nákresy záclony

nákresy záclony

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Náčrtků a kreslení záclony - čerpat nápady

Dekorace oken - to je první krok k vytvoření pohodlí domova a vřelou atmosféru. Správné nebo špatné konstrukce - je to pouze soukromá záležitost. Existují v různých barvách, pozadí, vzory a tvary žádná pravidla. Hlavní věc je celková kombinace záclony s tylu, vnitra, jakékoliv prvky.

K dispozici jsou samozřejmě malé doporučení. Je-li volba přichází do kuchyně, například, nebudeme viset těžký závěs, který nutně absorbují veškeré stávající kuchyně voní. Stejně jako v ložnici, nevisí transparentní tyl, a to zejména ve velkém okně. Jinak vše - rozlet fantazie.

Záclonové myšlenky mohou být velmi rozmanité, ale k jejich dosažení, v každém případě je třeba materiál.

To může být fotografie, nákresy, výkresy nebo někde viděl původní věci. To vše krmivo pro nové nápady a inkarnacích.

Skica v záclony obývacím pokoji

Zde je výběr z textilie - zodpovědný akce. A to všechno proto, že tím, že náčrt nebo předběžný výkres, je třeba pochopit, co je tkanina být, pokud jde o interiér, okna a zvolené šití vzor. Například jsme se rozhodli šít závěsy v obývacím pokoji, z kresby, skici každý detail, závěsy by měl dostat masivní, třásněmi a ocasy, které byly vybrány pro tuto lehkou bavlněnou tylu nebo segmentu. Jako výsledek, dostanete požadovaný, ale pouze tkáň překlad.

To je důvod, proč tento problém je třeba přistupovat zodpovědně a nejlépe po stanoveném představou, jak se dělá náčrtky.

Pak ložnice, kuchyně nebo obývacího pokoje by bylo ideální s novými šaty na oknech.

Ve skutečnosti je vytvoření stejné skici - jednoduchá záležitost. Hlavní věc v mé hlavě, aby pochopili, co by mělo být ve stylu, stejně jako závěsy se podívat na oknech. Aby bylo možné správně nakreslit, nejprve je nejlepší nakreslit rámeček. Vyzkoušet, jak přesně znovu okno sám. Po tomto světle linie zatáhnout závěsy základní tvar, od té doby je to na dalších prvků.

Aby se naučili něco zajímavého, je nejlepší vidět, fotky, videa a jiných vizuálních materiálů, ale přesto se snaží rozdělit závěsy na typy pokojů.

No, samozřejmě, lepší začít s pokoji, který, jak již bylo uvedeno výše, existují nuance závěsy. Ale to není říci, že je třeba omezit sám sebe krátký tylu nebo žaluzie. V kuchyni může být provedeno nezávisle na vlákno záclony, závěsy, vertikální pruhy, typ vertikálních žaluzií, závěsy s závěs, šikmé žaluzie, Roman, válec, japonské panely.

To vše závisí na směru v návrhu samotné místnosti. Závěsy v obývacím pokoji může být těžký, lehký, jednobarevný, vícebarevné, složené z kousky tkáně několika kusy, aby se z vláken, pásů, libovolných geometrických tvarů. Sketches těchto clon lze nalézt na internetové adrese specializovaných pracovišť.

A v ložnici důležitý? Samozřejmě, speciální relaxační atmosféru. Proto záclony myšlenky zde by mělo být omezeno na určitou harmonii. Nejlepší ze všeho je, závěsy do ložnice byly vyrobeny z husté tkaniny. Styl, v zásadě může být nejvíce kdokoli. Případně můžete kombinovat několik směrů, ale je to lepší, aby pre-view příklady filmů, protože nerozuměli zákony designu, může to být velmi ošklivé okno obrazu.

Obecně platí, že pokud je minimální schopnost vypracovat, co jste viděli, můžete skicovat. No, ani psát. Potom můžete kombinovat k vytvoření nové a originální formy a věci.

Máte-li šicí stroj a šití dovednosti, obecně, na základě skic, můžete vytvořit celou řadu krásných záclon, zdobení je s různými dekorativními prvky.

Shrneme-li, je nutné znovu vyprávět o místech a zdroje, ze kterého se čerpají nápady pro krásnou okenní výzdoby. Takže to může být celá řada on-line zdrojů. Mimochodem, tato možnost je nejvhodnější, kde si můžete prohlédnout obrázky a fotografie, najít nejen design, ale také vzor, ​​stejně jako master classes, které pomohou realizovat nějaký nápad. Foto katalog v salónech a obchodů závěsy. Existuje také celá řada modelů, které nejsou komerčně dostupné, ale oni se vyznačují jedinečností. V různých kulturních míst. Někdy jsou tak útulných restaurací, které mohou čerpat inspiraci a za domem.

nákresy záclony

Inspirovaný krásné koláže Aina, jsme se rozhodli experimentovat. Musím říci, že je doslova naše první koláže také ve spěchu.

A to, pro srovnání, jednoduchý náčrtek.

Vážení kolegové, řekněte nám, jak prezentovat svůj projekt?

Vážení designéři, co si myslíte o těchto koláží? Přejete si? nebo je možné udělat při výběru záclony a bez ní?

Samozřejmě, že to zvyšuje čas potřebný. A opravdu chcete najít způsob, jak nakrmit, že bude vypadat přesvědčivě, aniž by to vyžadovalo velké investice času. Zejména proto, že ve fázi výběru tkanin a připravovat náčrty peněz od zákazníka, nezískáme. Zákazník platí pouze za specifických dohodnuté záclony, ale ne skic a nápadů.

Koláž je soubor prvků, které jsou v žádném případě sjednocené, kromě toho, že „jste si myslel.“

Pokud ano, jsou dlažební kostky, mělo by být „chutné“ a mají logiku. Že je nyní prostě není.

No, byl to slabý údaj. Katastrofálně. Hodit vám do termínu, kreslit zatáčku.

Naše Design interiéru nám jednoduše poskytuje „rozvinu“, ale to je dobře a čistě sloužil.

Obecně lze říci, aby to jednoduché, zdůrazňují vaše silné stránky nejsou stříká ze strany.

Hodně štěstí s experimenty)

Kreslím na fotky z místnosti v nouzi můžete vizualku. Má správné proporce.

I když chci udělat ještě víc. Myslel jsem si, dobře slouží k přidání fotografií tkanin nebo jejich kombinace.

Nedávná klient, vidio všichni dát do Photoshopu. To není, jak to bude a jak to bude možné kombinovat s pokoji

Jen zde bylo celkem vizualizace interiéru, podle nařídil, se vztahem architektem neexistoval a je zapojena do výběru nábytku - textil - dekor sám.

že několik možností a v rozsahu, který je srozumitelný))) a všichni dělají.

Další věc, pracovat přímo s klienty. Mnoho z nich nemůže myslet na nic dar, a oni jsou opravdu důležité barevné skici, a mimochodem, pravděpodobně dost důležité uživili. No, když se skica vzorky podverstany tkanin a doplňků. A přidat do atmosféry může být několik cizích detaily, jako jsou květiny nebo nějaké bižuterie interiéru. Ale nepřidávají ani mebed lampy - jak jste sám si všimli, že nemají nic společného s tím, a to i v interiéru může být zcela proti tomu, jen naštvat zákazníka, nebo dokonce hněval))

Ano, a tady jsou jen pracovat přímo s klientem a tam je pocit, že je důležité, všichni stejný zdroj))

Samozřejmě, že zákazník neukazuje jen nákres s podrobným vysvětlením, ale nezbytně také (!) Hadříkem. Opravdu by to mohlo být jinak? Někdo vybírá pouze závěsy na konstrukci, není vidět ukázky živých tkání, kování, pásky?

Jo, ten nápad je opravdu velmi potřebuje zlepšení, zařízení - v dokonalosti, není argumentovat s svítidel!

Jako osoba samostatně výdělečně činná zatáhnout závěsy?

 • Jak udělat náčrtek?
  • Vytváření výkresů záclony
 • Tvorba primární náčrtu
 • Volba záclony modelu
  • Volba tkaniny na skice

Moderní lidé často chtějí udělat konstrukci svého domova na vlastní pěst, bez účasti specialisty třetí strany. Ale někdy nevědí, kde začít. Reprezentace „v mysli“, zpravidla nedávají očekávaný výsledek. Je nezbytné k tomu hrubý náčrt. Ale dříve, než jsme se do konstrukce okna, budete muset přijít na to, jak se zatáhnout závěsy, to znamená, jak používat miniatury zvolit správný model záclony, barvu a strukturu tkaniny, ozdobné detaily.

Obrázek 1. V počáteční obrys je nezbytné reprezentovat všechny hlavní kusy nábytku, které jsou v blízkosti okna.

Než se dostanete k malbě, nezapomeňte připravit vše potřebné pro práci. Není nic horšího, než odtrhnout od tvůrčího procesu, protože některé maličkosti. Budete určitě přijdou vhod následující:

 • sada jednoduché tužka (tvrdý tužkou pohodlný a měkký stopové obrysy);
 • pastelky;
 • gumy;
 • Klyachko (speciální „guma“ pro pastelky);
 • ořezávátko;
 • Papírnictví nůž;
 • Sada kreslení papír.

Poté, co všechny potřebné bude připraveno, můžete začít kreslit. Při vytváření náčrtu záclony dodržovat následující pravidla:

Příslušenství pro skicování papír, pravítka, tužky, ořezávátko, guma.

 1. Výkres má přenášet skutečné proporce a rozměry místnosti. V opačném případě to vypadá hezky na obrázek, realita může vypadat prostě hrozné.
 2. Snažte se udržet osvětlení a barvy, které jsou přítomné v místnosti. Někdy začínající značkové displeje je příliš jasný rozsah náčrtu, který vypadá dobře v obraze, ale není vhodný pro výzdobu.
 3. Zkuste co nejvíce vylíčit věrohodné údaje: garnýž, držáky, dekorativní prvky.
 4. Na obrázku je potřebný pro zobrazení perspektivu místnosti. Tak to bude snazší vyhodnotit modelu závěsy.

I v případě, že nemáte umělecké schopnosti a talent, bude dodržování těchto pravidel vám pomůže vytvořit krásné a autentické skicu svého budoucího interiéru.

Za účelem přenosu správné osvětlení a vnitřní barvy, to je nejlepší nakreslit náčrtek obvyklých pastelkami. Oni jsou nejvíce věrný realitě, a ví, jak je každý zvládne. Někdy věrná reprodukce barev je dostatečné jen několik tahů. Tato technika používaná profesionálními designéry. Jsou lehce odstín vzoru a barvy pouze obklopují obrysy.

Správně zprostředkovat světlo pomůže papír, na kterém hodláte čerpat oponu. Jsou-li vaše okna se nachází na slunné, dobře osvětlené straně a papír by měla být lehká. To je nejlepší zvolit není čistě bílá odrůda, ale s nepatrným nažloutlým nádechem. Pokud je místnost tmavá, dostat tmavý papír určený pro pastelové barvy. Můžete ji použít k prezentaci a dominantní v interiéru barvy: modrá, šedá, žlutá, zelená a tak dále.

První skica provádět v černé a bílé, s displejem všech stínů.

Chcete-li správně zprostředkovat velikost místnosti, výška stropu, velikost okenního otvoru, není nutné odstraňovat skutečné měření, a pak pečlivě provádět kreslení na milimetrový papír. V dostatečné vzdálenosti od okna k několika krocích. Vytáhněte přední rukou drží tužku v ruce a drží ji palcem. Kombinovat s horním koncem tužky bodu (např., Horní část okenního otvoru). Miniatura označit nejnižšího bodu (parapetu). Dát pero do ruky a označte Výsledná velikost. Tímto jednoduchým způsobem se dostanete velmi reálnou představu o rozměrech objektu.

Tvorba primární náčrtu

Ujistěte se, že zobrazení na obrázku všechny velké kusy nábytku, které jsou umístěny vedle okna. Pomohou vám správně vyhodnotit své možnosti. Odrážejí na náčrtku nejen otevření okna, ale jeho vázání, přítomnost otvorů a vyčnívající parapet. To také pomůže při výběru záclony model.

Příklad počáteční obrys je znázorněn na obr. 1.

Nesnažte se dosáhnout absolutní podobnost k realitě. - Vaším úkolem je jednoduše vytvořit hrubý rozložení hlavních „core“ položek v tom pokoji a. Zkuste experimentovat. Udělat několik skic, které stojí v různých koutech místnosti.

Nesnaží se nakreslit obrázek, který stál jednoznačně v přední části okna.

Pro přesné barevné pastelky jsou vhodné, kromě toho, pro jejich použití nevyžaduje speciální dovednosti.

Samozřejmě, že takový návrh by pak také třeba provést. Ale představa, že to nedává zvolené záclony model.

Po obecné schéma místnosti se bude skládat, můžete přejít na zatáhnout závěsy. Vykonávat přiměřenou na samostatném listu, a teprve potom provést změny základního vzoru. Skica závěsy mohou být vyrobeny na pauzovací papír. Pak budete mít možnost „vyzkoušet“ různých provedeních ze strany vás na obrázek místnosti a vybrat tu nejúspěšnější řešení.

Pro přímý obraz klasické závěsy dostatečně čerpat obdélník. Ale pokud nechcete používat asijské nebo japonské závěsy (zcela hladký design s hadrem), pak byste měli zachytit a záhyby. Chcete-li to provést, proveďte uvnitř vaší obdélník několika svislými čarami a na spodní části záclony (kde se ukázalo bary), vytvořit zaoblení. Předat záhyby hloubky odstínu mírně každý „sloupce“ na jedné vnější straně. Takže se můžete dostat skicu britských závěsy.

Aby bylo možné plně zhodnotit výhody a nevýhody každého modelu, clona by měla čerpat jak v otevřené a uzavřené formě. Tato technika vám pomůže vzít v úvahu tvar a vzhled uchopení. Kromě toho jistě oceníte kombinaci světelných den závěsy (tylu) a těžkými závěsy. Nezapomeňte nakreslit garnýž. A to také zvážit uspořádání záhybů.

Jako výsledek, měli byste mít několik možností, závěsy.

V žádném případě nezoufejte, pokud jste poprvé nedostal požadovaný výsledek. Zkušenosti přichází pouze s časem.

Při sestavování závěsy eksiza žádoucí určit všechny velikosti a přijímání důležitých poznámek.

Zhotovením skici, vy nezapomeňte, že budete dělat to realita. Takže nenechte se unést krásou obrazu, a zkuste si představit, jak bude vypadat záclony ve svém pokoji. Tyto znalosti vám pomůže několik jednoduchých pravidel:

 1. Čím vyšší je strop, je tvrdší a nařasené závěsy, může být celá struktura. Pokud je vaše okno je dostatečně velký, můžete vymyslet a přijít s komplexním, multi-vrstvený, asymetrický design.
 2. Pokud okenního otvoru a úzkým molem, pak ne se rozhodnout pro přísné klasicismu a symetrie. To bude akcentovat jen nedostatek prostoru. Pokusit vylíčit asymetrický závěs, ve kterém je tam jen jeden tlusté závěsy nebo sprchovým závěsem vlevo kratší než po pravé straně, a horní zdobí složení „šikmé“ volánku.
 3. Dokonce i v místnosti s dobrými denního světla tmavými závěsy „ukrást“ světlo. Zkuste si nakreslit náčrtek tmavě modré závěsy. Můžete si všimnout, okamžitě, že obraz ztmavne. Rich je tmavě zelená barva, podle psychologů, je spojena s hrozbou. Z tohoto důvodu by mělo být od fialové, tmavě fialové, fialové odstíny.
 4. V malé místnosti, není to místo, mnohovrstevnatý, dokonce i lehká konstrukce. Zkuste si nakreslit na malé okno lavinových ruches a ozdůbky. Budete okamžitě všimnete, že obraz byl „těžký.“

Kreslení skica, přemýšlet ne o módě, ale o jejich vlastního vkusu a preferencí. Jediný způsob, jak budete moci přemýšlet vnitřkem, jak to je, že chcete ho vidět. Nebojte se ukázat svou fantazii.

Pokud nejste schopni sami realizovat své nápady, pak přicházejí na pomoc vždy specializuje šicí dílny. Zpravidla, mistr spokojených zákazníků, kteří vědí, že chtějí dostat do konce roku. V této situaci, vaše skica je užitečný ne méně, než když budete šít záclony sami.

Při kreslení vaše budoucí záclony kompletně připraven, je čas jít do obchodu pro výběr tkaniny. Snaží se vylíčit požadované struktury a strukturu materiálu nedává smysl. Realita vypadá jinak než v obraze.

Je lepší snížit clonu ve výkresu pomocí nůžky na nehty. Nebo zkopírovat obrázek a odstranit část snímku je už na něm. Tato technika vám pomůže vybrat ten správný tkaniny.

Když zjistíte, věci se vám líbí textury nebo vzor, ​​vzdálit se od stolu, na kterém vzorek, jen pár kroků visí. Take náčrt v prodloužené rameno a mírně prischurtes. Takže můžete přesně vyhodnotit dojem, že bude produkovat hotové záclony.

Kromě toho, na náčrtku označil největší položky v místnosti. Jejich barva je způsobena vzor vy fantazie. V souladu s tím, s volbou barev máte by neměly vzniknout žádné potíže.

Ale při návštěvě obchodu není zbytečné, aby se vzorkem čalounění a materiálu, který jste použili v textilním dekorace (polštáře, deky, atd.). Uvědomte si, že pocit pohodlí lze dosáhnout pouze v místnosti, kde se věci mají v harmonii mezi sebou navzájem a jeví se jako jediné řešení.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 4