Mistrovská díla ruční práce s rukama

Mistrovská díla ruční práce s rukama

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Řemesla pro dům s vlastníma rukama - 77 nápady

Můj dům - můj pevnost. Ano, tak často říkají. Ale musíme něco nechcete žít ve středověku, naše síla je, že není obyčejný dům, ale útulné hnízdo, kde je vše krásné a pohodlné. V tomto článku se budeme společně podíváme na různé myšlenky na výzdobu pokojů, které lze provést ručně bez jakýchkoli nákladů.

Dokonce i nejjednodušší může vstupní plocha funkční a stylové. Povrchová úprava dřevěné obložení přinese svěží nádech interiéru. Nejen, že je to jen krásný, je také výhodné. Na panelu, můžete připevnit háčky na tašky a bundy. Můžete si také udělat malou horní polici pro užitečné věci.

U malých bytů mají také zajímavé řešení. stojany na boty, háčky a skříňky mohou být sloučeny do jednoho pořadatele.

Normální přední dveře, můžete také stylový prvek s použitím dřevěného felenok.

Na botách nebolí a nic nemůže být znečištěny z dřevěné krabice a kameny, aby neobvyklý postoj. Takže i po procházce v dešti bude čistit chodby.

Mimochodem, místo kamenů, můžete použít umělé plastové travní koberce.

Staré žebřík lze použít jako polici na boty. Nyní jsou všechny boty bude po ruce.

Za posledních pár let, to je v módě dělat všechny druhy domácích kusů dřevěných palet. V sále je můžete použít jako tácky na boty. Seshora, si můžete udělat poličku na drobnosti, nebo jen dát květiny, a na každé straně připevnit háčky na deštníky.

Pro domácí majitelé mají malou životnost hacking. Do misky pro psa nebo kočku nepřekáží průchodu, zajistěte na samostatném regálu ve skříni nebo pod dřezem.

Překvapte své hosty s nestandardní přístup k těmto každodenních věcí jako háčky. Dřevěné lamely, větvičky, šrouby, trochu fantazie a voila! Neobvyklá závěs je připraven.

Tato zařízení musí být v první řadě, pohodlné. Nicméně, krása nezapomíná. Koneckonců, každý je příjemné, když jsou potřebné věci po ruce, není třeba rozmotat vodiče ze sušičky nebo ke spěchu při hledání ušních tyčinek. Zde jsou některé jednoduché způsoby, jak organizovat prostor.

Stará skříň zásuvka, nebo žaluzie s bleší trh může být obrácená do stojanu pro toaletní potřeby.

A staré podlahové desky mohou být použity ve výzdobě stěn. Vypadá to neobvyklé, ale je velmi jednoduchá: stojan nebo přilepený ke stěně pomocí šroubů nebo přišroubovány. Na horní z nich mohou být barvené, lakované nebo něco jiného způsob, jak vyzdobit.

Nyní je možné použít, aby banky dodávat potraviny a nápoje. Proč ne použít v interiéru? Nemusíte hledat stejných Meysonovskie sklenic, které přesahuje všechny bláznivé připojení k internetu. A jakýkoliv jiný vhodný.

My všichni jsme zvyklí na to, že ručníky jsou visí na hácích a zabírají mnoho místa. Použít police pro uložení koupelnové doplňky. A pohodlné, protože můžete dělat něco jiného dát na policích, a krásný.

Nyní to je velmi možné použít kámen pro dokončení koupelny. Pokrývají stěny, zdobí lázeň. Kamenů může dokonce koberec! Jen nezapomeňte, že v tomto případě gumovou základnu, aby nedošlo k poškrábání podlahy.

Pro fanoušky číst v koupelně je skvělý a jednoduchý nápad - příčný stůl. Mimochodem, to je možné, aby slot pro brýle nebo hrnky.

Aby nedošlo k obtěžovat s oddělením prádla před praním, že regál s několika košů pro skladování. Koše lze ho přelakovat v barvě šatů, pro které jsou určeny.

Když už mluvíme o praní. Unavený obvyklé bílé pračky? Malovat. Potřebuje pouze nesmazatelnou sklovinu a šablony. Ty mohou být vyrobeny z krycí páskou.

Rychle a není drahý získat stylový police není problém. Používat dřevěné bedny. Mohou být uspořádány tak, jak je potřeba, takže police různých velikostí. Tam je další výhoda - shromažďování takových skříň může být s rodinou a skvělé zábavy.

Podle stejného principu, můžete si vytvořit svůj desktop. Potřebují modulární regály z IKEA, stolů, kolejnice, šrouby a trochu barvy. Počet polic a tvar tabulky vše záleží na vašich potřebách.

Obecně platí, že používání dřeva v interiéru - jeden z letošních čipy. V kurzu jsou dřevěné palety, části starého nábytku, schodišť a dalších odvětvích.

Živit více zajímavých help režijní regály. Může být použit jako lana různých průměrů, a pásy.

Římsa - to je vždy velmi nákladné. A pokud máte nestandardní okna, a vhodná velikost potřebuje pouze na zakázku, pak se promění v naprosté mučení. Jednoduchá cesta ven - použití vody plastových trubek o malém průměru. Je pouze nutné, aby jim malovat v barvě, která je vhodná do vašeho interiéru.

Další život hackerů na závěsy. Jak vytvořit okno bez použití římsu? Je třeba dřevěnou hrábě a spoustu oblečení háčky. Nezapomeňte ušít očkem závěsy.

Pásmový prostor může být různé: stěny, zástěny, závěsy. Existuje jiný způsob - jutových šňůry. Můžete použít jiné materiály, jako jsou pásky nebo barevného rybářským vlascem.

Nezvykle zdobí stěny ložnice pomůže věnce a fotky. Ale nebudete potřebovat těžké rámy s skla nebo jakýchkoli speciálních triků. Fotografie mohou být vysílána na vlasec, lano nebo přímo na stěnu v oboustranné lepicí pásky. Monochromatický girlandy vytvořit atmosféru pohody a romantiky.

neobvykle tvarované poličky dodá svěžest do interiéru.

Skvělý nápad pro dívky uspořádat své šperky. Potřebujete větve, kabely a dekorativní nehty. Nedávná potřeba vyplnit větve na požadovanou vzdálenost a tkaničky k zavěšení na zeď.

New - je dobře zapomněli starý. Se stejným dekorem. Ne nutně koupit nový šatník nebo komody, máte starý. To může být jednoduše malované. A pak oblíbená věc, kterou ještě poslouží docela několik let.

Chcete-li ušetřit místo, je tam jeden velmi jednoduchý „trik“ - zeď-rack. To vám pomůže zbavit většiny skříní v místnosti.

Přidat kouzlo vaší ložnice s bavlnou mraky a girlandami.

Staré schodiště může sloužit jako nejen věšák, ale také knihovna police. Toto rozhodnutí se zdá divné, ale ať to zkusí - je to opravdu pohodlné.

Nejdůležitějším prvkem z ložnice - postel. King-size bed - je to jen sen. Nicméně, často tam je takový věc je drahá. Nezoufejte, protože aby se vaše kostra není obtížné za lůžko. S dřevěnými lamelami různých tloušťkách, šroubů, pily a skvrny může rámec pro právě takový postele, jak budete chtít.

Kuchyně - nejnavštěvovanější místo v domě. Ať je to funkční a pohodlné dost snadné, a teď se podíváme na několik příkladů z racionálního uspořádání prostoru, který bude nejen pomůže obnovit pořádek, ale také, aby v místnosti větší pohodlí.

K noži, lžíce, vidličky a nože nejsou mísí na stole, použijte sklenici. Pokud jejich barvu, bude to obecně zdravý.

V malých kuchyních je třeba maximalizovat využití prostoru. Skryté police a skříně v takovém případě své nejlepší přátele.

Dokonce i uvnitř skříně lze uspořádat prostor tak, aby se vešlo více. Vnitřní police lze namontovat nejen na stěnách, ale i na chlopeň. Zdá se, že takový jednoduchý nápad, ale to, co užitečné.

Life Hacking: pokrýt z hrnců a pánví nezabírají mnoho místa, použít konvenční plastové háčky na ručníky.

Hluboké zásuvky vždy jeden problém - je obtížné dosáhnout, že hluboko. Řešení je jednoduché - kulaté předení police. Všechny výrobky jsou v plném pohledu a snadné se dostat.

My všichni jsme zvyklí na to, že v kuchyni zásuvky lžíce, vidličky, apod jsou uloženy ve svislém směru. A je-li příliš malé krabičce, například váleček? Diagonální sektor umístění vyjde vstříc všem.

Všem koření jsme byli na dohled a neztratí na desce postavit se na odpor žebříku. Na horní vrstvy může dát malé květináče s bylinkami, jako je petržel, kopr, koriandr nebo bazalkou. Nyní je vše na dosah ruky.

Rohové sedací soupravy a kuchyňské kouty také možné montovat ručně. A můžete přemýšlet o nich prostor pro uložení nádobí. Nejen, že takový nábytek, nikdo, tak to také bude plně uspokojí všechny vaše potřeby.

Jeden ztížený pohybuje v kuchyni - pomocí pásku. Je možné ukládat nože a koření ve sklenicích s kovovými víčky. Skvělý nápad, aby se ušetřilo místo na kuchyňském stole.

Oblíbený hrnek lze zavěsit na běžné háčky. Stylová i pohodlná.

Kdo řekl, že když vyrostou, se loučí se svými hračkami? Není potřeba, aby tak učinily. Můžete použít malé postavy ve výzdobě interiéru. Budou schopni najít nový život jako magnety, podnosy, pera nebo cokoli jiného přijít s sebe.

Zdá se, že to, co lze udělat s takovou světské věci jako chladničce. Zde jsme všichni rádi, že mu visí malé poznámky s připomenutím. A co když píšete na lednici a pastelky? Jen je třeba to všechno malovat se speciální barvou na křídové tabule a užívat si. Mimochodem, tento postup funguje na jakémkoliv povrchu.

Při zdobení domu by neměl zapomenout na skutečnost, že mimo něj. Začneme se vstupním prostoru. Betonové tvárnice a pár dřevěných lamel může být roztomilý a pohodlný stolek, kde budou žít květiny, konev, baterku, nebo cokoliv jiného.

Když jsme u toho, z betonových tvárnic lze provádět různé lavičky, květinové záhony kreslit, stavět grilování a dokonce květináče. To vše závisí na vaší fantazii.

Svýma rukama, můžete si také udělat stylové pohovky a křesla. Při pohledu na starých pneumatik, tekuté hřebíky a tlusté lano. Hotový design může být maloval v jakékoli barvě. Tyto gauč jsou vhodné pro domácnosti a na ulici, protože přesahují déšť.

Přepravky nebo palety ze dřeva by mohla sloužit jako základ pro zahradní skříně. Zde si můžete uložit celou řadu doplňků pro květiny, květináče, konve a jiné nástroje. A pokud budete mít na vrcholu rovnou pracovní plochu, je možné, že některé vrtat nebo transplantované květiny.

Co může být neobvyklý v hrnci pro květiny? Mohlo by se zdát, že - nic. Můžete však překvapí. Rostlinné sukulenty v klece. Když vyroste být velmi krásné. Konvenční přívěsný pot místo toho můžete použít starý lustr.

nafukovací bazén Normální dětský lze použít jako pohovku. Stačí dát do deky nebo koberce a nárazníky, krycí polštáře.

Tak krásné svíčky k použití na zahradě, ale jsou neustále fouká vítr. Aby k tomu nedocházelo, můžete si svíčku z prázdných plechovek nebo z obyčejného skla. Je možné dekorovat všechny kameny nebo pásky, pokud je to žádoucí.

To, samozřejmě, že ne všechny nápady pro dům a zahradu, jen malá část toho, co můžete dělat s rukama. Právě jste se nebojte experimentovat, a naplnit svůj domov příjemné a krásné věci.

90 nápady řemesla pro dům s vlastníma rukama: nejzajímavější - fotografie, v mistrovských třídách

Vytvoření co s rukama, vždy můžete poskytnout exkluzivní výzdobu

Dnes budeme dokázat, že dělat zábavné řemesla pro dům vlastníma rukama mnohem jednodušší, než se zdá nezkušeného milovníka Řemeslný. Porozumět základům tom, budete potřebovat minimálně dostupných nástrojů, dovedností a času. V tomto případě dostanete originální produkt, který již nesplňuje kdekoli, ale svůj vlastní interiér.

 • Jak se naučit, aby se jejich vlastní rohože
 • Řemesla tkanin pro domov
 • Obraz tkáně v dětském pokoji

Nejlepší část vyšívání pro dům a zahradu s vlastníma rukama - to je to, co všechny potřebné nástroje a materiály lze nalézt na dosah ruky. Není třeba utrácet peníze za drahé hotových výrobků přidat do interiéru nádech pohodlí domova, teplo a srdečnost, jestli si můžete udělat sami!

Původní věc vždy podtrhují styl a osobnost domu a jeho majitelů

Chladný porcelán poskytuje obrovský prostor pro kreativitu

Ve všech druzích vyšívání technikou vám umožní vytvořit takové živé mistrovská

Pohádkově nádherná hruška bude kombinovat několik technik

Malování na kameny - velmi zábavné, kreativní činnost, která dává Překrásnou výsledky

Krásná barevných papírových desek se stane jasný přízvuk v interiéru

Výšivka s korálky a jiné doplňky vypadají velmi krásné a efektní

Ani švadlena Neobcházejte výzdoby sklenic a lahví, protože z nich, můžete vytvořit skutečné mistrovské dílo!

Detailní ruční mistrovská vypadají velmi realisticky

Dreamcatcher, udělal vlastníma rukama - to je skvělá dekorace pro domácnosti a skvělý dárek

Jak se naučit, aby se jejich vlastní rohože

Rohože vystavené nezaslouženou zapomnění před několika lety opět přijít do popředí interiéru. Budou místo v dětské pokoje, chodby, koupelny, postele v ložnici nebo v přední části pohovky v obývacím pokoji. Obzvláště populární jsou malé kulaté nebo pravoúhlé rohože s zajímavou strukturu (srstnatý, načechraný, dlouho rozšířené smyčky, a tak dále). Podívejme se na dva jednoduché mistrovských kurzů, co zvládl, které můžete provést tohoto krásného řemesla pro dům s vlastníma rukama.

Jak zajistit, aby podlahová rohož háček: master class pro ty, kteří mají rádi pletení

Budete potřebovat následující:

 • silný háčku (oblek №10);
 • tlusté příze (můžete použít příze různých barev, pak hotový výrobek bude jasnější a originál);
 • nůžky.

Tip! Místo toho se příze v tradičním slova smyslu, můžete použít staré dresy - trička, košile longslivy. Najdete zde nejen používání starých věcí, ale také se dostat měkký a příjemný na dotek příze, dílo, které - skutečný požitek.

 1. Kravatu řetěz 16 smyček sloupců bez sc.
 2. Kombinují první a poslední smyčky získat prsten.
 3. Tie dvě smyčky pro zvedání druhé řady.
 4. Provést druhou obvodovou řadu sloupů s sc. Chcete-li to provést, použijte jinou barvu příze.
 5. Tie dvě zdvihací smyčky a jít do třetí řady.
 6. Při práci s třetí řadě, zvýšit počet smyček. Místo toho plést v předchozí řady otvorů, také zapojit mezery mezi smyčkami. To pomůže zvýšit rohož jako pletení.

Úžasné, útulné mat panda

K dispozici je také spousta zajímavých myšlenek koberce, které mohou být tkané, kravatu nebo háčkované.

„Babička“ koberce jsou velmi populární v moderních domácnostech

Neobvyklé Myšlenka koberec s LED diodami

Načechraný mat-tráva pomocí háku

 • pět přaden příze v různých odstínech zelené;
 • velmi hustá háček №14;
 • nůžky.

Tip! Dbát na výběr závitu. Pokud budete mít jakékoliv jiné akrylové nebo syntetické příze, hotový výrobek může dostat kluzké a elektrizující. Používáte-li vlněné vlákno, to je pravděpodobné, že bude mat „vyladit“ za vaše bosé nohy. Ideální volba - je to napůl vlněné příze.

 1. Oddělte špičky vláken ze všech cívek a spojit je do provizorní závitu.
 2. Pletené tým této příze řetěz 20 vzdušných smyček. Tato částka bude stačit, aby si délku produktu 40 cm. Pokud chcete, aby se rohož o různé velikosti, jednoduše měnit množství původní smyčky.
 3. Aby se série sloupců, aniž by sc, opakování. Upozornění: ujistěte se, že vytáhnout na plátno nebyl hladký a chlupatá!

Tímto jednoduchým způsobem si můžete vytvořit originální mat doma. Podívejme se blíže, možná ve svém bytě jsou materiály, které jsou vhodné pro vytvoření tohoto mistrovského díla?

Světlý, krásný koberec z pásů tkaniny

Původní pad vytvořila svýma rukama

Jemné a příjemné mat bambule jako vaše drobečky

Jemný, krásný koberec tkanina

Barevný koberec bambulkami vždy rozveselit

Měkká podložka puzzle ve školce

Tento koberec potěší i batole, a pro dospělé

Plátěný dekor je populární. To pomáhá, aby do interiéru nádech domácí pohodlí, teplo a srdečnost. Zvlášť dobře vypadá textilní dekor v místnosti, zdobené prakticky ve všech stylů a směrů. Nabízíme Vám možnost seznámit se s velmi jednoduchým způsobem vyrábět originální látkové obrazy.

Jak vyrobit ekologické textilie a obrazy z přírodních materiálů s jejich vlastních rukou?

 • pytlovina nebo jiné přírodní textilie s jasným výraznou hrubé struktuře;
 • jakýkoliv přírodní materiál (např., kávová zrna, skořice, anýz ozubené police, mech, přírodní, atd);
 • Dekorativní prvky (stuhy, dřeva nebo kostí knoflíky, krajky);
 • rám;
 • karton pro základnu;
 • lepicí pistole;
 • nůžky;
 • jednoduchý tužku.

Myšlenka! Tyto fotografie jsou ideální pro takové stylů jako země, ekologické bungalovy. Nejlepší ze všeho je, že vypadají v kuchyni dekorace.

 1. Získat lepenky a tkaniny. K tomu, připojte jeden a druhý do rámu, aby se značka s tužkou a střihu.
 2. Lepidlo tkaninu do lepenkové vložky do rámu.
 3. Přírodní materiály ležel na tkaniny požadovaný vzor a opravit lepicí pistole.
 4. Doplňují výsledný vzor dekoru (tlačítka, šňůrky nebo jiný).
 5. Nechte obrazu v suchu.

A tkanina, můžete vytvářet obrovskou škálu zajímavých věcičky.

Barevné, krásné podnožka uspořádány slátanina technika

Spanilá věnec z plsti vyzdobit váš domov a zahradu

Roztomilé plstěné srdce přinese romantickou atmosféru ve vaší domácnosti

Originální boty na Vánoce, vyrobený vlastníma rukama

Potěšující pocit, zajíci

Krásný polštář s nášivka textilie

Obraz tkáně v dětském pokoji

Nabídka na výzdobu místnosti vašeho dítěte je velmi zajímavé řemesla pro dům - obrázek tkáně na pěnové bázi.

To, co je potřeba pro to?

 • barevné hadry;
 • pěna báze;
 • fotografie pro přenos na podklad;
 • tužka;
 • kopírovací papír;
 • lepidlo;
 • nůžky na nehty;
 • jakýkoliv ostrý rovina objektu pro děrování vzoru (např., pro tento účel vhodné stěrky na patchwork);
 • ripper.

Tip! Trhací stroj (jako špachtle), mohou být nahrazeny jiným vhodným tvarem a tloušťky zařízení, k dispozici na dosah ruky. Například, může být tupá máslo nůž.

 1. Na všech stranách pěnovým polotovaru zpátky 1,5-2,5 cm pro další snímek. Prodávat získané stěrky obdélník.
 2. Vybraná přenos obrazu pomocí karbonový papír na pěnovou základnou.

Podívejte se, co ostatní úžasné fotografie si můžete vytvořit své vlastní rukou z příze, tkaniny a různé dekorační prvky.

Původní obraz z barevné nitě na hřebík

Jasný obraz barevných látkových náplastí

Obraz z tkaniny, barevné nátěry

Kouzelný vánoční obrázek závitu a nehtů

Elegantní vzor kovových prvků

Původní obraz z korálků různých barev a velikostí

Ruční práce - velké umění vytvářet nejběžnější materiály jsou umělecká díla. S trochou představivosti a naše myšlenky - a určitě bude mít možnost vytvořit originální výzdobu prvky pro radost sobě a blízkým!

Mistrovská díla na šití nových druhů a technologií

Všechny aktivní a aktivně získává na popularitě, ruční práce. Většina lidí dává přednost vytváření vlastních rukou nejen zajímavé jednotlivé doplňky, ale také interiér, což vede k celé děl vyšívání. Velkou výhodou vyšívání je, že ve většině případů nevyžaduje globální finanční náklady a vytvářet mistrovská díla, dost často odpadní materiály.

Druhy šití pro duši: Seznam pro ty, kteří chtějí najít své vlastní

Vyšívání - skvělé zařízení pro volný čas, který dává mnoho příjemných zážitků, vytváří pocit harmonie a umožňuje uzavřít rozpočtové dary nebo krásně ozdobit svůj vlastní domov. To je důvod, proč většina něžného pohlaví šťourat něco vlastníma rukama není pro komerční účely a pro duši.

Chcete-li najít vhodný typ plavidla, je třeba pečlivě zkoumat seznam nejpopulárnějších technik a vyzkoušet různé druhy z nich vybrat nejzajímavější volby. Takže, jaké jsou ručně vyráběné umění?

Pro začátečníky jsou nejvhodnější následující techniky pro práci s řetězci:

 • bavlna quilling;
 • tkaní nadýchané povlaky na polštáře;
 • makramé;
 • Babičky pletení;
 • různé druhy výšivek.

Použití tkáň je nezbytné z následujících technik:

 • Vytvoření textilních panenek;
 • batika;
 • kinusayga;
 • gilošový;
 • terimen.

Z ekologických zastánci nejlepším řešením by bylo tyto řemeslné techniky.

 1. Malba na dřevě.
 2. Pálení.
 3. Ikebana.
 4. Brčka.
 5. Mozaika z vaječné skořápky.
 6. Mozaiky z rybích šupin.

Nejpopulárnější je vyřezávání různých materiálů:

Existují různé techniky, spojené se sklem:

začátečníci prostorové modelování mohou vybrat:

 • soap-making;
 • svechevarenie;
 • lisování polymerního soli těsta nebo jílu;
 • tváření za studena porcelánu;
 • keramické Othe.

Zajímavý papír art:

začátečníci Také by vás mohlo zajímat:

Seznam obsahuje nejoblíbenější druhy ve světě kreativity, kromě nich můžete najít další možnosti koníčka.

Gallery: mistrovská díla ruční práce (25 photos)

Stává se, že tradiční řemeslné postupně nudil, v tomto případě přicházejí na pomoc vzácných typů kreativity.

Tam jsou také vzácné druhy ruční práce:

 • Enkaustika - malování s voskovými pastelkami a železa;
 • kirigami - snížit objemové modely z papíru;
 • Zardoz - výšivky, která má historické kořeny: v dávných dobách vlastněné výhradně muži v Indii. Výšivka jsou použity pouze drahé kovy a kameny. Moderní materiály umožňují, aby byl tento rozpočet vyšívací aniž by byla dotčena její krásy, luxusu a elegance;
 • yubinuki - technika výrobu šperků, které jsou nezbytné pro ochranu prstů při šitými;
 • bavlna samet malba na papíře;
 • Ebru - čerpání vody;
 • Špatně - malování obrázků s pomocí suchých přírodních materiálů, jako je listí, tráva;
 • Temari - výšivka na kuličky;
 • Amigurumi - pletení hračky s hákem;
 • ganutell - tvorba jemných nití a květ z drátu stočeny do šroubovice;
 • deka - patchwork;
 • plstění.

Kirigami - snížit objemové modely z papíru

Dílo se neustále vyvíjí, a tak stále více a více různých technik šití objeví ve světě, mezi kterými můžete snadno vybrat něco svého vkusu.

Nyní nejpopulárnější vkládá nový vyšívání technikou:

 1. Yarnbombing - bombardování příze, která zahrnuje vytvoření obrazů pro parcích v ulicích měst, příměstských oblastech, stejně jako celá řada venkovních předmětů.
 2. Diamond výšivky - Crafts, směs dvou nejstarších technik: mozaiky a vyšívání. Jedná se o neobvyklý koníček zahrnuje vytvoření obrazů z kamínky.
 3. Modelování šperky a příslušenství jílu polymeru.
 4. Decoupage s tiskem znamená vytvořením řemesel založených na obrázek vytištěné na laserové tiskárně.
 5. Vytvoření hračku z nylonových ponožek.
 6. Pletení z plastových sáčků.
 7. Pergamen řemesla - ozvěna dávné umělecké formy, která se skládala z vytlačované vzory na tenkém nevyčiněných kůži. V moderní papíru se používá, který má hustotu větší než 150 g / m2.

Yarnbombing - příze bombardování, který zahrnuje vytvoření obrazů pro parcích v ulicích měst, příměstských oblastí

Existují ziskové typy ruční práce (video)

Mistrovská díla ruční práce: někteří z nich mohou přinést své vlastní ruce?

Je zajímavé, že naprosto všechny druhy šití techniky mohou být implementovány s vlastníma rukama. Jedinou překážkou může být nedostatek potřebných materiálů nebo zařízení v domácnosti. Nicméně, v určité finanční situaci a tyto překážky mohou být snadno odstraněny.

S cílem maximalizovat svůj talent odhalit a diverzifikaci prozkoumat různé druhy techniky potřebné zahájit výrobu řemesel s plicních modelů, postupně zdokonaluje své dovednosti a komplikující obvodu, náčrtky nebo vzory. Je zajímavé, že i kovropleteniem plastu a lze provádět doma.

Tkaní koberců a kovropletenie: Co to bude trvat?

Kobercové třídy tkaní budou muset úzký rozsah materiálů:

 • ruční tkaní koberců stroj nebo dřevěný rám;
 • hladké prádlo příze pro vytvoření osnovy a útku;
 • příze, z níž bude stezka koberec;
 • pribivalka;
 • kyvadlová doprava;
 • háček;
 • nůžky;
 • tkaní koberců skica.

Tento typ ruční lze snadno v záběru i v nepřítomnosti koberec-tkacího stroje. Místo toho by měl použít dřevěný rám z masivního dřeva. Velikost rámce by měly být přímo souvisí s velikostí požadovaného budoucnosti koberce. V tomto rámci musí být větší než jsou rozměry koberce 15 cm na šířku a 30-40 - na délku. Nejpopulárnější velikost rámu: výška - 120 cm, šířka - 90 cm.

Historická fakta o tkaní koberců

Existují různé skutečnosti, pochází z vzhledu koberce. První výskyt tkaných koberců sahá až do 16-11 století před naším letopočtem. Představy o interiérových prvků byly nalezeny v hrobce Tuthmosis IV. Je zajímavé, že bylo zaznamenáno, a proces vytváření koberce. O to svědčí o tom, nástěnná malba, která vznikla v 10. století před naším letopočtem, která byla objevena v Beli-Hassan v.

Kovropletenie byl rozšířený a Asýrie. Je to tady, že nejstarší hromada koberec byl vytvořen v 5. století před naším letopočtem. Toto dílo bylo objeveno v oblasti Altai - a to v Lazarykskom valu. Je zajímavé, že v dávných dobách koberce jsou nejen prostředkem pro zdobení domů, ale také ukládání cenných informací. Kočovných národů historie vzniku koberců byl vzhledem ke svým životním podmínkám v ostře kontinentální klima.

Tkaní koberců v Rusku je nejběžnější v Dagestánu. A zvláště ceněné koberce vyrobené Tabasaranskiy craftswomen.

Je zajímavé, že lidé v Dagestánu byli zapojeni do tkaní koberců v době bronzové, postupně prochází tajemství jeho dovednosti z generace na generaci. To Dagestani lidového umění kvalita není horší než těch nejlepších mezinárodních zástupců. Důkazem toho je toho názoru, že Dagestani koberce jsou stálé účastníky výstav veletrhů nejen v Rusku, ale i v celé Evropě.

Master-class na vytváření koberce (video)

Kov a plast: je možné řešit doma?

Kov-plast - druh umění a řemesel, v důsledku nichž reliéfní vzor se získá z kovu. Toto umění se liší od mincí v tom, že používá kovové desky o tloušťce menší než 0,5 mm.

Je zajímavé, že v Rusku kovu a plastu použít k vytvoření ozdoby, církevní náčiní, vybavení domácnosti. Postupně se tento druh umění by ztratila svou popularitu, ale jeho oživení je datován 50-mi lety, po Irakli Ochiauri vytvořen na plechu portrét svého učitele.

Kov-plast - druh umění a řemesel, v důsledku nichž reliéfní vzor se získá z kovu

S cílem vypořádat se s tímto druhem kreativity doma, budete potřebovat následující nástroje:

 • tenký plech;
 • ražení substrátu;
 • lineynik (obrys síť lze použít místo). Tyto nástroje jsou nutné pro expresi obrazu osnovy. Pokud je nutné provést jemné linky, použití lineynikom charakterizovány průměrem pracovního konce 1-milimetru, a pro silné - 2-3 mm;
 • Svírací různé zásobníky;
 • Kuželové podložky potřebné k vytvoření úzké drážky, vložení kameny;
 • údery.

metalloplastika záliby mohou být realizovány v domácnosti, protože nevyžadují zvláštní finanční náklady, drahé vybavení a materiály. Jediná věc, kterou potřeboval - dovednostní linka míchání a stínování, což by mělo být dost dlouhá doba k dokonalosti. Získat dovednosti, které mohou následovat poprvé jednoduché grafické kresby na papíře.

Prakticky všechny oblasti řemesel jsou k dispozici pro domácí plnění. Vedle svých tradičních forem, jako je pletení, malování, kreslení, skládání papíru, existuje více a více nových oblastí, které jsou vhodné nejen pro realizaci zájmů žen, ale i mužů. Proto mezi různými kreativními technikami, najdete originální, zajímavé a netradiční ruční hobby, které potěší mistra po mnoho let. Naučit se základy konkrétní technologii, poprvé je nutné se spoléhat na různých hotových programů, stejně jako to může pomoci master class, které lze snadno nalézt na internetu.

Pozor, pouze dnes!

2 Reakce na „“ Mistrovská díla z šití nových druhů a technologií „“

Nedávno jsem kontaktoval malý ubrus háčkování. To se skládá z 18 listů a 12 hrozny ve středu hvězdy šesti prvků, každý list sosstoit ze tří nebo pěti členů. Všechny prvky jsou pletené samostatně a pak spojeny dohromady. Trvalo mi na jejím výkonu asi měsíc. Sloužil jsem spoustu háčkování výrobků, ale hadr uvázaný poprvé. Pro mě to je také do jisté míry mistrovské dílo!

Miluju dělat vyšívání, v poslední době velmi rád kirigami. Samozřejmě se ukázalo, ne jednou, ale výsledek stojí za to. Vypracovat zingy, velmi krásné a elegantní.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =