Lepidlo na dlaždice kvartsvinilovoy

Lepidlo na dlaždice kvartsvinilovoy

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Styling a design kvartsvinilovoy dlažba.

Povlaky PVC dlaždice musí být položeny na hladké, čisté (bez stopy písku, prachu, mastnoty, oleje, leštidla, nátěrové hmoty) a opatrně sušinu. Příprava podkladu se provádí v souladu SNP 3.04.01-87 a 2.03.13-88 SNIP.

I když je přístroj "podlahové topení" Topný systém by měl obsahovat alespoň 4 týdny před potažením palubu, ale měla by být vypnuta 24 hodin před každým přípravy povrchu. Teplota ohřevu během provozu "podlahové topení" by neměla překročit 28C.

Při lepení je nutné, aby se zabránilo vstupu vzduchu do krytu. Položte materiálu proti stěnám nemožné, je nutné ponechat malou mezeru. Chcete-li lepidlo se nanese rovnoměrně a přesně v množství, které je nezbytné pro označení každého jednotlivého typu povlaku, je nutné použít zubovou stěrkou s vyměnitelnými lopatkami. Tak, v důsledku různých tvarů a roztečí zubů poskytnutých lopatky požadované adhezivní spotřebu.

Nasazení povlak, je třeba laminované nebo speciální těžké válce, nebo brousí pomocí nástěnce. To se provádí tak, aby se odstranily bubliny a pro lepší přilnavost.

Pro lepení potahování PVC dlaždic, je nutné použít akrylové disperzní lepidlo nebo lepidlo doporučené výrobcem, nebo povlak může zkazit. Na obalu lepidla obvykle podává veškeré potřebné informace o těchto možnostech.

Po PVC lepené dlaždice povlaků nevyžaduje zvláštní zpracování kloubů.

Mokrá práce na místě by měly být dokončeny před instalací překližky. Aplikovat vodotěsné překližky 12-15 mm tlustý. Překližkové desky se nařežou na kousky 50x50 cm (ale ne více než 50x70 cm) a umístí na lepidla nebo tmelu. Překližka dodatečně zajištěna hmoždinek, je nutné použít ne méně než 5 hmoždinky na jeden kus překližky. Po položení překližky produkoval jeho broušení a mokré čištění. Vlhkost překližka báze nesmí být vyšší než 10,8%, aby se zabránilo její deformaci, která následně může způsobit poškození povlaku PVC dlaždic. Deformace povlak z PVC dlaždice mohou být způsobeny bází s vysokou vlhkostí kompenzovat jeho prvky, ohřevu na teploty nad 30 ° C, v důsledku přítomnosti topných trubek v podlaze nebo znečištěný olej základovou barvou, asfalt, atd.

V případě, že základna se kterým pracují, daleko od ideálu (existují mezery, přestávky nebo praskliny, velké hrboly), tento problém lze snadno vyřešit pomocí přestávky obvodu a sloty bystrootverdevayuschey pryskyřice, a pro větší výmoly - opravit hmotnost vztahuje na vertikální a horizontální povrchy, na opravu schodů. Pokud jsou nepravidelnosti v podkladu několika centimetrů, se doporučuje použít koncentrát pro rychlé sušicího zařízení (ve směsi s pískem v poměru 1: 5), k urychlení a snížení nákladů na provoz. Po 24 hodinách se báze z těchto materiálů, připraven pro další práci.

Naplnění povrch - základní proces školení systémových zásad. Primer se používá ke zlepšení přilnavosti a nivelační hmoty na opravy na zem, úpravou absorpční vlastnosti základní, ale i pro posilování a hydroizolace.

Bez použití samonivelační hmoty je možné získat dokonale hladký dno. Přijatelné drsnost základní plocha ve vzdálenosti 10 m - 12 mm. Se správnou fází a kvalitativní výkon Shpatlevanie optimální tloušťky samonivelační hmotnosti by neměla přesáhnout 1,10 mm.

Lepidla pro nátěry PVC dlaždice

Z různých důvodů, které vyžaduje povlak pasta PVC dlaždice, pomocí vhodných lepidel typu doporučené výrobcem (informace o oblasti použití lepidla, viz jeho obal).

Před instalací se ujistěte, že všechny dveře lze snadno otevřít, proč dát jednu dlaždici na podlaze vedle dveří a snaží se ji otevřít. V případě, že dlaždice zabrání otevření dveří, vyjměte dveře z pantů a srovnejte ji na dno, aby bylo snadno otevřít. Pro usnadnění pokládání, odstranit podlahové lišty a propylenu základny rámu dveří, aby se jemně položit dlaždice.

