Který šicí stroj je nejlepší pro domácí použití

Který šicí stroj je nejlepší pro domácí použití

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Hodnocení nejlepších modelů šicích strojů

Šicí stroj se dnes stal běžným nástrojem pro tvořivost (a pro někoho a výdělky). Toto zařízení již není považováno za vyvrtávačku, které musí být věnováno spoustu času. Hodnocení uvádí, že nejspolehlivější šicí stroj v roce 2017 je komplexní a multifunkční zařízení. Pokusíme se zjistit, zda je to pravda nebo ne, na základě hodnocení nejlepších modelů.

Janome je jednou z nejoblíbenějších firem na světě pro výrobu šicích strojů. Japonská značka již mnoho let vytváří zajímavé modely za přijatelné ceny, to je její klíčová výhoda. Revize série 100 začíná s cenou: začíná na 5629 rublů. a může dosáhnout až 9100 rublů. Rotační horizontální typ raketoplánu přiléhá k elektromechanické řídící jednotce. Také v tomto modelu je kromě zpětného chodu možnost vypnout napájecí mechanismus tkaniny. Funkce podsvícení je řada LED zabudovaných do těla přístroje. Počet operací za minutu je pouze 15.

Zařízení vytváří smyčky v poloautomatickém režimu a může pracovat se třemi druhy šití. Také přítomen nožičky pro šití zipů. Neexistuje vyšívací jednotka, ale je zde i nádoba na příslušenství. Hmotnost zařízení je 5,5 kg, rozměry umožňují bez problémů pohyb stroje. Dobrý poloautomatický šicí stroj, který stojí za to věnovat pozornost při nákupu.

 1. Snadné ovládání.
 2. Vysoký stupeň spolehlivosti.
 3. Snadno přenášená rukojetí.
 4. Nízká hladina hluku.
 5. Steh je vyrovnaný, i když je šitý ve třech řetězcích.
 6. Tenkou tkaninu můžete zpracovat pomocí překrytí.
 1. Někdy libovolně přeruší vlákno (uživatelské recenze to potvrzují).
 2. Neexistuje žádný ochranný kryt ani pouzdro.
 3. V sadě není dostatek tlap.
 4. Niť může navíjet na raketoplán, což vede k vážným následkům.

Na deváté pozici se řadí šicí stroj z Tchaj-wanu. Ochranná známka Minerva se vyznačuje vydáním spolehlivých a funkčních zařízení a Minerva DecorExpert není výjimkou. Úžasná cena (od 61830 rublů) je odůvodněna širokými možnostmi zařízení. Jedná se o počítačový šicí pomocník, který dokáže provádět velké množství operací: celkem 207. Současně lze do vestavěné paměti uložit až 30 kombinací stehů. Zařízení má horizontální kyvadlovou dopravu. Mezi jeho výhody patří spolehlivost a snadné použití, navíc není nutné mazat.

Horizontální raketoplán umožňuje díky průhlednému oknu vizuálně zkontrolovat zbývající množství závitu na cívce.

Mezi charakteristické rysy jednotky patří přítomnost tlačítka START / STOP na těle. To umožňuje šití bez použití nožního pedálu, což je velmi výhodné při provádění naprogramovaných operací. Na předním panelu je také páka pro nastavení rychlosti šití a displej, na kterém jsou zobrazena nastavení aktuálních operací. Šířku stehu lze plynule nastavovat v krocích po 1 mm. Stroj je schopen zamést 7 typů smyček v automatickém režimu, pracovat s dvojitou jehlou, vytvářet "zrcadlové" linie. Zařízení zařízení je poměrně bohatá: 8 typů nohou, 3 držáky pro cívky různých velikostí, jehly, olejové plechovky a šroubovák pro údržbu stroje. Protahování se provádí automaticky, je zde funkce rychlé změny. Obecně lze tento stroj doporučit profesionálním švadlům, kteří pracují s různými typy tkanin a provádějí velké množství ozdobných stehů.

 1. Správa počítačů.
 2. Velký počet operací.
 3. Horizontální kyvadlová doprava.
 4. Automatické šití knoflíkových dír.
 5. Tlačítko START / STOP na těle.
 6. Tichá práce.
 7. Snadná obsluha.
 8. Ovládání tlačítek.
 1. Vysoká cena.
 2. Existuje mnoho podobností.

Naše top 10 bude neúplné bez uvedení značky Aurora. Mezi výrobci šicích strojů je tato značka známá již dlouhou dobu. Některé z jejích modelů lze považovat za levné a cenově dostupné pro každého, což však neznamená, že produkt bude špatně kvalitní. Za cenu 4650 až 5780 rublů. uživatel obdrží všechny potřebné možnosti.

Přehled modelů by měl začít s vlastnostmi: elektromechanická řídicí jednotka je doplněna kyvadlovým člunem a postupným přepínáním rychlosti šití. Tlačítko zpětného zpětného chodu se nachází na těle přístroje. Noha může stoupat do výšky 10 mm. Cívka je upevněna svisle. Maximální výkon modelu je 70 W a počet operací za minutu je 10. Smyčka se provádí v poloautomatickém režimu, přičemž řádek je ve třech verzích. K dispozici také poradce pro šití. Stejně jako mnoho jiných značek tento model šicího stroje může pracovat s tenkým hadříkem.

