květiny Kalanchoe

květiny Kalanchoe

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kalanchoe kvetoucí - nejlepší výzdoba parapetu

Při výběru rostlin pro zdobení bytu, hledá milence jemných, nenáročné a zdravých květin. Tyto a týká Kalanchoe kvetoucí. Rodák z Madagaskaru, byl přinesen do Ruska pro své léčivé vlastnosti, je velmi nenáročný. Po mnoho let zobrazeny různé formy této šťavnaté, až 100 druhů Kalanchoe usadil na okenní parapety a ve sklenících v zemi.

Jak se množit kvetoucí Kalanchoe

Rodák z horké podnebí, rostoucí na kamenité půdě, bereguschie voda rezervní nenáročné květiny. To bude růst v půdě se skládá z písku, cihel čipy, smíšené rovným dílem s listnaté humusu a rašeliny. Nevzdávejte se malé množství úrodné humusu a dřevité březové proložené malými oblázky. Ale můžete jednoduše koupit ready půdu pro pelargonie, to je také hezké Kalanchoe.

Kapacita pro výsadbu jsou vybrány tak, že je vhodné umístit kořeny, ale nadbytek je škodlivý - země může zklamat. Rostliny se přesazují každý rok do velké mísy v čerstvém substrátu. jakýkoli pot tedy musí mít dobrou drenážní vrstvu.

Rozmnožovací materiál se může získat odříznutím části stonku nad rostliny po odkvětu, a rostlin, je v mokrém písku. Kalanchoe kvetoucích druhů produkují semena, ze kterých můžete získat sazenice. To může být rozšířena jako živorodá Kalanchoe kvetoucí rostliny, která odděluje dítě spadne na zem a zakořenit. Můžeme jej opatrně odstranit a umístit do připravené sklenice pouze. Vzhled dětí na listy nezávisí na tom, zda rostlina kvetla.

Dokud rostlina přežívá, ujistěte se, že půda je vlhká. Později se přebytek vlhkosti je škodlivé. Listy a stopky je zahalen vrstvě, jež má žádné póry, a vlhkost z rostlin vypařuje.

Fotografie Kalanchoe s dobrou péči doma

Zasadit každý rok potěší příznivce jeho dekorativní efekt je nutné vytvořit podmínky pro jeho rozvoj:

 1. Přidejte Kalanchoe by měla být na světelné skříňky s krytem před přímým slunečním světlem.
 2. S nástupem jara zavlažování rostliny produkují malé množství jednou týdně, s hnojení pro kvetoucí kaktusy jednou za měsíc.
 3. Léto na čerstvý vzduch a umožňují kvetení a zvyšuje zelené hmoty.
 4. V srpnu, aby prořezávání ottsvotshih kytice, řezané a vytvořit požadovaný tvar rostliny. Snížení zalévání dvakrát hnojení obohacení směsi dusíkem. Snižte teplotu na 18 stupňů a snížit denní světlo hodin 9-10 hodin, přičemž v této době dobrým osvětlením.

Veškerý biologický rytmus květu je zachována, a je-li druh kvetoucí keře, které potěší nádherné barvy.

Takové podmínky vazby jsou ideální pro zdravý růst a vývoj květu. Ale bohužel, někdy nechtějí rostliny kvetou. Musíme hledat příčiny v nevhodných zemědělských postupů v rostlině nebo její osídlení parazity.

Někdy se stane, že kvetoucí Bush, koupil v květinářství, již získávají buňky během několika let. Jak pečovat o kvetoucí kalanchoe, který je zakoupen v obchodě. Musíte vědět, že pocházejí z čerstvých květů Nizozemí v nádobách, které obsahují substrát s dočasným poskytováním kvetení. Později se půda stává tenká, nemohou dodávat energii do závodu.

