Nápady opravit ložnice fotky v malých bytech

Nápady opravit ložnice fotky v malých bytech

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Malá ložnice designu

Náš život se skládá ze dvou polovin: jedna polovina - doby bdění, na druhé straně - spaní. Ložnice můžeme vidět pouze během spaním. Ale psychologové nejsou nedůležité role se odstraní a interiéru ložnice. Dokonce i v případě, že „malá místnost“, by mělo přinést členům rodiny teplo a pohodlí. Několik tipů, jak správně zařídit návrh malé ložnice.

Nápadů pro interiéru malé ložnice

S Khrushchev časy byly typické apartmány s malými pokoji a nízkými stropy. Ale škola designu oboru na dlouhou dobu se vrhl vpřed. V tuto chvíli, můžete nabídnout širokou škálu možností pro malé ložnice designu, který promění velké plus. Projektant za předpokladu, že pracovní fronty a Brainstorm na danou problematiku: opticky zvětšit plochu místnosti, vyberte paletu barev a nábytek. Zvažme podrobněji o metodách a nápadů při navrhování ložnice.

Spací místo - místo odpočinku po náročném dni. V souladu s tím je barva pozadí by měla být v klidu a míru. Světlé barvy místnost zóna výrazně zvyšuje. Ale zvážit odstíny barev, které mohou poskytnout teplo i chlad. K ředění monotónní nudu, v návrhu malé ložnice, můžete použít světlé akcenty: malovat jednu stěnu v jiné barvě, vložené pozadí a další

Který si vybrat nábytek v ložnici?

Vzhledem k tomu, oblast je malá ložnice neumožňuje rozbít ve velkém stylu, je lepší, aby bohatě mobilní nábytek na zakázku, nebo vyzvednout nábytek, na základě rozměrů interiéru. Postel bez nohou opticky zvětšit obývací prostor a zvýšit výšku stropu. Je-li místnost je určena pro děti, nejlepší volbou by bylo patrová postel. Posuvné skříň s mnoha policemi a zrcadlo opticky rozšířit malou ložnici a umístit spoustu věcí.

Definujeme ústřední postavu. V ložnici je centrem postele, které jsou již definované polohy a pak nastavte ostatní nábytek bez jakýchkoliv problémů. Opouštět prázdný prostor ve středu, aby se zabránilo přetížení a umístěte zbytek potřebným nábytkem podél zdi (skříňky, zásuvková skříň, gauč). Nábytek také zvolit světlé barvy s jemným důrazem, neboť hlavní důraz bude vypadat směšně.

Jeden zrcadlová skříň dveře - kupé, bude průchozí zvyšovat množství ložnic a malý lámou světlo a aby v místnosti lehčí. Není-li to možné, použít zrcadlového povrchu druhého stupnice (panely, vitráže). Další pomoc sklo, protože jeho transparentnosti a lehkost není piloty místnost. To pomůže stolku a skleněné police.

Gloss designu ložnice

Využití malé ložnice designu lesklé barvy opticky zvýšit plocha několikrát. se barevný nátěr pastelových tónů. Lesklý stropy zvýší prostor. A pokud zvolíte osvětlení, stejně jako komerční osvětlení pro úložiště, pak vše, co může uniknout do nekonečna.

Speciální tapety! Změna iluzi prostoru tapet může pomoci se zaměřením. Vložení jednoho povrchu stěny, a optimalizovat nestandardní místnosti pomůže pás tapety: vodorovné pruhy pohybují odděleně ložnici, a svislé poloze se zvednout strop. Volba? Samozřejmě.

Navrhovat malá ložnice osvětlení bude pohodlnější, pokud si ji rozdělit do zón a umístit v rozích, protože v této souvislosti, že strop se zdá vyšší. A ještě zajímavější design je, jsou-li řádně zvážit osvětlení multi-level.

Možnosti provedení malý pokoj bez oken

Pokud existuje jedna velká místnost, která může být rozdělena na dvě části, přičemž jedna bez přirozeného světla, což ji pod postel. Ale to nebude mít žádný problém.

