Obrázky na lednici

Obrázky na lednici

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak zdobit ledničku vlastním rukama: moře nápadů pro kreativní lidi

Výrobci domácích spotřebičů nás častěji obracejí různými barvami a dekorací, což vám umožňuje vybrat nejen funkční chladničku, ale i chladničku, která dokonale zapadá do konceptu interiéru. Je pravda, že tyto novinky jsou deprimovaně drahé. Ale zda je nutné přeplatit za módní design, je-li to zcela možné vytvořit sami? Nabízíme podrobně studovat, jak malovat a oddělovat chladničku vlastním rukama, fotky originálních děl a mistrovských tříd různých technik dekorace od ručně vyráběných mistrů.

Jak si vybrat barvu pro lednici ↑

Pokud práce s touto technikou nevyvolává kritiku a celá věc je pouze v nepředstavitelném vzhledu nebo v barevné bílé barvě, můžete přístroj překreslit v libovolném odstínu vhodném pro interiér. K tomu budete potřebovat brusný papír, kartáč / váleček nebo sprej se střední šířkou, lakovanou pásku a správně vybrané barvivo.

Důležité! Barva pro ledničku by měla být vodotěsná, pružná a měla vysokou tixotropii, která jí pomůže udržet na svislé ploše dobře a při nanášení nezanechává žádné pruhy.

Nejvhodnější:

 • Automobilové nitro-emaily - snadno aplikovatelné a příjemné s dobrým výběrem barev. Jsou prodávány ve speciálních kazetách pro pohodlné stříkání. Ale je lepší obnovit zařízení na volném prostranství - detoxikuje barevné barvy, kromě toho je těžké zpracovat masivní zařízení v interiéru bez náhodného znečištění jiných povrchů.
 • Epoxidové barvy - odolné proti opotřebení, jsou prodávány v rozprašovacích plechovkách i v konvenčních plechovkách pro aplikaci štětcem / válečkem. Existují dokonce speciální smalty označené "pro obnovu domácích spotřebičů". Jedinou nevýhodou je malý sortiment květin.
 • Akrylová barva na kov - univerzální volba pro domácí mistry. Tyto fondy nevyzařují nebezpečné látky, mají obrovský výběr barevných roztoků a snadno je aplikují válečkem nebo balónem.

Poradenství! Při práci s nátěrem nezapomeňte na bezpečnost - používejte respirátor a ochranné rukavice.

Pokyny pro nátěr zařízení s vlastními rukama ↑

Po výběru barvy musíte připravit samotnou ledničku - vyjměte všechny police, omyjte tělo mýdlem. Starý nátěr, štěpky nebo praskliny lze odstranit pomocí brusného papíru, aby se dosáhlo lepší přilnavosti k novému nátěru, pak se odstraní nečistoty, odmašťuje se a všechny nátěry se nanese. Nyní zůstane chránit rukojeti, dekorativní vložky a těsnění na dveřích s lakovací páskou a můžete začít pracovat.

Pokud neuzavřete armatury, budete muset rozprašovat barvu rozpouštědlem a z těchto lesklých povlaků mizet

Poradenství! Předtím, než začnete, stojí za zkoušku, několik kroků na zadní stěně nebo jinou nenápadnou oblast chladničky, aby se zjistila barva a vlastnosti barvy (ať už je to ploché nebo jsou zde skvrny).

Proces barvení nástroje závisí na použitých nástrojích a typu barvy:

V zásobníku nalijte část barviva, natočte válec tak, aby byl rovnoměrně namočený, odstraňte nadbytek na žebrovaném povrchu. Barvu lze aplikovat vertikálními pohyby, nebo zleva doprava. Úhly a oblasti v blízkosti příslušenství by měly být ošetřeny úzkou štětkou. Druhou a případně i třetí vrstvu lze aplikovat pouze po vysušení předchozí vrstvy (čas závisí na typu nátěru a měl by být uveden na obalu).