 1. Krásný design.
 2. Cenově dostupná cena.
 3. Funguje skvěle s vlákny a různými typy tkanin.
 4. Dobrá konstrukce.
 5. Spolehlivost a trvanlivost.
 6. Multifunkčnost.
 1. Špatné osvětlení zařízení.
 2. Některé vzorky tohoto modelu mají špatnou práci při šití blesku.
 3. Šířka šití nemusí odpovídat deklarované šířce.

Jaký je nejlepší šicí stroj pro domácí použití? S největší pravděpodobností je ta, která může poskytnout maximální pohodlí a spolehlivost. To je nový model od Berniny.

Začneme revizi se základními charakteristikami: houpající člun funguje pod kontrolou elektromechanického modulu. Je možné odpojit napájení tkaniny a také spustit zpětný chod (zpětný chod). Osvětlení je, ale nejlépe se neuskuteční. Zařízení provádí 12 operací za minutu. Smyčka se provádí v jednom zobrazení v poloautomatickém režimu. Pokud jde o linky, je zde vše standardní - tři druhy. Šířka potěru je až 7 mm. Sada obsahuje také tlapy pro šití knoflíků a zipů. Kromě přihrádky na příslušenství je i navlékací jehly. Přístroj lze zakrýt hustým měkkým krytem, ​​který je součástí dodávky.

 1. Laconický design.
 2. Dostupnost elektronického poradce pro šití.
 3. Snadné ovládání (pokud už víte, jak šit).
 4. Přítomnost překrytí pro zpracování různých typů tkanin.
 5. Dobře se vyrovnejte s džínovou látkou.
 6. Žádné sklouznutí u švů.
 1. Hluk během provozu.
 2. Komplikované a přetížené nepotřebným podrobným pokynem.
 3. Nedostatečná délka stehu.
 4. Několik operací (za minutu).

"Pro. Vybral jsem design, protože nejsem moc šitý. Tento stroj byl jako hned!

Nevýhody. Nenašla jsem to.

Chtěla jsem se vyzkoušet v šití, po dlouhém hledání to vypadalo na tomto modelu. Nejdřív si s očima vybrala, cena byla velice důležitá. Zatím jsem byl spokojen s mým výběrem. "

Nejlepší modely šicích strojů pro domácnost mají několik nezměněných vlastností: dostupnou cenu, spolehlivost a širokou funkčnost. AstraLux se vyznačuje všemi těmito vlastnostmi. Jedná se o stroj středního segmentu cen (od 6690 do 8490 rublů). Model má následující charakteristiky: kyvadlový typ s elektromechanickou řídicí jednotkou. K dispozici je zpětné tlačítko, noha je schopna zvednout 9 mm. K dispozici je také funkce osvětlení, ale světla nesvítí dostatečně jasně. Výrobce uvedl 2 operace šití za minutu. Smyčka se provádí poloautomaticky. Steh je pouze obmetický, steh má maximální délku 4 mm.

Dodací sada obsahuje lavice na šití zipů, šití na knoflíky a prošívání. Hmotnost přístroje je 7,3 kg. Velkým plusem je přítomnost měkkého krytu z husté tkaniny, která chrání přístroj před prachem a vlhkostí.

Jedná se možná o jeden z nejlepších poloautomatických šicích strojů ve střední cenové kategorii.

 1. Pracuje tiše.
 2. Optimální poměr ceny a kvality.
 3. Slouží dobře s hustými a hustými látkami.
 4. Pohodlně kolem konců.
 5. Kompaktní.
 6. Příjemný vzhled.
 1. Se zvýšeným zatížením se může objevit zápach hoření.
 2. Nízká rychlost provozu za minutu.
 3. Dochází k selhání práce.

Snad nejlepší šicí stroj s elektronickou řídící jednotkou. Nejoblíbenější modely domácností od známých značek mají zpravidla mechanický nebo elektromechanický řídící modul.

Zařízení Jaguar má plně elektronické řízení a vysokou rychlost provozu za minutu (60). A to navzdory skutečnosti, že toto zařízení je od 9450 do 13030 rublů, čímž vyvrací stávající stereotyp: elektronický, tak drahý.

Stroj má schopnost nastavit přítlačnou patku na ploše textilie, je schopen automaticky vypnout napájecí mechanismus tkaniny a je vybaven zpětným tlačítkem. Osvětlení přístroje je také k dispozici. Stroj je schopen rozpoznat 4 typy smyček (namísto standardu 3) a 4 druhy šití. Kromě displeje, plošiny hadice a závitového jehly s přihrádkou na příslušenství je kryt také opatřen krytem. Je měkký, ale je vyroben z odolné látky, která dobře chrání tělo. Jeden z nejlepších elektronických šicích strojů pro domácnost ve střední cenové kategorii.

 1. Hodnota za peníze.
 2. Vynikající zvládnutí různých druhů tkanin.
 3. Vysoká rychlost práce.
 4. Přítomnost zobrazení.
 5. Dobré vybavení.
 6. Nízká hladina hluku.
 7. Pohodlné a účinné osvětlení.
 1. Některé typy smyček (s hlavou) nejsou příliš krásné.
 2. Husté tkáně nelze šířit špatně.
 3. Instrukce je poměrně obtížná.

"Výhody. Optimální poměr cena / kvalita, rychlá (60 operací), elektronická řídicí jednotka.

Minusy: Nezapomněl jsem.