Začne pokládat dlaždice z rohu, který se nachází na levé straně. Určení počtu řádků na protější stěně, s přihlédnutím k dilatační spáry 8-10 mm.

Položte první řadu dlaždic. Poslední dlaždice, řezané na délku, nesmíme zapomenout ani na dilatační spáry 8-10 mm. Upravený část posledního dlaždice v použití jako první dlaždice druhé řady, by mělo být na délku nejméně 200 mm. Začít následné řádek se zbytkem předchozí řady dlaždic. v sousedních řadách je vzdálenost mezi spoji by měla být alespoň 200 mm. Sledujte konzervační vzor při pokládce dlažby vzorované.

Spuštění druhé řadě od zbývající části první řady řezané dlaždice nebo dlaždic, která může pojmout požadovaný vzor. Pokračovat skládání, nesoucí spojovací desky.

Je-li poslední řada tašek není vhodná šířka, pak umístěte kartičku těsně nad předchozím počtu dlaždic. Poté umístěte druhou dlaždici na pravém horním rohu vedle zdi. Nakreslit čáru, na které bude třeba provést podélný řez.

Poznamenejte si umístění potrubí na horkou plotnu. Proveďte díra v průměru dlaždic roven průměru potrubí plus 16 mm. Umístěte řez část dlaždice kolem trubky.

Položení začíná od středu místnosti. Původně plánováno ústřední bod místnosti a držel vodících linek stanovené. Za to, že první deska je položena

Potom se způsob "piramidy9quot; několik dílčích vrstev dlaždic.

Potom se způsob "piramidy9quot; Je stanoveno několik dílčích vrstev a tak dále.

Pokládání obkladů diagonálními řadami

Diagonální instalace se obvykle používá ve velkých místnostech. Diagonální čáry jsou naplánovány geometrickým středem podlahy v úhlu 45 ° k podélné ose. Určete počet celých dlaždic, zastrčené v podélném i příčném směru, a místo první dlaždice.

podlahové značení pro diagonální pokládání obkladů a dlažeb: A - na místě v první zatáčce v centru podlahu; B- při umísťování první dlaždici přesně ve středu podlahy.

K tomu jsou dlaždice položeny suché vrcholy po hlavních osách - podélné a příčné. Pokud celé číslo dlaždice nehodí, pak obvodová stěna vlys vyrobeny tak, že hlavní víko pole měl prsty, několikrát součet úhlopříček dlaždic. Jinými slovy, při pokládce dlažby dvou nebo více barvách na obvodu základního pole se musí vejít trojúhelníkovými poloviny kroužků stejné barvy.

Schéma, kterým PVC dlaždice vytvořit vzor prstenců

Položení začíná od středu místnosti. Původně plánováno ústřední bod místnosti a držel vodících linek stanovené. Za to, že první deska je položena. Potom se způsob "piramidy9quot; několik dílčích vrstev dlaždic. pak by "vrstvu po vrstvě" naskládané plný řad dlaždic. Potom se způsob "piramidy9quot; Je stanoveno několik dílčích vrstev a tak dále.

Pokládání obkladů kvartsvinilovoy

 • Krém na Ekzomin houby nohou
 • Kapsle z Vetoksik parazitů
 • Komplex Sustalayf obnovit klouby

Kvartsvinilovaya dlaždice - obkladový materiál, jehož hlavní složkou je oxid křemičitý písek. St obsah může být až 70%. Takové výrobky mají mnoho výhod, díky které jsou široce používány jak při dokončení podlah v interiéru i exteriéru. Informace o tom, jak položit dlaždice kvartsvinilovuyu, jeho druhy a vlastnosti, řekneme vám v tomto článku.

Struktura a vrstvy dlaždic kvartsvinilovoy

 • Vnější vrstvy. Chránit dlaždice před poškozením. Jsou vyrobeny z transparentního polyuretanu a polyvinylchloridu s vměstků oxidu hlinitého.

Výhody a nevýhody kvartsvinilovoy dlaždice

Při výrobě dlaždic použitých kvartsvinilovoy lisování za horka způsobem zajistit důstojnost materiál srovnatelný s keramikou:

 1. Vysoká odolnost proti opotřebení a trvanlivost.

Kromě těchto výhod, kvartsvinilovaya dlaždice má dobré zvukové a tepelné izolační vlastnosti lepší, aby tyto ukazatele keramických jejich analogy. Kterým výjimečnou složitost se v ničem neliší, ale vyžaduje pečlivou přípravu podkladu.

Hlavními odrůdami kvartsvinilovoy dlaždice

Kvartsvinilovoe povlak se vyrábí dvěma způsoby: ve formě pravoúhlých nebo čtvercových dlaždic a panelu podobné podlahové desky. Díky tomu je možné provádět, když stojí širokou škálu podlahových konstrukcí.

