Kůže na podlahu

Kůže na podlahu

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jakou péči potřebují kůže na podlaze

Skryje jako prvkem interiéru a topení poprvé objevil v jeskyních pravěkého člověka. Od té doby uplynulo již mnoho let, ale příloha zůstane. A dnes, kůže na podlaze - je to projev elegantní, popu, souměřitelné s touhou zabíjet lovce. Pro některé to je vášeň a pro ostatní jen módní výstřelek.

Vydělávání zvířecích kůží - komplexní a nepříliš spolehlivý obchod. V mnoha zemích, lov vzácných zvířat je zakázáno, stejně jako obchod ve slupce. Prodávající čelí trestu odnětí svobody, a kupující - velkou pokutu. Takže již dlouho zakázány operace těchto designových prvků. Potom, co se prodává v obchodech? Tento dekorativní předměty vyrobené z hovězí kůže. Nyní existuje technologie, jak se zbavit tyranii pytláky. Zvlášť se podařilo v tomto oboru Číňanů, kteří zaujal své produkty na světových trzích.

Nicméně, položené na podlaze kůži rychle ztrácí svůj původní vzhled. Proč se to děje? Za prvé, může být špatně vyroben. Výrobce se rozhodl ušetřit na zpracování materiálů, čímž se sníží kvalita. A za druhé, že se mýlíte k péči o pleť. S kvalitou, my nerozumíme, takže ji na svědomí výrobce. A tady je, jak správně pečovat o takové produkty, mluvme detaily.

Zaměstnává pravidlo - velmi rychle jednat. Pokud o hmotnosti tuhého materiálu, pak se nejprve odstraní lžící. Je-li skvrna vlevo do kapaliny, to jen dostat vlhký hadřík.

budete nyní muset soutěžit s samém místě:

 • Za prvé, čištění musí být provedeno na základě bodových hrany do středu.
 • Za druhé, zkuste ji ihned vyplnit solí nebo škrobu. Je důležité omezit pronikání látek dál a zbavit se skvrn.
 • Za třetí, je nutné použít mycí prostředky speciálně pro pleť a vlasy - není nutné provádět zkoušky s běžným domácím látek, které by mohly skončit špatně.

Ale je nutno tato mimořádná akce, ale proto, že kůže vypadat neustále. Co bych měl udělat čas od času?

 • Vysávání.
 • Větrání.
 • Ražba.
 • Mýt ručně, pomocí práškovou barvou.
 • Česání.

Zajímavý nápad designer

Někdy je nutné provádět procesy související se zmírněním Mezdra. K tomu je třeba připravit speciální řešení. Například, směs ze tří částí soli, jeden díl vody a dvou dílů octa. Tato směs kůže by měly být zpracovány, pak kaše a úsek ve všech směrech. Optimální - provádět zpracování 2-3 krát postupně v intervalu 3 hodin. Po vysušení na kůži aplikuje na tukovou emulzi sestávající z 100 g mýdla, 1 litrem teplé vody, 100 g ricinového oleje a 20 kapek amoniaku.

Existují tradiční metody, které pomohou udržet lesk a lesk Mezdra. Pro tento účel je přední část se zpracuje obvyklými slepičích vajec, které se odstraní po vysušení klepání. Místo toho, aby vejce můžete použít škrob, který je vhodný i pro světlým vzhledů.

Koberec z ovčích

 1. Kapaliny s povrchovými kůží odstraněny odsátím z bavlněné tkaniny a zásypy škrob, talek nebo její sůl. Zde musíme jednat rychle, protože každá pokožka okamžitě absorbuje tekutiny. A to vede k jeho otoku, ztráty kvality a hunching masová strana po vysušení.
 2. Mastné skvrny lépe čisté přírodní rozpouštědla. To může být benzín nebo petrolej, a že je možné použít roztok amoniaku.
 3. Nejhorším nepřítelem kůže - se žvýkačkou. Nesnažte se jej odstranit ihned. Guma musí být chlazeny pomocí ledu. Poté opatrně s ostrými nůžkami snížit tento nepořádek, a pokud budete mít štěstí, stačí vytáhnout. Ale všechno by mělo být provedeno velmi pečlivě.
 4. Fallen vosk se odstraní za použití horké železo, načež se tkanina je žehlit polohy incidentu.
 5. Nejtěžší věc - je odstranit krevní skvrny. Zde je možné použít teplou nebo horkou vodu, ale pouze za studena.
 6. V současné době v prodeji najdete speciální čisticí prostředky pro kůži a srst. Mohou být použity pouze přesně podle návodu. Po vyčištění pleti je lepší dát na ulici, aby se to vysychat a erodovat. Znečištění místo blot do sucha, odstraní zbytky čisticího materiálu. Nepoužívejte sušičku nebo jiné podobné zařízení.
 7. Pokud se rozhodnete dát kůži do čistírny, pak se ujistěte, že tato instituce nepoužívá chemikálie na freono- a obsahujících chlor činidel. Tyto látky ničí vlasové pokožky, což má za následek tvorbu ustupující vlasovou linkou a budete muset zbavit kůži.

