Obrázky koček srisovki

Obrázky koček srisovki

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Krásné obrazy koček na srisovki - jednoduché, jednoduchý, zábavný

Stáhnout obrázek, musíte kliknout na něj PKM a zvolte položku „Uložit jako ...“

Potom pomocí datového kabelu, Bluetooth nebo infračervený port, si jej stáhnout do svého telefonu.

Jak k tomu psy a kočky

Žádat, aby dítě nakreslit kočku rodiče čelit, bez ohledu na jeho věk. Drobky chtějí získat zbarvení jako moudrý Kocour v botách, zrzavý tyran Shrek a dalších postav z milovaného karikatuře, a starší děti žádají o pomoc při školní práci.

Návod, jak kreslit krok za krokem kočky, pomáhat mladým umělcům při vytváření prvních děl. Je lepší začít s jednoduchým obrázkem a teprve pak přejít na složitější.

Vtipné kočky osloví děti. Rychle, podél obrysu bavit dítě ve frontě, nebo na cestách ve veřejné dopravě. Kromě toho, věrohodnost, jas nebo hloubku barev ze stínu v tomto případě nemá žádný význam. Zde je několik jednoduchých příkladů, jak nakreslit kočku:

Musí nejprve vypracovat lichoběžník a podmíněně střední tón (stupeň 1 a 2). Pak tažené uši a tlapky (kroky 3 a 4), gumu vymazány nadbytečné. V pátém stupni učinil žáci, nos, ústa, a dlouhé vousy. Na tlapky tažené drápy. Cat připraven. Zbývá jen malovat.

Technika malby z kreslených kočka je také docela jednoduché. Zpočátku, hlavní oblasti jsou označeny: hlava, trup, nohy a ocas. Pak tažené části: uši, čenich, drápy, srst na ocasu. Při provádění konečné fázi smaže všechny řádky navíc přidán přehlednost výkresu.

Jak nakreslit kočku tužkou technice

Tužka chart milovala mnoho umělců přes absenci zbytečných částí, pro přehlednost a jednoduchost. Pro některé se zdá jednodušší, než kreslení s pastelkami nebo barev. Dovedný zvládnutí techniky vám umožní vytvořit nádherné, „skutečnou“ práci. Tato schopnost se nedostaví okamžitě, ale až po dlouhé školení, skic, pokusů a omylů.

Vědci dokázali, že kresba je užitečné pro psycho-emocionální sféry děti i dospělé. Tento proces je relaxační, pomáhá rozptýlit, rozbít nervový systém. Děti rozvíjí motorické schopnosti, vytrvalost, schopnost soustředit se, pro navigaci v prostoru.

Ne každý bude dosaženo v počátečních fázích, ale postupem času se pochopit, jak se držet za ruku, k regulaci tlaku, pocit, že rozsah a podíl v rámci listu. Po šesti měsících pravidelného cvičení lze otevřít první domácí výstavu, a díky detailním krok za krokem, jak k tomu psy a kočky, vyrovnat se s tímto úkolem bude mnohem jednodušší.

Chcete-li začít, vyzkoušet něco velmi jednoduchého. Nabízíme master class v obraze kotě:

 • Od lekce škola kreslení každý si pamatuje, že kočka má tělo se skládá z jednoduchých geometrických tvarů. Oválné tělo, hlava podobá zploštělý kruh, uši jako trojúhelník se zaoblenými rohy a ocasem a tlapky na prodloužené ovály. Umístěte je na listu, jak je ukázáno na prvním obrázku. Není třeba, aby se na dlouhé vzdálenosti mezi jednotlivými částmi těla. V opačném případě porušil proporce a bude obtížné, aby celý obraz.
 • Plynule spojující tažené číslo (krok 2).
 • Čerpat hlaveň a označí ji. První hlava je rozdělena na dvě poloviny. Celá horní část - je čelo kočky. Spodní část je dále rozdělena do tří akcií. Ve středu taženého nos a ústa. Oči by měly být umístěny tak, aby byly podmíněně trojúhelník s nižším limitem nosu (krok 3).

