luxusní byt

luxusní byt

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

12 nejlepších moderní interiéry malých bytů

Práce na konstrukci malých bytech umožňuje zobrazit individuality a představivost naplno.

Zde je nutné opustit standardních postupů, je nutné navrhnout něco originálního, zvláštního na malém prostoru vytvořit příjemné a útulné ubytování.

Prezentujeme naše TOP 12 s interiéry bytů na malé ploše projektů, některé z nich již mají majitelé a druhá pouze na plánované provádění.

№1: Design interiérů malý byt 18 metrů čtverečních. m.

Na rozloze 18 čtverečních. m. budete muset ušetřit každý centimetr a využít každou příležitost pro zvětšení malý prostor. Za tímto účelem, designéři zahřeje lodžii a kombinovat je s obývacím pokojem - to muselo být odstraněno balkon jednotku. Na bývalých učeben lodžie vybavené pro práci s šikmou horní částí a otevřenými policemi na knihy.

U vchodu dát lavice, umístěný nad zrcadlem a věšáky na oblečení. Na lavičce můžete pohodlně měnit boty, a za to - udržet boty. Okamžitě se nachází hlavní variabilní úložný systém šíře, část z toho je předána k oblečení, a některé z nich - v oblasti domácích spotřebičů.

V obývacím pokoji je rozdělen do funkčních oblastí. Hned za vstupní prostor začíná kuchyňská linka vybavena všemi moderními spotřebiči. Za to je obývací pokoj - pohovka s malým stolem, na něm otevřených policích na knihy a dekorativních předmětů, ale naopak - televizní oblasti.

Ve večerních hodinách se ukáže, do obývacího pokoje do ložnice - rozkládací rohová a stává se tak pohodlná postel. Mezi kuchyní a obývacím pokojem se vešly skládací jídelní kout: stolní stoupá a stává se jedním z úseků úložného systému a jsou přidány židle a vzít ven na lodžii.

№2: Design projekt malém bytě o 20 metrech čtverečních ateliéru. m.

S cílem vytvořit elegantní a funkční interiér, konstruktéři rozhodli použít open-plán a demontovat všechny zdi, které nebyly dopravci. Vzniklý prostor je rozdělen do dvou oblastí: technické a obytné. Technická oblast se nachází malá hala a sanitární jednotka v obývacím vybavená kuchyň s jídelnou, zároveň plní roli v obývacím pokoji.

V noci, postel vejde do místnosti, která den odstraněn ve skříni a nebrání volnému pohybu v bytě. U okna tam bylo místo pro desktop: malý pult s stolní lampy, a nad ním - otevřené police, vedle - pohodlném křesle.

Hlavní barevné provedení - bílá, s přídavkem šedých tónů. Jako kontrast je nastavena na černou. Interiér je doplněn dřevěnými prvky - světlé dřevo přináší teplo a pohodlí, a to obohacuje texturu ozdobným palety projektu.

№3: Moderní design malý byt 19 metrů čtverečních. m.

Na omezené ploše nejlepších stylistické řešení pro výzdobu interiérů je minimalistický. Bílé stěny a strop, bílý nábytek lakonický forma, sloučení s pozadím - to všechno opticky zvětšuje velikost místnosti. Použité barevné akcenty a designu světla jako dekorativních prvků.

Kabriolet nábytek - Dalším klíčem k úspěšnému řešení problému umístění na malém prostoru vše potřebné pro pohodlí a relaxaci moderního člověka. V tomto případě, v obývacím pokoji rozkládací rozvíjí oblast a obývací pokoj promění v ložnici. Tabulka mini-office jsou snadno transformována do velké jídelny.

Byt je vybaven veškerým nárokům na pohodlí. V chodbě je bulk systémy pro ukládání dat, stejně jako další úložný prostor uspořádán v ložnici - v mezipatře, kde si můžete umístit tašky nebo krabice s věcmi, a komoda v televizním prostoru, který se nachází v ložnici.

Velká dvojlůžko čelo přiléhající ke stěně, zdobené geometrickými vzory. V malé koupelně bylo místo pro pračku. Kuchyně s pohovkou může dobře sloužit jako host prostoru.

№5: Design interiérů malý byt 24 metrů čtverečních. m.

velikost 24 čtvereční studio je zařízený v skandinávském stylu. Bílá barva stěn, dveří a lehkých dřevěných povrchů harmonicky s accentual barvami, které jsou typické pro severní interiéru. Bílá je zodpovědný za rozšíření vizuálního prostoru, jasné akcenty přidat radostnou náladu.

Wide stropní římsa - dekorativní detail, dodávají interiéru kouzlo. Interiér je také používán jako hra textur: jedna stěna je obložena cihlové zdi, dřevěné podlahy, a hlavních stěn - omítky, vše bílé barvě.

№6: Design projekt malého bytu 25 čtverečních metrů. m.

Zajímavým příkladem územního prostoru je studio «DesignRush», který master proměnit obyčejný malý byt ve velmi pohodlné a moderní životní prostor. Světlé barvy pomáhají rozšířit působnost, zároveň používají mléčné odstíny, které dodávají teplo. Pocit tepla a pohodlí posílit dřevěných prvků interiéru.

Aby bylo možné od sebe oddělit funkčních oblastí, návrháři používají různé víceúrovňových stropních a podlahových krytin. Podporuje zónování kompetentně plánované osvětlení: V je střed posezením umístěné pod pozastavení strop v podobě svítících kruhů, podél pohovkou a TV oblasti v rozsahu lamp umístěných na kovových kolejnicích.

Hala a kuchyňská linka s vestavěnými osvětlených stropních skvrn. Tři černé LAMP-trubice namontované na stropě nad jídelním koutem, vizuálně nakreslit čáru mezi kuchyní a obývacím pokojem.

№7: Krásný malý byt s neobvyklým uspořádáním

Studio 30 čtverečních. . M ve stylu minimalismu s prvky skandinávském stylu - je to uvedeno na základě kombinace bílé stěny s texturou přírodního dřeva, jasně modré akcentem v podobě koberce na podlaze v obývacím pokoji, stejně jako použití pro dokončení Deska pro koupelně s ornamenty.

Home „zvýraznění“ interiéru - neobvyklý layout. Ve středu je obrovská dřevěná kostka, ve kterých se skrývá prostor na spaní. Na straně obývacím pokoji otevřené krychle a z kuchyně to udělal hluboký výklenek, v němž integrované pracovní plochu s dřezem a sporákem, lednicí a kuchyňskou linkou.

V každé zóně bytě, existují i ​​jiné kusy dřeva, takže centrální krychle je nejen separace, ale jednotícím prvkem interiéru.

№8: Interiér malý byt ve stylu art deco 29 metrů čtverečních. m.

Malý jednopokojové studio 29 metrů čtverečních. . M rozdělena do dvou zón, z nichž jeden - daleko od okna - umístit ložnici, a druhý - obývací pokoj. Od sebe, jsou odděleny dekorační tkaniny záclony. Kromě toho, že se podařilo najít místo nejen pro kuchyně a koupelny, ale i pro šatně.

Interiér je navržen ve stylu Art Deco v jeho americké verzi. Elegantní kombinace světlé lesklé povrchy z tmavého dřeva Wenge Amid béžové stěny doplňkových dílů ze skla a chromu. Kuchyň prostor je oddělena od obývacího prostoru s vysokým bar stolu odolná.

Malý byt, celkem, který lze definovat jako moderním stylu, má dostatečný počet úložných míst. To je velká skříň na chodbě, prostor pod sedáky, komoda a skříň pro televizi v obývacím pokoji, dvě řady skříněk v kuchyni zásuvky pod postelí v ložnici.

Obývací pokoj a kuchyň oddělena zdí šedého betonu. Nedosahuje stropu, a na horní straně pevné LED světelný pás - toto řešení umožňuje snadno vizuálně designu, což je „bez tíže“.

Je to žijící oddělená od ložnice hustou clonou šedé. Přírodní paleta a přírodní materiály dodává pevnost do interiéru. Hlavní konstrukční barvy - šedá, bílá, hnědá. Kontrastních částí povrchová úprava černou barvou.

Většina malých bytů jsou vyrobeny z přírodních materiálů - to je jejich situace vyžadovala pevnost a zabraňuje zahlcení prostorové dekorativní prvky, jako je ozdobené barvy a textury samotných materiálů.

Parketová deska, položil „rybí kost“, porcelánu s „mramorovou“ povrchu dýhovaného MDF - to jsou hlavní dekorace v bytě. Kromě toho se používá černé a bílé barvy. Dřevěné interiérové ​​prvky v kombinaci s mramorovou ploch umožní nasycení zajímavé vzor, ​​a přitom bez většinu.

Žijící v kombinaci s kuchyní a pohovkou oddělena přepážkou z kovu a skla. Během dne je možné sklopit a opřený o zeď, takže nezabere mnoho místa. Vstupní prostor a WC jsou odděleny od hlavního prostoru bytu. Kromě toho je zde prádelna.

№11: Apartmán s oddělenou ložnicí 35 metrů čtverečních. m.

Krásné interiéry malé byty jsou většinou společné: východisko z nich vzít minimalistický styl, a přidal k tomu zajímavý dekorační nápad. Tato myšlenka na 35 metrů „odnushke“ se stala kapela.

Málo místa pro nočním odpočinku stojí zeď s horizontálními liniemi aplikovaných na něj. Jsou vizuálně aby se drobný prodej a doplní se rytmus. Stěna, která se skrývá úložný systém jako „pruhované“. Track osvětlení v interiéru podporují myšlenku vodorovné pruhy, a opakuje v nábytku a dekorací koupelen.

Hlavní barva interiéru - bílý, se používá jako kontrastní černé barvě. Textilní prvky a panely v obývacím pokoji, aby jemné barevné akcenty a zjemňují situaci.

№12: Interiér malý byt v podkroví stylu 33 metrů čtverečních. m.

To je interiér skutečný muž se silnou osobností, které odráží názory svého majitele. Studio dispozice umožňuje udržovat maximální možnou částku, přičemž zdůraznili nezbytné zóny pro práci i odpočinek.

Obývací pokoj a kuchyň jsou odděleny cihlového baru, který je typický pro interiéru v podkroví. Mezi obývacím pokojem a domácí kanceláře set prádelník, který přiléhá na plochu.

Interiér plný sukulentních ozdobných detailů, z nichž mnohé jsou vyráběny ručně. Používá se při jejich výrobě starý, hodili věci. Například, konferenční stolek - je prvním případě barové stoličky sedadel byly kdysi sedadel jízdních kol, noha lampa - stativ.

Nenechte si ujít zajímavé zprávy z fotografií:

Nejkrásnější a nejdražší večerní šaty hvězd v historii

 • Nejkvalitnější recepty na nápoje pro hubnutí

 • 12 módních trendů jaro-léto 2018

 • 12 nejvíce očekávaných filmů roku 2018

 • 12 těhotných hvězd, které se v roce 2018 stanou matkami

 • 100 důvodů, proč tě miluji! - dárek na 14. února

 • Módní interiéry 2017-2018 let

 • Jak se v posledních 20 letech změnilo 12 herců Titaniku?

 • 12 hvězd románů, které se ukázaly jako PR

 • Osobnosti, které jsou hrdí na své nádherné formy

  Nejlepší filmy o vězení

 • Neuvěřitelný hotel v Alpách

 • 12 nejlepších moderních interiérů studiových apartmánů

 • Návrh koupelny v modrých a modrých odstínech

 • Třípatrový byt v klasickém stylu

 • 12 nejčastějších chybných představ o vizi

 • Zemní díry

 • Neobvyklý hotel "Marques de Riscal", který navrhl Frank Gehry ve Španělsku

 • Bytový interiér v šedé barvě

 • 12 Neobvyklé způsoby použití hořčice

  Most Quande je nejnebezpečnějším mostem v Rusku

 • Dětské postele ve formě domu

 • Chytrá a užitečná reklama od společnosti IBM

 • 12 Aktuální zákony života

 • Manul - nejvýraznější kočka na světě

 • 12 nejvíce očekávaných filmů roku 2018

 • Foto ruských celebrit

 • Pozor prosím! - Kopírování nápadů, fotografií a dalších materiálů je povoleno pouze s uvedením aktivního odkazu na zdroj 12millionov.com

  © 2012 - 2018 Všechna práva vyhrazena. Práva na texty, fotografie a ilustrace patří jejich autorům. Kontaktujte nás | Mapa webu

  Krásné byty

  Hovoříme o tom, jak opravit chodbu v bytě. Obývací pokoj v bytě je místem, kde by vše mělo být krásné, pohodlné pro všechny obyvatele.

  Sál v bytě je jedním z nejnavštěvovanějších míst, takže je důležité vědět, jak zdobit sál. V obývacím pokoji v bytě se domácnosti shromažďují, sledují společně své oblíbené televizní pořady, mají rádi komunikaci, diskutují o aktuálních otázkách.

  Jak se provádí opravy, všichni vlastníci nemovitostí mají legitimní touhu vytvořit krásné obytné místnosti, které budou mít jedinečnost.

  K tomu, aby se člověk sám stal krásným a funkčním sálem, je třeba vzít v úvahu specifické rysy této místnosti. V podstatě má pokoj obdélníkový tvar, malou plochu

  Jako jedna z metod zónování stropu je použít stropní strop. Pokračování v rozhovoru o tom, jak zdobit obývací pokoj, budeme se zabývat dekorací stropu. Největší rozpočtovou možností pro dokončení stropního povrchu je použití PVC fólií. Dokončený nátěr má dokonalý vzhled, dlouhou životnost, přijatelnou cenu. Na fotografii je salonek "Marta9raquo; splňuje všechny požadavky interiérového umění.

  Jak opravit sál v bytě, fotografie, hotová řešení, užitečné tipy návrhářů, to vše je uvedeno ve videoklipu

  Kromě stropního stropu lze vytvořit krásný pokoj se stropní tapetou.

  Oprava haly v bytě může být provedena, ozbrojené listy stavební sádrokartonové desky. V případě potřeby můžete vytvořit víceúrovňový strop v obývacím pokoji, doplněný o vnitřní LED osvětlení. V takovém případě můžete použít plochu stropu k provádění zónování v obývacím pokoji.

  Mezi módní trendy používané při dekoraci obytných místností zdůrazňujeme použití fotografického tisku, stejně jako používání lesklých povrchů. V interiérech profesionálové doporučují použití dalších LED stropních svítidel v krásných obytných místnostech. U víceúrovňových konstrukcí může být v interiéru dodatečné osvětlení maskované, které přináší romantismus, domácí pohodlí a komfort do místnosti.

  Oprava sálu v bytě (foto hotového vzorku) předpokládá zodpovědný přístup k výběru dekorativních materiálů pro stěny. Mezi populární materiály používané při zdobení stěn v obývacím pokoji, nátěrové hmoty a laky, tapety, přírodní nebo plastové obložení vedou. Krásné obývací pokoje jsou místnosti, kde chcete být pohodlné a pohodlné pro trávení volného času.

  Proto je tak důležité vybrat takové dokončovací materiály pro opravu tohoto předpokladu, což by nezpůsobilo nadměrnou agresivitu, nervozitu. Psychologové nedoporučují zvolit kontrastní barvy pro obytné místnosti, nabízejí majitelům nemovitostí výběr jedné hlavní (pozadí) barvy místnosti a doplňují ji podobnými tóny.

  Pokud má obývací pokoj skromné ​​parametry, je nutné zvolit takové materiály pro zdobení stěn, které přispějí k vizuální expanzi prostoru. Můžete například zakrýt stěny světlou tapetou s vertikálními pruhy.

  Kvůli novému životu do obývacího pokoje doporučují interiéroví odborníci experimentovat s výzdobou dveří a okenních otvorů. V závislosti na tom, jaký stylový směr je zvolen pro obývací pokoj, existují požadavky na záclony, jejich barvu, hustotu, tvar.

  Dnes se krásní profesionální obývací pokoje často naplní dostatečným množstvím různých dekorativních prvků. Standardní sada nábytku použitá v obývacím pokoji obsahuje pohovku, stůl, skříň pro věci.

  Vyzdvihneme některé oblasti současného umění používané při dekoraci obytných místností.

  Pro modernost jsou typické barevné řešení, které zdůrazňují nestandardní a originální myšlení majitele. Navzdory zdánlivě neobvyklé modernitě je tato možnost zdobení sálu považována za docela praktickou a funkční. Mezi charakteristické techniky, které používají profesionální návrháři při vytváření modernistického obývacího pokoje, spatřujeme složité geometrické tvary, přítomnost kontrastů, funkčnost každého prvku místnosti.

  High-tech je považován za projev moderního minimalismu. Tento styl je charakterizován jemností a intenzitou linií, jednoduchými tvary, jemnými tóny. Jako charakteristický znak tohoto vnitřního směru lze nazvat významný počet světelných prvků.

  Je to světlo v tomto směru interiéru, které odborníci používají k získání objemu místnosti a původních obrysů.

  Vlastnosti práce na obrazech obývacího pokoje

  Chcete-li provést opravu haly, udělat krásný a funkční pokoj pro příjem hostů a správný odpočinek, musíte dodržovat určitá pravidla.

  Za prvé, musíte promyslet návrhový projekt, který bude zohledňovat všechna přání domácnosti.

  V počáteční fázi návrhu obývacího pokoje je také důležité provést předběžné výpočty, určit množství materiálů, které budou potřebné k tomu, aby se hall vynořil estetický vzhled, a přemýšleli o pořadí akcí.

  Profesionálové definují pravidla, kterými můžete určit kvalitu vytvořeného interiéru:

  • pohodlí pro všechny obyvatele domu;
  • shoda designu a stylu s funkčním účelem místnosti;
  • absence technických nedostatků

  V obývacím pokoji je místnost, ve které si hosté budou doma, překročil práh. To je to, jaký vzhled bude tento prostor závisí na počáteční myšlence majitele, jeho finanční a sociální postavení. Do haly mohla odpočinout po náročném pracovním dni, trávit čas s rodinou a přáteli, musíte mít odpovědný přístup k procesu výběru povrchových materiálů, promyšlení hlavních fází práce, výběr doplňků.

  ul. Bolshaya Dorogomilovskaya, 10

  Dmitrovská dálnice, 163a, budova 1, -1 poschodí

  Luxusní interiér bytu - 100 fotografií elitních designových možností

  Pokud si myslíte, sami se tento typ lidí, kteří mají určitou vytříbený vkus, stejně jako dobré finanční možnosti, zatímco luxusní byt je přesně to, na co byste měli myslet!

  Chcete-li vytvořit originální a elegantní design, doporučujeme přilákat kvalifikované odborníky s dovedností, vybrat si jen ty nejlepší materiály a nábytek, výzdobu a další.

  Nemá-li finanční příležitost, ani se silnou touhou, prostě nebude schopen uspořádat luxusní bydlení.

  No, pokud je váš obytný prostor poměrně prostorný a současně tam je kapitál, pak doporučujeme prohlížet fotografie luxusních bytů, zvládnout základní principy designu elegantních interiérů.

  Bez ohledu na zvolený styl by měl být výběr barev vždy správný a všude!

  To se týká také typu a struktury dokončovacích materiálů, variací osvětlení a uspořádání nábytku.

  Pokud posloucháte moderní designéry, doporučují navrhnout luxusní interiér bytu ve francouzském stylu.

  Například stejný barok vypadá bohatě a bohatě, což lze říci také o Ampiru. Stojí za to pamatovat a o rococo, založené na luxusu a šiku.

  V kterémkoliv z těchto možností by měl být nábytek z přírodního dřeva, s mosaznými vložkami, stejně jako dalších zajímavých obruby, ozdoby, zlata, textilu.

  Absolutně každý detail nebude vypadat jen draho, ale je to skutečně drahé a prostě nádherné, nebo dokonce lepší, pokud je to exkluzivní.

  Před dávným časem každý ví, jak jsou talentovaní francouzští kuchaři. Ale proces přípravy různých jídel závisí nejen na pánovi, ale také na podmínkách, ve kterých musí "vytvářet" mistrovská díla.

  Z tohoto důvodu je nutno francouzský interiér nezbytně nejluxusnější!

  Tato místnost by měla být pohodlné a praktické uspořádání luxusní prostor, kde můžete aktualizovat pomocí náhlavní soupravy, vyrobený z přírodního dřeva a doplňují elegantní a nejmodernější domácích spotřebičů.

  Luxusní byty mohou být vytvořeny s mramorovými plochami, exkluzivními nádobami a nábytkem z přírodních materiálů.

  Samozřejmě, že v kuchyni dokončit obraz elegantní závěsy na oknech, které se používají pro nejlepší textilií, sladěných ve všech směrech do interiéru vaší kuchyně nejluxusnější byty.

  Nejluxusnější apartmány na světě, které většinou zdobím ve velice prostorných pokojích. Koneckonců zde je velmi důležité přítomnost velkého množství světla a volného prostoru.

 • Chcete-li zdůraznit luxus, měli byste používat zrcadla, stejně jako reflexní povrchy.

  Tento směr dokonale charakterizuje minimalismus, který využívá jasných prvků, stejně jako prostorný pokoj se zvýšeným kouzlem.

  Synonymem pro kouzlo konzistenci stylu, vysoké náklady. Elegantní konstrukce nutné použít kombinaci barev, včetně kontrastu mezi nimi.

  Pokud jde o životní prostředí, jak již bylo zmíněno, je třeba zde zvolen drahé dřevo, plátování zlata a stříbra. Velmi důležité je to, co bude vzor, ​​textura na stěnách a dekorativních prvků.

  Glamour také charakterizuje určitý impracticality dekorativních prvků. Vzhledem k tomu, že je extravagance, což potvrzuje jistou říz úplného vymizení.

 • Nábytek může být retro nebo moderní. V tomto případě je třeba nutně být kombinovány se základním designem, a je-li to nutné, je zdobena zajímavých dekoračních vložek.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  49 − 48 =