Nátěr kožená bunda

Nátěr kožená bunda

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak namalovat koženou bundu, barvy ve spreji a speciální barvy doma?

Paint kožená bunda ve vlastním domě - je to docela obtížný úkol, protože barvou to správně nemůže každý. Samozřejmě, že patří koženou bundu profesionály, takže jej namaloval ve vysoké kvalitě čistírny, ale za to bude muset zaplatit určitou částku svých úspor. To je nejlepší malovat koženou bundu s rukama doma. Pokud budete dodržovat všechna doporučení, které můžete najít v našem článku, bundu lze natírat, a sám, aniž by utrácet peníze. Máte koupit barvu pro barvu, ve které chcete malovat bundu, ale to bude mnohem levnější, než malovat na čistírny.

Chcete-li barvit koženou bundu v černé nebo jakoukoli jinou barvu v domě, měli byste se řídit doporučeními, které jsme shromáždili v našem příspěvku.

Takže malovat koženou bundu v domácnosti, můžete použít dva nástroje:

Je třeba vyjasnit, že před malovat koženou bundu v domácnosti, je třeba vyčistit nebo vyprat. To by mělo být provedeno tak, že při natírání nedošlo k poškození v důsledku působení nečistot a prachu.

Také je vhodné, aby řádně připravit pracoviště. Měli byste vědět, že nebudete schopni udržet sako v ruce při malování a barva nebude sušit rovnoměrně na rovném povrchu. Pro tento účel je nejlepší vzít trempel, ke kterému chcete pověsit koženou bundu. To musí být provedeno tak, aby jeho hrany v žádném případě ne v kontaktu s podlahou, okna nebo jiné objekty.

Za prvé se podívejme na to, jak k barvení koženou bundu doma s stříkací. Zásobit dostatečné množství barvy ve výši nejméně dvou plechovek, pak pečlivě přečíst doporučení na etiketě. Barvení koženou bundu, takže stačí pouze na čerstvém vzduchu, ale ne na balkoně nebo v bytě. Kromě toho, že je třeba najít respirátor malovat pár nedostal do svého těla, protože to může způsobit závratě nebo otravu.

Podívejme se na podrobný workflow pro malování kožené bundy stříkací:

 1. První věc, kterou je třeba správně pověsit bundu, takže když to není malovat malovat další položky. Podlaha pod bundou budete muset položit papír nebo polyetylénu, aby se zabránilo tvorbě skvrn ji.
 2. Dále bychom měli vzít vlhkým hadříkem a otřete celý povrch pláště, abyste odstranili prach.
 3. Teď si plechovku s barvou, třepe se několikrát, pak jemně nastříkejte lak na povrchu pláště ve vzdálenosti 25 centimetrů. Byste neměli otálet dlouho na jednom místě, je třeba barvit koženou bundu rovnoměrně.
 4. Nezapomeňte na odstín podpaží kapsy a límec.
 5. Poté, co jste namaloval koženou bundu doma, nechte jej zaschnout po dobu nejméně jedné hodiny, po kterém je připraven k nošení.

Pokud se chystáte malovat koženou bundu doma s stříkací, že je třeba pečlivě sledovat, aby se malovat kape se netvoří. Pokud ano, pak je třeba vzít čistou, vlhkou houbou a pečlivě očistěte.

Je také možné barvit koženou bundu doma s lakem, který je určen pro kožené výrobky. Vypadá jako barevný prášek, který musí být zředěné vodou. Barvené kožená bunda tak mírně těžší než pomocí speciálního spreje, ale přesto tato metoda je mnohem účinnější barvení.

Pojďme se krok za krokem pohled na to, jak k barvení koženou bundu doma speciálním nátěrem:

 1. Prvním krokem je čistit koženou bundu s vlhkým hadříkem k odstranění zbytků nečistot a prachu z povrchu.
 2. Pak se barvivo a rozpustit v teplé vodě podle návodu. Vzniklý roztok by měl být předán přes několik vrstev tenká, aby se odstranily nerozpuštěné barviva shluky, protože může zkazit výsledek.
 3. Nyní se velkou kapacitu, vstoupit do něj asi dva litry vody, přidáme zředěného barviva a dát tuto směs na oheň. Když se směs vaří, musí být odstraněn z tepla, a potom se ochladí na teplotu místnosti.
 4. Kožená bunda, dát do misky s čistou vodou, aby byl mokrý. Tak to bude snazší malovat oblečení. Ve vodě by kožená bunda ležet alespoň dvě hodiny, v závislosti na jeho tloušťce.
 5. Po tom, odstranit z nádoby kožené bundě, neždímejte, nalít do nádoby a poté se barvivo k potažení.
 6. Že to byl namalován jednotně, pravidelně míchat a zase bundu, a poté, co namaloval, je třeba zmáčknout a opláchněte teplou vodou.
 7. Pak se dva litry čisté vody, promícháme s dvěma šálky octa a důkladně koženou bundu ve výsledné směsi.
 8. Nyní musíme vyždímat a pověsit bundu na čerstvém vzduchu.

Tak sám barva kožená bunda není doma tak těžké. Hlavní věc - včasnost akci. Váš kožená bunda potěší vás s aktualizovaným ohledem na dlouhou dobu.

Jak malovat a přinést svou oblíbenou koženou bundu za účelem

Jak namalovat koženou bundu doma? Tato otázka se postaví nikoho v případě, má-li oblíbené oblečení tohoto druhu, a nechce, aby se s ním, i když plášť a ztratil svou původní barvu.

Ve většině případů, pokud je povrch koženou bundu, je neporušená a není žádný viditelný z vnější strany poškozen, můžete zkusit prodloužit životnost oděvu obnovením jeho původní barvu, nebo dát mu nový život, maloval v jiných barvách.

V moderních podmínkách začali výrobci vyrábět barviv, které mohou poskytnout jakékoliv barvy kožené předměty. To umožňuje, aby člověk dělat nezávislého Malířský oblečení. Pro provedení tohoto závazku, je nutno zakoupit odpovídající barviva. Můžete si vybrat jednu ze tří barevných bund, které jsou k dispozici na neprofesionální, a to:

 1. 1 Koupit Barviva tekutá vhodnou barvu.
 2. 2 Pomocí obraz kožené bundy sprejích.
 3. 3. Naneste nátěr, který se prodává ve formě suchého prášku.

Odborníci doporučují první možnost za nejvhodnější pro domácí prostředí. Aerosolový sprej mohou dostat na nábytek, podlahy, stěny, a člověk sám. Proto aplikace bavlny musí používat ochranný oděv, brýle a všechny okolní předměty do blízkosti s papírem nebo látkou. Suché prášky používat vhodné - potom ředí vodou.

Je třeba mít na paměti, že barva by měla být na bázi vody, snadno smýt. Nátěr by neměly být toxické a mají pronikavý zápach. Taková barviva by měl rychle schnou.

Je-li člověk není jistý v jejich schopnosti, je možné nosit staré oblečení do čistírny překreslit. Tam jsou profesionálové a mají odpovídající vybavení, ale ne vždy, zákazník dostane to, co chce. Existují případy, že oblečení je vrácena majiteli zkažené.

Z tohoto důvodu je lepší naději na jejich sílu - to ušetří nervy a peníze, a pokud něco nefunguje, člověk se hromadí, i když negativní, ale zážitek v barvě pokožky, což může být užitečné v budoucnu.

Nejprve je třeba pečlivě zkoumat povrch pláště. Je-li neporušená, na něm nejsou žádné praskliny nebo díry, můžete zkusit malovat. Potom je třeba se rozhodnout, zda opustit staré barvy nebo jej změnit?

Nejoblíbenější barva kožené bundy - hnědá a černá. Proto v případě, že oděv je malován v těchto barvách, je lepší jednoduše aktualizovat barevné schéma. Další věc, pokud světlým koženou bundu, pak si můžete vyzkoušet překreslil v libovolném odstínu.

Teď budete muset vyzvednout barvivo - to bude záležet na barevném techniky. Po zakoupení nátěr může se pustit do podnikání.

Plášť musí být na pevném, rovném povrchu, jako je například stůl. Pak se roztok mýdla a čistým hadříkem. Jemně čistí špinavé místa. Mýdlové skvrny čisté vlhkým hadříkem.

Má-li plášť olejové skvrny nebo stopy zůstalo z kuličkového pera, objekt vyčištěné se speciálními rozpouštědly, které lze zakoupit v obchodě.

Poté, co tato bunda čistí vlhkým hadříkem a nechte přirozeně uschnout.

Použít zdroje umělého tepla se nedoporučuje, protože by mohlo dojít k popraskání.

Za použití barvy ve spreji

Používáte-li tento typ barviva, pak postupujte následovně:

 1. 1 bunda visí na ramínku a narovnat - záhyb by neměl být rozdrcen.
 2. 2 oblečení by mělo viset ve vzdálenosti 15-20 cm od podlahy, barva dostala na zadek a ne neodezní.
 3. 3. To je nejlepší provádět postup na volném prostranství s použitím osobních ochranných prostředků. To se nejlépe provádí venku.
 4. 4 se blíží k povrchu balónku bunda 15-20 cm a začne postřik.
 5. 5 je třeba mít barvu rovnoměrně, nebo jednotlivé úseky bunda se bude lišit od základní pozadí.
 6. 6. Po ukončení pláště je vlevo na závěsu až do úplného vyschnutí barviva.

Před použitím si koženou bundu, je třeba držet několik hodin ve vodě. Materiál je také nasycen vlhkostí, a nachází se v pórech vzduchu úplně. Pokud to neuděláte, dostanete nerovnoměrné zbarvení.

Dye ředí teplou vodou a důkladně promíchejte - neměly by existovat žádné hrudky, nebo se projevují Nondeducibility skvrny na oblečení.

Vezměte velké mísy nebo zásobník a nalijte zpět výslednou barvu. Potom se reakční směs zředí 2 litry vody, zahřáté. Po ochlazení na teplotu 40 ° C, se může uvést do roztoku pláště. V případě, že teplota směsi je vyšší, kůže může zmenšit a ztratí svou pevnost a pružnost.

Oblečení je v roztoku po dobu několika hodin. Pravidelně odstředí a obrácen k nátěru distribuované na povrchu nátěru rovnoměrně.

Pak vyjměte objekt, je svedena do máchání a čistou vodou. Chcete-li se barvivo bylo stanoveno, že se vylije do směsi 1 litru vody 0,2 kg suchého octa a 1 polévková lžíce. l. sůl. Toto řešení úprava, ve které byla umístěna barevné oblečení.

Kožená bunda se pak vyčerpaný a rovnoměrně rozložené na stole, pokožka by měla být dostatečně otevřeny. Voda by měla vypustit úplně, a oblečení - suchá.

Pro manipulaci tohoto druhu nátěru zapotřebí hladký povrch, jako je například stůl. Potřebuje misku porcelánu či skla houbičkou. Se chránit před vystavením barviva, se doporučuje nosit gumové rukavice.

Barva tak velké plochy výrobku, jako je bunda, je nutné k výrobě dílů. Oděvy úhledně položené na rovném povrchu, narovnat veškeré vrásek a hrboly.

Lahvička se protřepe s barvou, a nalijeme do mísy. Vezměte houbu, namočil ji do barviva a začít malování výrobků. Spěch se nedoporučuje. Je nutné dát malovat malé porce rovnoměrně. To třel v kruhovém pohybu materiálu. Vrstva barviva na konci práce na povrchu pláště musí být tenké a rovnoměrné tón. Za to, že výrobek musí být zcela suché. Chcete-li odstranit bundu lesk po malování, je třeba ji omýt vodou a otřete suchým hadříkem.

Jakmile barvené kožená bunda nakonec vyschne, to může být nošeny na cestě ven. Všechny výše uvedené metody aktualizuje kůže podle barvy lze použít jakoukoli osobu, jelikož výrobní technologie v domácnosti je jednoduchý. A co je nejdůležitější, bude to chtít upgradovat svůj starý koženou bundu.

Co a jak se malovat koženou bundu doma

Mnozí, nákup koženou bundu, prostě zapomenout, že tyto produkty v průběhu času, ztrácí svůj vzhled. Odřené a lesk se postupně vytrácí. V každém případě se nelze vyhnout zhoršení vzhledu výrobku. A stane se to jen pár let. Po továrním nátěru postupně slazit. Vzhledem k tomu, barva kožené bundě doma?

Každá žena může získat přitažlivosti koženou bundu, malovat. Nepřeberné množství možností. Ale způsob, jak jen dva. V současné době barvení kožené bundy prováděné aerosolu nebo tekuté barvy.

Ale nesnažte se změnit barvu výrobku. V případě, že bunda v černé barvě nebo odstínech šedé a spreje by měl být použit stejný tón. V opačném případě bude produkt zcela zničen. A to nebude dělat nic.

Tak, jak k barvení koženou bundu doma pomocí spreje. Tato metoda je považována za nejjednodušší. Provádět obraz bude potřebovat alespoň pár plechovek laku jedné barvy. Podle návodu aplikovat složení výrobku je nezbytná pod širým nebem, a to v místnosti. Navzdory tomu, že je nutné nosit ochranné pomůcky, jako je jednoduchý masku nebo respirátor. To eliminuje pravděpodobnost kontaktu s dýchacím traktu. Kromě toho je třeba připomenout, že kompozice v plechovce když je postřik dostane nejen bundu, ale vše, co se nachází v blízkosti. Proto okolní objekty, můžete pokrýt fólií nebo zavření papír. Nebude to zbytečné a obyčejné bavlněné rukavice. Chrání pokožku.

Než začnete malovat, je třeba připravit místo. Udržujte produkt ve svých rukou a aplikovat strukturu problémových oblastech není příliš pohodlné. Když dáme bundu horizontálně, barva je nerovnoměrně a vyschne s jasnými defekty běhounu. Proto je nejlepší volba - je to pro zavěšení výrobku na pravidelném ramínku.

Ale to není všechno. Zavěsit výrobek, který potřebujete, aby nedocházelo k interferenci s okrajem a spodní nesmí dotýkat podlahy. V opačném případě bude inkoust vymažou.

Vzhledem k tomu, barva kožená bunda doma není tak jednoduché, je třeba dodržovat určitá pravidla. Za prvé, musí být výrobek očistit od nečistot a samozřejmě prach. Za tím účelem by měl být povrch otřít houbičkou mírně vlhký, ale ne za mokra. Potom můžete sprej obsah kazety. To by mělo být provedeno v odstupu od pláště, přibližně 20 centimetrů.

Malování kožené bundy musí být prováděny s nejvyšší opatrností. Použít mají složení, rovnoměrně po celé ploše. Zároveň je třeba dbát, aby se objeví skvrny. Pokud se vám nedaří se jim vyhnout, je nutné k odstranění přebytečné barvy, lehce dotýkat houbu. Při stříkání, nezapomeňte na límci a podpaží.

Po malování produkt by měl odejít na hodinu. Během této krátké doby kompozice je zcela suché. To je vše, bunda je připravena k použití.

Tak, jak k barvení koženou bundu doma pomocí prášku? V každém specializované prodejně kromě aerosolu prášku se prodává. Chcete-li ji použít, měli byste provést následující kroky.

Kontejner je třeba nalít trochu teplé vody a přidejte barvivo - prášek. Výsledná směs by měla být důkladně promísí a na povinném filtru pořadí. Tím se odstraní všechny hrudky z barvícího prostředku. V opačném případě bude trigger lakování tmavých skvrn, které jsou dál nepovede.

Malování na kůži - černá, hnědá nebo bílá - snadno připravit. Po smíchání nádrž je třeba nalít několik litrů vody. Nádobí s řešením by varu a ochlazení na teplotu 45 ° C Pokud je roztok horký, stlačený kožených výrobků, a pak ztrácí svou pevnost a pružnost.

Produkt by měl být umístěn před lakováním ve vodě po dobu několika hodin. Pokožka by měla být dobře impregnované. V opačném případě, v místech, kde je výrobek špatně hydratované, může zůstat prakticky vybarvených ploch. V případě, že kůže má přiděleno bubliny, výrobek musí vzít do vody.

Takže, co může být barvené koženou bundu, čirý. Zbývá porozumět sám sobě použití způsobu složení. Barvivo se nalévá do dostatečně velkou kapacitou. Kožená bunda by měly být odstraněny z vody a vyždímat a poté se v roztoku. Při malování produkt by měl být pravidelně otáčet. Jelikož složení je distribuován rovnoměrněji.

Na konci tohoto postupu musí být produkt z roztoku a vyždímat a poté důkladně opláchnout. Za prvé, v teplé vodě, pak se za studena. Malovat lepší zakořenění, by měly být léčeny s roztokem kyseliny octové pláště. Připravovat to je velmi jednoduché. To by mělo být v litru vody, aby se rozpustil lžíci soli a přidat šálek octa. Výsledný roztok je třeba uvést výrobek, a pak stisknout a rozšířit kůží nahoru na dřevěný povrch tak, že produkt se odpaří.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 2