 • Postupně nahradí obvod do malých hustých vlasů, prorisovyvaya krátké pomlčky a aby kočka načechraný a potom zcela odstín těla. Chcete-li nakreslit kočku s bílou prsu, příslušná část je nestínovaný (krok 4). Při kreslení vlny, musí mít na paměti, že vlasy by měly být umístěny v jiném směru.
 • Na obrázku Zdálo se obklopit musíte objevit tučnou tahy klenuté nohy, trupu a hlavy. kresba směr - z vnějšku dovnitř. Nad nosu, obočí a na nohou je třeba nakreslit stín. Přidání kníru, pár pomlčky na uších, nohou a ocasu (krok 5). Kočka je připraven!

Ve výukových programech, a síť může najít mnoho mistrovských kurzů, a to jak samostatně nakreslit kočku. Zde jsou některé výkresy koček pro srisovki:

kotě karikatura

Jak nakreslit portrét kočka domácí

Na příkladu miniatury Cornish Rex můžete zkusit nakreslit realistický portrét vašeho domácího mazlíčka. Na první pohled se zdá, naprosto nepochopitelné, jak k tomu takový super kočku. Nicméně, to nemusí nutně být profesionální umělce. Ať je to možná i ty, kteří teprve nedávno začala držet tužku. Výkres obsahuje pouze pět kroků.

Která se bude hodit pro portrét:

Označit hlaveň a aby obrys hlavy a krku. Nakreslit svislou čáru, která bude řídit a ve středu ústí hlavně dvě vodorovné čáry stejné délky, mezi které budou oko.

Důležité! Kočka sedí a dívá se stranou v úhlu, takže linie by neměla být rovnoběžná s okrajem desky a na levé oko být co do velikosti menší než pravý.

Ztmavit oči černé pero nebo tužku, takže žádný prostor pro záři.

Na uších a nad jeho pravé oko kreslí vlasy, použití dotváří na středu čenichu. líhnutí hustota by měla být nestejnoměrná a různé hustoty.

B2 tužka kreslí oko podrobněji. V tomto případě se stín na žáka by měly být tmavší a nejtmavší místa spadá do oblasti žáků. Bit ztmavit vlasy získat plynulý tok barvy. Nakreslete ústa, nos, uši a ztmavit světlé plochy nejméně.

Brousit vzor, ​​přidávání stínů, kde je potřeba. Čerpá nos, věnovat pozornost tvaru nosu zvířete. Kreslit světlo tužkou tenké, lehké knír.

více video o tom, jak nakreslit koťátka a kočky:

Jak nakreslit kočku a kotě.

Jak nakreslit kočku po etapách a kotě

Dobrý den, milí čtenáři „hřiště“!

Budeme i nadále vydávat sbírky série postupných lekce kreslení. Všechny naše zprávy jsou k dispozici zde.

Tématem této kolekce: Jak nakreslit kočku a kotě. Připravili jsme pro Vás 24 varianty čerpání roztomilé zvířátko a jedno video.

Bude to v podstatě jen kreslených postaviček a vtipné koťata, které můžete ozdobit blahopřání k narozeninám nebo nakreslit obrázek na soutěži ve školce nebo ve škole. Existuje několik realistické kreslení koček.

Nakreslit kočku po etapách nebylo tak těžké, i když v některých verzích bude muset tvrdě pracovat. V každém případě, tam jsou možnosti při sestavování různých úrovních obtížnosti, můžete spustit jednoduchý a pak postupně přejít na složitější.

Popsat, jak vyvodit jeden nebo další etapu, myslím, že to není nutné - vše je zcela jasný. Vše do tabulky.

Pro zvětšení klikněte na obrázek a začít malovat.

Jak nakreslit kočku

A teď se snaží čerpat koťata

Koťata (možnost 2)

Draw koťata (varianta 3)

Video lekce na téma „Jak nakreslit kočku a kotě“

Víc, připravili jsme pro vás výběr video lekce. To je vhodnější, aby se výuka ve formátu obrazu může být opakován pro umělce a naučit se malovat kočky a koťata.

