Obrázky pohádkových domů

Obrázky pohádkových domů

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

báječný domov

Fabulous doma - je to dětinské touhy dospělých jít zpátky do pohádky. A žít v pohádce.

Možná to je důvod, proč lidé vytvořit takový útulný a krásný domov.

Nemohu tvrdit, že všichni jsou krásné a pohodlné. Každý člověk má svou představu o tom, pohádky. Někdo příběh spojený s palácem, ale pro někoho, pohádka - to je útulný malý domek na břehu klidné proudu.

Jak je to - žijí v pohádkové domě? Nevím. Ale chtěl bych to zkusit. Možná ne vždy. A najednou to líbí.

Když se dívám na těchto domů, tam je nějaký smysl pro míru a důvěry, že všechno bude dobré zítra. Po tom všem, protože pohádky a pohádky, a že všechno vždy skončí dobře v něm.

A teď se podívejme. Vyberte si dům podle vašeho vkusu a v souladu se svým pojetím pohádky domu.

V domě, stejně jako v pohádce - 50 fotografií

Máte rádi pohádky? Pokud tomu tak je, se podívat na dům v Carmelu v Kalifornii. Tato chata vypadá báječné a vnitřní i vnější.

To je nazýváno „šeříky a smích“ a v hodnotě 1,395 milionů dolarů. Na stropě dřevěné trámy, na polici na knihy se nachází v blízkosti stropu (mimochodem, zajímavý způsob, jak ukládat velké množství knih).

Starožitný nábytek a trochu rustikální. Krbová staré druhy pomáhá udržovat starou pohádkovou atmosféru. Zvolené barvy jsou převážně teplé barvy dávají pocit pohodlí a klidu. Takže pokud máte rádi pohádky a chtějí žít v něm - koupi domu, on je nyní na prodej.

Jak nakreslit víla dům

Všechny charaktery příběhu o pohádkové, stejně jako v obyčejných lidí, tam jsou doma. Zvířata žijí v norách nebo dutých stromů, princů a princezen žijí v pohádkové hrady, víla lesa - v kouzelném stromě uprostřed hustých lesů. Jejich domov říkáme víla dům.

Pohádkové domy se liší od našich domovů, aby mohli být vtipný a neobvyklý, pestré, křivky, velmi malé a ogramnymi a někdy dokonce i jedlé, nebo naopak místopředsedy - jedovatý. Zkusme si spolu s vámi nakreslit víla dům , která převyšuje mohli žít a učit se Jak nakreslit dům ve tvaru vánočního perníku . Jak se vám líbí nápad? Líbí se vám? Pak jdeme!

Připravil jsem pro vás několik možností, pohádkové domy. Jeden z nich - ve videu.

Jak nakreslit dům pro trpaslíky, krok za krokem

1. Za prvé, přemýšlet o umístění domu na papíře. Naznačovat extrémní horní a dolní kreslicího bodu a jejich středová čára je kompatibilní. To nám pomůže udržet symetrii.

Můžete také určit trochu, který skončí se stěnami a střechou začít.

2. Nakreslete stěny a střecha. Nejzajímavější v procesu vytváření výkresu pohádkový dům, který můžete malovat zdi a střechy v jakékoli podobě, což je nejdůležitější - stejně jako si můžete vymyslet a zajisté domu originál.

3. Pokud jsou hlavními prvky domu připraven, je čas postarat se o okna a dveře, pro báječný dům musí být víc než jen vtipné a originální, ale také sloužit jako útulné obydlí trpaslíků. Okna a dveře mohou být také různých formách: křivky, kulaté, oválné, čtvercové. Jedním slovem, sní!

4. Nyní můžete jít do detailů. Označují vzory na střeše, které nám připomínají dlaždice, a čerpat cihlovou zeď.

5. Dodejme ještě několik detailů kreslení doma: komín, stejně jako svítilnu, aby trpaslík noc nebála se vrátit domů. Nyní nakreslit prvky Souvislosti: keře, stromy, květiny, mraky.

6. Blahopřejeme! Fabulous dům připraven! Malovat ji v jasných barvách s využitím pastelky nebo barvy. Barva může udělat kreslení doma ještě fantastické a originality.

Jak nakreslit dům ve tvaru vánočního perníku

1. Za prvé, přemýšlet o umístění domu na papíře. Naznačovat extrémní horní a dolní kreslicího bodu a jejich středová čára je kompatibilní. To nám pomůže udržet symetrii.

Také poukázal na středové čáře, který skončí se stěnami a střechou začít. Pro větší pohodlí, můžete označit vodorovnou čarou.

2. Tento dům bude trochu víc jako dům, ve kterém lidé žijí, tak zkusme začít stavět od známých geometrických tvarů. Obdélník - na stěny, trojúhelník - na střeše. Všimněte si také, dveře a okna. Nyní je dům vypadal jako normální, ale my přidáme to fabulousness.

3. Dorisuem na stěnách dvou sloupcích karamelové stranách, bude střecha dělat glazura teče na malém okně. Také na tomto místě podrobně prorisuem oken a dveří.

4. Všechny hlavní prvky jsou připraveni přejít na sladké detail? Zdobí obrázek dům jak se vám líbí. Já, například, zdobí dům s girlandami s různými sladkostmi. Dno pro přidaný dekorace cukroví kameny.

V této fázi je třeba také dorisovyvat prvky pozadí. Náš dům Vánoce, takže na pozadí by měl být v zimě: sníh, slavnostní vánoční strom, a podobně.

5. Blahopřejeme! Sladké Vánoce dům připraven! Malovat s tužkami, nebo malovat, pokud je to žádoucí. Hodně štěstí v pracích!

lekce Autor: Alina Mönnichy.

Jak nakreslit víla dům

Přihlaste se do zanechat komentář

© 2010-2018, «Pustunchyk“. Národní informační a zábavní

dětský portál. Pro vývoj, vzdělávání a volný čas dítěte.

Použití materiálu portál „Pustunchyk“ je povoleno pouze

s předchozím souhlasem vydavatele a s aktivním odkazem

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1