Lepicí pistole pro ruční práce

Lepicí pistole pro ruční práce

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat lepicí pistole pro ruční práce

Dobrý den, drahá paní!

V tomto článku budeme hovořit o tom, co jsou to zbraně, co se zaměřit při výběru bezpečnosti obchodu a klade důraz na práci.

V různých zbraně lepidla je několik klíčových bodů, na kterých je klasifikovat.

Pistole se liší v průměru lepidla tyče, v podstatě jít 7 nebo 11 mm.

Jednou z výhod tyče 7 mm je, že je malý, rychlý ohřev a nevyžaduje žádnou snahu vysunout lepidlo. V souladu s tím, takové je prut rozměry pistole bude menší než 11 mm od tyče. Výhodou velkých tyčí je jejich hospodárnost využití, budou trvat delší dobu.

Obecně platí, že tyčinky Lepicí pistole jsou nejen různých velikostí, ale také v různých barvách, a dokonce i flitry. Z mé vlastní zkušenosti mohu říci, že barva trochu déle, než se roztaví. Transparentní tyčinky velmi univerzální a vhodné pro téměř jakoukoliv práci!

Nyní v obchodech výběr pistolí je poměrně velká. Na cenovém rozpětí od 38 rublů na téměř 4.000. Cena je závislá na značce, kvalitě a možnostech a dalších faktorech.

Také zbraně jsou rozděleny do profesionální a domácí práce.

Zde je třeba při výběru toho, co přesně budete potřebovat zbraň. Díky častým a intenzivním používání je lepší, aby se více profesionální nástroj. Jednoduchá obsluha zbraň by neměla být větší než 20 minut, a pak se budete muset nechat ho vychladnout. To má zajistit, že náš nástroj není zahřátý a ani explodovat přímo v našich rukou. Také tato metoda prodlouží životnost našeho asistenta. Co se týče zejména modely low-cost pro 38 rublů, z vlastní zkušenosti mohu říci, že doba trvání relace s nimi lépe snížit až o 10 minut.

Nevýhodou profesionálních pistolí je poměrně vysoká cena, takže při koupi této zbraně by měly zvážit všechny klady a zápory, a činit informovaná rozhodnutí.

Teplotní podmínky zbraně jsou rozděleny do skupin: nízké a vysoké režimu.

Low režim je od asi 105 ° C V tomto režimu dělo pomalu ohřívá lepidlo a rychle ochlazuje, takže s touto zbraní je třeba pracovat rychle. Ale tato zbraň nehoří přes materiály, jako je penoplex a pěnou, což je zvláště důležité mistrů Kytice z bonbónů. Díky vysoké teplotě režim považován pistole s ohřevem od asi 165 ° C, Rychle se zahřeje, takže pracovat s nebo rychlejší. Dobrým kompromisem je kombinovat jak v režimech jedna pistole teploty, které jsou zapnuty pistoli rukojeti.

Některé pistole připojený speciální stojan pro snadné uložení na stole. Profesionální pistole jsou také vybaveny odkapávací systém, který pomáhá, aby se zabránilo úniku lepidla z trysky na stole, jak se často stává. To je rozhodující plus. Další soubor profesionálních pistolí, tam jsou různé tipy. Nejen konusooobraznaya (nejběžnější), ale s úzkou hubičkou, což je zvláště důležité pro nás, jehly. Můžete upravit spotřebu tloušťky a lepidla, bez ohledu na průměr tyče. A to nos je velmi vhodný zejména pro lepidlo malých dílů a v těžko přístupných místech.

Co bych měl hledat při nákupu lepicí pistole v obchodě?

1) Nejprve je nutné vyhodnotit vzhled kandidáta na nákup.

Viz elektrickou délku kabelu a tloušťku. Délka kabelu, tím více budete mít možnost pracovat z elektrické zásuvky. To je zvláště užitečné pro vytváření velkých kompozic.

Příliš krátká šňůra bude bránit vaše pohyby a zasahovat do provozu.

Tloušťka kabel ukazuje jeho spolehlivost v elektrických podmínek. Zbraň příliš tenký kabel není důvěryhodný.

3) Zkontrolujte, zda je mechanismus spouště lepidlo směsích, se osvědčila. Po klepnutí na tlačítko by měl být žádný problém.