V poslední době velmi populární kůže na podlaze ovcí. Samozřejmě, že velikost z nich nelze srovnávat s krávou, ale kvalita zpracování nejsou horší než druhý. A pokud jste správně pečovat o ně, jejich krásný vzhled, které vás potěší mnoho let. Jediná věc, kterou je třeba udělat s rouše beránčím - 1 krát za týden, aby ji setřást. Tím se za prvé, aby se uvolnila z prachu. A za druhé, zploštit tím skalp. Všechny ostatní způsoby čištění se nijak neliší od těch, pro skot schovává.

Ukrývá v interiéru: nádhera Domácí ve vaší domácnosti

Bez ohledu na to, jak mnoho tisíc let, ale touha člověka do zvířecích kůží stále silné. Je-li však potřeba starých lidí bylo diktováno potřebou chránit se před chladem, moderní člověk je volí spíše z nutnosti překvapit, někdy i šokující. Ukrývá v interiéru Vypadá ušlechtilé a dát prostor určité kouzlo a někdy nadčasový porozumění. Nějaký druh kouzelnou moc láká a přitahuje k muži sám, přináší dům v teple a útulně.

Bez ohledu na to, jak to zní banálně, ale kůže se liší, a to nejen v barvě a délce vlasu. Například, lidé jsou od přírody lovci a dobyvatelů, takže se prostě zbláznil s real zvířecích kůží s tlapky a hlavu. Souhlasíte, takových trofeje na stěně nebo na podlaze v pánském interiéru vypadá velmi symbolické.

Ukrývá v interiéru foto

Ženy tento druh okolí není tak matoucí a vede k šoku, dát jim měkké a nadýchané, a proto je nejlepší volbou pro ženskou polovinu zástupci jsou koberce vyrobené ze zvířecích kůží, kde několik kůže všité do jednoho obdélníkového nebo čtvercového plátna. A žádné hlavy a nohy!

Jakmile jsme začali mluvit o sexu, to je nemožné, nemluvě o tom, že ženy preferují bílé koberce nadýchané a měkké ovčí kůže, zatímco muži dávají přednost pragmatičtější stažení z kůže medvěda nebo krávu. Zejména romantická příroda nutně líbí vzhled bílé ovce ukrývá v interiéru - na podlaze nebo na židle, křesla, pohovky, sedací soupravy.

Sheepskins v interiéru foto

Sheepskins v interiéru foto

Zvířecí kůže v interiéru fotografií

Ukrývá v interiéru foto

Není nic pohodlnější než medvědí kůží koberec z u krbu - teplo ohně musí být klid a teplo kůže uklidňuje a uvolňuje. Málo romantický večer projít bez sklenky vína a spolu seděli na krásném a měkkém koberci z kůže.

Kůže na ledního medvěda v interiérových fotografiích

zvířecí kůže v interiéru se používá nejen jako koberec. Jak již bylo řečeno, mohou být uvedeny na pohovku, postel nebo židli jako mys, zavěsit na stěnu jako nástěnné malby. Tyto doplňky, kromě toho je také praktické - za načechraný deku pohodlných wrap zimních večerů, a panely dodávají interiéru hloubku a šik.

Kožešinové kůže v interiéru

Kůže medvěda v interiéru

U každého interiéru fit kůže

Kůže - je skvělý doplněk, který je vhodný pro řadu interiérů. To vše záleží na barvě a speciální oblékání. Klasické interiéry nebude kazit příjemné ovce nebo praktické hovězí kůže na podlaze nebo na stěně. Africký styl nemůže existovat bez neodmyslitelná vlastnost - zebry, žirafa, tygr nebo levhart. Interiér v moderním stylu s kůží může překvapit rozmazané abstraktní vzor. A v místnosti ve stylu země organicky zapadají „patchwork“ koberec z kůže kusů. Dokonce i lakonicky styl hi-tech se nevzdává přítomnost leopardí vzhledů a bílý tygr.

