Nápady pro studio

Nápady pro studio

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Původní návrh nápad na jednopokojový byt

Nyní jednopokojové apartmány jsou velmi žádané. Malé rozměry obývací prostor raději koupit, protože jeho nízkou cenu. Design Ideas Studio, 30 čtverečních. m pomoc, aby to tak v teple a pohodlí. Hlavní věc - dodržovat všechna pravidla, pochopit některé nuance. Z malého studia, aby se půda je nemožné, ale ve skutečnosti proměnit ideální místo k ústupu se svými myšlenkami. Všechny možnosti, jako čelí nejen příbuzné a přátele, ale také běžné hosty.

Něco, co je třeba dávat pozor - funkčnost. Faktem je, že ve studiu bytě hlavní pokoj - jídelna a obývací pokoj a ložnice. Je možné číst knihy, jíst, dívat se na televizi, spánek, práce, relaxovat. Existují stovky zajímavých tipů, které učiní v místnosti příjemný, atraktivní a pohodlné.

Hlavním úkolem zpracovatelských zařízení - rozšíření prostoru, protože i ten největší místnost bude hrát ve velikosti a funkčnosti větších bytů. Jestliže děti žijí v pokoji s rodiči, pak se v místnosti příjemné a pohodlné bude poměrně složitý proces. Je třeba načrtnout hrubý plán, správně rozložen, kde mají sídlo. Pokud je zřejmé, že aby se tak složitá, můžete požádat o pomoc od odborníků. Projektant snadno vybrat požadované rozvržení a navrhnout, jak si uvědomit, popřípadě ve skutečnosti. Každý odborník má speciální „chemodan9raquo;. To je místo, kde si může najít ten správný materiál, a možnost, že bude dělat v místnosti pohodlnější a „legkoy9raquo;. Docela často, prostor za předními dveřmi se nepoužívá v žádném případě. Ačkoli místo může být uspořádána skříň nebo skříň. Vzhledem k tomu, že to bude snadné, aby se ušetřilo místo. Oblast je vizuálně může být zvýšena použitím zrcadla.

Velmi populární jeden je stěna demolice, která je uspořádána mezi koupelnou a kuchyní. Na jeho místo, jako pravidlo, nastavte jídelního stolu. Můžete si vybrat docela rozměrný v tomto případě.

Kde by měla být zahájena v designérské studio designu? Samozřejmě, že první věc, kterou je třeba rozhodnout - barvy. To hraje důležitou roli jako doplňky a nábytek. Díky správně zvolené odstíny lze zlepšit svůj stav mysli. Navíc, mnoho z myšlenek na separační studia je založen na barevném zónování. Pokud chcete opticky rozšířit prostor, použijte světlé barvy, jako je zelená, béžová, žlutá. Rolety nebo závěsy by měl být vybrán v barvě.

Zvláštní pozornost by měla být věnována uspořádání nábytku. Mělo by to být malá velikost, aby nedošlo k zabírat celou plochu a ne „utyazhelyat9raquo; ono. Je lepší dát přednost vestavěným nábytkem a transformaci. Vynikajícím příkladem je model pohovky, ve kterém může být uložen prádlo. Dobrým řešením je použít postel, vestavěná skříň.

Stojí za zmínku, že v místnosti je třeba instalovat jen ty modely, které budou určitě použity. uspořádání nápady nábytku ve studiu bytě jsou redukovány na jediný: správný výběr interiérových prvků. Stojací lampa a křeslo dokonale zapadají do designu. V případě, že majitel preferuje jíst v kavárně nebo na party, pak je možné získat malý typ stolek skládací. A pokud člověk chtěl dělat práci na počítači nebo notebooku na posteli nebo pohovce, pak se budete muset vzdát speciální tabulky.

Nepoužívejte skříňku, v níž vlezut všechny ty věci, pokud to bude trvat půl místnosti. Lepší dát přednost méně prostorný, ale ne jako celkový model.

Všimněte si barvu stěn a nábytku. Měly by být dokonale ladí. V zásadě jsou všechny tipy návrháři jsou omezeny pouze na jedno: dávat přednost bílé. Mohou se kombinovat s béžové, světle modrou, světle žlutý. Jasné barvy nebo tmavý je nejlepší ponechat nést akcenty. Jako dominantní, aby se jim za to nestojí. Tím se nejen utlačovat státní nájemníků, ale také ke snížení vizuální prostor pro malé velikosti. Takové rozhodnutí by měla být použita pouze v případě, že majitel bytu je posedlý s tímto designem. Pak budete muset dávat pozor na bílým nábytkem. Tato kombinace nejen rozšiřovat prostoru, ale bude také přilákat návštěvníky oči. Toto řešení je klasická.

představy o designérském studiu 40 metrů čtverečních. m často ovlivňují světelné nuance. Je nutné zajistit velké množství světelných zdrojů a svítidel. Nechte prostor a má malé rozměry, měl by být co nejpohodlnější a dát teplo. To je nejlepší v každé zóně umístit několik světel. Vzhledem k tomu, separace se provede a vytvoří efekt širšího prostoru.

