Nadjezd pro vozy s rukama výkresy

Nadjezd pro vozy s rukama výkresy

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Nadjezd s rukama ze šrotu materiálů

Pokud nechcete mít díru pohledu pro auto, můžete nahradit to, vyrobený ručně psaných v garáži nebo na jeho dači, nadjezd. Chcete-li to, budete potřebovat pár pražců a několik prken a trochu šrotu, svářečky a bulharštině. Samozřejmě, jáma v garáži mnohem pohodlnější, ale z různých důvodů nejsou v každé garáži, můžete jej vybavit. Může interferovat s blízkostí podzemních inženýrských sítí a podzemních vod, a pak, pokud chcete opravit soukromá vozidla ukončit, budete mít přístup k internetu kozlíky vlastních rukou.

V závislosti na velikosti, regály pro automobily jsou dvojího druhu:

 1. Pro přístup k jednomu z automobilového mostu.
 2. Chcete-li zadat celý stroj.

Mini nadjezd První kategorie je obvykle rozebrána a vyžaduje malé množství materiálu tak, aby její vlastní ruce. Je mobilní, ale ne tak vhodné pro opravu vozu s rukama jako full-size. Nevýhodou mini ramp je, že vzhledem ke své nízké nadmořské výšky cvičební stroj opravit vlastními silami pomocí možná ne v plném růstu.

Zařízení, umožňující přístup k přední i zadní části stroje, existují dva typy:

 • Vyrovnání, na rovném povrchu. Vstup do svých stránek na opravu se koná v nejlepším případě v úhlu asi 30 ° k horizontále.
 • Nachází se na svahu. Vstup dochází na nich bez zvednutí směrem vzhůru (horizontálně).

Ti, kteří chtějí, aby se mini nadjezdu na opravu auta s rukama představit jednoduchou strukturu pro opakování, které nepotřebují výkresu.

Tak, aby jednoduchý podstavec pro mini auto s rukama, je třeba dát dva páry pražců v párech bočních plochách navzájem a spojit každý pár pražců pohromadě ocelové konzoly. Ztlum své sponky a nakrájíme jeden konec každého páru pod úhlem asi 30 ° k vodorovné rovině pro snadnější vstup do nich. Dát pár paralelně k sobě navzájem, v souladu s rozchodem autě, řezané konce na jednu stranu. Přenosný mini stojan připraven. Výška takového zařízení se řídí umístěním vhodné tloušťky zbytky obdélníkové desky pod konců pražců. Že stroj není sjel z nadjezdu, výroba kousků prken a boty na opravu dává je pod koly. Aby nedošlo k pádu z budovy u vchodu do ní připojit konce pražců jsou dvě trim deska tak, že jsou trochu nafoukaní.

Chcete-li pracovat pod strojem na kozlíku nutně Získat kus tlusté plsti, nebo dokonce starou deku. Nenechávejte své zdraví na betonovou podlahu.

Pro ty, kteří říkají, že do takové výšky, a stroj může zvedat jack, namítat, že kdyby dal jí pod tlustými klíny, ne každý zvedák tak zvyšuje, a zadruhé proto, že mnohem bezpečnější než zvedáku.

Ti, kteří nejsou ochotni snášet nepohodlí opravu svého vozu, navrhujeme dělat s rukama verze plné velikosti. Budete mnohem pohodlnější na něj vstoupit, pokud ji postaven ve svahu. A deska bude trvat méně. Tak to dává smysl hledat své místo na svahu. Samozřejmě, že lepší dělat přelet kovu: je trvanlivý, neabsorbuje olej, a rez není tak rychlý jako dřevo hnije. Ale pokud máte na skladě dřeva, volba materiálu je zřejmé, nebudou kupovat stejné kol.

Tyto nosiče mohou být použity jako dva ocelové trubky o průměru nejméně 150 mm. Měly by být zapuštěny do země pod jeho zmrazení tak jako tak výškových kozlíky s příchodem zimy, zvýší a pokles na jaře. Po instalaci jímky Podpory by měly být zatrambovat rozbité cihel a betonu, tím lépe. Je-li hloubka mrazu linky ve vaší oblasti je malá, ložiska prohloubil do země, ne méně než jeden metr. Výšku podpěr nad úrovní terénu je závislá na růstu, ale nesmí být nižší než 1,5 m.