 • Lepidlo sloučenina. Jednotlivé prvky jsou spojeny v tomto případě k sobě pomocí 4 lepicími pásy. Toto obložení lze provádět i pod staré podlahy.

Pokud jde o nedostatky materiálu, některé z nich mají produkt z prvních tří typů, například s časovými mezerami mezi obkladovými prvky se může mírně zvýšit. Z tohoto důvodu jsou náklady na takové pokrytí níže. Castle a zapichování dlaždice postrádá tento nedostatek.

 • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
 • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

kvartsvinilovoy instalace dlaždice technologie

Přípravné práce před montáží obkladů a dlažeb

Před položením dlažby je třeba důkladně vyčistit od skvrn na to zblízka výmoly a praskliny, odstraňte prach a nečistoty. Pokud je to nutné, báze k zarovnání litého betonu potěru. Čisté a rovná podlaha musí být potom naplněn speciálním pronikající složení. Tím se zvýší její přilnavost na adhesivní vrstvu ostění.

Instrukce pro pokládku dlaždice kvartsvinilovoy

Po provedení značení můžete začít montáží kvartsvinilovoy dlaždice dodržují příslušné pravidla a konzistenci. Samolepicí výrobky uložené na podlaze při teplotě + 18-25 ° C v tupého spoje bez mezery, s výjimkou malého 3-5 mm vybrání povlaku dosedá na stěny.

Jak dát dlaždice kvartsvinilovuyu - Podívejte se na video:

Co se týče péče kvartsvinilovym patře není pozorován žádný problém: Můžete provádět mokré čištění pomocí čisticích prostředků, vysavačem a koště, a některé skvrny opravit tuhou houbu, které nezpůsobí žádnou újmu na ostění. Obecně platí, že podlaha - spolehlivý a praktický pokrytí, které mohou být bezpečně držet v jejich domácnosti nebo kanceláři. Hodně štěstí!

Jak udělat podlahu

Návod pro výběr, instalaci, pokládky

Při stavbě měšťanských domů, rekonstrukce, Generální opravy městského bydlení - samozřejmě chtít vybrat ty nejlepší, nejodolnější materiály pro podlahy. V boji o výrobci kupujících jsou neustále uvolňuje nové pokrytí tím, že zlepší jejich trvanlivost, sílu, výkon. Za relativně nová na ruském trhu obkladové materiály zahrnují kvartsvinilovaya dlažba. Co to je a jak položit dlaždice kvartsvinilovuyu?

Struktura kvartsvinilovoy dlaždice

Hlavní složka, což vinylové dlaždice, nové vlastnosti, stal se křemenný písek. Některé odrůdy kvartsvinilovoy dlaždice obsahují až 80% plniva, tvrdost na druhém místě za diamantem. Je to ten, kdo dává na kladení kvartsvinila zlepšila odolnost proti opotřebení a trvanlivost.

Vrstvená struktura zahrnuje kvartsvinilovoy dlaždice ochranný polyurethanový povlak, dekorativní vrstva kvartsvinilovy jádrový materiál, skleněných vláken výztuže.

Výhody a nevýhody podlahového kvartsvinilovogo

Tento materiál byl speciálně navržen pro podlahy s prostředím s vysokým pracovním cyklem - skladů, nákupních centrech, nádražích, parkovištích. Ale na rozdíl od pevnosti materiálu má řadu dalších výhod, které dělají racionální využití v bytové výstavbě:

 • odolnost proti vlhkosti (umožňuje použití sanitárních prostor);
 • požární bezpečnost (nepodporuje hoření);
 • hygiena;
 • paleta barev (umožňuje jakékoliv konstrukce);
 • snadnost údržby.

Přípravné práce pro pokládku dlažeb kvartsvinilovoy

Nástroje pro pokládku dlažby není nijak složité. Obsahuje jednoduché nástroje a zařízení:

 • označení kabelu
 • metry,
 • ploché špachtle,
 • abraziva
 • metal náměstí,
 • metal pravítko,
 • Speciální nože ostří,
 • level budovy,
 • zubovou stěrkou,
 • pěnové pryže válec.

Zařízení pro měření vlhkosti podlaží s velkým množstvím práce lze zakoupit na nízké - pronajmout.

Volba lepidla na obklady kvartsvinilovoy

Zvláštní pozornost by měla být věnována výběru lepidla. Deska sama o sobě je inertní proti vlhkosti, nízké kvality produktu může absorbovat, neguje všechny výhody kvartsvinilovogo povlak. Je nutné striktně dodržovat doporučení výrobce. Doporučené dispersní akrylátové lepidla jsou laboratorní testy, které nejlépe dodržují materiálu.

