Květiny z chladného porcelánu

Květiny z chladného porcelánu

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Cold Porcelán vlastních rukou: řemesla pro začátečníky. Výrobky ze studené porcelánu vlastníma rukama - master class s fotografiemi

Cold Porcelán - nejdostupnější, levnou a velmi vhodné pro formovací hmoty.

Práce s ním je naprosto bezpečné, a vytváří řemesla nepotřebují speciální dovednosti sochařské modelování, vyřezávat dokonce preschooler mohou být vyrobeny z porcelánu.

Chcete-li studenou porcelán vlastníma rukama, můžete doma.

Chladný porcelán vlastních rukou: receptura

Recept na studených porcelánu velké rozmanitosti, a každý pán jejich tajemství a komponenty. Jeden společný jim: tento PVA lepidlo (bílé, budova), 1 díl, 1 díl škrobu (kukuřice doporučeno užívat), 2 stolov.lozhki glycerol (prodává se v lékárnách), tabulka 1. dětský krém lžíce (nebo jakýkoli jiný).

Lepidlo se nalije do pánve nebo hrnce, přidá se krém, vše se neustále míchá potřeba rychlého pohybu pánev je umístěna na oheň na teplo postupně nalije škrob a v míchání se pokračuje.

Mass téměř okamžitě houstne a bude připomínat nepromeshannoe těsta postupně promění v kastrolu „sněhové koule“, je nutné, aby na vymazaný povrch krémem a necháme mírně vychladnout. Pak se hmota hněte až do homogenního stavu. V takovém může být hmotnost skladovat až 2 dny, ale je to lepší, aby jej okamžitě použít.

Chladný porcelán jako materiál: vyřezávat vlastních rukou řemesla pro začátečníky: master class

Tvorba květ lila:

Chcete-li začít s tvarované bílé květiny a barevné odstíny jsou použity později.

Hmotnost je poměrně rychle schne, takže je třeba ji zavřít s kusem z plastové fólie, po každém otschipyvaniya.

1. špetka off kus o velikosti o hmotnosti teček.

2. Prsty hrášek ve tvaru do kapek.

3. Pokles malými nůžkami pro řezání po celé šířce, několikrát, aby se získala lístky. Potom jemně narovnat výsledných lístků.

4. Flower vyjde asi za tři přístupy, konečný tvar výrobku je připevněn pomocí pinzety.

5. Pro výrobu drátěného dříku je přijata, odříznut na požadovanou délku, kroucená a přeložit na polovinu. Fold ponořit do PVA lepidla špičkou - Pierce květinu ve středu a vytáhněte vodič, dokud se nezastaví. Produkt se nachází ve váze, před lepicích zaschne. Když lepidlo je suchý, je třeba zavřít lístky.

6. Proveďte květ s okvětními lístky různých tvarů. Také tvarované kapky, ale teď nepřerušuje širokou část a úzký. Pokračujeme takto proudění jako první květ.

7. Další možností tsvetka- bud lila. Chcete-li to provést, je nutné okamžitě hrachová navlečené na drátě s lepidlem. Přímo na zpevněný drátěný prstů je ve tvaru kapky. Nůžky lehce vykrojené vrchol. Vše je připraveno k palice!

8. Tak jsme pokračovat několikrát, dokud dostatečný počet pupenů a květin.

9. Pro získání barevného květinovou potřebu zakolerovat hmoty při míchání. K tomu, špetka off kus hmoty, se nakape do trochu akrylovou barvou fialová. Je důležité, aby nalít, jinak to bude špatné hněte hmotnost. Nyní se musíme hníst do hladka.

10. Po provedení dostatečného počtu květů chcete poslat ven sušit na místo, kde nejsou k dispozici žádné návrhy. Asi bude trvat hodiny. Po vysušení květiny snížit ve výši dvaceti procent.

11. Nyní můžete sbírat květenství, tento drát je překroucený. Uvnitř poklesu květin inkoustových skvrn seredinka.

12. letáky jsou nůžkami z válcovaného předem zelené hmoty. Žíly běh stack (pro modelování hole).

13. kytice. Vše je hotovo! Můžete se těšit!

1. Sakura Sculpt je neméně zajímavá. K tomu, z masového jízdu dva „kolbasy9raquo;: nelakované a tónované růžové. Bílá klobása musí být větší než růžové, double. Nyní je třeba dát dohromady a formu kostky. Pak je nakrájíme na kostičky.

