Která barevné obleky na modrou

Která barevné obleky na modrou

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jakou barvu jde blue? Nejúspěšnější Kombinace

Modrá barva po několik desetiletí byl na stupních vítězů mnoha módních kolekcí. Abyste i vy milovali světlé královská modř nebo elektrikář? Tento článek vám řekne, s jakou barvu jde modré, a jak si vybrat ten správný outfit pro váš oblíbený odstín.

Není žádným tajemstvím, že barva má mnoho odstínů. Modré barvy izolován: elektrikář, modrá, tyrkysová a námořnická modř. Která je v kombinaci s modrými a jinými odstíny to? Věřte mi, tyto nesčetné barvy.

Elektrická modrá může být popsán jako sytě modré nebo modré s šedivý nádech. Věci, jako jsou barvy doporučuje nosit žluté, hnědé a zlaté barevné oblečení. Harmonicky elektrikář s šedými odstíny. Pokud jde o tyrkysovou nebo Aqua, že se nejlépe hodí do tmavě fialové, krémová, hnědé, žluté tóny. Fuchsia vytváří spárován s modrým šťavnaté duo. Nejvhodnější kombinace pro oděvní tóny modré - oranžová, bílá, zelená, šedá, světle fialové barvy.

Tmavě modrý nebo jak se nazývá, inkoust modři, vhodné pro věci nasycených hnědá, bílá, borovice zelená, modrá, šedá, jasně růžová, žlutá a tyrkysová. Dejte si pozor na kombinace tmavě modré s matným tmavě zelené tón a tupé červené odstíny.

Nyní přejít přímo k modré barvě. Jakou barvu jde blue? Mezi neutrální odstíny, které jsou vhodné k modré, mohou být rozlišeny: bílá, šedá, krémová, slonoviny a béžová. Ale může to být také výhodné dívat na světlé barvy oblečení.

Orange se nachází na opačné straně barevného kola, který umožňuje, aby se v kombinaci harmonicky s modrou. Mnoho dámy často pochybovat o: zda je červená v kombinaci s modrou? Na barevném červeném kruhu umístěného vedle modré - jsou analog, takže mohou být smíchány ve stejném oblečení. Doporučujeme věnovat pozornost věcem žloutne jako modrá a žlutá, moc, se blíží do barevného spektra.

Jakou barvu jde ještě blue? Fialové a zelené odstíny jsou odvozeny z červené a žluté, což znamená, že budou dokonale ladit s modrou.

Tato barva má velkou sílu a je vhodný pro téměř všechny typy pleti. Pokud jste se rozhodli přidat do svého oblečení, to prostě neztratí. Hlavní je mít na paměti jedno důležité pravidlo: vědět, kdy přestat! Není třeba ji míchat s jinými odstíny modré. Všechny varianty jsou velmi univerzální: mohou nosit do práce, na diskotéce nebo jakákoliv jiná událost.

Chcete-li vytvořit stylovou obraz deníku, namísto tradičních džíny, kalhoty, vyberte si jasně modrou barvu. Pokud chcete vypadat rafinované a luxusní na party, dát přednost oblékat bohaté modrých tónů.

Ve skříni plné modrých předmětů? Výborně! Nyní, když víte, s jakou barvu jde modré. Experiment, vybrat a zápas barvy, příslušenství doplňuje obraz, ale dávají přednost pouze takové kombinace, které se líbí vám.

barevné stolní kombinace

Výběr barev - zcela zodpovědná činnost. Kombinace barev v designu byla vždy hlavním z hlavních úkolů. Ujistěte se, že kladou důraz na barevných kombinacích, je to důležité!

Barevnost by ne jako natažení nebo dráždit, ale spíše vrátit během dni stráveném v harmonii. Výběr barev začíná s rozhodnutím, co ještě chcete barvu designu. Jedině tímto způsobem si budou moci zvolit optimální kombinaci barev.

