Nápady pro nový rok

Nápady pro nový rok

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak správně vyzdobit byt nebo dům na Silvestra (50 photos)

Je-li nový rok se blíží, mnozí začínají přemýšlet o zdobení svého domova, protože na dovolenou - jeden z nejvíce milovaného a radostné dětství. Kromě tradičně zahrnuje použití většího počtu dekorativních prvků, speciálního výcviku, což řemesla s rukama nad hlavou, a další, které jsou specifické pro něj atributy. Řádně provedena vánoční interiér bude plně vychutnat oslavu, je třeba vytvořit radostnou náladu, učinit nezapomenutelnou dovolenou. Tento článek popisuje, jak se zdobí interiér domu před novým rokem, a co použít výzdobu na zábavu a relaxaci selhal.

Interiér Golden Novoroční

Krásná výzdoba v podobě vánočního stromu na zdi

Nástěnné dekorace v podobě vánočního stromu s papírovými koulemi a interiér

Co novoroční výzdoba bude zejména módní a relevantní v tomto roce:

 • Classic je vždy v módě, takže tradiční červeno-zlaté dekor zdobí pokoj a vánočního stromu dekorace budou žít v tomto okamžiku. To je velmi dobře kombinovat s klasickými interiéry. To ředí příliš chytlavé a intenzivní řadu kompetentní a vhodné využití bílé. Buďte opatrní při používání rudozlaté kombinace - nezbytný smysl pro proporce, dekor je velmi aktivní.
 • Jedním z hlavních trendů v užívání stává lesklé dekorace - zlaté a bronz. Pouze je důležité, aby to přehánět - s takovou intenzivní dekor je třeba znát míru. V opačném případě se dům bude pochod k paláci, nikoliv na vnitřku novoročním. Nejlepší fit bronz - vypadá to ušlechtilejší.
 • „Easy“ design je také velmi populární v bílé a zelené barvě. V tomto případě, design je téměř nikdy použitý skvělý dekor. Celá atmosféra vytváří dojem lehkosti a svěžesti. Tento nový rok interiéru odráží současný směr životní prostředí návrhu.
 • Klasická výzdoba je stále v módě. Proto, pokud máte stále dětství vánoční hračky pro vánoční stromeček, můžete je použít. Vintage design vítá jednoduché, jednoduchý design, který je populární zejména u dětí. V tomto případě nemůžete věnovat příliš velkou pozornost výběru barev.

Krásný věnec k dekoraci doma do nového roku

Věnec, svíčky a dárky pro nový rok

Velký věnec na Silvestra

Neobvyklé výzdoba bytu v novém roce

Větev s novoroční výzdobu v obývacím pokoji

Ohňů na Silvestra

Zvážit, jak vyzdobit byt na Silvestra s pomocí zajímavých dekoračních prvků.

 • Dekor pomocí věnce. Taková výzdoba se perfektně kombinovat s různými styly interiéru. Ale věnce musí odpovídat barvě a stylu. Vypadají dobře na stěnách, na dveře a dokonce i okny. Navíc součástí malé elegantní věnce zdobí slavnostní tabule, vytvářet vánoční náladu na přítomné hosty. Věnce mohou být vyrobeny ze syntetického materiálu, a z těchto větví rostlin - všechny jehličnany, a to iz běžného stromu.
 • Skvělý design může ukázat, pokud používáte obchodě koupil vánoční koule. Je důležité, že jsou různých velikostí, ale stylově kombinovat. Taková výzdoba je dobré pro rovné povrchy: regály, stolky, police. Také tyto kuličky mohou tkát do věnce, zpřísní dekorativní a „New Year“.
 • Udělej si sám, nebo si zakoupit barevné svátek krabice na dárky. Tyto kontejnery jsou umístěny krásné dárky pro každého člena rodiny - a to vše nádhera se šíří pod stromem krásně. Na pozadí vánoční stromeček s dárky, můžete strávit velké rodinné focení snímků, které pak budou dlouho připomínat slavnou a šťastné dovolenou.