2. Z krychle tvarované lepestochek.

3. Okvětní lístky jsou sbírány v době květu, musí přiložit malé množství PVA. Shromážděný lístků děrovaný vodič pod stonku.

4. pupeny jsou podobné pupeny lila. Nezapomeňte na kapkou lepidla na drátě.

5. sepaly Sakura skládá z pěti lístků a může být tónovaný kosmetické stíny. Opakujte chirurgie - drát, lepidlo se jímá a bud kališní lístek.

6. Je hrst třešní podobný lila větev. Je třeba vzít v úvahu svůj přirozený tvar (lze posoudit foto třešně na internetu). Na větviček je nanesena tenká vrstva hnědé hmoty, která imituje kůry větví. Prsty by měla být věnována zvláštní štěrbiny a římsy.

Vstal z chladného porcelánu s rukama

Pro výrobu růží bude potřebovat vše na fotografii:

1. Roll out malý míček.

2. Z tohoto poklesu je tvořena.

3. Špička párátka namočený v PVA a získaná navlečené na spadnout dolů širokou základnu. To je základ květu. Pro fixaci a stabilitu je třeba držet konec párátka do pěny nebo houby.

4. pestík květu je lepší se připravit předem, takže mají čas vyschnout.

5. Kulový znovu tváření. Prst je připojena ke tvaru koulí.

6. Na dlani břečťan naši kapky, tvořit růží. Z toho vyplývá, že jeho okraje nejsou silné.

7. Rose báze je použita pokles přilnavosti k PVA se aplikuje a první chlopeň má mírně „obnimat9raquo; Midway.

8. Opakujte kroky 5-7, za vzniku požadované počet lístků. Od druhé záložce, každá následná potřeba ukládat na předchozím kole.

9. Podívejte se na fotografie z květu růže a přizpůsobuje reálné květ (nést tucks a kroutí na správných místech)

Z těchto květů může následně vyrobit ozdobné topiary - krásný strom na dlouhou nohu. Větve šeříku a třešňové květy můžete vyzdobit dům nebo darovat někomu jinému.

Studené porcelán mohou být vyrobeny nejen květiny, ale také různé figurky, ozdoby, obrázky, výlisky ozdobit květináče, provádět zajímavé basreliéfy a mnoho různých řemesel.

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

Květiny z chladného porcelánu růže jako příklad, od vytvoření porcelánu vložit do hotového výrobku

Dnes na internetu najdete mnoho komunit a míst vyhrazených k vytvoření ohromující květin vzorů, všechny druhy postav, a stejně originální umělecké předměty z chladného porcelánu. Uvažujme, jak se dělá květiny z chladu porcelánu sami nováčka, začíná s výrobou porcelánu pro modelování a konče dokončovacích prací.

Vše, co víme, jakýkoliv hobby zahrnuje kreativitu a fantazii. Je nezbytné, aby při výběru barev a objektů vytvořit originální sochařství. Ale pokud jste právě začal zvládnout tento zajímavý koníček, je žádoucí začít s master class u růží, s nejjednodušším příkladů: okvětních lístků, pupeny, stonky, atd, což ukazuje krok za krokem proces vytváření květinu. Když se naučíte základy, můžete již bezpečně míchat barvy, vybrat správnou texturu a následně vytvořit má svůj originální porcelán. Zvlášť, že porcelánových věcí může opravdu vypadat jako živý dárek!

Za prvé, je třeba si připravit všechny potřebné nástroje a materiály:

 • Přístroje s různými tipy;
 • Vozík pro zkoušky;
 • formy pro řezání;
 • dva typy drátů;
 • Květinová páska;
 • nůžky.

Aby se obrátil bílý růžice na fotografii, která vypadá stejně jako bydlení, je nutné použít speciální formulář. V této podobě se rozbalí výšku, takže výsledek není odlišit od skutečných okvětními lístky růží.

Domácí připravený materiál (porcelán)

I když si můžete koupit ready-to-use porcelán, ale budeme dělat to vlastníma rukama. Konec konců, náš pán sochařství třída pro začátečníky, vychází z domácí směsi chladného porcelánu.

Doma je to snadné, aby porcelánu. Budete potřebovat následující komponenty:

 • Škrob může být kukuřice - 240 g;
 • PVA lepidlo - 240 gramů;
 • Olej pro děti, „Johnsonovo dítě“ - 2 polévkové lžíce nebo 50 gramů;
 • octa nebo citronové šťávy - 2 polévkové lžíce nebo 50 gramů;
 • mastný krém na ruce - 2 polévkové lžíce nebo 50 gramů.