Vytvořit falešný - okno. Inovativní a efektivní způsob, jak vyřešit malou ložnici design. Na jedné stěně vybavit budovu ve tvaru dřevěného rámu. Naplnit své rozmanitosti: obrazy, fotografie, tapety, scenérie. Vytvořit osvětlení kolem simulující okna, pověsit záclony. Creative? Originál? Neobvyklé? Samozřejmě. Foto Design malá ložnice pohled v dolní části tohoto přehledu.

Místnost bude vypadat jako jednotný celek, když se rozdělí na dvě poloviny skleněnou přepážkou. příčky provedení může být široká škála: transparentní, matný, plné barvy vzorované, s odstíny.

Dobrý designu bude vyrovnání, pokud je k dispozici balkon. Je to opravdu zvětšuje plochu místnosti. A pokud se jedná o pokračování výzdobou, a tam můžete také umístit nábytek: stůl, židli nebo gauč, převést ji do kanceláře nebo na odlehlém koutě. Samozřejmě, že světlo v místnosti s balkonem, takže mnohem více.

designový styl malá ložnice, můžete si vybrat svou postavu: rustikální, high - tech, minimalismus, moderní japonský styl. Přečtěte si více o návrhu a převést své představy do reality.

Díky této tabulce můžete zjistit, jaké barvy jsou kombinovány příznivě v designu, stejně jako, jak barvy ovlivňují vnímání našich očích.

Pokud jsou všechny tipy a triky, vzít v úvahu, najít i malé ložnici bude příjemné a zvláštní v jejich vlastním způsobem a ramena Morpheus bude silná a dlouhá.

TOP-100 foto nápady interiér malá ložnice

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

© 2018. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování je povoleno pouze s použitím aktivním odkazem na tomto místě.

Navrhnout malou ložnici: 90 fotografií a interiérové ​​nápady

 • Téměř třetina jejich životů lidí tráví ve snu, takže je velmi důležité, aby byl prostor určený pro dovolenou, to bylo velmi pohodlné. Příjemný interiér vám pomůže uvolnit a zapomenout na veškerou práci mimo postel. Nápady a tipy, jak vytvořit ráj malé ložnice, najdete v tomto článku.

  Při plánování interiéru obývacího pokoje, kuchyně nebo v kanceláři, musíte v první řadě přemýšlet o jejich funkčnosti, relaxační prostor je přípustné dát volný průchod fantazii a naslouchat touhám duše. Základem pro navrhování experimentů v malé ložnici může být takové styly jako je skandinávský, moderní, klasický, minimalismus, podkroví nebo Provence.

  Malá ložnice v moderním stylu

  Malá ložnice 21. století - jasný grafické čáry, uklidňujících barvách a všechny další předměty.

  Moderní styl zahrnuje přesné, ale spolehlivou nábytek bez dalšího dekoru. Stěny a strop - prostý, šedá, bílá nebo béžová tóny. Černá, čokoládová a tmavě volby modrý pruh je nejlepší vyhrazena pro velké místnosti. Podlaha může být pokryta parkety, laminát nebo koberce umírněný barev. Kovový lesk, chromované kliky, leštěné dřevo, zrcadla - to vše odráží světlo a opticky zvětšuje prostor.

  Povolené akcenty v podobě obrazů, nádherné stojací lampy, figurek z pokojových rostlin. Ložní prádlo by mělo být hedvábí nebo bavlny, a to bez výrazných potisků. Spot LED osvětlení na perimetru, a noční lampy s neprůhledné mléčně bílé odstíny pomoci vytvořit klidnou atmosféru a naladit se na klidný spánek.

  Malá ložnice v klasickém stylu

  Tento styl ocení milovníci luxusu. Marshmallow odstíny bílé, růžové, broskvové, bledě levandulová perfektně s aristokratickými vzory zlata a stříbra, omítkových lišt, sloupů a křišťálovými lustry.

  Vyřezávaný nábytek, malované smaltem v tónu slonové kosti, vytvořit nádherné atmosféru paláce. Čelo postele může být čalouněná jemnou kůží. Okna by měla být pokryta brokátovými závěsy, samet, satén v celkové prezentace tónu. Stejný tkaniny a vhodné pro baldachýnem. Závoj může být žakárová, třpytivé výkresy. Hojnost světla v „drahých“ rámu se změní běžnou malou místnost v opravdu královské ložnice.

  Malá ložnice ve stylu Provence

  Romantická příroda, milující atmosféra na jihu Francie, je nejlépe hodí stylu Provence. Všechny detaily v interiéru by měly být navrženy v pastelových barvách - modré a bílé, růžové, světle fialová, světle zelená a béžová. s výhodou vybrán ze textilií, jako v případě, zápalné, vybledlé Calico s jemnými květinové vzory v malé puntíky, Cell, diamanty.

  Nábytek pro malé ložnice ve stylu Provence, je vhodné zvolit jednoduchý a bez příkras. To může být světlé dřevo bez laku nebo lakované v bílé barvě (můžete s dotykovým) barvou.

  Malá ložnice v podkroví

  Zpočátku, „loft“ je termín nazývá bývalé továrny, průmyslové sklady a kanceláře, který byl převeden do domu. Jsou charakterizovány tím, že chybí výzdoba na stěnách, hodně prostoru, vysokými stropy a velkými okny. Nicméně, některé myšlenky tohoto stylu může být docela užitečné osvěžit interiér malé ložnice.

  Například, namísto nudné tapety nebo omítka zůstaly jen holé cihlové zdi, betonové panely nebo jejich napodobování. Jednoduchá postel bez nohou se montuje přímo na dřevěnou podlahu. Vše by mělo vypadat, jako kdyby to je - dočasné přístřeší volný umělec: žádné ozdobné kudrlinky, kromě toho, že pár černobílých tisků, zrcadlo v tenkém rámu a tech svítidel pro osvětlení.

  Okno lze rozšířit v zájmu zvýšení vizuální prostor, převést ji do panoramatického snímku, šatní skříň k dispozici s lesklými kovovými dveřmi. Úloha záclon v podkroví je třeba provést jednoduché rolety nebo žaluzie s vertikální záhyby.

  Malá ložnice ve stylu minimalismu

  Toto je nejlepší volba pro malé a velké ložnice. Je zcela chybí jakékoliv výstřelky - žádné daří, vzory, ozdoby nebo ozdoby. Jeden nebo dva jsou blízcí v dosahu nebo kontrastní barvy v designu, dokonale plochý, hladký povrch, jasné, nábytek, svítidla jednoduchých geometrických tvarů - to vše je velmi skladná. Tento jednoduchý a moderní řešení, jako podnikatelů s racionálním přístupem k životu.

  Malá ložnice ve skandinávském stylu

  První spojení s Skandinávie - transparentnost a chlad. Vůle ve vzduchových bílé barvy s světle hnědé nebo šedomodré akcenty vybrat pro pokoje orientované na jih, a nachází se v teplém podnebí. Tato povrchová úprava usnadňuje přenos tepla, vytváří pocit svěžesti a lehkosti. Ložnice ve skandinávském stylu by měl být upozorněn na zasněžené vrcholky hor a řek ledenistyh.

  Protože se jedná o ložnici s malou plochu, je třeba zaměřit se soustředil na světlé palety. Barva v blízkosti bílé, odráží více světla a opticky rozšířit prostor.

  Malá ložnice v bílé barvě

  Není divu, že barva sama příroda si vybral ukrýt v zimě na ospalou zemi: Konejší, uvolňuje a vytváří atmosféru čistoty a klidu. V místnosti spánku zcela sněhobílé přijde do několika minut, ale pokud chcete přidat romantiky - jen tolik, aby používat barevné osvětlení.

  Malá ložnice v modré barvě

  Uskutečnění nebeské odstínů uvolňuje napětí a ochlazuje tělo. Bylo by vhodné, je-li byt je často horké. Aktivní, aktivní lidé, tato barva pomůže trochu rozptýlit energii a nyní sen.

  Malé zelené barvy v ložnici

  Travnatý, zelený, smaragd, moře - vytváří pocit svěžesti nabízejí Welcome Rest oči a nervový systém. To je nejjednodušší pro vnímání barev, protože se nachází přímo v centru duhového spektra.

  Zelená - barva života, a spojit ji v ložnici je s klidem, přírodní barvy: šedá, hnědá, pískově žluté, tyrkysové nebo levandule.

  Malá ložnice ve fialové odstíny

  Objeví Soft fialový tón na obzoru ve večerních hodinách, po západu slunce. On obklopí horizontem lehký opar, jako by zvoucí pohádkové říši snů. V ložnici to může být skvělý doplněk k zelené, žluté nebo růžové předmětů. Také harmonicky vypadá fialová s bílé, béžové a krémové barvy.

  Malá ložnice v odstínech žluté

  Toto slunné barva je ideální pro ložnice, kde je nedostatek tepla (například neexistuje žádné okno nebo čelí sever). Písek, citron, šafrán, zlato bude v místnosti světlé a teplé. žluté odstíny pozvednout náladu a naplní život s radostí a kombinovat své nejlepší s bílá, zelená, modrá, fialová nebo hnědá.

  Malá ložnice v odstínech šedé

  Šedé - barva klidu a neutrální. To je mnohem měkčí než černá, takže to nebude vypadat objemné. To je úžasné zázemí pro všechny světlé akcenty, ale sám o sobě má stručnost a zdrženlivost. Bright stříbrné nebo šedé provedení jsou vhodné pro všechny styly interiéru.

  Volba materiálů pro ložnice dekorace není omezen prakticky nic. Vlhkost v místnosti je normální, UV záření a další faktory - minimum. Jedinou důležitou podmínkou, která by neměla být opomíjena - je bezpečnost materiálů: neobsahují škodlivé nečistoty, a vypouštějí toxické výpary.

  Sex v ložnici nejlepší make teplého materiálu. Může to být dřevěné podlahy, laminát, koberec. Chcete-li prostor zdálo objemnější, to je opustit tmavé barvy a nerovnoměrné a desky nebo jiná vertikální vzory stanovené kolmo k oknu. Koberec by měl spojit s hlavním stínu, nebo úplně pokrýt prostor, nebo to bude „cut“ a pro její snížení.

  Optimální volba pro malé ložnice - světlými stěnami, monochromatický nebo s jemným, téměř nepostřehnutelné vzor. To může být Nátěry, dekorativní omítky (k dispozici reflexní lesk), tapety, dřevěné obložení, a korek.

  Pro stylu loft je nejlepší zvolit, kterým bílý nebo šedavý barvu (pod vápenopískových cihel nebo kamene, pískovec).

  Vizuálně, aby ložnici nad strop musí být lesklý. Dobře, takže odráží světlo ze strany lampy. Prostorový efekt lze dosáhnout umístěním zrcadlové fólie napětí v „rámu“ sádrokartonu.

  K romantickým designem bude vyhovovat strop v podobě modré nebo hvězdné oblohy s prostor 3D designu a třpytivé v tmavých prvků. Obrazy planet, velkých postav, syté barvy v designu malé ložnici je lepší se vyhnout.

  Výběr látek by mělo být koordinováno s celkovým stylem. Ale v žádném případě by neměly být tmavé a obsahují velké tisky. Clona je lepší koupit světlo, vzduch, ze syntetických tkanin.

  Ložní prádlo v malé ložnice bude vypadat lépe v jedné barvě, ředí odstíny bílé nebo šedé barvě. Příjemný spánek, je lepší dát přednost vysoce kvalitních přírodních tkanin z bavlny, hedvábí nebo len.

  Umístění nábytku, zařízení a příslušenství

  Po dokončení již v pořádku a ložnice vypadat prostornější, je čas přemýšlet o tom, jak se uplatnit maximální užitek z jeho skutečné velikosti. Pro každý typ pokojů má své vlastní zásady a funkce.

  Jsou-li všechny strany mají stejnou délku, žádné problémy vznikají. To znamená, že lože je v centru, čelo se neslyšící nebo nábytkové stěně, na obou stranách - vysoké komody nebo skříně, a druhou stěnou - skříň. Dobrý ušetří prostor stupínku pódia s výsuvnými policemi, které mohou být snadno ukrytých uvnitř oblečení, ložní prádlo a různé potřeby ve věci v domácnosti.

  Úzký (obdélníkové) malá ložnice

  Vizuálně vyvážení místnost, na dlouhé stěny stojí pokleit tapeta hlediska hlasitosti, a na druhé straně k vytvoření, například, je případ s lesklým povrchem. Úzké stěny mohou být prodloužena s horizontálními pruhy, které mohou být nejen malované, ale i funkční, jako široký police regálu.

  Malá ložnice vlastního rozvržení

  Neobvyklé rozložení mají podkroví, úhly zbývající po zónování nebo přestavbu, jakož i lofty, převedené z nebytových prostor. Mohou používat zajímavý nábytek - kulaté, oválné, trojúhelníkové postele, komody se zkosenými hranami, pokud nejsou standardní konfiguraci, houpací sítě, závěsné police. Tento přístup zajistí nejen komfort a pohodlí, ale také dodávají interiéru ložnice nenapodobitelný jedinečnost.

  V zóně pro lepší spánek bez jasných stropních světel a visí nadměrných lustry. Chcete-li vytvořit měkký atmosféra bude poměrně málo bodová světla na stropě, nástěnné svícny, a jeden nebo dva komfortní stojací lampy na noční stolky.

  Dodatečné blikání může sdělit reflexní částice nebo zlaté vzory ve výzdobě stěn.

  Navrhnout malou ložnici v Chruščova

  Obvyklý Sovětský apartmán ložnice plocha 8-9 metrů čtverečních Samozřejmě, že prostor není mnoho, ale místo potřeboval spát a kování je docela možné.

  K dosažení tohoto cíle je jednoduchý: je třeba vytvořit pódium, zvýšit výšku skříně do stropu, zajistit místo pro uložení věcí pod postelí, stejně jako k rozšíření okenní parapet, což z něj činí další pracovní plochy nebo roh dámy.

  V dětském pokoji je palanda smysl aplikovat a skládací konstrukce.

  Kombinací s jiným společenským prostorem

  V rámci úzkého bytů dobrým řešením může být rozšíření malých rozměrů ložnici na úkor přilehlých prostorů.

  Kombinace malé ložnice s obývacím pokojem

  Tato volba se obvykle používá pro sdílení studio v obývacím pokoji a ložnici. Zone za lůžko zároveň může být snadno skryta před zvědavýma očima stříšku, plátno, vysoké skříně a může být také za sádrokartonu nebo překližky oddílu.

  Kombinace malé ložnice s balkonem nebo lodžií

  Přítomnost výjezdu z ložnice do lodžie nebo balkonu dává možnost zvýšit užitnou plochu. Můžete odstranit okna a dveře a prostor s výhledem do dvora, nejvíce v teple, instalace moderních oken.

  Najít zajímavé řešení pro navrhování malé ložnice pomohou naši galerii. Fotografie představuje nejúspěšnější verze dokončovací práce, rozmístění nábytku a dekorací. Nechte se inspirovat!

  Moderní rekonstrukce v malém pokoji: fotografie 2017

  Často se v bytě stačí ke spuštění opravy, důvody mohou být zcela odlišná, ale účel těchto oprav jsou vždy jeden. Opravy v malé ložnici velmi obtížný úkol, jehož řešení je třeba se snažit.

  Je-li kuchyň a koupelna vůbec jasné, pak ložnice všechno je moc, ne-li smutná, to je velmi vágní a vážně. Vzhledem k tomu, ložnice - pokoj v jednom z konkrétního bytu nebo domu, měli byste být zvláštní, ohleduplný a úmyslný přístup k jeho opravě.

  Pro většinu odborníků Není žádným tajemstvím, že i ti nejzkušenější návrháři často prostě nemůže dělat designérský projekt ložnici jako místo v domě není příliš obtížné napravit, a vybrat design a barevné schéma vpravo. A co můžeme říci o stavitelů, kteří jednoduše a nevědí, kde začít.

  Přesto, někteří lidé si myslí, že oprava v malé ložnici by měl být důvěryhodný pouze pro odborníky a odborníky ve svém oboru, kteří kvalifikovaně být schopen provést nejen návrh projektu, ale také, aby se opravy sami.

  Pokud však z nějakého důvodu nechtějí vyzvat stavební posádky, pak používáte své teoretické znalosti a některé dovednosti, si můžete udělat krásnou rekonstrukci v ložnici. Koneckonců, nikdo nemůže zaručit, že váš rodinný rozpočet může vytáhnout služeb kvalifikovaných pracovníků.

 • Ke spuštění podnikatelských záměrů, stačí prostě potřeba pozitivní postoj, pár lekcí z profesionálů známých a žádoucí konzultovat s odborníky. Pokud jste v tomto oboru, to je nejlepší začít opravy nejsou jediní, jako tým, protože lidé, kteří vás znají měl a musí pomoci při řešení tohoto závažného problému. foto levná oprava ložnice:

  Takže před zahájením opravy v malé ložnici, je třeba se ptát sami sebe některé důležité otázky:

  • Kolik lidí bude používat ložnici ke stanovenému účelu?
  • To bude ukládat oblečení?
  • V ložnici bude plnit výhradně funkci, jinak bude skloubit studium a práci, nebo jen místo k odpočinku?
  • Jedno- nebo dvoulůžko bude ve vaší ložnici?
  • Existují nějaké plány v ložnici sledování televize?

  Poté, co odpovědět na otázky, můžete bez obav začít se zabývat přímo ložnice organizaci. Moderní oprava zahrnuje uspořádání ložnic perfektní, pohodlné, prostorné a funkční pokoje.

 • Vzhledem k tomu, ložnice - místo k relaxaci, pro začátek, stačí, aby v první řadě postarat o topení. Je-li pokoj je vytápěn špatně, stačí změnit radiátorů a izolovat podlahu. Vzhledem k tomu, ložnice je prostě povinen být jasné příležitosti, pak se postarat o nových plastových oken. Nápady nenákladné opravy na fotografii v roce 2017:

  Zvolit dokončovací materiály by měly čistit a prodyšný, protože většina z jejich pracovní volno z domova, člověk stráví na své ložnici.

  Je třeba poznamenat, že textury a barvy momentálně existují ve velkých množstvích. Ale mnozí odborníci říkají, že nejlepší volbou je obvykle zelená. Levná opravy spacích fotografie zelená verze Ložnice:

  Hovoříme-li o opravu v poměrně malé ložnice, není v žádném případě by neměla být pouze tmavé barvy, protože tmavé barvy opticky snižují prostor.

 • Při výběru tapety, nátěry a další, dávat pozor na to, co si vyberete odstín. Uvědomte si, že vaše ložnice lehčí, tím lépe. Vzhledem k tomu, harmonie a pohodlí je dosaženo mnohem rychleji.

  Pokud uvažujete o tom, aby malovat strop a pozastavena, je vhodnější bílá lesklá strop pro tyto účely. Bílá barva je další plus, aby zajistily, že opticky zvětšit určitou oblast. Krásná rekonstrukce v ložnici je také příslušný uspořádání zrcadel.

  Přemýšleli jste někdy, že zrušení postel vejde velmi organicky v malé místnosti? To šetří prostor a je velmi originální a zdůrazňují moderní opravování Ložnice vaší ložnici. Ale věci mohou a udržet si pohodlný způsob, pomocí šatník.

  Ale pokud chcete, aby se stal ložnice prostornější a pohodlnější zároveň je třeba se zbavit hromad různých věcí po celém světě. Zkuste jeden z nejvíce ideální řešení - odstranit všechny zbytečné věci ve vedlejší místnosti, takže ložnice nejvíce potřebné a žádoucí. Myšlenky nenákladné ložnice opravy jsou prezentovány užitečné video:

  S plnou odpovědností jsem stačí jít do postele rozhodnutí o výběru, jen proto, že to je hlavní věc, kterou ve vaší ložnici. Při výběru postele, dávejte pozor na materiály, které byly použity při jeho výrobě, stejně jako hledat případné hodnocení zákazníků.

  Pokud jde o světlo v ložnici, nadměrný jas to k něčemu. Jeden z nejúspěšnějších řešení po celém světě budou kupovat světla s nastavitelným osvětlením. To má méně co do činění s vytvořením romantika, jak se úspory světla, který bude ještě viditelné. Krásná rekonstrukce v ložnici, aby reflektory na tažné strop a krásné lampy v čele postele.

  Nezapomeňte o málo triků, jako jsou světelné sokly, úrovní stropních a všechny nenápadných detailů. Tímto způsobem můžete skrýt ty detaily, které nevystupují vizuálně a místnost se stává větší objem a další.

  Levná opravy ve své vlastní malé ložnici lze provést v co nejkratším možném čase, a tam musí být pozitivní postoj a víra v lepší. A pak se všichni budou určitě podaří! Přeji vám inspiraci a úspěch opravy!

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 75 = 78