 • Jak nakreslit kočku v několika fázích pro děti

Pokud máte chvilku času, napište do komentářů, pokud jste pomáhal tyto pokyny postupné kreslení. Věděli jste nakreslit svůj oblíbený kočku?

Remíza online! S aplikací Flavion můžete kreslit přímo na našich webových stránkách! V článku „Draw on-line pro děti“ stručného popisu programu.

Pokud vaše dítě má schopnost čerpat, je touha se učit malovat krásně a správně, doporučuji si přečíst článek „Jak naučit své dítě čerpat,“ který popisuje, jak k tomu učení, aby pochopili výhody a nevýhody jednotlivých metod a odkaz na free video tutoriály.

Uvidíme se na našich stránkách!

Můžete získat nové články a fázi čerpání instrukce do vaší schránky.

Další zajímavé články z této sekce

Jak nakreslit kočku a kotě. - 28 Komentáře

Skvělé! Ujistěte se, že k tomu.

Podléhá přímo na mých webových stránkách http: //koshkomaniya.rf as narisovt kočka!

děkuji lekce! ssylochku nutně sdílet

Báječný kreslení lekce! U tříd s dítětem jen to, co budete potřebovat! Zábava, zábavný a velmi užitečné!

ahah Video class

Co je obsaženo v VIDEO všeho dění? Jen jsem tam napsáno, že toto video s omezeným přístupem. Řekni prosím.

Nevíme, že - že.

Pravděpodobně videa vlastník omezený přístup k videonahrávce uveřejněné ... Takže druhý, ještě zábavnější

je to super. Pracoval jsem ven! 11. 111: 1!

Víte, děti Vanya Anya, Natasha, atd. Vím, že sám sebe, jak k tomu kotě a kata.

Uh ... Myslím versa, jak si myslíte.

Proč video nefunguje? Země.

Už to fungovalo ...

Pohodě webové stránky! Rosa naučila malovat! Tato růže. Prostě skvělá.

Dobrý den, jsem Christine Me 9 vaše stránky bych chtěl připojit záložku včera četl článek jako narisavat poníka a nakreslil plakát matky ponyash, vždycky jsem se chtěl naučit kreslit a tady všechno bylo perfektní děkuji za vytvoření této nádherné místo!

Jsme velmi rádi, že přijímat takové názory, což znamená, že pracujeme nepřijdou vniveč.

Hodně štěstí v pracích!

A já opravdu nravitsa kotě chci se vás zeptat, co tokoe kreativitu a to může vyjádřit Pismo?

Dobrý den, jmenuji se Pauline No, vy už víte, mé jméno, a proč Malenko koťata je obtížné vyvozovat?

Polina, je obtížné teprve na začátku. A pak, když to zkusit znovu a znovu, to dopadne lépe a lépe.

A podívejte se risuem sami- site hodně mistrovských kurzů, a co je nejdůležitější, velmi snadná a rychlá vyvozovat zvířátka a dělat spoustu různých zábavné věci! Přesto doporučuji podívat se na místě uvlechenki.word.press.com

YOU Co se Pauline

Líbilo se mi, k tomu dvě koťata.

Třída. Mám všechno vyšlo.

Přidat komentář zrušení odpovědi

 • Děti a sport (10)
 • Dětské hry a aktivity (25)
 • Máte-li dvojčata (6)
 • Zdraví dětí (19)
 • Jak si vybrat ...? (21)
 • Jak k tomu ...? (23)
 • Kaleidoskop (13)
 • Zbytek s dětmi (43)
 • Dárky pro děti (7)
 • Vzdělávací karikatury a video (7)
 • Řekněte dětem, (4)
 • Školka a škola (9)

Získejte nové články o e-mailu

Materiály na stránkách jsou chráněny autorským zákonem. Kopírování a umístění textu a obrázků na dalších místech je zakázáno.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

90 − = 83