Sekvence přípravu porcelán

Za prvé, smíchejte všechny ingredience v keramické misce. Potom se hmota se vloží do mikrovlnné troubě při teplotě 50-55 stupňů. Načasované 30 sekund. Po 30 sekundách se směs by měla být dobře náš mix špachtlí. Tato akce se opakuje 3x.

Třetí čas, směs by měla být taková, hustotu, že bylo obtížné míchat.

V této podobě je výsledný produkt vložit na prkně, předem namazané tuku smetany. Hněťte do dobré elastického stavu.

Takže jsme udělali studené porcelán sám. Nyní můžeme přistoupit přímo k modelování samotných květin.

Všimněte si, všechny porcelán nevyžaduje vytápění v peci nebo sušení za určitých podmínek. Potřebují jen nechte uschnout na čerstvém vzduchu!

V důsledku toho, nezapomeňte po uvaření hmotnost zabalit těsně do fólie a uložte do chladničky. V opačném případě je vzduch prostě promění kus porcelánu. Když uvažujeme něco vyřezat kus otschipnem celkové požadované množství materiálu, a zbytek se znovu pevně zabalit a dát do lednice.

Můžete vařit studenou porcelán jinými způsoby, ale to je považována za nejjednodušší a není nákladná na výrobu.

Měli jsme bílý materiál. A aby květiny potřebují jinou barvu. Chcete-li dát potřebnou tónu hmotnost, budete muset použít barviva. Přidání hodně olejové barvy nebo rouge nebo stíny, dosáhneme požadovanou barvu. Mělo by být dobře hněte hmotu, aby tón rovnoměrně. Pro získání materiálu, připomínající konzistenci modelovací hmoty, která se následně ztuhne. Můžete začít s master class z chladného porcelánu květiny ručně.

Nyní je náš studený porcelán hotový a my můžeme sami snadno plísnit květiny. Pro pupen připravte kusy drátu, papírových ubrousků a lepidla PVA předem. Kolem výsledného pupku budou použity fotografické pupeny. Předtím, než začnete vyřezávat, namažte ruce velkým množstvím krému.

Z hlavní hmoty vytáhněte kus potřebný pro okvětní lístek a válejte ji do dlaní. Opravte ho správně a dejte mu správný tvar. Vypněte přebytek. Použijte nástroj s kulatým hrotem pro vyhlazení okrajů okvětního plátna tak, aby byly mnohem tenčí než střední. To je třeba udělat pečlivě! Petalky jsou velmi náročná součást této mistrovské třídy, potřebujete trpělivost a pak se všechno ukáže.

Navrhuji, abych sám vytvořil tento nástroj - na špičku špíz se položí korálek. Bude fungovat jako zásobník. Naneste první malý lalok s lepidlem a připevněte na náš obrobek a lehce jej zatlačte. Zvyšte lepidlo. A tak několik malých okvětních lístků zavře náš pupen, takže to nebylo vidět.

Pak přejděte k velkým kvetoucím růžovým lístkům. Vytvořte je středně velké, pak vložte, aby každý následující krok trochu k předchozí. V souladu s tím, čím blíž k růži, tím víc rozložíme tortilly tak, aby se okvětní lístky staly poměrně větší. Nezapomeňte na korálky, aby se okraje vyrovnaly.

Můžete použít reliéfní tvar pro větší realismus. Pokud není k dispozici, proveďte řezy na okvětních lístcích. Po shromáždění naší květiny by se měla nechat uschnout s hlavou dolů. Chcete-li to provést, zavěste na drátěnou stopku přes okraj pohodlné police (v našem případě - plechovky).

Pro listy je zapotřebí velké množství zelené hmoty. Navrhuji přidat do našeho množství zelené olejové barvy, dobře promíchat, aby byla barva rovnoměrně rozložena. Použijte speciální formy pro přidání přirozené struktury a tvaru.

Kousek drátu je navinut s květinovou páskou, špička je nalepena lepidlem a přitisknutá do hotového archu. Potom fixujte list na stonku růže.

Poté zabalíme květinovou pásku se všemi detaily, které jsou zapečetěny, aby nebylo vidět nic nadbytečného.

Poté je hotová kytice květů ponechána uschnout. Pokud je touha, zakryjte je lakem.