Koupil, se zaměřením na cenu zařízení. Ukázalo se, že se jedná o moderní a velmi pohodlný stroj, s potěšením jsem si to šil pro sebe a objednat. Tělo říká, že životnost je 7 let. Zkontrolujeme to. "

Ekaterina, 45 let.

Ve čtvrté pozici je jedním z nejlepších šicích strojů od slavného výrobce Singer. Cena přístroje je od 10241 do 17150 rublů. Za tyto náklady získává uživatel širokou škálu příležitostí k práci a kreativitě. Elektronická řídicí jednotka pracuje s otočným horizontálním typem raketoplánu. Kromě toho je možné nastavit tlak přítlačné patky na povrch textilie a plynule nastavit rychlost šití. Rychlost šicího stroje je 30 operací za minutu, že v průměru, to není špatné. Automatizace rozeznává dva druhy smyček a 4 typy čar. Je dodáván s zip nohy, navlékání jehly a krytu. lehké zařízení, vážící 7,5 kg.

 1. Kvalitní, časem prověřené.
 2. Pracuje se všemi druhy textilií.
 3. Dobrý sada linek.
 4. Je vhodné kontrolovat rychlost.
 5. Můžete šít se dvěma jehlami.
 6. Ví, jak se šít na knoflíky.
 1. Poor upevňuje desku a látání šicích.
 2. Nerovnoměrný linka.
 3. To není vždy správné nastavení.
 4. Rychle se porouchá kus skla pod jehlou.

V současné době výrobci šicích strojů zřídka vyrábět mechanická zařízení. Nicméně, třetí řada našich hostů jsme dali ji mechanický model. Znalci manuální práce a exkluzivního šití jistě ocení klasický styl a schopnosti tohoto zařízení. Nákladový model - od 5190 do 5967 str. Za peníze, kupující dostane výkyvné uspořádání háku, jemné nastavení rychlosti šití, a přítomnost zpětného cívky uspořádána svisle. Počet operací se rovná 1 jednotce, ale fanoušci ruční práce, mají tendenci k získání takových zařízení vědomě. Smyčka se provádí ručně, se stolem pro rozšíření pracovní plochy a prostoru pro příslušenství. Hard Cover. Můžete šít bez pedálů.

 1. Cena.
 2. Jednoduchost a spolehlivost.
 3. Umožňuje šít bez pedálů.
 4. Dlouhá záruka.
 5. Nádherný klasický případ.
 6. Odolný kufřík.
 1. Pomalé šití.
 2. To může být použit pouze tehdy, pokud máte schopnosti pro práci se strojem.
 3. Obtížné zvládnout kontrolu.

Na druhém místě razítkem - další šicí stroj z Minervy. Za cenu 18,750 rublů. Má vynikající sadu funkcí. Elektromechanický typ ovládání doplněné hák klasický vertikální typu. Stroj je schopen provést 32 šicí operace, což je dost pro domácí použití. Smyčka se provádí v poloautomatickém režimu, funkci nohou pro rychlou výměnu. Nastavení rychlosti šití je standard - sešlápnutím pedálu.

Minerva M832B výhody patří schopnost pracovat s dvojitou jehlou. Stehy jsou vybrány speciální kolo, otočné kolem na tělese je přítomen a malý zpětný tlačítko linka pro pohodlí. Integrované LED světlo osvětluje pracovní plochu a není vyhřívaný. Celkově to šicí stroj - vynikající volbou pro příležitostné použití k osobním účelům. Předloží všechny potřebné každodenní provoz za rozumnou cenu.

 1. Cenově dostupné.
 2. Spolehlivost designu.
 3. Tichý chod.
 4. Přítomnost podsvícení.
 5. Práce s různými druhy textilií.
 6. Provádí kvalitní šití.
 1. Ztížené mechanismus pro navlékání nitě.
 2. Postrádá konkrétní jazýčky hotelu.
 3. Těsné otočí délku stehu.

Rating šicí stroj dokončí vůdce dnes - model Janome DC 4030. Náklady na tuto elektronickou modelu - 15490 - 26160r. Typ ovládání počítačový, kyvadlová rotačně vodorovná, s možností nastavení tlaku nohy na povrchu tkaniny. rychlost šití 820 v. / min, s omezeními. K dispozici je reverzní a automatické měření velikosti tlačítek. Počet operací je roven 30. Stroj detekuje až šest druhů smyček a 4 typy čar. Přístroj je schopen pracovat s tenkou látkou. Tělo má displej jednobarevný, navlékač jehly a v pevném plastovém kufru. Hmotnost tohoto produktu byla 8,3 kg.

 1. Vysoká přesnost šití.
 2. Práce s různými typy tkání.
 3. Stylový design.
 4. Pohodlné ovládání.
 5. Spolehlivost.
 6. Vysoká kvalita konečného výrobku.
 7. Snadno se učí.
 1. Poor zvládání s denim.
 2. Hmotnost a rozměry jednotky nemůže pohybovat sám.
 3. No zesilovač pro piercing.

Jak můžete vidět, kategorie nejlepších šicích strojů poměrně konvenční a může se lišit od jednoho uživatele na jiného, ​​v závislosti na cílech a preferencí. Ale soudě podle přítomnosti volby, stejně jako celou řadu názorů, můžete si být jisti, že každý bude schopen najít zařízení, které je právě pro něj. Hlavní věc při výběru šicí stroj - přečíst a porovnat několik možností porovnání různých cenových kategorií, protože „drahé“ Ne vždy je ekvivalent k „nejlepší“.

