Kšiltovky pro narozeniny vlastních rukou

Kšiltovky pro narozeniny vlastních rukou

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vytvořit víčko papíru. Vytvořte slavnostní náladu

Jasné krásné čepice doplní dětskou dovolenou, protože jsou tak oblíbené u dětí. Také toto příslušenství může být vhodné a na oslavách se staršími hosty. Obvyklá čepice vytvoří slavnostní náladu pro nový rok, narozeniny, slavnostní večírek a další radostné oslavy. Tato pokrývka hlavy může být zakoupena v obchodě a nemůžete ji strávit a za pár vteřin to uděláte sami. Tak, jak udělat papír s kapucí a vytvořit dovolenou atmosféru?

Nejjednodušší a nejrychlejší volbou je krycí šablona

Pokud nemáte čas a touhu obtěžovat s vytvořením čepice, pak se budete přiblížit nejprimitivnějším způsobem. Vytvořte si připravenou šablonu s obrázkem. V případě potřeby upravte podle velikosti. Vezměte tenký papír a vytiskněte jej na barevnou tiskárnu. Odřízněte a sklopte podle pokynů. Obvykle je intuitivní a bez textu. Pro spolehlivost je možné opravit pomocí lepidla nebo sešívačky. Vložili jsme řetězec a kapuce je hotová!

Jak vytvořit čepici papíru podle schématu

Způsob sklopení víčka je stejný jako v předchozí verzi. Hlavním rozdílem schématu je, že není barevná, ale bílá. Zde je prostor pro představivost. Pokud chcete, můžete v libovolném grafickém editoru vytvořit čepici, kterou chcete, a pak ji shromažďovat. Nebo nejprve vytisknout a pak barvit s barvami, tužkami, značkami a ozdobit dekorativními prvky.

Tuto možnost lze úspěšně využít na dětských svátcích. Zeptejte se samotných kluků, aby zdobili a shromažďovali své čepice. Obvykle děti chtějí kreslit a vytvářet vlastní pera, takže se s nimi snadno dohodnou. Takže vy a doba prázdnin vyplníte a chlapci odnesou pryč. Nezapomeňte pomoct a ukažte, jak vytvořit víčko papíru.

Krok za krokem master-class: Vytvořte krytku z celého listu lepenky nebo papíru

Stejně jednoduchá a rychlá cesta. Taková čepice se vyrábí bez jakýchkoli vzorů a vzorů:

  1. Vezměte obvyklý barevný lepenkový nebo silný papír.
  2. Sklopte kužel na požadovanou velikost, odřízněte přebytečné rohy. V důsledku toho by měla čepice stát přesně na stole.
  3. Je-li vaše pokrývka hlavy příliš vysoká, prořízněte nůžkami. Klobouky jsou obvykle malé, takže na hlavě vypadají legračně.
  4. Označte tužku křižovatky.
  5. Upevněte na označené body sešívačem, lepidlem nebo sponkami na papír.
  6. Jak vyrobit kapuce papíru tak, aby se držel na hlavě? Upevněte po stranách lana, saténových stuh nebo gumy s páskou nebo kousky lepenky.
  7. Klobouk je připraven, nyní může být zdoben podle chuti.

Ovládejte čepici v technice origami

Typicky origami používá čtvercové listy papíru. Pokud se nenacházejí, nemějte strach, uděláme to sami. Vezměte normální list A4, ohněte jeden roh tak, abyste získali trojúhelník. Vystřihněte řezné části nůžkami.

Trojúhelník nezhrozíme a my s ním i nadále pracujeme. Vizuálně rozdělíte list na tři stejné části. Boční díly umístěte do středu. Vyčnívající rohy se ohýbají nahoru. Takže plochá čepice pro narozeniny je připravená. Jak je to objemné? Stačí otevřít kapuci rukama, jako by se zploštěly rohy do středu.

Nápady pro zdobení papírového víčka

Nejvíce kreativní a fascinující proces je dekorace čepice. Vyzdobte to tak, jak se vám líbí. Nějakou radu, jaké materiály použijete, vám v tom pomohou.

Můžete si vytvořit prázdnou čepici pro narozeniny neobvyklé a originální, pokrýt ji látkou nebo fólií. Zhora ozdobte jakýmkoliv materiálem: paillettes, drahokamy, květinové motýly, malé hračky, brože, korálky, fotky atd.

Pokud máte dobré umělecké schopnosti, namalujte čepici barevami. Nakreslete vtipné obrázky, proveďte vícebarevný gradientový přechod. Čepice mohou být podepsány jmény hostů nebo vtipné přezdívky.

Horní je zdobený hvězdou nebo pampushkoy z fólie nebo struny. Chcete-li oříznout hrany, použijte stuhy, pozlátko a vlnitý papír nebo saténovou stuhu.

Nyní víte, jak vyrobit kapuce papíru, která vám netrvá dlouho. Toto jednoduché příslušenství vytvoří radostnou a lehce bezstarostnou atmosféru na každé dovolené, ať už se jedná o narozeniny nebo párty. A dokonce i dospělí se mohou znovu cítit jako děti.

Místo pro ženy: tipy a triky

Jak si sami uděláte čepici?

Dnes bych chtěl mluvit o tom, jak si pro svou mateřskou ruku vyrábět papír s různými materiály pro mateřskou školu.

Navrhuji, aby šit měkké hračky pro začátečníky Cock ručně na vzorek pro soutěž ve škole nebo mateřské školy Nový rok hračky symbol roku 2017.

Zde je podrobná metoda, jak udělat kapuce s vlastními rukama nebo klobouk z papíru, papíru nebo noviny k narozeninám.

Doporučuji vám nějaké zajímavé nápady, jak používat různé improvizované materiály a přidat zvláštní detaily z kartonového víčka.

Upevněte pár zvonů, které zbývají od poslední dovolené, nebo baterie s LED na špičatý konec víčka a po určitou dobu se rozsvítí.

K tomu, abyste si sami vytvořili čepici, potřebujete materiály:

Obdélníkový nebo čtvercový list papíru, noviny nebo Whatman

Tužka (pro značení)

Kompasy, nebo nit nebo příze

Chcete-li vytvořit originální čepičku, položte na rovný povrch obdélníkový nebo čtvercový arch podle vašeho výběru. Při použití polystyrenu a lepenky se ujistěte, že listy jsou dostatečně pružné, protože mohou prasknout nebo začít skládat.

Dekorativní čepice můžete vytvořit lepením dárkového obalu stejného listu s různými obrázky nebo hezkými kresbami.

Kovové plechy se nedoporučují, protože mohou vést ke zranění během práce. Namísto toho použijte kovovou fólii, abyste získali kovový lesk, a také vám poradí, abyste si přečetli další článek o tom, jak jsem to udělal zvláštní práce pro mateřskou školu .

Při práci s kompasem buďte opatrní, umístěte jehlový bod do levého dolního rohu listu a nakreslete oblouk z levého horního rohu do spodního rohu.

Případně přilepte část nitě na zadní konec tužky. Umístěte tužku do levého horního rohu listu.

Upravte volný konec nitě nebo příze v levém dolním rohu listu a držte jej pevně prsty tak, aby se natahoval. Nyní můžete oblouk označit ve směru dolní pravé strany.

Chcete-li vytvořit uzávěr sami, musíte do středu listu zadat kruh a označit sektor mimo něj. Takže byste měli dostat kryt pro velkou hlavu, ale bude kratší na výšku.

Nůžkami nebo nožem jemně řezte kousky podél vyznačených čar. Pokud nemáte žádné nůžky nebo čepele, můžete zkusit alternativu.

Složte list tak, aby horní a spodní hrany byly uzavřeny, pak zpět na levý a pravý okraj a nakonec složku připojte k hornímu a pravému okraji.

Nyní umístěte špičku formace ve středu kruhového uzávěru na základě odpovídající poloměru podél vnějších okrajů, otevřete telefon a máte kruh.

Jeden okraj listu sklopte dovnitř s druhou hranou tak, aby vznikl papírový kužel.

Můžete si vybrat z hotových kužele vyrobených z bloků sýrů, zmrzlinových vaflí, papírových kbelíků nebo si vezměte miniaturní kuželové modely na kapuci na vaše narozeniny.

Chcete-li udělat narozeninový čepiček, opravte dvě žebra společně s kusy skotky, jak je znázorněno na obrázku. V případě, že máte kruh s odřezávacím sektorem, který překrývá hrany, můžete je lepidlem lepidlem lepidlem.

Barevné šněrování a stuhy se mohou hodit, aby se spojily hrany čepičky. Mohou být pletené nebo dekorativní, vložené přes otvory řezané podél okrajů.

Mimochodem, navrhuji, abyste si přečetl ještě jeden článek decoupage pro začátečníky , ve kterém je zajímavá třída video master s vlastními rukama.

Označte anglický znak abecedy "D" na předním povrchu obálky pomocí značky nebo jakéhokoli jiného prvního písmena vašeho jména. Můžete použít tužky, barvy nebo značky, které svítí ve tmě.

A také čepice můžete zdobit vlastním rukama papírem, olivami na špičce, tyčinky se zmrzlinou, na vnitřní straně dna víčka namalované bavlněné kuličky připomínající krém nebo zmrzlinu.

Můžete si vyrobit všechny tyto klobouky pro sebe s nějakými veselými okamžiky svého života, například pro narozeniny nebo dovolenou, stejně jako dělat dětskou čepici pro vaše dítě pro mateřskou školu.

V jednom z mých článků budu psát o řemeslech vyrobených z papírových kuželů, sledovat zprávy. A teď se podívejte na video o tom, jak si sami uděláte čepici.

Autor Julia Andreevna datum vydání 04/07/2015

Díky za článek! Jak si vyrobit dívčí čepici pro mateřskou školu.

Uzávěrku pro narozeniny 1 rok: jak si vyrobit vlastní ruce? Šablony Photoshopu?

Klobouky jsou potřebné pro narozeninový kluk - jeden rok-starý chlapec, matka a otec.

Sváteční čepice na narozeninový chlapec a hosté zdobí dovolenou a vypadají skvěle na fotografii. Uzávěry lze provést vlastními rukama pomocí předem připravené šablony. Na téma narozeniny můžete vytvořit čepice ve stejném stylu jako téma dovolené.

Na prvních narozeninách mého syna jsem udělala papírové čepice a zdobila tovární talíře, číslo "19quot; a nápisy "Mama; a "Papa. K tomu, aby byly víčka hustší, byla pod vrstvou lesklého papíru vrstva lesklého papíru. Chcete-li držet uzávěr na jeho hlavě, propíchnout otvory a nechat spandex přes ně.

Tady je šablona, ​​kterou jsem použil, ale jen jako šablonu, potřeboval jsem kroutit tvar uzávěru na lesklý papír a Whatman.

Můžete použít libovolný tlustý papír nebo plst a ozdobit víčka s pompoms, volánky na dně, s postavou "Jméno dítěte atd.

Zde je několik nápadů pro zdobení narozeninového dortu za 1 rok:

Chcete-li udělat si svůj narozeninový čep pro sebe, budete potřebovat:

Šablony víčka (viz níže)

Vytisknout šablony vybraný klobouček na lepenku, střih a spojit hrany sponky nebo lepidlo. Můžete obrazec tisknete na obyčejný papír a nalepeny na kartonu. Pak protáhněte gumičkou nebo pásku a krásnou čepici narozeniny připraven!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

55 + = 59