Nátěr kožená bunda doma

Nátěr kožená bunda doma

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak namalovat koženou bundu, barvy ve spreji a speciální barvy doma?

Paint kožená bunda ve vlastním domě - je to docela obtížný úkol, protože barvou to správně nemůže každý. Samozřejmě, že patří koženou bundu profesionály, takže jej namaloval ve vysoké kvalitě čistírny, ale za to bude muset zaplatit určitou částku svých úspor. To je nejlepší malovat koženou bundu s rukama doma. Pokud budete dodržovat všechna doporučení, které můžete najít v našem článku, bundu lze natírat, a sám, aniž by utrácet peníze. Máte koupit barvu pro barvu, ve které chcete malovat bundu, ale to bude mnohem levnější, než malovat na čistírny.

Chcete-li barvit koženou bundu v černé nebo jakoukoli jinou barvu v domě, měli byste se řídit doporučeními, které jsme shromáždili v našem příspěvku.

Takže malovat koženou bundu v domácnosti, můžete použít dva nástroje:

Je třeba vyjasnit, že před malovat koženou bundu v domácnosti, je třeba vyčistit nebo vyprat. To by mělo být provedeno tak, že při natírání nedošlo k poškození v důsledku působení nečistot a prachu.

Také je vhodné, aby řádně připravit pracoviště. Měli byste vědět, že nebudete schopni udržet sako v ruce při malování a barva nebude sušit rovnoměrně na rovném povrchu. Pro tento účel je nejlepší vzít trempel, ke kterému chcete pověsit koženou bundu. To musí být provedeno tak, aby jeho hrany v žádném případě ne v kontaktu s podlahou, okna nebo jiné objekty.

Za prvé se podívejme na to, jak k barvení koženou bundu doma s stříkací. Zásobit dostatečné množství barvy ve výši nejméně dvou plechovek, pak pečlivě přečíst doporučení na etiketě. Barvení koženou bundu, takže stačí pouze na čerstvém vzduchu, ale ne na balkoně nebo v bytě. Kromě toho, že je třeba najít respirátor malovat pár nedostal do svého těla, protože to může způsobit závratě nebo otravu.

Podívejme se na podrobný workflow pro malování kožené bundy stříkací:

 1. První věc, kterou je třeba správně pověsit bundu, takže když to není malovat malovat další položky. Podlaha pod bundou budete muset položit papír nebo polyetylénu, aby se zabránilo tvorbě skvrn ji.
 2. Dále bychom měli vzít vlhkým hadříkem a otřete celý povrch pláště, abyste odstranili prach.
 3. Teď si plechovku s barvou, třepe se několikrát, pak jemně nastříkejte lak na povrchu pláště ve vzdálenosti 25 centimetrů. Byste neměli otálet dlouho na jednom místě, je třeba barvit koženou bundu rovnoměrně.
 4. Nezapomeňte na odstín podpaží kapsy a límec.
 5. Poté, co jste namaloval koženou bundu doma, nechte jej zaschnout po dobu nejméně jedné hodiny, po kterém je připraven k nošení.

Pokud se chystáte malovat koženou bundu doma s stříkací, že je třeba pečlivě sledovat, aby se malovat kape se netvoří. Pokud ano, pak je třeba vzít čistou, vlhkou houbou a pečlivě očistěte.

Je také možné barvit koženou bundu doma s lakem, který je určen pro kožené výrobky. Vypadá jako barevný prášek, který musí být zředěné vodou. Barvené kožená bunda tak mírně těžší než pomocí speciálního spreje, ale přesto tato metoda je mnohem účinnější barvení.

Pojďme se krok za krokem pohled na to, jak k barvení koženou bundu doma speciálním nátěrem:

 1. Prvním krokem je čistit koženou bundu s vlhkým hadříkem k odstranění zbytků nečistot a prachu z povrchu.
 2. Pak se barvivo a rozpustit v teplé vodě podle návodu. Vzniklý roztok by měl být předán přes několik vrstev tenká, aby se odstranily nerozpuštěné barviva shluky, protože může zkazit výsledek.
 3. Nyní se velkou kapacitu, vstoupit do něj asi dva litry vody, přidáme zředěného barviva a dát tuto směs na oheň. Když se směs vaří, musí být odstraněn z tepla, a potom se ochladí na teplotu místnosti.
 4. Kožená bunda, dát do misky s čistou vodou, aby byl mokrý. Tak to bude snazší malovat oblečení. Ve vodě by kožená bunda ležet alespoň dvě hodiny, v závislosti na jeho tloušťce.
 5. Po tom, odstranit z nádoby kožené bundě, neždímejte, nalít do nádoby a poté se barvivo k potažení.
 6. Že to byl namalován jednotně, pravidelně míchat a zase bundu, a poté, co namaloval, je třeba zmáčknout a opláchněte teplou vodou.
 7. Pak se dva litry čisté vody, promícháme s dvěma šálky octa a důkladně koženou bundu ve výsledné směsi.
 8. Nyní musíme vyždímat a pověsit bundu na čerstvém vzduchu.

Tak sám barva kožená bunda není doma tak těžké. Hlavní věc - včasnost akci. Váš kožená bunda potěší vás s aktualizovaným ohledem na dlouhou dobu.

Co a jak se malovat koženou bundu doma

Mnozí, nákup koženou bundu, prostě zapomenout, že tyto produkty v průběhu času, ztrácí svůj vzhled. Odřené a lesk se postupně vytrácí. V každém případě se nelze vyhnout zhoršení vzhledu výrobku. A stane se to jen pár let. Po továrním nátěru postupně slazit. Vzhledem k tomu, barva kožené bundě doma?

Každá žena může získat přitažlivosti koženou bundu, malovat. Nepřeberné množství možností. Ale způsob, jak jen dva. V současné době barvení kožené bundy prováděné aerosolu nebo tekuté barvy.

Ale nesnažte se změnit barvu výrobku. V případě, že bunda v černé barvě nebo odstínech šedé a spreje by měl být použit stejný tón. V opačném případě bude produkt zcela zničen. A to nebude dělat nic.

Tak, jak k barvení koženou bundu doma pomocí spreje. Tato metoda je považována za nejjednodušší. Provádět obraz bude potřebovat alespoň pár plechovek laku jedné barvy. Podle návodu aplikovat složení výrobku je nezbytná pod širým nebem, a to v místnosti. Navzdory tomu, že je nutné nosit ochranné pomůcky, jako je jednoduchý masku nebo respirátor. To eliminuje pravděpodobnost kontaktu s dýchacím traktu. Kromě toho je třeba připomenout, že kompozice v plechovce když je postřik dostane nejen bundu, ale vše, co se nachází v blízkosti. Proto okolní objekty, můžete pokrýt fólií nebo zavření papír. Nebude to zbytečné a obyčejné bavlněné rukavice. Chrání pokožku.

Než začnete malovat, je třeba připravit místo. Udržujte produkt ve svých rukou a aplikovat strukturu problémových oblastech není příliš pohodlné. Když dáme bundu horizontálně, barva je nerovnoměrně a vyschne s jasnými defekty běhounu. Proto je nejlepší volba - je to pro zavěšení výrobku na pravidelném ramínku.

Ale to není všechno. Zavěsit výrobek, který potřebujete, aby nedocházelo k interferenci s okrajem a spodní nesmí dotýkat podlahy. V opačném případě bude inkoust vymažou.

Vzhledem k tomu, barva kožená bunda doma není tak jednoduché, je třeba dodržovat určitá pravidla. Za prvé, musí být výrobek očistit od nečistot a samozřejmě prach. Za tím účelem by měl být povrch otřít houbičkou mírně vlhký, ale ne za mokra. Potom můžete sprej obsah kazety. To by mělo být provedeno v odstupu od pláště, přibližně 20 centimetrů.

