Květiny háčkování pro začátečníky

Květiny háčkování pro začátečníky

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Háčkování květiny začínat schématem

Tento článek je trochu pomoci nováček jehla ženy. Pletení s hákem přijatého v podstatě stejné vlákno jako pro pletení. Ale rozdíl v práci s hákem je hák, který lze plést a velmi tenká nit. Jen zvolit potřebný hák pro pletení, v závislosti na volbě příze a tkaniny hustoty. Háčky se liší v tloušťce. Průměr odpovídá číslu. Háčkování květiny - velmi vzrušující zážitek.

Materiál háčků také musí být vybrán. Nejlepší věc, kterou by bylo hák vyroben z kovu. Aby nedošlo k zranit prst háku zvolit není příliš ostrý.

Každý pletení začíná řetězci vzduchu, počet smyček závisí na výrobku. Práce vlákno je vždy přehozenou přes ukazováček a volná špička zůstává v dlani. Tento článek se bude zobrazovat krok za krokem režimu háčkování pro nováčka.

Výše uvedené diagramy ukazují, jak udržet pracovní příze ve svých rukou a jak to udělat háčkování smyčky.

Následující obrázek ukazuje, jak je sloupec pletené, bez sc, ale na základě leteckých smyček.

Schéma pletení sloupec s nakida

Dále je diagram provyazyvaniya spojovací sloupec:

Kolona s KS v jedné smyčce:

Schéma pletení nakida kolony se společným vrcholem:

Režim provádíme pletení sloupec „popkorn9raquo;:

Obvod jako pletená podkladový reliéfní sloupce:

Poslední režim, jak plést sloupec přední reliéfní:

Tyto systémy pomáhají začínajícím pletařky naučit většinu základy pletení techniky.

Háčkování květiny - velmi vzrušující zážitek. Mohou ozdobit nějakou věc z malého ubrousku na oblečení. Obecně platí, že pokud zahrnete více fantazie, můžete vytvořit mnoho zázraků. Háčkování plést květiny mohou mít různou velikost jako velmi malé a velké. Zde si můžete prohlédnout fotografie hotových barev spojených s hákem:

Pletené květina pro většinu začátečníků

Květ, který je zobrazen na fotografii, bude moci týkat i ty nezkušené osoby. Tato květina může ozdobit nějaký kus oblečení dítě.

Za prvé, pletené smyčky šest vzduchu a je připojen v kruhu. Aby se kravata základ pro plátky, je nutné spojit čtyři vzduchové smyčky a připojení ke kruhu, provádí polustolbikom. Úsek příze ve středu kruhu. Takže je potřeba opakovat pětkrát.

Pro provedení vazebné lístků: jedna smyčka spojovací polustolbikom, aniž by sc druhém sloupci se třetího-sedmý s sc, osmý svázat smyčky opět, bez sc, dokončit devátou polustolbikom. To bude v horní části květu.

Spodní vrstva je pletená s pěti plátky vzduch smyček, které jsou poté připojeny k zadní straně lístky.

Nižší lístků se pletou podle schématu: jedna smyčka tie polustolbikom, aniž by sc druhý, třetí až jedenáctého s sc, dvanáctý opět, bez KS a dokončit třinácté polustolbikom. Takže je potřeba opakovat pětkrát. Výsledné květiny svázat dohromady.

Krásný příklad pleteným květem

Spojovat květinu vytištěna na fotografii níže, bude trvat příze a háček číslo 2.5.

Pletení květ musí být provedeno ve dvou řadách. První z nich je pletená řetězce ze sedmdesáti pěti vzduch smyčky. V druhé řadě musí být přidán do každé smyčky na dvou kolonách s jedním sc. Ve třetí řadě přeskočit dvě smyčky z předchozí řady, a třetí svázat sedm sloupců s sc. Pak se z předchozí řady chybět opět dvě smyčky a třetí sloupce bez sc. Takže znovu od začátku až do konce. Níže je diagram háčkování květin pro začátečníky:

Připraveni na roli ve spirále květu a na rubové straně zapošijeme. Flower připraven.

Pletené květina „semen kukuřice“

Přiřazení šest vzduchových smyček a připojit se k prstenci pomocí neslyšící smyčky. Další je jedna mamutka smyčky a vejde do dvanácti sloupců, aniž by sc. Přebytek příze musí být řez a uzavření kruhu. Udělat tři smyčky stoupat, další smyčka je pletená s nebesy sc, tahání smyčku a hák. Pro zachycení háčku mezi všemi smyček, a tím i zvedání prvního sloupce, tedy zachycení háčku vlákno a tvoří semen kukuřice.