Důležité! Pokud se nemůžete vyhnout pruhům nebo jiným škrábancům, můžete odstranit závadu rozpouštědlem.

Plechovka je držena ve vzdálenosti 25-30 cm od povrchu a rovnoměrně stříkat nátěr zleva doprava. Hlavní věc není zůstat na jednom místě a neopouštět nenavonované "ostrovy". Ale i když je "mezera" získána, může být snadno odstraněna opětovným zpracováním. Aerosolové barvy obvykle rychle vyschnou - po půlhodině je již možné aplikovat druhou vrstvu.

Při použití spreje barva hladce padá a bez pruhů

Další nápady, jak aktualizovat starou chladničku vlastním rukama - na fotografii. A techniky dekorace se budeme podrobněji zabývat později.

Lednice s vlastními rukama

 • Umyjte povrch mýdlovým roztokem nebo otřete veškerým odmašťovacím prostředkem.
 • Rozhodněte se o umístění výzdoby (můžete lepidlo na rohách s páskou a vidět z dálky, zda výzdoba vypadá dobře).
 • Samolepky se skládají ze tří vrstev: substrát, vzorek a ochranný film. Je-li obrázek malý, ne více než polovina standardního listu, můžete okamžitě odstranit neprůhlednou spodní vrstvu, stlačit nálepku na chladničku a pečlivě vyhladit suchou houbu od středu k okrajům, aby se zabránilo vzhledu bublin a záhybů.
 • Pro lepení velkého fragmentu stojí za to zapojit asistenta do práce. Nejprve musíte ohnout spodní vrstvu o několik centimetrů a upevnit vrchní část štítku na povrch. Pak jeden člověk vytáhne podklad dolů a druhý bude současně vyhlazovat vzorek.
 • Když je štítek zcela přenesen do chladničky, odstraňte horní ochrannou vrstvu průhledné fólie.

K poznámce! Pokud na povrchu stále bubliny, můžete je propíchnout nožem nebo jehlou a vyhlazovat je tlakem a uvolnit vzduch. Malý obrázek může být znovu nalepen - je nutné pouze zahřívat samolepku vysoušečem vlasů a opatrně je odstranit.

Můžete vyzdobit chladničku úplně, skrývající celé tělo pod štítky. Chcete-li to provést, použijte speciální samolepicí fólii. Je k dispozici v kotoučích (obvykle 50 nebo 100 cm široký), ale v obchodech prodávají řezy na požadované záběry. Dokončené kresby často napodobují dražší materiály - dřevo, kámen, kov. Flóra a obrazy ptáků, zvířat, motýlů, lienky jsou také populární, ale existují i ​​varianty pro předměty "kuchyně" - různá zelenina / ovoce, pokrmy, koření.

Můžete vyzdobit celé tělo nebo oddělené části, například mrazák

K poznámce! Pokud mezi hotovými štítky není vhodný vzor, ​​můžete si z fotografie objednat tisk na film.

Dekor se aplikuje podobně jako vinylové samolepky - vyhlazování na povrchu s nízkým obsahem tuku. Pokud se namísto zabarvení rozhodnete lepidlo nalepit filtrem, podívejte se na fotky hotových děl, možná vás inspirají k vašemu vlastnímu experimentu s zdobením.

Pomeranče dokonale doplňují oranžový nábytek

Film lze také použít k aktualizaci kuchyňských fasád

Rozmanité ornamenty pomáhají maskovat obrovské zařízení

A mezi všechny metody rychlé dekorace technologie, nepochybně novodobé magnetické panely na lednici. Jsou vyrobeny společnostmi, které se specializují na fotografický tisk tím, že kreslí vzor na tenké magnetické látce.

Panel je velmi snadno připevnitelný - jen se k tělu připojí jako normální magnet

 • Obrovská paleta barev a realistické kresby (včetně efektu 3d).
 • Možnost tvarovky s velikostí, smola a uspořádání dveří mrazicí komory chladničky.
 • Snadná péče - po tisku jsou panely laminovány nebo lakovány, takže je lze umýt vlhkým hadříkem bez obav z poškození vzoru.
 • Snadná instalace - magnetický film na lednici nevyžaduje speciální úpravu povrchu.
 • Vynikající maskování - tloušťka materiálu se pohybuje v rozmezí 0,4-0,5 mm, což umožňuje skrýt malé vady na těle zařízení.
 • Panely můžete ukládat a objednávat pouze na přední straně chladničky a boční stěny je obvyklé.

Na plátně je snadné dělat otvory pro armatury a technologické otvory

Důležité! Délka panelů může být libovolná, ale jejich šířka je omezena velikostí rolí, ve které uvolňují magnetický film - 60 cm.

Tematická malba chladničky je drahá léčba, pokud zvete profesionálního umělce. Ale pokud se zbavíte šablonami nebo se naučíte několika alternativními technikami, můžete vytvořit dekor s vlastními rukama, zcela kvalitní a nejdůležitější - unikátní.

Jedním z nejlevnějších a nejjednodušších způsobů zdobení chladničky je dekupage. S jeho pomocí můžete doplnit design kuchyně s tematickými předměty, přidat jasné barvy a přeměnit standardní zařízení na stylový interiérový přízvuk. A vše, co je k tomu zapotřebí, je prostě vložit obrázek, který se vám líbí, na tělo přístroje a opravit ho lakem.

Decoupage chladničky vypadá skvěle ve stylu rustikální a retro témata - země, ročník, provence, shebbie-chic. Moderní kuchyně však mohou být také zdobeny obrazy s listy, květinami, krásnými pokrmy, "chutnými" zátišími s ovocem, zeleninou, sýrem nebo vínem. Blankety mohou být nejvíce vyříznuty z ubrousků, pohlednic, novin, fotografií nebo zakoupených šablon pro dekódování na pergamenovém papíru nebo průhledném podkladu.

Dekorace chladničky ve stylu Provence

Důležité! Čím tenčí materiál, na kterém je kresba čerpána, tím pečlivěji bude dílo vypadat.

Pokud se rozhodnete dělat oddělení chladničky vlastním rukama, naše mistrovská třída vás seznámí se všemi fázemi nadcházející práce:

 1. Především je třeba připravit povrch - umýt (staré zařízení také stojí za malování). Počkejte, dokud je suchý a odmasťujte s hrncem.
 2. Pro práci je nejvhodnější používat jasné vícevrstvé ubrousky. Jsou dostatečně tenké, jsou levné, mají široké spektrum zázemí a výkresů a v případě selhání je vždy možné vyrobit nový polotovar - v balení servírovacích ne méně než 10 kusů. Vyřízněte tenký fragment tenkými nůžkami a odstraňte horní vrstvu obrazem. Pokud má kresba mnoho jemných čar, kadeřů a dalších složitých prvků - vysekne se spolu s pozadím, poté, co se dá kreslit ručně.

K poznámce! Pokud se rozhodnete použít hustší materiál (například fotografie nebo pohlednice), umístěte papír do vody na několik minut, aby se vzorek odlepil.

 1. Přemýšlejte podrobně, jak zdobit lednici - určit umístění každého prvku a zhodnotit celkovou složení. Aby bylo snazší představit výsledek, dočasně fixujte obrobky pomocí magnetů nebo kousky malířské pásky. Pokud se výzdoba skládá z několika detailů - nebuďte příliš líní, abyste vytvořili značku (můžete prostě okrouhnout okraje jednoduchou tužkou), abyste nezopakovali "montáž".
 1. Připojit obrázky ve dvou směrech. Původ - aplikovat tenkou vrstvu lepidla nebo konvenční PVA dekorační mírně zředit vodou, povrch pouzdra. Poté stiskněte fragment, důkladně zbavit se vzduchových bublin a vrásek s měkkou houbou. Za druhé - impregnované adhezivní obraz při vyhlazování ji kartáčem od středu do stran.