Krásné vánoční dekorace obývací pokoj s krbem

Vánočních ozdob žijící ve skandinávském stylu

Vánoční svíčky a vánoční strom v okně

Interiérové ​​dekorace girlandy

Jak vyrobit hlavním symbolem oslav nového roku - vánoční stromeček. Několik užitečných tipů:

 • Nesnažte se pověsit na vánoční stromeček všechny hračky, které je jen v domě. V souladu s opatřením - ne přesycen výzdoba strom bude vypadat mnohem elegantnější a dávají ušlechtilý elegantní interiér.
 • Je-li dům je malý děti žijí, sklo není žádoucí používat hračky - mohou rozbít a poranit dítě. Je také důležité, aby hračky s malými částmi na dolních větvích stromu - kde se dítě může dosáhnout. Časté případy, kdy dítě požije drobné prvky.
 • Dát pod vánoční stromeček vánoční podložce - se prodávají v obchodech, existují různé velikosti a barvy. Tato rohož vydá prostor pod stromem, je možné uspořádat pěkné dárky - to dá slavnostní vzhled dokončení stromu.

Dělat velký strom na Silvestra

Bílé a modré vánoční ozdoby v bytě

Vánoční strom výzdoba ve fialových odstínech

Krásná hračka pro vánoční stromeček

Bílá hračka pro zdobení vánočního stromku

Bílá dekorace pro vánoční stromeček a interiéru

Stříbrné ozdoby na vánoční stromeček a interiéru

Neobvyklé vánoční hračky

 • Vyzdobit „Dům Eye“ používá tradiční světlé dekorace, často - papír. Mohlo by to být sněhové vločky, a samolepky, a věnce. Můžete také snížit papír obrysy domů, sněhuláci, dokonce i Santa Claus.
 • Zdobíme domácí postavy a sněhové vločky papírové vlny, třpytky aplikován na to. Tento „sníh“ Interiér je velmi krásný a jiskra vyzdobit byt. Kromě toho jsou náklady dekorace nebude prakticky cokoliv, a přinese spoustu radosti.
 • Římsy může být zdobené pozlátko a věnec. Podívejte se krásné římsy, propletené ve spirále lesklé pozlátko.
 • Velmi zajímavý a dekorativní vzhled velké koule, vyzvednout tón záclony, visící v dlouhých řetězců. Použijte nerozbitné koule.
 • Pokud je okno zdobí elektrické věnec, večerní pokojový zase do pohádky. A ulice je konstrukce okna vypadá velmi slavnostní, rozveselit kolemjdoucích domu.
 • Částečně Christmas „příběh složení z prutů, kužely a čísel vypadala velmi dekorativní na okenním parapetu. Taková výzdoba může mít dítě, takže příspěvek k výzdobě domu do nového roku.
 • Speciální bílá sprej s třpytkami budou vycházet z „mrazivé“ Windows vzory, sněhové vločky a jiné zimní podrobností a výkresů na Nový rok.

Krásné Vánoční dekorace oken

Okno Možnosti dekorace na Nový rok

Větev s míčky a sněhové vločky na okna

dekorace oken s hračkami a svíčkami na Nový rok

dekorace oken s hračkami a papírové dekorace na Nový rok

Originální konstrukce okna

 • Vypadá to krásný lustr, propletl s girlandami. Nicméně, v tomto případě je důležité pečlivě dodržovat pravidla požární bezpečnosti. Lepší využití LED girlandy - jsou bezpečnější.
 • Od lustru lze zavěsit na závitech korálků a jiných dekorativních prvků. Tato konstrukce dává lampy vánoční kouzlo.
 • Řez od papírových půvabných siluet, visící z lustru na závity, vypadají kouzelně dodávají něhu a kouzlo interiéru, což vintage duch tak milovaný mnoho dnes.