4) Dávejte pozor na teplotu, vyberte ten, který chcete

5) Zkuste dát zbraň na boj proti stojanu, aby byla zajištěna udržitelnost. Přesně zjistit, zda to stojí za to, je to, zda se zhroutí v boku. Stabilita je velmi důležité při práci s horkým lepidlem.

6) Zeptat se, zda prodávající má záruku zbraň, jako levné zbraně často zlomí první použití. Můžete také konzultovat s prodávajícím, zda výnosy jsou často vybraného modelu.

7) Přímo v obchodě s pistolí můžete zkontrolovat, zda je ohřívač pracuje.

8) Máte-li zbraň, přečtěte si pozorně návod k ní. Možná zde najdete další tipy a pravidla, která vám pomohou používat zbraň s radostí a rozšířit jeho použití.

Za prvé, podívejte se na jeho základní prvky. Níže vidíte obrázek vidíme v detailu složky naší zbraní.

Prvním krokem pasta lepidlo hůl do otvoru tělesa pistole. Délka Rod je mnohem delší, než otvory v pistoli, takže se nemusíte bát, pokud na první pohled to bude velmi přilepená. Když začneme lepení, bude délka tip klesat.

Klademe zbraň na stojanu a otočte jej do elektrické zásuvky. Před jeho požadované tepla, v průměru 5-7 minut. Aby bylo možné kontrolovat, zda je zbraň připravena k mírně pracovat velmi jemně stisknout spoušť. Pokud by došlo k poklesu lepidla - Začínáme. A pokud ne, pak ještě musí opustit zbraň, aby se zahřál.

Je-li zbraň není vybavena odkapávací systém, kdy je zbraň připravena k provozu z hubičky, uvidíte kapku lepidla teče.

Můžete začít!

1) Při práci s pistolí v žádném případě nedotýkají kovový hrot, a nedotýkejte se vaše ruce do roztaveného lepidla. On je velmi horká, takže je snadné se dostat spálil.

2) neotáčejte pistoli, dokud není úplně v pohodě. Vzhledem k tomu, roztavený lepidlo může proudit do mechanismu tlačí lepicí tyčinku a zbraň přestane fungovat.

3) V případě, že zbraň není odkapávací-stop systém, a od výtoku z Vašeho přístroje občas spontánně kapající lepidlo, lepší náhradu pod nosem talířek nebo kus papíru, aby nedošlo k kazit povrchu stolu.

4) a konečně, jak je uvedeno výše, postupujte podle relací používat zbraně. Pro konvenční zbraně je ne více než 20 minut. Pro zvláště, podle vašeho názoru, nespolehlivé, je lepší snížit tuto dobu na 10 minut. Pro profesionální pistole tentokrát více a, s největší pravděpodobností, je to uvedeno v návodu. Po uplynutí této doby vyjměte ji ze zásuvky a nechte vychladnout. Tento jednoduchý postup bude předcházet vyhoření lepicí pistole a zvyšuje životnost jeho věrné služby pro vás!

Jak si vybrat lepicí pistole. Lepicí pistole pro ruční práce

Údržbář a odborníci již dlouho oceňují výhody lepicí pistoli. Díky tomuto zařízení, a proces spojování je mnohem pohodlnější, a čas to trvá jen zlomek. Plus významné úspory samotného lepidla. Dále tato technologie umožňuje pracovat s jakýmikoli povrchů a materiálů. Neexistuje žádné omezení.

Scope Melt rozsáhlé. Například se používají stavitelé. Jsou vhodné pro montáž, demontáž, opravy. Tato zařízení jsou podobné designéry a floristů. Mohou se připojit jakýkoliv povrch. Vhodná forma a výměnné trysky umožňují dosáhnout nejtěžší místa.

Handy lepicí pistole bude muset řešit malé každodenní problémy: hračka zlomený dítěte, rozbil pohár, je nutné opravit zásuvku.

A kolik možností dává Melt v pracích. Různé typy vyšívání: scrapbooking, dárkové výrobky, vytvoření panenky, ale nikdy nevíte, co více destinací v ručním Meyde tam. A všichni ve velké míře využívají výhod zařízení pro lepení.

Je jasné, že to je lepší koupit domácí model pro domácnosti. Ale produkovat různé práce potřebují spolehlivé profesionální nástroj. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Předpokládá se, že produkty pro domácí použití jsou mnohem lehčí, kompaktnější a jsou charakterizovány jednoduchou svazku. I když o poslední odstavec by měl vsadit. Existuje velmi vybavené domácnosti Thermo, není horší než ve funkčnosti profesionální modely.