Jak transplantovat kvetoucí Kalanchoe? Je třeba vzít velkou nádobu, vyjměte rostlinu z nádoby a maximální péčí setřást staré kořeny v půdě. Poté opatrně dát nové umístění pro zhutňování závodu je dobře napojena, ale nechte vytéct vodu ven přes odvodnění a odstranit ji. Později zalévání kvetoucí rostlina provádět pouze po vysušení hroudu půdy uvnitř hrnce a snaží se v hlubinách vlhkosti.

Důvody pro vstup do květu není podomácku Bush podmínky, může být nadměrnou péči. Rostlina kvete, kdy je potřeba porodit. Proto zalévání by měla být mírná, aby hrabivost. Tím se ušetří Kalanchoe z rozvoje houbových chorob. Přetečení po šťavnaté sucha je mnohem horší.

Není květ rostlina zbaven světla. Ve stínu bude utlačovaný, že může zemřít. Na světlé jarní a letní slunce listy se spálí, a dlouhá doba bude zle. A pokud nechcete vytvořit krátký jasný den Madagascar resident od srpna do prosince, to je nepravděpodobné, že by Decembrist květ.

Tajemství, jak se dělá Kalanchoe květ ročně

Zkušení milovníci sukulenty najít způsoby roční kvetoucí Kalanchoe, barvu a dokonce kopl významné datum.

Ihned po odkvětu rostliny jsou řezány na pařezu a půl měsíce v zatemněné čistém a chladném zavěšení při teplotě nižší než 15 stupňů. Pak se dal na světlo, a to pravidelnou zálivku a hnojení. Během green masových zvyšuje letní Kalanchoe. Zároveň špetka listy rostou zpět, což způsobuje rostlinné keřů. Tak to až do listopadu.

Ezoterika věří, že Kalanchoe je silný biopole. Čistí do domu, a to nejen před škodlivými nečistot v ovzduší, ale i negativních emocí. Rostliny s červenými a oranžovými květy kolem nabitý energií.

Nyní, rostlina by měla zajistit jasné světlo po dobu 8 hodin, a tmu na jinou denní dobu, za měsíc Kalanchoe tlačit pupeny. Nyní umístěte květiny na parapetu s teplotou na 18 stupňů a dlouhé kvetoucí bude ohřívat studenou zimu.

Někdy lidé jsou překvapeni, že Kalanchoe květy hojně v zimě v kancelářích a nechtějí potěšit v domácí péči. Důvodem je, že pracovníci jsou v provozu 8 hodin. Zbytek místnosti tmy v zimě. A režim úspory energie umožňuje, aby objekt mimo pracovní dobu sníženou teplotu. To je celé tajemství. Doma, stejný výsledek nastane v případě, že závod je držen v nebytovém prostoru bez zapnutí světla ve večerních hodinách.

Použitím vlastností rostliny kvetou po spící období, je možné uměle vytvářejí podmínky a mají neobvyklé keře Kalanchoe kvetení i v létě. Ale v létě a máte dostatek řadu kvetoucích rostlin. Proto kvetoucí Decembrist zimní šťastní milenci více než nutit léto.

Léčení Flower Kalanchoe - kompetentní péči doma

Kalanchoe - jeden z univerzálních pokojové rostliny, které v sobě spojuje dekorativní a léčivé vlastnosti současně. V současné době existuje více než 180 druhů květin, z nichž všechny jsou léčivé. pokojových podmínkách rostou jen několik druhů - Kalanchoe pinnate, Daygremonda, květované. Jak implementovat pro Kalanchoe péči doma - poradenství květinářství.