Rating šicí stroje pro jakost

Moderní šicí stroj ani vzdáleně podobat své předky. A to platí nejen vzhled, ale i zvýšení kapacity. Na pultech můžete vidět nejen velký, ale obrovské množství těchto zařízení, což dělá obyčejný kupující mnoho pochybností o kvalitě konkrétního modelu.

Snažte se pochopit a určit, které šicí stroje si zaslouží pozornost a který výrobce je lepší zastavit. Za prvé, vzít v úvahu jednoznačné lídry na tomto trhu.

První místo pro výrobu vysoce kvalitních modelů držet evropských a asijských výrobců. Permanentní vůdce lze nazvat americkou značku „Singer9raquo;, která má historii více než deset let (běží od roku 1851). Každá společnost včas obnovuje svůj sortiment a zlepšení technologie, snaží se držet krok s konkurencí.

Jeden z nejpopulárnějších společností, které produkují levně a poměrně kvalitní zařízení, zůstává japonská společnost „Yanome9raquo;. trh značka nabízí rozmanitý sortiment výrobků pro obě začínající mistrů, tak i pro profesionály. Na paty druhé neméně významný pro tvůrce trhu společnosti - bratr, má záviděníhodnou popularitu právě mezi domácími spotřebiteli.

Ostatní značky ačkoli pozoruhodné, ale kupující obvykle preferuje vybrat jen to, co je „v uchu“.

Výrobci šicích strojů (nejvyšší kvalita):

Všichni výrobci v žebříčku má dobrou hodnotu a kvalitu produktů, jakož i dostupnost produktů.

Také nezapomeňte, že nákup těchto zařízení - není snadné, a tam je nestačí jen listovat ratingu šicích strojů pro kvalitu domů. Ujistěte se, že vzít v úvahu mnoho faktorů, které přímo ovlivňují výběr stroje: .. typ kontroly, typu raketoplánu, funkčnosti zařízení a tak dále, takže se nemusíte spěchat běžet do obchodu a pečlivě zvážit všechno a vyzkoušet. V naší šicí stroje hodnocení kvality zahrnuje modely pro domácí a poloprofesionální použití. Pokud potřebujete stroje s výrobní kapacitou a rozsáhlé funkčnosti, pak cestě do specializovaných výstav a fór. Domníváme se, že výrobky pro domácnost, které lze zakoupit v maloobchodních prodejnách.

Nejlepší šicích strojů pro domácnost (nejvyšší kvalita):

 1. MINERVA M832B.
 2. BROTHER INNOV-Zdaliž 950.
 3. SINGER CONFIDENCE 7467.
 4. JANOME 419S / 5519.
 5. BROTHER LS-2125.
 6. JANOME MY EXCEL W23U.

Všechny modely v žebříčku více než jednou navštívilo výstavy a získal ocenění za kvalitu, takže můžeme s jistotou rozhodnout, hlavní věc - určit vaše potřeby, protože celá řada výrobců pořadí se liší.

Minerva M832B - tento vůz lze nazvat hitem číslo a širokým sortimentem. Stroj je 32 linek pro všechny příležitosti a poloautomatické smyčky. Vedle pracovního stroje má elastický steh steh pletenin, a množinu dekoračních stehů vroubkovaným výšivky, overlock steh skryté dno pojiva. Příjemná a důležitou vlastností je možnost pro kvalifikované pracovníky Nastavení šířky a rozteče linek. Stroj se svým širokým sortimentem - dar z nebes pro milovníky prošívání. Změna patku na stroji, můžete jedním kliknutím. Také je stroj vybaven základními funkcemi - automatické navlékání a závitníkem. Vedle pracovní plochy je osvětlen ochrání vaše oči před nadměrným napětím. Odhadované náklady na 9,000 tis. Rub.

Koupit tento model může být v jakékoliv části země. Zobrazit sortimentu značky Minerva na oficiálních stránkách.

W23U model byl v hodnocení šicích strojů doma díky mimořádně vyvážené elektromechanického ovládání. Zařízení poskytuje stabilní a plynulý provoz bez vibrací a vlysy. Stroj je poměrně snadné se naučit a zvládnout, stejně jako vynikající projevila v obou silných a tenkých látek.

Kromě toho funkce série W23U niktovdevatelem, které vám pomohou k vložení nitě do jehly. Jako doplněk je nastavení rychlosti šití a inteligentní hluku zatmívače. Rating šicího stroje modelu je také díky výborné práci s materiálem: přístroj nepřechází čáry a ne „zhuot9raquo; závit.

Plastový model není tak moc - jen odnímatelný panel, a zbytek kovu, a proto struktura lze nazvat zcela spolehlivé, je velmi spokojen s mnoha vlastníků. Navíc tím, že provozní jehlu do pouzdra stroje velmi značné vzdálenosti, což značně zjednodušuje práci s velkými obrázky.

Mezi nedostatky lze uvést nízkou maximální rychlost, takže pracovat s těmi nejlepšími dresy navíc ke koupi speciální nohu. Někteří majitelé si stěžují na průměrného osvětlení, ale zcela zásadní, že je obtížné volat.

Odhadované náklady - asi 18 tisíc rublů.

V žebříčku nejlepší model šicího stroje přišli nejen kvůli kvalitních komponent, ale také díky své jednoduchosti a velmi dobrou cenu. Celá funkčnost zařízení je intuitivní, s i bez návodu, takže LS-2125 series lze nazvat ideální volbu pro začátečníky mistrů.

Základní balíček obsahuje čtyři jehly pro stroj bavlněné a lněné tkaniny. Přístroj pracuje velmi tiše, a kromě toho ani trhat nit a dává dokonale rovné čáry.

mohou být izolovány z minusy modelu nemusí vždy pracovat s normálními husté hmoty - zpomaluje průběh. Dále, řídící zařízení zbaven délky stehu a stehu někdy selže „zigzag9raquo;. Zbytek - to je vynikající volbou pro jednoduché šití.

Odhadovaná cena - asi 5500 rublů.

Rating šicího stroje modelu je zahrnuta, protože je to dobré s hustou tkaninou. Kromě toho je zařízení vybaveno automatickým rozumnou nitkovdevatelem. Stroj se liší hladkou šití bez jakýchkoliv vlysy a vibrací, jakož i tichý provoz.

Různé linie umožňuje zobrazit představivost a pevné lože železa není vrzání a „podpevat9raquo; měřit při vytváření. Stroj je vybaven poměrně pohodlnou kryt z tvrdého materiálu, takže problémy s výkonem a skladování, by neměly být.

Nevýhody modelu není tolik. Majitelé si stěžují na jejich názory prostě příliš nepohodlná cívka (tabulka je potřeba odstranit vak), a zbytek - poměrně úspěšná série za atraktivní cenu.

Odhadované náklady - asi 12 tisíc rublů.

Model 7467 z „Singer9raquo; Byl jsem v hodnocení šicích strojů vzhledem k velkému počtu transakcí (asi 70 kusů) a vynikající osvětlení. Kromě toho je zařízení vybaveno automatickým nitkovdevatelem gramotný a velmi hladce upravuje rychlost.

Veškeré informace o aktuálních operacích, a duální LED světla umožňují vidět všechny údaje v pracovním prostoru se zobrazí na displeji matrice. Také stojí za zvláštní zmínku maximální délka stehu - 7 mm, což jistě ocení profesionální mistry. Kromě toho je stroj vybaven speciálním zipem nohou, které také potěší.

Případné nedostatky majitelé modelů nebyl nalezen: vyrovnat se s jakoukoli tkáň, hodně operací a vynikající osvětlení pracovní plochy.

Odhadovaná cena - 20 000 rublů.

Tento model byl v kvalifikaci díky výborným šicí stroje šicích a vyšívacích schopností, inteligentní ovládání počítače a montáží vysoce kvalitní. Zařízení samo o sobě je velmi lehký a nadměrných velikostí. Z hlavních výhod modelu - je přítomnost automatického zastavení prací, jestliže se zobrazí nastavení nesprávně, a přítomnost automatického nitkovdevatelya a čalounění nit sám.

Kromě toho je stroj vybaven velice jednoduchým kartách mechanismus výměně: stiskněte tlačítko - a máte hotovo. Mnoho majitelů rád pracovní plochy osvětlení - silný a zaměřovací. Sada čipové sady mají velký počet řádků, mezi nimiž jsou monogramy a zajímavé vzory. Kromě příležitosti k šicímu stroji měl dobrou ergonomii díky své výhodné odnímatelným tabulky.

Veškeré kritické nedostatky majitelé vozů nebyl nalezen. Některé z nich jsou ne vždy spokojeni s malým pomalým zpátečku a zpomalit ozdobné stehy, ale i pro sazbu domácí použití je víc než dost. Stojí také za zmínku samostatně modelu design, který je celý její vzhled naznačuje vlastník drahých a kvalitních zařízení.

Odhadované náklady - asi 40 tisíc rublů.

Aby bylo možné vybrat šicí stroj, který potřebujete, je nutné určit vaše potřeby. Pro profesionální švadleny zřejmě nebude stačit 10-15 operací, které vidíme v několika jednoduchých a cenově dostupných modelů, zatímco začátečníci craftswomen-docela dobře, nepotřebují 200 druhů složitých linek a doroguschy stroj nastartovat.

Identifikovat své cíle a vybrat ty nejlepší pro vás varianta výše uvedeno rating.

Nejlepší šicích strojů pro domácí kupce pro recenze

Šicí stroje trh nabízí spotřebitelům širokou škálu šicích strojů pro domácí použití a jednoduchá dost pro „pro“, s řadou funkcí a technických specifikací, za přijatelné a „přemrštěné“ ceny.

Jak se dostat mezi množstvím výhod ztratil, nevzdávat se na případné nedostatky a koupit šicí stroj, který nejlépe uspokojit touhy a schopnosti? Snažíme se pochopit popularitu šicích strojů od různých výrobců, založenou na hodnocení, zkompilovaný recenze kupujících, expertů a vedení v oblasti prodeje prostřednictvím internetových obchodů sítě.

Ratingu nejlepších šicích strojů

Praktičnost, všestrannost a základní sadu šicích operací, snadnost a jednoduchost ovládání, ergonomický design - to vše v sadě společného „nejlepší“ výkon. A je-li řečeno, palmu, spotřebitelů a odborníků, v galerii ratingových modelů podržení:

Janome JK 220 S - s overlock šicí stroj pro domácí

Janome JK 220 S

Výborný elektromechanický model pro začátečníky švadlen a vševědoucí „profesionálové“. Provozní jednoduchost a dostupnost 23 šicích operací poskytuje vysoce kvalitní různé linky.

