Obrázky ložnice feng shui

Obrázky ložnice feng shui

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

ložnice

Konstrukce, opravy a vybavit svou ložnici

 • kategorie
 • interiérové ​​dekorace
 • Obrazy Feng Shui v ložnici - máme rozeznat místnost díky pravidlům

Obrazy Feng Shui v ložnici - máme rozeznat místnost díky pravidlům

Pokoj - zvláštní místo v bytě. Zde jsme získali sílu pro nový den, sdílet zkušenosti a dopřát v milostných rozkoší. Zde vše musí být v harmonii a dohody, včetně obrazů. Jakou cenu image si vybrat pro ložnici s jejich vlastních rukou a není vhodné k zavěšení na stěnu, budete vyprávět prastaré učení feng shui.

Ložnice feng shui - Vášeň a mír

V učení Feng Shui ložnice zaujímá ambivalentní postoj - na jedné straně je to odpočinková zóna a rekreaci, ale na druhé straně interiéru v ložnici a skrytý charakter objekty by měly podporovat milostné hry a zkušenosti. Zkombinovat tyto dva zdánlivě protichůdné směry, i když je to možné.

Než budeme přistupovat k otázce výběru obrázků, pojďme jednat s celkovým barevným schématem místnosti. Pro mladý pár, který zahájil své první společné opravy v bytě, jsou nejvhodnějšími barvami rozrušit vášeň. V ideálním případě, že je červený, ale pokud to nesedí styl výzdoby, broskve nebo růžová.

Neměli bychom zapomenout na lůžkoviny. Ideal - bílé nebo pastelové barvy v blízkosti přírodních barvách. Ale modrá je barva, která slibuje manželi potíže. Pokud je to vaše oblíbená barva, pak můžete udělat akcenty na tapetu nebo koberec - jen, že Feng Shui nezakazuje.

V ložnici se často místo zelenými rostlinami. Nicméně, tyto bytosti mají svou moc, a jak věda potvrzuje, že jsou schopni cítit strach, radost, cítí naši náladu. Proto v ložnici jejich přítomnost by měla být omezena na dva květináče. Je důležité, aby rostliny byly v bezvadném stavu a příjemné na pohled s jasnými barvami. Zejména starověké vědy lásky pivoňky - kytice květin je místo v ložnici.

Pivoňky - nejsilnější love maskot

Feng Shui malby v ložnici - která nemá místo v ložnici?

Pivoňky může být v obrazech - je to ještě lepší volba než čerstvé květiny. Takové obrazy měl koupit pár, který je na vrcholu milostných zkušeností. Podle Feng Shui, obrázky, které jsou v ložnici by měla odrážet vaše touhy. Například, pokud jste ještě našel spřízněnou duši, místo u obrazů lože párů. Pokud se jedná o ložnice manželů, kteří chtějí počít dítě - obraz by měl být s úsměvem, šťastné děti. Je lepší, aby se zabránilo fotografií a dát přednost reprodukce slavných umělců.

Ale co rozhodně nepatří v ložnici, takže je voda element. Proto obrázky s vodopády, fontány, moře nebo oceánu by měly být okamžitě odstraněny do obývacího pokoje. Feng Shui vody je zodpovědný za hmotné bohatství v domě, ale i pro zdraví spaní chelovekaschitaetsya nebezpečnému sousedství tento prvek.

Vodní prvek - je to také akvária, které jsou tak často lidé umístit ji v ložnici, věřit, že dívá ryb uklidňuje nervy. A přesto, akvárium je lepší, aby se odstranily ve vedlejší místnosti. To by nemělo být příliš daleko - sklenici vody nebo karafy v ložnici bude zcela vhodné.

Jako příklad toho, jak můžete to udělat!

Mezi obrazy, které jsou třeba se obávat, a jsou volně žijící zvířata. Tyto obrazy - jako výzva pro celou řadu problémů. picture Energy distribuuje smrtelný dech. Zákaz se vztahuje na všechny druhy dekorativních prvků, spojených s celým světem zvířat - kůže na podlaze nebo paroží na zeď bude vypadat lépe v obývacím pokoji u krbu.

Podzimní scenérie také není tou nejlepší volbou pro ložnici. KArtin ložnice feng shui s ostatními obdobích roku - stejně jako nezbytné. Manželé, kteří spolu žijí již mnoho let, podle doktríny, by měly být nahrazeny jasnými barvami letního ovoce.

Noisy dovolená hody - také není nejlepší řešení. Obrázek malby jako celku by vám měl vést příjemný pocit, jako románek nebo potěšení. Není nutné, aby obraz na plátně nebo papíru. Malované textilie nebo gobelín - skvělá volba pro ložnice. Při výběru obrázku vedeni svými vnitřními pocity - pokud jste již při prvním kontaktu s očima, máte pocit nepohodlí, měli byste přejít na jiný objekt, a to i v případě, že předchozí rád zbytek rodiny.

Ideální vzdálenost k fotografovanému objektu, perfektní polohou

Kam pověsit obraz „feng shui“ v ložnici?

To vše závisí na počtu funkčních oblastí v ložnici. Blíže k posteli by měl být umístěn obraz s lehkým pozemku, provedený v pastelových barvách. A i když mnozí pověsit obrázek nad čelo, jak to bychom neměli dělat. Fen-shui ložnice a natírání přes postel - věci nejsou kompatibilní, obraz by měl být rozdělen na každé straně postele a před ní.V oblasti, kde je stolní počítač, měli byste si pověsit pracovní náladu odpovídající image - klasické motivy, čisté linie, tlumené tóny.

To je nejlepší pověsit obraz v přední části postele, takže jsou dobře viditelné. To je jediný problém je, že toto místo je obvykle zaneprázdněn TV. Feng Shui je jen jasně proti takovému uspořádání. Kromě toho, v souladu s učením, není umístit jakékoli zařízení, které produkuje elektromagnetické záření v ložnici.

Obraz v čele - nejčastější chybou

A posuďte sami - to často ukazuje ve večerních hodinách, kdy jsme ještě měli sílu dívat na televizi? To je pravda, novinky. To je stěží nutné říci, jaké příběhy novináři jsou vybrány pro osvětlení. Teroristické útoky, tsunami, hurikány, vražda, válka - představte si, že jsou zavěšeny s fotografiemi místnosti v černých barvách. Přesto vliv šoků by být menší než denní sledování televize. Pokud si absolutně neobejde bez něj, pak procházet své oblíbené filmy na DVD-komedie, rodinný film a dobré karikatury budou pamatovat další den s úsměvem.

Podle Feng Shui, obrázky neukazují v ložnici ničivých přírodních jevů, jako jsou sopečné erupce nebo výbojem blesku. Dynamický a bohaté zkušenosti negativní obraz může zničit vztah milujících lidí - příliš vysokou cenu za krásu prvků.

Není obrazy sám - jak vyzdobit ložnici?

Toto tvrzení by byla neúplná, pokud bychom měli uvažovat o malbu jako jedinou možnost pro výzdobu ložnice. Foto a video v tomto článku prokázat opak. Za prvé, co není v místnosti.

Ostré rohy, ostré zuby, ploutvemi kování a sádrové stropy s žebry - to vše není nejlepším řešením pro ložnici. Největší nebezpečí, podle Feng Shui, jsou vzory a vzory připomínající kopí a šípy. Vše, co se zdá být ohrožující a divoký, by měly být odstraněny z vnitřku. Muži, kteří často zdobí zdi zbraní může udělat v obývacím pokoji.

Ložnice v červené barvě - interiér na vášnivý pár

Velmi dobrým řešením pro ložnice budou všechny druhy krystalů, které vytvářejí hru světla. Tento design Feng Shui pomáhá počít dítě, a obecně stanoví pozitivním způsobem rodinné vztahy. Krystalů může být buď individuální dekorace, a celá kompozice, jako jsou závěsy. A na světlo hra pokračovala i při umělém osvětlení, krystaly mohou být umístěny na lustru, nebo koupit registraci odstín odpovídající.

Učení Feng Shui je velmi negativní postoj k zrcadel v ložnici - podle názoru mistrů, což vede k destrukci vztahu mezi mužem a ženou. Zrcadla Feng Shui - vodiče z jemných světů, jimiž je náš dům mohou proniknout duchy a jiné zlé duchy. Feng Shui se jedná o jeden není - v mnoha mystických proudů přesně zrcadla provádět nejrůznější rituály a tradice mnoha národů je zvykem uzavřít odrazné plochy přikrývek, kdy dům někdo zemřel.

Takže nebuďte - spí zobrazena v zrcadle

Pokud nemůžete představit ložnici bez zrcadla, nebo nemají žádný způsob, jak se jich zbavit, pak přijít s tím, jak snížit reflexní povrch. Například, můžete je ukončit v noci se světlem závěsy. Hlavní věc, že ​​lidé nejsou spí v zrcadle.

Mimochodem, postel v ložnici by měla být umístěna tak, aby chodidla nebyly zaměřeny na dveře. Nemůžete dát na postel a čelo k oknu, do ostrého rohu zdi nebo skříně. Vyhnout a směr, vedoucí k záchodu. Pokud některý z těchto faktorů je přítomno, a vy nemůžete změnit postel, pak odříznut od problémů obrazovky nebo závěsem - takže budete mít negativní dopad.

Screen chrání noc negativního dopadu

nalezeno problémy

 • Komentář k článku musíte přihlásit. Nebojte se, je to rychlé.

  Obrázky ložnice feng shui

   • hlavní
   • Publikace a články
   • Diskuze
   • Obchod Feng Shui
   • dění
   • Najít poradce

   Starověké čínské umění Feng Shui přikládá velký význam různých obrázků. Čím více podobný původnímu výkresu, tím silnější její dopad na lidi. A to je pozitivní nebo negativní, závisí na obrázek sám, a odkud se nachází vzorek. Dokonce i pozitivní obraz přitahuje negativní energii, pokud jej umístíte na špatném místě.

   Každý pokoj v domě by měl vybavit podle pravidel Feng Shui, protože jsou odlišné pro každou místnost. Podrobnosti o této problematice naleznete v mých dřívějších článcích, a samozřejmě Anatolij Sokolov „Practical Feng Shui“ (tento kurz byl můj základ pro studium Feng Shui). A je třeba věnovat pozornost nejen na barvu stěn, stropu a podlahy, ale i příslušenství. To platí zejména obrazů. Takže, pojďme se pochopit, co malba v ložnici lze pověsit na Feng Shui, a to, co - nutností!

   Za prvé, je třeba poznamenat, jaké snímky ložnice feng shui absolutně nehodí. Je to všechno obraz, který symbolizuje vodní živel. V obrazech samotné není špatné, ba naopak. Často jsem se zmínil, že obraz řeky, vodopády a vodní plochy, které vedou k získání síly peněz a profesního růstu, ale dopad vodnímu živlu ve velkých počtech na spícího člověka může vést k onemocnění. Tak to je nejlepší, aby tyto obrázky viset v obývacím pokoji.

   Obrazy divokých zvířat a všeho, co souvisí (např, kůže, rohy), jsou také lépe od ložnice čistý, klidný spánek tyto atributy přispívají nebudou s nimi. Totéž platí i pro obrazy s představami o hlučné párty nebo oslavy.

   By neměla viset v ložnici fotografie podzim, nebo v milostných vztazích otočit chladný a frustrující. Podzim - doba rozpadu, totéž se stane s vašimi pocity.

   A tady je obrázek s pivoňky v ložnici feng shui je právě na cestě! Pivoňka Feng Shui je považována za symbol lásky a dává nedostatek novosti. Pokud se však v rámci rodinné vášni již dávno odezněly, pivoňka může podporovat aktivnější ženě vzhled pro ni na sebe. Proto pivoňka obrazu, které nejlépe vyhovují páry, které jsou na vrcholu milostných vztahů. Barvy by měly být světlé barvy, a to je lepší - červený (červená barva symbolizuje element ohně, který zlepší vášeň). Světlé barvy přitahují více pozitivní energie Chi, což znamená, že obraz bude pracovat tvrději.

   Obrázek orchidej v ložnici feng shui, naopak přinese klid a pohodu, harmonii s okolním světem a se sebou samým. Zvlášť v případě, květy jsou světlé pastelové odstíny.

   Samozřejmě, že nejsilnějším magnetem pro příznivé energie je živá energie, to znamená, že pokojové rostliny. Nicméně, v ložnici mají žádné místo, některé rostliny vypouštějí oxid uhličitý v noci a může způsobit zdravotní problémy se spánkem. Proto obraz květiny - to nejlepší řešení pro tento pokoj.

   Ostatní příznivý obraz do ložnice - to je obraz dvojice. Ne nutně lidé (i když je to možné, zvláště ukazující vzájemné sympatie). To může být obraz holubice, labutě, kachny mandarinky - jsou symbolem vzájemné lásky a věrnosti. Obraz s obrazem kamenů, a to zejména ty, které jsou vhodné pro vás k podpisu, aby pomohl oživit po náročném dni.

   Vyberete-li obrázek pro ložnice mě poslouchej: Pokud se vám líbil při pohledu na obrázek, budete cítit klid, klid a romantiku, lásku a teplo - tento obrázek je tady!

   Obrázek by měl být upraveny s rámem ze dřeva. No, v případě, že rám je potažen motýl symbol - to přinese na křídlech lásky a romantiky.

   Pověsit obrazy v ložnici v souladu s pravidly Feng Shui:

   • Při moderování - nemají viset fotky na každé stěně. V tomto případě se energie z obrazů bude smíšené a efekt přinášejí.

   • Obraz nad postelí v ložnici feng shui by neměla viset. S tímto uspořádáním může přinést problémy v osobním životě. Je lepší se rozdělit stranu obrazu. A nejlepší místo pro obraz v přední části postele je místo, takže obraz je jasně viditelný, a stanete se více pravděpodobné, že se na to dívat.

   Jak vidíte, vybrat a pověsit obraz není obtížné v ložnici, a efekt z nich je prostě úžasné! Stojí za to vyzkoušet!

   Chcete-li zjistit, co vás čeká v novém roce, viz předpovědi z mistrů Feng Shui!

   opravovat abeceda

   Budování své vlastní domov od základů až po střechu

   Malby v ložnici feng shui. Podmínky závěsných obrazů.

   Pravidla pro posílání obrázků z hlediska Feng Shui

   Starověký systém feng shui rozděluje prostor do zón, ale také klade zvláštní požadavky na umístění interiérových prvků a témat.

   1. Používáte-li obrázek pro ložnici, měli by být určitě potěší. Snímky, které odpuzují nebo otravují, přičemž mýtné na emocionální stav a zkazit auru místnosti.
   2. Je důležité, aby tyto obrázky v ložnici feng shui by neměl být záporný a agresivní orientace. Pozitivní obrazy příjemných odstínů - takže by měly být.
   3. Nyní populární pro interiérové ​​dekorace různé sušeného hmyzu, ale Feng Shui s takovým zařízením.
   4. Mrtvý energie má herbář nebo panelů pomocí sušené byliny a květiny, pokud budete potřebovat obraz nad postelí v ložnici, je lepší opustit tuto možnost.
   5. V obývacím pokoji se nedoporučuje viset abstraktní obrazy, ale pokud je máte stále vybírat, by měly nést pozitivní emocionální zátěž.
   6. Považován za příznivý obraz pomocí kamenů, zvláště ceněné oranžově - žlutý kámen, nesoucí solární a pozitivní energii.
   7. Získávání obrazů s aplikovanými znaky, nezapomeňte požádat o jejich hodnotě. Každý znak je navržen tak, aby aktivovat určitý druh energie, příliš aktivní ochranná známka může vést k neklidného spánku a dokonce konflikty. Kromě toho, že znak musí být vypracován tak přesně, jak je to možné, může jeho deformace vést k neočekávaným projevy.

   Malby v ložnici feng shui. fotografie

   Jaký obraz ideální pro ložnici feng shui

   Než se pověsit obraz v čele postele, zjistit, co chcete získat výsledek.

   • Lidé, kteří si přejí zachovat nebo vytvořit nový vztah, neměli byste pověsit obraz osamělého člověka, zejména v žalu.
   • Chcete-li obnovit svůj vztah, pověsit obrazy krásných barev, se dobře hodí pro malbu v ložnici Feng Shui s obrazem piony.
   • Normalizovat energie domu a vztah mezi obyvateli pověsit obraz, což způsobuje pocit stability, přehlednosti, například s šťastná rodina, krásný domov.
   • Cesta obraz pro vás je velmi důležité. Kdyby předtím visely v domě, kde došlo k neštěstí nebo rodina byla zničena, pak z těchto obrázků je třeba se vyhnout, protože by se vám líbil jeden.
   • Výběrem obrazy feng shui v ložnici, je žádoucí používat krásný rám.

   Malování nad postel v moderní ložnici

   Bude hledat obrazy feng shui v ložnici, v úvahu několik možností. Zvolíte-li abstraktní obraz, hranice rámečku a pověsit ho vedle obrázku, harmonizuje celkovou energii. Výborná fit obraz z městských domů a potenciální zákazníky. Abstrakt by měl vytvořit pocit stability, jasnost, stabilita.

   Dobrý moderní varianta - modulární malba nad postel - budou zdobit do každého interiéru a harmonizovat energie. Moduly - tento obraz, rozdělené na kousky a poflakoval, ale tato metoda umožňuje vytvořit dojem hloubky a přítomnosti.

   Chcete-li zvýšit energii v ložnici, pak visí nad hlavu obraz koní v krásné chůze. Tento ušlechtilý zvíře je symbolem síly, činnosti a výkonnosti.

   Milovníci abstrakce může nabídnout možnost, která je dominantou vodorovných čar s náplastí pastelových tónech. Výběr toho, co obraz pověsit nad postel v ložnici, mějte na paměti, že v tomto pokoji jsou žádoucí image uklidňující odstíny: béžová, světle modrá, šedá.

   Shrneme-li, můžeme říci, že obraz by měl být určitě potěší a mají pozitivní energii. Získat něco, co opravdu přinese radost a vyvolat pozitivní emoce.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  54 − = 52