Květina ze studeného porcelánu. Lisování květin z chladného porcelánu vlastním rukama

Ve věku technologického pokroku, kdy průmysl přepadá zboží a zboží nemá problémy s pořízením hotových výrobků, chtěl si člověk vytvořit vlastní ruce. Internet propojuje všechny kreativní lidi v komunitě. Takže tam bylo mnoho jelenů, kteří byli unášeni studeným porcelánem. Produkty, které vyrábějí a demonstrují na svých stránkách na internetu, jsou velmi krásné. Květina ze studeného porcelánu nebo z polymerové hlíny je někdy nemožné odlišit od živého!

Nikdo netvrdí, že pro takovou kreativitu musí člověk mít schopnost kreslit a vyřezávat. Ale kdo řekl, že tohle není možné naučit? První dostatečné produkty pro navrhované hlavní třídy. Když přichází vlastnictví technologie, schopnost míchat barvy a chápat chování materiálu, přicházejí nápady pro další kreativitu. Nejjednodušší je koupit hotovou polymerní hlínu a vyzkoušet ji v podnikání. Ale přesto jsou květiny z chladného porcelánu krásnější.

Dnes, na internetu, mnoho jelenů demonstruje svůj talent a výrobky, které vytvořili. Když to vidím, chci se pokusit něco takového udělat. Hobby bude vyžadovat nějaké nástroje a materiály. Jedná se o:

- zařízení s různými tipy;

- rolovací kolečko pro těsto;

- formy pro excizi;

- drát dvou druhů;

Chcete-li vytvořit bílou růži, která se neliší od živé, bude vyžadována zvláštní forma. Na něm jsou listovány plátky: stávají se co nejvíce podobné růžovým.

Můžete si koupit připravený, nebo si můžete připravit vlastními rukama studený porcelán. Květiny, jejichž hlavní třída jsou popsána níže, jsou tvarovány z domácí směsi. Pro přípravu porcelánu doma jsou vyžadovány následující materiály:

- škrob, možná kukuřice;

- olej pro děti "Johnsons baby";

- octová nebo citronová šťáva;

- mastný krém na ruce.

Škrob a lepidlo se odebírá na 240 gramů, zbylé složky - 2 lžíce nebo 50 gramů.

Sekvence přípravy

Všechny ingredience jsou smíchány v misce a umístěny v mikrovlnné troubě po dobu 30 sekund. Pak směs smíchat a dobře promíchat. Akce se opakuje třikrát. V poslední době se směs stane tak hustou, že se sotva míchá.

V tomto stavu je přenesen na řezací desku, namazán tučným krémem a pečlivě hněten k elasticitě. Takto se studený porcelán připravuje vlastním rukama. Květiny a další výrobky z nich nemusí být za zvláštních podmínek vyhřívány a suší: vysychají se ve vzduchu, ve vzduchu.

Proto je nutné zajistit, aby připravená hmota ležela před otevřením před lisováním. Hotový výrobek je hermeticky zabalen ve filmu a uložen v chladničce. Chcete-li vytvarovat květ z chladného porcelánu, stačí vzít malou část materiálu. Zbytek je uzavřen a znovu umístěn do chladničky. Existuje několik receptů na přípravu směsi, ale je to optimální a snadno se vyrábí.

Hotový materiál je bílý. Ale u lisovacích výrobků je nutné určitou barvu. Zde můžete použít olejové barvy. Některé jehlové ženy přidávají barvu na porcelán a přidávají k tomu kosmetické prostředky: ruměnec, stíny. V malém množství směsi se přidá malé množství barviva a dobře se mísí, takže barva se stává rovnoměrným a požadovaným odstínem. Podle své konzistence se podobá plastelínu, ale ztuhne.

Když je studený porcelán hotový, tvarování květin probíhá velmi rychle. K tomuto účelu se předlisky vyrábějí z drátů, ubrousků a PVA: bud pro budoucí růži. Okolo to bude použito růžové okvětní lístky. Před začátkem práce jsou ruce silně mazány krémem.

Malý kousek hromady se odlupuje a převaluje se do dlaní rukou. Potom hnětá, požadovaný tvar je dán, přebytek je odříznut. Pomocí nástroje s kulatým hrotem se okraje okvětního plátna vyhladí. To je tenké: mnohem tenčí od okraje než uprostřed. Formování květin z chladného porcelánu je náročná a náročná práce.