Pokud je nábytek v místnosti je malý a větší počet lidí nepotřebuje, je třeba věnovat pozornost příslušenství. Nicméně, oni by měly být použity střídmě as chutí. V opačném případě je interiér bude vypadat hrozně. Můžete si vybrat rostliny ve zvláštních hrnce, malé obrazy, které zdobí stěny. V případě, že parapety jsou široké, je nutné nastavit květiny na ně, nebo dát je do skříně nebo jakékoliv jiné volné ploše.

Je třeba mít na paměti: interiér jeden byt by měl být elegantní, multifunkční a pohodlné.

Při zvažování nápadů pro garsoniéra (možnosti foto uvedeny v článku), nezapomeňte na multifunkčních objektů. Pro takový prostor je ideální nábytek, který je schopen řešit několik problémů najednou. Nejjednodušším příkladem je skříň. Je také snadné, aby se vešly do malých prostor.

Můžete snadno oddělit prostor na spaní od ostatních standardních závěsy. Toto řešení ušetří maximální množství prostoru.

Studiem zajímavých nápadů pro podkrovní byt, který fotografii pozoruhodné krásy, nezapomeňte na hlavní umístění v místnosti.

Kuchyň, ani to se liší svou velikostí, je schopen být skvělé místo pro zábavu. To může také být nazýván mini-obývací pokoj. Falešný krb zlepší okolní atmosféry.

Strop a stěny, zpravidla při vytváření interiéru je téměř nic společného. Můžete použít tenké paprsky, které usnadňují navrhnout krásný a jedinečný. Dobrý bude vypadat vysoké závěsné police.

Nápady pro malý jednopokojový byt (foto níže) ukazují, co nejefektivnější využití prostoru. Je-li místnost je téměř žádné místo, pak je třeba se naučit, jak ekonomicky, tak kompaktně zkřížil věci. Kromě toho, čím menší je zde nábytek, tím lépe. Prostřednictvím tohoto řešení, můžete provést v místnosti světlé a zajímavé.

rekreační oblast z práce může být oddělen skleněnou stěnou. Toto rozhodnutí umožní zvýšení o 100% vizuální prostoru a dělat to pohodlnější.

Dalším dobrým nápadem na jeden byt - pouze úložného prostoru oddíl na dvě části. Tato možnost se běžně setkáváme v Sovětském svazu. V současné době je toto řešení je velmi populární a méně pohodlné. Za účelem dosažení stylové a zajímavé druhy, je třeba dát přednost nábytek světlejší odstín. Nejsou v rozporu, a zrcadlo vložky.

Nápady stěn v garsoniéra se co nejlépe využít všech dostupných prostor. Jak? Příčky lze použít jako skladovací systém věcí. Mohou snadno provádět jakoukoli práci funkci, což je důležitější, aby ji definovat předem.

Používáte-li několik světel, které povedou k vytvoření typu multi-level osvětlení, můžete si vytvořit svůj pokoj více útulné a pohodlné. Zařízení by mělo být zajímavý tvar, zatímco interiér bude nejvíce jedinečný.

V případě, že stěna mezi koupelnou a kuchyní není nosič, je možné jej převést do velkého pultem nebo místo k jídlu. Postačí, když díru. Tento prvek je poněkud neobvyklá, může to dělat interiéru jedinečný.

Myšlenka pro jedno-ložnicových apartmánů, spojený s barevným designem, bude v místnosti mnohem příjemnější a zajímavější. Mimochodem, často v takových malých prostorách, mnozí raději používat pouze světlé barvy, bez použití jiné úplně. Většina odborníků doporučuje, aby se světlé akcenty, které budou vypadat skvěle na základní pozadí. Tato kombinace bude harmonické a krásné.

Je třeba opustit dokončovací materiály, které mají složitou strukturu. Chcete-li používat cihlu nebo jinou volbu, pak byste neměli popírat sami sebe, ale nemusíte zapojit. Hlavní věc - nezapomeňte, že povrch tohoto typu zužuje pouze místnost.

Je to idea bytů jedné místnosti, což ušetří prostor v místnosti. Dveřní křídlo nedává možnost využít maximální rozlohy u vchodu. To je důvod, proč by měla být použita namísto pravoúhlého oblouku. Navíc toto řešení vypadá zajímavě a moderně.