Kalanchoe v místnosti roste

Pro dekorativní a kvetoucí odrůdy této rostliny patří:

 • Kalanchoe Calandiva patří do čeledi Crassulaceae. Vyznačující se tím, bohatou a dlouhou dobu kvetení. Má silný kmen a masité listy, které jsou hladká a sametová. Kalanchoe Calandiva - velmi krásná miniaturní keř s malými květy, shromážděné v bujné květy. V závislosti na odrůdě, květy jsou červené, růžové nebo žluté. Kalanchoe Calandiva mix - hybridní, který se vyznačuje vysokou dekorativní květy různých barev.
 • Rosalina Kalanchoe - rostlina pocházející z Jižní Afriky. Dekorativní květinový list s barevnými jasně růžovými květy, má léčivé vlastnosti. Stejně jako Kalanchoe Calandiva tato rostlina nevyžaduje zvláštní péči a podmínky pro růst.
 • Kalanchoe Kalanchoe Blosfelda nebo mini mix. Miniaturní dekorativní kompaktní zařízení s jasným kvetoucí zeleň. Květy jsou velmi různorodé v barvě, v závislosti na odrůdě - bílé, růžové, červené nebo fialové.
 • Obzvláště populární mezi zahradníky vychutnat Kalanchoe Calandiva. Téměř každý fanoušek pokojové rostliny se snaží pěstovat tuto rostlinu doma. Její květy - tento jev je neobvyklý a fascinující.

Tolstostvolnoe závod úspěšně pěstují za normálních podmínek, dodržování určitých pravidel. Klíčem ke zdravému vzhledu a svěží kvetení kalanchoe je tím pravým místem jeho obsah a kompetentní péče. Základní péče o Kalanchoe Calandiva, jakož i pro její další příbuzní v domácnosti je následující.

Tento tropický exotické špatně reaguje na vlhkost nadbytek. Stálá zamokření půdy - příčinou hnití kořenového systému květu. Zalévání Kalanchoe nepotřebují příliš často, a ne s vysokými dávkami, zejména když to přišlo květu.

Na jaře av létě, okrasná rostlina zalévání bránil studené vody. V procesu zalévání důvod k potřebě chránit proti vniknutí vody, aby se zabránilo hnití stonku a listů. Mírná zavlažování na jaře av létě, ideální pro tuto květinu. Kdy musí být zlikvidován přetečení přebytečné vody z jímky. Ideální Frekvence zalévání jednou za tři dny.

Tato květina má velkou zásobu kapaliny v listech a stonku, takže nedostatek vláhy to není příliš děsivé. Už trpí nadbytkem ní.

Na podzim-zima období Kalanchoe napojena méně často. Nemůžeme dovolit, aby stagnaci vody v pánvi. Nadměrná vlhkost při nízkých teplotách, aby rostlina netoleruje, to může způsobit smrt. V ideálním případě, každý ze zalévání exotická drženy jako vrchní vrstvu sušení půdy. V zimě rostliny zalévány s teplou vodou. Zalévání se studenou vodou může vyvolat napětí v rostlinách.

Kalanchoe - sun-milující rostlina. Před polednem, květ lze bezpečně umístit pod přímým sluncem a v odpoledních hodinách vyčistit místo v stínování, nastavení stínů. Není uspořádat každý den z místa na místo, můžete použít normální plicní tkáň a zakryjte svůj závod. V odpoledních hodinách, sluneční paprsky jsou velmi nebezpečné pro tuto květinu. Mohou způsobit popálení listů a stonku.

V zimě rostlina může být nastavena na jednom místě, bez pohybu, protože slunce v tomto ročním období méně aktivní.

Kalanchoe preferuje mírné teploty obsahu v rozmezí od 16 do 20 stupňů. Ale v případě, že teplota klesne na 5-7 stupňů, bude to mít žádný vliv na rostliny. Tato květina nemá rád teplo, začne absorbovat velké množství vody a odpovídají různým nemocem.

Tento exotika nevyžadují vysoké vlhkosti vzduchu. Rostlina nemá rád nadměrnou vlhkost, a to nejen v zemi, ale ve vzduchu. Při vysoké vlhkosti, jeho dřík hromadí další vlhkost, která může způsobit vznik plísní a houbových infekcí. V zimním období květu je třeba zajistit nízkou vlhkost.

Pokud jde o hnojiva je Kalanchoe není třeba hnojit. V případě, že rostliny trpí nedostatkem minerálů, to krmení hnojivo pro kaktusy. Stojí za to si uvědomit, že krmení Kalanchoe není prováděna v zimním období.