Snad nejvíce významný rozdíl je přítomnost ADF lepicí tyčinky. Je nezbytné v případech, kdy je zařízení provozováno v produkčním režimu, a náhradní tyč rozptýlit neefektivní.

Je třeba poznamenat, že kvalifikovaní pracovníci, zejména ti, kteří jsou zapojeni do tvorby intenzivně, raději koupit zbraň pro model semi-horkým lepidlem. Určitě nebude vám dolů v tomto procesu, plně kompenzovány není jeho nejnižší cenu.

Pojďme bydlí trochu více podrobností o modelech lepicích zařízení pro práci. Takže jaké vlastnosti ocení kvalifikovaných pracovníků?

Lepicí pistole pro plavidla musí být malý a lehký. Je nepravděpodobné, že se vám bude líbit ovládat těžký objemný přístroj. Lepší zvolit není příliš „skorostnoy9raquo; jednotkou. V opačném případě se lepidlo roztaví velmi rychle, a nemůžete přesně řečeno. Ale přesto se mohou objevit neuspořádaný pruhy, když je tekutý prostředek přivádí příliš rychle.

Je nepravděpodobné, že potřebujeme velký průměr tyče. Pouze tehdy, pokud máte v úmyslu vytvořit něco masivní, zvedne maximální výši tyče. Pro rutinní práce je nejoptimálnější průměr 7 mm.

Ale počet trysek vybrány na základě svých úkolů. Tak, jako barva lepidla, nejběžnější z nich je transparentní adhezní kompozice. Nicméně, kvalifikovaní pracovníci, kteří se věnují designu, vědí, že úžasné konvexní vzory jsou získány použitím barevné nebo lesklé tyče.

Je třeba poznamenat, že se adhezní prostředek použitý v zbraně nejsou tak toxický jako příslovečné „Moment9raquo;. A vůně to je skoro na místě.

Zbraň horké lepidlo funguje na základě velmi jednoduchého mechanismu. V případě, že zařízení je vložena do speciální tyče. Připojen k zařízení napájení začne ohřívat a roztavení lepidla zvláštní „patron9raquo;. Kapalný prostředek se přivádí do špičky, a stisknutím spouště, začnou vytlačit lepidlo ven. Jakmile přestanete stisknout spoušť, lepidlo již není dodáván ke špičce.

Je nutné získat toto zařízení dále zvláštní podporu. Roztavená kompozice má tendenci mírně unikat z jednotky. K dispozici jsou komerčně dostupné modely, které jsou vybaveny blokovací balon na špičce, ale ne zcela vyloučit takové závady.

Jaké materiály mohou být spojeny

Tavenina je vhodný pro různé materiály. Bez ohledu na to, co je potřeba k lepení papíru, kartonu, hadřík, keramika, guma, sklo, kov, pěna, květiny - hlavní věc, vybrat ten správný lepicí pistole. Pro jsou k dispozici různé typy pracovních míst v obchodech specializující se tyčí. Je pouze nutné zadat nákup, pro které je tento materiál získat roli. K dispozici je i dvousložkové lepidlo směs.

Dokonce i když není možné určit konkrétní druh lepidla, se univerzální transparentní „patron9raquo;. Dělá dobře ve všech situacích.

Další jemnost, které je třeba vzít v úvahu při výběru modelu. Vezměte prosím na vědomí, že rozsah použití různých lepidel závisí na teplotě topné pistole. Čím vyšší je teplota, tím režim zařízení, tím více můžete dělat tuto práci tyče.

Typicky, lepící pistole je dodávána s elektrickým kabelem. To umožňuje, aby zařízení napájet ze standardní zásuvky na 220 voltů.

Někdy však musíte pracovat v prostředí, kde se nemůže připojit ke zdroji napájení přes kabel. Například, budete muset vypořádat s při opravě chaty. Zatímco užitečných nástrojů na baterii. Jen budete mít čas starat se o nabíjení baterie a můžete začít lepení.

K dispozici je v tomto případě, a minus. Doba provozu závisí na kapacitě baterie.

Abychom byli schopni pracovat samostatně, ale také ne přerušit standardní napájení ze sítě, vyberte si model s odnímatelnou krk. Na prodej je možné detekovat takových zařízení.