 • kompaktní modely a klid;
 • pracovat s konkrétním paletě látek, z hedvábí a Jersey - husté čalounění;
 • Funkce „loop-stroj“ rychle činí jakýkoliv počet smyček;
 • personální standardní sada karet (Universal, overlock, transparentní, pro lemování), a který je vybaven zařízením pro jejich funkčních (knoflíky, spínače);
 • Odkládací přihrádka „relevantní informace“ s shpulkoderzhatelyami;
 • spolehlivost a rozumnou cenu;
 • Hard Cover.
 • bez podsvícení a horní dopravník;
 • tam je nějaký focus v nastavené rychlosti;
 • značná hmotnost (8,2 kg) v důsledku přítomnosti kovových částí.

Podle zpětné vazby od uživatelů, model Janome JK 220 S - to je dobrý šicí stroj s overlock pro domácnost. Šije deky a dokonce i 2-3 tenkou vrstvu kůže, ale pokud se jedná o „loop-stroj“ potřebné dovednosti. Jednomyslný názor na absenci významné nedostatky tohoto modelu. Experti a odborníci se nezaměřují na chybějící „věci“.

Model Brother předlohy 31 - priorita stroje Elektromechanické šicí

Brother Artwork 31

17 provozní činnosti. Práce s tkáněmi různým stupněm hustoty - od jednoduchých až po drsné džínoviny trávníku.

 • Přítomnost horizontální dopravy a snadné řezání závitů;
 • tichý chod stroje bez hluku vibrací v poloautomatickém režimu;
 • učenlivý a měkké nastavení rychlosti zdvihu pedálu;
 • dostupnost podpůrných ramen pro šití na knoflíky a zip, univerzální a nezbytným příslušenstvím v nepřítomnosti „zbytečných zvonky a píšťalky“;
 • světlo (6 kg), Spořič (80 W);
 • LED osvětlení pracovní plochy.
 • malé množství dekorativních stehů.

Pro domácí použití Kompaktní Brother Artwork 31 - vynikající volba. Sakra, pull up, overlochit ... dobrá volba v „první auto“ pro začátečníky. Šití a prošívané vesty, hedvábné blůzy. Trvá i kluzké saténové a elastický dres. Recenze mála nevýhod, více „plusy“.

Brother SM-340 E - jeden z „hitů“ a high-tech modely elektronických šicích strojů

 • nadprůměrný výkon, s nízkým hlukem;
 • víceúrovňové a multi-funkční (40 druhů působících děl, 7 druhů smyček);
 • plynulý provoz bez vibrací;
 • přítomnost dalších funkcí „volné ruky“, výšivky a vlnité čáry, dvojité jehly;
 • poskytnout kompletní vkročit šití na knoflíky, zipy různé obtížnosti;
 • dual LED lampa s podsvětleným chrání proti únavě očí po delším používání;
 • přijatelná shoda s cenou a kvalitou.
 • vysoká cena;
 • vůně plastu v prvních dnech práce;
 • žádná vnitřní kovová kostra a tlačítko Start / Stop.

Podle hodnocení a posuzování spotřební elektroniky modelu Brother SM-340 E je dostatečně srozumitelný návod k použití. Mezi kritéria pro výběr, to je pojmenováno jako velký šicí stroj overlock pro domácnost. Téměř všechny šicí operace jsou automatizovány. Elastic overlock steh opatrní, protože při výběru těchto funkcí, stroj „doporučuje sám“ parametry. S hedvábím, krepdešín, krajky zvládá skvěle. No to trvá silné látky. Zlepšená modelová řada - Brother SM-360E se počet transakcí - 60.

Dalším modelem v seriálu o modifikacích s elektronickým ovládáním - Janome Exact Přikrývka 60

Patří do řady populárních modelů s elektronickou kontrolou typu. Nejnovější vývoj a vynikající šicí stroj na kůži a velmi husté tkaniny, která ve výzbroji 60 typů operací. Krásný design. Intuitivní uživatelská příručka.

 • Maximální výška zdvihu přítlačné patky 15 mm a úsilí stabilizační defektu dává možnost pracovat se silnými vysokou hustotou tkaniny;
 • hladké nastavení rychlosti šití a přítomnost řídící funkci regulátoru;
 • přítomnost poloha jehly knoflíky, stehování místě;
 • rozhodnout o případu, informativní LCD displej;
 • schopnost pracovat bez použití pedálů, odnímatelné „platformě rukávu.“

Mnoho „pěkné malé květy“ na modelovém těle nesnižuje využitelnost stroje. Mezi možnosti Janome Přesná Přikrývka 60 intraorální spuštění stehy a pracovat v technice patchwork, vyšívání a uměleckou výzdobou. Stroj šije jakékoliv vlákno všechny druhy textilií a kůže.

Nejlepší Elektromechanické šicí stroje

Elna 1001 modelu - jednoduché a praktické dost pro šicí stroj doma

S oblečením opravy tento vůz zvládá skvěle.

 • kompaktní (velikost: délka - výška - šířka respektive 388 x 295 x 152 mm) a světlost (6 kg hmotnosti);
 • 13 šicí operace a smyčka poloautomatický;
 • nastavení a nastavení šířky klikatého délky stehu, napětí niti;
 • Výrobce Záruka - 2 roky.
 • Přítomnost nejdůležitějších základních funkcí;
 • měkké pouzdro.

