Na displeji se rez

Na displeji se rez

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Jak a co lze odvodit z bílé rzi v domácnosti?

velmi často pocházet z bílé rzi doma, je to těžké. Rust na bílý ubrus - nejsou neobvyklé v dnešní době. Přiveďte je někdy velmi obtížné, zvláště pokud je již zakořeněné, a na místě před časem. Mohlo by se zdát, že je třeba rozloučit s jednou sněhobílé věc, ale v případě, že znečištění není příliš dlouhá doba, mohou být rez odstraněna, a v tomto článku vám ukážeme, jak na to.

Nejprve je třeba určit, že různé typy tkáně je vhodný ne každý způsob řešení rzi. Některé látky jsou velmi choulostivé, a použití hrubé oděvů metod může trvale poškodit. Takže buďte opatrní.

Nejlepší způsob, jak z této situace je koupit speciální odstraňovač skvrn. Ale dříve, než budete aplikovat na oblečení, měli byste si pečlivě přečíst návod na obalu, aby zjistili, jak se dostat na místo s pomocí tohoto nástroje, a kdyby měl nějaké kontraindikace.

Chcete-li zobrazit rzi na bílých šatech od odstraňovač skvrn, je třeba dát na kontaminované oblasti pipetou nebo navlhčete čistý bílý ubrus a opatrně otřete skvrnu. Obvykle se po takové manipulace, zmizí, můžeme jen znovu prát s detergentního prášku.

Dalším způsobem, jak se dostat rez skvrny v domácnosti - je použití kyseliny šťavelové. K tomu je nutné, aby se rozpustil dvěma lžícemi kyseliny s jednou lžící uhličitanu draselného, ​​a to vše je zaplnit sklenici teplé vody. Výsledná kapalina se sype z rez skvrna se nechá v této poloze po dobu několika minut, a pak poslal do pračky.

Pokud se bílá látka se objevil malý malý smítko rzi, pak přinese to být velmi jednoduché. Chcete-li to, vzít plátek citronu a vetřete ho důkladně znečištěné místo. Po tomto byste měli vytlačit citronovou šťávu, nalijeme ji na skvrnu a osušte fénem na nízkou úroveň režimu. Je-li látka uschne, je třeba důkladně opláchnout vodou, az míst bude po všem!

S ohledem na dlouholeté rezavé skvrny, tisknout je doma bude trochu složitější, ačkoli to závisí na poloměru znečištění. Pro odvození staré rezavé místo na bílé látky by měly být léčeny s roztokem vody a octa. Výsledný roztok se musí zahřát na páře, pak spodní část znečištěného oděvu, a ponechá se v ní 20 minut. Poté, oblečení je třeba opláchnout studenou vodou, a v případě potřeby promyje.

Dalším způsobem, jak se dostat rezavé skvrny lidí na bílé věci - navlhčete je s citronovou šťávou, načež dobré oděru soli a necháme takto na jeden den. Pak následuje oplachování prádlo ve studené vodě a v případě potřeby promyje.

Prostředky pro čištění záchodové mísy

Někteří odvážlivci jsou rozděleny takovým neobvyklým způsobem: je třeba vzít vysavač na toaletu, navlhčete vatový tampon k nim a pečlivě otřete skvrnu. Ale co je nejdůležitější - dlouhá doba nenechávat na tkanině tento nástroj, nebo to může zničit oblečení. Jakmile uvidíte, že skvrna zmizela okamžitě důkladně oblečení.

soli a ocet řešení

Ruce se mu přinese jako rez roztokem soli a octa: oni potřebují být smíchány tak, že hustá pasta, která musí být použita na skvrnu a nechte půl hodiny. Potom se prádlo promyty ve studené vodě, a, pokud je to vhodné odeslán do pračky.

Poznámka: V žádném případě nepoužívejte bělidla a bělidla, stejně jako prášky, které je obsahují, k odstranění rzi z bílého plátna doma! Ve většině případů nemají zbavit oblečení od rzi, ale stačí ji otočit ze zrzka ve žluté skvrny. A nebude možné odvodit. Věc je beznadějně chybné.

Jak zobrazit rez s bílými a tištěných oblečení: metody s dobrými výsledky a bez ohrožení zdraví

Rezavé skvrny na kapsách džíny, halenky rukávy, límce, klopách sak mohou objevit z různých důvodů. Možná jste zapomněli odstranit klíče z kapes, a po namočení ve tkáni objeví červenou skvrnu. Rezavé skvrny může vyvolat kovové zipy či knoflíky na oblečení. Nebo jste seděl na lavičce s korozí na kov ... V každém případě, zbavit rzi na oblečení jak je to možné. Tento úkol není snadný, ale v souladu s hlavními doporučeními proveditelné. I v případě, zašpiněné bílé věc.

Odstranit červené skvrny nejsou tak jednoduché, takže se nemusíte zanedbávat rady těm, kteří se naučili vyrovnat se s těmito skvrnami.

 • Zobrazit místo bezprostředně po jejím zjištění. Čím delší je rez zůstane na oblečení, tím více molekul oxidu železa zápasit s hadříkem.
 • Nenamáčejte. Při styku s vodou místě může raspolztis, avšak předtím, než bílé rzi na, se snaží odstranit místo s jedním z následujících způsobů smýt.
 • Od okrajů - do centra. Léčení oblast kontaminace, provádět pohyby štětcem nebo ručně z místa okrajů ke středu - takže se vyhnout „šíří“ červené pruhy na tkanině.

Jak prát s korozí: přehled ukládání nástrojů

věcí, první pomoc, které se objevily rezavé skvrny, spočívá v jejich nakládání s chemickými odstraňovače skvrn. Odstranit rez z oblečení bílé barvy, můžete použít přípravky s obsahem chloru. Nicméně předtím, než použít odstraňovač skvrn, přečtěte si informace na etiketě: tato metoda je vhodná pouze pro bavlnu a syntetické tkaniny těsný. Jemné materiály, jako je například hedvábí nebo organza, chlorové bělidlo může zkazit. Pro takové věci potřebují odstraňovač skvrn s vysokým obsahem kyslíku, nebo označené „pro jemné tkaniny.“ Pro barevné položky podle potřeby bez chemikálií chloru.

To je to, co se používá v případě bodového nezastareloe:

Existují také speciální odstraňovač skvrn určený k odstranění rzi z tkaniny, „Expert» (Dr.Beckmann). Ale hodnocení jeho účinnost je velmi rozporuplné.

Jak pracovat s odstraňovač skvrn

Ve snaze vyrovnat se s rezavými skvrnami, zkušené ženy v domácnosti raději používat odstraňovače skvrn ve formě gelu. Jsou hlubší, než prášku proniknout do vláken tkaniny a méně agresivní jednat. Tento postup se provádí následujícím způsobem:

 • několik kapek gelu na znečištění, se mohou nechat reagovat s kartáčem;
 • opustí po dobu stanovenou v návodu (10-15 minut);
 • umýt věc s práškem, nejlepší kombinací;
 • Pokud skvrna přetrvává, opakujte první tři kroky.

Existuje několik účinných způsobů, jak odstranit rez skvrny z bílého oblečení. Za tímto účelem je vhodné produkty, které jsou vždy po ruce. Další - čtyři způsoby, jak efektivně řešit problém.

Vlastnosti. Rezavé skvrny snadno odstranit za použití roztoku kyseliny octové. Po zpracování nezbytné kroky k neutralizaci kyseliny, vlije se do vody oplachovací pět lžíce amoniak (10 litrů vody).

 1. Nalít do skleněné misky s vodou a přidá se 30 ml 70% octa (esence).
 2. Směs se zahřívá na 60-70 ° C
 3. Namočte je znečištěné textilie po dobu pěti minut.
 4. Opláchněte položku čpavek, a potom se promyje, jak je obvyklé.

Vlastnosti. Vytisknout rzi skvrny z bílé oblečení, můžete použít plátky citronu. Kyselina reaguje s ji rez koroduje. Nicméně, tato metoda je vhodná pouze v případě, že oděv tkanina je odolná vůči kyselinám. Můžete jednoduše třít skvrnu s citronem, posypeme solí a necháme vyschnout na slunci. A můžete použít jinou metodu.

 1. Plátek citronu zabalené do gázy.
 2. Připojit plátek na místě a železa na vrcholu horkou žehličkou.
 3. Po zpracování s barvivem kyseliny citrónové otřít hadříkem namočeným v peroxidu vodíku.

Vlastnosti. Tato směs odstraňuje červené skvrny nejen bílé šaty, ale také vytištěny. Ale v druhém případě - krajní možnost, když jsou jiné metody nejsou k dispozici.

 1. Dvě polévkové lžíce octa a sůl Dobře promíchejte a dát výsledná kaše do oblasti s barvivem.
 2. Fabric úsek a vystavit slunečnímu záření.
 3. Během několika hodin na slunci rzi by měl zmizet.
 4. Rinse věc, pak se umýt.

Vlastnosti. Tato chemická bělidlo - hydrogenoxalát draselný - mohou být doma. V reakci se rzí, že se převede na oxalátu železnatého, který je vysoce rozpustný ve vodě. Pro lepší dopad namísto sody receptu někdy používají potaš. Tato látka se používá jako hnojivo, ve stavebnictví a Photo Art.

 1. Sklenici vody se přidá 30 ml kyseliny šťavelové (prodává se v květinářstvích a prodejnách pro včelaře).
 2. Tam také nalít lžíci jedlé sody.
 3. Použít chemického složení skvrny, mytí po 15 minutách.

... a 2 možnosti pro barevné prádlo

Je-li více či méně jasné, s bílou oděvu, pak výskyt červených skvrn na barevné tkaniny činí ženy v domácnosti, aby puzzle nad tím, jak odstranit rez z oblečení. Po agresivním bělidla prostě „jíst“ barvy s oblíbenými věcmi. V tomto případě existují dvě možnosti, jak tento problém vyřešit.

 1. Odstranění křídy. K jednomu lžíci křídou (trituruje) přidejte lžíci vody a glycerolu. Treat výsledná suspenze kontaminace oblast a nechat po dobu 24 hodin. Poté smýt rovnováhu a zaslat věc auto.
 2. Vyjmutí „víla“. Tento jemný způsob je vhodný pro odstranění stop rzi s oběma barevné oblečení, a jemné tkaniny. Smíchejte jednu polévkovou lžíci glycerinu a mytí nádobí (nejlépe „pohádkové“). Vztahovat na zrezivělých ploch. Po dni - umýt.

Efektivní rychlá metoda čištění je považován za bílý plátěný zubní pasta: je silně zpracované body a o hodinu později umýt. No, pokud se nemůžete rozhodnout, jak se dostat rezavých skvrn z bílé oblečení nebo oživit svou oblíbenou barvu věc, věřit profesionálům čistírna.

Jak zobrazit žlutá skvrna s bílým tričkem a vrácení výrobku na „obchod“ je typ

Jak prát formy off tkaniny a oděvy, přinést zatuchlý pach a vyhnout „znečištění“ dalších věcí

Jak prát s perem snadno a rychle: posypat, popshykat, rub

Recepty lilek v troubě: výběr z dietní, dovolenou, masa a možnostech sýrem

Terapeutický číslo tabulky 7: charakteristiky a druhy „renální“ dieta

Terapeutické stravy Číslo 7: Proč se tomu říká „ledviny“. Jak ovládat hlasitost solí a bílkovin. TABULKA nechá jídla a pokrmy. Nabízí poddruhů „sedm“. Příklad nabídky a recenze.

Recept cuketa s mletým masem v peci: sýr, zelenina, houby a variace masa

Vasilina Smotrina: „Moje šest synů - mí asistenti“

Máma šest synů Vasylyna Smotrina jisté: iv velká rodina ženy musí najít čas pro osobní rozvoj, být krásná a fyzicky aktivní. O tom, jak se jí daří a má co život hackerů - v rozhovoru Woman365.ru portál.

Salát „zálivka“ nové obrázky „nejužitečnější kurzy“

Smažené lilek, jak hamburgery, jako houby po dešti, asijský styl reinkarnaci a další blue zeleniny

„Mastodinon“ při čekání na výsledky z homeopatický lék

Návod k použití „mastodinon“, složení a fungování léků. Schéma dávkování v kapkách a tablet. Indikace a kontraindikace. Nežádoucí účinky. Upozornění a analogy.

Co klovat Pink Kuře v roce 2017?

Příznaky kapavky u žen: což indikuje infekci a jak potvrdil

Příznaky kapavky u žen a proč onemocnění je obtížné rozpoznat. Vlastnosti mikrobiologie patogen. Která oddělení reprodukční systém jsou postiženy nejčastěji. Jak si nakazit. Metody diagnostiky a léčebného režimu.

Vulvovaginální příznaky: jak rozpoznat a léčit zánět v intimní oblasti

Léčba vulvovaginitida u žen: proč je integrovaný přístup. Jak identifikovat původce. Jaké faktory ovlivňují nástup nemoci. Volba léků v závislosti na příčině.

Gardnerella vaginalis: dysbióza s výraznou „aroma“

Příznaky a léčba gardnerelly ženy. Co způsobuje vaginální dysbiózu a jak obnovit mikroflóru. Komplikace bakteriální. Společné režimy a jaké léky jsou povoleny v průběhu těhotenství.

Vulvy u žen a dívek: proč dochází k zánětu a způsobů, jak se vracejí zpět

Příznaky a léčba vulvitidy u žen a dívek. Hlavními faktory predispozicí k onemocnění. Z jakých důvodů může odhalit patologii. Způsoby léčby v závislosti na symptomech. preventivní opatření.

© 2013-2018 Dámská časopis «Woman365.ru». Kopírování materiálů je povoleno pouze s uvedením aktivní odkaz na zdroj. Project Web vydavatelů Vebopolis“.

Co a jak se dostat rezavých skvrn z oblečení - doporučení pro různé druhy textilií

Oblečení je vždy a vůbec špinavé. Povaha nečistot mohou být velmi odlišné. Skvrny od vody nebo pouliční špína tendenci vymýt bez problémů. Ale barva s nedávno aktualizovaných obchody, víno červené nebo rez přinést spoustu problémů. Rozhodli jste se, například, dát na své oblíbené džíny a velká červená skvrna stojí na viditelném místě. Co dělat, jak smýt rzi oblečení doma? Tyto skvrny jsou některé z nejvíce tvrdohlavá, ale pro skutečné ženy v domácnosti zoufalé situace se nestane. Budeme se snažit zachránit věc.

Jak tam je rez na oblečení?

Tyto červenohnědé skvrny může být vytvořena v několika případech:

 • Velmi často se stává, a to zejména v zimním období, musíme pověsit prádlo sušit na různé vzory kovu. V podstatě - to je radiátory. Oni nejsou vždy dokonale obarvený, kromě toho, barva může obluschivatsya v průběhu času. V místech, která mokré tkaniny v kontaktu s holý kov, objeví rezavé skvrny.
 • Někdy před praní prádla v pračce, zapomínáme zkontrolovat všechny kapsy a mohou být veškeré kovové věci: .. Pins, šperky, Gadget, kancelářské sponky, mince, atd. Oni reagují s vodou a nechte prádlo ošklivý rozvod.
 • Často oblečen do rezavé skvrny děti pocházejí ze dvora. Instalovány v místech houpačky, skluzavky, kolotoče, lavičky kovové dítě tře proti nim a umazat.
 • Na oblečení, zejména v posledních sezónách, tam je spousta nýty, knoflíky, ozdobné prvky z kovu. Rust z nich může jít do tkaniny.

Jak a co si vzít rezavé skvrny

Specifičnost odstraňování skvrn z bílého a barevného prádla je jiný, takže v úvahu odděleně: vypláchnout než rzi s bílými šaty a jak se dostat rezavých skvrn z barevných šatech.

Odstranit rez z bílých věcí

Jak odstranit rezavé skvrny z bílých šatech? Musíme tak učinit, a červené skvrny zmizely, a to není zažloutlé a obrátil šedá. Zkuste jeden z následujících způsobů:

 • kyselina citrónová. Při přípravě směsi se musí rozpustit 20 g kyseliny ve 0,5 V. studená voda. Toto řešení musí být uvedena téměř k refluxu Lakovaný nádrž, a pak dát zpět šaty se rzí a držet 5 minut. Pokud se vám nedaří okamžitě přinést znečištění, postup může být opakován. Po všech těchto manipulací věci by měly být důkladně opláchnout studenou vodou.
 • Prostředky pro vany a sanitární keramiky, odstranění rzi. Jak zobrazit rez z oblečení agresivní drog bez poškození věc? Tento způsob je vhodný pouze pro odstraňování rzi z bavlněných tkanin. byste neměli ani experimentovat s jinými materiály, aby nedošlo k pokazit. Navlhčete znamená znečištění místo, a pak třít až dostatečným pěny. Po tom, opláchnout a pak omýt produktu. Tento způsob je poněkud extrémní, ale i velmi zastaralých skvrny lze odstranit s ním.
 • kyselina chlorovodíková. Olovo bod rzi na oblečení bílé barvy jednou provždy? K odstranění rzi potřeba dvě procenta roztoku kyseliny chlorovodíkové. V této kapaliny ve spodní části výrobku před kontaminací a čekat, až úplně zmizí. Zatímco místo zesvětlí, připraví se roztok 3 lžíce. l. amoniak a litr vody, opláchnout pak čistil věc.

Odvodíme rezavé skvrny na barevné prádlo

odstranění skvrn je mnohem obtížnější s jasně multi-barevné oblečení, než bílé. Ve skutečnosti, některé prostředky mohou zaútočit na pigment. Ale přesto existuje několik jednoduchých doporučení, jak se dostat rezavých skvrn z barevných šatů:

 • glycerin odpružení. Mix ve stejných poměrech konvenční křídy a glycerinu, a přidejte prášek v malém množství vody, aby se získala krémovou hmotu. Výsledná suspenze byla dána na místě oblasti a nechá se přes noc nebo po dobu jednoho dne. Po promytí položky zpracování.
 • ocet. Kyselin velké opravy barviva na tkaniny je vždy používá v konečné fázi barvení věcí, takže ocet nebude vyblednutí vaše oblečení. Než se smýt rez z vašich šatů, vařit roztoku octa: 5, čl. l. zředěnou kyselinou octovou v 7 litry teplé vody a zadržování kapaliny věc asi dvanáct hodin. Po tom, rez je velmi snadno promyje barevné oblečení jako obvykle.

Naši lidé, v cyklickém opakování každé krizi a potížím se naučili přizpůsobit a používat užitečné nástroje pro řešení různých problémů. Jak odstranit rez z oblečení doma? Je to velmi jednoduché, existuje mnoho osvědčené recepty:

 • citrón. Tento produkt je považován za velmi účinný nástroj v boji proti korozi, a to nejen v tkáních, ale také v zařizovacích předmětů a dlaždice. S pomocí citronu čistý rez ze všech druhů tkanin. K odstranění skvrn zabalit do tenká citronu buničiny bez kůže a aplikovat ji do prostoru, který vyžaduje léčbu. Ujistěte se, že šťáva důkladně pronikl do vlákna, a pak pracovat přes místo s horkým železem. Chcete-li skvrna zmizela úplně, tento krok opakujte několikrát.
 • citronová šťáva. Můžete také použít čistý citrónovou šťávu bez dužiny. Squeeze šťávu z citronu a dobře namočte je znečištění. Pokrýt mokrou skvrnu s papírovou utěrkou a žehlit jeho železo. Poznámka: Je-li tkanina je velmi jemná a tenká, že může dojít k poškození při dlouhodobé expozici vysokých teplot. Proto namísto nažhavení nech věc ošetřené s citronem, čtvrt hodiny. Potom opláchněte produktu.

Mnoho způsobů, jak se umýt skvrny od rzi, zahrnuje použití suchého citronem nebo kyselinou citronovou

 • Ocet a sůl. Tato metoda je ideální pro odstranění skvrn z džínoviny. Sůl a ocet by měly být smíchány tak, aby se vytvořila pasta plastu. Naneste ji na místě a držel po dobu několika hodin. Jednou - stačí jen dobrý máchání věc.
 • kyselina směs. Staré skvrny jsou velmi obtížně ustoupit, ale můžete zkusit použít směs dvou kyselin - octová a šťavelová. Take 5 g každého z nich a míchejte ve sklenici vody. Připravený roztok tepla, a poté jej ponořit do kontaminované oblasti oblečení po dobu tří hodin.
 • Mytí nádobí glycerol +. Tato metoda je rovněž použitelná pro jemné tkáně. K přípravě činidla smíchat s glycerinem jakýkoli kapalný mycí prostředek. Výsledná pasta se vztahují na kontaminované oblasti a čekat několik hodin. Po ošetření je nutné opláchnout oblečení.
 • Kyselina vinná a ultrafialové. Odebrána stejná objemových dílů kyseliny vinné a jejich soli. Získat kaše namazat hojně znečištěných lokalit. Dát položku na slunci, v rámci pre-ošetřené oblasti podsunuv banky nebo hluboké misky. Postupem času, bude na místě začne odlehčit a zmizí úplně. Věc, kterou je třeba důkladně opláchnout.
 • zubní pasta. Mnoho žen v domácnosti se snažili tuto metodu, jak se zbavit rzi na oblečení, a důrazně se doporučuje odstranit rez z tkaniny. Zubní pasta se smíchá s malým množstvím studené vody a tenké vrstvy aplikované na rezavé místě. Zanechat něco pro 40-60 minut a poté opláchněte.
 • Ocet nebo kyselina citronová. Tato metoda je užitečná nejen při rozhodování o tom, jak přivést rezavou skvrnu bílých šatech, ale také povoleno pro použití na barevné prádlo. Vaření médium: nalije do skloviny obalového skla vody, přidá se 2 lžíce. l. ocet nebo kyselina citrónová. Ohřát řešení, nikoliv vařící, a pak ji ponořte do oblasti věcí s místě a počkejte 5 minut. Po zpracování produktu se nejprve máchání v čisté vodě, a pak se do vody s přídavkem čpavku.
 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  84 − = 76