Nejvíce „hot“ barva - to je oranžová. Nejvíce za studena - modrá, vždy spojeny s chladnou vodou a ledem. Otočení od modré přes zelenou a žlutou, barvy jsou oteplování, zachování „teplo“ na červené, vínové, hnědé a některé odstíny růžové a fialové, a pak „dolů“ na chlad přes fialová a modrá. Avšak za předpokladu, promoce je spíše podmíněný, protože hraně mezi studenou a teplou velmi subtilní. Například, vápno spíše označuje odstínech žluté, ale je za studena barvy. Naopak, hluboká, intenzivní fialové mohou být buď teplé nebo studené v závislosti na tom, zda je dominantní v červené nebo modré barvě.

Přesto je to teplé nebo studené paleta může změnit pokoj. Například, aby se rozšířilo stěny malé místnosti, je vhodné použít nejen světlo a světlo studené barvy.

Naopak, dělat příliš velký, a proto prázdná místnost pohodlnější pomůže teplých odstínech. Budou-li přidat trochu slunečního svitu náladu, pokud není k dispozici dostatek přirozeného světla, a použité zářivky. Zatímco bohatě osvětlené místnosti s velkými okny, můžete si „zdobit“ v chladných tónech.

Speciální šíře různých barevných schémat interiér kuchyně. Pokud si uspořádat kuchyni, mějte na paměti, že šťavnaté teplé barvy - oranžová, zelená, travnatý, žlutá vejce - zvýšení chuti k jídlu, a modré a bílé pomáhá udržet se v rámci jídla a pití s ​​mírou.

Ložnice - ať už je to roh k odpočinku před nástrahami každodenního života a samotného ztělesnění romantiky - také vyžaduje speciální přístup. V prvním případě je lepší malovat v chladných barvách, od prohlašovat řešení problémů. Ve druhé, samozřejmě, patří do první roli a červené nejrůznější odstíny to, nebo jinou barvu, která se vám líbí a vztahuje se na teplých tónech. Tato barva se rychle znovu získat sílu, pokud přenesení jejich energii a teplo pro vás. Pravidla barevných kombinací

Samozřejmě, tam jsou módní barevné kombinace v každém ročním období. Ale když si uvědomíte, že výběr barevných kombinací, by měl být i nadále založeny na kombinaci tabulce barev a jejich vlastních pocitů.

Neexistuje žádná správná kombinace barev, je tam jen dobrá kombinace barev.

Vyzvednout kombinace barev, existuje několik přístupů. První typ - jednobarevná

Barevná škála sahá základní barvu, stává se jen tmavší nebo světlejší. Například, tmavě modrá, modrá, modrá. Ale prováděny tak v místnosti může být mírně ředí „záplaty“ jiné barvy, které nejsou příliš atraktivní pro jejich pozornost. Například, pokoj v modré a modré barvy mohou doplňovat bílý a lehký písek. Druhý typ - harmonický

Pokud chcete, rozmanitost, ale ne tak radikální, aby se mluvit o kontrasty, „malovat“ prostor harmonické kombinace barev. Většina příkladů dobývání kombinace barev, které lze snadno kombinovat mezi sebou:

 • Pro červený: růžová - fialová a oranžová - vejce žlutý
 • Pro oranžově: červená - růžové a žluté vejce - žlutá
 • Na žlutou: oranžová - vejce žlutá a vápna - vápno
 • Pro zelené: vápna - vápno a moře zelená - modrá
 • Pro modrá: zelená - celadon a lila - fialová
 • Pro fialová: modrá - fialová a růžová - červená

Třetí typ - hra kontrastů

Pro fanoušky originálu a brilantním designem - hra kontrastů. Každá paleta barev má své „antipod“:

 • Červená - Green
 • Orange - celadon
 • Egg Žlutá - Modrá
 • Žlutá - fialová
 • Lime - Purple
 • Lime - růžová

Dokonce i když máte pocit, že nemůže reagovat na barvu (je vám to jedno, jakou barvu předměty kolem sebe), vaše oko zachytí ty nejmenší odstíny (až půl milionu!), A vaše podvědomí a genetická paměť opravit všechny barevné „slibuje“ ,

V důsledku pobytu v určité barevné schéma místností neviditelně řídí své emoce a akce.

„Nefunkční“ barvy a kombinace barev

Červená - vytváří napětí (to může dokonce způsobit vysoký krevní tlak).

Black (a fialový) - "žere" prostor.

Brown (včetně úpravy „pod stromeček“) - je melancholie, může to vést k depresi.