Jeho instalaci by měl být ve vzdálenosti asi 5 metrů od zamýšleného vstupu do stojanu, a v určité vzdálenosti od sebe navzájem rovná sledování vašeho vozu. Na horní části nosných žeber odložil segmentu parapetu přibližně 150 mm na šířku, jeho délka by měla být 50 cm větší rozchod své auto. Svar kanálu na nosič. Po tom, pro boční stabilitu nosných konstrukcí připojit křižují dva rohy. Čtyři rohy s žebry alespoň 7,5 cm délka asi 5 m Lay vzájemně rovnoběžnými okraji k sobě, a v prostoru mezi každým párem dlouho plnicí ventil 50 délek cm a svařit k sobě v pravém úhlu pozorování. Výsledné žebříky dal na jednu stranu, takže každý byl na okraji kanálu, a druhý na zemi. Podívejte se na ně vodorovně pomocí vodováhy. A také nastavit šířku mezi krajského města, ležící na zemi, což se rovná sledovat své auto. Svařit aby ua je zastaví, aby se zabránilo poklesu vozidla a dostávají gratuluji, jste vařené regál z oceli s rukama nad hlavou.

Nadjezd v garáži s rukama

Chceme být schopni pochopit všechno a opravit, a ne přitáhnout zvenčí a ne platit za to znamená, že v současné době se dostává není tak jednoduché. Někdo se ponoří do různých uspořádání zařízení jednoduše kvůli hobby. A pro ty, a pro ostatní bude relevantní informace o tom, jak postavit nadjezd v garáži s rukama.

Když nemůžete udělat díru sledování

Nejoblíbenější a široce používané kontrolní jámy. Jsou důležité pro garáže s nízkými stropy, kde není možnost zvedání vozu. V některých místech hladina podzemní vody je dost blízko k povrchu, a je nutné provést důkladné hydroizolace kontrole vozidla nestane rozhodování ledová lázeň. Pokud je to pravda pro vás, nebo prostě nechtějí, aby nepořádek s tím, vynakládat energii na výkopu, pak nadjezd bude ideálním řešením.

Existují dva hlavní typy platformy:

Stacionární regály, mnozí z nás viděli - mohou být na krajnici vozovky některých úsecích silnice, řidič se potýká s technickými problémy by mohly dát do pořádku, nebo dočasně odstranit problém vozu. Chcete-li takovou strukturu doma je snadné. Hlavním požadavkem je dostupnost dostatečného prostoru. Pokud máte garáž určený pro dvě vozidla, v místě jednoho z nich, můžete vytvořit platformu. Materiály mohou být použity cihly, desky, dřevěné trámy a trubku kovovou kanálu. Nejvíce silná a odolná konstrukce je z kovu.

Dávejte pozor! Při správné výrobní nadjezdu a výpočty si můžete vyzvednout své auto skoro metr nad zemí.

Budete potřebovat potrubí o celkové délce až 2 m. Přibližně 1 m muset utopit v zemi a pevně zasazen do betonu. Tyto sloupce bude potřebovat 4 až 6, to vše závisí na velikosti stroje. Nejlepší čtyři rohy pevné velikosti 7,5 o 7,5 cm, prostor mezi nimi je vyplněn pruty výztuže, které jsou svařované kolmo. Podobně šikmo posazené šek. Ujistěte se, že navrhnout omezení, musí být poskytnuta, která nedovolí vozy vrátit nebo jet dále kupředu. Délka je upravena pro specifické potřeby.

Ale ne všichni z nás mají dva vozy a velké garáže, kde si můžete zahrát fotbal nebo uspořádat večírek, tak to stojí za to věnovat pozornost mini nadjezdů, které lze rozebrat nebo volně pohybovat na území, a uložené v garáži nebo do chléva. Chcete-li je potřebovat nějakou důvtipný. Zde je několik možností na výběr:

 • pravoúhlý lichoběžník;
 • "Rocking";
 • reverzibilní;
 • založené na pražcích.
 • Jednostranný pyramida. Pro výrobu tohoto druhu platformy, budete potřebovat minimálně úsilí, času a peněz. Je nutné mít po ruce asi 17 m vysoký prkna 5 cm, šířka 30 cm, může být nižší, pokud jste jízdě ac na úzkém rozchodu, ale je to lepší nebude riskovat. Dále, snížen o dvě desky o stejné délce s rozměry: 45 cm, 70 cm, 95 cm, 120 cm, 145 cm, 170 cm a 195 cm po všech částech jsou připraveny, lze přistoupit k montáži - stačí připojit je s sebou. takže na jednom konci vytvořili rovinu a druhý se podíval na tvaru žebříku. Můžete použít hřebíky nebo šrouby - které se ukázaly být po ruce, nebo vám vyhovuje. Proces sestavení by měl obdržet dvě pyramidy, řezané z jedné strany. Ale takový nosič zatím není uzpůsobena k jejímu zastavil auto. Dva bloky může náhle rozbít a poškodit dno, nebo může vozidlo převrátit. Aby se tomu zabránilo, budeme postupovat následovně. Na vnitřních stranách dvou namontovat dvě kovové rohy otvorů. Dále vyberte dvě kolejnice, kov nebo dřevo. Děláme otvory na okrajích a upevněte je na rozích. Po takové operaci neopustí stát stranou. Když auto již bude na vrcholu, opatrně odšroubovat křížové postroje a provést nezbytné opravy.

Podobný cut-down pyramida nebo lichoběžník mohou být vyrobeny z kovu kanálu, to dostane ještě spolehlivější a odolnější. Namísto zvedacího „žebříčku“ bude muset prostě dělat šikmé šek.

Dávejte pozor! Používání tohoto zařízení je vůz může být zvýšen o 30 cm, pokud chcete velké výšky - přidat několik taktů obšírněji. Nezapomeňte nastavit omezovač na přední straně, aby se vozidlo odvalil vpřed a zablokujte zadní kola.

„Rocking“ je také velmi jednoduchá konstrukce, která může mít jakýkoliv majitel vozu. Dva uzavřeno tloušťka desky v předchozím příkladu, délka může být 1 m Take čtyř klínů 10 x 10 x 30 cm a uspořádat je následující: jeden z nich na jednom z okrajů, druhý - prakticky uprostřed Posun první .. Pevně ​​připevněny a nezapomeňte se soustředit. Nyní, že auto bude probíhat do koly, deska bude vyhozen z posunutí těžiště, s dalším pokrokem, které jsou zaměřené na dva bary. Všechno! Stroj je zvednut! Je možné provádět opravy. Rozměry se může měnit, se zaměřením na clearance konkrétní vozidlo a délce rozvoru.

Tam je další verze nadjezdu, je to trochu těžší realizovat, ale je to mnohem spolehlivější. Vzory se mohou lišit. Zde je jeden z nich. Vezměte plochu 30 x 30, může být délka přizpůsobit se zaměřením na autě. Tyto segmenty, potřebujeme 8 kusů. Připojení je paralelně pomocí kování, barů. Výsledkem je, že základna by měla mít 4 stejné velikosti. Spodní část může být delší a širší pro větší stabilitu. Pak uděláme dvě zastávky. Jeden z nich bude ve formě tyče, stejně jako v předchozím příkladu, se svařuje okraj. Druhá sada s malým odsazením od středu. Ale to by mělo produkovat mírně odlišným způsobem - ve tvaru rovnoramenného trojúhelníku. Odstranitelně připojit jej na spodní straně základny. Pokud jste se nedotýkejte podstavce budou složeny pod úhlem. Když auto se pohybuje na nich, kolo posune centrum, vyrovnávání horizontální a spočívá na baru. Nyní to sakra může být stanovena platforem v takové poloze.

Využití platformy - zajímavý přístup. Pro jeho výrobu je potřeba se dostat náš oblíbený prostor, nebo použijte čtvercový profil. Dále, pomocí zařízení pro svařování 2, vyrobený rovnoramenný trojúhelník, takže dno je 1,5 násobek délky rozvoru, a vrcholový úhel je tupý. Nesou na platformě jsou nyní připraveny. Auto volá v designu a dosedá na doraz dosáhne konce.

Dávejte pozor! Instalace podpěry zadních kol k vozu, kde to bude na nadjezdu, ne za tepla.

Nadjezd na základě pražců také velmi jednoduché. Skládaný dvě vazby, jedna v prodloužení druhé. Na straně vybrání naskládaných pevné desky, po které se získá malý skluzavka. All - platforma je připravena, můžete zastavit a opravovat. Nevýhodou je, že pražce musí být uloženy někde, ačkoli to je nepravděpodobné, že se někdo rozhodne, že vás povede. Pro tento druh platformy je volitelná pouze pražce, vhodná pro všechny, které mohou bezpečně odpočívat desku.

Dávejte pozor! Stavět provizorní stojan, nezapomeňte chránit vaše auto, upravit - to nedovolí vozidlo spadnout z kozlíku.

Jak vidíte, tam je hodně obtížné zvednout stroj pro jeho údržbu. Nyní, když víte, jak to udělat nadjezd materiálů na ruce, což je téměř v každé garáži. Řekne své přátele a sdílet své zkušenosti.

Video ukazuje domácí hřebenové židli za svou práci na údržbu a opravy vozidla:

Podívejte se na video o domácí kovové kozlíku pro auto:

Copyright © 2014-2015. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je povoleno pouze s přímým aktivním odkazem.

Informace zveřejněné na internetových stránkách je seznamovací charakter.

Postavit mini-nadjezdů vlastních rukou: dřevo a kov

Nadjezd - nepostradatelným nástrojem pro kontrolu a opravu auta. Malý mini konstrukce je vyrobena doma s vlastníma rukama. Je důležité, aby v souladu se všemi velikostí a soustředit se na velikosti vašeho vozidla.

Potřeba instalace mini-nadjezdy. zařízení

Moderní auta - to je technicky složitý přístroj, který vyžaduje pravidelnou údržbu, náhradní díly a spotřební materiál, drobné opravy. Mnoho nezkušených motoristé preferují strávit aktuální inspekční stroj výhradně k čerpací stanici a platit z kapsy i pro výměnu oleje.

Více zkušení řidiči dělat většinu práce vlastníma rukama. Za tímto účelem garáže často instalovány domácí podstavec - struktura, která může být použita pro zkoumat dno vozidla.

Podstavce jsou dvojího druhu:

 1. Full-length. Zastavení na tomto návrhu, auto odlepila od země zhruba o metr. Si můžete prohlédnout ve spodní části kapoty, provést potřebné manipulace. Vhodné pro obsluhu osobních automobilů a lehkých nákladních automobilů
 2. Mini rampy. Zavést částečnou zvedání vozu. To je dost pro dekoraci auta s rukama. Vhodné pro částečné příjezd vozidel

V první aproximace funkcí nadchod podobná pozorování jámy. To umožňuje přístup k spodní části vozu. Nicméně, když vysoká úroveň podzemní vody v místě výstavby garáže kontrolní jámy vybavit nepraktické: to bude vždy se naplní vodou, což bude vyžadovat další zařízení kanalizace, a zdá se, zvýšená vlhkost koroze kovových částí vozu v důsledku.

Full-size rack - monolitická konstrukce, které lze nalézt v opravny a podél nejfrekventovanějších trasách. Pro jeho instalaci vyžaduje hodně prostoru - délka článku je asi šest metrů nad zemí, plus závod. Výstavba této možnosti ve své vlastní soukromé garáži je oprávněná, v případě, že budova je určena pro dva vozy, z nichž jeden je prázdný.

Mini žebříčky - malý přenosný design, určený pro částečné kolizi vozidla. Ve své podstatě - dvou samostatných částí, které nejsou spojené s sebou. Vůz běží do připraveného chodníku zadní nebo přední kola, mírně zvednuté nad podlahu nebo na zem a umožňuje majitel vozidla provést počáteční inspekce nebo opravy.

Výhodou mini-nadjezdů - možnost jeho použití v uzavřeném prostoru. Po práci, může být odstraněna do strany. Hlavní konstrukční nevýhody jsou následující:

 1. Pro příjezd na platformě vyžaduje určit přesnost. V opačném případě může převrátit nebo poškození návrhy vozů.
 2. designové prvky jsou instalovány v místech, kde je možnost, že se rozptýlí do různých směrů při sebemenším Push kola.

Při výrobě standardní kozlíku je nutné dodržet celou řadu požadavků. To pomůže zajistit pohodlný a bezpečný provoz s motorovým vozidlem.

 • Výška plných opravy staveb - asi jeden metr. To vám umožní svobodně nepracujte pod vozem, s cílem zajistit dostatečný přísun denního světla pro kontrolu podvozku, aby potřebnou manipulaci s náhradními díly a nářadí. Výška mini-nadjezdů částečné příjezd - asi půl metru: to nezahrnuje podrobnější rozebrání vozu.
 • šířka konstrukce je závislá na typu a rozměrů vozu. Není nutný k zobrazení velikosti milimetru, při výpočtu návrhu potřebu dělat drobné příspěvky. Stroj musí mít možnost zavolat na nástupiště.
 • Mini rampy se používají pro kontrolu a opravy osobních automobilů. To poskytuje další dodatečnou bezpečnost pro pevné konstrukce. S tímto produktem nedeformuje v průběhu času. Také to může být srolovat a dost těžká doprava.

Existuje mnoho způsobů, jak nadjezd nebo mini-rack pro autoopravárenství s jejich vlastních rukou.

Nadjezd z cihel - pevná konstrukce, která se častěji používá v přírodě nebo na venkově. Stavební způsob proveden na zdivo cementu. stavební šířka odpovídá vzdálenosti mezi koly vozidla.

Tato metoda má několik nevýhod:

 1. Je třeba přidělit pozemek pro přesídlení. Pokud později potřebovat odstranit nadjezd, bude vyžadovat značnou demontáž času a úsilí.
 2. Po chvíli pod vlivem přetížení zdiva mohou rozpadat, takže může být nutné demontovat.

V srdci konstrukce je několik pražce. Naskládané na sobě v „horská dráha“ ve stylu vazeb tvoří dvě základny. Přes koleje jsou položeny, které poskytují závod. Na nadjezdem pražcích nejsou jezdit v provozu, se pečlivě připevněny popruhy.

Tato konstrukce má také určité nevýhody.

 1. Pražce v domácnosti, nejsou tak často, a ne každý majitel vozu má několik možností.
 2. Sám nainstalovat a odstranit podobný setup nemožné. Pražce jsou příliš těžké.
 3. Pro skladování železničních pražců potřebují místo.

Použití nadjezdu železničních pražců nebo oprávněná na zemi zahradním pozemku, kde je návrh ponechal venku po celý rok. Pro ochranu proti hnilobě, výrobek je napuštěné kreozotem.

Ve většině kozlíku je vyroben z kovu a dřevěných desek. Výhody kovových kozlíku:

 1. Mobility. Pokud je to žádoucí, design může být skládací a sbírat těsně před zahájením opravy. To šetří prostor.
 2. Jednoduchost designu. Collect kovový regál může být vlastních rukou použití minimálního množství nástrojů.
 3. Trvanlivost. Při správné péči a včasné vyšetření regálu bude trvat asi deset a více let.

Tam jsou také některé nevýhody. Kov nejprve korodovat, protože předtím, než musí být práce materiál ošetřeny speciální impregnací.

Hlavní výhody dřevěné kozlíku lze konstatovat, snadnou montáž a nízké náklady materiálů. To se snadno instaluje a lze rychle demontovat a v případě potřeby odstranit. Nepotřebujete sofistikované speciální zařízení, dostatek běžné truhlářské nástroje, který je v každém domě. Mezi nevýhody dřevostaveb lze uvést nízkou životnost, špatná odolnost vůči rozkladu a hmyzu. Některé z těchto problémů mohou být vyřešeny zpracováním s dezinfekcí, retardéry hoření a insekticidů.

Oddělená výroba dřevěných nebo kovových kozlíku vyžaduje specifické materiály a nástroje. Není potřeba kupovat komplikované speciální vybavení, stačí koupit elektrické nářadí pro domácnost, které se prodávají v každém obchodě.

Co je potřeba pro stavbu kovového kozlíku

Pro výrobu konvenčních kovových regálů bude potřebovat tyto materiály a nástroje:

 1. Válcovaného kovu.
 2. Svařovací přístroj se sadou elektrod.
 3. Bulharská, spolu s několika řezných kotoučů.
 4. Kousky armatury.
 5. Spojovací materiál: šrouby, matice.
 6. Malovat kov ke konečnému zpracování návrhu.

Materiály a pomůcky na dřevěné podstavce

Pro výrobu jednoduchého přenosného dřevěného kozlíku bude vyžadovat minimálně materiálů a nástrojů:

 1. Tloušťka řezivo 45-50 milimetrů. Pokud používáte tenkou desku, centrum stojany jsou instalovány další svislé podpěry.
 2. Dvě dřevěné bloky.
 3. Dva kusy vozu desky.
 4. Šrouby (150 ka), hřebíky (300 kA), šroubovák, kladivo, Pila.

Příprava a kompilace kreslení

Před výrobou je nutné provést řadu nadjezdy měřicích práce. Mini stojan se skládá ze dvou samostatných celků. Šířka každého z nich odpovídá kola motorového vozidla s malým rozdílem. Interval mezi sadami je rovna vzdálenosti mezi koly vozidla. V této fázi připravit nástroje, materiály a místo výkonu práce.

Všechny rozměry jsou o a jsou počítány pro každý model vozu

Design kovu s vlastníma rukama

Pokud máte v úmyslu použít kovový stojan na několika místech, nebo je potřeba jen občas, design může být provedena v skládacím provedení. To umožní, aby jí rychle shromáždit podle potřeby po dobu půl hodiny.

Sestavení kovový podstavec je následující:

 1. Chystáte se do základu palce. Prázdná místa jsou řezány v závislosti na velikosti kola vozu. Obrobky mohou být rozloženy na dřevotřískovou desku nebo jiný plochý povrch, a stanoví úhel 90 stupňů (pro stanovení úhlu lze použít konvenční stavební roh). Po všech měření obrobku jsou svařeny dohromady. Všechny díly jsou spojeny v pravých úhlech
 2. Chystáte se do stojanu. Výška - asi polovina úhlu - asi 120 stupňů. Pevná, opaření. Úhly a boční stěny by měla být rovna
 3. Přivařeny k horní podstavce podpory. K tomuto účelu jsou horní rohy jsou spojeny s stojany, upravené v úhlu 90 stupňů, opaření.
 4. Podpora Ready jsou spojeny s podkladem, jsou uvedeny v pravém úhlu a svařované. Poté, co sestava může dále podrobit svařování podél hlavních komponent
 5. Svařované skříně zablokování. Je nutné, aby se stroj nezůstal zapnutý a ne obráceně. Produkt se skládá z rohu 63 * 63 * 5 mm.
 6. Chcete-li připraven skříň svařované armovací tyče. Aby bylo možné přizpůsobit vzdálenost mezi nimi může použít stejný rohu 63 * 63 * 5 mm. Kotvy segmenty jsou skládány tak, že jejich „vánoční stromky“ přešel. Na typické stavební plocha stranou sloužit jako šablona v 63 milimetru
 7. Montážní žebříky (mosty). Řez obrobek pevně svorkami v rozích. Do rohů svařovaných délky výztuže tkaniny, vzdálenost může být určena formulaic rohu, „vánoční stromky“ jsou překračovány. Rohy jsou přivařeny k obrobku. Pro tyto můstky se stroj zastavit na nadjezdu
 8. Konečná fáze - fit. Na rovném povrchu, na obou stranách nadjezdu jsou nastaveny těsně vedle sebe. Označuje střed patníky, stavba je nastavena na šířku vozidla. Tyto žebříky a podstavce vyvrtaných otvorů, přičemž tyto prvky jsou vzájemně spojeny pomocí šroubů. Vzhledem k přišroubování později bude snadno rozebrat a znovu složit nadjezd.

Hotový design je očistit kartáčem kovem, odmastit a maloval.

Hotový design bude vypadat nějak takto

Uskutečnění dřevěné mini nadjezdy

Nejjednodušší dřevěný podstavec je sestaven ze dvou párů dřevěných desek sekce 20-20 cm. Bary zbloudilé párů, uříznuté šikmo. Improvizované rack připraven.

Vylepšená dřevěný stojan je sestaven ze zbytků desek, které jsou uklouznutí na „štítu pyramidy“. Na jedné straně je vytvořen stupňovitý sklon ke kontrole vozu.

Další provedení mini-rampy sestaven ze čtyř 50-mm deska, dvě podložky, obložení a spojovacího materiálu.

 1. Podložky se nařežou na stejnou délku. Horní hrana je řez v úhlu, na konci je třeba ponechat malou pozornost.
 2. K upevnění palubní desky a příletu základny. Za tímto účelem, dlouhé hřebíky a šrouby.
 3. Boční paluby jsou přibity na jistícím desce.
 4. Top přibil destiček, omezuje pohyb auta na nadjezdu. To se děje ze čtyř desek a nosníků

Tato konstrukce se používá pro opravy osobních automobilů. Pro těžké náklady na dopravu instalovat stacionární stojan.

Video: kovové výrobky stavebního určení

Nezávisle na výrobě mini nosič může každý motorista. Je důležité kontrolovat strukturální pevnost, než řídit auto na něj a začít opravy.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + 6 =