Dokonce i v případě, že rostlina začíná vadnout v tomto ročním období, není třeba hnojit. Přidávání obvazy pro kalanchoe se koná v pozdním jaře - počátkem léta. Koncentrace látky musí být menší než dvojnásobek doporučené. To je dostačující pro plné růst a vývoj květu.

Hnojiva jsou aplikovány v kapalné formě, který se předem rozpustí v teplé vodě. Tato technika poskytuje dostatečné výživy kořeny.

V procesu rostoucí Kalanchoe vyžaduje pravidelnou transplantaci. Je třeba připomenout, že to není doporučeno k transplantaci kvetoucí rostliny. Tento rychle rostoucí květina s rychle se rozvíjející kořenový systém. Přesazení se provádí často, bez ohledu na věk rostliny a velikosti na zem. Tento postup se provádí na konci jara - období aktivního růstu rostlin.

Kalanchoe Calandiva transplantace, stejně jako jiné druhy tohoto rodu, nesená manipulaci hliněné kómatu. Po tom, závod začíná adaptační období, které trvá asi týden. V tomto okamžiku je nutné krmit. Složení a proporce nové zemi musí být stejný jako ten starý. Pot k transplantaci pomocí hluboká a široká.

Je-li transplantace provádí v zimě, rostlina je nutné zajistit nejpohodlnější podmínky pro přizpůsobení.

Péče Kalanchoe Calandiva zahrnuje reprodukční proces, který se provádí v několika způsoby - semena, řízky a děti.

Tato pokojová rostlina může replikovat sama o sobě. Velmi často spadané listí vyrábět kořeny a úspěšně kořeny.

Rozmnožování semeny je prováděna v pozdní zimě nebo brzy na jaře. Setí semen produkoval povrchově aktivní látku. Nemají pokropí zem a pokryté průhledným skla nebo fólie a dát do polohy zastínění. Potom se semenáčky periodicky provzdušňuje a zvlhčí. Půda by měla být vždy mírně vlhký. Tyto rostliny potřebují k péči o 30-35 dnů. Poté, co že jsou uloženy odděleně v kontejneru výsadby a zakryjte fólií po dobu 2-3 dnů. Jakmile první dvojici listů kalanchoe, mohou být zasazeny do trvalé místo v hrnci.

Mladé rostliny během vegetačního období je třeba hnojit, byť v malých dávkách. Chcete-li vytvořit krásnou korunu Bush doporučenou štípnutí.

V procesu rostoucí Kalanchoe domu vyžaduje pravidelné prořezávání. Kulturní rostliny potřebují, aby to urostlý. Každá odrůda reaguje odlišně na tento postup. Například kalanchoe Blosfelda lze řezat bez omezení.

V každém případě, bez ohledu na odrůd plodin by měla být důkladná. Stonky, stonky jsou příliš dlouhé a poškozené části rostliny jsou řezány tak nízké, jak je to možné. Mladé stonky jsou řez k dalšímu zakořeňování. by neměla být řez kvetoucí Kalanchoe.

Některé druhy Kalanchoe kvést až do března. Je-li rostlina, která nebyla uvolněna, dokud květ března poupata středu, možná trpí plísňových infekcí, plesnivé nebo ovlivněny škůdci. Používání umělých světelných efektů lze dosáhnout těchto dalších kvetoucí sukulenty.

Důvody, proč Kalanchoe je nemocný, velmi mnoho. Mezi nejčastější choroby a škůdci, které napadají květinu, jsou popsány níže.

Mšice považován za jeden z nejnebezpečnějších hmyzu, který má vliv na celou zem část rostliny, odříznout přístup k živinám. Příliš dotčené případy jsou zabiti. Zažloutlé listy a květy, které budou nakonec padat - znamením vzniku tohoto škůdce. K dispozici jsou také ovlivněny případy listů by měly být sníženy. Místa plátky ošetřené mýdlem draselného. Ne příliš spalujících jsou třel s roztokem mýdla, ačkoliv se vztahují na zem.