Vánoční lustry, zdobené sněhové vločky

Vánoční lustry, zdobené kuličkami

Hvězdičky na lustru zdobení Nový rok

Původní lustr dekorace na Nový rok

 • Zakoupit speciální vánoční ubrousky. Je důležité, aby vedle novoroční spiknutí, které jsou v souladu s barvou základního designu místnosti.
 • Použijte elegantní textilní ubrus. No, jestli to bude také s vánoční tématikou. Ale oblek a jednoduchá, jednobarevná, které byly vybrány tak, aby odpovídal hlavní výzdobu.
 • Uspořádat krásné svíčky v svícnů či svícnů. Tento světlý a vkusný dekor bude potřebovat slavnostní příchuť do interiéru.

Dekorace vánoční stůl v červené a zelené tóny

Ozdoby vánoční ubrusy ubrousky

Ozdoby na novoroční stůl barevného kartonu a papíru

ovocné dekorace pro novoroční stůl

Stříbrné ozdoby na stole v novém roce

Modré a bílé dekor tabulky v novém roce

Červená a bílá tabulka dekor

Ozdobou Novoroční stůl

výzdoba stolu s zachází na Nový rok

Několik užitečných doporučení, s nimiž budete moci inteligentně a snadno připravit svůj domov na Nový rok:

 • Nový interiér vlastníma rukama - skvělý nápad. Můžete si vytvořit věnce, hvězdy, věnec, koule na vánoční stromky, lucerny a dalších řemesel. Tím se získá jedinečnou atmosféru šarm a pohodlí. Přitahován k práci dětí - budou až příliš rádi pomohou. To znamená, že nový rok posílí rodinu a zapojit do společenství všech domácností.
 • Ujistěte se, že vzít v úvahu styl místnosti, výběr novoroční interiér. Je pravděpodobné, že situace se hodí minimalistické nemotorný, příliš ozdobné kuličky s zlata a „sníh“, lesklý nebo světlé dekorace. Samozřejmě, že nejjednodušší způsob, jak zařídit dům, který byl navržen v klasickém stylu, a které nedodržují jakémkoliv stylu - můžete použít téměř jakýkoliv dekor, který jen přát.
 • Nepoužívejte příliš mnoho ozdob na vánoční stromeček. Je důležité, aby byly viditelné smrk zelené větve. V opačném případě je výzdoba bude příliš intenzivní, přesycen, což na první pohled může unavit rychle.
 • Použít jednu barvu. Pokud zvolený dekor v bílé a červené nebo modré a zlaté barvy, nemusíte míchat. V opačném případě bude rozmanitost dodávají interiéru bez chuti a náhodnost.
 • Pokud je váš byt je malý velikostí, když jeho design použít více světla dekor. Tmavé a příliš světlé vánoční ozdoby, stěny a okna mohou vizuálně, aby místnost ještě menší, což je nepřijatelné v tomto případě. Zejména lze použít i zcela bílý interiér, zřeďte trochu zlata nebo modré barvy. Tato konstrukce vytváří potřebný pocit vzdušnosti, lehkosti a chlad. Kromě toho, bílý design vypadá velmi slavnostní.

Jak můžeme vidět, položte ruce na domě na Nový rok je hračka. Hlavní věc - najít veškeré vybavení, zobrazit fantazii a vynalézavost, že přijmou nejvhodnější nápady z internetu a interiérových časopisech - a uspět.

Věnec vánočních hraček na Nový rok

Vánoční věnec z větviček a dekor

Making svůj domov na Nový rok

Ohňů na Silvestra

Krásné girlandy Nový rok

Skleněné vánoční koule a větve na výzdobu místnosti

Strom na stěnových částech stromu

Krásná hvězda drátu, korálky a girlandy

výzdoba sálu na Nový rok

Červené a bílé obývací pokoj na Silvestra

2. Vyplňte ve všech oblastech, a budeme říkat objasnit všechny nuance!

Jak se zdobí stylovou kancelář v novém roce 2018?

Zdobí kancelář na Nový rok, nebo jej ponechat, jak to je - soukromou záležitost každého týmu a zejména svého šéfa. Nicméně, se začátkem prosince ulice, výkladní skříně, všechny místnosti, kam chcete jít na osobní obchod nebo služby, začnou žít v očekávání dovolenou. Malé i velké vánoční stromek, LED mozaikové zářící postavy zvířat, vánoční postavy jsou všude a připomínat - brzy stane zázrak. No tak vás oblíbenou práci, a tady je průměrnost, rutina, rutina. Pouze jeden závěr - je třeba k dekoraci.

Li příslušný pokyn k dekoraci kancelář dal šéf, pak je vše v pořádku, můžete začít. Ale pokud jste jako kreativní a tvůrčí osobnosti, tento nápad přišel dříve, pak to musí být dohodnuty. V první řadě se řízení a v neposlední řadě také s týmem. Pak následuje brainstormingu. kancelářské výzdoba by měla být elegantní a vytvořit pocit oslav a ne odvádět pozornost od práce.

Svěřit úřad výzdobě projektant nebo ukázat, představivost

Dostatečná bezpečnostní firma si může dovolit objednat konstruktéra služby. Mnoho agentur pořádání akcí šťastné nabízet své služby na profesionální úrovni, zdobí kancelář pro nový rok bez jakýchkoli potíží. Existuje mnoho ve svém portfoliu:

 • umělé vánoční stromky,
 • borovicové girlandy a oblouky,
 • Nová květinová kompozice
 • světelné postavy a věnce,
 • hélium balóny,
 • Dekorační předměty vyrobené z pěny,
 • textilie pro závěsy - polysilk.

V případě, že složité konstrukční vylepšení ji nemůže dovolit, může se omezíme na jediném čipu, například - balónky. Balónem oblouky - což je jev známý. Ale můžete vytvořit vánoční stromeček, Santa Claus a Sněhurka, sněhové vločky, symbol rok postavu, legrační sněhulák, pohádkové postavy, a dokonce vytvořit originální obraz vlastního ředitele (pokud to má smysl pro humor).

Náčelník dal kývnutí na kancelářské dekoraci, ale peníze nejsou přiděleny nebo rozpočet je příliš chudá, pak stráví na míčích nevhodných. V tomto případě záchranného fantazií a smyslem pro styl. Do té doby, myšlenky jsou ve vzduchu a předat fázi koordinace je třeba udělat úklid místností a pracovišť. Nový rok - to je nejlepší důvod, jak se zbavit starého harampádí, vyčistit prostor pro nové podniky a změn.

Je nutné vyloučit prach ze vzdálených koutů schovat symboly odcházejícího roku přezkoumá své vklady a cenné papíry neuplatněné části, jak se zbavit. Desktop nebo notebook, věrný přítel a pomocník, samozřejmě, potřebuje zdobení. Na ploše - Vánoční tapety na těle - lepící sněhové vločky. Mají ve zvyku držet úzké kaktus - a zdobí ji, dovolí stromu.

Osobní prostor je zařízen, je na čase udělat místo. Office - pracovní plocha. Zdobí ji s domácími girlandami z barevného papíru ve stylu mateřské školy nebo změti Offsuit hračky a imaginace jsou za to nestojí. Pěkný prvek pro design - vánoční koule stejného typu v jedné barvě nebo maximálně 2-3 odstínů. Původně se podíváme barevných provedení odpovídajících firemních log.

Míčky můžete pověsit na dlouhé řetězce „déšť“, kombinovat několik kusů složení, ale také ozdobit vánoční stromeček. Bez zelené krásy Nového roku nějaké vadné. Samozřejmě mluvíme o umělé varianty a barvy nemusí být zelený. V předvečer Nového roku dovolenou, vánoční stromky prodával širokou škálu barev a velikostí.

Je-li místnost neumožňuje ani nejmenší kopie squeeze může omezit borovice věnec na dveře nebo na stěnu, aby se verze vánočního stromku. Použití kreativní přístup, je možné rozeznat nic. suit:

 • pozlátko,
 • LED stuha,
 • barevné samolepky,
 • pera a tužky,
 • poháry,
 • bavlněné polštářky.

Celá výzdoba je upevněn ke stěně pomocí lepicí pásky a oboustranně, pokud je to žádoucí, zdobené balóny. S vánoční perličky mohou být suspendovány provedení je vánoční stromek. Jsou připevněny pomocí transparentní příze nebo vlasec ze stropu na různých úrovních, takže kompozice jako celek tvoří pravý kužel.

Pěkný doplněk do kanceláře dekorace - umělý sníh. Prodává se v pytlích, s lehkým nadýchané vločky namáčení formy, které je obtížné odlišit od skutečné sněhové vločky. Prostě je všechny nevyplňujte kolem. Nejlepší použity v malém množství pro nový rok složení s míčky a borových větví.

Slavnostní nálada v kanceláři a vytvářet všechny druhy papírových dekorací. Nespěchejte vyhlásit soutěž mezi zaměstnanci na řezacím sněhové vločky. Vše je možné zakoupit z regálu:

Tento neobvyklý a světlý dekor, můžete jemně zdobí stěny, schodiště, pověsit věnec.

Nová reklama od výrobků nebo služeb

Vytváření vánoční strom, co vyrábět nebo prodávat každý den, to vyžaduje vynalézavost, ale nese bonus pro společnost. Je možné, že tímto způsobem budete přilákat nové zákazníky. Ale pochybovači si uvědomit, že tam opravdu milují svou práci a nabídnout kvalitní výrobek nebo službu.

Rozhlédněte se kolem sebe a podívejte se na objekt ve tvaru pyramidy. Možná, že se vešly štafle. Pokud ne, můžete si rám pomocí drát, lepenka, pěna, a nebojte se zdobí ji s jejich produkty. Rybí kosti v šatech palčáky, rukavice, ponožky, nadýchané Hanks příze, kousky tkaniny - Ideální pro chladné zimy a dobrou náladu.

Jednorázové nádobí a alkoholické nápoje - další důvod k radosti. Vánoční strom z plastových lahví a sklenic na víno ocení. Stavět novoroční zázrak je možný prostřednictvím knih, časopisů, novin starých oběhu. Krabic, zbytky řeziva, nafouknutý lékařské rukavice (které jsou obzvláště populární v zdravotnických zařízeních.) - to vše vede k příčině, pokud připojíte představivost a kreativitu.

V případě, že úřad nebude nudné a všední, a Nový rok přinese dobrou náladu, radostný zvedání a pozitivní změny.

Kam pověsit věnec? Triviální nápady pro nový rok

Mandarinky jako součást novoroční výzdoba

Útulného novoroční výzdoba v rustikálním stylu

Nový rok ve stylu country: teplé rustikální comfort

Světlé vánoční ozdoby ve stylu Boho-chic

Silvestr a nic víc: dekor ve stylu minimalismu

Každý rok jsme se zdobí pokoj, nálada se stane najednou do nového roku! Díky za článek!

Zdobí dům pro nový rok 2017 - nejlepší nápad pro slavnostní dekorace s rukama (50 photos)

Všichni lidé, velké i malé, se těší na svou dovolenou - New Year. Mnoho lidí se již začínají připravovat na to, zdobení domu a plánování potřebné nákupy. Pre potíže konzumovat velké množství času a úsilí. Už jste začali připravovat svůj domov na dovolenou? Naše tipy na zdobení pokojů vám usnadnit svůj úkol.

Nezapomeňte, že nadcházející rok - rok Ohnivého kohouta. Tento pták je symbolem moudrosti, tak připraveni na dobrý rok.

Těšíme se na nápady pro nový rok dekorace

Veškeré práce začíná s tím, že pečlivě pracoval mimo akční plán. Home dekorace na Nový rok není výjimkou. Aby výstup získat dokonalý výsledek, je třeba vzít v úvahu podrobně všechny kroky.

 • Chcete-li začít odhadovat parametry svého pokoje. Samozřejmě, že není nutné běhat s krejčovským metrem v ruce, což je dost vizuálním hodnocením.

  Pokud místnosti dostatek prostoru, můžete přijít s něčím velkým. Je-li místnost je skromný velikosti, pak se zastaví na skromné ​​verzi. A nemají být narušena, pokud máte zůstat pro druhou možnost. Konec konců, v takovém případě je možné uspořádat pokoj je originální a krásné. V procesu designu vytvoří pocit, že něco chybí, a to je v pořádku. Ne všechny konstrukční mistrů s vyznamenáním. Proto, podívejte se na internet a tam nahlédl nápady mohou koupit specializované časopisy o designu, nebo se poradit s odborníkem.

 • Rozvíjet nápady pro zdobení dům lépe než na konci listopadu - začátku prosince, takže nebudete v časové tísni a můžete si vše důkladně promyslet. Zdobení domu je lepší jako rodina, takže budete plně cítit atmosféru oslav a zároveň trávit čas se svou rodinou.

  V tomto čísle je třeba dodržovat určitá pravidla. Takže čekáme na rok Ohnivý kohout, a barva by měla odpovídat chuť ptáka.

  Bez obav používat ve výzdobě zelené, hnědé a bílé barvě - je to nejen klasické barvy, ale nejčastější barvy v barvě kohouta. Je žádoucí, aby dodržování těchto odstínů na pozadí, a vložka vydržet více nasycených, světlé barvy.

 • Nicméně, toto je jen doporučení. Nebojte se experimentovat, ale nemusí jít do extrémů. Používá se k návrhu tolik dřeva, jak je to možné. To může být hrbolky, různé figurky ze dřeva, svícny a další. Výrobky ze dřeva odrážet lásku k povaze kohouta.

  Stejně jako vše se zdá dost jednoduché, ale nezapomeňte, že sváteční dekorace by měly být v souladu s designem vašeho pokoje. Důležitá jsou fialové a fialové odstíny, a tak se snaží jejich použití pro výzdobu v roce 2017.

  Dokonce i když váš pokoj je malý kvadratura nezapomeňte o malých detailech Nový rok dekorace. Koneckonců, maličkosti, které vytvářejí nejvíce magickou atmosféru tepla a útulnosti.

  Pokud si nejste jisti, že můžete opravit znaménka, použijte naši radu. A tajné to takhle, není nutné dodržovat jakýkoli režim Uvádění drobnosti, na „rozptyl“ je v tvůrčí nepořádek.

  Můžete si vytvořit malé krabičky, naplnit je s cukrovinkami, tie slavnostní stuhu, a dát ji na různých místech v místnosti. Stejný trik může být provedeno s čísly, kužely a svícny. Jako dekorace, můžete použít dumochki nejdůležitější právo na jejich výzdobu. Můžete použít umělý sníh nebo konfety.

  Samozřejmě na maličkostech půjde hodně úsilí, ale věřte mi, stojí to za to!

  Krásné a slavnostní vzhled sněhové vločky vystřižené z papíru, slepený na okno. Můžete snížit celou řadu postav z papíru nebo originální střih ovoce na svátečního stolu. Se mohou obrátit na sušenky tabulky, zdobené slavnostně. Ozdobte svůj domov smrkových větví. Magie chuť vytvořit skořice, umístěné po místnosti.

  Ujistěte se, že žádat o strop. Lze připojit k lustru sněhové vločky různých barev, přidejte sladkosti připojen k dešťové kapky nebo čísla papíru.

  Není to jen barva malých detailů interiéru, ale také jejich tvar. Všechno musí být v ideálním případě v kombinaci.

  Na slavnostní tabuli můžete dát vázu s umělými kytice z různých vánoční drobnosti.

  Lpění na všechny tyto tipy, jste si jisti, navrhnout svůj domov na nejvyšší úrovni bez účasti zkušených návrhářů.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 72 = 81