Dále je třeba spojit tři vzduchu smyčky, a další sloupec provyazyvaetsya tři vzduchové smyčky stoupat, a sloupec bez sc. Přiřazení čtyři tyče s SC a nechat v jedné smyčky předchozí řady. Vytažení smyčky na spoušť. Musíte se držet háček mezi prvním sloupci a zdvihacích smyček. Chytit smyčku a protáhnout.

Takže plést šest lístků. Udělat smyčku a mrtvý vzduch. Závit je vyříznut na požadovanou délku. Ukazuje se, že květinu.

V tomto článku se můžete podívat na video o tom, jak plést háčkování květiny pro začátečníky:

Jednoduchý květ háček, master class pro začátečníky

Jak se naučit vytvořit několik věcí najednou? Řeknu vám malé tajemství! Měli byste začít s malými věcmi - například pletení jednoduchý květ. Naučte se plést jednoduchý květ háčkování - bude moci dělat spoustu věcí! Jedna malá květina je nutné strávit jen pár minut, ale mnoho variant jeho použití - můžete jim zdobí kartu nebo dárek, jej použít jako dekoraci oblečení nebo účesy.

Krásná květina háček by mohly být základem pro neobvyklou knižní záložky, ručně vyráběné šperky, zábaly a panelů. Můžete to udělat spoustu květin a spojit je do jednoho tkáně nebo použity pro dekoraci polštářů. Jistě budete mít více „květina“ myšlenek, které by byly zajímavé pro realizaci. Řekněte nám, jak jste se pokusili, nebo plánujete používat tyto květiny?

Tento workshop je určen především pro začínající jehel ženy, ale byl bych rád, kdyby moje lekce příručních kvalifikovaných craftswomen. Tentokrát se budeme muset trochu, takže navrhuji začít!

Tento pletací příze květina I YarnArt Begonia (složení: 100% mercerované bavlny, 50 g / 169 m) hák №1,5 mm.

Režim jednoduchý květ háčkování:

Tvorba kroužek závitu.

1 číslo: pletené 1 mamutka smyčka,

ve sloupcích 7 ring plést, aniž by sc.

Uzavíratelný připojení sérii sloupce, zavedením háček v prvním sloupci této série, aniž by sc. Odložení kroužek.

2 série: plést smyčky anténa 3

ve stejné smyčce základnové pletené shishechka 2 kolon sc (tj., pletené 2 nedovyazannyh nakida sloupec se společnou bází a společným vrcholem)

Dále plést smyčky anténu 3

a ve stejných smyčky plést základových sloupcích 1 spojovací sloupec.

*v následující smyčce pletené jeden spojovací tyče,

3 dále vzduch smyčky, výstupky o 2 sloupce s sc, 3 více vzduchu smyčky a spojovací tyče ve stejné základnové smyčky *

Tak, mezi *, jsme byli vázání má 5 okvětních lístků.

Poté, co jsme opustili poslední smyčku, zavést háček na zadní straně květu, uchopte smyčku a vytáhnout ho na špatnou stranu, pletené 1 vzduchu smyčky, a vlákno je řez. Skrýt nit končí úhledně. Květina je připraven, že se vejde to rychlé a snadné!

Použil jsem tyto květiny zdobí kapotu.

Máte-li jakékoli další otázky, podívejte se na video o jednoduchý květ pletení háčkování.

Úplné kopie materiálů není povoleno (Včetně osobních deníků vstupu lhůtě)! Je povoleno pouze částečné kopie (oznámení) s aktivním odkazem na stránce!

Chcete-li dostávat nejnovější články, přednášky a mistrovské kurzy s my-crochet.ru stránkách k poštovní schránce, zadejte své jméno a e-mail do níže uvedeného formuláře. Jakmile je nový příspěvek přidán do místa, se dozvíte o tom na prvním místě!

Upozornit na nové komentáře e-mailem

V očekávání zimy by bylo žádoucí vázat něco aktuální. Brzy mráz razrisuy okno mráz krajky.

Hákem motivy jsou velmi různorodé a populární v pletení. V této podrobné krok za krokem hlavní třídy.

Jak se naučit vytvořit několik věcí najednou? Řeknu vám malé tajemství! Měli byste začít.

O lásce, nemůžete prostě říct ... můžete propojit srdce hák, připojit jej na kus své duše.

Příprava před Novým rokem v needlewomen - horké čas. Je třeba dělat všechno - a dárky pro příbuzné a přátele.

Zdravím všechny. V této lekci se naučíte, jak uvázat háček ovál. Ovál - rozprostřená kruh.

Dnes jsme se poučit o háčkování podlouhlých smyček (s upevněním v nižších řadách). Protáhl.