Pistole pro dvousložkových lepidel

Někdy technologie lepení zahrnuje použití speciálních dvousložkové lepidlo formulací. Naskýtá se otázka: je možné najít pistoli zařízení pro práci s těmito látkami?

Tržby mají takové zařízení. Jejich princip fungování je stejný jako u standardních modelů. Pouze tehdy, když se sloučenina materiál z aparatury se přivádí rovnoměrně v pojivu stejném poměru a tužidla.

Jak si vybrat správný model

Základní principy tohoto zařízení jsme prověřili. Nyní zpět k otázce výběru. Nyní na pultech představujeme celou řadu návrhů, které mají nejrůznější vlastnosti a ceny.

Musím při koupi start na tom, kolik lepicí pistole? A tady je jízda může začít od nejlevnějších modelů 200 nebo 300 rublů. Průměrná cena kategorie se pohybuje přibližně v regionu 1000 rublů. A horní mez je obvykle více než několik set tisíc (i když mluvíme o profesionální zařízení).

Je jasné, že čím dražší model, tím více funkcí to má. Někdy to je dost craftswomen více o možnostech, které poskytují levné čínské zařízení.

Při koupi pistole Naplánujte úkoly, za které budete ji používat, stejně jako rozhodnutí o zamýšlené intenzitě používání. A samozřejmě, aby se seznam látek, které mají být slepeny.

Již na základě je zvolen tento model sílu, ne honit nejvyšší míru. Domácí budou stačit pro průměr 30 nebo 150 wattů. Úroveň výkonu 300 W nebo více ukazuje, že profesionální nebo poloprofesionální vybavení před vámi.

Dávejte pozor na spolehlivost tepelné jednotky. Toto je možná nejdůležitější prvek designu.

Lepicí pistole musí mít sklopný stojánek. To vám umožní držet přístroj ve správné poloze.

Dalším ukazatelem, který hraje důležitou roli - to je teplota taveniny. Pro práci s textilií, papíru a některých polymerů, které jsou citlivé na vysoké teploty, musí být zařízení vybrané s teplotou tání 105 ° C.

Pokud máte v úmyslu používat zařízení v různých situacích, pak design s nastavitelnou teplotou režimem. Tyto modely mají firmy Dremel.

Dremel Glue Gun tím, že názory spotřebitelů je spolehlivý a prakticky univerzální stroj. Model považován za nejodolnější, který má teplotu tání 165 nebo 170 stupňů. Největší zájem kupujících zařízení s mechanismem úpravy tohoto technického indexu.

Pokud jde o dodávky rychlosti lepidla, je třeba vědět, že tam příslušenství Dremel s vysokou rychlostí posuvu lepicí hmoty. Nicméně, tyto modely nejsou vhodné pro práci. V tomto případě se craftswomen obtížné kontrolovat správnost aplikace a přesnost lepení. Z tohoto důvodu budou snadněji jednodušších nástrojů.

Podle typu potravin Dremel rozděleny do standardní stroje se stacionárním pevným kabelem a designu s odpojitelným napájecím kabelem. Umožňují 10 nebo 15 minut pracovat samostatně.

Musíme si uvědomit, že v procesu adhezivní kompozice se aplikuje horký. Lepicí pistole je proto nutné stanovit přestávky na stojanu, přísně dodržovat bezpečnostní opatření. Také dávat pozor na všechna ustanovení pravidel provozu, aby se nedostala popáleniny, poranění.

Lepicí pistole pro ruční práce

Pokud jste někdy lepit tkaniny, kůže či koženky nebo lepené kamínky a všechny druhy šperků, musíte být lepicí pistole nastavit své nástroje. Jednoduché modely lepidla Melt jsou levné (od 300 rublů). Je jen důležité zvolit správný model zbraně k nim pohodlně používat, protože může být použita nejen pro ruční, ale i další opravy a stavební práce.

Lepicí pistole jinak také nazývaný „hot-lepidlo“, které přesně odráží jeho pracovní princip. Lepicí tyčinky do oddílu „hlavni“, kde se roztaví a v kapalné formě zavádí a současně na požadované horké části.

Informace o tom, jak bezpečně používat lepicí pistole, jak vybrat to, a že mohou být slepeny kromě šperků až ruční práce.

1. Jak funguje lepicí pistole

Tento diagram ukazuje zařízení z taveniny žádný model. Lepicí tyčinky je instalován v otvoru. Poté je přístroj připojen pomocí kabelu do sítě 220. Nicméně, tam jsou modely, které pracují ne ze sítě a od baterie. V souladu s tím budou stát mnohem dražší než běžné modely.