Malý počet operací ještě dostatek kvalitních provádět šití doma. Bydlení a začínajícím švadleny - to je prostě nenahraditelná vzorový. Ergonomické, klid, dostatek prostoru nezabírá. Podle odhadů a názorů - to nemá smysl, aby přeplatí drahé značky na stejných technických vlastností Elna 1001 modelu.

Semi-Automatic „tahoun» Aurora 7010

Dalším favoritem v lize galerie šicích strojů c elektromechanického ovládání. Model Počet hodnocení se často uveden jako šicí stroj pro začátečníky.

 • tichý při práci s mnoha druhy textilií;
 • široká škála zařízení;
 • Přítomnost overlock steh;
 • nastavitelný tlak patky a rychlost šití;
 • dvojče jehly;
 • lehkost a snadnost použití.
 • Podle hodnocení zákazníků, závažných nedostatků, tento model nemá.

Astra Lux 155 - nejlepší šicí stroj pro domácnost s funkčním dvojitou jehlou

Vynikajícím modelem varianta pro začátečníky a pro začátečníky, pro jednoduché opravy oděvy a domácí šití. Technicky výrazně zlepšila modelové řady - Astra Lux 7350 SE se stávajícími více než 500 operací, 4 typy monogramy a vyšívání abecedy.

 • spolehlivý cena / kvalita;
 • pracovat s mnoha druhy textilií;
 • To má dostatečnou variabilitu linky;
 • Nosný rám zcela obsazení;
 • Měkké pouzdro a stylový krásný design.
 • nepříliš vysoké rychlosti;
 • č navlékač jehel.

Stejně jako je to možné odpovídá potřebám domova v nouzové šití a oprav. „Minus“ nízké provozní rychlost pro začátečníky se stává významným „plus“.

Skupina šicích strojů pro začátečníky patří dětský šicí stroj pro dívky. Miniaturní, kompaktní modely Janome Jem, Janome Sew Mini Deluxe získal širokou oblibu mezi zákazníky.

 • absolutní bezpečnost;
 • tvar přítlačné patky vylučuje možnost kontaktu s prsty dítěte pod jehlou;
 • rotačním chapačem;
 • nízká hmotnost;
 • přítomnost skladování zatahovací prostoru „melochishek“.

Na nedostatky této řady je spotřebitel prakticky žádná zmínka.

Jaký je nejlepší šicí stroj pro domácí použití?

Mezi oblíbené modely elektromechanického šicího stroje, s významným hostů posouzení spotřebitele:

1. Janome My Excel W 23 U s funkční stabilizátor vpichu síly a maximální výškou zdvihu úrovni přítlačné patky, což do značné míry usnadňuje práci s hustou textilie nebo šicí vícevrstvého vzorku, který získal charakteristický model - Šicí stroj pro kůže. „Native jehla“ bere jakoukoliv úpletů - takže model Janome My Excel W 23 U se často používá při opravách šití a pletených výrobků.

2. Brother LS-2125 je ideální pro začátečníky v oboru šití podnikání „lem-šití“. Model Počet hodnocení se často uveden jako šicí stroj pro začátečníky, podporovaný přítomností 14 šicích operací, „kloubovými“ poloautomatických, základních typů čar.

3. Snadná (5,2 kg) a rychlost (700 st / min) Janome Přesná Přikrývka 18 A.

Nejlepší elektronické šicí stroje

Na místě elektro-šicí stroje jsou stále více populární elektronické modely pocházejí od světově známých výrobců. Speciální mikroprocesor a tlačítko jednotka pro ovládání - včetně důležitých technických vlastností těchto strojů. Technologické inovace, rozmanité funkce, stylový design - to vše je také mezi charakteristikami. Dobře zavedené na trhu, který byl uznán spotřebitelů a profesionálních modelů známých značek - Brother, Janome, Singer, Minerva, Juki.

Bernina B 350 - šicí stroj s elektronickým řízením

Bernina B 350 model s elektronickou regulací má řadu výhod, kdy si spotřebitel může dát přednost šicího stroje.

 • 85 různé funkční šicí operace, rychlost 900 st / min;
 • display, které odrážejí různá nastavení;
 • Přítomnost stolku.

Mezi nedostatky uvedené vysoké ceny zboží.

Recenze Bernina B 350 potvrzuje soulad s cenou a kvalitou multifunkčních domácích pomocníků. Mezi prioritní technického modelu kapacit Bernina B 350 Hodnotilo spotřebitelů jako dobrý šicí stroj pro husté tkaniny a kůže. More „fancy» Bernina B 380 je schopen produkovat 115 operací, které již má funkci zachování paměti, pohodlné hands-free systém.

Brother Comfort 40 E - jednoduchá a ergonomická

Pro domácí použití dost a polovinu toho, co „může“, tento šicí stroj. Pro odborníky poskytuje širokou škálu možností - 40 šicí operace, funkčnost systému, k usnadnění práce (kontrola, zakázat, měření).

 • realizace 5 druhů smyček v „automatickém“ režimu;
 • Dostupnost „stanovení velikosti tlačítek“ a dvojité jehly;
 • přítomnost displej a podsvětlení;
 • dobré vybavení;
 • cenově dostupné cenové rozpětí.
 • mnoho „jemnosti“;
 • rám a spodní hřídel dopravník plastu, takže je obtížně čistit a mazat;
 • Velmi hustá tkáň vezme tvrdý.

