Mazaných koláč

Mazaných koláč

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Doporučení: namazat placička, který byl růžové a chutný

Na příkladu jednoduché lahodné muffiny vysvětlí, jak správně namazat na pečivo, které by jednou dostat ji z trouby nebyla frustrující.

Nepromazávejte výrobek pouze tehdy, pokud je poskytována další dekorace. To znamená, že Dále bude popsán recept čerstvé, voňavé, růžové buchty, které jsou mazány vejce, čímž se získá lesklý, zlatý kůrky jako list papíru.

 1. Egg - 3 kusy. (1 jednotka pro mazání válců.);
 2. Mléko - 230 ml;
 3. Mouky - 120 g;
 4. Sůl - 0,5 lžičky ..

Na pečivo byl lesklý, to může být mazány, před odesláním do trouby

 1. Musíte smíchat mouku, sůl, několik rozšlehanými vejci. Míchejte, aby se zabránilo hrudky.
 2. Pak přidejte mléko.
 3. Nalijte těsto na formulářích pro muffin polovinu, protože to bude stoupat během pečení.
 4. Dát pečené v troubě.
 5. Jakmile bude zřejmé, že válce jsou téměř připraveny, je třeba otevřít troubu, zasuňte a pomazat buchty s rozšlehaným vejcem, aby po upečení zářily. Když se buchty lehce pečené, se zárukou hladkého brunátnou barvu.

Tukové koláče, které se třpytilo po upečení

Naneste směs by měla být přímo na syrové těsto na hotový výrobek, který již byl stanoven na pergamenu na pečení.

Pekárna doporučuje mazat koláče, koláčky a rohlíky jednu z následujících sloučenin:

 1. Pro rudou lesklé běžně používané pečení oddělena od žloutku, šlehanou protein. Aplikuje se na výrobek před pečením.
 2. Je-li šíření není rozdělen vaječné koláče, moučníky se obrátit růžové, ale přesto trochu bledší.
 3. Máte-li porazit vejce s máslem a šíří ji směsí pečení budou rohlíky být jemnější a voňavé.

Varování! Je-li dort není potřený rozšlehaným vejcem odděleny, by měla být směs použita tence, jinak pečivo budou praskat a ztratí svou přitažlivost.

Lubrikované karbanátky protein nebo žloutek

Koláče a pečivo může být jakýkoliv tuk a bílkoviny a vaječný žloutek, a může přidat lesk prostřednictvím jiných tamponem. Například každý majitel být zajímavější, než mazání bochánky tak, aby byly krásné, chutný, jestli zapomněla jejich mazání před jejich odesláním do trouby.

Nesmíme zapomínat, že mazaná koláče a buchty, tak aby se jim lesk a mazací přípravek v žádném případě by neměla přerušovat chuti produktu

Pekaři, tam jsou některé triky, které jsou rádi podělí:

 1. Dělat buchty lesk a změkčit kůru k ohřevu mléka.
 2. Máslové dorty, aby měkké a voňavé.
 3. Pokud tuk muffin cukru vody, jsou po suché sirupu fascinující lesk.
 4. Oblek a čistá voda. V případě mírně stěr pečicí plochu, po vysušení se získá účinek perleti.

Jak správně namazat pečivo

Bez ohledu na složení, zda pečením mazány tak, aby to bylo chutné a měl jakousi rudou povrchu musí být schopen správně aplikovat směs. Karbanátky by měla být mazána v podélném směru, s výhodou jeden zdvih všechny výrobky, v opačném případě se bude jednat o rozvod. Naneste směs byla doporučena zvláštní pečivo kartáč.

Kartáč nepoškrábe výrobek a způsobí, že kompozice rovnoměrně. Namažte by měl být velmi, velmi tenká.

Dále nesmíme zapomenout na teplotu pečení při nižší teplotě, koláče a vdolky jsou měkčí a lehčí při 200 ° C. dostanou růžovou lahodnou kůrku.

Pečení vždy podporovat rodinu a hosty. Pro každou rodinu, která miluje trouba nebude přehnané informace o tom, jak správně vymaštěný.

Potřené vejce buchty: recept krok za krokem s fotografiemi

Pro přípravu těsta je třeba ohřívat mléko 30-40 stupňů, rozpustit droždí v tom, přidáme cukr a prosátou mouku

Nyní je potřeba vařit přidáme vejce, sůl a cukr. Míchejte do hladka a nalijeme mouku

Výsledná směs přidáme máslo a hnětení těsta

Poté, co přišel těsto, rozdělíme ho na dvě stejné části a tvořit buchtu

Maže buchty s vaječným žloutkem a rozšíření na vymazaný plech. Pošleme v předehřáté 200 stupeň troubě 20-30 minut

Buchty, potřené žloutkem, připraven. Dobrou chuť!

Mazaných patty

Domácí lahodný pečivo za všech okolností vše líbilo, takže nikoho lhostejným, děti ani dospělí. Na koláče, vdolky a koláče byly skvělé zábavy, které nejsou dostatečně vařit podle zvoleného receptu. V tomto procesu budete muset investovat veškerou svou lásku a mít jistotu, aby dříve, než pekařské výrobky „posledním řádku“ - glazuru, což zajistí, že koláče jsou nejen chutné, ale úžasné chuti.

Totéž lze promazat před pečení koláčů nebo po něm? Každá žena je věnována tomuto problému, pokud bude péct koláče nebo vdolky. Vzhledem k tomu, co budou mazány záleží na konečném výsledku: koláče jsou růžové a chutný, s měkkým a lesklé lesklé kůry.

Koláče lze promazat před pečením nebo po něm, za použití silikonové kartáč, gázu, sáčky s čajem nebo kartáčem z přírodních husí peří. Nezáleží na tom, co budou použity zasklení, je důležité, aby to s lehkými, téměř beztížného pohyby.

Existují různé možnosti pro zasklívání a každá žena zvolí pro sebe nejoptimálnější, který je vhodný pro určitý typ testu.

Mezi nejčastější a snadno poleva je slepičí vejce. To je používáno jako celek nebo pouze žloutek. S přídavkem mléka, smetany nebo vody a cukru. Pečivo, kartáč s vaječným žloutkem, dostane nejvíce živý a bohatý škraloup. Pro mírnější barvu a lesk žloutku zředěného mléka. Chcete-li získat kůrku pečiva s jasným, ale s méně výrazným leskem na mléko žloutku směsi se doporučuje přidat cukr.

Jako zasklení se používá také k teplého mléka, které je vhodné pro jakýkoliv druh pečení. Chcete-li to po dobu několika minut, dokud vařené placičky s kartáčkem pro mazání povrch teplého mléka a vložíme do trouby dozlatova akvizice. Sladké pečivo a cukrářské výrobky budou mít vynikající a mírně lesklé kůrky, pokud promažte slazené mléko.

Do sladkého pečiva získaných opečené bez lesku lze mazat placička sladký silný čaj. To vyžaduje 2-3 lžíce cukru se rozpustí ve 100 ml horkého svařování. Chlazená směs tukových buchty nebo koláče. Jako „kartáč“ lze použít sáček čaje. Některé ženy v domácnosti jsou také chováni v sladký čajových lístků malé množství mouky (1 polévková lžíce. Lžíce) a kapalná polevu potřísněné výrobky. Výsledkem je, že kůra se stává matnou světlé barvy.

Barvy kůrky mírně se objevil a stal se měkčí, může být připraven, a to i trochu horké koláče navlhčit čistou vodou. Ready-made sladkého pečiva, některé-Weaver hosteska potřísněné slazené vody (soda nebo sladké). V důsledku těchto buchty a koláče získat jasný, lesklý kůru.

K pečivem získal neobvykle měkké kůra koláče mazání žádný rostlinný olej, slunečnicový, olivový, zda nebo kukuřice. Nicméně z tohoto zasklení by neměl očekávat, lesklý kůrku. Rostlinný olej může být mazány před pečení výrobků z listového těsta nebo protahování. Kvasnice koláče nebo vdolky lépe olejem s povrchovou úpravou, ale ještě horké.

Pro všechny druhy koláče a dorty (sladké a kterou ne) vhodný olej zasklení. To se připraví následujícím způsobem: přidá se změkčená máslo nebo margarín a žloutek se rozmělní do hladka (1-2 polévkové lžíce.). Pečivo, kartáč s glazurou, se stává docela měkké, světlé a lesklé kůrky.

Před pečením velmi dobře namazané sladké koláče a rohlíky se směsí smetany, másla a mouky, posypeme cukrem. Pro přípravu glazura, zakysaná smetana, musí být řádně promíchá s moukou a spojit s chlazenou rozpuštěným máslem. Směs se znovu dobře promíchejte, dokud nevznikne homogenní a hladké hmoty.

Každý produkt, před pečením lze také mazány směsí mouky a másla. Měkčené máslo smísí s malým množstvím vody (za studena), přidejte mouku a rub. Tato hmota tukem před pečením koláčů. Pro biskupský chlebíček a koláče ve směsi je třeba přidat cukr.

Samozřejmě, že všechny tyto možnosti, každá žena vybere velmi jednoduché a cenově dostupné. Ale pokaždé s použitím nové mazivo pro koláče, můžete diverzifikovat své pečení slavnostní vzhled. Nebojte se experimentovat v kuchyni.

27.listopadu 2013 | 14:21

25. května 2017 | 11:59

Mám cukrový sirup na konci tuku

 • Džem z jablek v troubě
 • Džem z jablek a řešetlákového
 • Pirožky s masem a rýží v troubě
 • Koláče s zelí odpalované těsto
 • Buchty na opařený mléko s medem

Domácí kuchyně. Recepty s fotografiemi. Jsme vařit a jíst v naší útulné kuchyni.

Koláče s krásným opečené krusty - tajemství polevou

Každá rodina má své vlastní triky pro získání chutné pečivo. Jeden takový způsob je mazání horního kůry. Existují různé formulace polevou, a jejich výběr závisí na typu testu, tvar výrobku nebo prostě osobních chuťových preferencí.

Tukové dorty pro zapékání v troubě před odesláním

Každá glazura by měly být použity do těsta po osvědčilo produktu. Ukazuje se, že ne dříve než 5 minut, než si dát na plech do trouby.

Hlavní věc - dávat pozor, protože nemotorné pohyby těsta může být vynechána, nebo dokonce poškodit. Dotek by měl být sotva znatelné. Nejprve musíte namazat horní pečení, a pak po obvodu, takže koláč bude zlatá a chutný na všech stranách. Nerovnoměrné nanášení námrazy opustit bělavé skvrny a pruhy a kazí vzhled hotového výrobku.

Poznámka: prostředek k mazání by měl být teplý, všechny produkty musí být připraven v předstihu a dostat ji z chladničky.

Co je výhodnější použít polevu? Tento nástroj lze použít jako:

 • silikonový kuchařský kartáč;
 • husí pero;
 • složené v několika vrstvách gázy.

Jak rychle a lahodně vaří řepa v pánvi pro vinaigretty, sendviče a další občerstvení.

Jak připravit vynikající pečeně z hovězího masa pro všechny přílohy, které jsou uvedeny v našem článku.

Vezměte na vědomí salátové recepty s uzeným sýrem - aroma zákalu činí pokrmy neuvěřitelně chutné a originální.

Ale můžete vytvořit své mazání různými produkty. Podívejme se, které z nich jsou hlavní pro použití na koláče před jejich pečením:

 1. Kuřecí vejce. Pro tyto účely obvykle používejte buď žloutek nebo celé vejce. A, samozřejmě, předfouknout až do lehké pěny. Pokud je to žádoucí, můžete vajíčko smíchat s lžičkou mléka nebo cukru, ale mějte na paměti: v tomto případě bude červená barva mírně nasycená;
 2. Směs vejce a oleje. Tato volba je vhodná pro všechny typy testů. Chcete-li dát jasné krustové koláče, musíte žloutnout lžícím másla s měkkou konzistencí. Pokud potřebujete trochu červené koláče, můžete do této směsi přidat dvě lžíce vody a předem roztavit máslo;
 3. Smetana. Nebyly tam žádné vajíčka, můžete najít situaci, která by se vymanila ze situace, nahradit ji zakysanou smetanou, chudou a tekutou, avšak kůra po glazura nebude mít obvyklý lesk. Pro sladké rolky, zakysaná smetana a máslo se přidávají do zakysané smetany;
 4. Mléko. S tímto výrobkem můžete mazat pečivo před odesláním do trouby a poté, co jste z něj vytáhli. Kůra bude zlatá s mírným leskem;
 5. Silný čaj nebo čajové lístky. Tato kompozice se používá hlavně pro sladké výrobky. Dává červeně intenzivní nasycení;
 6. Teplá voda. Zasklení čistou vodou změkčuje kůru a ukazuje odstín barvy;
 7. Rostlinný olej. Pokud potřebujete měkkou kůru výrobků, je vhodný olej. Puffové pečivo je před natřením natřeno suchou glazurou a kvasnice jsou připraveny na koláče.

Poté, co byl pečicí zásobník vytažen z trouby, je možné, aby se stékaly.

Zde je to, co můžete namazat připravené koláče na červenou kůru:

 1. Medový sirup. Nejenže dává zlatý odstín a jedinečnou vůni, ale zjemňuje a zdobí kůru produktu. Je pravda, že takovou kompozici můžete použít, pokud do pečení nepřidáte žádné další koření, nebo jinak bohatá chuť medu zabije vše;
 2. Sirup z bobulí a ovoce. Sladká viskózní konzistence pro mazání může být připravena z vody a domácího džemu nebo džemu. Je lepší používat lehké druhy, ideální volbou je meruňka;
 3. Cukrový sirup. Máslo smažte teplou čerstvě připravenou glazurou, nejen pokrmy, ale také do kůry. Pro chuť můžete přidat sirupovou šťávu nebo citronovou šťávu;
 4. Máslo a rostlinný olej. Brilantní kůra v této formě mazání nedosáhnete, ale bude růžová a jednotná. Stín - trochu výraznější.

Experimentujte s glazurou a získejte červené koláče s lahodnou a jasnou kůrou!

Nyam-yum))) Také jsem chtěl vytvořit něco kulinářského! Pouze tam, kde jsou informace o tom, jak vyrobit dort. Vidím jen přísady pro glazuru. Řekni mi, co dělat těsto pro takový dort, jako ve videu!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 10 = 19