Nadjezd pro automobily

Nadjezd pro automobily

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Nadjezd pro automobily

Nadjezd pro autoopravárenství v zahradě s vlastníma rukama

Design je k dispozici mnoho vozů a jejich specifikace vyžadují pravidelnou kontrolu a opravy jednotlivých komponent a systémů údržby. Co můžete udělat, je to jen stroj a jako všechny stroje, vyžaduje péči a pozornost. Pokud se však v některých případech je možné provádět opravy na vrcholu zvednutím kapoty jakákoli kontrola zavěšení a podvozku stává skutečnou obtíž, pokud nejsou k dispozici žádné inspekce pit nebo podstavec. Neustále honí své čtyřkolové přítele v auto opravit, je poměrně drahé, a není nutné, protože mnoho práce může být provedeno ručně. Proto nadjezd zařízení pro vozidla je prioritou pro jakoukoli zabývající se hladkého fungování svého vozidla majitele automobilů.

Požadavky na viaduktu

S cílem zajistit bezpečnost a pohodlí při ovládání, stojan lépe s těmito požadavky:

 • Výška nadjezdu na opravu vozu musí být alespoň 1 metr. V opačném případě budete mít velmi těžké pro ni vylézt, světlo kontrolovat podvozek nebude stačit, a prostor pro manipulaci s díly a klíče, a nebude.
 • Šířka je závislá na druhu vozidla (nákladní automobily, osobní), ale neměly by být minimalizovány centimetr na centimetr. Je nutné, aby povolenky ve výpočtu, na plošinu na takový stroj mohl zavolat bez problémů.
 • Pro větší spolehlivost potřebné při stavbě nadjezdu poskytnout bezpečnostní rezervu. To pomůže nejen nedošlo k deformaci struktury, ale také, pokud je to nutné, vrátit to těžší k přepravě.

Druhy inspekčních platforem pro automobily

V zásadě existují pouze dvě možnosti pro všechno nadjezdem na místě. Každý z nich má své výhody a nevýhody, zejména výroby.

Mini nosič, Jedná se o dílčí strukturu pro přenosné kolize. Skládá se ze dvou samostatných částí, které nejsou navzájem spolu svařeny. V této fázi je vůz lze spustit do předních nebo zadních kol, což majitel, aby se opravy.

Plus - za podstavec může být použit i v podmínkách závažné nedostatku prostoru a uklidit po opravách na stranu. Minus - zkontrolovat návrhu požadované přesnosti dokonalou a komponenty musí být nainstalovány pouze na místech, kde nebudou rozptýlit v různých směrech od kola skoků.

Plné velikosti rack mnohem jednodušší a spolehlivější, ale jeho stavba bude vyžadovat volný prostor. Ale, a to bude trvat desítky let, ušetří spoustu peněz do svého majitele, protože mnoho opravy můžete udělat doma. Navíc, tento design - spolehlivost, pevnost a trvanlivost. Minus - je třeba přidělit volné místo a trochu vysoké náklady na materiál.

Mini stojan na autě s rukama

Aby se mini stojan s rukama, které budete potřebovat:

 1. Ocel Area ne méně než 10 mm;
 2. Kovová tyč;
 3. Elektrody pro svařování;
 4. Svařovací přístroj;
 5. Nátěr na ochranu hotové kovové konstrukce před korozí.

Ložiskové prvky, „pyatki9raquo; který je připojen k žebříku příjezdu by měl mít šířku asi 40-45sm. Podpěry jsou přivařeny ve tvaru lichoběžníku, přičemž spodní, základna má šířku 10-15 cm větší než v horní části. To je nutné pro udělení stabilitu konstrukce. Žebřík pro kontrolu je vyrobena ze dvou rohových kusech o příčné tyče přivařeny dovolovat kola nekloužou při lezení na konstrukci.

Pro uzamčení vozu v poloze na výrobu a speciální podložky, které se používají, aby se zabránilo neúmyslnému výstupu stroje z nadjezdu. Po dokončení celé konstrukce je natřena.

Full-size stojan na opravy automobilů

Dokonce i ve fázi výběru na výstavbu místa, je nutné určit velikost nadjezd pro automobily. Vzhledem k tomu, že šířka vozu a potřebné délky nástupiště - to kolísá, jediný velikost nemá a nemůže. Dnes si můžete být trochu vozítko, zítra, obrovská SUV nebo malý nákladní automobil. Proto je třeba provést přelet s dobrou mírou bezpečnosti a náhrad.

V první fázi stavebních ocelových trubek kozové-zem (6 kusů) o průměru nejméně 80-100 mm do hloubky pod zemí bodem mrazu. Pokud Prohloubení méně, je příliš velké riziko, že výstavba povede ke straně při prvním jarním táním. Jáma pod sloupku není naplněn zeminou a naplněný cementu.

Nakloněná část (kontrola) je vyrobena z kovového úhelníku s příčným svařování ocelové tyče. Vzdálenost mezi tyčemi, je asi 10 cm.

Vodorovná rovina se provádí stejným způsobem, dokud je třeba konec nadjezdu, aby omezovač, který bude chránit vozidlo proti nekontrolovanému výstupu dopředu.

Typicky je délka šikmé části je až 4 m, a vodorovně k 3 metry. To je dost pro opravy vozů všech značek a designu.

Jak můžete vidět, je otázka, jak vytvořit přelet k autu s rukama je řešeno dost jednoduše.

K tomu, stačí schopnost pracovat s svářečky, a nějaký volný čas. Ale výsledek předčí veškerá očekávání a bude možné nejen opravit své auto, stejně tak, jak chcete, ale také vyprat na všech stranách.

Nemáme nadjezd pro vozy s rukama

Každý majitel auta ví, že hlavní „bolest“ z auta skryté na dvou místech: v motorovém prostoru a pod dnem. Chcete-li získat do motoru po otevření kapoty. Ale stanovit pozastavení nebo zrušit přenos, který nemá dostal pod tělem, nebude fungovat.

K výkonu práce pod spodní části vozu, můžete použít jámy nebo zvednout viadukt. Pit lze vybavit pouze v suchém povrchu, takže je k dispozici ve všech garážích.

Výtah je drahá - to může dovolit opravit obchod. Výsledkem je, že pro průměrného motoristy je domácí stojan pro automobily, který nevyžaduje nákladné a čas na montáž.

V tomto článku se podíváme na nejoblíbenější a jsou k dispozici pro výrobu konstrukcí, stejně jako kroky popisují proces pro jejich projektování a montáže.

Hlavní typy stojanů automobilů

V závislosti na Vašem rozpočtu a složitosti opravy, existují dva typy zvýšených struktur:

 • Nechá se zvýšit pouze jednu nápravu vozidla (přední nebo zadní).
 • Full-size (přepočteno na vstupu celého stroje).

První možnost je úspornější a pohodlnější. Mini-stojan na částečnou kontrolu má malé rozměry a hmotnost. Je snadno instalovat na rovném povrchu a po dokončení opravy je odstraněn. Hlavní nevýhoda - v práci to není tak pohodlné jako design full-size, protože vzestupu vozidla není větší než 50-60 cm.

Celovečerní verze dražší a složitější realizovat, ale dává majitel vozidla simultánní přístup ke všem BCM jednotek. Bereme na vědomí, mimochodem, že bez ohledu na kozlíku, aby jeho výrobní kvality nezbytné, aby se výkres, a právě během montáže tak, aby vydržely rozměry konstrukce.

Zvláště důležité jsou tři skupiny o rozměrech:

 • Výška a šířka podstavce nosných „židle“;
 • Délka žebřík (příchozí a horizontální);
 • Šířka ramp.

Kromě toho je třeba zvážit uzly zakotvit žebříky s tabulkami. Musí vydržet hmotnost vozu bez namáhání.

Populární možnosti pro opravu regálů auta

Nejjednodušší forma mini regálů. - Dva páry sestřelených dohromady kousky dřevěných trámů průřezu 20x20 cm broušených šikmo okraje takové provizorní podpory, budeme mít solidní základ, na kterém volat předního obložení a projíždějící zadní vůz (foto №1).

Nevýhodou takové podpory jsou zřejmé: bez lišt na lištu ochrany proti bočnímu prokluzu kol, které vyžadují, aby řidič velmi opatrně u vchodu. No tam a zpět „nárazové“, která zabraňuje náhodnému východ. Stojan výška je dostatečná pro pohodlný přístup ke dnu.

Tam je lepší verze dřevěné podpěry pro jednoduché opravy. Taková nakládací rampa v zemi vyrobené z útržků desek postupně dorazí do štítu. Jeden z jeho strany tvoří stupňovitý přechod pro vstup (foto №2).

Tato konstrukce má pneumatické bar a dva popruhy pro nošení. Její šířka může být zvolen tak, aby zavolat zkontrolovat stroj bez rizika zhroucení kola. Náklady a složitost výroby takového stánku je minimální.

Ve většině případů, mini-rampy jsou vyrobeny z kovového profilu (potrubí a rohovými prvky). Jsou odolné a pevné dřevo. Příkladem takových návrhů, které vidíte na fotce №3.

Místo toho může být použit držák pro nosné části žebříku, nebo tvarovky. Rozšíření horizontální žebřík 1 metr, získáme vhodnější pro mini-rack. Pomocí tohoto programu můžete získat na většinu jednotek umístěných v dolní části těla (foto №4).

Dokončí přezkum kompaktní konstrukci mini-stojan pro automobily skládacího typu. Trvá střední pozici mezi přenosných i pevných jednotek (foto №5, 6, 7).

Důležitým rysem této konstrukce - možnost demontáže horizontální žebříky po vstupu auta pro snadný přístup do podběhů kol a prahů.

Práce, ležet nebo sedět pod strojem je možné, ale ne příliš pohodlné. Proto pro pravidelnou údržbu potřeba stacionární vysokou přejezd shromážděné na molu základu (foto №8).

Toto provedení bude nejen pro osobní automobily, v případě potřeby, ale také malé nákladní automobil nebo autobus.

Jak vyrobit skládacího avtoestakadu sebe?

Výroba stavebnin začíná detailním výkresu. Tím ji budete moci zvážit a promyslet všech fázích sestavy, aby se zabránilo chybám spojená narychlo provedené práce.

Skládací stojan musí mít tyto rozměry:

 • Délka vchodem a horizontální můstku je vozidlo délka + 1 metr.
 • Šířka žebříku - minimálně 40 cm.
 • Výška podstavce podpory - 70-80 cm.
 • Šířka horní části podstavce podpory se rovná šířce žebříků.

Aby byl pevný stojan, ne šetřit na kov. Pro žebříky koupit nestejné úhly 63 mm. Referenční „židle“ podstavce může být svařena z rohu police 50 mm široký. Vyplňování rampy z vlnité výztužné části nejméně 14 mm.

Bez svařovací stroj, brusky a vrtačky pracovat lepší nezačínat. Na rozdíl od nástroje sestavy, je třeba si připravit 12 párů šrouby a matice pro upevnění schodiště do „vysoké židle“.

První krok - zhotovení podstavce podpory. Musejí dát lichoběžníkový tvar pro zlepšení stability. Pro přesné sestavení základny a vrcholu „stolice“ rohy seříznutá na míru je třeba rozšířit na deskovém OSB, kterým se dohromady pomocí svorek nebo magnety svářeče.

První svar spodní základnu čtyř pilířů. Pak byla shromažďována v nejlepších míst, které jsou připojeny k nohám z rohu. Závěrečná fáze - stanovení horní rámy s podporou spodní části nohou a jejich upevnění svařováním.

Upozorňujeme, že na schématu sestavení je jeden z rohů horního rámu otáčí police nahoru a tvoří bouli na ochranu kol z narušení od nadjezdu. Na konci podporuje nutno svařit ještě jednu KICK roh. Budou nedovolí vůz pohybovat po žebříku dolů.

Aby byl přelet s vlastníma rukama nejvíce stabilní, může být instalován na ní příčných vazeb ocelového profilu. To je přišroubován k palci. Toto opatření nebude zbytečné, neboť zvýšení tuhosti celé konstrukce.

Horizontální a vstupní rampy jsou vyrobeny z 63 mm a rohových výztužných tyčí, plní roli „žebříky“. Délka šikmé rampy pro osobní automobily by měla být nejméně 3 metry. je zvolen Velikost horizontální části, čímž se délka vozu 1 metr. Šířka pasti alespoň 40 cm.

Před instalací prutu rohy převrátil, takže jejich police vzhlédl a sloužil externími bočních zarážek. „Žebřík“ získat i v případě, že profil je položen na pevnou vodorovnou plochu. Připevněte ji do betonu nebo asfaltu je obtížné. Může být tedy použit jako montážní základně dva příčné rohové. Tyto příručky „žebřík“ je připojen svorky. Provedením této operace je možné zahájit proces svařování. Segmenty profilovaného výztuže bude vykazovat mnohem pohodlnější, za použití jako šablona šrot rohu 63 mm.

Výrobní nakloněný žebřík regály pro opravu auta se mírně liší od horizontální montáž. Je třeba ponechat volný konec o délce 10 cm (bez armatury), které budou sloužit jako dokovací stanice. Vertikální profil mlýnku hrany snížit prostřednictvím vodorovného ramene. Poté, co že je třeba ohýbat čep.

Pokud nechcete mít ohýbací stroj, a existuje několik kamarádů z pevného hmotnosti, pak požádejte je, aby vylézt na podstavci vytvořit protiváhu k ohybu. Před touto operací je nezbytné stanovit nájezd horizontálně, odpočívá jeho volný konec. Na podporu tohoto profilu a rohu „židle“ v místě cvičení dva otvory. Upevnění konců „žebřík“ vybíhání to rozhodně nakloněna dolů na zem. V místě, kde byl řez profil, svařované, které potřebují kusu ocelového plechu pro posílení ložiskovou sestavu.

Horizontální žebřík hoře, jeho umístění na podstavci. Potom se vyvrtané otvory pro šrouby v nosných částech podstavce a horním nosném profilu. Pro spolehlivější upevnění nadjezdu na místo na „židlička“ může být přivařena oka. Upevnění své kotvy do betonu nebo ocelových kolíků na zem, budete chránit před přemístěním dílů stojanů u vchodu do jejího auta.

Dělá záznam testovací všimněte chování nakloněné „žebřík.“ Pokud se ohýbá, bude to muset udělat dva vloženého nosného rámu a připojí je sešroubování do rohů.

Komentáře (0)

Novinka na místě

Sazenice rozvíjet a rozšiřovat vegetativní hmoty v omezeném objemu substrátu. A tento objem.

Winter - utrpení pro domácí mazlíčky. Zvlášť těžké je přenesen nosnic. Krátká.

Novoroční marnost s dárky a kreslení slavnostního menu platí pro domácí výzdobu interiérů.

Komfortní dům, postavený pryč od sítí dodávek plynu je nemožné bez kamen. V chladu.

Osvětlení plochy příměstské oblasti je považován za samostatné plánování zóny stupeň uspořádání.

Obyčejná fráze života psa v těchto dnech je použitelná pouze pro bezdomovce psů. ,

Získávání pozemků a vytvoření plánu budoucího domu, je nutné myslet na umístění.

Posledních 10 let na rostlinné výroby v zelinářství a zahradnictví seminářích a fórech je aktivní diskuse.

Je těžké v dnešní době najít někoho, kdo neslyšel nic o deskách.

Při pohledu na pytle cementu a hromadu písku, ne každý developer cítí.

Nadjezd pro autoopravárenství v zahradě s vlastníma rukama

Livability infield lze považovat za dokončenou, pokud „full set“ bude self-postavený stojan na opravy automobilů. Závratná designové platformy zarážející stručnost a schopnost používat nejjednodušší z kovu. Chcete-li provést přelet svých rukou? Co by mohlo být mnohem zábavnější!

 • 1 Služby osobní auto service "
 • 2 Konstrukce podstavce
  • 2.1 nadjezd, navrženy tak, aby částečně kontrolovat auta
  • 2.2 plné velikosti rack
 • 3. Jak si stojan pro auta s rukama
  • 3.1 Jak vyrobit mini stojan
  • 3.2 Jak vytvořit v plné velikosti rack

Téměř každý majitel domu chce vidět jeho vlastní Usedlost atraktivní, praktické a funkční. A v případě, že pronajímatel je také vášnivým auto nadšenec, pak bez kozlíku určené pro opravu vozidel na místě, prostě nemůže udělat.

Dokonce i když nemáte v plánu do provozu auta, bude pravidelná technická kontrola včas pomůže identifikovat problémy a volání v profesionálním studiu. Pro přístup k vozu pomocí speciálních výtahů a přelet pozorovací otvor. Nicméně, drahé autobusy a vybavené všemi pravidly kontrolní jámy je čistě výsadou servisních střediscích, což vyžaduje značné náklady na materiál.

Podstavec pro vozidlo, na rozdíl, může být namontován kdekoli část v podstatě v blízkosti lůžek brambor, a na vědomí ruce. Produce stojan na auto lze použít v osobních a nákladních automobilů. Použití a aplikace těchto nosičů může být rozšířena, aby využili služeb „osobní služby středisek může být kdykoliv během dne a roku.

Strukturálně je následující typy platformy:

• Zkontrolujte, zda je návrh na částečné auto

Samozřejmě, že v závislosti na konstrukci regálů a velikost nosiče schopnost odolat zatížení, tyto typy platforem používá auto na určitou hmotnost. Jedinou podmínkou by se omezit velikost kozlíku pro stávající auto nebo dva.

Klasická žebříčky struktura (téměř slov instruktor) má určitou výšku, šířku a délku pracovní části ohraničené zkosením, a také po stranách pro průchod trati.

nadjezd, navrženy tak, aby částečně kontrolovat auta

Podstavec pro částečné příjezdu vozu (přenosný a malé) je přenosný lehká stavba se skládá z ne samostatných kusů svařeny. Přenosné a mini rampy instalováno bez základů. Zkontrolujte, zda k tomuto molu k dalšímu kontrolnímu vozu je možné přední nebo zadní kola.

To nadjezd pro auta se snadno instaluje a lze také snadno odstranit, což vám umožní ušetřit místo na svém webu. Avšak pro úspěšné příjezdu do struktury potřebují hbitost a zkušenosti řidiče.

Hlavní parametry nadjezdu:

• výška - ne méně než 1 m.

• Délka zkosení - 4,2 m.

Strukturálně, nebo přenosný mini nadjezd se skládá ze čtyř částí.

Nadjezd snadno montovat a demontovat a transportovány do požadované polohy, takže náhle vzniklé diagnostika jako rozmarné auto nosič je nezbytný, a to zejména v „oblasti“. V praxi je někdy nutné, aby se dvě rampy zvýšit přední nebo zadní části vozu až do požadované výšky (světlou výšku na výšku nadjezdu).

Zde je self-made rack, který se používá k částečnému příjezdu.

Samozřejmě, že v plné velikosti rack je vhodnější a spolehlivější konstrukce, který je nezbytný pro stavbu prostoru. Ale v plné velikosti rack do budoucna je více než kompenzovat náklady na jeho stavbu.

Hlavními parametry nezmenšené regály A jsou podobné přenosné a mini ramp:

• Výška - 1 m a více

• Délka pracovní části - 4- 6 m.

• délka zkosení na obou stranách - 4,2 m.

Říkáme najednou, že velikost full-size regály pro automobily nejsou konstantní.

Proto po celé délce stojanu je vyroben s ohledem na dodatečné marže bezpečnostních rezerv a které budou hrát dobrou službu v budoucnu. Kromě toho se po celé délce žebříčky a lze s výhodou použít jako prohlížení ramp pro vozy vybavené pozorovacím otvorem.

Jak vyrobit stojan na autě s rukama

Teoreticky výroba podstavec pro automobily může být z jakéhokoliv dostupného materiálu. V kurzu jsou desky, cihly a použité pneumatiky. Ale taková předběžná opatření mohou být odůvodněna pouze v extrémních případech.

Proto je pro hlavní nosné prvky a nadjezdů sleduje za použití kovu, který je schopen vydržet značné denní zatížení. Tento kov kanály, úhly a profilovaná trubka. Tyto druhy kovu vydrží značné zatížení na ohyb.

Pro výrobu mini ramp potřebovat tyto materiály:

• Oblast oceli, tloušťka minimálně 10 mm

a elektrody pro svařování a svařovací přístroje. Formulář podporuje mini rampy, zvolte „Keystone“, se základnou 15-20 cm vyšší než v horní části. Zkontrolujte žebřík pro části vyrobené z oceli, která je přivařena rovnoměrně na obou stranách čárového kusů.

Povrch rýhované tyče je s výhodou vybrána tak, aby vozidlo kola z uklouznutí při stoupání-klesání viaduktu.

Nosné prvky, žebříčky, na kterém je namontován žebřík by měl mít šířku 45-50 cm. Fixace vozů nesou speciální podložky, aby se zabránilo samovolnému výstupu stroje. Po svaření konstrukce nadjezdu malované antikorozní nátěr.

V tomto videu je představen minibus pro opravu automobilů.

jak udělat plnohodnotný nadjezd

Původně vybráno na místě je místo, na kterém nejsou zaplavující půdy, podzemní vody a zem nemají vrstvu nasáklou vodou. Připravte jámy pod podstavou - stožáry nebo ocelové trubky až do průměru 10 cm.

Počet trubek základny plnohodnotného stojanu se vypočítá podle předběžného pracovního náčrtu. Nádrže s nainstalovanými trubkami jsou zpevněny. K namontovaným trubkám nebo sloupům je svařován kanál pro posílení nosné kapacity.

Rovněž se doporučuje používat kovové válcování (kanály, úhly a profilová trubka) jako nosné prvky pro koleje. Pak se provádí válcovací rovina: vyztužení a řezané tyče jsou na obou stranách přivařeny přes ložiskové prvky.

Šířka dráhy válcovací roviny musí být nejméně 0,5 m. Přijata svařovaná konstrukce je umístěna na speciálních podpěrech požadované výšky (1 metr). Pro uskutečnění přistání pro příjezd a schody použijte roh L50, svařený armaturou. Hrany tratí jsou vhodnější pro ochranu rohu, což zabraňuje uklouznutí vozu.

 • 16. ledna 2018

Kryt bidetu na toaletě: pomůžeme vám vybrat si ...

Ubytování ve standardních panelových bytových domech ...

Sen každého majitele automobilu má mít chlad ...

Pokud jsou topná zařízení v domě nebo v bytě ...

Čerpadla pevně a trvale vstoupí do našeho každodenního života.

Dřevěné předměty každodenního života a dřevěné domy jsou ...

Leave a Comment

Your email address will not be published.

98 − 90 =