Pokožka v interiéru

Koberec z kůží v interiéru obývacího pokoje

Kravy v interiéru

Kůže zebra v interiéru

Milovníci exotické osloví přítomnosti ve vnitřku vzácných zvířecích kůží. Ale vzácnost a výlučnost kůže a ovlivňuje její cenu. Je zřejmé, že exotické kůže nemůže být levné. Je zde však jedno „ale“. Moderní opalování kůže jim umožňuje snížit, barvy a dokonce snížit vzoru pomocí laseru. Z tohoto důvodu se správným přístupem, najdete exkluzivní verzi rohože za přijatelnou cenu. Pokud jste dosud pochopil trik, pak bychom uspíšit vysvětlit.

Je zřejmé, že kůže tygr, levhart, žirafa a zebry bude drahé. Nicméně, pokud budete mít kůži krávy nebo ovce, malovat, sekat správně, je to dobrá alternativa k kůže exotických zvířat. Navíc to bude trvat déle, a cena není „kousnout“. Mimochodem, nejčastěji překreslit kůže ovčí, kráva, medvěd, koza - tato zvířata žijí v našich zeměpisných šířkách, a jejich kůže mají dobrou odolnost proti opotřebení.

Pokožka u krbu ve skandinávské interiéru

Ale pro ty, kteří si nemohou dovolit plnou srst zvířete, vynikající volba je koberec ve tvaru stylizovaného vzhledů. Neutrální koberec barvou ze strany žirafa nebo zebry bude vynikajícím doplňkem odpovídající interiéru.

Koberce pod kůží zvířat

Koberce - imitace kůže

Kde můžete umístit v interiéru kůže

Jak jsme se již zmínili, místo, kde se schovat v interiéru lze nalézt všude: na podlahu, na stěnu nebo na čalouněný nábytek. Ovčí interiéru sněhobílá vypadá skvěle v obývacím pokoji na pohovce nebo v ložnici u postele. Alternativně lze lůžko obklopena na obvodu, nebo dokonce na obou stranách bílými a načechranými kožek - tento interiér vypadá neuvěřitelně měkké a velmi pohodlné.

Skrývá v interiéru ložnice

Bright koberec sofa (načechrané nebo stříhaný) také perfektně hodí do interiéru - to je po náročném dni sundat boty pěkné a chodit naboso na takovém koberci!

Koberce z ovčí kůže v interiéru

Velmi harmonické chlupaté kožešiny a zapadají do interiéru dětského pokoje.

Kůže na ledního medvěda v interiéru dětského pokoje

Další zajímavou aplikací teplé kůže v interiéru - podlahy koupelna.

Vana rohože ze zvířecích kůží

Hovězí kůže v interiéru našel místo odpočinku nejen na podlaze jako podložku, ale i na kožené pohovce nebo na posteli jako přehoz. Mimochodem, kůže může být použit jako plášť, a to nejen na pohovce nebo v posteli, ale na polštáři.

Můžete ozdobit stěnu, stejně jako kůži zvířete, či koberce nebo panel vzhledů. Prostřednictvím zpracování laserem, řezání a barvení „rohože“ může mít ohromující výhled. S připnutý vzorek a dokonce zdobené zlatem a stříbrem je hlavní důraz v interiéru. Nejen, že hostitel nebo ubytovnu nechce dotknout kůže: Pat ruce nebo postavit na bosé nohy - to vše závisí na tom, kde je tento „mat“.

Dalším běžným způsobem je použití kůží čalouněného nábytku. Docela často si můžete najít měkké čalouněného nábytku z kůže krávy nebo zebry. Ale odstín vlny nebo rámu zrcadla, čalouněná v kůži, není běžné. Avšak takový způsob použití na kůži také koná.

Koberců a polštáře z kůže

Na závěr si dovolíme malou radu. Není pochyb o tom, skrývá v interiéru - to je moderní, moderní a prestižní doplňkem, který neodmítne mít ve svém domě každý druhý občan naší země. Mějte však na paměti, že kromě své originalitě a luxusem, ve velkých množstvích, ale nepřetěžujte interiéru, aby bylo „obtížné“ rozumět. Mnohem zajímavější podívat se několik jasných akcenty v podobě rohože na podlaze nebo na židli polštář.

Kůže v interiérech vypadají velmi výhodné. jako kožky

Kůže na podlaze

Přírodní kůže místo na podlaze koberce lze považovat za klasický design interiéru. Tato tradice je tak starý, že je to obtížné i přesně určit, kdy se narodila. Na úsvitu lidstva, zatímco lidé žili v jeskyních či chatách, kůže byly umístěny na podlaze za teplo. Později, když domestikaci, lidé začali používat skiny vyzdobit své domovy.

Dnes, návrháři nabízejí spoustu nápadů na využití kůží různých zvířat na podlaze. A to nejen v klasických interiérech. Měkké, hedvábná, příjemný povrch kůže je zcela kompatibilní s různými směry a styly - i s přísným a stručné hi-tech, která zahrnuje vnitřní hojnost skleněných, kovových a plastových povrchů.

A lovec místnosti, zařízené v typickém anglickém stylu s krbem a sbírkou pušek na zdi, bez trofej kožešin na podlaze vůbec možné si představit.

Koupit kůži na podlahu dnes je docela snadné. Můžete si koupit kožešinový koberec jakékoli velikosti ve specializovaném obchodě lovu, architektonické studio nebo objednávky online. A tady je ta správná volba dělat trochu složitější, a to bude vyžadovat studium problému a dodávkách určitého poznání.

Mezi nejčastější varianta ozdobnými ornamenty podlaze - kráva kůže. Je tento druh kožešin použitých k výrobě různých napodobenin: jsou malované zebra, levhart, žirafa a tygr.

Přírodní hovězí kůže nepodléhá línají a má schopnost anti-prach, takže nenese žádné nebezpečí pro děti a osoby s alergiemi. Zvláštní, speciální cowhides péče vyžaduje. Mělo by to být jen čas od času zvládnout vysavač a jemně otřít vlhkým hadříkem. Pouze negativní - speciální tepelně tyto šablony nebude, takže se obvykle používá pro čistě dekorativní účely.

Další populární volbou - to je kůže ovcí. Charakteristika ovčích kožek: trvanlivost, hypoalergenní, hygroskopický. Nestává se roztoči - díky šupinaté odmítnutí vláknitá struktura se vyskytuje prach a nečistoty. Tato schopnost dělá péči o pleť snadno a rychle. Pravidelný třes a větrání - to je vše, co potřebujete koberec z ovcí k ​​tomu, že zůstat čistý.

Stejně populární kůže divokých zvířat. V normálním lovu obchodu koupit ně bude těžší, ale účinek je mnohem živější a bohatý než obyčejný krávy nebo ovce. Například, koberec lišek přehnuty kolem Slunce nebo vlky. V tomto kožešiny barva údaje není nutné (stejná kráva) přirozená barva divoký kožíšek vypadá o nic méně dramaticky než barvené. Jen aby koberce z jednoho kůže, které může být provedeno s hlavou, jako lovecký pokoj, i bez něj. Takový koberec může být položen na podlaze, na posteli, je-li to žádoucí, mohou unikat jako deku. Léčivé vlastnosti kožešiny je již dlouho znám jako pás z psí srsti a kobercem jednoho nebo více kůží volně žijících zvířat - jejich účinky na lidské tělo stejným způsobem. Péče Podle koberec není složitá: vysavač, a to nejméně jednou za šest měsíců, větrání a využití můry agenta, kdy pokožka větrané.

Připomínáme vám, že koupit kožešinové koberečky nemusí pouze důvěryhodné weby. Ať už je to soukromá osoba, skutečné nebo virtuální obchod. Nezapomeňte zkontrolovat pověst potenciálního prodejce.

Druhy a vlastnosti kůží

Preparování zvířat. Něco málo o koberec s kůží

Koberce z kůží zvířat taksidermirovannoy hlavou - to je pravděpodobně nejvíce populární forma preparátorským produktů, protože se snadno vejde do vnitřku objektu, nepředstavují problémy během přepravy, může sloužit jako dobrý kapaliny přítomné, a náklady na jejich výrobu, nebo prodejní cenou je mnohem méně, než vycpaných zvířat.

V Moskevské oblasti ukončil období lovu na losa

V Moskvě dne 15. ledna skončilo období lovu na losa. V uplynulém období lovu s výhradou natáčení 879 jedinců.

Informace zveřejněné na těchto stránkách jsou pouze pro informační účely a není veřejná nabídka.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 7 = 2