Krb z krabic s rukama krok za krokem

Krb z krabic s rukama krok za krokem

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Lepenkové krabice u krbu s rukama

Ne každý v domě a navíc byt má krb. A někdy, že chcete vytvořit sváteční náladu (to bylo kam dát dárky), nebo prostě jen chtějí, aby v místnosti pohodlnější a komora. V tomto případě můžete vytvořit imitaci. Nejjednodušší možností - krb z kartonu. Obecně použité obalové krabice z velké umění.

Zvýšen krb z kartonu, stejně jako skutečné, někdy téměř zeď a roh. V obou případech je portál může být přímá nebo klenutá. Jak se vám líbí nejvíce. Pokud budeme hovořit o praktickou stránku věci, rovné ulehčit, je snazší dokončit. Dokonce i nováček zvládne.

Co může být vyroben z kartonu krbu

Obložení ohniště je ideální v případě, že je slušný volná část zdi. Vypadá to skvěle v prostoru mezi okny. V případě, že stěny jsou plné ruce práce, ale tam jsou rohy, můžete postavit model roh.

Nejlepší materiál - papírové krabice. Make karton krb je nejsnazší, pokud je schránka pod velkým monitoru nebo televizoru. Vše, co je potřeba - vyjmout a vložit portálová boční stěny.

To může být z velké kartonové krabice nebo počet malých

Trochu více práce, pokud existuje jen malá krabička typu obuvi. Ale jeden může zvýšit zajímavější modelový formulář.

Jsou ještě potřeba:

To je prakticky vše, co je třeba udělat falshkamin lepenku

To vše jsou materiály a nástroje potřebné. Ze všeho seznam otázek může vzniknout pouze s ohledem na pásce. Proč papír? Je to dobré pro jakékoliv dekoraci. Včetně při malování. Tak univerzální volbou. Máte-li malovat krb nebude, můžete použít obyčejnou lepicí páskou.

Stále musí být dekorační materiál, ale o tom později, když hodně záleží na způsobu opracování.

Pokud existuje velký box

Velkých kartonových krabic si krb s pravoúhlým portálem. Velikost je určena sebe, ale optimální výška - 80-90 cm, šířka je přibližně stejná hloubka - 6-15 cm centimetrů, ale tam jsou modely a širší a delší, a nad a pod .. To vše na vaší chuti. Například - kresba falshkamina lepenky o rozměrech.

Kresba oheň z lepenkové krabice

Collect imitace ohniště z lepenky, a to od střední části. Tvoříme první sloupec. Řezané obdélníky o velikosti - žádný problém. Problém tvorby jemné vrásky na správných místech. Bereme velkou pravítko nebo rovnou bar a pevný objekt se zaobleným koncem. Vhodné, například kuličkové pero, můžete si vzít lžíci nebo vidličku používat a zpracovávat. Myšlenka je následující - řádek, kde je záhyb, které se použijí podle čáry / bar, provést obrácenou stranu kuličkovým perem nebo rukojetí příborů podél kolejnice, prodavlivaya lepenky. Ale podívejte se pozorně, netrhají. Podle listu za použití linie je snadno ohýbat.

Krb z kartonu

Centrální část pasty nebo malovat okamžitě. Pak to bude příliš nepohodlné. Barva může být černá, jak je na fotce. Další možností - simulovat zdiva. Také vypadá dobře.

Lepení dílů mezi páskou šikovný (druh pásky již bylo diskutováno). Dimenzování každé sloučeniny na dvou stranách. Lepicí páska nelitujeme. Tento krb lepenka obarví, protože sloupec vložit silný bílý papír. Je možné, aby používal základní a použít barvu na to.

Police nad krbem se vypne několik kusů lepenky na stejné technologii. Pokud máte v úmyslu dát něco, že je žádoucí, aby se žebra - některé bloky. V případě, že celá struktura získala silnou a stabilní, je možné, aby se police z překližky kusu, např.

V případě, že deska je tenký, může být použit polystyren / polystyren. Se prodává v obchodech pro kutily. Můžete si vzít talíře, které jsou pro dokončení stropu. Mají působí na okraj, na předním povrchu aplikovaného vzoru. Obecně platí, že to může dopadnout zajímavě.

Dále je až do konce. cut „cihly“ V tomto provedení barevný papír vhodné. Vytáhli otevření portálu. Zde je třeba PVA lepidla. Nezapomeňte mezi „cihly“ opustit švy. V prezentovaném modelu, ale maloval základní barvu, ale můžete udělat je, například, černá, bílá.

Zbývající plocha falshkamina malované a lepené horní pěny (polystyren) lišty.

Tady je to, co se stalo

Lišty mohou být přilepená na malování. Měly by řezat ostrým nožem papírnictví. Pak řez bude hladká. Přilepený na PVA nebo speciálním lepidlem. Zůstává okamžitě otřít, jinak barva padne nerovnoměrně.

Stejný návrh může být tapetových „Brick“ nebo divoké kámen. Vhodné také lepicí páska. Ale je nutné pracovat opatrně - se slupkou nefunguje.

Jestliže malé krabičky

S malým lepenkové krabice ne pracovat usilovněji. Ty mohou být stejné nebo různé velikosti, tloušťky a šířky. Na základě dostupných sadě shromažďují konstruktu na bázi.

Zde jsou některé z dostupných Krbová kartonů

 1. Těsnění otevírací díl krabice s páskou a pak je slepit. Clay může být použit PVA. Lepené boxy jsou dobře stlačeny dohromady a necháme po dobu 8-12 hodin pro lepidlo zaschne.
 2. Řez otevírací díl a přilepte je k sobě lepící páskou.

Přilepit krabici s páskou na zadní straně

Druhou možností zabere méně času, ale design dopadá nespolehlivé. Pro velké rozměry může klesnout, prověšení.

Víky střih získat vratká

Aby krb krabic reprezentativně, barvit ho, „pod cihlu.“ K tomuto pasty nad povrchem silný papír šedavě hnědé. Tato barva bude pozadí.

Pro malování potřebuje červenohnědé barvy a velké pěnové pryže houba. To může zkrátit na velikosti cihly - 250 * 65 mm. Nátěr se vlije do ploché mísy, mák, že houba použitím ji na papír a lehce stiskl, kreslí cihly.

Při práci, musíte dbát na to, aby „švy“ mezi „cihly“ mají stejnou šířku. To není snadný úkol - trochu roztržitá, a nikoliv velikost. Můžete to udělat jednoduchý - řez krycí pásku na nudličky, vložte jej, nakreslit „cihly“. Po vysušení odstranit pásku.

Zde je krb z lepenky

Horní část musela být snížena, protože náš krb bude příliš vratká. Je lepší použít celou krabici.

Jeho montáž časově náročnější: budeme mít dobrou sadu lepidla. Za tímto účelem, oheň vzal 4 velké krabice (oba v televizi).

Kreslení oheň z kartonu o rozměrech

Samostatně lepené základnu. Na vnitřní straně polystyrenu lepené výztuhy. Hmotnost se otočil a pevné základní zesílení bez prohnutí. Pásy založena po cca 5 cm. Oni jsou vloženy na maskovací páskou a pak nahrál na všech stranách základny.

Pak řez přední část zadní stěny a navrženy. Je lepší ozdobit, dosud přilepené. Na kartonu listu přenos obloukové vybrání. Z kartonu vystřihnout „cihly“ a držet je tak, aby se okraje nejdou nad rámec „oblouk“. Je-li lepidlo je suchý, shromažďovat většinu portálu. Portál také nastavit několik žeber - ve vysoké nadmořské výšce palubě může „hrát“, a tak to dopadá všechno trvanlivé a odolné.

Výrobní proces krbu lepenky

V další fázi - výroba víka. Ona Multilayer - karton, pěnová deska, karton. All namazat lepidlem, náklad je nastaven. Je-li lepidlo je suchý (po 14 hodinách), víčko konstrukce připevněna k pásku. Další - dokončovací práce.

Sladit drsnost pásku vložit přes celou plochu hustý bílý papír. Můžete si vzít A4 list, je možné - větší.

Dále je třeba role papírových ručníků a PVA lepidla. Reakční směs byla naředěna 1: 1 s vodou, nalije do rozprašovače. Utěrky jsou nacpané, mačkání trochu. Nasáklé hedvábný papír sám o sobě dává úlevu, je to jen trochu zotavit, dosažení lepšího efektu. Stejně tak léčíme všechny povrchy, s výjimkou „cihly“. Počkat až do sucha.

Který se získá tak, povrch

Vezměte barvou červenohnědou nebo slonoviny (v tomto případě). Hnědá barva „cihly“ světla - zbytek povrchu. Ohniště karton skoro hotová. Byly dotváří.

Tady je obrátil krb vyrobenou z lepenky

Po vysušení přihrávku vše jen namočené ve zlatém štětcem. Kartáč dip, zmenšování, jakmile odstraníme zbytky laku na kus papíru. Polosuché kartáček pass „švy“ mezi cihlami, lehce dotýkat se „cihly“. Dále, stejná technika namáhání struktury povrchu. Je důležité, aby se dát příliš mnoho barvy. Nyní vše. Ohniště karton připraven.

Ohniště nápady od formátu karton foto

Může dělat imitace krbu vyrobené z kartonu libovolného tvaru. Některé myšlenky jsou shrnuty v tomto oddíle. montážní principy již víte, dekor může přijít sami nebo využít nápady s fotografiemi.

Používáte-li dobrý tapetu „Brick“ bude velmi přirozeně

Používáte-li dobrý tapetu „Brick“ bude velmi přirozeně

Jedna velká krabice dostat středně velký krb

Složitější tvary a používat polyuretanové lišty dokáže divy

4 varianty krbu krabic na Vánoce a Nový rok s vlastníma rukama

natěrač funkce v tomto případě může převzít jako muž a žena. Se svými lehkých materiálů, nedostatek složitosti ve zpracovatelském průmyslu a potřebě speciálních nástrojů, jakékoliv osoby s tvořivostí a touhou zlepšit své domovy, aby dělat úkol během několika hodin. Správně postavená a krásně zdobené ohniště ozdobí interiér, odpovídající jejímu stylu. Abychom toho dosáhli, doporučujeme seznámit s podrobným master class.

V první fázi vytváření krb boxů v novém roce s jejich vlastních rukou se doporučuje vyvíjet a načrtnout hrubou kresbu se skutečnými rozměry budoucí výstavbu. Pro pohodlí autografický nabídky výrobního sklonit k vytvoření krbu vyrobené z lepenky obdélníkového tvaru. Za účelem dalšího snížení plýtvání materiálu, je nutné představují budoucnost jednotlivých částí konstrukce v plné velikosti. V přípravné fázi, je důležité pro výpočet množství potřebného vybavení.

Za použití těchto pokynů na výrobu novoroční zaostření, můžeme vidět, že není zapotřebí hodně materiálu. To znamená minimální a náklady na zřízení položku dekorace Nový rok.

Příprava pro tvůrčí práce začíná sběrem těchto nástrojů, jakož i základních potřeb:

 • Maximální délka vedení, páska nebo páska opatření;
 • jednoduchá břidlice tužka;
 • Papírnictví nůž místo nůžky, které budou obtížné snížit hrubý karton;
 • dvě role lepicí páskou: dvoustranné a malovat;
 • lepidlo;
 • Krabice z vlnité lepenky zbyly po nákupu velkých domácích spotřebičů;
 • sádrokartonová deska Mantel;
 • obyčejný bílý papír nebo tapety na příslušnou barvu pro dekoraci;
 • jakékoliv jiné věci, které jsou vhodné pro zdobení budov.

S pracovní objekty byly definovány, on pokračuje Krok za krokem k vytváření 3 krb provedení.

Po vymezení místa instalace dekorativním prvkem v místnosti, jejíž tvar a velikost si můžete vyzvednout pro budoucí výstavbu. Implementace prezentovány v několika fázích:

 1. Odměřuje parametry dříve natažený kreslení na expanzní krabičce, je třeba k tomu obrysy částí umělého krbu a řezané ven.
 2. Použití ostrý nůž papírnictví by měl otvor odpovídající velikosti zamýšlené otvoru pece. Jeho tvar může být obdélníkový, čtvercový, nebo ve formě oblouku.
 3. K posílení záhyby nutné použít krycí páskou. Celá konstrukce je účelné ztvrdnout, v případě, že vnitřní strany lepidlo lepenkových výztuhami.
 4. Pro stavbu krbu je ideální pro malý kousek sádrokartonu. Opatrně řezací prvek, což je požadovaný tvar. V nepřítomnosti takového stavebního materiálu, je nutné použít několik listů kartonu slepeny.
 5. Pomocí oboustranné lepicí pásky a lepicí upevnění provést římsu do struktury kartonu.
 6. V poslední fázi je třeba dát výrobek atraktivní vzhled, za použití různých metod pro dokončování a zdobení.

Pro provedení podobný prvnímu provedení myšlenky krbu bude potřebovat dvě obdélníkové krabice malé velikosti a jeden z široké ploché moderní televizi. Musejí být slepeny, takže podobnost struktury topné jednotky. Ve výšce nesrovnalostí z bočních stěn je nutné s trim jedním nožem. etapy:

 1. Dodatečného kartonu je třeba krabice udělat a držet horní hranici.
 2. Pro jeho dekoraci, můžete použít vzorované podstavec.
 3. Pracovní deska vhodná velikost by měly být sníženy z pěny a připojit k kartónové těla.
 4. Mnoho řezat obdélník, který bude simulovat cihly měla držet kolem obvodu polotovaru v řádcích.
 5. Použití nátěru na dvou vrstev vyrobených struktura zabraňuje vzniku rozdílů v odstínu, které budou generovány v dalším kroku.
 6. Když je základní nátěr zcela suchý, je nutné pokrýt tělo s hnědým lakem a přilepený soklové lišty - žluté nebo zlaté. Namočil houbu materiálu v jednom z těchto barev, lehký dotek, budete muset projít všechny cihly. To jim určitou strukturu.
 7. Dekorovat palbu na Silvestra se obvykle používají světlé vánoční ozdoby. Imitace ohně v krbu je možné zdobení prostoru pece schoulit se světly.

Chcete-li mít prvek dekor v místnosti, která není tolik místa, instalace rohový by bylo docela dobrá volba. Tak, a to nejen obnoví a zkrášlit interiér vašeho osobního prostoru, ale také získat další prostor pro umístění soch a jiných podobných dekorací.

 1. Nejdříve se musíte rozhodnout, jakou část z rohu si můžete vzít bez zásahu do stávajícího nábytku v místnosti.
 2. Na jedné straně skříně je řez tak, že zbývající tři tvoří trojúhelník patří k dokonalému úhlu, být umístěn dekorativní krb. Vzniklý spoj je nutné vložit přes páskou.
 3. Na fasádě stanovené v rohu krabice díru polokruhového, bez ovlivnění jeho dno, aby ohyb uvnitř těla. V této části 2 jsou vyříznuty z obou stranách oblouku, čímž se vytvoří úhel. Jeho později to bude nutné stanovit mezi bočními stěnami konstrukce.
 4. Výrobky jsou vhodné pro dekorace obkladové panely, které simulují cihlu.
 5. Vrchní nátěr je nutné vytvořit několik kusů lepenky slepeny. Obrobek být přilepena k tělu krbu tak, aby jeho okraj vystupuje mírně nad ním.
 6. Mantel mohou okleit filmový vzor, ​​který simuluje dřevěný povrch.
 7. Ohniště je vhodné stanovit zářící objekty nebo dobře chráněné svíčky.

A konečně navrhujeme studovat fotoinstruktsiyu z ohňů na Nový rok z obvyklých boxů zbytečné.

 • ← Předchozí Reaktivní Robinson trouba vlastníma rukama
 • 4 varianty výrobního udírny uzené ruce Další →

Přidat komentář zrušení odpovědi

Drtiče pro palivové dřevo: provozní principy, typy a způsoby výroby

Army železná kamna Stand-57

Jak REVET troubu s keramickou dlažbou s rukama

Mechanické (jaro) odštěpení vlastníma rukama

Pelety krby: jak fungují, jak si vybrat

Na stránkách radí setra s 20letnim zkušenosti.

Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely.

Konzultovat a pracovat na profesionální. Jediný způsob, jak být jisti, spolehlivosti a bezpečnosti konstrukce.

Chcete-li vytvořit umělý krb vyrobené z kartonu bude třeba:

• několik silných kartonů (s výhodou z lepenky třívrstvého);

• Vybudování pásku na papírovém základě;

• PVA nebo tekuté hřebíky;

• příslušenství pro nábytek;

• jakékoliv ozdobné materiály (akrylové nebo latexové barvy, barvy do svého chovu, tapety, pěnou, aby simulovaly zdivo, polystyren stropních lišt a tak dále.)

Při vytváření i ty nejjednodušší konstrukce lépe předem vypočítat jeho rozměry a nakreslete diagramu sestavení.

Rohy kartonu pro dimenzování vnitřních úhlů

5. Krbová nejjednodušším možným setkání několika silných lepenkových krabic, propojených s PVA lepidla.

Ohniště, tavený z jednoho nebo více schránek a rohovým krbem

Lepení tekuté hřebíky

8. Chcete-li získat dokonale vyrovnané rohy, které mohou být připojeny plastové nebo kovové rohy pro svahy, který je v každém železářství. Jsou lepeny tmelem. Pokud je false krb budou i nadále pokryty barvou, srovnejte tmelené povrch, můžete použít mírně vlhký smirkový papír.

Rohy na svazích PVC

Dokončit fiktivní krb z kartonu

Dekorace produkt může být vytvořen pomocí akryly, polystyren lepení umění (lepení aplikace, grafiku, přizpůsobení barev tapety nebo tkaniny se potom ovrství lakem) a lepicí fólií pr.

„cihly“ z kartonu pásků

Finish „štuky“ výlisku

„Stucco“ z kartonu

Imitace kamene skončí z pěny

S pěnu lze snadno simulovat kámen nehomogenní strukturu:

1. V polotovaru pěny plot obrysy kamenů. Extra detaily čistí nůž.

Imitace cihly z pěnové plastické hmoty

Ohniště z kartonu, zdobený „cihly“

1. V ohništi lze složit a vysušené březové klíny lakované, slepeny.

3. Chcete-li simulovat popel lze nastříkat na dřevo černé barvy s spreje. Na pozadí zdiva náš oheň osvětlené ze strany věnce žlutá a červená světla, vypadá perfektně.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 1