O několik minut (5-10), integrovaný žlutohnědé pevné lepidlo hůl taveniny. Stisknutím spouště a trysky pistole se podává horké lepidlo kapek.

Aby to bylo ještě pohodlnější a bezpečnější práci s horkým lepidlem, jehož teplota je schopná tvořit popáleniny, existuje speciální noha (stand) do těla pistole.

2. Melt Glue hokejky pro

Lepící pistole se liší nejen ve vzhledu, velikosti těla a různých parametrů jeho provozu, ale lepidlo a průměr tyče (7 nebo 11 mm). Některé modely pracuje s tyčí 7 mm tyče o průměru 11 mm v průměru se používají pro druhou.

Pro malé ozdobné šití, vyšívání, je lepší použít pistole, určené pro lepicí tyčinky 7mm. Za prvé, velikost těla pistole bude menší a kompaktnější, a za druhé zahřátí lepidla dojde rychleji. V souladu s tím, že cena bude mnohem nižší pistole určené k provedení odborné montáže a stavebních prací.

Lepicí tyčinky jsou určeny pro ruční práce, vyrábíme nejen Bezbarvý, ale také maloval. To umožňuje krystaly se držet, šperky bez stopy adherend části. Existují také speciální tyče s nejrůznějšími náplněmi, takový brilanci. Vezměme si to všechno s nákupem zbraní a tyče k ní.

3. Jak si vybrat lepicí pistole pro ruční práce

Tavenina se používá pro různé účely, a proto jejich ceny od stovek do několika tisíc rublů. Ale není tam žádná potřeba sestavit silný PETN, vysokou rychlost a vysoký výkon. Dost na to, koupit low-cost v rozmezí 300-500 rublů zbraň a bude efektivně a bezpečně pracovat. A v případě potřeby jej lze použít i pro jiné účely, například pro opravu obuvi, keramiky a podobně havaroval

Zvolíte-li model, low-cost Melt, měli byste si uvědomit, že jej můžete použít po omezenou dobu (15-20 minut), následuje přestávka na chlazení. To je způsobeno tím, že topný element v těchto modelů není automaticky vypne, a lepidlo lze jednoduše dojít k přehřátí, což vede k řadě negativních důsledků. Například lepidlo začne vytékat ze sloučenin bydlení, „fill“, nejen pracovní plochy stolu, ale vnitřní části elektrického ohřívače.

Teplota lepidla teplo - je další možnost, pro kterou je třeba zvolit lepicí pistole. Režim nízké teploty začíná na 105 stupňů ohřevu lepicí tyčinky, profesionální model může ohřívat lepidlo na 200 stupňů. V důsledku toho budou mít různou sílu a PETN, od 20 do 100 wattů nebo více. Craft je lepší koupit nízké spotřeby pistoli. Je pravda, že se pomalu zahřívá a lepidlo rychle vychladne, ale horké lepidlo nepoškozuje tkanivo nebo jiný materiál.

Pro ty, kteří potřebují univerzální lepicí pistoli, může být vhodné koupit model s přepínání režimu topení (105 a 165 stupňů).

pistole tryska může mít nejen zužující se tvar, ale jinak. Craft je nejvhodnější rozšířené a dlouhý nos. Za prvé, budete moci regulovat dodávku lepidla, která usnadní práci lepení malých krystalů a jiskry, atd Druhý dlouhý nos bude snazší se dostat na těžko přístupných místech.

Dávejte pozor na kvalitu materiálu pláště a hustotou spojení dílů. Jestliže jste zapomněl zapnout Melt budou spolehlivé spojení jednotlivých částí sítě a odolného materiálu pláště chránit své ruce z taveniny a tekla ven z trhlin horkého lepidla těla. Přední výrobci značkové lepidlo zbraně - Bosch, Dremel, Makita, Hammer et al.

4. Jak používat lepicí pistole

Jak bylo uvedeno výše, nejprve nastavit lepicí tyčinku. Zapněte elektrické spotřebiče do zásuvky. Počkejte 5-10 minut. Lepidlo doba zahřívání závisí na průměru tyče a výkonu topného prvku, jak je možno číst v ní pokynů připojeny.

Než začnete slepením zda podávané horké lepidlo ve formě kapek. V případě, že lepidlo není kapat, znamená to, že tyč není plně zahřátý. U některých modelů, lepidlo se nanáší viskózní tok. Po tom, naneste lepidlo do požadované polohy a nainstalujte připravený ty šperky, krystaly, atd.

Shromáždit vše, co potřebujete pro práci. Zkontrolujte rozložení míst by měla být aplikována na lepidla, připravit potřebné zásoby a doplňky, bižuterie. gun Hodiny levná modelu omezené a bude muset vypnout chlazení. U modelů s nízkými náklady při práci po dobu 15-20 minut, nebo ještě lépe, pokud jste během 10 minut budete mít čas na to, zamýšlenou práci. Vezměte prosím na vědomí, že slabší výkon PETN zbraň, tím rychleji budete muset pracovat, protože lepidlo se zahřeje na teplotu 105 stupňů, a tak upevní rychleji.

Po operaci, nastavte pistoli na speciálních desek, přibližně tak, jak je uvedeno na této fotografii. To bude chránit váš stůl z proudění horkých zbytky lepidla.

5. Co lze lepit „horké lepidlo“

Lepicí pistole se používá nejen pro šití, lepení kamínky pro šití oděvů a různé šperky. Používá se pro lepení dřeva, keramiky, dřevotřísky, plastických a jiných hmot.

Roztavený lepidlo lze utěsnit mezeru na okenní rámy, dlaždice švy medu, provádět různé klempířské (těsnicí sloučeniny). To je velmi výhodné použít takovou pistoli na restaurování knižních vazeb. Můžete dokonce provádět jednoduché opravy obuvi, atd ..

Jako každá jiná elektrická zařízení, lepicí pistole vyžaduje dodržování určitých bezpečnostních opatření. Můžete vidět na této fotografii, do jaké míry je můžete popálit horkou lepicí pistole nechá-li se přehřátí a únik horké lepidlo ze štěrbin těla.

Nezapomeňte také, že drát spojující pistoli do zásuvky musí být pojízdný, se odstraní z rukou pracující člověk je. Drát je to možné, zvolit husté ochranné pouzdro, s výhodou ne příliš krátký.

Nedovolte dětem používat lepicí pistole bez vašeho dohledu.

Pletená pás s rukama

Jak vyrobit pletené pás ženské ruce. Tento kožený pás může být šité ze starých kožených oděvů.

Pouzdro na telefon s rukama

Zde jsou některé způsoby, jak se můžete rychle a snadno dělat věci po telefonu s vlastníma rukama z kůže.

Pletená kožený volant s rukama

Jak si vyrobit vlastní cop kožené tkaničky pro řízení. Technologie šití kryt na volantu vozu s rukama.

Jak ušít pryžové nitě na šicím stroji

Aby byla montáž šaty šité s pryžovou nití, pružného vlákna, je třeba navíjet cívku.

Jak ostřit nůžky doma

Zostřující se nůžky, zejména ty, které používají holiči a krejčích, musí být prováděna na speciálním stroji a být jisti, že zkušený řemeslník. Ale často je naléhavá potřeba nabrousit nůžky doma, bez plýtvání času na cestu do obchodu. Mohu brousit nůžky od sebe?

Jak si vybrat nůžky zigzig

Pokud nůžky jmenování zakroynyh krejčovské jasné, pak je to to, co potřebuje kudrnaté klikaté nůžky, a to zejména v případě, že je overlocky a zda chcete kupovat vůbec? Je na tyto otázky se pokusí odpovědět na studiový inženýr.

Oprava kancelářské židle s rukama

Tento článek dává tipy, jak zvládnout restring nebo v kanceláři počítač židle s rukama. Oni vám pomůže ušetřit na opravu židlí.

Všechna práva vyhrazena © / 2011 / Sewing-Master.ru / Jak opravit šicí stroj doma sám / MY-Project

Máte šicí stroj, a máte rádi šít? Pak toto místo je pro vás. Profesionální mistři vás vyzve, jak provádět drobné opravy šití, pletací stroje. Zkušení technologové budou sdílet tajemství přizpůsobení. Přehledné články vyzve někteří koupit šití nebo pletací stroj, železa manekýn a mnoho dalších užitečných rad najdete na našich stránkách.

Děkuji, že jste plně přečíst stránku.

Kopírování a dotisk články site „Šití Master“ bez souhlasu autora je zakázáno.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 88 = 95