Tip! Jakým způsobem si vybrat - můžete se rozhodnout. Rozdíl je v konečném výrobku je malá, možná trochu matný kreslení ty fotografie, které jsou napuštěné bílé lepidlo na vrcholu. Ale můžete zkusit obě techniky v praxi (pokud se něco pokazí, papír může být vždy odstraněny vlhkým hadříkem a zkuste to znovu).

 1. Když jsou všechny detaily výzdoby bude mít své místo na lednici, počkejte, dokud lepidlo suché a začít zdobení - barva pozadí fragmentů v barvě karoserie, malovat na stín dotkne nápis upozorní. Jako výsledek úspěšné tvorby obrazu bude připomínat šikovnou obraz, nikoli papírové samolepky.

 1. Nyní musíme použít akrylové barvy 2-3 vrstvy, pokaždé čekat na předchozí sucha. To umožní jas výkresů, to způsobí, že dekor odolnější vůči poškození a umožňuje mytí chladničku obvyklým způsobem, a to bez obav zkazit jejich práci. Vhodné použít plechovku sprej - barva se nanáší rychle, nezanechává šmouhy a vodní skvrny, pokud je použit jako kartáč.

Tip! Pro interiérové ​​dekorace ve stylu retro můžete využít Craquelure - praskliny na povrchu obrazů dokonale doplňuje dekor decoupage.

Výzdoba chladničky v duchu starožitností

Pokud jste přátelé s štětcem a paletou, povrch chladničky může být vynikající plátno pro realizaci nejoriginálnějších nápadů. Pohodlně pracovat všechny akrylové barvy - oni rychle schnou a jsou snadno aplikovat na hladké stěně skříně.

Můžete nejen zdobí chladničky a jiné domácí spotřebiče a

Můžete také použít malé tipy - ready-made šablony. S nimi můžete ozdobit chladničky barevné ozdoby nebo zajímavý obraz, a to ani s uměleckým talentem. Jednoduše připojte šablonu ke skříni a nakreslit řez štětcem nebo fragment z obalu. Jen nezapomeňte na ochranu laku po sušení vzor vrstvy průhledné nebo semi-mat lak, jinak barva bude rychle slábnout a setře.

Potřebujete-li překreslit chladničku, mohou být použity ve stejnou dobu a „antitrafaret“. Chcete-li to provést před zahájením prací na bílý podklad pasta vyřezávané fragmentu (můžete použít i krajkové, listy, šablony), a aplikovat barvu na těle. Při suché stěny, přičemž obrobek je odstraněna, čímž byl získán bezbarvý vzor.

Tip! Velmi efektivně vypadá lednice pomalované, vyrobený airbrush - speciální zařízení s pneumatickým rozprašováním kapalného inkoustu, který se nazývá vzduchu kartáč. Použijte jej provádět i ty nejsložitější a multi-barevný graf, ale bez umělecké dovednost není ani stojí za vyzkoušení - je lepší svěřit tento úkol dílny specializující se na airbrushe spotřebičů.

Airbrush snímky vypadají překvapivě realisticky

Lednice s rukama Dekor - Sea fotografie nápady ↑

I když každý z nás nad technik zdát jednoduché (snad s výjimkou lakování), je-li jejich provedení konektoru designu talent a fantazii, můžete získat opravdu jedinečnou výzdobu interiérů. A pokud stále ještě nerozhodla, jak se zdobí chladničky s jejich vlastních rukou, fotografie tvůrčí práce vám může dát inspiraci a zajímavé nápady.

 1. Lednice výzdoba pod nábytek mohou být vyrobeny s použitím laminovací fólie, barvení barevné fasády a složitě malované.