Šedá - smutek a melancholie.

Modrá - pocit chladu a neuyutnosti. příznivé barvy

 • Odstíny ze žluté na zelenou - klidný a optimistický gama, odstraňuje únavu.
 • Pastelové odstíny od žluté až béžové - „sladění“ a komfortní barvy.
 • Tyrkysová - dává pocit svěžesti (pro koupelny).
 • Light Blue - zklidňuje, způsobuje ospalost - ideální pro ložnice a salónků, ale v kancelářích a pracovních ploch je kontraindikováno.
 • Tmavě modrá - „cool“ prostor a prach (například u jednacího stolu), je považován za vážný a věcný barvy.
 • Žlutá a oranžová - stimuluje a tóny (není vhodný pro ložnice), je vhodný pro místnosti s výhledem na sever.
 • White - může vyvolat pocit chladu a nepohodlí, na druhé straně - „čistý list“ - perfektní zázemí pro rozhodování designu. Červené nebo terakota v podobě důrazu - vzrušující, povznášející.
 • Černá jako akcenty - dává interiéru grafickou kvalitu a osobitý styl.
 • Světle šedá v „míchat“ s jinými barvami - podnikatelské prostředí.

Kombinace souvisejících kontrastní barvy představují nejrozsáhlejší formu barevných harmonií. Tento systém se vztahuje k barvě barvy kola kontrastní jsou uspořádány v přilehlých kvadrantech. Je: teplá (žluto-červené a žluto-zelená barva) a za studena (modro-zelená a modrá-červená barva).

Especial harmonie mají kombinaci barev, které jsou v barevném kole na opačných koncích od sebe. Je to vzhledem k tomu, že je dvojná vazba mezi těmito páry souvisejících-kontrastní barvy: se skládají ze stejného počtu hlavních barev a kombinace stejných množství kontrastní barvy. V praxi se jen zřídka setkáváme s kompozicemi, které obsahují pouze dvě barvy. Nejjednodušší harmonické kombinace dvou kontrastních barev Podobné obohacené značně přidáním počtu barevný odstín stejné barvy, razbelennye nebo ve tmě.

Také barva harmonie může být tvořen kombinací barev umístěných ve vrcholech vepsané kružnice v barvě rovnostranného trojúhelníku. Soustružení trojúhelník uvnitř kruhu, můžete získat jakoukoliv barevnou kombinaci, když to bude nezbytně harmonické. Úspěšná kombinace barev a barev v interiéru - slib pohodlí v domě.

Barevné kombinace v oblečení je velmi důležitým bodem při výběru oblečení, navrhnout nový model pro pletení. Harmonický - to znamená, že příslušný dobře v kombinaci.

 1. Harmonie barev v oblečení založené na principu související nebo kombinace kontrastních barev. Šaty, můžeme hovořit o harmonické kombinace, které vycházejí z odstínů téže barvy, pak je to - jednobarevné harmonie.
 2. Harmony může být postaven na kombinaci podobné barvy, tj. E. sousedící barvy barevného kruhu, např., Žlutá, oranžová, oranžová a červeno-oranžové.
 3. Harmony mohou být postaveny na kontrastních barev. To znamená, že barvy jsou vybrány ze hraničící navzájem sektory barevného kruhu. Tak jsou vzájemně spojeny barev, uspořádaných v úhlu 90 ° v sousedních sektorech. Další různé kontrastní barevné kombinace harmonie se nacházejí navzájem v barevném kole 180 °.

Hlavní 4 je považován za čisté barvy: žlutá, červená, modrá, zelená. Všechny ostatní jsou považovány za meziprodukt (žlutá-červená, žlutá, zelená, zelená, modrá, červená).

Páry „žlutá a modrá“, „červená-zelená“ je další kontrastní kombinace. Barvy mohou být uspořádány do kruhu s osami „žlutá a modrá“, „rudo-zelené“.

Stojan 3 typy barevných kombinacích: související, související s kontrastem, kontrast.

Kontrastní - kombinace protilehlému čtvrtkruhu (úhel mezi nimi 180 °), pouze 44 kombinací.

Související kontrastní - kombinace barev dvou sousedních čtvrtiny kruhu (úhel mezi nimi je menší než 180 °), pouze 36 kombinací.

- období dané barvy na příští šéf. Souvisejí žlutá a jakékoliv mezery - žlutá-červená (ale ne čistě červená).

Barevné harmonie se rozumí vyvážení barev harmonické barvy množství základních barev (čistý žlutá, modrá, červená a zelená).

Harmonické barvy jsou spojeny se stejnou lehkostí a saturace, pokud se jim získat stejný počet primárních barev.

Harmonické v souvisejících-kontrastní barevné odstíny jsou všechny dvojice barev, uspořádané na koncích akordů rovnoběžně s vrstvami, spojující základní barvou (protože obsahují stejný počet hlavních a doplňkových barev).

na těchto harmonických párech základě mohou být konstruovány složitější vícebarevné harmonie. V tomto případě je nutné dodržovat tři pravidla:

1. související-kontrastní barvy dvě harmonizační může být přidána třetina - hlavní barva, jejich rodnyaschy oslabený nasycení. Například, žlutá-červená, žlutá, zelená a nažloutlé bílé barvy může být dáno stejně nažloutlý.

2. Obě harmonizující související kontrastní barvy, můžete přidat třetí a čtvrté, vyvážená s nimi. Například harmonické kombinace s oranžovou žlutozelenou lze doplnit fialové a modré.

3. Můžete si vytvořit harmonii související a doplňkové barvy. Například harmonie žluto-bílé a zelené listové lze dobíjet fialové.

Nepříznivý kombinace barev v interiéru

Černé a fialové barvy, aby prostor stlačený, depresivní.

Brown je depresivní nálada, melancholie.

Červené pozadí znervózňující a může zvýšit krevní tlak.

Šedá barva přináší do situace odvahy, deprese, smutek.

Modrá barva je nepříjemný pocit chladu.

Malovat ve výzdobě hlavní, pokud je v pořádku pochopit psychologické charakteristiky domácností: životní styl, návyky a potřebám. Lidé rozhodnou svá stanoviště v závislosti na vkusu barvu, spíše než módní trendy. To ukazuje na rostoucí kultura moderního člověka. jakýkoli Kombinace barev v interiéru Mělo by to být krásné, pohodlné a vysoce kvalitní - to vše ve stejné míře. A co je nejdůležitější, že je určen konkrétní rodinu.

Předpokládejme, že osoba, navštívil v Bali, podívejte se, jak lidé žijí, získávat nové barevné dojmy, jsem se vrátil - a chtěl všechno změní v „alyapistye džungli.“ Zítra jít, řekněme, do Ameriky - a zase chtějí změnit vše, co v módní psychedelické rozsahu. Tak může pokračovat do nekonečna. Nicméně, projekt jako barevný vzor: někdy nelze „vylepšit“, může zkazit jen ji.

Magická kombinace barev v interiéru

Paleta barev, každá barva má svůj vlastní terminál, pomocí kterého interiéru je jasné, fantastické a neuvěřitelně stylový. Pomáhá vytvořit kontrast Kombinace barev v interiéru stolu protinožci:

Oranžové a Marengo.

Modré a žluté (vaječný žloutek).

Fialová (indigo), a vápno.

Růžová (Flamingo) a vápno.

Jemně žlutá a purpurová.

Zelené a ohnivě červené.

Pokud jste fanouškem futuristické rozmanitosti, ale rád bych, aby se zabránilo ostré kontrasty, vyživují interiéru elegantní atmosféru, poté zvolte barevné harmonie klasických spojů.

Šedá - s modrá, modrá, žlutá, zelená, černá, červená, růžová.

Fialová - žlutá, světle zelená, zlatá, oranžová.

Lila - s kaštan, šedá, světle fialové.

Pink - s fialové, hnědé, šedé.

Zelená - černá, šedá, červená, oranžová, kaštanové, žlutých.

Brown - růžová, žlutá, zlatá, béžová, šedá.

Modrá - šedá, červená, zlatá, bordó.

Modrá - oranžová, červená, světle modrá a fialová.

Superb Colerne složení - nedílnou součástí našeho života - jejich barvy, rytmu a tance. Zřízená podle zákonů kosmického krásy Kombinace barev v interiéru Muž prochází svou energii. Komunikovat s barevnými zklidňuje, pomáhá uvolnit, zapomenout na problémy.

Chuť stejně jako lidé: může saturovat domem smysly, má temperament, inspiruje sympatie a antipatie, napodobuje hostitele. V tomto případě, pravda leží v harmonii konceptu, příznivé soutoku barev.

Bílé pozadí a písek, kameny a mramor vytvářejí vítanou chlad.

Bamboo nábytek barvy bude respektováno při použití designu ve stylu „patio“.

Pokoje, klášter červené odstíny a pruhované modré a bílé odstíny zavřít svět uvnitř domu a chytit všechny stěny jasné osvětlení.

Obklady spojuje prostor dovnitř a ven, vnitřní a vnější. Interně, může to zase barvu keramiky, zvenku, - dubovými dveřmi.

Někdo černobílé barvy zdát nudný monotónní a někdo přitahuje tradiční Kombinace barev v interiéru, přičemž vnitřek domova zachovává svůj jedinečný vzhled, zpívat píseň, tanec a zve na valčík. Ale to všechno není nic jiného než jiný způsob vyjadřování. Proto, pokud chcete držet s interiérem, aby bylo součástí vaší historii, jen malovat dům v jeho vlastním stylu.

Variace barevných kombinacích

Snažíme se být blíže k vám!

Jsme v Instagram https://www.instagram.com/tulkindom/

Naše skupina VKontakte vk.com/club137447439

Nám můžete napsat Vaše připomínky, návrhy, názory ..

Jsme vždy rádi zodpoví všechny vaše dotazy a pomůže s výběrem záclon.

Kombinace barev na oblečení - tmavě modrá, foto

Hluboká a intenzivní, mystické a tajemné - tmavě modré barvy. Hlavní výhodou tmavě modré oblečení v jeho univerzálnosti. Ten v kombinaci s jinými barvami, o nic horší než černý a neposkytuje takový ostrý kontrast. Rozhodně byste měli používat ji ve svém šatníku.

Psychologové se domnívají, že lidé, kteří dávají přednost tmavě modře jako jádro, zamyšlený, se sklonem k reflexi a stabilní. Takoví lidé jsou ponořeny do sebe a jejich vnitřní svět.

Jak ji znáte - jeden z odstínů modré, ale i tmavě modrá lze rozdělit do několika základních barev. Každý z nich je vhodná pro dívky a ženy s jakýmkoliv typem vzhled.

Navi (navy) - se všemi jeho bohatství a intenzity, že je zcela neutrální, což znamená, že lze kombinovat perfektně s téměř libovolnou barvu. S tímto stínu je zvláště rozhodující námořní obrazy.

tmavě modrá - klasické verze. Nejvíc ze všeho, to je spojováno s barvou moře formulářů - odtud je přísnost a všestrannost.

safír - Je někde uprostřed mezi klasické modré a klasické tmavě modré barvy. Málem jasnější než u jiných barev. To je jeden z nejvíce ideální barev oblečení pro blondýnky, je schopen zdůraznit krásu blond vlasy.

Hluboké tmavě modrá - velmi tmavé, téměř černé, barva. Živé detaily, příslušenství může dělat to neuvěřitelně elegantní a zřeďte ji monotónnosti.

Kombinace barev na oblečení - tmavě modrá

S tím, co můžete nosit tmavě modré? Jaké jsou barvy oblečení kombinuje to nejlepší?

V zásadě se tato barva vypadat dobře se všemi květy, ale nejlepší ze všech - jasnější a sytější. Bude zdůrazňovat temně modrý odstín a zvýšit jas a sytost druhou barvou.

Nejvíce často, tmavě modrá barva se používá jako základ pro kancelářské produktivity. A není divu, protože ve stínu, se dokonale přizpůsobí provozní vlnové délky a nerozptyluje z hlavní činnosti.

Bílý pomůže zředit přísnost a účinnost, dodá eleganci. Tato klasická verze skutečně univerzální a na úřad, a pro rekreaci a pro večerní akce. Tmavě modrá + bílá - dokonalý pár pro každou příležitost.

Tato dvojice také vypadá dost přísně a že není úsporná přináší nuda se doporučuje naředit šedo-tmavomodré nastavit věc v bílé barvě. To je nejlepší kombinace oblečení s tmavě modré světlé a teplé odstíny šedé.

Tmavě modrá barva vedle růže ztrácí veškerou kázeň a zdrženlivost a zcela transformována. Kompletní s růžovou, jde na vedlejší koleji, s důrazem na všechny jas, něžný a romantický růžový odstín.

Večerní šaty s těmito dvěma barvami bude vypadat velmi elegantně.

Tmavě modrá v kombinaci s béžovou nebo hnědou - perfektní řešení pro každý den. A na večerní tmavě modré šaty jsou perfektní kabelky a boty béžové barvy.

Zvláště dobře vypadající tmavý odstín modré světlo nebo světlé odstíny zelené. Například pár s olivovým všechno funguje jednoduše a harmonicky spárován s mátou zelený odstín - svěží a originální. Tato barva je vhodná pro několik sad na každý den.

Spárované s světlé teplé barvy tmavě modrá bude vypadat velmi dynamický. Yellow dále zvýší hloubku a tmavé zvýrazní jas a teplo.

Red bude vypadat ostrý a kontrastní, ale v každém případě je jasné a výrazné. Klasická hudba: červené kalhoty + vesta v modré a bílé pruhy + tmavě modrá bunda.

Oranžové nebo korál dodá jemnost a něhu. Barvy je třeba vzít rovnou sadu vypadal holisticky a harmonicky.

Chcete nosit něco originálního na párty nebo podniku - vyberte tuto možnost. Golden blízkosti tmavě modré bude ještě více „zlatá“, brilantní, jasný, zateplená. bílá věc by takovou sadu ještě více elegantní.

V kombinaci se stříbrnou tmavě modré vypadá to velmi elegantně. V tomto provedení mohou být přidány a černá, co bude dále vyzdvihnout stříbrný odstín.

Barvy jedné skupiny (monochromatický kombinace) je vždy výhodnější vypadat vedle sebe. Modrá halenka s tmavě modré kalhoty nebo boty světlé tyrkysové až tmavě modrých šatech bude klást důraz na svou individualitu a vytvořit svůj outfit výraznější.

Všechny výše uvedené barevných variant jsou platné pro všechny druhy oděvů ať se jedná o tmavě modré kalhoty, tmavě modré šaty nebo bundy.

Tmavě modré kalhoty - to, co se nosí a jak kombinovat

Tmavě modré kalhoty, je dobré mít ve svém šatníku, je to založeno na tom. Něco, s nímž můžete kombinovat tyto kalhoty, bude záviset na tom, kde budete muset jít.

Ve skutečnosti, že volby mohou být hodně. Vybrali jsme pro vás hlavní, ale ve skutečnosti je to mnohem víc, protože tmavomodrých kalhot - univerzální věc. Nejlepší barevné kombinace víte teď, tak to zkusit, experimentovat s barvami a styly. Hlavní věc - vybrat si, co je pro vás to pravé!

U tmavě modré šaty, podle stejných pravidel o barevných kombinacích. Jen aby to efektní kombinaci s šaty si vyberete barvy doplňků, které jsou popsány výše. Akcenty dělat lépe dvojici, například, boty a kabelku nebo boty a bundu.

Kombinace tmavě modré oblečení. Tmavě modré šaty. Tmavě modré šaty. Co se děje modré. Z toho, co se nosí tmavě modré kalhoty. Z toho, co se nosí tmavě modré šaty. Tmavě modré kalhoty sochetaniya.S než na sobě tmavě modrou sukni.

Tmavě modrý je velmi krásná s bílým a korálů. Dvě barvy dohromady, můžu ještě zvednout, ale tři nebo více je to problém. Psát lépe o tom, jak vybrat a zkombinovat tři nebo více barev v jednom outfitu.

Zanechat komentář, nebo něco zeptat autorovi Zrušit odpověď

Kliknutím na tlačítko souhlasím se zpracováním osobních údajů a přijmout zásady ochrany osobních údajů

16+ - Webové stránky mohou obsahovat obsah zakázaný pro prohlížení na osoby mladší 16 let.

2018 | Beauty Bag - Všechna práva vyhrazena. Kopírování materiálů pouze se souhlasem správy webu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

82 + = 92