Příprava povrchu, kterým se pro kvartsvinilovogo povlaku musí být provedeno opatrně - tenká vrstva lepidla nevyplňuje dutiny, mechanické spojení kroužků musí také dodržovat substrátu.

Příprava podkladu pro pokládku dlažby na betonové kvartsvinilovoy

Pro kvalitní trénink nezbytné důsledně provést betonový podklad takto:

 • demontáž starých nátěrů (za účelem odstranění prkna, klády, dlažby, čištění podlahy se čistí beton);
 • aby se mokré čištění (potíží v kombinaci s bází, se poškozená místa jsou označena křída);
 • snížit základní konvexnost;
 • vyčistit poškozenou oblast (v rámci pevného betonu);
 • již opravené jámy, praskliny (běží ploché špachtle, přebytek odstraněn);
 • zametání, vysávání podlahy;
 • zcela pokrývají dolní primer (primer vybrat repelent opatřeném základním nátěrem štětcem nebo válečkem);
 • tmel poškození (obecně se používá akryl);
 • omítnuté čisté prostory (abrazivní bar, smirkový papír);
 • zametat, vakuové podlahu.

Tmel poškozená místa musí být opakován k dokončení zarovnání základny.

Všechny tyto operace lze nahradit pomocí tekutého potěru. Její povrch je vyrovnán sám, ale tyto materiály jsou poměrně drahé. Před montáží dlažba, musí být zcela suchý (zbytková vlhkost - méně než 5%).

Příprava podkladu pro pokládku dlažby na překližce kvartsvinilovoy

Když je namontován na základnu z překližky plošných materiálů (OSB desky, sádrovláknité desky) musí být omítnuta spojů připojovacích list bodů. Deska před instalací uvedeného ve vodorovné poloze po dobu 24 hodin.

Aby odolaly stohování geometrický vzor, ​​je třeba začít od středové čáry, je třeba pečlivě označit (rovnoběžně se stěnou, měřeno diagonálně). Když vzduch, kterým se dlaždice by neměla být kryta vrstvou. Lepidlo se používá přesně podle návodu. Některé typy lepidla použit okamžitě, zatímco jiní - vyžadují vysušení (až patnáct minut).

Montážní operace, kterým se lepidlo patří:

 • vybalování, rozložení dlaždic (malých dávkách, neboť „aklimatizaci“ dlaždice);
 • nanesení lepicí vrstvy (vyrobené zubovou stěrkou, tloušťka vrstvy musí být stejné);
 • Taška (směru stohování - od středové čáry ve středu ke stěnám, také prakticky žádné mezery);
 • kolejových pryžový válec nebo broušení korkové desky (ve dvou směrech, pro vyhlazení zvlněného strukturu lepicí vrstvy);
 • prořezávání extrémní hranatých kroužky, jejich stohování;
 • odstranění přebytečné lepidlo reproduktorů (provedeny alkoholovém roztoku).

Prořezávání kvartsvinilovoy dlaždice vznikly dva nože. Nože s čepelí lichoběžníkového použity ke snížení značení. Dokončit řez použít nůž s hákem čepelí. Proti zdi měli nechat malou mezeru, která je vyplněna silikonovým tmelem.

Při montáži dlaždice s blokováním - principy fungování jsou stejné. Hlavní rozdíl - osová čára na protější stěně, a odtud začíná pokládky. Z několika druhů mechanické sestavy z nejvíce jednoduché a cenově dostupné sebe-montáž typu připojení - „perem a drážkou“.

První řada tašek je umístěn na boční stěně, kde se nachází drážka. Nižší výstupky drážek první řady dlaždic (dosedá na stěny) jsou vyříznuty. Koncové hrany snap panelů. Zařízení pro zablokování panely potřebují úhel vložit hřeben do drážky a pokles dlaždice dolů.

Pro těsné spojení je možné použít gumovou mléko. Je vhodnější, aby práci, uvádění dlaždice zleva doprava. Crest položit panely musí být zaslány psovoda. Jen jít do druhé řady tašek a dalších řádcích. Druhý řádek je spojena s první, operace se opakuje až do uzavírací sestavy. Je třeba mít na paměti, že povlak s blokováním jsou „plovoucí“ konstrukce - nemohou být stanoveny na základě (přibitý, lepené).

Videa pokládku dlažeb kvartsvinilovoy

Péče kvartsvinilovoy dlaždice

Odolné, odolný proti opotřebení nátěr nevyžaduje zvláštní péči. Pro normální konzervace kvartsvinilovyh pohlaví poměrně pravidelné vysávání, mokré čištění. Speciální vosk na parkety, podlahy neplatí chemikálie pro čištění povlaku nebolí.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

45 + = 52