Kdo by si myslel, že tento stylový retro skříň je ve skutečnosti - lednice, zdobené talentovaný umělec ruka

 1. Jednoduchý výmalba domácí spotřebiče připadá nudná nápad? A pokud budete mít laku břidlice můžete vlastních rukou vytvořit obrovský stojan pro dětskou tvorbu, romantické poznámky nebo seznam důležitých věcí, které se dnes.
 1. Nátěry mohou být prováděny s geometrickou odchylkou, vydávat výkresu pruhy lednici nebo trojúhelníky pomocí konvenční krycí pásku.

 1. Historická dekor může být vytvořen s použitím plastové výlisky a stárnutí zařízení povrchy.
 1. Je-li úkolem je zamaskovat celkovou technikou - může být překreslena nebo vložit přes filmu ve svém barevném headsetu, kreslit police s nádobím.

Ačkoli většina realistické údaje získané airbrushe, profesionální malba akrylem je impozantní

 1. Zdobení se může obrátit standardní ledničku, dokonce i telefonní budky, na policejní stanici nebo stroj se sodou!

Video workshop: jak správně vyzdobit chladničku na decoupage technikou ↑

Doufáme, že naše věci, které vám pomohou najít původní myšlenku a správný způsob, jak dekorovat ledničku s vlastníma rukama. Ale pokud nemáte čas navrhnout experimenty - svěřit dekoračních technik řemeslníci ručně vyrobené. Budou zdobit váš přístroj tak, aby jakýkoli styl interiéru a provádět komplexní obraz, který je příliš mnoho pro laika.

To není informace o vkládání stěny tapetami či obkladů. Je to o tom, jak uspořádat stěny v kuchyni, čímž se získá interiér místnosti.

Jak se zdobí stěny v kuchyni: prasečí kreativní nápady pro kreativní mysl

Nespěchejte nakládat starého nábytku - dát mu nový život. Obdivujte interiérové ​​objekty s deformovanými dveří, zakřivených bočních sloupků.

Jak zajímavé a rozpočet remake starého nábytku s jeho vlastních rukou

Kreativní typy hezké žít nezakazuje. Pokud tak učiníte - to je takový člověk, a budete mít k dispozici po celou kuchyni, můžete snadno držet jeho vlastní.

MirTesen

Podívejte se na život s úsměvem!

Vtipné poznámky k ledničky

Reakce na článek

Komentáře

Reakce na komentář

Komentáře VKontakte
 • © 2007-2018. Použití materiálů místo odkazu „Humor 37 oblast“ je povinná

Vzhledem k tomu, váš účet je registrován podezřelé aktivity. Pro vaši bezpečnost, chceme, aby se ujistil, že je to opravdu vy

Legrační obrázek o chladničky

Šablona pro profesionální fotky lednice

 • o koníčky1
 • o hobity5
 • o Bradavicích7
 • o majitelích1
 • o ženy v domácnosti1
 • o hostitelích3
 • o hokeji2
 • pro hokej4
 • o chladu14
 • o chladničky 43
 • volnoběh o2
 • o bakaláře2
 • o křečcích20
 • o sboru1
 • o tanci1
 • o umělcích7
 • o zlý1
 • o tyrani1

Legrační obrázek o chladničky

Zavřete lednici! Je to všechno moje!

Most zapečetěný balíček

Pro ty, kteří jsou na deetsya

Bobby připravuje večeři.

Na hlídat svůj jídelníček.

Podle klasických motivů

Inovativní nástroj pro pohudniya

Nástroj pro odstranění Presa

Tito hrdinové by měli žít

Někde v paralelním vesmíru

Prostě šel k jídlu

Jediný způsob, jak jít na dietu.

Close! Neexistuje nic, co dívat.

Nedotýkejte se nic!

Milenci počítač určený pro

Přečtěte si ty směšné a vtipné příběhy na našich stránkách Anekdoty.ru. Denní doplňování nových rzhachnaya anekdot, rýmy a obrazy. Smát na zdraví.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 4 = 3