Poměrně často se v produktech chcete přiřadit žvýkačky, protože guma - to je povinný prvek moc.

V této lekci se naučíte, jak plést háčkovat reliéfní sloupce. Název sloupce mluví za vše.

Dobrý den, vážení švadlena! Jak často vidíte úplet, který upoutá vaši pozornost? ,

Háčkování květiny pro začátečníky

Háčkování květiny mohou být malé i velké. S jejich pomocí můžete dělat absolutně žádné položky výzdoby. Květy mohou být zdobené nejen hadřík, ale také tiebacks, vaku, čepice, šály a rukavice. S pletené barvy mohou poskytnout dodatečnou krásu vašich vlasů, aby s dětmi krásné pohlednice. Stručně řečeno, připojit představivost a vytvořit velké věci!

Jednoduchý květ háčkování pro začátečníky

Vezměte bavlněné příze a háček správné velikosti (obvykle vhodný počet hák je uvedeno na přadeno příze). Několik pletené stehy a pak spojit je do kruhu, a pak se začnou plést k navrhovanému schématu níže.

Pokud vše, co dostanete, je správné, měli byste si to tak nádherné květiny!

Svěží růže háčkování pro začátečníky

Spojeny tímto způsobem růže jsou velmi svěží a krásná. Tyto barvy mohou nejen zdobí oblečení nebo interiérových detailů, dokonce můžete svázat skutečnou vůni, která potěší vždy!

Takže, co potřebujete k práci nit růžové, bílé, červené nebo žluté. Chcete-li svázat kytici růží, pak budete ještě potřebovat zelené příze pro pletení stonek a listy.

Následující schéma je navrženo s výkladem legendy, podle kterého se budeme plést rozety.

Na první pohled se tento režim se může zdát poněkud skličující pro začátečníky, ale jen se snaží plést, jen ujistit, že to není pravda!

  Pletací tkanina hák

  Pletené šaty háčkování

  Pletení klobouky háčkování

  Květinové brože nebo kolíky pro pletení pro začátečníky

  Pokud budete mít k přadenem stejné brilantní nití, jako na fotografii s odvedenou práci, dostanete květinu, z něhož pak bude možné vytvořit krásné vlasy klip nebo brož.

  Velmi jednoduchý květ háčkování pro začátečníky

  Takový květina, jehož obvod je umístěn pod velmi snadno plést. Tato záležitost bude řídit nejen začínajícím dospělých, ale děti! Pokusit se spojit květinu spolu s nimi a jejich radost není limit!

  Objem květina háčkování pro začátečníky

  Květina související režim, který se nachází níže, dost úlevu a hlasitost. Tyto květiny mohou zdobit tiebacks.

  Malé háčkování květiny pro začátečníky

  Níže je uveden popis háčkování květin. Dostanou malý a velmi měkké. Tyto barvy mohou vyšívat pléd, zesvětlení věci nahoru nebo záclony v dětském pokoji.

  Za prvé, je třeba propojit 3 vzduchu smyčka. S pomocí spojovací smyčky je nutné je připojit. Dostanete malý prsten, který chcete svázat příspěvky bez sc. Ve všech těchto sloupcích by měla mít 10 spojovací smyčky by měl být dokončen řádek.

   V další fázi - provyazyvaniya okvětní lístky. K tomu, v každé smyčce předchozí řady pleteniny 5 sloupců následující: sloupec 1, aniž by pletené sc, následovaný 3 sloupec s sc, a pak znovu - jednoho sloupce bez sc. Nezapomeňte, že všechny z těchto sloupců jsme vyvyazyvayut z jedné smyčky umístěné ve spodní části.

   Příští smyčky v zemi jsme provyazyvaem spojující sloupec. Dále jsme provyazyvaem plné květin v rámci stejného systému. To znamená, že nejprve úplet okvětní lístek, pak spojovací smyčka. Jako výsledek, měli byste si květinu s pěti okvětními lístky.

   Viz také:

   • Pletací tkanina hák pro začátečníky
   • Schémata pro květiny háčkování
   • háčkování ponožky pro začátečníky
   • Jak plést háčkování ubrousky?
   • Jak uvázat šátek háčkování?
   • Pletené šaty háčkování

   Můžete začít s nejzákladnější pletení háčkování květin. Jakmile budete zase ven, můžete přejít na složitější systémy a další nádherné barvy.

   Přečtěte si toto:

   Teplejší na konvici s vlastníma rukama

   Jak ušít kabát vzor? Vzor kabát pro dívky: příklad a popis produktů

   Vzor šaty na podlaze s rukama

   Děti přehoz háčkování: schéma, popis pro začátečníky

   Leave a Comment

   Your email address will not be published.

   40 − = 37