Malování kožené bundy musí být prováděny s nejvyšší opatrností. Použít mají složení, rovnoměrně po celé ploše. Zároveň je třeba dbát, aby se objeví skvrny. Pokud se vám nedaří se jim vyhnout, je nutné k odstranění přebytečné barvy, lehce dotýkat houbu. Při stříkání, nezapomeňte na límci a podpaží.

Po malování produkt by měl odejít na hodinu. Během této krátké doby kompozice je zcela suché. To je vše, bunda je připravena k použití.

Tak, jak k barvení koženou bundu doma pomocí prášku? V každém specializované prodejně kromě aerosolu prášku se prodává. Chcete-li ji použít, měli byste provést následující kroky.

Kontejner je třeba nalít trochu teplé vody a přidejte barvivo - prášek. Výsledná směs by měla být důkladně promísí a na povinném filtru pořadí. Tím se odstraní všechny hrudky z barvícího prostředku. V opačném případě bude trigger lakování tmavých skvrn, které jsou dál nepovede.

Malování na kůži - černá, hnědá nebo bílá - snadno připravit. Po smíchání nádrž je třeba nalít několik litrů vody. Nádobí s řešením by varu a ochlazení na teplotu 45 ° C Pokud je roztok horký, stlačený kožených výrobků, a pak ztrácí svou pevnost a pružnost.

Produkt by měl být umístěn před lakováním ve vodě po dobu několika hodin. Pokožka by měla být dobře impregnované. V opačném případě, v místech, kde je výrobek špatně hydratované, může zůstat prakticky vybarvených ploch. V případě, že kůže má přiděleno bubliny, výrobek musí vzít do vody.

Takže, co může být barvené koženou bundu, čirý. Zbývá porozumět sám sobě použití způsobu složení. Barvivo se nalévá do dostatečně velkou kapacitou. Kožená bunda by měly být odstraněny z vody a vyždímat a poté se v roztoku. Při malování produkt by měl být pravidelně otáčet. Jelikož složení je distribuován rovnoměrněji.

Na konci tohoto postupu musí být produkt z roztoku a vyždímat a poté důkladně opláchnout. Za prvé, v teplé vodě, pak se za studena. Malovat lepší zakořenění, by měly být léčeny s roztokem kyseliny octové pláště. Připravovat to je velmi jednoduché. To by mělo být v litru vody, aby se rozpustil lžíci soli a přidat šálek octa. Výsledný roztok je třeba uvést výrobek, a pak stisknout a rozšířit kůží nahoru na dřevěný povrch tak, že produkt se odpaří.

StoZabot.com

Jak namalovat koženou bundu doma - 3 aktualizace Metoda

Kůže - velmi odolný materiál. Ale bez řádné péče, a někdy s odstupem času, je třeba aktualizovat a malovat koženou bundu. Společně, dejte nám zjistit, jak to udělat doma s vlastníma rukama.

Kabát barva doma je poměrně jednoduché. Ale dříve, než budeme pokračovat přímo do procesu barvení samotný výrobek musí být řádně připravena. Vyprázdnit své kapsy, odstranění detailů kožešinových - bude pokračovat v čištění pleti.

Jak můžeme vyčistit kožený kabát nebo bundu:

Tmavá barva kůže lze čistit roztokem půl citrónové šťávy a vody. Navlhčete vatový polštářek výsledná kapalina a otřete celý povrch.

 1. Udělat mýdlové (20 g mýdla na 200 ml vody) a přidejte 3 lžíce. l. glycerol.
 2. Navlhčete houbičku do roztoku a důkladně vyčistit produkt.

Místo toho, aby suché tekuté mýdlo může být použit. V tomto případě, přidejte 3 polévkové lžíce.

Metla ve studené pěny jeden vaječný bílek a třít celý povrch svého pláště.

Po vyčištění koženou bundu sušené doma: čistý pověsit na ramínko a nechat vyschnout při pokojové teplotě.

Pro sušení, pomocí závěs, aby se zabránilo tvorbě záhybů a trhlin.

Teď řeknu, jakou barvu černou koženou bundu a výrobků světlé barvy. Výrobci produkují mnoho barviva. Nejvhodnější pro domácí použití:

Cena, složitost postupu a množství času - hlavní rozdíly mezi těmito metodami. Ale bez ohledu na druh barvy by měly být na bázi vody a nemá ve svém složení toxických složek.

Jak namalovat bundu doma, každý z těchto způsobů?

Použití kapalné barvivo, barvení kožené bundy je velmi zjednodušeno. Jak?

Získávají potřebnou lakovnu. Různé odstíny formulace umožňují zvolit barvu tak blízko, jak je to možné.

Obarvit produkt v černé, nebo jakýkoli jiný - jedna lahvička nemusí stačit. Proto doporučuji, aby se prostředky na rezervu.

Protřepe láhev a nalije kapalina do skleněné nebo keramické nádoby.

Položte plášť na rovný povrch. Lůžko za zbytečné listy, aby se zabránilo tvorbě skvrn na povrchu.

Na snímku - vypadají bundu před barvením.

Navlhčit houbou nebo kartáčem na barvení a translační pohyby vetřete do materiálu. Zkuste použít barvu rovnoměrně, aby se dosáhlo rovnoměrného tónu.

Doporučuji použít kartáč, je to mnohem pohodlnější. Houba absorbuje tekutiny, a proto mu dává horší.

Opustí plášť schnout po dobu několika hodin.

Na konci zpracovaných produktů s mýdlem na vyčištění bilancí.

Malování kožené bundy kapalné barvivo je považována za nejjednodušší realizovat.

Aerosoly, v zásadě je také snadno ovladatelný. Jediná námitka: jak aktualizační bundu doma je obtížné, protože se můžete dostat špinavý a nábytek v tomto procesu. Z tohoto důvodu je žádoucí se vypořádat s barvením venku. Mimochodem, tento způsob může být barvené kožené rukavice, stejně jako tašky a boty.

Zavěšení výrobku na ramena nebo položit na rovný povrch, aby se zabránilo pomačkání.

Sprej na materiálu v odstupu 15-20 cm.

Po dokončení tohoto procesu nechte bundu na věšák k dokončení sušení.

Použití suchého inkoustu, aby se dosáhlo co možná největší dlouhodobou barvicí účinek. To, co je třeba udělat:

 1. Nákup práškové barvivo potřebné odstín.

Jeden balíček je dost namalovat bundu.

 1. Namáčení kůže produkt ve vodě po dobu 3 hodin na kůži zjemněné a impregnovaného vlhkosti.
 2. Rozpuštění prášku v teplé vodě, důkladném promíchání, aby se zabránilo hrudky zůstat.
 3. Vaří se 2 litry. a voda nalít inkoust předem připravená směs.
 4. Když se voda ochladí na teplotu 40 ° C, ponoří produkt po dobu 2-3 hodin. Pravidelně otočit bundu ještě barvení.
 5. Odstraňte produkt z roztoku a opláchněte několikrát v čisté vodě.

Je třeba vypláchnout zbytky pigmentů.

 1. Zabezpečit výsledek:
 • Smíchejte 200 ml octa s 1 polévková lžíce. l. chloridu sodného a 1 litr. voda;
 • ponořit do roztoku produktu po dobu 30 minut.
 1. Suchá bunda, pověsil ho na věšák na dobře větraném místě.

Po barvení barviva prášek světlé barvy zůstanou po dobu několika let.

Jak jsme zjistili, barva kůže doma v několika směrech. Všechny z nich obnovit barvu a přidat lesk kožené zboží. Videa v tomto článku jasně ukazují obraz koženého zboží s jejich vlastních rukou. Máte-li otázky - odpověď je v komentářích.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

79 − 69 =