Popularita elektronických šicích strojů je rostoucí modelem Brother Comfort 40 E splňuje kritéria kvalita / cena. Mezi „plusy“ spotřebitelé pozorovat intuitivně dostupná nastavení.

Model-hit v řadě modifikací s elektronickým ovládáním - Janome DC 4030

Lze jej použít na amatérské i profesionální úrovni. Pro malé opravy domů a složité úlohy s hustou texturou tkaniny a kůže.

 • optimální „Collection“ (řádky pro dekorativní šití, prošívání);
 • přítomnost 6 typů smyček, včetně spolupráce s úpletu;
 • plynulá regulace otáček high-speed vám umožní pracovat bez šlapací;
 • přítomnost horizontální háku, řádek výkresu funkci.

Nedostatky v revizi modelu prakticky žádný.

Nejlepší šicí stroje ve vedení počítačové

Astra Lux 7350 Pro - inovativní šicí stroj

Astra Lux 7350 Pro

To má ve výzbroji více než 500 šicích operací a všestrannost linek. To dělá perfektní stehy, umožňující tvůrčí přístup k procesu. Provádí dekorativní šití (asymetrie, kožešina, krajka) a komplex pro dokončovací práce švy.

 • tiše činí 13 druhů smyček, které pracují s různou hustotou materiálu;
 • nastavitelná rychlost šití, přítlačný tlak na pracovní struktury;
 • na displeji se zobrazí všechna nastavení;
 • elegantní řešení konstrukce, a přítomnost přídavného stolu.
 • vysoká hmotnost - 11 kg;
 • nepřítomnost jednotka pro vyšívání;
 • plastové nožní pedál;
 • vysoké cenové rozpětí.

Praktická Astra Lux 7350 Pro - způsob, jak rozvíjet a zlepšovat dovednosti „výhody“. Model - dobrý šicí stroj na pletené zboží.

Bernina B 750 QE - moderní počítačový model pro připojení počítače k ​​pevnému pravděpodobnosti

Bernina B 750 QE

 • více než 330 operace, 11 druhů smyček 1000 ul / min.;
 • „Vícesměrový“ šití schopnost šít na knoflíky;
 • schopnost pracovat bez použití pedálů;
 • Dotyková obrazovka displeje.

Vysoká cena jmenován mezi nevýhod tohoto druhu šicích strojů, plně v souladu s multifunkční práce. Unikátní šicí stroj pro profesionály, kteří pracují na potěšení. Mnoho doporučuji!

Mezi nejlepší ratingových modelů počítačových šicí stroje - Bernina B 580 s výšivkou modulem

 • dokonalá kvalita práce a spolehlivosti;
 • 230 šicí operace a hladký provoz stroje bez známek vibrací;
 • vyšívací jednotka je dodávána, existuje 7 abecedy a 100 vzory výšivky, rychlost vyšívání asi 680 V / min;
 • „Vícesměrový“ šití;
 • zrcadlový obraz, náhled práce na obrazovce.

Jako nedostatek spotřebitelů nazvaný vysokou cenu. Ale Bernina B 580 s přítomností vyšívací jednotky - moři šicích nápadů k realizaci.

Což je lepší koupit šicí stroj?

To vše záleží na tom, co se provozní, konstrukční a technologické parametry by měly mít požadovaný model. segment trhu je obrovský, ale stále existují nejprodávanější, se souborem jednoduchých i složitých technických funkcí. Je důležité se rozhodnout - co je potřeba, šicí stroj, a jaký druh práce musí být prováděny s jeho pomocí.

Odborníci doporučují, ale volba je až ke spotřebiteli. Na základě hodnocení názorů a prodeje jsou velmi populární: universální šicí stroj pro domácnost - Janome My Style 100, Bernina Bernette E 92 c. Pro začátečníky i jednoduše unášena šití Janome My Excel fit modelu 18 W / My Excel 1221, Janome 423 S / 5522, Brother Comfort 60 E, Bernina BERNETTE Seville 4, Aurora 715.

Šicí stroje pro Pouzívejte dokonale prověřené Brother INNOV-Zdaliž 350SE, Janome DC 4030, Janome 6260 QC / QC v 2325, Minerva C 20 A. Ruční šicí stroj pro kůže zastoupena cenově samostatnou modelovou SEW0 14442. Její výhodou - vyšší úroveň funkčnosti a sadu jehel a cívek v sestavě.

Mezi oblíbené modifikace specializovaných typů šicích strojů, což opravy obuvi, koženého zboží, firmware nepřístupných místech, kruhových záplat, přišít zip na boty a bundy - šicí stroj opravit boty Golden Wheel CS-6910.

Průmyslová úprava Golden Wheel CS-6900, Golden Wheel CS-6910 se liší nepatrným rozdílem v zadávací dokumentaci.

opravna obuvi a použitý model A-335 Aurora. To je poměrně cenově dostupné, může být instalován trvale, materiál při práci lze otáčet v libovolném směru. Vylepšená model A-962 Aurora - série drahých protějšků s velkým počtem funkčních operací.

Speciální stroje pro podlévání stehy Golden Wheel CS-3600 se používá pro silné látky při šití, kabáty dílny.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

96 − = 94