Nástroj můžete vyrobit sami: na špičce dřevěného špíz je umístěn na korálek, který bude hrát roli stohu. Výsledný malý okvětní plát je roztírán lepidlem a nanesen na obrobek. Nadbytečné utěrky. Je třeba vytvořit několik malých okvětních lístků, které zcela zakrývají pupeny.

Další odbočte od velkých, kvetoucích okvětních lístků. Budou středně velké a měly by být lepeny tak, aby šly jedna na druhou. Horní části jsou největšími okvětními plátky, pro ně je válcovaný dort větší velikosti. Oni jsou také přivedeni do stavu s korálky.

Pokud je tvar reliéfu, pak je na něm. Nebo prostě musíte dát zářezy. Květina ze studeného porcelánu je shromažďována a měla by být poslána do sucha. Doporučuje se položit hlavu růžice dolů a zavěsit ji na drátěnou páčku.

Chcete-li vyrobit tzv. Greeny, potřebujete mnoho zelených. Může být zakoupen, můžete přidat malý nátěr do bílého porcelánu a hnědnout jej na rovnoměrné rozložení barvy. Pro listy existují speciální formy, které lze aplikovat.

Válečky na krém sušeném tukem, vrstvou o tloušťce 1-1,5 mm. S pomocí formy se listy vytlačují. Na nich je třeba dělat zářezy a dát vzhled skutečných, živých listů. Kvůli tvorbě květin ze studeného porcelánu je zapotřebí zásobit a tenký drát, na kterém budou zatažené greeny. Drát se změní na připravenou květinovou pásku. Špička je pokryta lepidlem a přitisknutá do porcelánového listu. Přebytek lepidla se otírá ubrouskem. Pak je list přiložen k růžové stonce.

Některé jehličí používají prvky z umělých barev v práci: tiskněte list na porcelán a vytiskněte reliéf a list vypadá realistický. Formu je jim dána pomocí zásobníku. Když jsou všechny detaily připevněny ke stonku, měly by být zcela zabaleny s květinovou páskou a skryty všechny uzávěry.

Hotový výrobek by měl být ponechán suchý. Když růže suší, může být lakováno. Ale chci si uvědomit, že živé květiny nemají lesk. Lak může proto dát svůj umělý původ. Hotový výrobek může být ponechán tak, jak je, s matným povrchem. Vše závisí na tom, proč jsou tyto květiny určeny. Pokud ho dáte do vázy, ne každý pochopí, že tento výrobek je vyroben z umělého materiálu. Pro dekorativní použití, lak.

Po přípravě několika růží různých velikostí je možné vyrobit z nich krásnou dekorativní kytici. Chcete-li to provést, přidejte luky saténové stuhy a získejte kytici, která je krásně spojena.

Existuje několik receptů na výrobu studeného porcelánu doma. Květiny, jejichž tvorba je popsána výše, je jen začátkem zajímavého koníčka. Po zvládnutí techniky a všech nuancí se mistr už nemůže zastavit: v přírodě je mnoho květin a všichni se chtějí zachytit ve skvělé porcelánu!

Kromě toho hobby vždy pomůže vyřešit problém daru: koneckonců, na výrobky z porcelánu, nikdo zůstane lhostejný. A co dělají samy - to jsou exkluzivní práce. Je obtížné opakovat květinu: každý se ukáže jako zvláštní.

Mnoho lidí používá první verzi receptu. Některé z nich však produkují hmotu, která není dostatečně elastická nebo praská, když vysuší. Proto můžete použít jiný způsob vaření porcelánu, dvě složky, ve kterých zůstávají nezměněny. Toto je kukuřičný škrob a lepidlo PVA. Jsou odebírány ve stejném množství: pro plnou dávku - 250 gramů. Ke směsi se přidá 50 gramů glycerolu a 50 gramů octa nebo kyseliny citronové. Vše se za stálého míchání míchá a zahřívá ve vodní lázni.

Když je směs mírně chladná, může být hnětena do elastického stavu. Deska a ruce by měly být namazány silným krémem. Stejně jako v prvním případě je hotová hmota hermeticky zabalena ve filmu a uložena na chladném místě.

Krásné květiny, které jsou získány z tohoto materiálu, mohou zdobit obydlí, dělat to ve svém vlastním stylu a originálním. Postupně začínají jehličí ženy vytvářet úžasné kytice různých druhů květin: tvořené spoustou šeříků nebo podzimních asterů. Mohou to být celé kompozice, které jsou složeny podle pravidel floristického umění. Vášeň pro porcelán je krásný a originální koníček.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 7