Na porážce Kalanchoe červci naznačuje šedavý povlak na povrchu listů. Taková rostlina přestane růst, nedojde kvetení, a ztrácí svou dekorativní efekt. Odstranit nutnost ručního červci, použijte alkoholovém roztoku. Tito paraziti vylučují sliz, takže je téměř nemožné odstranit bez alkoholu. Po odstranění škůdce rostliny ošetřené léky s alkoholem v místě porážky. Po chvíli se obnoví květina.

Mnoho pěstitelů se často potýkají s problémem, že Kalanchoe se nezvyšuje. Zdravé rostliny Důvodem může být jen nedostatek živin v půdě nebo špatné části. V tomto případě je květina se doporučuje transplantaci do jiné nádoby s úrodnou půdou, což květinovou řádnou péči.

Ne každý může dosáhnout kvetoucí Kalanchoe Calandiva. Velmi často je to způsobeno nesprávným krmením. Zvýšené hladiny živin v půdě zabraňuje tvorbě poupat v kalanchoe. V tomto případě se množství hnojiva pokaždé postupně. Nakonec, flower-krmení je zcela zastaven.

Žloutnutí a defoliace z kalanchoe chaoticky - velmi častým jevem. Je to v důsledku nedostatečného osvětlení. V případě, že květina je rovnoměrně zažloutlé listy kolem stonku, pak je rostlina trpí nadbytkem slunečního světla. Měla by být nastavena v okamžiku stínování na svém místě.

Nedoporučuje se udržet květinu vedle okna, a to zejména na jižních oken, které mohou způsobit popáleniny svou jemnou zeleň.

Kalanchoe schne doma z různých důvodů. Za prvé, to je nedostatek vláhy na dlouhou dobu. Také způsobit vysušení květu může dojít ke ztrátě kořenů škodlivého hmyzu, které absorbují veškerou vlhkost z hlavního stonku. Špatné složení zeminy v procesu vykládky nebo nadbytek slunečního světla jsou vzhledem k sušárně.

Péče o kalanchoe doma je velmi jednoduchý, rostlina nemá rád roste v mokrých podmínkách a zamokření, vyžaduje častou kontrolu a správné umístění v místnosti.

Návrh, hluk, křik - kontraindikován pro normální růst a vývoj kalanchoe doma. Optimalizaci péče a vegetačních podmínek pro svůj oblíbený pokoj a bude děkuji zdravý vzhled a barevné květy.

Kalanchoe: péče doma

Potěší oko nádherné kvetoucí domácí květy vytváří útulnou, vřelou atmosféru, auru lásky a harmonie. Exotické nebo známé, zdobí náš domov, který je léčen pro choroby dávají velkou náladu. Pohledný Kalanchoe: péče doma, který nevyžaduje mnoho pracovních sil a finančních nákladů - nenáročný, nádherné rostlin rostoucích na okenní parapety a balkony bytů. Jaké podmínky jsou nutné k tomu, aby růst a květ?

Rysy pěstování různých druhů kalanchoe

K dispozici je tradiční klasifikace Kalanchoe spojováno s charakteristickými znaky domácího prostředí pro péči o:

 1. Okrasné odrůdy:
  1. Blossfeld. Pohled kalanchoe s ozubenou listy malé zelené, že s náležitou péčí poskytuje krásný Bush šířku až půl metru.
  2. Calandiva. Terry květenství, prezentované ve fotografiích, přitahovala zaslouženou pozornost mnoha fanoušků. Podle doktora věd, profesor anglické botanikem Davidem KHessaĭon každý druhý návštěvník Dutch květinářství aukce dostane Calandiva.
 2. Dekorativní a listnaté druhy Kalanchoe. Domácí péče vyžadují zvláštní pozornost při zalévání:
  1. Cítil. Úzké, podlouhlé listy s výraznými žilami zdobené šedou klků.
  2. Beharskoe. Olivové listy, až 10 cm, dospívající hnědé vlasy. Ceněn pro své léčivé vlastnosti, nevyžadují pozornost a domácí péči.
 3. Viviparous odrůd nebo briofillumy. Inspirovat a ohromil velký Goethe, tento druh Kalanchoe reprodukuje očkováním:
  1. Degremon. Kalanchoe listy jsou podlouhlé, hladký, má trojúhelníkový tvar s pilovitými hranami.
  2. Zpeřené. Běžným typem, „žijící“ v oknech našich matek a babiček po mnoho let. Účinná při léčení rýmy, zánětu vedlejších nosních dutin, ran a popálenin, zánětů.

Jak správně pečovat o kalanchoe doma

Kalanchoe: pozorné péče v domově, který vám a vaše blízké poskytne vynikající kvetení - tropická rostlina pocházející z Madagaskaru. Patřící do rodu sukulenty, to je skvělé, že tropy Asie a Jižní Ameriky, mírné klima Evropy a ... okna bytu. Po příjezdu do přírodních tropických oblastech dvou metrů, tato rodina Crassulaceae (Crassulaceae) je rodina až 200 druhů.

Pro rostliny budou 12-25S příjemnou teplotu. Tyto pokojové rostliny v pořádku cítit v létě na balkoně v květináčích nebo otevřeném terénu. Na Kalanchoe dobře vyvinuté a kvetl, potřebuje sluneční světlo. Přímé paprsky jsou škodlivé pro květinu, takže v případě, že okna parapety - permanentní sedadla „pobytu“ - jih, vytvoří rozptýlené světlo. Winter funkce péče doma je vytvořit další zdroj světla.

Kořenový systém nemůže tolerovat přebytečnou vlhkost reagující procesy rozkladu. Použití rozmístěné, vody při pokojové teplotě. Pokud péče není zapomínat, že vlhký vzduch vyvolává vývoj nemoci. V době topné sezóny doma „bude dům“ květinu od radiátorů. Zvolit režim zavlažování půdy:

 • V mimosezóně - ne více než jednou za několik dní;
 • horké léto potřebuje každodenní zálivku;
 • zimní rychlost je snížena na jednu zavlažování po dobu dvou týdnů.

Výběrem jak transplantovat Kalanchoe po nákupu, nezapomeňte, že pohodlí svého domova, je nutné přizpůsobit rostlinu. Okrasné odrůdy rostlin zkušení pěstitelé doporučujeme „krmit“ komplexní hnojivo s využitím poloviční dávku. To přispívá k bohaté, prodloužené kvetení. Vyhnout doplňky v zimě, a během období, kdy květy kalanchoe.

Volba půdy a přesazování květin

transplantace doma Kalanchoe je nutné v případě, že kořeny rostlin vyplňují prostor banku, která je domovem květ, který preferuje mírně kyselé půdy s pH 5,5-6,5. Repot Kalanchoe by měla být na konci dubna a května:

 1. Volba připravený půdu pro sukulenty, přidá pátý s jemným pískem.
 2. V případě, že self-přípravu půdy doma, sterilizovat všechny součásti, takže mix:
  • kompost;
  • rašelina;
  • dřevěné uhlí;
  • písek.
 3. V dolní části vyložit betonový blok nebo malé kousky cihel iskroshennye ke zlepšení odvodnění.

Pokud je doba trvání denního světla do 12 hodin, budete moci sazenic. Chcete-li to provést, použijte následující metody:

 1. Šíření Kalanchoe řízků. Vhodné pouze zdravé kmenové řízky. Jemně oddělit celkové pouzdro s dvěma základnovými listy přistání je připravit mírně kyselou půdu.
 2. Chcete strávit za Kalanchoe rozmnožování listů v domácnosti? Opatrně odstraňte celkový pouzdro intaktní, zdravý list přistál v novém hrnci s připravenou půdou.
 3. Semena. Se nachází na povrchu vlhké půdy (1 díl písku a rašeliny) osiva, ne prisypaya země. Pokrytí po dobu 10-12 dnů se sklem nebo polyethylenu. Vidět vylíhla výhonky, odstranit „útočiště“.

Většina odrůd okrasných odrůd začínají vyrábět první pupeny v pozdní zimě - brzy na jaře. krátká doba květu - od února do dubna. Jak vyrobit květina Kalanchoe:

 • vytváření světelných podmínek s lampami;
 • "Light" opracování;
 • Dodržování pravidel „krátké dny“.

Tvořen stříhání a doplnění korunu dá rostlině krásnou siluetu. Realizace doporučení přispěje k vytvoření „sofistikované formy“ Flower:

 1. Kalanchoe je řez? Po odkvětu, pokuste se odstranit stopku co nejníže k obnově elektrárny oslabila rostliny. Pokud si všimnete, že květina vypadá „unavený“ a nevolnosti, je nutné zkrátit všechny poškozené listy.
 2. Jak špetka Kalanchoe? Zastavit růst rostlin, květin zbavit nezralých tenkých výhonků vymaže druhé. Použití nůžek, zbavit se zbytečných horních listů a kmenových špičku. Posypeme ránu špetka výhonků Charcoal / popel.

Kalanchoe: Jaký druh péče v domově pro ochranu rostlin před škůdci a chorobami zničující:

 1. Onemocnění listů:
  1. Phytophthora - temné a někdy i černé skvrny na podkladové vrstvě. Příčina je přebytečná voda při zalévání, teplo, přebytek hnojivo.
  2. Padlí. Jeho vzhled je způsobena selháním teplotní režim, při nízké zvlhčování Kalanchoe péči doma.
 2. škůdci:
  1. Nejvíce „slavný“ hmyzu, které napadají listy rostlin je mšice. Green Midge bránit kvetení a růst procesy Kalanchoe. Ve stejné době, kdy listy žloutnou květ postupně vrh.
  2. Červci. Hmyz, provokovat vývoj houbových procesů na listech a stoncích Kalanchoe.

Vypořádat se škůdci v domácnosti pomůže odstranění infikovaných části rostliny, zpracování zbylých zdravých rostlin se speciálním mýdlem (potaš) nebo alkoholovém roztoku. Pro úplné zotavení bude trvat dlouhou dobu, dodržování pravidel péče o květiny a zalévání půdy s fungicidy - chemické látky, jejichž účinek je zaměřen na boj proti různým nemocem.

Proč ne květiny Kalanchoe - Příčiny

Kupovat krásné kvetoucí Kalanchoe, připravený na to, že proces adaptace trvá určitou dobu po prvním kvetení. Přemýšlel: „Ještě Kalanchoe květy, co má dělat,“ dodržovat následující doporučení botanici a zahradníci:

 1. Snížení množství hnojiva a krmení frekvence. To by mělo být provedeno v několika fázích, postupně snižovat dávky.
 2. Dodržovat pravidla péče doma, diskutovaných výše. Přebytek nabídky nebo nedostatek vlhkosti, přítomnosti nemoci, škůdci, kteří žijí na rostlině, zabránit kvetoucí proces.

Video z prospěšných vlastností a péče o kvetení kalanchoe

Bizarní název „Kalanchoe“ z čínských prostředků „tlustý stonek“, Afričané a Jihoameričané říkat „tráva osud“ a portugalské - „rostlinný život“. K dispozici je krásná legenda, že dům, ve kterém tato rostlina je svěží květy, udržovat a opatrovat svatý, a jeho obyvatelé jsou vždy štěstí. Takové přesvědčení nejsou neopodstatněné, protože některé druhy Kalanchoe může být nazýván „rodinný lékař v květináči.“ Podívejte se na video níže se dozvíte, jak zajistit správnou péči doma pro kvetoucí rostliny.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =