Nadjezd pro autoopravárenství

Nadjezd pro autoopravárenství

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Nadjezd - je to skvělé místo pro autoopravárenství

Každý motorista by měl být v ideálním případě nadjezd. Tato konstrukce je nutné, protože vůz není vždy dopravním prostředkem, - v některých případech to může vyžadovat opravu. To znamená, že řidič bude muset provést mnoho různých akcí: lehnout si na podlahu prohlédnout spodek stroje, a tak dále. Při provádění těchto prací musí být pod vozidlem, které není příliš pohodlné. Pro zjednodušení problému, je třeba uvažovat o stavbě nadjezdu.

Postavit jejich vlastní tak důležité zařízení pro opravu, musíte nejprve získat potřebné produkty: speciální mosty, podporuje pro ně. Také je potřeba cihly, železniční pražce, cement. Není žádným tajemstvím, že nadjezd - je to takový design, který může být různých typů.

Za prvé, vzít v úvahu typ přenosného stojanu. Její stavba je jednoduchá - musíte najít zbytečné (možná starší) mostů pro rampy (potřebovat dva kusy). Podpora výška data by měla být asi 50 cm. Délka mostu je zpravidla rovna metr (nebo o něco více). Potřebují dva. Druhá délka by měla být 40 cm Tyto díly jsou spojeny pomocí závěsů. - Jsou prezentovány prst tyč. Tato metoda je ideální pro organizaci kozlíku - praktická a robustní design, který je snadno demontovat, pokud je to nutné. Když byly opravné práce na autě bude plně realizován, lze jej snadno odložit.

Inspekce pit - alternativní nadjezd

Řeč je o standard, známý způsob, jak uspořádat regály pro autoopravárenství. Vytvořte otvor, jehož velikost odpovídá přibližně rozměrům vozidla (také v úvahu další vzdálenost na šířku i na pracovní podmínky byly pohodlně). Zjednodušeně řečeno: Délka pit zcela závisí na velikosti stroje. Její stěny a podlahy pokryté konkrétních řešení nezbytné. Takže chránit před vlhkostí, nečistotami. Můžete použít moderní hydroizolační materiály - to také pomůže vyhnout se problémům během provozu.

Před navrhování díru sledování, určitě byste měli vyzkoušet, jak se nachází podzemní vody, kde se vyskytují. V případě, že jsou stále tam, to je lepší opustit stavbu jámy - praktické kozové struktury není nouze i bez něj. Na posílení stěn díry je nutno mít na paměti - v opačném případě může vždy dějí ubývání. Pro přístup jáma byla výhodná pro poznávání spodek stroje, měli byste postavit žebřík. Když je práce neuskuteční, všechny uzavřená břidlice (nebo nějaký jiný materiál).

Opravy motorových vozidel pomocí cihlových budov

Takový nosič - návrh na jejichž výrobě se využívá nejvíce obyčejných cihel. Jejich kombinované v jediné jednotce obloukovité, šířky a délky, které musí odpovídat vozidlo. Pak se stmelil, co se stalo. Existuje jedna nevýhoda je třeba vzít v úvahu - po určité době mohou začít hroutit cement. Tento jev je nejlepší čas, aby se zabránilo. Nicméně, tento nosič pro auta je docela vhodné kdekoliv na zahradě nebo na území příměstské oblasti - stále nejlepší řešení tam není obvykle nalézt. Ve dvoře si můžete vytvořit něco jiného, ​​varianta cihel je nepravděpodobné, že by bylo vhodné.

Výstavba nadjezdu pražců

Nejjednodušší možností jsme se zaměřili na výše uvedených tel. Nadešel čas popisovat velké peníze - přelet pražců. Tato konstrukce se vyznačuje vysokou životností. Pro jeho stavbu je třeba jen jedna - železniční pražce. Tento materiál před zahájením stavby nutně impregnované kreosotem - speciální látka, která je nezbytná pro prevenci různých negativních jevů: vznik plísně, hniloba vývojové procesy. Vzhledem k impregnaci automobilového nadjezdu bude sloužit mnohem déle.

Tak, jako vodítko pro stavbu, musíte mít nějaké pražce. Oni jsou obvykle šíří na žádném kopci, předem připravit nebo provést přímo z prvků. Je důležité, aby délka velikosti pražců někde 500 cm, šířka -. Ne méně než 260 cm v konstrukci by měla zahrnovat několik lidí - některé prvky docela těžké. Hmotnost celé konstrukce bude mnohem více - výtah nebude fungovat sám.

All avtoestakady lze rozdělit do dvou hlavních kategorií - jen zvednout některé stroje a úplné kontrole. To vše závisí na schopnosti odolávat zatížení, celková velikost struktury. Odolný žebříčky a - zařízení, kde jsou použity nosné prvky ocelové úhelníky, kanály tvaru potrubí. Takové válcovaných kovových druhů může odolávat velmi vysokým zatížením v lokti - jsou obvykle umístěny ve směru válcování spolu. Před konstrukce je určena velikost všech nosných prvků. Je také důležité, aby se určitý prostor pro bezpečnost před vztyčení konstrukce.

Nadjezd s rukama ze šrotu materiálů

Pokud nechcete mít díru pohledu pro auto, můžete nahradit to, vyrobený ručně psaných v garáži nebo na jeho dači, nadjezd. Chcete-li to, budete potřebovat pár pražců a několik prken a trochu šrotu, svářečky a bulharštině. Samozřejmě, jáma v garáži mnohem pohodlnější, ale z různých důvodů nejsou v každé garáži, můžete jej vybavit. Může interferovat s blízkostí podzemních inženýrských sítí a podzemních vod, a pak, pokud chcete opravit soukromá vozidla ukončit, budete mít přístup k internetu kozlíky vlastních rukou.

V závislosti na velikosti, regály pro automobily jsou dvojího druhu:

  1. Pro přístup k jednomu z automobilového mostu.
  2. Chcete-li zadat celý stroj.

Mini nadjezd První kategorie je obvykle rozebrána a vyžaduje malé množství materiálu tak, aby její vlastní ruce. Je mobilní, ale ne tak vhodné pro opravu vozu s rukama jako full-size. Nevýhodou mini ramp je, že vzhledem ke své nízké nadmořské výšky cvičební stroj opravit vlastními silami pomocí možná ne v plném růstu.

Zařízení, umožňující přístup k přední i zadní části stroje, existují dva typy:

  • Vyrovnání, na rovném povrchu. Vstup do svých stránek na opravu se koná v nejlepším případě v úhlu asi 30 ° k horizontále.
  • Nachází se na svahu. Vstup dochází na nich bez zvednutí směrem vzhůru (horizontálně).

Ti, kteří chtějí, aby se mini nadjezdu na opravu auta s rukama představit jednoduchou strukturu pro opakování, které nepotřebují výkresu.

Tak, aby jednoduchý podstavec pro mini auto s rukama, je třeba dát dva páry pražců v párech bočních plochách navzájem a spojit každý pár pražců pohromadě ocelové konzoly. Ztlum své sponky a nakrájíme jeden konec každého páru pod úhlem asi 30 ° k vodorovné rovině pro snadnější vstup do nich. Dát pár paralelně k sobě navzájem, v souladu s rozchodem autě, řezané konce na jednu stranu. Přenosný mini stojan připraven. Výška takového zařízení se řídí umístěním vhodné tloušťky zbytky obdélníkové desky pod konců pražců. Že stroj není sjel z nadjezdu, výroba kousků prken a boty na opravu dává je pod koly. Aby nedošlo k pádu z budovy u vchodu do ní připojit konce pražců jsou dvě trim deska tak, že jsou trochu nafoukaní.

Chcete-li pracovat pod strojem na kozlíku nutně Získat kus tlusté plsti, nebo dokonce starou deku. Nenechávejte své zdraví na betonovou podlahu.

Pro ty, kteří říkají, že do takové výšky, a stroj může zvedat jack, namítat, že kdyby dal jí pod tlustými klíny, ne každý zvedák tak zvyšuje, a zadruhé proto, že mnohem bezpečnější než zvedáku.

Ti, kteří nejsou ochotni snášet nepohodlí opravu svého vozu, navrhujeme dělat s rukama verze plné velikosti. Budete mnohem pohodlnější na něj vstoupit, pokud ji postaven ve svahu. A deska bude trvat méně. Tak to dává smysl hledat své místo na svahu. Samozřejmě, že lepší dělat přelet kovu: je trvanlivý, neabsorbuje olej, a rez není tak rychlý jako dřevo hnije. Ale pokud máte na skladě dřeva, volba materiálu je zřejmé, nebudou kupovat stejné kol.

Tyto nosiče mohou být použity jako dva ocelové trubky o průměru nejméně 150 mm. Měly by být zapuštěny do země pod jeho zmrazení tak jako tak výškových kozlíky s příchodem zimy, zvýší a pokles na jaře. Po instalaci jímky Podpory by měly být zatrambovat rozbité cihel a betonu, tím lépe. Je-li hloubka mrazu linky ve vaší oblasti je malá, ložiska prohloubil do země, ne méně než jeden metr. Výšku podpěr nad úrovní terénu je závislá na růstu, ale nesmí být nižší než 1,5 m.

Jeho instalaci by měl být ve vzdálenosti asi 5 metrů od zamýšleného vstupu do stojanu, a v určité vzdálenosti od sebe navzájem rovná sledování vašeho vozu. Na horní části nosných žeber odložil segmentu parapetu přibližně 150 mm na šířku, jeho délka by měla být 50 cm větší rozchod své auto. Svar kanálu na nosič. Po tom, pro boční stabilitu nosných konstrukcí připojit křižují dva rohy. Čtyři rohy s žebry alespoň 7,5 cm délka asi 5 m Lay vzájemně rovnoběžnými okraji k sobě, a v prostoru mezi každým párem dlouho plnicí ventil 50 délek cm a svařit k sobě v pravém úhlu pozorování. Výsledné žebříky dal na jednu stranu, takže každý byl na okraji kanálu, a druhý na zemi. Podívejte se na ně vodorovně pomocí vodováhy. A také nastavit šířku mezi krajského města, ležící na zemi, což se rovná sledovat své auto. Svařit aby ua je zastaví, aby se zabránilo poklesu vozidla a dostávají gratuluji, jste vařené regál z oceli s rukama nad hlavou.

Komunita> Kulibin Club> Blog> "Mini9quot; Nadjezd vlastníma rukama

V té době jsem se rozhodl učinit sám mini stojan, pokapatsya do popelnic vlasti, a z toho, že jsem se ocitl tady se vaří;

Jeden rack je pryč (z toho, že jsem našel v obchodě, ale pak si uvědomil, že oblast by mohla být i 30 a ventily by mělo stačit, a 14 mm) Oblast 40 4sht- of 172cm, 4sht- o 22cm, 2ks 31cm pásmo 50 2ks - o 32cm a kování (16) 17sht o 31 cm.

Použijte nadjezdu již třetím rokem, umístí se vozidlo je dostačující pro normální provoz, zkontrolujte, zda auto VAZ 2109, IL Fabula, Škoda Octavia, Hyundai Avante, jsem zastavit a pohybovat se na něm bez problémů. Je možné uložit ve svislé poloze.

Tagy: mini nadjezd

Čtecí skrze slovo. Jen jsem si uvědomil, že veškerý materiál byl.

Velmi užitečná věc. A v případě, že výdaje Není tajemstvím, kolik zbývá?

"Ya9quot; dělal (vy) po celé délce "avto9quot; (Můžete vidět v b / g), ale je otázkou, mám jiný: " Vy jste neodrazí na tuto otázku = Jak vyzvednout auto úplně na nejkratším místě?"

když "Ya9quot; Sloužil jsem na auta "estakade9quot; = Je provádět některé práce není dost (výška).

Teď mám "mysl9quot; Jak se ke zvedání vozu - zavolat na "estakadu9quot; spolu s nadjezdem = možné na principu fungování 4 bodu výtahu.

Můžete být vyslechnut - Jaký je váš názor?

Úhel sklonu si nepamatuješ?

že to, co jsem si nepamatuji, takže to je vše. ale v podstatě, když se podíváte pozorně na fotografii, tam jsou všechny velikosti, a to může být raschetat úhel

Úhel sklonu si nepamatuješ?

12.62 Zdá se to nemožné. Odhadnuta na 9. Lancer s clearance 135 - získat všechny potřebné 8))) je vzrůst na 30 cm by měla být 2 metry s malou check-in))

dobrý. Vzal jsem na vědomí.

Velmi cool nápad pro váš dům bez garáže nebo do zahrady. Respekt. Je to skvělé, když ruce roste z místa, kde je to nezbytné. Chci horní platformu kratší a o něco vyšší.

usnadňovat to jen, a pak jsem se otočil těžký projektil tyazholoatletichesky

Pohodě udělal, dobře udělal! Pro velikosti jednotlivých díky nevelké jen se mi zdálo, by 5 centimů delší

Máte-li zvýšit výšku, je nutné prodloužit délku šeku, nebo změnit úhel naklonění rampy, a vy můžete sedět na dně. Plus více ke zvýšení hmotnosti, ale to je již nemálo otočil. A od mini-nadjezdy, proměnit v maxi-bar. Výška nadjezdu, mám dost, že na koberec by bezpečně dostat do středu stroje.

Pohodě udělal, dobře udělal! Pro velikosti jednotlivých díky nevelké jen se mi zdálo, by 5 centimů delší

Vykopat díru příkopu mezi estakadinami.

Mluvím o pohodlí, něco velkého a gramoskoe nepodařilo postavit, ale není velký vzor věc je, myslím, že si můžete vyzkoušet, aby se o něco vyšší.

Dobrý den. Výška chybí? Nebylo touha, aby se vyšší?

Dobrý den. no. pokud si zvýšit výšku, je nutné zvýšit dobu příjezdu nebo příletu změny úhlu, a ne všechny stroje budou moci volat. a zároveň ke zvýšení hmotnosti, ale to je již nemálo otočil. Spoléhal jsem izhodya výšku rozích okapových nárazníků.

Můžete v prvním nebo druhém fotografii ještě dimenzování rukou, a pak obraz není příliš jasné, kam to. Byl bych velmi vděčný.

A co byste nyní přidán / změněn

Dokonce i v mládí vytvořil typ -kacheli v garáži ...

Skvěle udělal. Je nezbytné, aby jakékoliv takové namutit!

Mám jen takový existuje

Nicméně, v 2108 s vázy povislá zavěšení Söchau selhal

závěsný systém, snažím

je nutné nadjezdu malou sázku na vzestupu

pak ještě slabé slovo Priore mohou volat

Kupodivu se můžete dostat po žebříku je kratší, protože moje Hyundai Avante to udělal bez problémů, a to je velmi nízká

Mám jen takový existuje

Nicméně, v 2108 s vázy povislá zavěšení Söchau selhal

závěsný systém, snažím

je nutné nadjezdu malou sázku na vzestupu

pak ještě slabé slovo Priore mohou volat

all hemoragické jen to, že správně vypočítat výšku praportsiyu a délku žebříku

Mám to

Super věc! Je to již dlouho chtěl, aby se podobné prohlášení.

Výborně. Čekám na fotografii s autem.

foto nahrání do zařízení

Super) ATP pro velikost a množství materiálu)

skvěle razil, je třeba si představit vařit, taky, a pak bušení dostochek ulomí. A je tu fotografii, kde je stroj na něm stojí za to?

Zatím, pokud lékaři nezabalíte zítra v nemocnici, učiním fotografií a vyložit

Krasavchek nutné věc

velký rack! Ruce se neunaví lhát, aby se auta?)

Ne, jsme zvyklí na všechno

velký rack! Ruce se neunaví lhát, aby se auta?)

převýšení stát udělat pro zdraví (((

Skvělá věc, tam bylo před 8 lety.

Užitečné! Matice podle kotvy? Fanoušci megazanizheniya střecha nesou - jízda přes obrubníky;)

Užitečné! Matice podle kotvy? Fanoušci megazanizheniya střecha nesou - jízda přes obrubníky;)

Téměř uhodnout. ) V mém dvorku půdě, a je určen pro ty, kteří neumeet jim zavolat, za ořechových zašroubovat šrouby, a slouží jako kotvy, že nepůjde nadjezdu

Leave a Comment

Your email address will not be published.

20 − = 17