případě, je-li komfort a bezpečnost - to je to, co budete potřebovat z koupelny, zvažte nákup skříňky s rostoucími nebo posuvnými dveřmi. Často tyto modely jsou k dispozici s poloautomatickým disk, který z nich dělá ještě snadnější použití.

Standardní koupelně každý čtvereční centimetr se počítá, takže dnes nábytek návrháři nabízejí jedinečné řešení pro prakticky využít prostor pro maximální prospěch. Podívejte se na skříňky-sloupku. Namísto tradičních úzkých a hlubokých regálech v ní integrovaným rozšiřujícím modulem. Hledání správné věci, hrabat hlouběji a hlouběji, to není nutné, protože všechny kosmetiky a koupelnové doplňky v místě viditelné na první pohled „smart“ storage stala normou, a kromě těchto výsuvných modulů návrháři mají přijít se spoustou užitečných nástrojů :. rohové skříňky otáčející se karusel pro hluboké přihrádky, další přihrádky na vnitřní straně dveří a mnoho dalšího.

V poslední době byly zrcadlové koupelnové skříňky s vestavěným LCD TV. Nyní mytí nádobí, můžete vidět ranní tisková zpráva, a namáčení v koupelně - série oblíbeného seriálu. Milovníci hudby se přiblíží skříňky s vestavěnými reproduktory připravuje na náročný den, nebo pěkný večer, můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Které z těchto nových produktů byste chtěli použít v interiéru koupelny? Nebo snad už máte „chytré“ nábytek? Podělte se o svůj názor v komentářích a fotografií.

Nedávno měl rád fotky

Poslední + zrcadlo-up Vnější zpětné zrcátko nezapltevayuschee + můj oblíbený)

Pořád ledničku pro kosmetiku, to by bylo super))

A já jsem měl rád №9 a 4. vždycky zajímalo, tak krásné květiny a zelené trávy na fotografiích, ze kterých dostávají světlo pro sebe?

Myšlenka na uspořádání úložného prostoru v koupelnách

Krásné, pohodlné a prostorné koupelny, kde je vše domluvit s racionalitou a praktičnost - sen o všechny z nás. Předimenzované koupelny uspořádat úložný prostor pro nezbytným příslušenstvím je snadná a nevyžaduje žádnou speciální vynalézavost. Ale regenerace malé koupelny je často nutné řešit problém nedostatku volného místa pro police, skříně, komody. Avšak zobrazování tvůrčí představivost, poslouchat rady designérů a stavitelů, mohou být převedeny do původního pokoji koupelna:

Existuje mnoho způsobů, jak vybavit koupelnu se zvláštním místě pro ukládání předmětů. Je-li správně organizovaný prostor může být kompaktně umístit spoustu užitečných a potřebných věcí.

Tradiční metody skladovací zařízení

Nejjednodušší způsob, jak vyzvednout hotové umyvadla s podstavci. Ale ne vždy design sanitárních trubek a hadic, dispozice místnosti umožňuje použití standardního nábytku, a tak většina obyvatel budou muset vypořádat s ukládáním jednotlivých projektů.

Nejjednodušší možností - postavit modulární polic několika kubických krabic. Tato varianta nejméně nákladné a je k dispozici pro každého:

Konvenční regály mohou lišit polic různých velikostí, konfigurace. Takový otevřený design vypadají velmi působivé a neobvyklé:

Nejpopulárnější a tradičním místem, kde si můžete umístit láhve s hygienickými, krabic a balíčky, které obsahují detergenty, ručníky a další - prostor pod dřezem:

Vestavěné skříně s dveřmi jsou harmonicky kombinovány s otevřenými policemi na skladování ručníky a další položky:

Pro větší pohodlí, lépe uspořádat police s ručníky v blízkosti umyvadla nebo sprchovým koutem:

Pod dřezem je snadno uspořádat zásuvky oddělené příčkami uvnitř - to je skvělá volba, aby za účelem všechny potřebné položky. Uspořádání vnitřních zásuvek může být velmi různorodá, v závislosti na vodorovné nebo svislé poloze, budete ukládat položky:

Zásuvky pod umyvadla mohou být vybaveny kovovými tyčemi, na kterých pověsit ručníky:

Stojany na výsuvném mehanizmah- je velmi pohodlné a praktické: se můžete dostat nejvíce vzdálených objektů:

Velmi pohodlné a kompaktní vyvalit krabice s vertikální způsob ukládání položky:

Tyto sloupky mohou být vybaveny dalšími výstupy pro vysoušeč vlasů, zařízení profilovací a dalších zařízení:

Vestavěný nábytek je velmi pohodlné a praktické, jak byl vytvořen přímo pro konkrétní projekt a bere v úvahu všechny nuance plánování. Velký postavený v úložného systému, kde jsou otevřené police a skříňky s dvířky a zásuvkami umožňují obsahovat všechny potřebné příslušenství v uvedeném pořadí:

Úložný prostor může být systém, který v sobě spojuje jednotlivé skříňky pod dřezem, a začleněny do prohlubní na polici, zásuvek a skříní:

Symetricky umístěné niky jsou ideální pro zdobení police. Budou dát finální vzhled interiéru koupelny:

Také každá díra v koupelně zdi můžete využít k organizaci stánků a police. Tato metoda nevyžaduje hledání dalších prostor a stavebních materiálů:

Takové nosiče mohou být umístěny v blízkosti vanou nebo sprchovým zařízením. To je velmi výhodné, protože police tvoří monolitické jednotu s konstrukcí stěn. Pokud je ozdobíme ze stejného materiálu jako samotné zdi, tyto mini-nika se snadno čistí před znečištěním:

S vloženým konstrukce s policemi a skříní snadno skrýt vady v prostorách, potrubí, měřiče a dalších zařízení:

Konzolové návrhy pro přizpůsobení různým koupelnové doplňky a kosmetika - to je nejvhodnější volbou pro malé místnosti. Police mohou být vyrobeny z mnoha různých materiálů.

Interiér ve stylu loft (to je také nazýván průmyslovým) organicky zapadají kovové konstrukce:

Police ze dřeva vypadá velmi stylově v interiéru koupelny, vhodné pro ekologické a rustikální:

Skleněné poličky, které jsou vybaveny dalšího osvětlení, vytvořit pocit stavu beztíže a bude vhodné ve všech stylech:

Konzolové regály modely jsou pohodlné a racionální: neberou metrů volného prostoru a přitom zachovat přehlednost prostoru, mohou být umístěny na všech volných plochách stěn výše a níže:

Závěsné stojany umístěné pod dřezem, - to není jen kompaktní úložný prostor, tyto modely umožňují pohodlné nachází v blízkosti dřezu:

Je-li komoda se systémem konzole má poměrně vysoké rozlišení, je nutné vytvořit dodatečné podpory na okrajích. Vzdálenost od podlahy ke spuštění krabice může být také použit jako další úložný prostor pro montáž v případě, například mřížka stojan:

Typicky zeď nad WC zůstal nevyužit, ale v malé koupelně může být toto místo používají při racionalizaci využití, je-li snadno připevnit police zde:

To, co je třeba zvážit uspořádání skladovacích zařízení v koupelně

Nutné nuance regeneraci koupelen:

 1. dobré větrání, protože ručníky, župany a proutěné příslušenství, dřevěné položek v důsledku přebytečné vlhkosti snadno poškodit;
 2. dobré osvětlení s cílem nalézt potřebné položky bez obtíží;
 3. použít materiály, které jsou snadno čistitelné, ne rez a nejsou příliš viditelné vodní skvrny.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 3 =