Není nutné přidávat řadu luxusních věcí v místnosti, která neměla dostatek metrů čtverečních. Bohužel, staré obrazy a jiné exkluzivní bytové doplňky ve velkých počtech vypadají ošklivě. V interiéru se vejde více než 2-3 různé možnosti.

Snaží vyplnit malý byt luxusní věci, které se zdálo, že prestižnější - špatný nápad. Hojnost starých a exkluzivních položek v omezeném prostoru vypadá směšně. Ale zde je několik luxusní zboží v neutrální interiéru bude vypadat harmonické.

Dalším dobrým nápadem na jeden byt - sjednotit pokoj s kuchyňským koutem. Vyberete-li tuto možnost, je třeba si uvědomit, že budete muset postarat o přítomnosti vynikající kresby. To vám pomůže zbavit se nepříjemných pachů, které jsou nevyhnutelné při vaření.

Interiérové ​​studio - krásné nápady

Někdo a malý přístřešek, a někdo úplně spokojený „odnushki“. A upřímně řečeno, na malém sídlišti strávil mnohem racionálnější, takže hodně prostoru nemusí být nutné. Hlavní věc je znát tajemství příslušného plánu na zvýšení životní prostor.

Interiérové ​​nápady pro studio - neobvyklý vzhled

Konstantní poptávka po celou dobu, místnost s obývacím pokojem, jsou mezi mladými páry i jednotlivce. Ale mládež - je čas na uvěznění sebe v malém nepohodlné „dungeonu“ ze Sovětského stroyproma. Aplikací trochu fantazie, můžete výrazně naplánovat svou rozlohou a přinést jim krásné interiérové ​​studio.

V závislosti na osobních preferencích a požadavky na organizaci prostoru, budou mnohé aspekty přestavby liší. Například, někdo důležité mít k dispozici šatnu, a někdo chce zřetelně oddělený prostor na spaní pro dítě, někteří lidé, stejně jako myšlenka „studio“, a někdo nepřijme. Začít realizovat své plány potřebují ke splnění tohoto požadavku.

Interiér jeden byt pro rodinu s dítětem

Jestliže jeden pokoj by měl být otočen do full house za rodiči a dítětem, je třeba použít některé z tajemství zonirovaniya.Konkretnye metody bude lišit v závislosti na věku dítěte. Pro nejmenší vhodné ubytování postýlku vedle mateřské posteli. Ale v případě, že dítě je předškolák, že potřebuje svůj vlastní koutek - útulné a funkční. A musí být velmi lehká a hřejivá. Izolovat možné pomocí obrazovky a vyberte vizuálně vytvořením stupňovitou podlahu.

Mohlo by se zdát přitažené za vlasy, ale „odnushke“ může být úspěšně umístila, i se dvěma dětmi. Až do určitého věku jejich kolébky a hračky snadno vejde na společném nadřazené zóně. Ale jak stárnou, že je třeba stavět další prostor. Interiér pokojový byt se dvěma dětmi může být porazit pomocí palandou a druhá multifunkčního ergonomického nábytku, a můžete umístit do pre-izolací balkonem nebo zděné části ložnice.

Interiér pokojový byt s nikou

Přítomnost výklenku nabízí další možnosti, a oni potřebují, aby co nejvíce racionální. Při správné plánování, to výklenek může být velmi funkční prostor. Výběrem té či oné interiéru studio s výklenkem, je třeba vycházet z toho, že chcete umístit. Například to může být rozkládací lůžko, malý, útulný gauč nebo dětskou postýlku.

Ve výklenku můžete vytvořit malou kancelář a realizovat jejich přání mít oddělený pracovní prostor doma. To se hodí malý kompaktní tabulku, která je dostatečná pro notebook. Vizuálně izolovat „kancelář“ od zbytku areálu je možno použít jiný povrch, v rozdílu barev stěn, a dokonce můžete dát lehké obrazovku, která nemusíte rozptylovat při práci.

Interiér jednopokojový studio apartmány

Chtít, aby si moderní interiérový design studio, jsme se často potýkají s nabídkami proměnit tzv studiu. A musím říci, že tato možnost velmi užitečná. Absence stěn a jejich nahrazení méně objemné oddílů dělá prostor vizuálně a ve skutečnosti mnohem prostornější. Je důležité v tomto případě použít světlé odstíny a stručné nábytek.

Interiér pro podkrovní byt s arkýřem

Pokud se vám stalo, že má arkýř, váš interiér malé velikosti jeden byt má všechny šance stát se nesmírně krásná. Jeden jen jeho přítomnost dává prostor mnohem jasnější, širší, vážně. můžete zařídit jídelnu v této oblasti se dívat na krásnou krajinu mimo okno během jídla. Pokud je to nutné, můžete ji využít jako kanceláře nebo dětské rekreační oblast, než diverzifikovat a doplnit interiér garsoniéra.

Interiér pokojový byt s balkonem

Přítomnost balkonu umožňuje rozšířit na úkor jeho užitné plochy. Udělat zónování interiérové ​​studio různými způsoby: odstraněním stěny a upevnění balkon k celkové kvadratury nebo vydán na jeho území, oddělené místnosti. Druhou možností je jednoduchá a finančně méně nákladné. Musíte myslet předem, co vám chybí - kanceláře, posilovny nebo hrací ploše pro děti, a v souladu s tímto začátku až do uspořádání balkon. Pokud chcete zbourat část stěny, nejprve dohodnout na jeho projektu s architektonickým týmem.

Interiérový design studio

Hlavním rysem tohoto majetku - v jeho univerzálnosti. Jediná místnost je zároveň obývací pokoj, ložnice, kancelář, dětský pokoj, jídelna. Protože často poskytuje interiérové ​​studio s postelí a pohovkou, stejně jako velmi užitečné nábytku. Rozšíření užitné plochy je splatná do obytných prostor víceúrovňové. Územní prochází příčky, zástěny, police. Je možné provedení z široké škály stylů.

Interiérové ​​studio v podkroví

Perfektní bakalářské styl - podkroví. Efektní stěna s cihlou na minimum nábytku, podmíněného zónování, moderní skladovací systém - a krytem se stává prostorné a pohodlné zároveň k životu. Open plan ve vtělení v interiéru architektonické studio apartmánu podkroví umožňuje není nepořádek prostor, a hlavními oblastmi jsou kuchyně, obývací pokoj a bar. Spí na stejném místě diskrétně skryt ve výklenku nebo malý zeď.

Provence styl v interiérové ​​studio

Jemný kontrast k čistě ženský styl je romantická Provence. Barevné řešení je velmi příjemné na pohled, protože má své vlastní pastelové barvy. Použití přírodních materiálů - dřevo, kámen, hlína dlaždice barev, což je velmi uyutnym.Priblizit vás francouzského stylu interiéru místnosti bytu s rohovým krbem. Dokonce i umělá, protipožární vás obklopuje se teplo a dát pocit skutečného domácího prostředí.

Interiér pokojový byt ve stylu minimalismu

Nejkompaktnější Interiér studio - styl minimalismu. Hladký povrch, spousta zrcadel, jednoduché geometrické tvary, minimum nábytku. Hala bude stačit jedné skříni, v kuchyni - pár krabic, včetně příloh, v hlavní místnosti - obdélníkový rozkládací pohovka se zásuvkami. TV je lepší rovnou pověsit na zeď, aby nedošlo k nahradit podstavci. Namísto textilií lze použít rolety a žaluzie.

Skandinávský design interiéru studio

Pro malé místnosti skandinávský styl dokonale zapadá. On je známý pro jeho schopnost posouvat hranice, s cílem zajistit hodně světla a prostoru. Interiér navrhnout malý jednopokojový byt ve stylu skandinávského jednoduché a elegantní zároveň. Nepotřeboval žádné doplňky. Lesklý povrch, několik jasných akcenty, dobré předpoklady nábytek - to je vše, co potřebujete. Obzvláště zajímavé je úhlová poloha zhilya- přirozenější světlo ze všech stran, tím lépe.

Klasický interiér ložnice byty

Máte-li aspirovat na věčné hodnoty harmonie, zušlechťování, interiérové ​​studio klasiků - to je to, co budete potřebovat. Styl je charakterizován symetrie, vysoce kvalitních materiálů, přítomnost ozdobné lišty, sochy, obrazy, zrcadla v pozlacených rámech. Barevnost by měla být klidná, neutrální, černé a bílé, s diskrétní tisky nebo pruhy.

Masivní nábytek v malém prostoru může být nahrazeno více kompaktní a lehký. A aby nedošlo k přetížení interiéru studiové příslušenství, je lepší zvolit 2-3 opravdu starožitný a přísně Fine objekt. Ústředním prvkem, zpravidla se stává luxusem lustr ve středu stropu. Úloha oddílů může hrát skleněné dveře, oblouky a sloupy.

S malým obývacím prostorem, je-li to žádoucí, je možné změnit a upravit každý centimetr pod sebe. Požadovaný interiér studio realizovat ještě jednodušší než ve velkém domě. Je důležité vzít v úvahu počet domácností, jejich stáří a potřebu řádně distribuovat dostupný prostor a udržovat ji prázdnou je útulná.

Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

Interiérový design studio apartmán: nové nápady z 30 fotografií

Každý, kdo žije v garsoniéra chápe, že malý prostor, které mají být naplněny myslí i na maximum. Z tohoto důvodu je důležité dokončit promyšlené interiéru studio, a vytvořit prostor pro děti a pro ostatní, a pro práci. Ne každý si může udělat sám, a tento článek vám řekne, co je interiérový design studio, což znamená, že zónování a design v módě dnes.

1. Design studio ve stylu minimalismu

Minimální množství nábytku a dekoračních předmětů, stejně jako celková zdrženlivost dokončí - to je nejlepší způsob, jak dostat jeden pokoj interiér vypadat prostorné a elegantní. Pro nejlepší účinek, použití zrcadlových ploch, které opticky zvyšují místnosti.

Tip: snížit počet kusů nábytku, použijte „transformery9raquo;. Například případ nebo rozkládací pohovka, skládací nebo posuvné stoly, pohovka s vestavěnými policemi a desky a tak dále. D. uvažovat o zajímavé možnosti takového nábytku, co můžete v našem článku Multifunkční nábytek pro malé byty.

2. Územní interiérové ​​studio bez zdí

Rozdělit interiér jednopokojový byt ve funkčních oblastech, není nutné používat stěně nebo sádrokartonové příčky. Výše uvedený nábytek transformátor umožní obývací pokoj zároveň slouží jako ložnice.

V kuchyni lze kombinovat s obývacím pokojem, ale od něj odděleno baru, který je zároveň může sloužit jako jídelna a „ostrova9raquo;.

Podlahové police a skříně může přijít vhod, když potřebujete oddělit prostor pro děti, domácí kanceláři nebo pražce. Nicméně, tato role dokonale zvládnout a ložnice záclony.

Tyto jednopokojové studio apartmán různé ozdobné materiály mohou být použity pro vizuální územního prostoru. Například:

  • kuchyňská kachlová;
  • Guest plocha - laminát \ linoleum;
  • Ložnice - koberec.

Dále zdůraznila přechod na pomoc jinou tapetu pro stěn a stropů.

Chcete-li se dozvědět, jak se můžete obrátit na jeden byt v „dvushku9raquo, přečtěte si náš článek variant interiéru bytů o 40 metrů čtverečních. m.

3. design studio Color v roce 2017

Předpokládá se, že s cílem navrhnout malý byt není vhodný pro světlé nebo silné tmavé barvy. Tam je tradice, podle kterého jednopokojový interiér je téměř vždy jasný, stěny a strop. Nicméně, v moderním bytě nebo studio, minimalistickým designem, je-li v místnosti není vyplněna s nepotřebných věcí a dekor, je dovoleno experimentovat s živějšími barvami. A co je nejdůležitější, nezapomeňte, že v malém prostoru, je nejlepší, aby se zabránilo malé vzory a velké množství dílů.

Pomocí níže uvedené tabulky, kombinace barev, můžete vytvořit harmonii v podkrovní byt.

4. Moderní design interiéru studio - s myšlenkou na 13 fotografiích

Několik dalších tipů, které budou užitečné pro vás, když jste připraveni, aby se opravy a interiérového designu studio:

  1. Není nutné, aby nepořádek prostor s nepotřebných věcí různé. Prodám skříně, sedací soupravy, postele, pohovky a ostatní nábytek s vestavěnými úložnými prostory pro ložní prádlo a další položky.

2. V malých prostorech na oknech se doporučuje zavěsit transparentní tylu nebo krátká, například, římské a rolety.

3. jednopokojový byt trochu dveře, a to je velké plus. Nicméně, v interiéru, je důležité věnovat pozornost uspořádání nábytku. Dostat více nápadů pro tento článek Jak zařídit nábytkem v místnosti - obývací pokoj s fotografií před a po přeskupení.

4. Kombinace kuchyň s obývacím pokojem, budete moci přidělit prostor pro oddělené ložnice nebo dětského pokoje. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je řezání kuchyňský kout a jídelní kout. Takže můžete použít rohovou kuchyňskou linkou a nahradit parapetu desky.

5. Je-li stavební povolení kódy, koupelna ve studiu bytě je lepší, aby se spojily a místo lázně nastavené sprchový kout.

Nakonec, nabízíme vám několik fotografií z jedné místnosti interiéru inspiraci:

Přečtěte si také: Navrhovat jednopokojový byt se pro rodinu s dítětem - 40 fotografií

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 8 = 9